Будь ласка, не просіть показувати на прикладі, що показувати у чеку. Не знає цього ніхто, ні податкова, ні розробники прро, або знають і пояснюють так щоб їх ніхто не міг зрозуміти)) з початку пробити чек на весь товар, з режимом прпередня оплата, на суму 100 грн, і наступний чек, з режимом післяоплата або кредит на суму 900, але уже без номенклатури, з коментарем у чеку першого чека. Голову зламати можна.
оце "в коментарі" це "найкраще" що вони придумали - тобто всюди все по кодах, штрихкоди, ідентифікатори і т.д., а в якості підтвердження пропонують використовувати коментар. Розробники ПРРО акцентують на легкості і "через 5 хв вже працюєте" маючи на увазі "найлайтовіший" варіант з стаціонарною точкою продажу (а там дійсно складнощів мінімум), а дистанційні продажі залишаються мегазаплутаними (не виключаю, шо то спецом). Єдина надія, шо до перевірок в них руки не скоро дійдуть, а мізки іще пізніше, і до того часу ми придумаємо, як їх грамотно відшити, спираючись на ними ж створені невизначеності :)
@@potefonchik поки що віделючив лікпей, поки сам не розберусь, надіюся, що чимшвищдше, якщо сам розібрався і впевнений, простіше буе спілкуватися потім і щось доводити (і розробники прро теж - той ще квест до них достукатися), тільки хардкор-тільки айбан. про передплату - приглядаюсь до варіанту, що виглядає робочим, і, за чутками, багато хто користується - на передплату бити чек на суму фактичної сплати на фіктивну послугу типу "підбір товару", а реально проданий товар фіскалізувати в фіеальному чеку за мінусом раніше сплаченої суми як знижки. ну це те саме, як ви б вносили передпоату в кафе якомусь за банкет - на момент сплати ви не можете знати товар і послуги, що вбивати як "весь товар"?
Если НП там выдаёт фискальный чек, какая разница в какой момент фискализировать наложку? С безналом понятно. А наличные я фискализирую в день когда забираю наличные на почте. А в комментарии к чеку даю ссылку на номер Ттн за которую я забрал наложку. Чек раньше денег это тоже неправильно. И по закону фоп приходует наличку в день ее получения а не выдавая чеки за товар который может и не заберут вовсе.
У момент оплати, пробивається чек. Якщо забираєте готівкою, потрібно ставити чек у посилку. Так як нова пей дає просто квитанцію про оплату, а покупець повинен отримати чек у момент оплати, саме з переліком, кількістю і сумою товарів…
Ще одне питання,бо дуже багато різних думок зараз на рахунок коли ж все-таки пробивати чек на РРО при відправці товару поштою. Перед відправкою посилки чи в день коли отримую за неї наложенний платіж? (Забираю готівкою на пошті)
Податківці роз’яснили, як підприємцям, котрі мають справу з РРО, проводити попередню оплату та відстрочення платежу через касовий апарат. Так, авансову оплату фіскали радять оформляти із зазначенням у касовому чеку «передоплата товарів». А продаж товарів із відстроченням платежу проводять, застосовуючи режим попереднього програмування «погашення кредиту». Останню оплату за відстроченим платежем фіксують через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування цін товарів та обліку їх кількості.
хотілось би бачити як це зробити на практиці. Перший чек я пробиваю "передоплата" - 100 грн, а другий як прив'язати до першого і вивести суму 900, якщо товар, не один і коштує 1000, ставити знижку 100 на чек?
@@Azzod1 перший чек, режим оплати аванс, другий чек режим оплати після оплата або готівка. Для того щоб добавити режим оплати, контактуйте з сервісом яким користуєтеся по прро.
@@finnany Дякую за відповідь. Доречі, аванс це саме те ,що по закону продавець має повернути у разі невиконаної угоди? В чекбоксі я може додати безліч видів оплат але не бачу змоги вибити чек 900 грн де товарів на 1000, хіба що додати знижку. В цьому відео податківець висловлює іншу думку, що до оформлення передоплати / післяплати ruclips.net/video/ghBOezmnUXE/видео.html
Якщо товар був відправлений разом з фіскальним чеком Новою Поштою накладним платежем, но покупець не забрав посилку, як оформити відміну чека? По закону, якщо ціна товару більша 100 грн, щоб відмінити чек потрібна письмова заява одержувача. Але це зробити неможливо по зрозумілим причина. Просто відмінити чек через РРО без заяви неможна. Я направила в податкову консультацію з цього приводу. Чекаю відповіді.
