9:16 - Власне, в момент, коли ви починаєте говорити про омажі, демонструється фрагмент, який, скоріш за все, є омажем до "Космічної одіссеї 2001" Кубрика: до сцени, коли головний герой знаходить в космосі моноліт і з ним починає відбуватися психоделічний перехід до наступної стадії еволюції. В цей момент навіть музика підібрана віддалено подібна до мікрополіфонії Дьордя Лігеті. Це єдине відсилання, яке я чітко помітив під час перегляду :). Друге вже усвідомив постфактум і, шо смішно, воно теж - до "Одіссеї...": сцена появи страховиська на святі під "Так говорив Заратустра" Ріхарда Штрауса. В Кубрика під неї відбувалась поява "нової" людини: мавпи, яка освоїла ручне знаряддя, і "космічного дитя".
Колись бувтрешжахастик назвався факультет. Так ось там знято набагато краще і сенсу значно більше і емоції викликає. А цей продукт то витрачені півтори чи скільки там години життя
І як жінка що старіє, скажу що це все другорядне. За 30 думаєш про "ой зморшечка", а після 35 "о, моє здоров'я настрій і самореалізація - приооітет, що, зморшки? В усіх в моєму віці зморшки". Так, хочеться бути свіжіше. Але не на стільки
Це у кого психіка не стабільна, ті повертаються на своєму відображенні. Насправді ж якщо людина не зірка якась, то робити щось екстравагантне з лицем не обов'язково. Ну і зірки, всі ж знають наскільки люблять і поважають Моніку Белуччі,, Мішель Пфайфер, , Джуді Денч і головне МЕРІЛ СТРІП, старіють без пластики. І ніхто їх меньше любити не став.
Мені тут також подобається те, що в кінці стрічки на новорічному шоу з оголеними жінками привели дітей (дівчат). Це було малопомітно, але було. Тобто, ці всі стандарти краси і очікувння на жінок проектують з раннього дитинства, без фільтрів
Дякую за огляд, дуже цікаво. Хотів би дожати ще один момент, який читається за сценою. Головна героїня є самощакоханою нарцискою, яку цікавить лише визнання і закоханість у неї суспільства. Про це говорить її самотнітність і жодних соціальних зв'язків. Тобто за все життя вона не зеайшла ні коханної людини, ні навіть друзів. Саме тому, молода версія її самої, веде себе так безжально по відношенню до старої
Ні, вона не нарциска. Нарциси не можуть бути самі, їм потрібна жертва, для своєї агресії , а ця жінка націлила свою агресію на себе. Вона ненавидить себе. Це зовсім інше.
@@rothven але сексуалізовані чоловіки, хоча б, не вимушені принижувати себе під час оголення. Вони тримають честь, та атакують оголеністю, а як би напів голі жінки, грали саме таку роль в рекламі бікіні, то їм би мабуть сказали щось типу що вони «давлять енергетикою», або «не достатньо м які та гнучкі, розслабся та вигни спину кицю».
Мені дууже сподобався фільм, одразу порадила його сестрі і мамі, бо мене не покидало відчуття, наче цей фільм - це страшний сон, прокидаючись після якого ти думаєш: слава Богу, це сон і я все ще я. І як би там не було, я ніколи не буду такою молодою, як зараз.
@@natashamrks ми також, коли вийшли з подружкою з кінотеатру, то з полегшенням подивились на людей і на себе, хотілось себе розцілували, що в майже 40 років є любов до свого віку і взагалі повага до будь-якої зовнішності. Фільм супер! Дає дуже потужний меседж.
@@alonaleraad5619 якщо у наших жінок взагалі є такі думки, як «добре, що ми приймаємо себе у майже 40» - це значить, що з поглядами цього суспільства все ще дуже багато всього не так)) Агов, 40 - це не старість ще)) Це лише у нашого менталітету після 30 вже треба тихенько відповзати на кладовище 😅
Візуалізація, монтаж, гримери та костюмери, музика, в Субстанції просто неймовірні! Все гармонічно, і гіперреалістично та гіпер гіперболізоване! Так, така картинка не кожному до вподоби, але її якість, чорт забирай, неймовірна!
У тебе прекрасні коментарі до фільму та підбадьорювання жінкам ❤ Просто насолода чути такі хороші слова від чоловіка. Дякую нашим Захисницям та Захисникам 💛💙
Вони непорозумілись,бо Елізабет ненавиділа себе через старіння. Тут не дві окремі особистості,а несприйняття себе. Це наче С'ю краде дні,але сама Елізабет не хоче знаходитись у старому тілі. Тому і ходить контролює дні,перевіряє по харч пакету молодої,їй не терпиться вийти зі старої оболонки,а в молодому тілі не вистачає часу.
Можна провести більш банальну антологію. Хто стикався? Ненависна робота допізна. Ти приходиш до дому і замість того,щоб лягти спати раніше,щоб виспатись починаєш лягати о 1,2,3. Спиш по 4-5год і ненавидиш себе вранці. Але тоді хотілось затриматись тут і байдуже,що ти робив. Це ти зараз вранці людина,що має іти на ненависну роботу,а зараз ввечорі,ти та людина,що вже відпрацювала. Ранковому важко,але зараз добре. Початковий конфлікт.
Багато хто вважає кінець фільму затягнутим, типу можна було б і швидше добити монстра, а не влаштовувати кровавий фонтан в стилі Тарантіно))) особисто я в фінальних трансформаціях героїні побачила алюзію на пухлину, що стає злоякісною. Сью в цілому - новоутворення, з яким можна було існувати, якщо дотримуватись правил і берегти себе. З часом це новоутворення стає доброякісним - воно ще має форму, вигляд, зберігає свої функції, але вже підʼїдає «матрицю». А в кінці процес виходить з-під контролю, пухлина стає злоякісною, втрачає функції, прогресивно мутує та спрощується, вона вже не здатна ні на що і просто бʼється в агонії, щоб подовжити своє існування ще хоча б на хвилину… але зрештою помирає все.
Блогери бояться старіти, бо вони ніхто, вони нічого не створюють, контент по типу моє життя, чесно вам скажу, повна хрінь, бо цей контент мають всі люди, які живуть життя, а коли ти ніхто і люди цінують лише твою картинку, ну от вони і бояться втратити картинку, і транслюють це в маси. Люди ставайте кимось і ставайте профі, вас будуть цінувати, і ваша старіть буде вашою мудрістю чимось цінним. Крім того роздивіться в світі повно гарних стареньких, я їх бачу, тому теж хочу колись стати гарною старенькою, зі сміющимися зморшками в кутиках очей, і ще будьте вихованими і добрими, ніщо не прикрашає людину як її манери і поведінка.
@@EmyLetsPlay але вона зараз правда шикарно виглядає. тіло - результат її зусиль, роботи над собою. обличчя і зуби - робота спеціалістів, але ХОРОША, особливо остання, коли їй затягнуті наверх кути рота виправили. а небажання старішати - воно властиве всім людям, просто в когось є можливість це пом'якшити (і не "субстанціями", а м'якше і виваженіше), а хтось просто старішає і не може зробити нічого.
Треба також звернутися до чоловіків, щоб не ганялися за молодицями і не міняли жінок на молодих ( 13:59 як деякі всім відомі особистості), а любили своїх партнерш будь-що.
Дякую за цікавий огляд. З одним твердженням не можу погодитися, про те, що нинішні жінки всі на одне обличчя. Погляньте фото 80х-90х - тоді теж було багато жінок-клонів) Це мода.
@@МаринаЗіпова але тоді це були просто зачіски, макіяж , стиль одягу. Зараз це вже пластичні операції та ін'єкції, нарощення волосся і т.д. Все більш серйозні втручання у зовнішність і деякі безповоротні.
В чомусь схожі в 90х. Зачіски, одяг, певні тренди фігури. Але різні губи, різні скули. Більше індивідуальності, різноманіття. Зачіску та одяг можна змінити досить просто. Можна схуднути на пару кг, чи навпаки. І все це переважно без шкоди для здоровʼя. А от вколоти губи, зробити операцію, а потім повернутись дуже складно, болісно, дорого
@@mash0564 то зараз також є і просто зачіски, і макіяж, і стиль одягу. І є і ті, хто бігають за модою. Як і раніше. Те що в наш час є інʼєкції та пластичні операції, це просто розвиток людства та новий винахід, але і те і те це мода.
Я натиснула на відео і мені одразу в лице реклама вродливої білявки без жодного недоліку, яка рекламує якийсь ультра-мега-омолоджуючий-крутий-жити-без-нього-не-можна крем
На мою думку головний сенс фільму і думка яку хотіла донести режисерка - це обʼєктивізація жінок і наслідки до яких вона приводить (ненависть до себе). Ні Сʼю ні Елізабет не є антагоністками в цьому фільмі. Режисерка не засуджує жодну з них, і кожна викликає співчуття. Антогоністи цього фільму - чоловіки і суспільство (думку якого формують ті самі чоловіки через медіа, якими володіють). Це дуже феміністичний фільм. До речі однокласник Елізабет, якого ви відзначили як людину яка начебто любить героїню такою як вона є - теж негативний персонаж. Це показано досить чітко, мене дивує що багато хто розцінив цього персонажа як якийсь супер шанс для Елізабет, який вона втратила через власну дурість та комплекси. Я вважаю що цей персонаж і епізод з побаченням потрібен щоб показати наскільки сильно Елізабет вже захоплена ненавистю до себе, що боїться побачення навіть з настільки вбогим чоловіком. Який їй абсолютно не пара у будь якому аспекті - від його поганого зовнішнього вигляду, до нижчого ніж в героїні соціального статусу. Його ставлення до Елізабет теж чудово розкривається в діалозі між ними: «ти все ще найгарніша дівчина» - фіксація на зовнішності. А для тих хто не слухав уважно діалоги це ще й підсилено епізодом з папірцем який впав в брудну калюжу. Це дуже чітка візуальна метафора. Елізабет готова опуститися до того щоб пити з брудної калюжі - але навіть для брудної калюжі вона вже не вважає себе достатньо хорошою.
Ого, "чоловіки", не якась там конкретна група людей, а саме чоловіки, прям пів людства у цьому винне, як завжди, дуже об'єктивна та зріла точка зору. Скажу ось, що поки обидві сторони не почнуть розуміти проблеми одне одного, для їх спільного вирішення, та не перестануть взаємно одне одного звинувачувати, тим самим намагаючись викликати вину у людей за те, що вони не коїли, а себе віктимізувати за для отримання дивідендів, то ніякої рівності і близько не буде досягнуто.
@@inc0gnitus так, я вважаю що антагоністи цього фільму - чоловіки і створена ними культура патріархату від якої страждають перш за все жінки, але і деякі чоловіки теж (персонаж лікаря, який теж використав субстанцію). Режисерка досліджує вплив патріархальної культури на жінку і як ця культура навʼязується через підконтрольні чоловікам медіа та владу в цілому.
@@Rise_and_shine297 а чоловіки значить не мають соціальних викликів і проблем? Чому тоді в США серед людей які скоюють самогубство чоловічої статі в 4х більше ніж жіночої? І чому ви вважаєте що від патріархату страждають лише жінки? Навіть у фільмі друга зображена людина яка приймала препарат був чоловік. Суть в тому що від навʼязаних стандартів страждають усі, і головна думка була про те щоб бути в гармонії з собою, а не намагатись подобатись іншим будь якою ціною, незалежно від статі.
