ніколи особливо не дивився на те, що формує ціну. бо важко було знайти адекватний аналіз з популярними прикладами. Тому дякую за відео, воно було дуже корисне! підписався)
Слухайте, а як типу виходить, що у порівнянні із вашим же відео 2021 року. Про вартість будинку: Ціна зросла на 100% з майже, аналогічним проектом, будинку "Ужгород". Була 1500000грн. Виросла до 4500000грн?@@KarpatyBudKarkas Я розумію, що інфляція і тд. Але ж і подорожчання не на десяток процентів .
Вартість адекватна. Єдине, що хочеться уточнити: організація робочого процесу на ділянці замовника самих будівельників - це додаткова опція за замовчуванням, яка вже прорахована у вартість робіт, чи все ж додаткові витрати самого замовника?
Для звичайного українця- це занадто непідйомна ціна за будинок, ще +-такуж ціну треба вкладати на купівлю землі, підвод комунікацій для проживання та.ін... Я з розумінням відношусь до цін буд.матеріалів але ж все таки- це ціни не для України, не для нашої економічної системи, і не для гаманця середньостатистичного українського громадянина. І це дуже прикро, що в наш час все це відбувається😢
Ціни на будівельні матеріали невиправдано завищені 😮💥💥💥 якщо так далі буде, то скоро українці будуть жити, як у Камбоджі: або в землянках або хата із лози 😮💥💥💥
@@KarpatyBudKarkas Як це чому ви так вважаєте? Ви знаєте середню зарплату по Україні? Знаєте? Тоді скажіть мені, чесний ви наш, скільки років треба буде нормальній, не підарській тварі корупційній, шоб зібрати на такий будинок? Мудрагелику ви наш....
Дуже гарний проект. Як вже зазначили в коментарях, що в штатах не заморочуються і навіть в дорогих будинках гіпсокартон крутять до стад ( досок) і все нормально стоїть десятиліттями. Я мешкаю в штаті Вашингтон і хоча у нас зими рідко нижче 0, але бувають декілька днів на рік до -10-15, то в такому будинку всерівно тепло. То маю надію, що такі будинки стануть популярними і в Україні.
@@РаисаКозленко-з8л як на мене, дуже гарний невеличкий будиночок, саме оптимальний для дачі. Мені подобається такий дизайн, але у різних людей різні думки з цього приводу і це нормально, бо так би ми мали всі однакові будинки:))). Так, це дуже незвичний дизайн для України але досить популярний у штатах.
Хлопці, дуже красиві будинки, тільки от система опалення і кондиціонування застаріла!! Поцікавтесь яку ставлять в США!! Тут багато українських хлопців, та навіть укр.компаній які цим займаються. Я маю будинок в США на 400кв, то ж ні влітку , ні зимою я не відчуваю дискомфорту!! Порівнюючи системи в США проти українських батарей😅 , які гріють нагріванням води😅 чи кондиціонерів на стіні то ми в Україні як мамонти з тими технологіями. В мене в будинку в США нема жодної батареї, ніяких теплих підлог( одні витрати), а тільки повітряне кондиціонування. Тобто коли зима з вентиляційних дирок в підлозі дує тепло, а коли літо то з тих самих дир то дує холод. На стіні електронний прибор( монітор) яким я вибираю собі температуру протягом року. В підвалі стоїть фурнес, газ нагріває повітря і дує в канали. На вулиці стоїть бакса з вентилятором який охолоджує фреон. Одним словом, я як буду будувати будинок в Україні то тільки по такій системі, бо це найкраще що є в світі. Доречі цю систему найлегше якраз проводити в дерев'яних будинках такі як ви будуєте, такі як в США. Дивно, що ви взяли американські технології будування будинків, а нагадаю вони ВСІ Тут дерев'яні, міняються тільки фасати( цегла, сайдінг, штукатурка), але дивно що ви не приносити найкращу в світі систему опалення і кондиціонування будинку?!! Бо без тих систему ваш бізнес не є унікальним, а так ви б були мабуть піонерами в цій справі. Хоча думаю, вже в Україні мали б бути такі компанії які кладуть такі системи, принаймі в супермаркетах чи ресторанах я вже бачив.
@@stepan9060 все вірно. Те, що во описали нам чудово відомо. І ми ставили декілька таких систем. Повітряне опалення це супер , але його реалізація суттєво дорожча. У відео ми показали стандартне рішення, яке підійде для більшості споживачів. Теплові насоси (різні), vrf системи, сонячні колектора….все це знаємо і з цим працюємо. Як тільки будете планувати будівництво в Україні - звертайтесь, точно вам допоможемо.
Питання для каркасників з Карпат.Чому б не перейняти в японців виробництво фіброцементних плит для зовнішньоі обшивки каркасних будинків? Технологія суперова,забудовникам об' днавшись легше побудувати цех по виготовленню цих фібропанелей по японській технологіі! Ну і звичайно перейняти " круту фурнітуру" для дерев' яних виробів ,це пішло б однозначно в плюс для украінських будівельників каркасних будинків!