Дуже корисне відео для перегляду! Дякую за Вашу працю. Хочу уточнити одне запитання. ФОП 3 група інтернет магазин. Товари відправляємо накладним платежем через Нову Пошту. Угода з новою поштою підписана, всі кошти надходять на IBAN рахунок ФОП. Чи потрібно в даному випадку прро?
А це точно не треба рро при наложці на рахунок? Ато дзвоню в нова пей , а вони відсилають в податкову. І говорять що чек дають не на продажу, а на переказ коштів
Здравствуйте!) Благодарю за полезную информацию!) такой вопрос. ФОП 2 гр интернет торговля. Без РРО так как все на ібан. Покупатель просит чек. Как быть в этом случае? Спасибо)
Якщо хочете пробийте чек як безготівкова оплата. Або додайте до посилки накладну плюс квитанцію людина може витягнути з того сервіса з якого вона сплачувала. Але краще намалюйте чек, так як шо люди фігньою займаються, що податкова.
Как быть с клиентами которые утверждают что не получили электронный фискальный чек, а Вы его отправили в электронном виде. И клиент идёт писать жалобу в налоговую или хуже может он решит подавать в суд. Будет ли блокировка работы фопа на период выяснения ситуации со стороны налоговой или суда???
Спасибо за ваши видео) Такой вопрос есть: если человек переводит деньги на ключ карту с приват 24, его же перекидывает на оплату по расчетному счету) как в данном случае выписывать чек или это как банковская операция. Там где не нужен рро) Что бы вдруг дублей не было если надо выписывать
Дякую гарно. На ключ це рахується розрахункова. Чек потрібно вибивати з режимом оплати безготівка, або картка. Тоді проводка коштів у віртуальну касу не робиться.
А что писать в чеке, когда нам перекинули аванс 100 грн. И количество какое указывать? Например продаем шорты 1 шт за 250 грн В чеке как правильно пробивать: 1) Передплата за шорти 1 шт 100 грн А при окончательной оплате: остаточна оплата за шорти 1 шт 150 грн Или 2) шорты 0.4 шт *250 = 100 грн При доплате: шорти 0,6 шт*250=150 грн Какой вариант правильный ? У меня ПРРО
Тобто, всі продажі наложкою я можу відправляти через нову пошту і не вибивати чек, попередньо заключивши договір, а на всі інші проплати які надходять на карту я вибиваю. Якщо це так. То де цьому підтвердження від податкової, дайте посилання. Дякую.
Я от зараз так працюю - перейшов тупо на наложку щоб не паритись с цими чеками, надіюсь шо реально буде достатньо того, що нова пошта видасть чек покупцю і переведе на мій рахунок, бо хто його зна, я понадіявся чисто на блогерів, які сказали, що чек не потрібен при такій схемі.
@@martinways2023 Варіан, але відправляти тільки наложкою, то страждає клієнт котрий захоче по предоплаті щоб не переплачувати зайвого. Тому прошу "Фінансову няню" дати підтвердження від податкової про інформацію у Вашему відео.
@@finnany Дякую за відповідь, але з наданого Вами посилання, треба замість чека в посилку покласти видаткову накладну, що тільки ускладнює роботу. Текст з посилання - "Документом, що свідчить про отримання того або іншого товару, буде видаткова накладна продавця, вкладена суб’єктом господарювання (продавцем) у посилку. В такому випадку суб’єкт господарювання РРО не застосовує."
)) . Немає документа від податкової!!!!!!! Я ж вам говорю. Є інші документи від інших посадових осіб, зібрані по кусочках з різних джерел. Ваше право або приймати або не приймати до відома інформацію. А ви , надайте підтвердження) Читайте, лиш від них не просіть підтвердження)) novapay.ua/pisljaplata-na-rahunok/
Знаю, що ви просили не просити :) але все таки, може хтось з коментаторів підкаже чи правильно зроблю, якщо: замовник сплатив через лікпей замовлення 17.01.2022 на суму 100 грн, але замовлення я йому відправлю тільки 30.01.2022 і тоді ж (30.01.2022, в момент відправки) зареєструю чек з цією оплатою і товари, вишлю йому на емейл, роздрукую і вкладу в посилку ?