Дуже сподобався цей фільм, він не для жінок чи про жінок, а для всіх. Щоб задуматись над стандартами краси та навіщо це все і куди приводить, адже на сьогоднішнвй день і чоловіки мають вплив бюті індустрії, і, на жаль, діти дуже маленького віку вже йдуть в ногу з тенденціяии. Дякую за відо, хоч зрозуміла фільм - було приємно послухати вашу думку)
Сподобався ваш огляд, значно глибший ніж інші, які я бачила. Можу додати від себе: показано огидний і неприродний процес замість можливого природного і прекрасного. Якби Сью була не покращеним клоном, а донькою Елізабет, вони б любили одна одну, мама раділа б успіхам доньки. А так вийшло дві самотні скалічені частини людини, які ще й зненавиділи одна одну. Можна бути старою самотньою бабкою, а можна бабусею, до якої прибігають внуки і вона готує їм курку. Постаріємося усі; питання - з чим залишимося.
Дяка from the bottom of ❤ Буквально вчора подивилась стрічку і вона дуже добре передає цю сансару в погоні ніби за прийняттям/коханням, але в умовах реальності із збоченими запитами, смаками… од цього було важко відійти. Та ваш огляд чіткий та навіть життєствердний ✊ За здорові тези (як-от, зістаритись разом) респект та стократна дяка🫰
Хороший обзор, деякі пасхалки сама не помітила, але наприкінці трохи не сподобалося звернення автора до жінок. Я думаю у фільмі багато акцентується уваги на важливості діалозі самій із собою, прийняття та любов не з боку когось, а саме від себе до себе. Жінка протягом історії завжди була обʼєктом для оцінки з боку чоловіків, це і є обʼєктивація. Зараз ми нарешті маємо достатньо автономності, щоб дивитися на світ своїми очима та чітко розмежовувати де мої думки, а де навʼязані суспільством, тому така проблема не вирішується навʼязуванням думки «ТИ гарна», а в голові має зʼявитися усвідомлення «Я гарна».
Я не можу змусити всіх своїх глядачів усвідомити свою унікальність та привабливість, але я можу про неї сказати. І можливо, для когось дуже зневіреного, саме це - стане поштовхом для зміни власних думок на краще💁🏻🫶
Я себе не любила і дуже боялась старіти,але знайшла чоловіка який дав мені все і любив,і мріяв зі мною постаріти часто над цим сміявся. Зараз я сама і мені байдуже на те як я виглядаю. Я знаю мій коханий любить мене такою. Мій герой.
11:20 Я не погоджуюсь із твердженням, що жінки просувають зміни зовнішності, оскільки це роблять великі косметичні компанії та інші. Плюс це дуже схожа ситуація з бритвами у минулому столітті, коли нав’язували стандарти краси для збільшення продажів. У своєму відео ти сплутав багато речей, як-от: «жінки просувають модифікації зовнішності і починають казати, що роблять це для себе». Жінки, скоріше, просувають любов до себе та самосприйняття, але якщо їм складно щось у собі прийняти, вони можуть це змінити. Інша сторона медалі - операції через несприйняття суспільством (саме про це йдеться у фільмі). Вони нав’язуються жінкам із дитинства, і дівчата можуть дійсно почати боятися не відповідати суспільним стандартам. А в іншому огляд непоганий :)
Нажаль, я знаю дуже багато жінок, які самостійно просувають думки про те, що мікрозміни зовнішності - це прям "Треба, чому ти не хочеш вколоти губи? Я знаю хорошого косметолога, давай дам телефон? Це ж для себе, аби подобатися собі в дзеркалі". І вони щиро не розуміють, що хтось може подобатися собі в дзеркалі й без змін🤷 Якщо першочергово подібні речі просували компанії-виробники, то зараз - я бачу картину, в якій вже споживачі намагаються запевнити світ у потребі подібних змін. І про любов до себе, частіш за все, голосно говорять саме ті, хто взагалі вже не схожий на своє фото в паспорті. Я ж роздуми беру з особистого досвіду, мені нема сенсу звинувачувати всіх жінок світу в чомусь) Зі смішного: як людина, що працює ведучим свят, часто зтикаюсь з колегами з такою ситуацією, коли на святі купа людей, а ти не можеш впізнати замовницю, бо вона - така сама зовнішньо, як і інші гості😅 Але сумненько все це...
@tonyasergeev Я довго думала, що ж мене так зачепило у вашому відео, і нарешті зрозуміла: ви маєте один збірний образ для всіх жінок. Фільм для огляду "Субстанція" розповідає про об'єктивацію жінок суспільством та вплив цього на них. Деякі думки, які ви висловлювали у відео, були цікавими, але ви не бачите головного - всі жінки різні. Можливо, через вашу професію ви зустрічаєте лише один конкретний тип людей, можливо, у вас немає близьких подруг. Адже дуже легко навісити одну рису на будь-яку групу, наприклад, сказати: "всі діти тупі". Але ж зрозуміло, що діти абсолютно різні. Те саме і в цьому випадку.
Дуже файно все сказано, але хочу доповнити, щодо "якщо це робите для себе, чому всі роблять однаково": все дуже просто, комплекси нав'язані соціумом настільки вкорінені в нашу свідомість що ми не можемо їх позбутися, тому дівчата справді роблять це для себе, щоб відчувати саме СЕБЕ привабливими і задовольнити нав'язану соціумом потребу бути гарною. Коли з самих пелюшок тобі тільки і бажають на свята знайти багатого хлопця і завжди виглядати як модель - по іншому світ сприймаєш. Зовнішність стає центром життя бо , знову таки, з дитинства тобі тільки й говорили про те наскільки важливо бути гарною. В мене буквально бабка кілька разів мене чмирила через макіяж коли мені було 16 років. Нафарбувала губи червоною помадою -"фу, як шлюха", не фарбуюсь взагалі -" ти ж дєвочка, хоча б рєсніци накрась, бо виглядаєш як пацан". А тепер уявіть який шум вона здіймала коли в мене волосся на ногах починало відростати😅 добре що вона з нами жила не довго. Ще краще що зараз я з нею не спілкуюсь взагалі.
Ви трохи неправи, стосовно чоловіка, який запрошував на побачення Елізабет. Він пише свій номер на бумажці, яка є рецептом, роняє його в калюжу, і все одно віддає цей бруд Елізабет. Він говорить про шану, хоча ані трохи ії не поважає насправді. "І так схаває", - вважає він. А що він зробив за своє жіття, щоб настільки не поважати Елізабет? Яка зробила кар'єру? Так, він і не мав носити з собою гербовий папір, але мог би спросити написати свій телефон на долоні наприклад? На купюрі? Вибір був, але він обрав осьо...
Власне, кіно не про жінок, а про будь-кого в нашому житті. Бо кожен готовий витиснути з себе останні краплі, щоб отримати трохи схвалення від суспільства, забиваючи на себе і на своє РЕАЛЬНЕ ЖИТТЯ
Я тут згадала про Ізабеллу Росселіні,яка довго була рекламним обличчям відомого косметичного бренду,а потім,їй прислали величезний букет,лист подяки,завуальований сенс якого був,те що вона занадто стара для реклами антивікової косметики.Все було дуже ввічливо,але від того не стало приємнішим.
В "Субстанції" - схожа ситуація) Взагалі, відправляти жінку "на пенсію" з букетом - це соціальне кліше, яке не має чогось спільного з приємним подарунком, а лише викликає сум через те, що за всі втрачені роки ти отримуєш букет і "дякую, до побачення"🙈
Чому букет, це образливо? Чому в інших професіях просто подякувати за роботи, навіть без букетів, це нормально? Людині платили зарплатню і це те, що й мало бути. Чому акторки і моделі мають якусь привілею мати більше пошани, тому для них навіть букет із подякою, це знецінення? Це вже наша внутрішня класова нерівність. Ось це не ок. А якщо актор чоловік, то не дарувати йому букет - ок, чи то тільки жінкам потрібні квіти і навіть щось більше? Але давайте, як направду, у купи професій є свої вікові обмеження. Ми самі інколи трохи фейспалмимо, коли 16-річних грають актори під 30. І це видно, бо у 16 більшість виглядає набагато юнішими. Хтось взагалі як діти. А актори усі виглядають молодими дорослими. Такі актори мають переходити у ролі іншої вікової категорії. Я працювала у кіно і жінки 50+ були дуже затребувані. Просто вони не грали Джульєтт, бо це маразм. Коли кажуть що на головні ролі беруть лише молодь, це не правда. Беруть там, де сюжети про молодь, або це взагалі фільми для підлітків по коміксах. Купа більш дорослих фільмів - це люди старшого віку. Купа жінок 40+. Тож питання, що тоді ви дивитесь? Там де ти працюєш лицем неможливо працювати вічно, якщо є певні вимоги до образу. Також є статистика, і вона може падати коли модель виглядає інакше. Ба більше, вона падає навіть тоді, коли одна й та ж людина рекламує бренд вже 10 років. Це попит. Це тоді про наш вибір. Чому всі оглядачі, а особливо оглядачки, у першу чергу охають, як шикарно виглядає Демі Мур. І оця от фраза «на свій-то вік!». На який? На неліквідний? А має стати горбатою бабкою без зубів? Хоча, яка різниця, бо ніби задача акторки гарно грати. Ми самі надто сильно акцентуємось на обличчях і фігурах. Жіночих у першу чергу. А якщо б був шрам через все обличчя, то вже б не охали? Або казали «така сильна. З такою-то зовнішністю грає!». А це звучить вже принизливо. Акторці може бути глибоко по барабану. В нас самих сидить цей нездоровий культ молодості. Ми самі його продукуємо. Всі оці фрази у стилі «я відчуваю себе на 20», це трохи клініка. У 40+ відчуваю що я на тому ж рівні мислення, що й дуже юні люди без досвіду і не повністю сформованими поглядами та цінностями? Ну, тоді це дуже сумно. Я б в такому не зізнавалася. Це типу, я як однолітка якомусь 18-річному, тому у свої 50 буду спати з ним, бо відчуваю ж що всередині я однолітка. Що взагалі таке, «відчувати не на свій вік»? Це вже жахливий концепт. Але ми ображаємось, що з професії, де ти буквально торгуєш лицем, нас можуть звільнити з часом. А хтось уявляв, що матиме таку роботу до смерті? Ну, то вже проблеми якісь з мисленням. Буде інша робота. Реклама «антивікової» косметики не дуже добре працює на моделях з сильними зморшками. Бо «антивіковий крем», це брехливий маркетинг. Ми не можемо застигнути у часі. Ми всі повільно помираємо і зморшки, це ознаки руйнування тіла і смерті. Типу, коли хтось каже «ну ти вже постаріла» все що можна сказати, «ну, так. Я ж поступово дохну. Ти типу теж. Прийде смерть, страх і пердь»😆 Але ми все одно біжимо за косметикою, яка не говорить що просто покращує рівень зволоження шкіри, а «зупинить вік». Напевно звідти і взялося оце «я - вічні 18». Угу. А чого не вічні 2? Агусіки😆
@17red Ви праві про вікові обмеження у деяких профессіях,та ми маємо сімдесятирічного Індіану Джонса,а чи ви знаєте пригодницький фільм,де жінка такого віку бігає по джунглях?У шоу бізнесі вікові вимоги для жінок і чоловіків не однакові,комусь у 65-70 головна роль,комусь мати головної героїні.