Доречі, ми використовуємо японські фіброцементні панелі. Ми навіть відео маємо Тест! Фасад будинку - фіброцементні панелі. Провели експеримент. ruclips.net/video/nwF9A9L9trY/видео.html
Ну логічно було б рахувати квадратуру будинку 124 кв тому, що якщо терасу балкон ганок забрати то ціна не впаде на 16 тисяч доларів при цьому. Дуже дорого, 120 тисяч майже за 124 кв - краще з блока будувати ... Дерев'яний будинок краще коли ціна дійсно сильно відрізняється за цегляний, а тут 70 тисяч коробка коштує, за ці гроші може і з цегли можна побудувати реально ...
Дуже пізнавально цікаво та корисне відео 👏👏👏🤝 Дякую) Вам подальшого розвитку та процвітання і обов’язково під Переможним Мирним Небом!!!🇺🇦 Слава ЗСУ🙏🙏🙏💙💛 Щодо ціни, - все індивідуально від можливостей..)
Інформативне відео, але, ІМНО, варіанти матеріалів і, відповідно, бюджет з серії "щоб нікого не образити". Зрозуміло, що верхня межа не підлягає розрахунку, але навіть найбільш економні ваші варіанти - це скоріше золота середина, є, де з використанням дешевших технологій/матеріалів, можна ціну зменшити. Просто то по ціні робіт виконавцям менш цікаво.
@@KarpatyBudKarkas , я ж якраз і написав про золоту середину. По фундаменту, каркасу, питань взагалі немає, по даху майже немає, а от далі, коли коробка побудована, то там вже є, як мені здається, варіанти, коли певна економія допустима.
Дякую за детальне відео та український контент🙏Маю 2а запитання: Якщо каркас збирається на подвірʼї 1. Скажіть будь ласка який алгоритм монтажних робіт під час тривалих дощів коли замокає сухий каркас. Майже весь приватний сектор США та Канади це каркасники, але.. 2. Чому , в Україні, на Вашу , думку на вторинному ринку каркасні будинки дуже складно продати інколи навіть набагато нижче їх собівартості (земля де військові дії ми не рахуємо ). 🙏
Відповідаємо: 1. Вологість деревини вона в середині і зумовлена наявністю природного соку дерева. Під час дощу вологість бруса ну ніяк не може піднятись навіть до 30% ( ви ж не замочуєте його). Весь пиломатеріал на обʼєкті зберігається під плівкою, що унеможливлює попадання опадів. Якщо каркас уже готовий і намок під дощем, пару днів сухої погоди і вологомір показує нормальну вологість ( перевірено на практиці десятки разів) 2. Тут не зовсім згідні. На вторинному ринку продається не тільки технологія будівництва , є ще ділянка, місце розташування, дорога, комунікації та і внутрішній стан будинку має значення.
от планування. хто його робив і для кого? це типу зручно? ось як приклад.. 2й поверх.. 2й санвузол.. навіщо вхід напроти мастер спальні??? чому він не ближче до тих кімнат для яких він запланований?? чи господарі бігают частійше всіх що ім 2 туалета оа днаковій відстані від ліжка треба? 1й поверх.. знов туалет.. чому без вікна? на 2му з вікном.. тут все? вікно на сходах. кому воно треба там в ногах? над плануванням треба працювати і працювати.
Я вважаю що дорогувато, $700 за м2 була б приємніша ціна ☺️ Підкажіть, будь ласка, чи є якісь знижки якщо замовляти будівництво декількох будиночків? Дякую.
Скажіть будь ласка чи потрібна організація життя майстрів на ділянці (25 км від Львова)? І чи допомагаєте ви будувати також окрім повноцінних будинків, простенькі будиночки для інструментів в стилі головного будинку?
Дякую за відео. Дуже цікаво. Як на мене ціна, як для України, висока. Але також таке враження, що будуєте гарної якості. В нас, я проживаю в Техасі, гіпсокартон кріпиться одразу до дерева і ніколи про деформацію гіпсокартона не чула. І ще деякі відмінності помітила. Ми побудували будинок "економ" в 23 році 135 кв.м. за приблизно $150тис. Наприклад бригада гіпсокатронщика роботи + матеріал коштували $11000 (установка гіпсокартону, шпаклювання стиків, напилення штукатурки); фундамент - $18500. Будинок одноповерховий. Звичайно ж двері і вікна базові. Але це інвестиційний будинок, тому так. Але він вийшов досить економним, ми робили утеплення пінкою, воно дорожче, ніж "вата", але себе оправдовує. Моя мрія теж побудувати будинок в Україні. Тому дивлюся ваш канал і мрію. ❤
Дивіться, це реальні ціни станом на 2024 рік. Просимо вибачення наперед, але ми не визначаємо прошарків суспільства….ми будинки будуємо, розумієте? Дякуємо.
Ціни на будівельні матеріали невиправдано завищені 😮💥💥💥 якщо так далі буде, то скоро українці будуть жити, як у Камбоджі: або в землянках або хата із лози 😮💥💥💥
може я геть загубився в часі але у вас дах і фасад вийшов 28тисяч доларів? в 2018 році за 14тисяч робив собі дах металочерепиця, утеплення пінопласт 100 фасадний камінь. то так ціни виросли за 6 років? на 100%
Чесно кажучи не віриться в ці ціни! Або дерево не сухе,або або...Як сказав один чоловік, що в Украіні немає жодноі фабрики по сушці деревини! А це саме важливіше! Все решта вторинне!Якщо до13-15% не висушина деревина все решта немає значення... Тоді " нормальний" будинок неможливо побудувати!!!!Людям жителям міст слід роз' яснювати,що сучасна класифікація розподіляє два типи будинків,це для постійного проживання і " гостьвий будинок для сезонного проживання далеко від цивілізаціі на природі( по типу садових в совку) тільки більш комфортніших....Тому всі ці "фрейми", барнхауси і інші каркасні будинки це насамперед мова про " гостьові будинки", і в меншій мірі про будинки для постійного проживання! Хоча вибір за вами! Це як казка про " трьох поросят".... Капітальніший це кераміка,садовий це дерев' яний,а пережити одну ніч- шукайте сіно або солому!
