NİNTENDOM İÇİN YENİ KONTROLCÜ ALDIM!! (QRD STEALLAR T5)

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 23 апр 2024
  • Bugün internet üzerinden aldığım QRD STELLAR T5 isimli split kontrolcüyü inceledim. Klasik joyconlardan sıkılanlar için güzel bir alternatif olduğunu düşünmekteyim. Alternatif başka kontrolcüleri görmek için internette 'nintendo split kontrolcü' olarak aratabilirisiniz.
    Ayrıca
    kontrolcüyü almak isterseniz resmi sayfası: qrdgame.com
    %10 indirimli kodu site üzerinden ilk sipariş için alabilirsiniz.

Комментарии • 32

• @aslanyldrm
    @aslanyldrm Месяц назад

Muhteşem olmuş. Ellerine sağlık. Harbiden çok güzel.

• @ahmeterkus7298
    @ahmeterkus7298 Месяц назад

Yine çok güzel bi video devamını bekliyorum😊

• @safak9936
    @safak9936 Месяц назад

Hocam çok yakışmıs güle güle kullan

• @yubura1499
    @yubura1499 26 дней назад

Merhabalar video için teşekkürler. Bende almayı düşünüyorumda, switchi normal şarj ederken kollarda şaej oluyor mu videoda dock da oluyor dediniz ama (switchi yeni aldım biraz cahilim kusura bakmayın )

• @TechLockTR
      @TechLockTR  26 дней назад

evet normal switchle birlikte şarj oluyor ekstra olarak type c kısmı ile switch dışında kullanmak isteyenler için tasarlanmış

• @serhankadoglu6933
    @serhankadoglu6933 3 дня назад

Hocam sana nasıl ulaşabilirim nintendo oled alcam bu ay içinde joyconlar hakkında baya araştırma yaptım pro joycon almayı düşünüyorum önerir misin amazondan almamı

• @ahmetser111
    @ahmetser111 3 дня назад

hocam gyro testi nasıl ölü noktalar falan var mı?

• @SewanFb
    @SewanFb Месяц назад

hocam andoid kurma videosu hazırlarsanız cok sevinirim. nasıl yapıcaz cipli cihaza.

• @ferhatkayaduman
    @ferhatkayaduman Месяц назад +1

öncelikle selamlar nintendo oled mario edition almayı düşünüyorum 9.5k ya buldum cihaz bir kere kutusudan çıkmış güncelleme yapılıp factroy reset atılmış kutusuna koyulmuş oyun fln yüklenmemiş dendi yani sıfır diyor sizce halen alınır mı ve alırken nelere dikkat etmeliyim :)

• @TechLockTR
      @TechLockTR  Месяц назад +1

mario edition gayet güzel bir versiyon beğeniyorum renklerini alırken faturasını isterseniz aslında tüm doğruluğunu da kendiniz yapmış olursunuz halen alınır mı konusunda nintendo oyunları ilgimi çekiyorsa hiç düşünmezdim yıllardır nintendonun yaptığı onlarca oyun var hepsi farklı bir deneyim sunuyor yani oyun dolu bir konsol almamak için neden yok.

• @ferhatkayaduman
      @ferhatkayaduman Месяц назад

@@TechLockTR splatoon 3 edition jelatinli aldım 10 bine :) kırdırma işlemi yaptırıcam devam sonra :)

• @dkdk888dk
    @dkdk888dk 17 дней назад

Lütfen bana yardım edin nereden çip taktırabilirim switchime güvendiğiniz güvenilir yer var mı yalvaririmm

• @MertEroglu-jr5mz
    @MertEroglu-jr5mz Месяц назад +1

Kontolcüyü sallerken içinden hafif ses geliyormu acaba bende aldım fakat sallayınca ses geliyor aynı zamanda padleri oynatırken hafif ses çıkarıyor

• @TechLockTR
      @TechLockTR  Месяц назад

yok ikisinden de herhangi bir ses gelmiyor, bence fazla kafaya takma kafaya takınca bende olmadık sesler duyabiliyorum hoparlörümün cızırtısı gibi :D

• @kuasar4856
      @kuasar4856 Месяц назад

Mert bu videonun açıklama linkinden mi satın aldın ? Kaç günde geldi gümrük kısmını firma kendisi mi hallediyor

• @Mustafagame540
    @Mustafagame540 Месяц назад

Abi ps5 versiyonu geli mi 😮😮😮

• @xapreas
    @xapreas Месяц назад

Abi 11 bine çipli v2 versiyon switch alınır mı amacım zelda botw totk ve rdr fifa gibi 3. Parti oyunlar oynamak offline

• @TechLockTR
      @TechLockTR  Месяц назад

aynı fiyatlara çipli oled bulursun biraz araştır v2 almak o paralara olacak iş değil farkedilir fark var v2 ile oled arasında sadece ekran olarak düşünme

