@akiralypostaimre8976 11 месяцев назад +22

Újpest💜💪🇭🇺

• @andrasszlivka375
    @andrasszlivka375 11 месяцев назад +14

75. percig ötlettelen volt az Újpest játéka. De megembetelték magukat és egy magasabb fokozatban futbaloztak. Nem véletlenül tart 90 percig egy mérkőzés.

@laszlotorma9431 11 месяцев назад +6

Banai egy kabaré! Már átment a labda a gólvonalon mikor eldobta magát. Az NB1 leggyengébb kapusa, olyan mint Senko aki még az nb2-ben sem kellett Diósgyőrben.

• @sury5544
      @sury5544 11 месяцев назад +5

Arra a gólra nem tudott volna gyorsabban reagálni mert rosszul helyezkedett, de egyébként tényleg nem véd NB 1 szinten.

• @Azigaziszampe13.
      @Azigaziszampe13. 11 месяцев назад +1

Kondolom te védeni sem tudsz

@laszlotorma9431 11 месяцев назад +1

@@Azigaziszampe13. valóban nem tudok, igaz SOROZATOS gyenge teljesítménnyel nem is keresek nagy zsugát.

@@sury5544 Sajnos nála nem ritka a rosszul helyezkedés de mutogatni meg a labdát a hálóból kiszedni profi szinten tud.Nála bravúrra nem igen számíthatunk sajnos.Hajrá UTE!!

• @sury5544
      @sury5544 11 месяцев назад

@@Azigaziszampe13. kapus vagyok már 2 éve

• @olaheva7291
    @olaheva7291 11 месяцев назад +4

Hát szerintem ez a vereség,,, legkevésbé Megyeri hibája.

• @domid7763
      @domid7763 11 месяцев назад +1

Főleg úgy hogy kb 4 góltól védte meg a Lokit

• @militaryorchid7937
    @militaryorchid7937 11 месяцев назад +7

Debrecenben mikor jönnek rá, hogy már honi viszonylatban sem lehet munka nélkül megúszni a focit? Kíváncsi vagyok, mikor tesz valaki rendet. Ott megállt az idő, a dinoszauruszok mindenütt.

• @csabakocsis5038
      @csabakocsis5038 11 месяцев назад

te nem tudom milyen planétán élsz, és miről beszélsz ember, Debrecen nem a Fehérvár, nézzél már szét mielőtt hülyeségeket írsz!

• @CrabJamBB
    @CrabJamBB 11 месяцев назад

Elég nagy szégyen, egyben jól mutatja az újpesti vezetők dilettantizmusát, hogy az amúgy ritka bő magyar kapusmerítésből évek óta nem tudja megoldani a klub Balajcza méltó utódlását.

• @KristofBodnar-cu4nt
    @KristofBodnar-cu4nt 11 месяцев назад +3

Szerintem Megyeri 92. percben lévő helyzete is nekerülhetett volna. HAJRÁ LOKI!🔴⚪️

• @bétaalfa-g2i
    @bétaalfa-g2i 11 месяцев назад +1

Dzsudzsák Balázst lassan inasba vágja az NB I-es mezőny: zsinórban harmadik vereség. A Paks meg a komplett NB I-et vágja inasba. A Fradi elleni 1-6 csak kisiklás volt. Dzsudzsáknak ideje lenne visszavonulnia, ahogy ez a meccs is igazolta, lefőtt neki a kávé.

• @shokkerrone
    @shokkerrone 11 месяцев назад +15

Az Újpest jól megfizette a bírót.

@akiralypostaimre8976 11 месяцев назад +3

🤡😂

@KristofBodnar-cu4nt 11 месяцев назад +1

Bogár szerintem utálja a Lokit mert legutóbb a Felcsút ellen is ez volt. Pl: elkeszték fojtogatni Ferenczit és ő kapot pirosat.

• @laszlokarsai5253
    @laszlokarsai5253 11 месяцев назад +1

A bíró megvetette a DVSC -t hogy érje utol krokodil.

• @viktorbudai2333
    @viktorbudai2333 11 месяцев назад +4

Hmmm. Nos ez elég vérszegényre sikeredett. labda birtoklás 73 : 27 % az Újpest javára kapura lövések 1:6 - hoz az Újpest javára. Ekkora tolás ahhoz mérten siralmas az eredmény. Banait a náthás picsába el kéne zavarni. Egy labda megy kapura az is gól. Agyrém. Megyerinek a Megyeri úton lenne a helye sokkal jobb kapus !! Megyeri a Debrecen hőse volt gratula neki nagyon helytállt. Szégyen, hogy emberelőnyben ennyire futotta. Bár majd az utókor a 3 pontot tartja számon az Újpestnek, de aki látta azt szerintem a guta csapdosta meg a látottakon. Felejthető meccs volt nem volt benne semmi magasztos és semmi felemelő.

• @hrvth.
    @hrvth. 11 месяцев назад +4

Hajrá loki

• @Dezsiv8
    @Dezsiv8 11 месяцев назад +1

Az utolsó gólnál Loncar azt hitte, ő a kapus? Vagy mégis mi a picsáért állt be a kapuba? Sima les lett volna, ha a helyén van

• @gyurmagyuri6440
    @gyurmagyuri6440 11 месяцев назад +15

Lagator piros lapja egyáltalán nem volt jogos, a srác megbotlott!

• @attilalukacs7338
      @attilalukacs7338 11 месяцев назад +2

Előtte meg Ljuljic ledarálásáért elmaradt.

• @derya192
      @derya192 11 месяцев назад

megbotlott lagator térdében. lagator részéről nem volt szabálytalanságra irányuló szándék, de ettől még akadályozta a továbbhaladásban a támadót. viszont nem utolsó ember volt, mert kusnyír keresztezett, és elérte a labdát simán, mert a támadó hosszan szöktette magát. itt egy sárga lett volna jogos, mert túl közel ment hozzá, és akadályozta. ha kicsit lemarad, miután látja, hogy Kiss gyorsabb nála, semmi baj nem lett volna.

@KristofBodnar-cu4nt 11 месяцев назад

Azt olvastam az Újpesti Jászai Mari díjat érdemelne

• @youry17
      @youry17 11 месяцев назад

​@@KristofBodnar-cu4ntpersze, a hajdusagi megyei lap mi mast irt volna (kicsit se tulzoan es reszrehajloan 😂)

@attilalukacs7338 11 месяцев назад +1

@@youry17 Kit érdekel a kondások véleménye. Szoptak, ez a lényeg.

• @endrepapa9681
    @endrepapa9681 11 месяцев назад +1

Újabb NER-es zakó - jön az ősz kellenek a melegebb ruhadarabok.