Взагалі потрібно пробивати чек коли побачите оплату. Але якщо це разова штука, ну ок. Постійно так робити це проблема так як порушується касова дисципліна. Але тут головне те, що чек ви пробили і надали)
@@finnany от тут би дуже треба детальніше (можн окреме відео?). чим відрізняється "коли побачите оплату" якшо я її побачив на наступний день, через 2 дні від "пробив в момент відправки"? Особливість мого бізнесу - сезонність: тобто ні я, ні замовник не хоче відправку от прям зараз. Про "головне пробили чеки" теж чомусь зараз до цього схиляюся - штрафи 150% за "непробив", а "не тоді пробив" це порушення порядку... бла-бла... 850 грн штрафу, який мені дешевше вийде чим гємор з проюити одразу одну оплату, другу, третю, при відправці фактичній вираховувати, шо там закрилося оплатами, наскільки, а шо ні.
Так, авансову оплату фіскали радять оформляти із зазначенням у касовому чеку «передоплата товарів». - ДЕ ЦЕ вказувати. Ну сплатив мені замовник 200 грн попередньо, а відправка тільки через місяць і те замовлення він вже двадцять раз змінив (товари)
Якщо я на накладні платежі буду бити чеки і гроші забирати на пошті, то яку помітку ставити на чеку? Готівка чи післяплата ? Податкова наполягає що має бути післяплата. Але в чек боксі післяплата рахується як безготівка, що не дуже вірно. На мій погляд, логічніше такі чеки помічати як готівка. А Ви якої думки ?
Доброго вечора. Підскажіть будь ласка Бугалтер зазначив що можна пробивати чек на наступний день. Тобто сьогодні я отримую кошти на рахунок - а завтра їх пробиваю по РРО усі. Чи це не буде помилкою? Не потрібно у той самий день пробивати всі чеки?
Якщо еквайринг. У випадках отримання оплати за товари в позаробочий час РРО та/або ПРРО суб'єкту господарювання слід застосовувати на підставі виписки фінансової установи про надходження коштів, не пізніше наступного робочого дня, з дня її отримання із дотриманням хронології здійснення розрахункових операцій. Якщо звичайна оплата, чек зразу.
@@finnany Дякую. Тобто, в мене є повне право не давати документів на товар, оскільки клієнт має квитанцію про оплату? Пробити чек через РРО з режимом безготівка не можу, оскільки по причині лише безготівкових платежів не ставила РРО :) .
Просто наложка это не расчётная операция. А они продолжают притягивать за уши то чего быть не должно. Сегодня на зум встрече с зам Нач управления по проверкам Романом Блродянским, так и не прозвучал ответ. То он говорит что не нужно вообще, то говорит что можете фискализировать, главное чтобы могли объяснить что это наложка. Вроде как без разницы, главное чтобы логика была и не было дублей. И я например склонен бить такой нал именно в день прихода а не в день отправки заказа. Более того, там даже непонятно как это человек платить будет. Нал или карта. По сути этот чек мы не покупателю должны выдать, а почте. Почта мне выдала нал, я почте выдал чек. Почта мне кину на Р.с, я ничего никому не выдаю. А покупателю чисто документы на товар и товарный чек. А фискальный у него с почты так или иначе.
Роман, а как быть, если за один день было, например, три разных отправки НП. Их забрали заказчики кто когда смог/захотел. СМС-ки о том, что я могу забрать наличку в отделении пришли, соответственно, в разные дни. Но забрала я все деньги сразу одной суммой и в один день! Как их правильно фиксализировать? Разными суммами в день когда я забрала деньги? или разными суммами в дни получения заказов клиентами? или в день получения СМС-ки, что мне поступили денежные средства?
@@raisaiakymenko2634 может это не совсем верно, но в случае проверки, очень логично. Я фискализирую в день когда забрал наличку с почты. По сути это операция между мной и почтой. Я оприходовал нал и формально выдал чек. В чеке в коментах я обязательно указываю за какую наложку эта сумма. В случае проверки данных с новой почты, у меня всё будет совпадать с их выпиской. Да, по закону вроде как это не расчётная операция, но и штрафа за фискализацию такой операции нет. В любом случае эти деньги нужно показать как наличные в обороте, а на наличку нужен РРО. Это такой «тянитолкай» который налоговики будут крутить так как им выгодно. Поэтому зарегистрировали и это как минимум серьёзная база для того чтобы пойти потом в суд и сказать что вы честный предприниматель.