🫣🫣🫣 Ну як???? Ну як таке можна писати??? Каркасний будинок у нашому виконанні це будинок для постійного проживання. І тут без варіантів. Це теплі будинки, в яких комфортно проживати в будь який період року.
Бажаю! Не інформативно, бо ціна на невідомі матеріали завжди не інформатівна. Якщо Ви дійсно хочете відповіді на питання "дорого чі норм" то скіньте мені ІВР данного проекту, тоді я зможу провесті аналіз ціни на матеріали. З повагою до Вашої праці. В цілому після двох років відсутності у мирному житті я слегка в шоці
ціна просто ахрінітельна ( це ціна якщо не цегляного то будинку з газоблоку 100%. пальово ростверковий фундамент під деревяний легкий будинок за 10 000$, у вас все добре? при правильному розрахунку і виконанні такий фундамент тримає хрущовку у 5 поверхів.
Так, давайте тільки без дивних порівнянь, стосовно «хрущовки і 9 поверхів» Подивіться відео про те як ми робимо мало заглиблені фундаменти, тоді подискутуємо. Ок?
@@KarpatyBudKarkas це не дивні порівняння, дивно як ви це продаєте людям, як вони такі відео лайкають. - яке заглиблення паль? - яке січення паль? - яке січення ростверку? - яке січення арматури? - яка кубатура бетону? - для чого суцільна армована стяжка? чи вона вже в собі має труби для теплої підлоги і вирівнювання під чистову підлогу?
@@KarpatyBudKarkas чому власне Українцям не можна давати повну інформацію включаючи ваш очікуванний прибуток. цей підхід називається опенбук: - надаєте замовнику оптимальний варіант під його потреби - надаєте розрахунок у розрізі собівартості матеріалів і робіт - надаєте інформацію по прибутку який фіксуєте за свою відповідальність за проект і гарантії реалізації відповідно до договору всі щаливі, клієнт не платить 10К за фундамент який йому непотрібен. Акцентую увагу на тому що - можливо ви дійсно робите мощні фундаменти - питання в іншому, навіщо ви їх робите якщо каркасний будинок є легким будинком і добре стоїть як на простому пальовому фундаменті + обвязка, так і на малозагибленій тонкій армованій ленті (до 200 мм ширина , 400-500 мм висота фундамента, 14 арматура)
Ужас!! Куди не плюнь, який не візьми матеріал чи то сіп панелі, чи ракушняк, чи купи готову квартиру ціна на виході одна! 1000 бакінских за м, на кого ви рівняєтесь? Пять лямов ізбушка з досок, жесть!!!😢
Ну , ще + мільйончик на підведення електрики + мільйончик на прибудинкову територію ) По самому будинку адекватна ціна але треба всеж прораховувати трердопаливний котел бо 10 кіловат по 2.5 грн це 25 грн в годину = 250 грн 10 годин та 500 за добу , це бред піт )
Ми не будемо і не можемо коментувати хто там що написав. Зрозумійте, ціль відео проінформувати скільки коштує будівництво в 2024 році. У нас є великі сумніви, що цегляний будинок можна побудувати за такі ж кошти, але кожен має право висловитись.
Ой! Саме час жителям Херсона купуваты такі "дешеві " будинки по 30тис.грн.за 1м.кв.😂😂😂.Це які статки, зарплати треба мати?! Европейські!? Так. Тепер Україна-це Европа! 😂😂😂.
Если честно, то за такие деньги можно построить дом из кирпича и большего размера. В каменном утепленном доме жить будет намного комфортней, чем в каркаснике. Говорю вам, как владелец дома из сип панелей. Я только закончил стройку кирпичного дома с ленточным фундаментом глубиной 2 метра (специфика грунтов) с подвалом, с лестницами из бетона, с утеплением, с полностью готовой крышей, окнами, водосточкой. Короче говоря теплый контур. Общая площадь дома 170 м2 + подвал 20 м2. Все это вышло примерно 80 тыс долларов. То есть примерно 3 миллиона как раз столько, сколько берет эта компания за дом 140 метров их каркаса )) Мягко говоря это очень дорого за каркасник. Причем я строил по рыночным ценам за работы и материалы. То есть средние цены по рынку и то мне все вышло намного дешевле. Выводы делайте сами и считайте на сколько налюбит вас эта компания ))
Звісно, ви маєте право на свою точку зору. Але порівнюєте трошки різні речі. Для коректного порівняння потрібно врахувати 3 речі: - рівень енергоефективності ( вам цей будинок і опалювати і охолоджувати) - час будівництва - ціна за 1м2 у відповідній комплектації. Але вам, всеодно, дякую за власний досвід, це дуже цінно.