• @xapreas
      @xapreas Месяц назад

@@TechLockTR izmirde oled bulamadim ama arastirirsam belki bulurum peki steam deck mi switch oled mi steam deckde cemu ile switch oyunlari oynanabildigi göze alindiginda

• @veliardayildirim6830
      @veliardayildirim6830 Месяц назад

​@@xapreas Biraz müdahil olmak istedim, açıkçası bana sorarsan Switch Oled; Tabii isteğine göre değişir gidip yarış oyunu oynayacağım ben VIIIINN falan da diyorsan Switch'te 1-2 tane adam akıllı yarış oyunu var. Fakat Trigger tuşları ya full ya da 0 gaz-fren olarak çalıştığı için pek keyifli olmuyor.
      Birazcık ne istediğinize göre değişir dediğim gibi.
      Steam Deck'in şarjı 2-3 saat anca gidiyor diyorlar bu büyük bir eksi tabii ki. Yanınızda 10000mAh bir powerbank ile gezseniz bile 7:30-8 saat civarı bir süreyi anca çıkartırsınız ortalama bir oyunla. Cemu ile switch oyunlarını pek iyi oynatabileceğini sanmıyorum r5 3600x-rtx 3060 bilgisayarımla ancak 1080@60-80fps'leri görebiliyorum. Steam Deck'in donanımı da belli bilgisayara göre. Yani emülatör işini Deck'te unutun derim.
      Switch Oled ile OC ile 60FPS 720P'yi çok rahat oynatabiliyorsunuz çoğu oyuna; OC dediğim korkutmasın. İçerisindeki işlemci normalde olması gerektiğinden çoook daha yavaş çalışıyor switch'in şarj süresini uzatmak için. Yoksa içerisindeki Tegra çip çok daha güçlü bir çip. 720P muhabbetinden de şüpheniz olmasın ki 24 inçlik bir 1080p monitöre göre çoook daha sık bir piksel sıklığı var switch'in ekranı ufak olduğu için. Yani gayet kabul edilebilir düzeyde kaliteli ki oled ekran kadar güzel bir şey yok. V2 de Oled de kullanma imkanım oldu, kesinlikle 1-2 bin fazla verip gerekirse Çipli bir Oled almak çok daha mantıklı aradaki farka değer.
      64GB NAND'ı olsun(En hızlı sd card bile NAND'dan yaklaşık 4 kat yavaş çalışıyor), ekranın boyutu, canlılığı olsun hepsi güzel.
      Alacaksanız Switch'in de Steam Deck'in de oled modelini almanızı öneririm.
      Switch'iniz ile evde bilgisayarınız varsa PC'yi switchten kontrol edebiliyorsunuz aynı internet üzerindeyken. Yani teknik olarak enenen yeni çıkan oyunları bile oynayabilirsiniz.
      Switch OLED'e android kurup Xbox Game Pass Ultimate(cloud versiyonu) alıp çoğu yeni oyunu bulut üzerinden bilgisayara ihtiyaç olmadan da oynayabilirsiniz sadece üyeliğin ücretini ödersiniz.
      Linux da kurabilirsiniz ama ne alanda kullanırsınız bilemem :D
      Ben açıkçası Şarj, ekran ve oyunlarından dolayı Switch'i tercih ederdim. Fiyat farkı da ortada Steam Deck'in oledine göre.
      Ve switchin hibrit bir konsol olması da cabası. Steam Deck'i yansıtarak oynuyorsanız ya bir joystick'iniz olması lazım veya elinizde deck varken oynamanız lazım :D
      Kafa açmış olabilirim, iyi akşamlar :)

• @berkayaltok835
    @berkayaltok835 Месяц назад

hocam tetik tuşları analog değil mi?

• @TechLockTR
      @TechLockTR  Месяц назад

analogdan kastın hassasiyet ise değil tıklamalı

• @berkayaltok835
      @berkayaltok835 Месяц назад

@@TechLockTR hayal kırıklığına uğradım açıkçası

• @amon7458
    @amon7458 Месяц назад

kanka animasyonları nasıl yaptın?

• @TechLockTR
      @TechLockTR  Месяц назад

Themezer üzerinden cyber-vibes temasını yüklersen temayla birlikte yükleniyor

• @amon7458
      @amon7458 Месяц назад

@@TechLockTR teşekkürler

• @tonanpetek2980
    @tonanpetek2980 Месяц назад +1

Temanın ismi ne acaba?

• @umutcan6517
    @umutcan6517 Месяц назад +1

tetiklerin sesi mouse tık sesi gibi çok rahatsız edici

• @TechLockTR
      @TechLockTR  Месяц назад

Herkese hitap etmeyebiliyor tiz sesli clickler, ben tıklama hissiyatını yoğun verdiği için seviyorum. tamamen kişisel yani

• @MertEroglu-jr5mz
      @MertEroglu-jr5mz Месяц назад

Mekanik olduğu için çok uzun ömürlü ve sağlam oluyor

• @umutcan6517
      @umutcan6517 Месяц назад

@@MertEroglu-jr5mz 60 dolar bence kaliteli olması normal