@@user-qr7sl5do7f так пригодницькі фільми - це легкий розважальний жанр, який годиться для сімейного перегляду і для підлітків. В Індіана Джонс там ключовий персонаж, тож його беруть через ностальгію. Так само як у Термінаторі хотіли бачити ту саму Сару Коннор.Я знаю сотні фільмів і серіалів з жінками 40-60+, які грають більш серйозні ролі. Навіть якщо це фантастика, то все ще буде трохи складніша. Подивіться серіал Пітьма. Там 70% акторів старшого покоління. Зморшки, стандартні тіла, а не ідеальні, модельні. Подивіться Відгомін. Подивіться наші серіали «І будуть люди», чи «Мама», а не «Перші ластівки», про школярів. Не дивіться на пригодницькі жанри просто. До речі, акторки з віком часто мріють про такі серйозні ролі. Бо ті вже не цікаві. Хочеться розвитку. Ми самі формуємо попит. Чому нам цікаво дивитися фільми ближче до підліткових і ми звертаємо увагу, що люди там молодші? Так і фільми розраховані на більш юного глядача. З ким має себе асоціювати 15-річка? З жінкою 50+? А чому ми, дорослі, не звертаємо увагу на тонни кіно, де оці самі дорослі жінки грають, а хочемо бачити їх у юнацьких фільмах? От я про це.
А що не так з ролею матері головної героїні? Це принизливо? А? У вас дуже дивне бачення. Всі хочуть грати 20-річних? Що за неадекват? Ви назвали пригодницькі фільми - це легкий розважальний жанр, який годиться для сімейного перегляду і для підлітків. В Індіані Джонс є ключовий культовий персонаж, тому його запросили на ностальгії. І він не сприймається як молодий. Те саме було з виконавицею ролі Сари Коннор. Ось вам приклад. Останній Термінатор. Шварц там теж не сприймається, як молодий. Я знаю сотні фільмів і серіалів з жінками 40-60+, які грають більш серйозні ролі. Навіть якщо це фантастика, то все ще буде трохи складніша. Подивіться серіал Пітьма. Там 70% акторів старшого покоління. Зморшки, стандартні тіла, а не ідеальні, модельні. Подивіться Відгомін. Подивіться наші серіали «І будуть люди», чи «Мама», а не «Перші ластівки», про школярів. Не дивіться на пригодницькі жанри просто. До речі, акторки з віком часто мріють про такі серйозні ролі. Бо ті вже не цікаві. Хочеться розвитку. Ми самі формуємо попит. Чому нам цікаво дивитися фільми ближче до підліткових і ми звертаємо увагу, що люди там молодші? Так і фільми розраховані на більш юного глядача. З ким має себе асоціювати 15-річка? З жінкою 50+? А чому ми, дорослі, не звертаємо увагу на тонни кіно, де оці самі дорослі жінки грають, а хочемо бачити їх у юнацьких фільмах? От я про це.
Мені подобається як майстерно ви оминаєте факт, що саме чоловіки і сформували стандарти краси, називаючи це «суспільство навʼязало». :)))))))) Огляди чоловіків на фільм про жінок та проблеми жінок - це шось феєричне. Кожен експертно заявляє, що всі ці губи та уколи краси - фігня і НІКОМУ НЕ ПОТРІБНі, любіть себе які ви є (дякуємо, що дозволяєте), і при цьому повністю ігноруєте факт звідки ростуть ноги цієї ідеї/потреби бути конвенційно привабливою, стрункою та ідеальною.
Гарний огляд! Але цей фільм не зовсім артхаус, це просто body horror. Головна особливість архаусів у тому, що певного сенсу для всіх у них немає, і кожен може знайти щось своє. Такі фільми не для усіх, бо вони дуже специфічні і націлені не на догоджання глядачу, а на вираження особистих думок/досвіду режисера, + є протилежним значенням до мейнстіму, а бюджет у більшості випадків невеликий. Начебто схоже і на субстанцію, але ні, це все ж таки різне. Субстанція шокує візуальною частиною, як і всі фільми її жанру. Тема, яка у ній розкривається є дуже популярною і зрозумілою майже кожному, а бюджет точно не маленький. А так, фільм класний, заслуговує на високі оцінки публіки.
Боді-хоррор - це піджанр хоррорів, а артхаусне кіно - може існувати в будь-якому прояві) В усякому випадку, Субстанція - збігається з усіма принципами побудови артхаусних картин. Та і бюджет - не критерій, "Все, завжди й водночас" - дуже дороге та довге кіно, але це - чистий артхаус
Мне сейчас 28, скоро будет 29..и о Боже как я боюсь возрастных изменений. Не могу смириться с этой мыслью, что у юных 18 -20 летних всё ещё впереди, а твоя красота закончится после 35...По крайей мере уже не будет той милашности
Прочитала ваш коментар. Не турбуйтесь, все буде добре. Мені 43. Моєму коханому 36. Він кличе мене "моя дівчинка" і " пітятко" (це щось типу пташенятко). Я не знаю, звичайно, що буде далі, але можу сказати, що діапазон чоловіків, що заглядаються, стане ширшим)). Любіть себе і дозволяйте іншим любити вас. Тренуйтесь і вчіть мови. Цікавтесь сьогоденням і історією. Мій коханий в шоці від того, що я знаю, як вкрутити лампочку чи підключити розетку, хоча робить це він. Він радиться зі мною, і нам є про що говорити і дискутувати. Я не ідеальна: колись навіть груди хотіла збільшити... А потім зрозуміла, що не спинюсь, якщо почну перекроювати себе. І сексуальність розкривається з віком все яскравіше 😉
35-річна "карга" тут. В 28 я боялась вікових змін, видивлялась зморшки і небажане волосся, худла і качалась щоб щось прибрати і щось наростити... А потім почався довгий шлях до себе через психотерапію, навчання, прийняття та розвиток. Сьогодні я пишаюсь тим, ким я є (це не про успішний успіх, якщо що), скільки всього може моє неідеальне тіло, і скільки я можу дати світу, а у мене не меншає. І так, я не користуюсь косметикою, косметологією, нутріциологією і натальними картами. Гігієна, спорт і здорові стосунки з собою - рецепт молодості. П.С.: а хто сказав, що мілашність - це про молодість?...
Тут не "норми краси нав'язані суспільством". Питання у тому, що якщо жінка бажає заробляти своїм тілом, своєю зовнішністю, тоді вона має розуміти, що той "інструмент" заробітку з часом вийде з ладу і стане не ефективним. Усе має свою ціну і якщо ти береш від життя щось, використовуючи те що дала тобі природа і молодість, тоді ти заплатиш рівнозначну ціну за це у вигляді купи комплексів, не набувши за життя жодних реальних навичок. Ось про це фільм а не про злих чоловіків. Скажу ще що є багато жінок, навіть акторок дорослого кіно, які знайшли себе після заробітку "тілом". Хтось займається музикою, хтось продюсує, хтось живе спокійним життям із сім'єю. А хтось всрався по життю і старість їх дуже пригнічує. Це справедливо. Ти щось береш і щось віддаєш. Хтось бере і віддає молодість. Хтось бере і беручи, паралельно, вчиться чомусь заради майбутнього. Все закономірно, все справедливо і винні тут не злі чоловіки або тупі жінки. Винні лише самі люди які зробили вибір брати чи не брати, навчатися чи пропалити молоді роки.
Просто розчарування, - це єдине у світі кіно, де показують актуальну проблему суспільства, розкривають ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ І ВІДНОШЕННЯ ДО СЕБЕ, але ж тут потрібно впихнути відносини з чоловіком і сім'ю, як самоціль 🤦🏼♀️ Фільм прекрасний, але для людства дивитися на жінку, як на особистість не в контексті родини - це певно ще занадто смілива думка
10:18 а ви корейські бойзбенди бачили? Я не знаю як їх матері рідні відрізняють 😅 Хіба шо по кольору волосся, але ж вони його змінюють - і все, знову вгадуєш ху із ху
Згадала, як суспільство повсякчас засуджує публічних людей за те, що вони роблять собі пластичні операції, намагаючись в 60 виглядати на 20. А коли, наприклад, бачать Джесіку Паркер, яка вирішила старіти без втручань хірургів, в один голос кажуть:"Фу, яка вона стара". Хоча вона виглядає на свій вік.
11:16 є канал Лукі: що бісить "назва професії". Там вже багацько інтерв'ю. І нещодавно на ньому було відео: Що бісить косметолога. І не повірите: вона розказала випадок зі своєї практики, коли чоловік привів свою дівчину і стояв над лікарем і казав скільки треба колоти, і просив вколоти більше в губи. Тому чоловіки різні бувають: всім не вгодиш 🤷
Як на мене всі жінки ідеальні, а животик, зморшки чи груди - умовності і не ідеал - це щось дуже відносне. А обидві героїні конвенційно привабливі, незалежно від віку яи грудей 😅 всім би в 61 рік виглядати ТАК
10:10 ой, і не кажіть. Я прийшла до косметолога вперше, а в неї оці губи-вареники. Я аж трохи злякалась, коли вперше побачила, ну бо занадто вони великі. Не знала куди від тих губ очі дівати. А у нас тут військові жаліються, що на їх ампутації люди іноді задивляються чи лякаються. А я здорову людину злякалась через оці "піски моди" 😟
гарно відмічено, що жінки стають однаковими з накачаними губами, які виглядають в більшості випадків непропорційно... не зрозуміло для чого вони це роблять
Це пішло від чоловіків. Скільки разів чула та читала, що вони кажуть про жінок: "Та їй 35 (37, 40), вона стара, кому вона потрібна". Або: вона товста і т.д.
@@Irene-jg1zn якщо людині не все одно, що кажуть про неї інші люди, то це не значить , що винні інші люди. Це все пішло від психологічних проблем всередині себе і від комплексів.
Тобто жінки в сторону чоловіків не кажуть теж саме? Не кажуть що він товстий, урод, худий, малий і тд? Це працює в обидві сторони, і пішло не від конкретної статі, раси чи національності, а від закомплексованих людей які хочуть найти недоліки в інших
Знаєте, важко погодитись з тим, що чоловікам не подобаються гілуаровані губи. Вони часто їх навіть не помічають, або принижують дівчат за тонкі губи, і робиться такий дисонанс)
Бісить що чоловік говорить наче від імені жінок. Каже що всюди псевдо фемінізм а потім блогери інфлюенцери моделі не використавши фемінитиви. Це так неприємно
Є такі сфери де це одне з найважливішого . Це відноситься ,до кінематографії , моделінгу, і подібних навіть спортивних шоу як в фільмі , спів головне голос , але обкладка теж має бути гарною .