Та хіба то тераса! То таке - великий ґанок. Тераса має бути не менше трьох метрів завширшки, коли можна поставити обідній стіл, а навколо стільці. Ото справжня тераса.
ніколи особливо не дивився на те, що формує ціну. бо важко було знайти адекватний аналіз з популярними прикладами. Тому дякую за відео, воно було дуже корисне! підписався)
Дякуємо. Страрались
Крутий відос! Не всі компанії дають деталі! Успіхів Вам та мирного неба!
Дякуємо 🤝
Слухайте, а як типу виходить, що у порівнянні із вашим же відео 2021 року. Про вартість будинку: Ціна зросла на 100% з майже, аналогічним проектом, будинку "Ужгород". Була 1500000грн. Виросла до 4500000грн?@@KarpatyBudKarkas Я розумію, що інфляція і тд. Але ж і подорожчання не на десяток процентів .
Поважаю вашу компанію і моію колись замовити у вас будинок своєї мрії.
Ваша мрія обов’язково здійснитися 👏👏👏
Круто!!! Отримав задоволення від перегляду такого інформативного дуже цікавого та для мене дуже корисного!! КБК так тримати!!!
Стараємось для вас 🤝
Кайф, побільше б таких відео
Дуже інформативне відео.Дякую
Вартість адекватна.
Єдине, що хочеться уточнити: організація робочого процесу на ділянці замовника самих будівельників - це додаткова опція за замовчуванням, яка вже прорахована у вартість робіт, чи все ж додаткові витрати самого замовника?
Дякую за таке доступне та цікаве відео!
🤝 дякую за перегляд
Дякуємо вам за роз'яснення, насправді це дуже гарна інформація...
🤝🤝🤝 дякуємо вам
Вже давно слідкую за вашим каналом, Вдячна за те, що ви дуже чітко та детально розповіли про будівництво на прикладі даного будинку👍
👏👏👏 дякуємо вам.
Відео дійсно інформативне та цікаве. Такий будинок це вже дійсно якісно і ще за адекватні гроші. Підписуюсь та починаю мріяти про нього.
Інформативно.
Дякую за працю.
Дякуємо вам за перегляд 👍
Дуже інформативно, і зрозуміло
Дякую вам що розповіли таку інформативну інформацію
Дуже добра і зрозуміла інформація
Надзвичайно корисна інформація!
Все дуже доступно. Сподобалось, що озвучені всі ціни. Поетапно все розкладено. Чітко!
🤝🤝🤝
Дякуємо
Хлопці , ДУЖЕ ГАРНА РОЗМОВА 👍 Приємно слухати розмову розумних людей
Досить корисне та інформаційне відео.
Дякую
Дякуємо за гарну інформацію.
В Україні треба більше подібних надійних професійних чесних компаній по будівництву житла для людей 😊
Дякуємо🤗🤗🤗
Класний контент, продовжуйте
Дякую за відео!
Працюємо для вас
Максимально вдячна. Буду будувати з вами
Дякую за відео!;-)
Було дуже цікаво, дякую.
Дякую вам🤝
Для звичайного українця- це занадто непідйомна ціна за будинок, ще +-такуж ціну треба вкладати на купівлю землі, підвод комунікацій для проживання та.ін...
Я з розумінням відношусь до цін буд.матеріалів але ж все таки- це ціни не для України, не для нашої економічної системи, і не для гаманця середньостатистичного українського громадянина. І це дуже прикро, що в наш час все це відбувається😢
"середньостатистичний українець" не будує будинок...
Можно в один этаж, без балкона и теплого пола, тогда чутка меньше будет и может крышу односкатную , наверно есть вариант удешевить
Ціни на будівельні матеріали невиправдано завищені 😮💥💥💥 якщо так далі буде, то скоро українці будуть жити, як у Камбоджі: або в землянках або хата із лози 😮💥💥💥
Зараз впринципі таке життя, що ціни дуже не підьомні для середньостатистичної людини, яка мешкає в Україні.
@@МэриКо-н5б
Сумно, що укаїнський робітник так і не зможе побудувати житло або придбати, з європейськими умовами!
Інформативне і зрозуміле відео. Дякую. Добре було б, якби ви під єОселю будували будинки 😉
Поміняйте ціни в себе на сайті,бо люди думають,що у вас ще ціни "по божому',то вже ні,ціни дуже підросли з 26500гр за м² до 30500.Не всім під силу.😢
Зроблено 👍
😮😮😮😮😮😮😮😮
Подивилися. Як мультик! Ціни-захмарні. Саме для чиновників із Облдержадміністрації, мерії, военкомів, суддів, бандитів!
А чому ви так вважаєте???
От скажіть, а яка середня ціна за квартири у вашому регіоні???
@@KarpatyBudKarkas Як це чому ви так вважаєте? Ви знаєте середню зарплату по Україні? Знаєте? Тоді скажіть мені, чесний ви наш, скільки років треба буде нормальній, не підарській тварі корупційній, шоб зібрати на такий будинок? Мудрагелику ви наш....
Дуже гарний проект. Як вже зазначили в коментарях, що в штатах не заморочуються і навіть в дорогих будинках гіпсокартон крутять до стад ( досок) і все нормально стоїть десятиліттями. Я мешкаю в штаті Вашингтон і хоча у нас зими рідко нижче 0, але бувають декілька днів на рік до -10-15, то в такому будинку всерівно тепло. То маю надію, що такі будинки стануть популярними і в Україні.
