На частину полщ замість 200кг/га селітри зробить наступне. Вкінці березня біодеструктор +азотобактер 1л/га + гумат 30г/га + морські водорості (перевірені агрітема 80%). Одразу пройтись ротаційною бороною. Можна карбамід розкидати, біопрепарати внести і далі ротаційною. По флаговому біофунгіцид + амінокислоти або кремній (квантум аквасил) +амінокислоти. По колосу біофунгіцид Фітоцид + амінокислоти. Можна ще весною додати мікроелементи BTU (сумісні з біопрепаратами) або замість морських водоростей. Це все буде ефективно саме в такі фази розвитку.
Логіка та практичний досвід. Рослини піднімають з глибини поживні елементи. Глибокий обробіток призводить до промивання самих поживних елементів, утворення плужної підошви. З досвіду мого та місцевого холдинга. Найкраща дисковка сої на 3-6 см, аби перемішати рештки з пилом і можна одразу сіяти пшеницю. В кого no-till, купіть ротаційну борону із зубом як у John Deere і закривайте воголу на no-till, тоді можна буде сіяти в засуху, верхній шар бетону буде мякий, тріщин менше. Орати треба 12-14см дуже мілко, максимальний захват корпуса і швидкість 9...12км год. Якщо мокро то 11-12км/год щоб не залипав плуг, як не тягне то знімайте корпус. Як земля підсохла то швидше 10км/год не можна бо зітруться долота швидко. 12-14см це ідеальна глиибина оранки! Раз на 5 років можна 20см але одразу прикатати культиватором з котком і щось сіяти, не залишати на зиму щоб не вимився гумус і не утворилась плужна підошва. Сіяти суміші сидератів, мінімум азотн добрив - все буде чудово. Детальні технології в мене в коментах під крайнім вдео. В мене є ділянка де самий важкий липкий чорнозем, там все норм по моїй технології вже 20 років. По болоті швидка оранка, одразу міленька швидка культивація. А от холдинг там оре 40см, рихлить і в них бідося: або брила що кейс пума стрибає як козел або болото що колії за компактором. Витрата палива в них 25л/га та більше на глибокому обробітку навіть на Фендт 828: плуг залипає, забивається, розпушувач рве бетон... Глибоке рихлення - це катастрофа: холдинг зараз сіє лише гречку перед буряком, інакше стрілкування і лобода задавлює той буряк. З рештою культур в них проблеми. Гумус промився на 60см, зверху поживи нема, органіку знищують азотними добривами. Землю просто вбили. В мене без рихлення пшениця дає 70ц без азотних добрив, соя 36ц. В східних та південних регіонах соняшник робить рихлення глибоких шарів, пшениця на 2.5м пробиває. Ціна того рихлення по паливу дуже велика, замість нього краще купити готову суміш сидератів. На зиму під кукурудзу сіяти зимуючий горох+вика. Під соняшник горох+вика, а для досліду додати ще в суміш злаки (жито ячмінь пшениця).
Пшениця гарна, по якості посіву сівалки є питання, видно що глибина не рівномірно. Вам потрібно або модернізувати цю сівалку починати з пружин і прикатки, або дай Бог вам врожаю і можливості оновлюватись)
Я тоже десь кг 160 сіяв ,бо рано. І добре.
Доброго дня через скільки мото годин на тракторі ловол міняеш масло та фільтра
250
Зирновою жаткою можна косить потсолнух
На частину полщ замість 200кг/га селітри зробить наступне.
Вкінці березня біодеструктор +азотобактер 1л/га + гумат 30г/га + морські водорості (перевірені агрітема 80%). Одразу пройтись ротаційною бороною. Можна карбамід розкидати, біопрепарати внести і далі ротаційною.
По флаговому біофунгіцид + амінокислоти або кремній (квантум аквасил) +амінокислоти.
По колосу біофунгіцид Фітоцид + амінокислоти.
Можна ще весною додати мікроелементи BTU (сумісні з біопрепаратами) або замість морських водоростей.
Це все буде ефективно саме в такі фази розвитку.
Логіка та практичний досвід. Рослини піднімають з глибини поживні елементи. Глибокий обробіток призводить до промивання самих поживних елементів, утворення плужної підошви.
З досвіду мого та місцевого холдинга.
Найкраща дисковка сої на 3-6 см, аби перемішати рештки з пилом і можна одразу сіяти пшеницю.
В кого no-till, купіть ротаційну борону із зубом як у John Deere і закривайте воголу на no-till, тоді можна буде сіяти в засуху, верхній шар бетону буде мякий, тріщин менше.
Орати треба 12-14см дуже мілко, максимальний захват корпуса і швидкість 9...12км год. Якщо мокро то 11-12км/год щоб не залипав плуг, як не тягне то знімайте корпус.
Як земля підсохла то швидше 10км/год не можна бо зітруться долота швидко.
12-14см це ідеальна глиибина оранки! Раз на 5 років можна 20см але одразу прикатати культиватором з котком і щось сіяти, не залишати на зиму щоб не вимився гумус і не утворилась плужна підошва.
Сіяти суміші сидератів, мінімум азотн добрив - все буде чудово.
Детальні технології в мене в коментах під крайнім вдео.
В мене є ділянка де самий важкий липкий чорнозем, там все норм по моїй технології вже 20 років. По болоті швидка оранка, одразу міленька швидка культивація. А от холдинг там оре 40см, рихлить і в них бідося: або брила що кейс пума стрибає як козел або болото що колії за компактором. Витрата палива в них 25л/га та більше на глибокому обробітку навіть на Фендт 828: плуг залипає, забивається, розпушувач рве бетон...
Глибоке рихлення - це катастрофа: холдинг зараз сіє лише гречку перед буряком, інакше стрілкування і лобода задавлює той буряк. З рештою культур в них проблеми. Гумус промився на 60см, зверху поживи нема, органіку знищують азотними добривами. Землю просто вбили.
В мене без рихлення пшениця дає 70ц без азотних добрив, соя 36ц.
В східних та південних регіонах соняшник робить рихлення глибоких шарів, пшениця на 2.5м пробиває.
Ціна того рихлення по паливу дуже велика, замість нього краще купити готову суміш сидератів. На зиму під кукурудзу сіяти зимуючий горох+вика. Під соняшник горох+вика, а для досліду додати ще в суміш злаки (жито ячмінь пшениця).
Якою передачою ходиш
1
@@mykolasychov1881 повишеною
@@Олександр-ч8й да
@@mykolasychov1881 у мене на повишеною нетяне 2L 3тяне
@@Олександр-ч8й я ору на зайчику L1. Якщо тяжкл, то на черепашці H3
Пшениця гарна, по якості посіву сівалки є питання, видно що глибина не рівномірно. Вам потрібно або модернізувати цю сівалку починати з пружин і прикатки, або дай Бог вам врожаю і можливості оновлюватись)
Як її доробляти, то краще нову купити😂))) купим нову, пізніше, але купим