@@Proroliki Благодарю Вас! Я только начинаю, но очень хочу быть ЧЕСТНЫМ предпринимателем. А разобраться в этом ворохе противоречащих писем, законов и консультаций очень не просто)
Не знайшов на каналі (можливо пропустив) про іще одне болюче питання - приват24, моно і ощад - є вже якась визначеність? Ну це про те шо це не є платіжна система, а просто клієнт-банк - сплачуючи замовник ідентифікований повністю і сплачує мені на повні реквізити (з айбан) і кошти мені надходять на рахунок окремою платіжкою - всеодно, шо сплатив би в касі банку або інший спд би сплатив (просто замість 2600 платника буде 2620). Останнє, шо бачив - податкова наполягає, шо це розрахункова операція.
@@finnany Позвонила только что на Нова пей и сказали что тоже они за наложку платят с р/с 2650. Ну вот как так. Им что-ли одним плюшки а остальным эквайринг?
Здравствуйте. Помогите разобраться. А если я работаю по дропу. Наложку получает склад (не я). Потом склад мне переводит мое "вознаграждение". Мне его переводят на р/с. Эти деньги должны быть как то оформлены. Как?
Поищите акт на комиссионную торговлю. В акте перечисляете проданный товар. По каждой позиции цена розничная, дроп.цена и выводите разницу. Все позиции суммируете и отправляете поставщику
Сам склад меня не интересует. Меня интересует вот зашли мне деньги на расчетный счёт от склада. Мне надо на них чек выбивать или нет. И если товар стоит к примеру 100 грн 1 шт, а мне на счёт 10000 сразу зашло. Для налоговой мне как то надо их обозначать?
@@tanyapapushina обычно склад -это ФОП. И он вам со своего расчетного счета деньги скидывает. Вам не нужно пробивать чек. Основанием для этого перечисления должен быть акт .С поставщиком должен быть заключён договор дропшипинга, где описываются все нюансы. И акт указывается как приложение к договору.
більше заплутався, ніж розібрався. З Новою поштою підписується договір на перевезення. З новапей підписується договір на переказ коштів. Який обумовлює переказ грошей на р/р ФОПу і в якому жодного слова про отримання готівки У додатку 3, з тарифною сіткою за їх послуги - також відсутній тариф за готівкову видачу грошей. Відповідно, при підписанні тих 2-х угод, грошові перекази будуть заходити виключно на р/р. Як підписати договір з новапей і отримувати готівку в касі, коли в в договорі вказуєте номер розрахункового рахунку, на який мають надходити гроші?
Будь ласка, не просіть показувати на прикладі, що показувати у чеку. Не знає цього ніхто, ні податкова, ні розробники прро, або знають і пояснюють так щоб їх ніхто не міг зрозуміти)) з початку пробити чек на весь товар, з режимом прпередня оплата, на суму 100 грн, і наступний чек, з режимом післяоплата або кредит на суму 900, але уже без номенклатури, з коментарем у чеку першого чека. Голову зламати можна.
оце "в коментарі" це "найкраще" що вони придумали - тобто всюди все по кодах, штрихкоди, ідентифікатори і т.д., а в якості підтвердження пропонують використовувати коментар. Розробники ПРРО акцентують на легкості і "через 5 хв вже працюєте" маючи на увазі "найлайтовіший" варіант з стаціонарною точкою продажу (а там дійсно складнощів мінімум), а дистанційні продажі залишаються мегазаплутаними (не виключаю, шо то спецом). Єдина надія, шо до перевірок в них руки не скоро дійдуть, а мізки іще пізніше, і до того часу ми придумаємо, як їх грамотно відшити, спираючись на ними ж створені невизначеності :)
Я думала, що це я така тупа) Підкажіть, ви якось пробиваєте? То як)) Зрозуміла, що вірно чи ні це залишається
@@potefonchik поки що віделючив лікпей, поки сам не розберусь, надіюся, що чимшвищдше, якщо сам розібрався і впевнений, простіше буе спілкуватися потім і щось доводити (і розробники прро теж - той ще квест до них достукатися), тільки хардкор-тільки айбан. про передплату - приглядаюсь до варіанту, що виглядає робочим, і, за чутками, багато хто користується - на передплату бити чек на суму фактичної сплати на фіктивну послугу типу "підбір товару", а реально проданий товар фіскалізувати в фіеальному чеку за мінусом раніше сплаченої суми як знижки. ну це те саме, як ви б вносили передпоату в кафе якомусь за банкет - на момент сплати ви не можете знати товар і послуги, що вбивати як "весь товар"?
@@anriuz , дякую за ідею! Так само, поки користуємося Іваном)
Если НП там выдаёт фискальный чек, какая разница в какой момент фискализировать наложку?