Дякуємо.
Все робимо для максимальної їх популяризації.
? Де ви бачите красоту?
@@РаисаКозленко-з8л як на мене, дуже гарний невеличкий будиночок, саме оптимальний для дачі. Мені подобається такий дизайн, але у різних людей різні думки з цього приводу і це нормально, бо так би ми мали всі однакові будинки:))). Так, це дуже незвичний дизайн для України але досить популярний у штатах.
Хороший відос,все понятно
Дякую!
Дуже вчасна та дуже важлива інформація!!! Щиро вдячна за ваш труд!!!
Хлопці, дуже красиві будинки, тільки от система опалення і кондиціонування застаріла!! Поцікавтесь яку ставлять в США!! Тут багато українських хлопців, та навіть укр.компаній які цим займаються.
Я маю будинок в США на 400кв, то ж ні влітку , ні зимою я не відчуваю дискомфорту!! Порівнюючи системи в США проти українських батарей😅 , які гріють нагріванням води😅 чи кондиціонерів на стіні то ми в Україні як мамонти з тими технологіями. В мене в будинку в США нема жодної батареї, ніяких теплих підлог( одні витрати), а тільки повітряне кондиціонування. Тобто коли зима з вентиляційних дирок в підлозі дує тепло, а коли літо то з тих самих дир то дує холод. На стіні електронний прибор( монітор) яким я вибираю собі температуру протягом року. В підвалі стоїть фурнес, газ нагріває повітря і дує в канали. На вулиці стоїть бакса з вентилятором який охолоджує фреон.
Одним словом, я як буду будувати будинок в Україні то тільки по такій системі, бо це найкраще що є в світі.
Доречі цю систему найлегше якраз проводити в дерев'яних будинках такі як ви будуєте, такі як в США. Дивно, що ви взяли американські технології будування будинків, а нагадаю вони ВСІ Тут дерев'яні, міняються тільки фасати( цегла, сайдінг, штукатурка), але дивно що ви не приносити найкращу в світі систему опалення і кондиціонування будинку?!! Бо без тих систему ваш бізнес не є унікальним, а так ви б були мабуть піонерами в цій справі. Хоча думаю, вже в Україні мали б бути такі компанії які кладуть такі системи, принаймі в супермаркетах чи ресторанах я вже бачив.
@@stepan9060 все вірно. Те, що во описали нам чудово відомо. І ми ставили декілька таких систем.
Повітряне опалення це супер , але його реалізація суттєво дорожча.
У відео ми показали стандартне рішення, яке підійде для більшості споживачів. Теплові насоси (різні), vrf системи, сонячні колектора….все це знаємо і з цим працюємо.
Як тільки будете планувати будівництво в Україні - звертайтесь, точно вам допоможемо.
Дорого для каркасного будинку
Давно приглядуюся до вашої компанії. Після війни звернуся до вас і збудуємо будиночок!🎉
👍 робимо все, щоб цей час настав якомога швидше.
Лайк!Знижку зробите підпишусь😅
Дуже зрозуміло виклали інформацію. Підкажіть як ви захищаєте будинки від гризунів?
Оцинкована сітка по периметру будинка на контакті цоколя і фасада. Перевірений спосіб.
@@KarpatyBudKarkas Дякую за відповідь. Просто не чув щоби ви казали про сітку.
За яку роботу платять такі гроші, що можна дозволити собі замовити будівництво будинку. Ви знущаєтесь з людей.
Питання для каркасників з Карпат.Чому б не перейняти в японців виробництво фіброцементних плит для зовнішньоі обшивки каркасних будинків? Технологія суперова,забудовникам об' днавшись легше побудувати цех по виготовленню цих фібропанелей по японській технологіі! Ну і звичайно перейняти " круту фурнітуру" для дерев' яних виробів ,це пішло б однозначно в плюс для украінських будівельників каркасних будинків!
Доречі, ми використовуємо японські фіброцементні панелі.
Ми навіть відео маємо Тест! Фасад будинку - фіброцементні панелі. Провели експеримент.
ruclips.net/video/nwF9A9L9trY/видео.html
Я клшторисник. Кайфую від подібних відео. Дуже корисні відео такого плану. Проквітання вашій компанії
Дякуємо 🤝
Ну логічно було б рахувати квадратуру будинку 124 кв тому, що якщо терасу балкон ганок забрати то ціна не впаде на 16 тисяч доларів при цьому. Дуже дорого, 120 тисяч майже за 124 кв - краще з блока будувати ... Дерев'яний будинок краще коли ціна дійсно сильно відрізняється за цегляний, а тут 70 тисяч коробка коштує, за ці гроші може і з цегли можна побудувати реально ...
Прям з язика зняв.
Дуже спірне питання. Прямо дуже.
Дуже пізнавально цікаво та корисне відео 👏👏👏🤝 Дякую)
Вам подальшого розвитку та процвітання і обов’язково під Переможним Мирним Небом!!!🇺🇦
Слава ЗСУ🙏🙏🙏💙💛
Щодо ціни, - все індивідуально від можливостей..)