Субстанція’ - це потужна й багатогранна стрічка, яка відкриває нові горизонти жіночого кіно. Ваш аналіз чудово підкреслює, як фільм передає складність жіночих переживань через деталі, символи й потужні візуальні образи. Особливо цікаво було почути, як режисерка використовує теми боротьби й сили, аби створити емоційний і незабутній вплив. Я ж працюю з фільмами категорії B, додаючи нові акценти через монтаж і перетворюючи їх на динамічні історії. Уявіть, якби такий підхід застосували до 'Субстанції' - які нові грані вдалося б відкрити?
А я от не зрозуміла, який прикол в усіх цих трансформаціях, якщо героїня просто відрубується на тиждень - вона у цей час всеодно не відчуває того, що відчуває її молода версія. І навіть не відчуває того, що могла б відчувати у своєму немолодому тілі. Ну, загалом, як на мене, такий собі недолугий перфоманс заради того, щоб отримати увагу за будь-яку ціну. Хоча, який толк від тої уваги та " любові" мас, якщо вона зникає разом з тим, як вимикаються камери і ти залишаєшся одна у своєму може зовні й гарному, але пустому просторі. Бо для того, щоб наповнити його чимось справжнім - потрібно щось інше. Що саме? Героїня мала шанс це зрозуміти і обрати, але зробила інший вибір.
@@tonyasergeev там не написано "всі чоловіки". Як відомо статистика ведеться від більшості, і те що ти в цю більшість не входиш(можеш порадіти від цього), не відміняє її !!!
Фильм про человека, который решил что он незаменим. И вот когда он решил всех обмануть, он на самом деле начал обманывать сам себя. Ну и как полагается - обосрался. Нет тут никаких фемок и прочей ‘трендовой’ социальной шляпы. Просто запомните - все люди заменяемы.
Ну що за маячня? Людство не створювало ніяких комплексів ейджизму, всі вони дісталися нам від наших предків - тварин. Людина - це всього лише гола мавпа, яка успадкувала все еволюційне лайно ссавців за мільйони років. А більшість тварин не люблять старих і постійно вбивають чи виганяють або полишають старих та хворих сородичей, особливо у скрутні часи. По людях це особливо помітно по жінках, де навіть в одній родині стара бабка з молодою жінкою онукою чи невісткою, що живуть під одним дахом часто ненавидять одна одну
Так, ми - тварини. І часто не розуміємо, наскільки. Але в тому і відмінність людини від інших видів ссавців, що ми можемо самі вирішувати, що для нас важливо, а не сліпо керуватися інстинктами. Якщо списати все на первісні механізми виживання, то тоді можна виправдати будь-які хрінові якості людей
@tonyasergeev На жаль, щось вирішувати можуть лише декілька відсотків людей серед яких ще й не дуже багато порядних та справедливих. А все інше людство просто отара, яка йде за своїм головним бараном туди, куди тому заманеться.
Історія про елексир молодості за який треба платити страшну ціну це один з найбанальніших сюжетів що так чи інакше присутній в усіх культурах. Тут він в обгортці модельно-акторської кар'єри. Немає навіть цікавого погляду на проблематику, кіно для кіношників, створене спеціально щоб привернути увагу в професійному середовищі.
Ну так, сюжет тут, як на мене слабенький. Чого всі прям у захваті, я хз (мабуть дійсно втомилися від повєсткі). Називають артхаусом, щоб не дорікали за нелогічність, хоч це вирішується нормальним сценаристом. Ну дайте "ліміт" на дозаправку у добу(ну типу запас) і поставте якусь непереборну перешкоду(та таж аварія, да хоть теж "запізнилась на трамвай" ніт, секунда в секунду і чому? Та набухалась і захотіла "огірочка".. А врешті маєм рафініровану молоду суку, і рафініровану стару дурепу,. Все-шедевр, геенііаально! (на раз глянути-норм. Кінець злитий, накидали трешака, шоб було)
Перед переглядом цього фільму (це як дивитись фільм "Щось") краще не нічого не їсти та пити, бо від сцен відвертості, жаху можна знудитись, а також не рекомендується надто вразливим людям.
6:24 дійсно цінувала? ну тут щось упущено, хіба людина яка дійсно цінує іншу людину буде піднімати впавший папірець з номером телефону із болота і давати в руки тій людині, яку цінує? ладно із тим, що елізабет себе більше не цінує, вона готова прийняти й таку увагу після приниження, але чела зовсім не смутила та багнюка, міг би проявити елементарну повагу і переписати номер на чистому клаптику, тому тут таке двояке відчуття щодо цього персонажа.. а в основному погоджуюсь з оглядом 👍🏻 після фільму почала більше цінувати те, що маю зараз, хоча мені всього 23, але з 16-17 увесь час до себе доскіпувалась. особливо щодо ваги, хоч та була в нижче норми на мій зріст. я зовсім не насолоджувалася своїм тілом десь до нещодавнього часу, хоч і усе одно інколи знову накриває ця ненависть щодо свого зовнішнього вигляду і нерозуміння того «чому це я не цінила те, що маю у 17-19 років, я ж була худа, а все одно незадоволена». головна попайка у тому, що те саме питання можна поставити у 30, 40, 50, 60. «чому я не цінила те що маю у 23/33/43/53/63». головне як можна раніше перестати дойобуватись до себе, жити та насолоджуватись тим що є. ось на такі думки мене наштовхнув фільм.
Непогана думка стосовна того чоловіка, що він також не дуже етично вчинив. Але й все одно, він - єдиний справжній, такий, який є.🤔 А стосовно себе - не переймайся, якщо це не шкодить здоров'ю) Я - також не ідеальний, досить невеликого зросту, через що трохи комплексував в юності. Але зараз - бачу користь в тому, що трохи нижчий за однолітків та друзів. Ми - різні, але від цього тільки цікавіше😉
@@tonyasergeev я це чудово усвідомлюю, але не можливо за пару років так просто прийти до повного прийняття себе після того, що масова культура тобі усе життя вкладає у голову
Яка б не була ідея, при паршивій реалізації, коли філь не цікаво та гидко дивиться, результат буде туфтою. В принципі, це біда усіх "авторських" фільмів. Навіть із найтупішою задумкою при хорошій подачі, класних акторах, майстерній операторській роботі та проробленю персонажів, фільм буде гідним. А оцих всіх псевдногенів у дупу. І не треба лицемірити, начебто ви такі не такі, наче лише ви зрозуміли "геніальний задум", і наче цей же "геніальний задум" перекреслює усі недоліки фільму. ВИ - лицеміри.
Мені фільм дуже зайшов, я люблю схожі фільми(з психологічним/можливо філософським уклоном) де не треба зважати на логіку, а то стане незрозуміло. Наприклад я чула думку, що фільм нелогічний(ну наприклад де друге тіло вилазить з оригіналу, чи що відома акторка ні з того ні з сього після слів одного чувака почала себе недолюблювати) , але для мене це не має суті , бо це не є абсолютно тим, на що треба було звертати увагу🤔
Особливо кінцівка, з літрами бутафор крові і чудовищем дуже смішним смішним яке викликало сміх не страх, задумка класна але взяти так обгівняти ідею... Режисером трохи не вистачило.
9:16 - Власне, в момент, коли ви починаєте говорити про омажі, демонструється фрагмент, який, скоріш за все, є омажем до "Космічної одіссеї 2001" Кубрика: до сцени, коли головний герой знаходить в космосі моноліт і з ним починає відбуватися психоделічний перехід до наступної стадії еволюції. В цей момент навіть музика підібрана віддалено подібна до мікрополіфонії Дьордя Лігеті. Це єдине відсилання, яке я чітко помітив під час перегляду :). Друге вже усвідомив постфактум і, шо смішно, воно теж - до "Одіссеї...": сцена появи страховиська на святі під "Так говорив Заратустра" Ріхарда Штрауса. В Кубрика під неї відбувалась поява "нової" людини: мавпи, яка освоїла ручне знаряддя, і "космічного дитя".
Ось про "Одісею" - якось провтикав) Дякую за доповнення👍
Кіно для інтеллектуальномінус шетдесят. Неможливо нудно, дешево. Але грошей виробники цього продукту мабуть заробили нормально.
Колись бувтрешжахастик назвався факультет. Так ось там знято набагато краще і сенсу значно більше і емоції викликає. А цей продукт то витрачені півтори чи скільки там години життя
І як жінка що старіє, скажу що це все другорядне. За 30 думаєш про "ой зморшечка", а після 35 "о, моє здоров'я настрій і самореалізація - приооітет, що, зморшки? В усіх в моєму віці зморшки". Так, хочеться бути свіжіше. Але не на стільки
Це у кого психіка не стабільна, ті повертаються на своєму відображенні. Насправді ж якщо людина не зірка якась, то робити щось екстравагантне з лицем не обов'язково. Ну і зірки, всі ж знають наскільки люблять і поважають Моніку Белуччі,, Мішель Пфайфер, , Джуді Денч і головне МЕРІЛ СТРІП, старіють без пластики. І ніхто їх меньше любити не став.
Мені тут також подобається те, що в кінці стрічки на новорічному шоу з оголеними жінками привели дітей (дівчат). Це було малопомітно, але було. Тобто, ці всі стандарти краси і очікувння на жінок проектують з раннього дитинства, без фільтрів
@@violetwitchowl9859 так! Я теж це побачила) Там і дорослі, і малі дівчата( І оголені танцівниці 👯♀️
@@violetwitchowl9859 100%
Дякую за огляд, дуже цікаво. Хотів би дожати ще один момент, який читається за сценою. Головна героїня є самощакоханою нарцискою, яку цікавить лише визнання і закоханість у неї суспільства. Про це говорить її самотнітність і жодних соціальних зв'язків. Тобто за все життя вона не зеайшла ні коханної людини, ні навіть друзів. Саме тому, молода версія її самої, веде себе так безжально по відношенню до старої
@@flasherup так, це дуже файна думка, яку я теж відкрив для себе у фільмі🤔
Ні, вона не нарциска. Нарциси не можуть бути самі, їм потрібна жертва, для своєї агресії , а ця жінка націлила свою агресію на себе. Вона ненавидить себе. Це зовсім інше.
Дякую за відео!
Цей фільм сьогодні дуже потрібен!
Дякую, це, мабуть, найкращий огляд на ютубі❤
Шкода що люди не приймають себе, а живуть так, щоб подобатись іншим а не собі...
Дякую за контент
І, я би не сказав що чоловіки сильно відстають, взагалі чув що частка контенту чоловіків сексуалізованих у рекламі зараз більша за жіночу
@@rothven але сексуалізовані чоловіки, хоча б, не вимушені принижувати себе під час оголення. Вони тримають честь, та атакують оголеністю, а як би напів голі жінки, грали саме таку роль в рекламі бікіні, то їм би мабуть сказали щось типу що вони «давлять енергетикою», або «не достатньо м які та гнучкі, розслабся та вигни спину кицю».
Мені дууже сподобався фільм, одразу порадила його сестрі і мамі, бо мене не покидало відчуття, наче цей фільм - це страшний сон, прокидаючись після якого ти думаєш: слава Богу, це сон і я все ще я. І як би там не було, я ніколи не буду такою молодою, як зараз.