С безналом понятно. А наличные я фискализирую в день когда забираю наличные на почте. А в комментарии к чеку даю ссылку на номер Ттн за которую я забрал наложку.
Чек раньше денег это тоже неправильно. И по закону фоп приходует наличку в день ее получения а не выдавая чеки за товар который может и не заберут вовсе.
Все вірно.
Дуже дякую! Сьогодні вже конслуьтувалася з юристом щодо цього питання, хоча можна було б просто подивитися відео))
Підпусиюсь на вас!!
Круто)
Дякую 🙂
Дякую за хороше і доступне роз’яснення
У момент оплати, пробивається чек. Якщо забираєте готівкою, потрібно ставити чек у посилку. Так як нова пей дає просто квитанцію про оплату, а покупець повинен отримати чек у момент оплати, саме з переліком, кількістю і сумою товарів…
Ще одне питання,бо дуже багато різних думок зараз на рахунок коли ж все-таки пробивати чек на РРО при відправці товару поштою. Перед відправкою посилки чи в день коли отримую за неї наложенний платіж? (Забираю готівкою на пошті)
Зрозуміло ,ще раз дякую.Підписка,успіхів вам.
наприклад, у замовника заказ на 200 грн, заплатив 300 - "буду добирати, іще шось замовлю" - це як фіскалізувати?
Податківці роз’яснили, як підприємцям, котрі мають справу з РРО, проводити попередню оплату та відстрочення платежу через касовий апарат.
Так, авансову оплату фіскали радять оформляти із зазначенням у касовому чеку «передоплата товарів». А продаж товарів із відстроченням платежу проводять, застосовуючи режим попереднього програмування «погашення кредиту».
Останню оплату за відстроченим платежем фіксують через РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування цін товарів та обліку їх кількості.
хотілось би бачити як це зробити на практиці. Перший чек я пробиваю "передоплата" - 100 грн, а другий як прив'язати до першого і вивести суму 900, якщо товар, не один і коштує 1000, ставити знижку 100 на чек?
@@Azzod1 перший чек, режим оплати аванс, другий чек режим оплати після оплата або готівка. Для того щоб добавити режим оплати, контактуйте з сервісом яким користуєтеся по прро.
@@finnany Дякую за відповідь.
Доречі, аванс це саме те ,що по закону продавець має повернути у разі невиконаної угоди?
В чекбоксі я може додати безліч видів оплат але не бачу змоги вибити чек 900 грн де товарів на 1000, хіба що додати знижку.
В цьому відео податківець висловлює іншу думку, що до оформлення передоплати / післяплати ruclips.net/video/ghBOezmnUXE/видео.html
Дякую. Актуально і зрозуміло.
Якщо товар був відправлений разом з фіскальним чеком Новою Поштою накладним платежем, но покупець не забрав посилку, як оформити відміну чека?
По закону, якщо ціна товару більша 100 грн, щоб відмінити чек потрібна письмова заява одержувача. Але це зробити неможливо по зрозумілим причина. Просто відмінити чек через РРО без заяви неможна.
Я направила в податкову консультацію з цього приводу. Чекаю відповіді.
Ва відпишуть що 100 грн діє для юридичних осіб, а вам не потрібно. І головне щоб ви повернули кошти та усео домовилися як)
Дуже корисне відео для перегляду! Дякую за Вашу працю. Хочу уточнити одне запитання. ФОП 3 група інтернет магазин. Товари відправляємо накладним платежем через Нову Пошту. Угода з новою поштою підписана, всі кошти надходять на IBAN рахунок ФОП. Чи потрібно в даному випадку прро?
Не потрібно, так як нова почта видає чек кінцевому, а вам заходить на рр. У мене є відео по вашому питанні на каналі, перегляньте.
Доброго дня, вибачте, що не по темі) Ви платите відсоток Нова Пей за те що вони переводять Вам кошти на ІВАN? Якщо так, то який
За те що вони замість вас отримують кошти і передають вам. В районі 3-4% від суми
А це точно не треба рро при наложці на рахунок? Ато дзвоню в нова пей , а вони відсилають в податкову. І говорять що чек дають не на продажу, а на переказ коштів
Скоріш за все зайп роздувають. Чому тоді цих питань з укр поштою нема.
Я можу як фоп відправляти посилку новою поштою, якщо платежі надходять на карту? Чи мені потрібно підписувати договір з поштою?