Дякуємо за розуміння 🤝
Інформативне відео, але, ІМНО, варіанти матеріалів і, відповідно, бюджет з серії "щоб нікого не образити". Зрозуміло, що верхня межа не підлягає розрахунку, але навіть найбільш економні ваші варіанти - це скоріше золота середина, є, де з використанням дешевших технологій/матеріалів, можна ціну зменшити. Просто то по ціні робіт виконавцям менш цікаво.
Зовсім ні. Ми якраз і пропонуємо золоту середину по матеріалах.
Взяти дешевші звісно можна , але якість … будинок не будується на пару років.
@@KarpatyBudKarkas , я ж якраз і написав про золоту середину.
По фундаменту, каркасу, питань взагалі немає, по даху майже немає, а от далі, коли коробка побудована, то там вже є, як мені здається, варіанти, коли певна економія допустима.
Дякую за детальне відео та український контент🙏Маю 2а запитання:
Якщо каркас збирається на подвірʼї
1. Скажіть будь ласка який алгоритм монтажних робіт під час тривалих дощів коли замокає сухий каркас.
Майже весь приватний сектор США та Канади це каркасники, але..
2. Чому , в Україні, на Вашу , думку на вторинному ринку каркасні будинки дуже складно продати інколи навіть набагато нижче їх собівартості (земля де військові дії ми не рахуємо ). 🙏
Відповідаємо:
1. Вологість деревини вона в середині і зумовлена наявністю природного соку дерева.
Під час дощу вологість бруса ну ніяк не може піднятись навіть до 30% ( ви ж не замочуєте його).
Весь пиломатеріал на обʼєкті зберігається під плівкою, що унеможливлює попадання опадів.
Якщо каркас уже готовий і намок під дощем, пару днів сухої погоди і вологомір показує нормальну вологість ( перевірено на практиці десятки разів)
2. Тут не зовсім згідні. На вторинному ринку продається не тільки технологія будівництва , є ще ділянка, місце розташування, дорога, комунікації та і внутрішній стан будинку має значення.
@@KarpatyBudKarkas дякую за розгорнуту і оперативну відповідь🙏
😊 смішно 👍😊 ... "...наш проєкт називається П-У-у-у-К" 😅❤
Кожен чує, що хоче.
от планування. хто його робив і для кого? це типу зручно? ось як приклад.. 2й поверх.. 2й санвузол.. навіщо вхід напроти мастер спальні??? чому він не ближче до тих кімнат для яких він запланований?? чи господарі бігают частійше всіх що ім 2 туалета оа днаковій відстані від ліжка треба? 1й поверх.. знов туалет.. чому без вікна? на 2му з вікном.. тут все? вікно на сходах. кому воно треба там в ногах? над плануванням треба працювати і працювати.
Подяка за огляд. Дуже корисно
Я вважаю що дорогувато, $700 за м2 була б приємніша ціна ☺️ Підкажіть, будь ласка, чи є якісь знижки якщо замовляти будівництво декількох будиночків? Дякую.
Приятно нравится сколько мне обойдется 50м2 свалявший р-н под ключ
Скажіть будь ласка чи потрібна організація життя майстрів на ділянці (25 км від Львова)?
І чи допомагаєте ви будувати також окрім повноцінних будинків, простенькі будиночки для інструментів в стилі головного будинку?
Робимо комплексний проєкт як головного будинку так і господарських будівель.
Проживати майстри повинні на об’єкті, цей процес у нас налагоджений
Дякую за відео. Дуже цікаво. Як на мене ціна, як для України, висока. Але також таке враження, що будуєте гарної якості.
В нас, я проживаю в Техасі, гіпсокартон кріпиться одразу до дерева і ніколи про деформацію гіпсокартона не чула. І ще деякі відмінності помітила. Ми побудували будинок "економ" в 23 році 135 кв.м. за приблизно $150тис. Наприклад бригада гіпсокатронщика роботи + матеріал коштували $11000 (установка гіпсокартону, шпаклювання стиків, напилення штукатурки); фундамент - $18500. Будинок одноповерховий. Звичайно ж двері і вікна базові. Але це інвестиційний будинок, тому так. Але він вийшов досить економним, ми робили утеплення пінкою, воно дорожче, ніж "вата", але себе оправдовує.
Моя мрія теж побудувати будинок в Україні. Тому дивлюся ваш канал і мрію. ❤
Мрії здійснюються. Головне вірити в це 😉
Привіт. Чого з цегли не будувати, міцна та безпечна!!!
А чим каркасна технологія гірша?
Тепла, надійна, екологічна і по вартості вигідніше, і по часу значно швидше.
Скажіть буть ласка який прошарок суспільства може дозволити собі такий будинок по таких цінах?
Дивіться, це реальні ціни станом на 2024 рік. Просимо вибачення наперед, але ми не визначаємо прошарків суспільства….ми будинки будуємо, розумієте?
Дякуємо.
Ніякий. Той хто має гроші, за такі гроші таке будувати точно не буде.
Вітаю, якщо немає центральної каналізації, септики робите?
Дякую
Звісно робимо.
Вподобайка перед переглядом 😊
Чудове відео👍
👍 стараємось. Дякуємо.
