Зняття і ОБХІД АРЕШТУ коштів на рахунках!

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 1 дек 2024

Комментарии • 25

  • @ЛюдМила-ь6х9п
    @ЛюдМила-ь6х9п Год назад

    Отличные адвокаты!!! По вопросам - кратко и понятно.

  • @KhodakAn
    @KhodakAn 3 года назад +2

    Дякую!!! Ви супер - люди!!!
    Важливу роботу робите для нашого народу👍❗

  • @Ma-nq6lh
    @Ma-nq6lh 3 года назад +2

    А вам я вдячна за пораду.

  • @ОльгаСалищева-ь9у
    @ОльгаСалищева-ь9у 3 года назад +3

    Здравствуйте.Спасибо за видео.А вы можете оспаривать исполнительное производство и сколько это будет стоить?

    • @advokatKyiv
      @advokatKyiv  3 года назад +2

      Так, в більшості випадків ми можемо оспорювати і дії виконавця, хоча рекомендували б все ж оспорювати сам виконавчий напис - це більш надійно, а також має більше шансів на позитивний результат. Щодо вартості, то все залежить від конкретної ситуації, оскільки судовий збір відрізняється в цивільній та адміністративній юрисдикції, а також від кількості Ваших позовних вимог чи наявності забезпечення позову. Для уточнення будь ласка подзвоніть за телефоном: +380639541613 - Вас обовязково проконсультують

  • @ВасилисаПрекрасная-г8о

    Здравствуйте Я плохослышащая А у вас на фоне звуки ветра Можете подтвердить или поправить ? Для того чтобы снять арест с Карты на которую приходит исключительно З/П я должна предоставить исполнителю 1 документ? Выписку из банка? Или надо ещё документы? Например из своей бухгалтерии? От том что в этот банк этому сотруднику перечисляемся именно зарпл.? Или какие то ещё доки? И если исполнитель не реагирует на документы такого плана ( о чем часто говорят в сети) Есть ли у вас какой то алгоритм действий в таком случае? Исходя из практики? Заранее спасибо

    • @advokatKyiv
      @advokatKyiv  3 года назад

      виписку берете, і подаєте заяву виконавцю

  • @ukraine3697
    @ukraine3697 3 года назад +1

    всё правильно

  • @СлавікСердюк-ь9ю
    @СлавікСердюк-ь9ю 6 месяцев назад

    Нічого нового я не почув

    • @advokatKyiv
      @advokatKyiv  6 месяцев назад

      Цьому відео вже три роки, дивно було б, якби почули

  • @Микрокредит365
    @Микрокредит365 3 года назад +1

    Ни зарплатные ни социальные счета не являются счетами со специальным режимом использования. А как только деньги поступят на такой счет, то это уже не зарплата, не пенсия и не социалка, а вклад. Вот так вот панове адвокаты. Учите матчасть.

    • @ДипломУкраина
      @ДипломУкраина 3 года назад

      В видео не говорилось о счетах со специальным режимом использования, панове Микрозайм, смотрите внимательно видео 😁

    • @advokatKyiv
      @advokatKyiv  3 года назад +2

      Доброго дня. Ваші твердження дуже спірні. По-перше, дійсно, ми ніде не казали, що зарплатні рахунки - це спец.рахунки. Більше того, очевидно, що це не так, бо остання судова практика говорить про те, що арешт рахунків на які надходить зарплата, можливий. Інша справа, що банки в переважній більшості наразі не відкривають спец.рахунки, а відкривають поточні, тому довести, що на дані рахунки надходять кошти, на які неможна накладати арешт, не просто. Не просто, але МОЖЛИВО. Ми розповіли як.
      Щодо Ваших тверджень, то вони спірні хоча б виходячи з норм п.7 ч.3 ст.18, ч.2 ст.48, ч.3 ст.52 Закону України "Про виконавче провадження".
      Також звертаємо Вашу увагу на п.1 ч.4 ст.59 цього Закону, яка вказує, що Підставами для зняття виконавцем арешту з усього майна (коштів) боржника або його частини є отримання виконавцем документального підтвердження, що рахунок боржника має спеціальний режим використання та/або звернення стягнення на такі кошти заборонено законом. Тобто, власне те, про що ми говоримо в відео.
      Ну і на сам кінець - Ви вказуєте на мат.частину але говорите про теорію. Подивіться у нас було Відео з приватним виконавцем, який досить детально пояснює, як відбувається на практиці зняття арешту з таких коштів.

    • @Микрокредит365
      @Микрокредит365 3 года назад

      @@ДипломУкраина Хорошо. Дайте ссылку на определение понятий - «специальні рахунки які захищені» (дословно из видео).

    • @Микрокредит365
      @Микрокредит365 3 года назад

      @@advokatKyiv Якась у вас дивна правова позиція - взаємовиключна. Так «ми ніде не казали, що зарплатні рахунки - це спец.рахунки» чи «Також звертаємо Вашу увагу на п.1 ч.4 ст.59 цього Закону, яка вказує, що Підставами для зняття виконавцем арешту з усього майна (коштів) боржника або його частини є отримання виконавцем документального підтвердження, що рахунок боржника має спеціальний режим використання та/або звернення стягнення на такі кошти заборонено законом. Тобто, власне те, про що ми говоримо в відео.»
      Так ви казали чи не казали?
      Далі буде. (Это как говорится - не могу пройти мимо).

    • @Микрокредит365
      @Микрокредит365 3 года назад

      @@advokatKyiv Якщо ви посилаєтесь на ч.3 ст.52 Закону №1404-VIII то так і кажить людям - починати треба з банків.