@@natashamrks ми також, коли вийшли з подружкою з кінотеатру, то з полегшенням подивились на людей і на себе, хотілось себе розцілували, що в майже 40 років є любов до свого віку і взагалі повага до будь-якої зовнішності.
Фільм супер! Дає дуже потужний меседж.
@@alonaleraad5619 якщо у наших жінок взагалі є такі думки, як «добре, що ми приймаємо себе у майже 40» - це значить, що з поглядами цього суспільства все ще дуже багато всього не так)) Агов, 40 - це не старість ще)) Це лише у нашого менталітету після 30 вже треба тихенько відповзати на кладовище 😅
Який чудовий у вас огляд! Дуже приємно слухати і цікаво до роздумів. Фільм мені теж дуже сподобався, хоч і відверталась на кровіщі 👏
Ваш огляд на фільм найкращий.
Дякую! Відгукнулося кожне слово огляду! Повністю підтримую сказане!
Візуалізація, монтаж, гримери та костюмери, музика, в Субстанції просто неймовірні!
Все гармонічно, і гіперреалістично та гіпер гіперболізоване!
Так, така картинка не кожному до вподоби, але її якість, чорт забирай, неймовірна!
Дуже гарний огляд, детальний із порівняннями ❤ Дякую
Коментар та вподобайка для просування українського!
Це найкращий огляд цього фільму який я бачив. Дякую.
У тебе прекрасні коментарі до фільму та підбадьорювання жінкам ❤
Просто насолода чути такі хороші слова від чоловіка.
Дякую нашим Захисницям та Захисникам 💛💙
Шикарне кіно! Напевно, найкраще з усього що я подивився за 24 рік.І чудовий огляд!
Клас, дякую за огляд, в саме серце прям. Підписалась.
Дякую за чудовий огляд, тверезі погляди, глибокий аналіз. А особливо за здорове сприйняття життя
Сподобався фільм!
Також дивився в кінотеатрі, але тепер коли і розʼяснення підʼїхали, враження від фільму ще краще
Дякую за чудовий випуск ❤
Завдяки огляду дізнався про фільм, дякую!
Вони непорозумілись,бо Елізабет ненавиділа себе через старіння. Тут не дві окремі особистості,а несприйняття себе. Це наче С'ю краде дні,але сама Елізабет не хоче знаходитись у старому тілі. Тому і ходить контролює дні,перевіряє по харч пакету молодої,їй не терпиться вийти зі старої оболонки,а в молодому тілі не вистачає часу.
Можна провести більш банальну антологію. Хто стикався? Ненависна робота допізна. Ти приходиш до дому і замість того,щоб лягти спати раніше,щоб виспатись починаєш лягати о 1,2,3. Спиш по 4-5год і ненавидиш себе вранці. Але тоді хотілось затриматись тут і байдуже,що ти робив. Це ти зараз вранці людина,що має іти на ненависну роботу,а зараз ввечорі,ти та людина,що вже відпрацювала. Ранковому важко,але зараз добре. Початковий конфлікт.
Крутезний огляд офігезного фільму!😎👍
Підписуюся під кожним словом і на канал також.🤝🤗
Багато хто вважає кінець фільму затягнутим, типу можна було б і швидше добити монстра, а не влаштовувати кровавий фонтан в стилі Тарантіно))) особисто я в фінальних трансформаціях героїні побачила алюзію на пухлину, що стає злоякісною. Сью в цілому - новоутворення, з яким можна було існувати, якщо дотримуватись правил і берегти себе. З часом це новоутворення стає доброякісним - воно ще має форму, вигляд, зберігає свої функції, але вже підʼїдає «матрицю». А в кінці процес виходить з-під контролю, пухлина стає злоякісною, втрачає функції, прогресивно мутує та спрощується, вона вже не здатна ні на що і просто бʼється в агонії, щоб подовжити своє існування ще хоча б на хвилину… але зрештою помирає все.
До речі, дещо "Тарантиновський" фінал - це те, про що я хотів сказати, але якось забув, зосередившись на іншому)
Блогери бояться старіти, бо вони ніхто, вони нічого не створюють, контент по типу моє життя, чесно вам скажу, повна хрінь, бо цей контент мають всі люди, які живуть життя, а коли ти ніхто і люди цінують лише твою картинку, ну от вони і бояться втратити картинку, і транслюють це в маси. Люди ставайте кимось і ставайте профі, вас будуть цінувати, і ваша старіть буде вашою мудрістю чимось цінним. Крім того роздивіться в світі повно гарних стареньких, я їх бачу, тому теж хочу колись стати гарною старенькою, зі сміющимися зморшками в кутиках очей, і ще будьте вихованими і добрими, ніщо не прикрашає людину як її манери і поведінка.
Враховуючи, які маніпуляції Демі робила з собою, то її участь в цьому проєкті доволі іронічна)
@@EmyLetsPlay але вона зараз правда шикарно виглядає. тіло - результат її зусиль, роботи над собою. обличчя і зуби - робота спеціалістів, але ХОРОША, особливо остання, коли їй затягнуті наверх кути рота виправили. а небажання старішати - воно властиве всім людям, просто в когось є можливість це пом'якшити (і не "субстанціями", а м'якше і виваженіше), а хтось просто старішає і не може зробити нічого.
@ це беззаперечно, тіло🔥
Праці там багато)
Чудовий огляд, дякую автору велике за просто прекрасну роботу ❤
Гарний огляд, дякую
Але іронія, що Демі нещодавно оновила себе так, що знову як дівочка 25 років. Може це не артхаус, а документалка? 😅😅😅
Треба також звернутися до чоловіків, щоб не ганялися за молодицями і не міняли жінок на молодих ( 13:59 як деякі всім відомі особистості), а любили своїх партнерш будь-що.
Дякую за цікавий огляд. З одним твердженням не можу погодитися, про те, що нинішні жінки всі на одне обличчя. Погляньте фото 80х-90х - тоді теж було багато жінок-клонів) Це мода.
@@МаринаЗіпова але тоді це були просто зачіски, макіяж , стиль одягу. Зараз це вже пластичні операції та ін'єкції, нарощення волосся і т.д. Все більш серйозні втручання у зовнішність і деякі безповоротні.
В чомусь схожі в 90х. Зачіски, одяг, певні тренди фігури. Але різні губи, різні скули. Більше індивідуальності, різноманіття. Зачіску та одяг можна змінити досить просто. Можна схуднути на пару кг, чи навпаки. І все це переважно без шкоди для здоровʼя.
А от вколоти губи, зробити операцію, а потім повернутись дуже складно, болісно, дорого
@@mash0564 то зараз також є і просто зачіски, і макіяж, і стиль одягу. І є і ті, хто бігають за модою. Як і раніше. Те що в наш час є інʼєкції та пластичні операції, це просто розвиток людства та новий винахід, але і те і те це мода.
Я натиснула на відео і мені одразу в лице реклама вродливої білявки без жодного недоліку, яка рекламує якийсь ультра-мега-омолоджуючий-крутий-жити-без-нього-не-можна крем
@@viktoriakondratyuk8276 😆
На мою думку головний сенс фільму і думка яку хотіла донести режисерка - це обʼєктивізація жінок і наслідки до яких вона приводить (ненависть до себе). Ні Сʼю ні Елізабет не є антагоністками в цьому фільмі. Режисерка не засуджує жодну з них, і кожна викликає співчуття. Антогоністи цього фільму - чоловіки і суспільство (думку якого формують ті самі чоловіки через медіа, якими володіють). Це дуже феміністичний фільм. До речі однокласник Елізабет, якого ви відзначили як людину яка начебто любить героїню такою як вона є - теж негативний персонаж. Це показано досить чітко, мене дивує що багато хто розцінив цього персонажа як якийсь супер шанс для Елізабет, який вона втратила через власну дурість та комплекси. Я вважаю що цей персонаж і епізод з побаченням потрібен щоб показати наскільки сильно Елізабет вже захоплена ненавистю до себе, що боїться побачення навіть з настільки вбогим чоловіком. Який їй абсолютно не пара у будь якому аспекті - від його поганого зовнішнього вигляду, до нижчого ніж в героїні соціального статусу. Його ставлення до Елізабет теж чудово розкривається в діалозі між ними: «ти все ще найгарніша дівчина» - фіксація на зовнішності. А для тих хто не слухав уважно діалоги це ще й підсилено епізодом з папірцем який впав в брудну калюжу. Це дуже чітка візуальна метафора. Елізабет готова опуститися до того щоб пити з брудної калюжі - але навіть для брудної калюжі вона вже не вважає себе достатньо хорошою.
до сраки, яка була ідея, якщо реалізація гівно
Ого, "чоловіки", не якась там конкретна група людей, а саме чоловіки, прям пів людства у цьому винне, як завжди, дуже об'єктивна та зріла точка зору. Скажу ось, що поки обидві сторони не почнуть розуміти проблеми одне одного, для їх спільного вирішення, та не перестануть взаємно одне одного звинувачувати, тим самим намагаючись викликати вину у людей за те, що вони не коїли, а себе віктимізувати за для отримання дивідендів, то ніякої рівності і близько не буде досягнуто.
@@inc0gnitus так, я вважаю що антагоністи цього фільму - чоловіки і створена ними культура патріархату від якої страждають перш за все жінки, але і деякі чоловіки теж (персонаж лікаря, який теж використав субстанцію). Режисерка досліджує вплив патріархальної культури на жінку і як ця культура навʼязується через підконтрольні чоловікам медіа та владу в цілому.
Ну то створіть свою цивілізацію без ненависного патріархату і живіть окремо. Вам хтось в цьому заважає?
@@Rise_and_shine297 а чоловіки значить не мають соціальних викликів і проблем?
Чому тоді в США серед людей які скоюють самогубство чоловічої статі в 4х більше ніж жіночої?
І чому ви вважаєте що від патріархату страждають лише жінки?
Навіть у фільмі друга зображена людина яка приймала препарат був чоловік.
Суть в тому що від навʼязаних стандартів страждають усі, і головна думка була про те щоб бути в гармонії з собою, а не намагатись подобатись іншим будь якою ціною, незалежно від статі.
Не згодна, що від Елізабет нічого не залишилося - залишилося її ім‘я, що показано фінальним кадром із зіркою)
Дуже сподобався цей фільм, він не для жінок чи про жінок, а для всіх. Щоб задуматись над стандартами краси та навіщо це все і куди приводить, адже на сьогоднішнвй день і чоловіки мають вплив бюті індустрії, і, на жаль, діти дуже маленького віку вже йдуть в ногу з тенденціяии. Дякую за відо, хоч зрозуміла фільм - було приємно послухати вашу думку)
Сподобався ваш огляд, значно глибший ніж інші, які я бачила. Можу додати від себе: показано огидний і неприродний процес замість можливого природного і прекрасного. Якби Сью була не покращеним клоном, а донькою Елізабет, вони б любили одна одну, мама раділа б успіхам доньки. А так вийшло дві самотні скалічені частини людини, які ще й зненавиділи одна одну. Можна бути старою самотньою бабкою, а можна бабусею, до якої прибігають внуки і вона готує їм курку. Постаріємося усі; питання - з чим залишимося.
Конфлікт мами і доньки - міг бути таким же як непереносимість цих двох. Багато у кого є наочні приклади, суперництва ((( на жаль
@ якщо не вміти любити, то так. Але нормальні люди люблять своїх дітей набагато більше за себе і це природно.