Значить теоретично 60 м кВ буде в два рази дешевше 50 тищ€ , це хороший варіант, вірніше альтернатива квартири в "мурашнику"
Ага...маєте ділянку? Якщо ні, то поцікавтесь цінами😊
@@ЛюдаРибак-о2я ,маю але можна купити, 10 сотих 10-20тищ баксів
А земля...а прибудинкова територія..а паркан...а підведення комунікацій...і ще маленький список дрібниць які влетять в копієчку
Не для чеснопрацюючого на чисту зарплату українця.
Зможуть собі дозволити ті, хто має суттєві "ліві" доходи...((
dobriy den. ya tak ponimayu logistika ne vkyuchena v stoimost?
Ціни на будівельні матеріали невиправдано завищені 😮💥💥💥 якщо так далі буде, то скоро українці будуть жити, як у Камбоджі: або в землянках або хата із лози 😮💥💥💥
Ціна буд матеріалів є така , як є. Ми, нажаль, не впливаємо на це.
може я геть загубився в часі але у вас дах і фасад вийшов 28тисяч доларів? в 2018 році за 14тисяч робив собі дах металочерепиця, утеплення пінопласт 100 фасадний камінь. то так ціни виросли за 6 років? на 100%
🤷♂️🤷♂️🤷♂️ важко коментувати , що було у вас і у 2018 році. Станом на 2024 рік є так.
@@KarpatyBudKarkas та це зрозуміло=) просто хочу дободову робити і цікаво які зараз ціни...
Чесно кажучи не віриться в ці ціни! Або дерево не сухе,або або...Як сказав один чоловік, що в Украіні немає жодноі фабрики по сушці деревини! А це саме важливіше! Все решта вторинне!Якщо до13-15% не висушина деревина все решта немає значення... Тоді " нормальний" будинок неможливо побудувати!!!!Людям жителям міст слід роз' яснювати,що сучасна класифікація розподіляє два типи будинків,це для постійного проживання і " гостьвий будинок для сезонного проживання далеко від цивілізаціі на природі( по типу садових в совку) тільки більш комфортніших....Тому всі ці "фрейми", барнхауси і інші каркасні будинки це насамперед мова про " гостьові будинки", і в меншій мірі про будинки для постійного проживання! Хоча вибір за вами! Це як казка про " трьох поросят".... Капітальніший це кераміка,садовий це дерев' яний,а пережити одну ніч- шукайте сіно або солому!
🫣🫣🫣
Ну як????
Ну як таке можна писати???
Каркасний будинок у нашому виконанні це будинок для постійного проживання. І тут без варіантів. Це теплі будинки, в яких комфортно проживати в будь який період року.
Ціни!!!
Дуже дороге!
Хіба то для середнього українця?
Чи ми алігархи або всі айтішники?
всі айтішніки, не бурчи
Добрий день у Вас є "Американський стиль" будинку, 140-150кв. якщо можна фото. Дякую
Так. Перегляньте наші проєкти karpatybud.com.ua/projects/bydunku-do-200/
Якщо я покажу фото будинку ви зможете його побудувати чи ви будуєте тільки ті проекти які у вас є.
@user-uz7fp2we5h робимо індивідуальні проєкти під ваші побажання. Залишіть свої контактні дані karpatybud.com.ua/kontaktu/
Бажаю! Не інформативно, бо ціна на невідомі матеріали завжди не інформатівна. Якщо Ви дійсно хочете відповіді на питання "дорого чі норм" то скіньте мені ІВР данного проекту, тоді я зможу провесті аналіз ціни на матеріали. З повагою до Вашої праці. В цілому після двох років відсутності у мирному житті я слегка в шоці
ціна просто ахрінітельна ( це ціна якщо не цегляного то будинку з газоблоку 100%.
пальово ростверковий фундамент під деревяний легкий будинок за 10 000$, у вас все добре? при правильному розрахунку і виконанні такий фундамент тримає хрущовку у 5 поверхів.
Так, давайте тільки без дивних порівнянь, стосовно «хрущовки і 9 поверхів»
Подивіться відео про те як ми робимо мало заглиблені фундаменти, тоді подискутуємо. Ок?
@@KarpatyBudKarkas це не дивні порівняння, дивно як ви це продаєте людям, як вони такі відео лайкають.
- яке заглиблення паль?
- яке січення паль?
- яке січення ростверку?
- яке січення арматури?
- яка кубатура бетону?
- для чого суцільна армована стяжка? чи вона вже в собі має труби для теплої підлоги і вирівнювання під чистову підлогу?
@@KarpatyBudKarkas чому власне Українцям не можна давати повну інформацію включаючи ваш очікуванний прибуток.
цей підхід називається опенбук:
- надаєте замовнику оптимальний варіант під його потреби
- надаєте розрахунок у розрізі собівартості матеріалів і робіт
- надаєте інформацію по прибутку який фіксуєте за свою відповідальність за проект і гарантії реалізації відповідно до договору
всі щаливі, клієнт не платить 10К за фундамент який йому непотрібен.