Нова почта це кур’єр. До чого там оплата? Якщо ви зрозуміли
Здравствуйте!) Благодарю за полезную информацию!) такой вопрос. ФОП 2 гр интернет торговля. Без РРО так как все на ібан. Покупатель просит чек. Как быть в этом случае? Спасибо)
Якщо хочете пробийте чек як безготівкова оплата. Або додайте до посилки накладну плюс квитанцію людина може витягнути з того сервіса з якого вона сплачувала. Але краще намалюйте чек, так як шо люди фігньою займаються, що податкова.
Как быть с клиентами которые утверждают что не получили электронный фискальный чек, а Вы его отправили в электронном виде. И клиент идёт писать жалобу в налоговую или хуже может он решит подавать в суд. Будет ли блокировка работы фопа на период выяснения ситуации со стороны налоговой или суда???
Не буде, тому що чек є на сервері дпс, і податківець зразу гляне, і викриє поганця))
Спасибо за ваши видео)
Такой вопрос есть: если человек переводит деньги на ключ карту с приват 24, его же перекидывает на оплату по расчетному счету) как в данном случае выписывать чек или это как банковская операция. Там где не нужен рро) Что бы вдруг дублей не было если надо выписывать
Дякую гарно. На ключ це рахується розрахункова. Чек потрібно вибивати з режимом оплати безготівка, або картка. Тоді проводка коштів у віртуальну касу не робиться.
А что писать в чеке, когда нам перекинули аванс 100 грн. И количество какое указывать?
Например продаем шорты 1 шт за 250 грн
В чеке как правильно пробивать:
1) Передплата за шорти 1 шт 100 грн
А при окончательной оплате: остаточна оплата за шорти 1 шт 150 грн
Или
2) шорты 0.4 шт *250 = 100 грн
При доплате: шорти 0,6 шт*250=150 грн
Какой вариант правильный ? У меня ПРРО
У цьому абсурді і відсутності роз’яснень по першому у вас про дублюється кількість, а другий буде правильний і логічний.
Тобто, всі продажі наложкою я можу відправляти через нову пошту і не вибивати чек, попередньо заключивши договір, а на всі інші проплати які надходять на карту я вибиваю. Якщо це так. То де цьому підтвердження від податкової, дайте посилання. Дякую.
Я от зараз так працюю - перейшов тупо на наложку щоб не паритись с цими чеками, надіюсь шо реально буде достатньо того, що нова пошта видасть чек покупцю і переведе на мій рахунок, бо хто його зна, я понадіявся чисто на блогерів, які сказали, що чек не потрібен при такій схемі.
))) якби було розяснення від податкової, ми б з вами тут відео не дивилися. Тут є інформація. kh.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/413662.html
@@martinways2023 Варіан, але відправляти тільки наложкою, то страждає клієнт котрий захоче по предоплаті щоб не переплачувати зайвого. Тому прошу "Фінансову няню" дати підтвердження від податкової про інформацію у Вашему відео.
@@finnany Дякую за відповідь, але з наданого Вами посилання, треба замість чека в посилку покласти видаткову накладну, що тільки ускладнює роботу.
Текст з посилання - "Документом, що свідчить про отримання того або іншого товару, буде видаткова накладна продавця, вкладена суб’єктом господарювання (продавцем) у посилку. В такому випадку суб’єкт господарювання РРО не застосовує."
)) . Немає документа від податкової!!!!!!! Я ж вам говорю. Є інші документи від інших посадових осіб, зібрані по кусочках з різних джерел. Ваше право або приймати або не приймати до відома інформацію. А ви , надайте підтвердження)
Читайте, лиш від них не просіть підтвердження))
novapay.ua/pisljaplata-na-rahunok/
Знаю, що ви просили не просити :) але все таки, може хтось з коментаторів підкаже чи правильно зроблю, якщо: замовник сплатив через лікпей замовлення 17.01.2022 на суму 100 грн, але замовлення я йому відправлю тільки 30.01.2022 і тоді ж (30.01.2022, в момент відправки) зареєструю чек з цією оплатою і товари, вишлю йому на емейл, роздрукую і вкладу в посилку ?