Гарно і дешево, коли власні параметри збігаються з модними😊але це не можливо, і тут треба знати коли зупинитись😅
Дяка from the bottom of ❤
Буквально вчора подивилась стрічку і вона дуже добре передає цю сансару в погоні ніби за прийняттям/коханням, але в умовах реальності із збоченими запитами, смаками… од цього було важко відійти.
Та ваш огляд чіткий та навіть життєствердний ✊
За здорові тези (як-от, зістаритись разом) респект та стократна дяка🫰
Фільм Муха це найтяжчий хорор мого дитинства, більш страшнішого я не бачив. Вже не пам'ятаю його, але досі сцикотно передивитись
Хороший обзор, деякі пасхалки сама не помітила, але наприкінці трохи не сподобалося звернення автора до жінок. Я думаю у фільмі багато акцентується уваги на важливості діалозі самій із собою, прийняття та любов не з боку когось, а саме від себе до себе. Жінка протягом історії завжди була обʼєктом для оцінки з боку чоловіків, це і є обʼєктивація. Зараз ми нарешті маємо достатньо автономності, щоб дивитися на світ своїми очима та чітко розмежовувати де мої думки, а де навʼязані суспільством, тому така проблема не вирішується навʼязуванням думки «ТИ гарна», а в голові має зʼявитися усвідомлення «Я гарна».
Я не можу змусити всіх своїх глядачів усвідомити свою унікальність та привабливість, але я можу про неї сказати. І можливо, для когось дуже зневіреного, саме це - стане поштовхом для зміни власних думок на краще💁🏻🫶
Дякую за відео) Додати нічого - все по правді.
Я себе не любила і дуже боялась старіти,але знайшла чоловіка який дав мені все і любив,і мріяв зі мною постаріти часто над цим сміявся. Зараз я сама і мені байдуже на те як я виглядаю. Я знаю мій коханий любить мене такою. Мій герой.
11:20 Я не погоджуюсь із твердженням, що жінки просувають зміни зовнішності, оскільки це роблять великі косметичні компанії та інші. Плюс це дуже схожа ситуація з бритвами у минулому столітті, коли нав’язували стандарти краси для збільшення продажів. У своєму відео ти сплутав багато речей, як-от: «жінки просувають модифікації зовнішності і починають казати, що роблять це для себе». Жінки, скоріше, просувають любов до себе та самосприйняття, але якщо їм складно щось у собі прийняти, вони можуть це змінити. Інша сторона медалі - операції через несприйняття суспільством (саме про це йдеться у фільмі). Вони нав’язуються жінкам із дитинства, і дівчата можуть дійсно почати боятися не відповідати суспільним стандартам. А в іншому огляд непоганий :)
Нажаль, я знаю дуже багато жінок, які самостійно просувають думки про те, що мікрозміни зовнішності - це прям "Треба, чому ти не хочеш вколоти губи? Я знаю хорошого косметолога, давай дам телефон? Це ж для себе, аби подобатися собі в дзеркалі". І вони щиро не розуміють, що хтось може подобатися собі в дзеркалі й без змін🤷
Якщо першочергово подібні речі просували компанії-виробники, то зараз - я бачу картину, в якій вже споживачі намагаються запевнити світ у потребі подібних змін. І про любов до себе, частіш за все, голосно говорять саме ті, хто взагалі вже не схожий на своє фото в паспорті. Я ж роздуми беру з особистого досвіду, мені нема сенсу звинувачувати всіх жінок світу в чомусь)
Зі смішного: як людина, що працює ведучим свят, часто зтикаюсь з колегами з такою ситуацією, коли на святі купа людей, а ти не можеш впізнати замовницю, бо вона - така сама зовнішньо, як і інші гості😅
Але сумненько все це...
@tonyasergeev Я довго думала, що ж мене так зачепило у вашому відео, і нарешті зрозуміла: ви маєте один збірний образ для всіх жінок. Фільм для огляду "Субстанція" розповідає про об'єктивацію жінок суспільством та вплив цього на них. Деякі думки, які ви висловлювали у відео, були цікавими, але ви не бачите головного - всі жінки різні. Можливо, через вашу професію ви зустрічаєте лише один конкретний тип людей, можливо, у вас немає близьких подруг. Адже дуже легко навісити одну рису на будь-яку групу, наприклад, сказати: "всі діти тупі". Але ж зрозуміло, що діти абсолютно різні. Те саме і в цьому випадку.
@@tonyasergeevповністю погоджуюсь. Спочатку компанії розрекламували, то тепер жінки це і самостійно пропагандують.
Мені здається тут все залежить від сприняття людини. На кого вона покладає відповідальність за свої проблеми?
Дякую
Дякую за чудовий і не простий огляд 😢
Дуже файно все сказано, але хочу доповнити, щодо "якщо це робите для себе, чому всі роблять однаково": все дуже просто, комплекси нав'язані соціумом настільки вкорінені в нашу свідомість що ми не можемо їх позбутися, тому дівчата справді роблять це для себе, щоб відчувати саме СЕБЕ привабливими і задовольнити нав'язану соціумом потребу бути гарною. Коли з самих пелюшок тобі тільки і бажають на свята знайти багатого хлопця і завжди виглядати як модель - по іншому світ сприймаєш. Зовнішність стає центром життя бо , знову таки, з дитинства тобі тільки й говорили про те наскільки важливо бути гарною. В мене буквально бабка кілька разів мене чмирила через макіяж коли мені було 16 років. Нафарбувала губи червоною помадою -"фу, як шлюха", не фарбуюсь взагалі -" ти ж дєвочка, хоча б рєсніци накрась, бо виглядаєш як пацан". А тепер уявіть який шум вона здіймала коли в мене волосся на ногах починало відростати😅 добре що вона з нами жила не довго. Ще краще що зараз я з нею не спілкуюсь взагалі.
Ви трохи неправи, стосовно чоловіка, який запрошував на побачення Елізабет. Він пише свій номер на бумажці, яка є рецептом, роняє його в калюжу, і все одно віддає цей бруд Елізабет. Він говорить про шану, хоча ані трохи ії не поважає насправді. "І так схаває", - вважає він. А що він зробив за своє жіття, щоб настільки не поважати Елізабет? Яка зробила кар'єру?
Так, він і не мав носити з собою гербовий папір, але мог би спросити написати свій телефон на долоні наприклад? На купюрі? Вибір був, але він обрав осьо...
Власне, кіно не про жінок, а про будь-кого в нашому житті. Бо кожен готовий витиснути з себе останні краплі, щоб отримати трохи схвалення від суспільства, забиваючи на себе і на своє РЕАЛЬНЕ ЖИТТЯ
Не можу погодитись. Це жіноче кіно, дайте право йому бути, будь ласка. Чоловіки ніколи не зрозуміють жіночі проблеми так точно, як жінки
7:43 Дякую, ледь не проблювалась своїм кохве. Це був комплімент 😀😀
Всі ми і так помремо.
чудовий фільм. Нарешті. З тих, що запамʼятовуються. Демі Мур - надзвичайна.
Фільм класний!
Я тут згадала про Ізабеллу Росселіні,яка довго була рекламним обличчям відомого косметичного бренду,а потім,їй прислали величезний букет,лист подяки,завуальований сенс якого був,те що вона занадто стара для реклами антивікової косметики.Все було дуже ввічливо,але від того не стало приємнішим.
В "Субстанції" - схожа ситуація) Взагалі, відправляти жінку "на пенсію" з букетом - це соціальне кліше, яке не має чогось спільного з приємним подарунком, а лише викликає сум через те, що за всі втрачені роки ти отримуєш букет і "дякую, до побачення"🙈
Чому букет, це образливо? Чому в інших професіях просто подякувати за роботи, навіть без букетів, це нормально?
Людині платили зарплатню і це те, що й мало бути. Чому акторки і моделі мають якусь привілею мати більше пошани, тому для них навіть букет із подякою, це знецінення? Це вже наша внутрішня класова нерівність. Ось це не ок.
А якщо актор чоловік, то не дарувати йому букет - ок, чи то тільки жінкам потрібні квіти і навіть щось більше?
Але давайте, як направду, у купи професій є свої вікові обмеження.
Ми самі інколи трохи фейспалмимо, коли 16-річних грають актори під 30. І це видно, бо у 16 більшість виглядає набагато юнішими. Хтось взагалі як діти. А актори усі виглядають молодими дорослими.
Такі актори мають переходити у ролі іншої вікової категорії. Я працювала у кіно і жінки 50+ були дуже затребувані. Просто вони не грали Джульєтт, бо це маразм. Коли кажуть що на головні ролі беруть лише молодь, це не правда. Беруть там, де сюжети про молодь, або це взагалі фільми для підлітків по коміксах. Купа більш дорослих фільмів - це люди старшого віку. Купа жінок 40+. Тож питання, що тоді ви дивитесь?
Там де ти працюєш лицем неможливо працювати вічно, якщо є певні вимоги до образу. Також є статистика, і вона може падати коли модель виглядає інакше. Ба більше, вона падає навіть тоді, коли одна й та ж людина рекламує бренд вже 10 років. Це попит. Це тоді про наш вибір.
Чому всі оглядачі, а особливо оглядачки, у першу чергу охають, як шикарно виглядає Демі Мур. І оця от фраза «на свій-то вік!». На який? На неліквідний? А має стати горбатою бабкою без зубів? Хоча, яка різниця, бо ніби задача акторки гарно грати. Ми самі надто сильно акцентуємось на обличчях і фігурах. Жіночих у першу чергу. А якщо б був шрам через все обличчя, то вже б не охали? Або казали «така сильна. З такою-то зовнішністю грає!». А це звучить вже принизливо. Акторці може бути глибоко по барабану.
В нас самих сидить цей нездоровий культ молодості. Ми самі його продукуємо.
Всі оці фрази у стилі «я відчуваю себе на 20», це трохи клініка. У 40+ відчуваю що я на тому ж рівні мислення, що й дуже юні люди без досвіду і не повністю сформованими поглядами та цінностями? Ну, тоді це дуже сумно. Я б в такому не зізнавалася. Це типу, я як однолітка якомусь 18-річному, тому у свої 50 буду спати з ним, бо відчуваю ж що всередині я однолітка.
Що взагалі таке, «відчувати не на свій вік»? Це вже жахливий концепт. Але ми ображаємось, що з професії, де ти буквально торгуєш лицем, нас можуть звільнити з часом. А хтось уявляв, що матиме таку роботу до смерті? Ну, то вже проблеми якісь з мисленням.
Буде інша робота. Реклама «антивікової» косметики не дуже добре працює на моделях з сильними зморшками. Бо «антивіковий крем», це брехливий маркетинг. Ми не можемо застигнути у часі. Ми всі повільно помираємо і зморшки, це ознаки руйнування тіла і смерті. Типу, коли хтось каже «ну ти вже постаріла» все що можна сказати, «ну, так. Я ж поступово дохну. Ти типу теж. Прийде смерть, страх і пердь»😆
Але ми все одно біжимо за косметикою, яка не говорить що просто покращує рівень зволоження шкіри, а «зупинить вік». Напевно звідти і взялося оце «я - вічні 18». Угу. А чого не вічні 2? Агусіки😆
@17red Ви праві про вікові обмеження у деяких профессіях,та ми маємо сімдесятирічного Індіану Джонса,а чи ви знаєте пригодницький фільм,де жінка такого віку бігає по джунглях?У шоу бізнесі вікові вимоги для жінок і чоловіків не однакові,комусь у 65-70 головна роль,комусь мати головної героїні.