Акцентую увагу на тому що
- можливо ви дійсно робите мощні фундаменти
- питання в іншому, навіщо ви їх робите якщо каркасний будинок є легким будинком і добре стоїть як на простому пальовому фундаменті + обвязка, так і на малозагибленій тонкій армованій ленті (до 200 мм ширина , 400-500 мм висота фундамента, 14 арматура)
В мене 10х12, так і то 70м3,готивий бетон 2900 за 1м3,+ 1 тонна арматури
Жесть. Разом з жінкою отримуємо 5000$ на місяць. Мені здається, що я ніколи не дожену ціни на нерухомість…
То ви ще не цікавились вартістю землі то підведенням комунікацій ) реальна ціна в два рази вища
@@AlexandroMuchachos Да уж, краще вже будьмо далі знімати хату))
Ціни реальни. !!! Але + земля +прибудова на території+забор и т.д .. То получеться 200 к аж бігом. Питання чи потрібен каркасний Будинок,,,,
Питання чи потрібен будинок взагалі? Можна ж просто квартиру купити і все 🤷♂️.
Тут більше питання до вас?
Ціна норм
Ужас!! Куди не плюнь, який не візьми матеріал чи то сіп панелі, чи ракушняк, чи купи готову квартиру ціна на виході одна! 1000 бакінских за м, на кого ви рівняєтесь? Пять лямов ізбушка з досок, жесть!!!😢
80м3 бетону?
Ну , ще + мільйончик на підведення електрики + мільйончик на прибудинкову територію ) По самому будинку адекватна ціна але треба всеж прораховувати трердопаливний котел бо 10 кіловат по 2.5 грн це 25 грн в годину = 250 грн 10 годин та 500 за добу , це бред піт )
Я сейчас строюсь в Киеве цена у вас завышенна более ч5м в 3 раза на все
Що саме будуєте???
@@KarpatyBudKarkas два этажа с мансардой из кирпича на 150м2 в черте Киева
Дуже доступно. Дуже дякую!
Чи займаєтесь ви оздобленням території? (газон, тротуарна плитка, огорожа)
Є партнери, які це роблять.
єдині хто нормально все розказує а не пробує нахлобучити клієнта
👏👏👏 дякуємо
👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍👍👍
Куртка-балонка надіта на шубу? Це так банально!😅
Ну а що🤷♂️🤷♂️🤷♂️
Принцип же залишається той самий.
А скільки буде якщо такий будинок зроблений повністю під ключ тобто вселився і живи дякую ?
Я маю виду це той будинок у у 170 кВ 20кв підвал із кирпича нижче чоловік писав дякую
Ми не будемо і не можемо коментувати хто там що написав.
Зрозумійте, ціль відео проінформувати скільки коштує будівництво в 2024 році.
У нас є великі сумніви, що цегляний будинок можна побудувати за такі ж кошти, але кожен має право висловитись.
Фундамент 400 000
$120,000????😮😮😮
А що вас так здивувало???
Шановний адмін. Де мій коментар?
Який саме ваш коментар? И
Сделайте мне сантехнику с электрикой
Ми займаємось комплексним будівництвом, залишайте заявку на сайті karpatybud.com.ua/projects/
Duje coristne video .Diakuiu.
Дякуємо за перегляд
Ой! Саме час жителям Херсона купуваты такі "дешеві " будинки по 30тис.грн.за 1м.кв.😂😂😂.Це які статки, зарплати треба мати?! Европейські!? Так. Тепер Україна-це Европа! 😂😂😂.
Дуже дуже ви дорого рахуєте
Чому??? Що саме дорого ?
Під каркасник
price not for ukraine 😂😂😂
Если честно, то за такие деньги можно построить дом из кирпича и большего размера. В каменном утепленном доме жить будет намного комфортней, чем в каркаснике. Говорю вам, как владелец дома из сип панелей. Я только закончил стройку кирпичного дома с ленточным фундаментом глубиной 2 метра (специфика грунтов) с подвалом, с лестницами из бетона, с утеплением, с полностью готовой крышей, окнами, водосточкой. Короче говоря теплый контур. Общая площадь дома 170 м2 + подвал 20 м2. Все это вышло примерно 80 тыс долларов. То есть примерно 3 миллиона как раз столько, сколько берет эта компания за дом 140 метров их каркаса )) Мягко говоря это очень дорого за каркасник. Причем я строил по рыночным ценам за работы и материалы. То есть средние цены по рынку и то мне все вышло намного дешевле. Выводы делайте сами и считайте на сколько налюбит вас эта компания ))
Звісно, ви маєте право на свою точку зору. Але порівнюєте трошки різні речі.
Для коректного порівняння потрібно врахувати 3 речі:
- рівень енергоефективності ( вам цей будинок і опалювати і охолоджувати)
- час будівництва
- ціна за 1м2 у відповідній комплектації.
Але вам, всеодно, дякую за власний досвід, це дуже цінно.
@@KarpatyBudKarkasцегляний не потрібно так охолоджувати як каркасник.І взагалі сараї мають бути дешевше цегли .
Це я так поняв ціна без внутрішньої оздоблювальних робіт, яка середня вартість цих робіт за м2 по полу?
Дякую
Та чому ж ??? Там є вартість із внутрішнім оздобленням деревʼяним фальшбрусом.
Одноповерховий будинок такої площі буде дешевший? Чи нема різниці?
Навпаки. Одноповерховий з такою ж площею буде дорожчий.
А де тераса?
😳
Та як де??? На плануванні вона вказана та і на візуалках видно.
Та хіба то тераса! То таке - великий ґанок. Тераса має бути не менше трьох метрів завширшки, коли можна поставити обідній стіл, а навколо стільці. Ото справжня тераса.