Взагалі потрібно пробивати чек коли побачите оплату. Але якщо це разова штука, ну ок. Постійно так робити це проблема так як порушується касова дисципліна. Але тут головне те, що чек ви пробили і надали)
@@finnany от тут би дуже треба детальніше (можн окреме відео?). чим відрізняється "коли побачите оплату" якшо я її побачив на наступний день, через 2 дні від "пробив в момент відправки"? Особливість мого бізнесу - сезонність: тобто ні я, ні замовник не хоче відправку от прям зараз. Про "головне пробили чеки" теж чомусь зараз до цього схиляюся - штрафи 150% за "непробив", а "не тоді пробив" це порушення порядку... бла-бла... 850 грн штрафу, який мені дешевше вийде чим гємор з проюити одразу одну оплату, другу, третю, при відправці фактичній вираховувати, шо там закрилося оплатами, наскільки, а шо ні.
Так, авансову оплату фіскали радять оформляти із зазначенням у касовому чеку «передоплата товарів». - ДЕ ЦЕ вказувати. Ну сплатив мені замовник 200 грн попередньо, а відправка тільки через місяць і те замовлення він вже двадцять раз змінив (товари)
І ситуації є різні. Змінив замовлення перебивайте чек.
Прро шникам своїм телефонуйте, як це пробивати.
@@finnany на жаль, вони скоріш за все, скажуть звернутися в податкову.
Якщо я на накладні платежі буду бити чеки і гроші забирати на пошті, то яку помітку ставити на чеку? Готівка чи післяплата ? Податкова наполягає що має бути післяплата. Але в чек боксі післяплата рахується як безготівка, що не дуже вірно. На мій погляд, логічніше такі чеки помічати як готівка. А Ви якої думки ?
Все вірно. ГОТІВКА, і спокійно забирайте кошти з пошти.
@@finnany то есть - при наложенном платеже . В день отправки пробивать такой чек в чекбоксе как ГОТІВКА?
@@finnany или чек пробивать уже при получении денег на почте? Или в момент отрравки? Как правильно?
У момент відправки, пробивайте готівка.
@@finnany я пробиваю в той же день коли покупець заберає посилку. Це дуже погано?
Доброго вечора.
Підскажіть будь ласка
Бугалтер зазначив що можна пробивати чек на наступний день.
Тобто сьогодні я отримую кошти на рахунок - а завтра їх пробиваю по РРО усі.
Чи це не буде помилкою? Не потрібно у той самий день пробивати всі чеки?
Якщо еквайринг. У випадках отримання оплати за товари в позаробочий час РРО та/або ПРРО суб'єкту господарювання слід застосовувати на підставі виписки фінансової установи про надходження коштів, не пізніше наступного робочого дня, з дня її отримання із дотриманням хронології здійснення розрахункових операцій.
Якщо звичайна оплата, чек зразу.
Підкажіть, будь ласка. ФОП 2група, платежі йдуть лише на ІВАN, робота без РРО. Покупець вимагає чек - що я йому маю показати?
Або шліть нафіг, або пробийте через рро, з режимом безготівка.
@@finnany Дякую. Тобто, в мене є повне право не давати документів на товар, оскільки клієнт має квитанцію про оплату? Пробити чек через РРО з режимом безготівка не можу, оскільки по причині лише безготівкових платежів не ставила РРО :) .
Ні. Документи на товар якраз потрібно дати, якщо не вибивається чек, це накладна.
в який момент фіскалізувати оплату??? я для себе зрозумів (і всякі листи гетьманцевські ідуть в одне місце) - В МОМЕНТ ВІДПРАВКИ ТОВАРУ. я не правий?
Або так, або режим оплати післяоплата. Але у момент відправки.
Просто наложка это не расчётная операция. А они продолжают притягивать за уши то чего быть не должно. Сегодня на зум встрече с зам Нач управления по проверкам Романом Блродянским, так и не прозвучал ответ. То он говорит что не нужно вообще, то говорит что можете фискализировать, главное чтобы могли объяснить что это наложка. Вроде как без разницы, главное чтобы логика была и не было дублей. И я например склонен бить такой нал именно в день прихода а не в день отправки заказа. Более того, там даже непонятно как это человек платить будет. Нал или карта. По сути этот чек мы не покупателю должны выдать, а почте. Почта мне выдала нал, я почте выдал чек. Почта мне кину на Р.с, я ничего никому не выдаю. А покупателю чисто документы на товар и товарный чек. А фискальный у него с почты так или иначе.
Роман, а как быть, если за один день было, например, три разных отправки НП. Их забрали заказчики кто когда смог/захотел. СМС-ки о том, что я могу забрать наличку в отделении пришли, соответственно, в разные дни. Но забрала я все деньги сразу одной суммой и в один день! Как их правильно фиксализировать? Разными суммами в день когда я забрала деньги? или разными суммами в дни получения заказов клиентами? или в день получения СМС-ки, что мне поступили денежные средства?