@@user-qr7sl5do7f так пригодницькі фільми - це легкий розважальний жанр, який годиться для сімейного перегляду і для підлітків. В Індіана Джонс там ключовий персонаж, тож його беруть через ностальгію. Так само як у Термінаторі хотіли бачити ту саму Сару Коннор.Я знаю сотні фільмів і серіалів з жінками 40-60+, які грають більш серйозні ролі. Навіть якщо це фантастика, то все ще буде трохи складніша. Подивіться серіал Пітьма. Там 70% акторів старшого покоління. Зморшки, стандартні тіла, а не ідеальні, модельні. Подивіться Відгомін. Подивіться наші серіали «І будуть люди», чи «Мама», а не «Перші ластівки», про школярів.
Не дивіться на пригодницькі жанри просто. До речі, акторки з віком часто мріють про такі серйозні ролі. Бо ті вже не цікаві. Хочеться розвитку.
Ми самі формуємо попит. Чому нам цікаво дивитися фільми ближче до підліткових і ми звертаємо увагу, що люди там молодші? Так і фільми розраховані на більш юного глядача. З ким має себе асоціювати 15-річка? З жінкою 50+? А чому ми, дорослі, не звертаємо увагу на тонни кіно, де оці самі дорослі жінки грають, а хочемо бачити їх у юнацьких фільмах? От я про це.
А що не так з ролею матері головної героїні? Це принизливо? А? У вас дуже дивне бачення. Всі хочуть грати 20-річних? Що за неадекват?
Ви назвали пригодницькі фільми - це легкий розважальний жанр, який годиться для сімейного перегляду і для підлітків.
В Індіані Джонс є ключовий культовий персонаж, тому його запросили на ностальгії. І він не сприймається як молодий. Те саме було з виконавицею ролі Сари Коннор. Ось вам приклад. Останній Термінатор. Шварц там теж не сприймається, як молодий.
Я знаю сотні фільмів і серіалів з жінками 40-60+, які грають більш серйозні ролі. Навіть якщо це фантастика, то все ще буде трохи складніша. Подивіться серіал Пітьма. Там 70% акторів старшого покоління. Зморшки, стандартні тіла, а не ідеальні, модельні. Подивіться Відгомін. Подивіться наші серіали «І будуть люди», чи «Мама», а не «Перші ластівки», про школярів.
Не дивіться на пригодницькі жанри просто. До речі, акторки з віком часто мріють про такі серйозні ролі. Бо ті вже не цікаві. Хочеться розвитку.
Ми самі формуємо попит. Чому нам цікаво дивитися фільми ближче до підліткових і ми звертаємо увагу, що люди там молодші? Так і фільми розраховані на більш юного глядача. З ким має себе асоціювати 15-річка? З жінкою 50+? А чому ми, дорослі, не звертаємо увагу на тонни кіно, де оці самі дорослі жінки грають, а хочемо бачити їх у юнацьких фільмах? От я про це.
Мені подобається як майстерно ви оминаєте факт, що саме чоловіки і сформували стандарти краси, називаючи це «суспільство навʼязало». :))))))))
Огляди чоловіків на фільм про жінок та проблеми жінок - це шось феєричне. Кожен експертно заявляє, що всі ці губи та уколи краси - фігня і НІКОМУ НЕ ПОТРІБНі, любіть себе які ви є (дякуємо, що дозволяєте), і при цьому повністю ігноруєте факт звідки ростуть ноги цієї ідеї/потреби бути конвенційно привабливою, стрункою та ідеальною.
Авжеж, лише мерзенні чоловіки - корінь всіх проблем жінок, приношу вибачення за те, що ми існуємо🤷♂️
А, ви з отих. Тоді все ясно 😉
@@inkvizytsiia_kino не бува чорного і білого, все змішано в сіре. А звинувачувати когось, то щось дитяче
Гарний огляд! Але цей фільм не зовсім артхаус, це просто body horror. Головна особливість архаусів у тому, що певного сенсу для всіх у них немає, і кожен може знайти щось своє. Такі фільми не для усіх, бо вони дуже специфічні і націлені не на догоджання глядачу, а на вираження особистих думок/досвіду режисера, + є протилежним значенням до мейнстіму, а бюджет у більшості випадків невеликий. Начебто схоже і на субстанцію, але ні, це все ж таки різне. Субстанція шокує візуальною частиною, як і всі фільми її жанру. Тема, яка у ній розкривається є дуже популярною і зрозумілою майже кожному, а бюджет точно не маленький. А так, фільм класний, заслуговує на високі оцінки публіки.
Боді-хоррор - це піджанр хоррорів, а артхаусне кіно - може існувати в будь-якому прояві) В усякому випадку, Субстанція - збігається з усіма принципами побудови артхаусних картин. Та і бюджет - не критерій, "Все, завжди й водночас" - дуже дороге та довге кіно, але це - чистий артхаус
чудовий огляд
Мне сейчас 28, скоро будет 29..и о Боже как я боюсь возрастных изменений. Не могу смириться с этой мыслью, что у юных 18 -20 летних всё ещё впереди, а твоя красота закончится после 35...По крайей мере уже не будет той милашности
@@Taehyung-qh7xj Краса жінки з роками стає ще кращою, як витримане віно.
Прочитала ваш коментар. Не турбуйтесь, все буде добре. Мені 43. Моєму коханому 36. Він кличе мене "моя дівчинка" і " пітятко" (це щось типу пташенятко). Я не знаю, звичайно, що буде далі, але можу сказати, що діапазон чоловіків, що заглядаються, стане ширшим)). Любіть себе і дозволяйте іншим любити вас. Тренуйтесь і вчіть мови. Цікавтесь сьогоденням і історією. Мій коханий в шоці від того, що я знаю, як вкрутити лампочку чи підключити розетку, хоча робить це він. Він радиться зі мною, і нам є про що говорити і дискутувати. Я не ідеальна: колись навіть груди хотіла збільшити... А потім зрозуміла, що не спинюсь, якщо почну перекроювати себе. І сексуальність розкривається з віком все яскравіше 😉
Бля… я вже, по ходу, всьо. 36.
Закончілася моя красата))
35-річна "карга" тут. В 28 я боялась вікових змін, видивлялась зморшки і небажане волосся, худла і качалась щоб щось прибрати і щось наростити... А потім почався довгий шлях до себе через психотерапію, навчання, прийняття та розвиток. Сьогодні я пишаюсь тим, ким я є (це не про успішний успіх, якщо що), скільки всього може моє неідеальне тіло, і скільки я можу дати світу, а у мене не меншає.
І так, я не користуюсь косметикою, косметологією, нутріциологією і натальними картами. Гігієна, спорт і здорові стосунки з собою - рецепт молодості.
П.С.: а хто сказав, що мілашність - це про молодість?...
Вітаю, діду 🐾🤗
Тут не "норми краси нав'язані суспільством".
Питання у тому, що якщо жінка бажає заробляти своїм тілом, своєю зовнішністю, тоді вона має розуміти, що той "інструмент" заробітку з часом вийде з ладу і стане не ефективним. Усе має свою ціну і якщо ти береш від життя щось, використовуючи те що дала тобі природа і молодість, тоді ти заплатиш рівнозначну ціну за це у вигляді купи комплексів, не набувши за життя жодних реальних навичок. Ось про це фільм а не про злих чоловіків.
Скажу ще що є багато жінок, навіть акторок дорослого кіно, які знайшли себе після заробітку "тілом". Хтось займається музикою, хтось продюсує, хтось живе спокійним життям із сім'єю. А хтось всрався по життю і старість їх дуже пригнічує. Це справедливо. Ти щось береш і щось віддаєш. Хтось бере і віддає молодість. Хтось бере і беручи, паралельно, вчиться чомусь заради майбутнього. Все закономірно, все справедливо і винні тут не злі чоловіки або тупі жінки. Винні лише самі люди які зробили вибір брати чи не брати, навчатися чи пропалити молоді роки.
Просто розчарування, - це єдине у світі кіно, де показують актуальну проблему суспільства, розкривають ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ І ВІДНОШЕННЯ ДО СЕБЕ, але ж тут потрібно впихнути відносини з чоловіком і сім'ю, як самоціль 🤦🏼♀️ Фільм прекрасний, але для людства дивитися на жінку, як на особистість не в контексті родини - це певно ще занадто смілива думка
@@alinkaukrainka6371 ну заплачь, вумин
10:18 а ви корейські бойзбенди бачили? Я не знаю як їх матері рідні відрізняють 😅 Хіба шо по кольору волосся, але ж вони його змінюють - і все, знову вгадуєш ху із ху
Згадала, як суспільство повсякчас засуджує публічних людей за те, що вони роблять собі пластичні операції, намагаючись в 60 виглядати на 20. А коли, наприклад, бачать Джесіку Паркер, яка вирішила старіти без втручань хірургів, в один голос кажуть:"Фу, яка вона стара". Хоча вона виглядає на свій вік.
Дякую! Було правдиво і цікаво! Із задоволенням подивився б ваш огляд на фільми Платформа!!! Там теж є про що поговорити 😉👍
Трохи мерехтіла вона в відео про артхаус, але увагу не зосереджував)
@tonyasergeev ре ко ме нд ую! Буде топ.
А ця головна музична тема фільму - ніби вжимає в крісло! Така некомфортна і це теж один з прийомів)
Окрема подяка за контент українською ❤
11:16 є канал Лукі: що бісить "назва професії". Там вже багацько інтерв'ю. І нещодавно на ньому було відео: Що бісить косметолога. І не повірите: вона розказала випадок зі своєї практики, коли чоловік привів свою дівчину і стояв над лікарем і казав скільки треба колоти, і просив вколоти більше в губи. Тому чоловіки різні бувають: всім не вгодиш 🤷
Ну, це явно нездорові відносини в них💀
@tonyasergeev , так, косметологиня так і сказала. Вона була в шоці.
Нарешті, у нас з‘явився якісний контент на тему огляду ентертейнменту.
Окрім Geek Journal, of course.
Офігенний фільм.ходив двічі у кіно.чудовий огляд.дякую
Як на мене всі жінки ідеальні, а животик, зморшки чи груди - умовності і не ідеал - це щось дуже відносне. А обидві героїні конвенційно привабливі, незалежно від віку яи грудей 😅 всім би в 61 рік виглядати ТАК
Ми вже один одному тиск міряємо)
10:10 ой, і не кажіть. Я прийшла до косметолога вперше, а в неї оці губи-вареники. Я аж трохи злякалась, коли вперше побачила, ну бо занадто вони великі. Не знала куди від тих губ очі дівати. А у нас тут військові жаліються, що на їх ампутації люди іноді задивляються чи лякаються. А я здорову людину злякалась через оці "піски моди" 😟
гарно відмічено, що жінки стають однаковими з накачаними губами, які виглядають в більшості випадків непропорційно... не зрозуміло для чого вони це роблять
Нарешті наштовхують прийняти себе а не вооювати із собою...❤
Це пішло від чоловіків. Скільки разів чула та читала, що вони кажуть про жінок: "Та їй 35 (37, 40), вона стара, кому вона потрібна". Або: вона товста і т.д.