@@raisaiakymenko2634 может это не совсем верно, но в случае проверки, очень логично. Я фискализирую в день когда забрал наличку с почты. По сути это операция между мной и почтой. Я оприходовал нал и формально выдал чек. В чеке в коментах я обязательно указываю за какую наложку эта сумма. В случае проверки данных с новой почты, у меня всё будет совпадать с их выпиской. Да, по закону вроде как это не расчётная операция, но и штрафа за фискализацию такой операции нет. В любом случае эти деньги нужно показать как наличные в обороте, а на наличку нужен РРО. Это такой «тянитолкай» который налоговики будут крутить так как им выгодно. Поэтому зарегистрировали и это как минимум серьёзная база для того чтобы пойти потом в суд и сказать что вы честный предприниматель.
@@raisaiakymenko2634 фискализировать разными суммами в день когда забрали с указанием в комментариях за какой номер наложки эти деньги.
@@Proroliki Благодарю Вас! Я только начинаю, но очень хочу быть ЧЕСТНЫМ предпринимателем. А разобраться в этом ворохе противоречащих писем, законов и консультаций очень не просто)
У момент отримання коштів.
Не знайшов на каналі (можливо пропустив) про іще одне болюче питання - приват24, моно і ощад - є вже якась визначеність? Ну це про те шо це не є платіжна система, а просто клієнт-банк - сплачуючи замовник ідентифікований повністю і сплачує мені на повні реквізити (з айбан) і кошти мені надходять на рахунок окремою платіжкою - всеодно, шо сплатив би в касі банку або інший спд би сплатив (просто замість 2600 платника буде 2620). Останнє, шо бачив - податкова наполягає, шо це розрахункова операція.
Ні уже не наполягає. На iban не важливо звідки, це безнал.
@@finnany а по fondy и wayforpay небанківські фін установи вже теж не наполягають чи якщо гроші заходять з рахунку ...2650, то рро однозначно?
Еквайринг - рро.
@@finnany Позвонила только что на Нова пей и сказали что тоже они за наложку платят с р/с 2650. Ну вот как так. Им что-ли одним плюшки а остальным эквайринг?
@@irynachernetska1239 поки так
Здравствуйте. Помогите разобраться. А если я работаю по дропу. Наложку получает склад (не я). Потом склад мне переводит мое "вознаграждение". Мне его переводят на р/с. Эти деньги должны быть как то оформлены. Как?
Акт максимум свому «складу». Більше нічого не потрібно. Головне щоб склад кидав вам винагороду на рахунок.
Поищите акт на комиссионную торговлю. В акте перечисляете проданный товар. По каждой позиции цена розничная, дроп.цена и выводите разницу. Все позиции суммируете и отправляете поставщику
Сам склад меня не интересует. Меня интересует вот зашли мне деньги на расчетный счёт от склада. Мне надо на них чек выбивать или нет. И если товар стоит к примеру 100 грн 1 шт, а мне на счёт 10000 сразу зашло. Для налоговой мне как то надо их обозначать?
@@tanyapapushina обычно склад -это ФОП. И он вам со своего расчетного счета деньги скидывает. Вам не нужно пробивать чек. Основанием для этого перечисления должен быть акт .С поставщиком должен быть заключён договор дропшипинга, где описываются все нюансы. И акт указывается как приложение к договору.
Я тоже дропшипер
лайк неглядя
СупеР!
Добрый день. Если новапей перечисляет на карту ключ к счету нужно пробивать фискальный чек?
Не нужно. Но когда узнаёте какой там процент, то такой способ быстро вам не понравится :)
Все вірно))
@@finnany А какой там процент?
2-4
більше заплутався, ніж розібрався.
З Новою поштою підписується договір на перевезення.
З новапей підписується договір на переказ коштів. Який обумовлює переказ грошей на р/р ФОПу і в якому жодного слова про отримання готівки
У додатку 3, з тарифною сіткою за їх послуги - також відсутній тариф за готівкову видачу грошей.
Відповідно, при підписанні тих 2-х угод, грошові перекази будуть заходити виключно на р/р. Як підписати договір з новапей і отримувати готівку в касі, коли в в договорі вказуєте номер розрахункового рахунку, на який мають надходити гроші?
Отак ми і живемо в країні, коли бовдури пишуть закони, і самі не розуміють що далі робити.... Або ми не розуміємо мети тих законів...
Правда!!!