А потім жінки підтримують ці стереотипи ;)
@@Irene-jg1zn якщо людині не все одно, що кажуть про неї інші люди, то це не значить , що винні інші люди. Це все пішло від психологічних проблем всередині себе і від комплексів.
Чоловіки ще винні в тому що існує проституція. Я думаю ви тут теж згодетесь.
Тобто жінки в сторону чоловіків не кажуть теж саме? Не кажуть що він товстий, урод, худий, малий і тд? Це працює в обидві сторони, і пішло не від конкретної статі, раси чи національності, а від закомплексованих людей які хочуть найти недоліки в інших
Будь-якій незрозумілій ситуації звинувачуйте чоловіків.
Хоч і не люблю хоррори, але цей дуже крутий
Знаєте, важко погодитись з тим, що чоловікам не подобаються гілуаровані губи. Вони часто їх навіть не помічають, або принижують дівчат за тонкі губи, і робиться такий дисонанс)
Не бачу нічого поганого в тонких губах, це ж просто зовнішність🤷
Мені навпаки подобаються накачані губи, груди... Та якщо присутня якась штучна зміна зовнішньості то це навіть подобаяться😢
Бісить що чоловік говорить наче від імені жінок. Каже що всюди псевдо фемінізм а потім блогери інфлюенцери моделі не використавши фемінитиви. Це так неприємно
2:27 Прям кожна. Це висер. Тисячі успішних жінок, що не торгують своєю щілиною потрібні скрізь. Не підпишусь сюди ніколи.
Є такі сфери де це одне з найважливішого . Це відноситься ,до кінематографії , моделінгу, і подібних навіть спортивних шоу як в фільмі , спів головне голос , але обкладка теж має бути гарною .
@nastyasut6547 Ну, так абсолютно теж саме очікується і від чоловіків!
@@DacMaster так , там і чоловік собі субстанцію колов .
Субстанція’ - це потужна й багатогранна стрічка, яка відкриває нові горизонти жіночого кіно. Ваш аналіз чудово підкреслює, як фільм передає складність жіночих переживань через деталі, символи й потужні візуальні образи. Особливо цікаво було почути, як режисерка використовує теми боротьби й сили, аби створити емоційний і незабутній вплив.
Я ж працюю з фільмами категорії B, додаючи нові акценти через монтаж і перетворюючи їх на динамічні історії. Уявіть, якби такий підхід застосували до 'Субстанції' - які нові грані вдалося б відкрити?
Все правильно розказав. Одначе про однокласника зробив абсолютно неправильний висновок. П.С. на фільмі однаково хочеться постійно блювати.
ейджизм при прийомі на роботу стосується і чоловіків. причому, дуже сильно.
оце ви спойлернули, тре тепер йти дивитись
Фільм не лайно,він про погоню за молодістю,яка переходить у гіпертрофовану форму.
можна було б краще зняти, а не так лайново
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
А я от не зрозуміла, який прикол в усіх цих трансформаціях, якщо героїня просто відрубується на тиждень - вона у цей час всеодно не відчуває того, що відчуває її молода версія. І навіть не відчуває того, що могла б відчувати у своєму немолодому тілі. Ну, загалом, як на мене, такий собі недолугий перфоманс заради того, щоб отримати увагу за будь-яку ціну. Хоча, який толк від тої уваги та " любові" мас, якщо вона зникає разом з тим, як вимикаються камери і ти залишаєшся одна у своєму може зовні й гарному, але пустому просторі. Бо для того, щоб наповнити його чимось справжнім - потрібно щось інше. Що саме? Героїня мала шанс це зрозуміти і обрати, але зробила інший вибір.
В тому й суть)
Зайшла до Вас через круту обкладинку і ні про що не шкодую 🤘🏼
Дякую за таке цікаве відео і важливу тему🫂
Це спрацювало!😃😅🫶
Демі Мур- красива
Всі ці стандарти ввели чоловіки, до речі. Бо всі ці надуті губи, груди і т.д. подобаються чоловікам. І не треба казати, що це не так.
Якщо я так не вважаю - це вже похибка в твоїй статистиці.🤷♂️
@@tonyasergeev похибка у вас в голові
@@tonyasergeev там не написано "всі чоловіки". Як відомо статистика ведеться від більшості, і те що ти в цю більшість не входиш(можеш порадіти від цього), не відміняє її !!!
Хто тебе уповноважив говорити від імені чоловіків?
@@Violetta-e5ep А у тебе там взагалі вавка
Фильм про человека, который решил что он незаменим. И вот когда он решил всех обмануть, он на самом деле начал обманывать сам себя. Ну и как полагается - обосрался.
Нет тут никаких фемок и прочей ‘трендовой’ социальной шляпы.
Просто запомните - все люди заменяемы.
Це все чудово, але ж воно є
Мои вкусы красоты очень просты. Я люблы только мультяшных девочек.
Ну що за маячня? Людство не створювало ніяких комплексів ейджизму, всі вони дісталися нам від наших предків - тварин. Людина - це всього лише гола мавпа, яка успадкувала все еволюційне лайно ссавців за мільйони років. А більшість тварин не люблять старих і постійно вбивають чи виганяють або полишають старих та хворих сородичей, особливо у скрутні часи. По людях це особливо помітно по жінках, де навіть в одній родині стара бабка з молодою жінкою онукою чи невісткою, що живуть під одним дахом часто ненавидять одна одну
Так, ми - тварини. І часто не розуміємо, наскільки. Але в тому і відмінність людини від інших видів ссавців, що ми можемо самі вирішувати, що для нас важливо, а не сліпо керуватися інстинктами. Якщо списати все на первісні механізми виживання, то тоді можна виправдати будь-які хрінові якості людей
@tonyasergeev На жаль, щось вирішувати можуть лише декілька відсотків людей серед яких ще й не дуже багато порядних та справедливих. А все інше людство просто отара, яка йде за своїм головним бараном туди, куди тому заманеться.
Історія про елексир молодості за який треба платити страшну ціну це один з найбанальніших сюжетів що так чи інакше присутній в усіх культурах. Тут він в обгортці модельно-акторської кар'єри. Немає навіть цікавого погляду на проблематику, кіно для кіношників, створене спеціально щоб привернути увагу в професійному середовищі.
Ну так, сюжет тут, як на мене слабенький. Чого всі прям у захваті, я хз (мабуть дійсно втомилися від повєсткі). Називають артхаусом, щоб не дорікали за нелогічність, хоч це вирішується нормальним сценаристом. Ну дайте "ліміт" на дозаправку у добу(ну типу запас) і поставте якусь непереборну перешкоду(та таж аварія, да хоть теж "запізнилась на трамвай" ніт, секунда в секунду і чому? Та набухалась і захотіла "огірочка".. А врешті маєм рафініровану молоду суку, і рафініровану стару дурепу,. Все-шедевр, геенііаально! (на раз глянути-норм. Кінець злитий, накидали трешака, шоб було)
Перед переглядом цього фільму (це як дивитись фільм "Щось") краще не нічого не їсти та пити, бо від сцен відвертості, жаху можна знудитись, а також не рекомендується надто вразливим людям.
6:24 дійсно цінувала? ну тут щось упущено, хіба людина яка дійсно цінує іншу людину буде піднімати впавший папірець з номером телефону із болота і давати в руки тій людині, яку цінує? ладно із тим, що елізабет себе більше не цінує, вона готова прийняти й таку увагу після приниження, але чела зовсім не смутила та багнюка, міг би проявити елементарну повагу і переписати номер на чистому клаптику, тому тут таке двояке відчуття щодо цього персонажа..
а в основному погоджуюсь з оглядом 👍🏻
після фільму почала більше цінувати те, що маю зараз, хоча мені всього 23, але з 16-17 увесь час до себе доскіпувалась. особливо щодо ваги, хоч та була в нижче норми на мій зріст. я зовсім не насолоджувалася своїм тілом десь до нещодавнього часу, хоч і усе одно інколи знову накриває ця ненависть щодо свого зовнішнього вигляду і нерозуміння того «чому це я не цінила те, що маю у 17-19 років, я ж була худа, а все одно незадоволена». головна попайка у тому, що те саме питання можна поставити у 30, 40, 50, 60. «чому я не цінила те що маю у 23/33/43/53/63». головне як можна раніше перестати дойобуватись до себе, жити та насолоджуватись тим що є. ось на такі думки мене наштовхнув фільм.
Непогана думка стосовна того чоловіка, що він також не дуже етично вчинив. Але й все одно, він - єдиний справжній, такий, який є.🤔
А стосовно себе - не переймайся, якщо це не шкодить здоров'ю) Я - також не ідеальний, досить невеликого зросту, через що трохи комплексував в юності. Але зараз - бачу користь в тому, що трохи нижчий за однолітків та друзів. Ми - різні, але від цього тільки цікавіше😉
"дійсно цінувала? " Хтось, здається, знов не цінує те, що має. Все по колу? =)
@@ya-ulitqonemo4810 я буквально про це й пишу🤦🏻♀️
@@tonyasergeev я це чудово усвідомлюю, але не можливо за пару років так просто прийти до повного прийняття себе після того, що масова культура тобі усе життя вкладає у голову
@@cyxapiki а що не так з бумажкою в болоті?
Яка б не була ідея, при паршивій реалізації, коли філь не цікаво та гидко дивиться, результат буде туфтою. В принципі, це біда усіх "авторських" фільмів. Навіть із найтупішою задумкою при хорошій подачі, класних акторах, майстерній операторській роботі та проробленю персонажів, фільм буде гідним. А оцих всіх псевдногенів у дупу. І не треба лицемірити, начебто ви такі не такі, наче лише ви зрозуміли "геніальний задум", і наче цей же "геніальний задум" перекреслює усі недоліки фільму. ВИ - лицеміри.
Якщо гидко та нецікаво ТОБІ - це не привід ображати ІНШИХ. В коментарях - купа людей, які зробуміли та оцінили фільм. Можливо, справа не в них?😐
Мені фільм дуже зайшов, я люблю схожі фільми(з психологічним/можливо філософським уклоном) де не треба зважати на логіку, а то стане незрозуміло.
Наприклад я чула думку, що фільм нелогічний(ну наприклад де друге тіло вилазить з оригіналу, чи що відома акторка ні з того ні з сього після слів одного чувака почала себе недолюблювати) , але для мене це не має суті , бо це не є абсолютно тим, на що треба було звертати увагу🤔
Та це ж перезйомка азійського сюжету!
Я таких вірджіній у The Forest пачками палив
😅
Особливо кінцівка, з літрами бутафор крові і чудовищем дуже смішним смішним яке викликало сміх не страх, задумка класна але взяти так обгівняти ідею... Режисером трохи не вистачило.
Ви статистика. Більшість чоловіків сміялись, а більшість жінок плакали на цьому фільмі.