Сад(2021). Визрівають ранні персики на Полтавщині. Сад на кінець липня.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 23 янв 2025

Комментарии • 31

  • @Torun0071
    @Torun0071 3 года назад +1

    Гарний сад .

  • @AleksZenin
    @AleksZenin 3 года назад +2

    Александр, привет!
    Глядя на ваш персики - душа радуется!
    У нас, несмотря на то что немного южнее - только начали окрашиваться пару сортов ... Но они не ранние.
    Бажаю гарного врожаю!

    • @paculevichus
      @paculevichus  3 года назад +1

      Привіт Олексій! Так все ж залежить від сортності. Сортів персиків дуже багато, таким чином якщо правильно підібрати сорти то можна споживати персики без перерви з кінця червня і до середини вересня. Персики та нектарини дуже соковиті, збалансовані по смаку і влітку в спеку споживати їх саме те що нам і потрібно, а значить Олексій Вам також гарного врожаю.

    • @ЖаннаУварова-л2ч
      @ЖаннаУварова-л2ч 3 года назад +1

      Добрий вечір продаєте дерева чи ні

    • @paculevichus
      @paculevichus  3 года назад +2

      @@ЖаннаУварова-л2ч Добрий вечір! Ні саджанці дерев не продаю, продаю тільки зрілі фрукти.

    • @ЖаннаУварова-л2ч
      @ЖаннаУварова-л2ч 3 года назад +1

      Добре буду знати дякую

  • @user-ImPuLs
    @user-ImPuLs 3 года назад +1

    В мене на трьох-річній сливі сорту Медова, три плоди починають набирати синій колір)). Схоже сорт не підтвердився. Дивлюсь на ваш сад, та на загрузку врожаєм, і по доброму позаздрив вашим досягненням. Надіюсь наступний рік мене не підведе. На зиму планую пралельно сітці рябиці закрити північну та західну сторону, або агроволокном або кліьонкою, від холодного вітру.

    • @paculevichus
      @paculevichus  3 года назад +1

      Звичайно що часто після початку плодоношення дерева виявляється що сорт інший, ніж то й що замовлявся. Сприяє цьому і людський фактор помилятися та й спеціально підсовують якийсь інший сорт, саджанці якого погано продалися. На жаль у мене в цьому році з сливами погана ситуація, повторяється та ж ситуація що і з черешнями які майже всі розтріскалися і погнили, а сприяють цьому часті зливові дощі в період визрівання. Боюсь щоб така ж ситуація не повторилась і з виноградом, бо багато опадів призводить до масового згнивання врожаю, а от довготривалі посухи при самостійному поливі навпаки сприяють високому врожаю із високою якістю плодів. Я сьогодні зняв відео про теперішню ситуацію з врожаєм кісточкових культур, відео скоро викладу на канал, але заранні напишу що з сливами ситуація дуже сумна.

    • @user-ImPuLs
      @user-ImPuLs 3 года назад +1

      @@paculevichus До речі азоту в моєму саду не вистачає лише на винограді сорт Аркадія. На інших кущах ситуація краща. Дерева всі в гарному стані. А смородина також щось не дуже. На вишнях вже майже листя не осталось.

    • @paculevichus
      @paculevichus  3 года назад +1

      Якщо листя темно-зеленого кольору на деревах і молоді гілки мають приріст більше пів метра з навантаженням врожаєм то значить азоту вистачає. На винограді коли не має азотного голодування приріст лоз з врожаєм за літо повинен бути мінімум 2,5 метра, а краще більше і листя повинно бути також темно-зелене, крім світлих молодих листків на пасинках і ріст лоз повинен не припиняться до початку серпня, от якщо все так тоді значить все добре з розвитком кущів винограду.

  • @ЖЕКА-ж4о7м
    @ЖЕКА-ж4о7м 3 года назад +1

    Красота 👍👍👍

  • @Vovasad1967
    @Vovasad1967 3 года назад +2

    Гарний сад , у вас будуть черенки Бербанк , Формоза для літньоі окуліровки?

    • @paculevichus
      @paculevichus  3 года назад +3

      З живцями сорту Бербанк Гігант вкрай проблематично бо сорт дуже слаборослий, вистачає тільки для своїх потреб. З живцями Формози проблем немає, але я вже говорив і писав що не займаюсь розповсюдженням живців і саджанців через пошту, займаюсь вирощуванням дерев виключно на врожай.

  • @liubomur9984
    @liubomur9984 3 года назад +1

    На якій підщепі у вас персики?

    • @paculevichus
      @paculevichus  3 года назад +1

      А звідки я можу знати якщо дерева купувалися на ринку. Скоріш за все бралась підщепа гіркого мигдалю або дикого персика чи абрикосу, так я у нас місцевість посушлива і більш схожа на південний клімат, тому ці підщепи найбільш підходять. Лише одне дерево в саду інжирного персика я сам щепив на дикий абрикос(жердель), а решта куплені на базарі.

  • @ВікторТолпекін
    @ВікторТолпекін 3 года назад

    Та прикро не те, що зима 2021 видалась морозною,, а те, що до морозів довго трималась тепла погода, у мене почали проростати окулянтиі і часттна загинула. З абрикосами така ж картина, де не де було (Кіровоградська обл)

    • @paculevichus
      @paculevichus  3 года назад

      Так і є, найбільше шкоди взимку квітковим брунькам приносять різкі коливання температур та довготривалі відлиги, а потім різкі зміни погоди на мороз. Більш теплолюбиві садові культури такі перепади температур взимку важко переносять, тому майбутній врожай втрачається.

  • @ЛюдмилаСавченко-ч1з
    @ЛюдмилаСавченко-ч1з 3 года назад +2

    У вас Формоза поспела или нет

    • @paculevichus
      @paculevichus  3 года назад

      Ні, в цьому році запізнюється визрівання на 7-10 днів.

  • @ЖаннаУварова-л2ч
    @ЖаннаУварова-л2ч 3 года назад

    Добрий вечір дерева продаєте ?

  • @БатяБатеич
    @БатяБатеич 3 года назад +2

    А пачиму вы не показали персики не назвали сорта какие ранние средние поздние так и по сливам или снимаете позже или вы сняли етот ролик чтоб только похвастаться?

    • @paculevichus
      @paculevichus  3 года назад +3

      Я не продаю саджанці і живці, тому особливого сенсу називати сорти немає. Мене більше цікавить врожай плодів для продажі їх на ринку, а там назви сортів не потрібні головне щоб були плоди великі та смачні. Назви тих сортів в саду що я знаю я вже давно в раніше знятих відео розповідав, тому ще раз повторювати не обов'язково. Відео на каналі розважального характеру, де я показую як доглядаю за садом та виноградником і ділюсь та обмінююсь досвідом з іншими садівниками та виноградарями по вирощуванні гарних врожаїв фруктів. А за назвами звертайтесь до тих блогерів колекціонерів сортів які відео знімають з корисливою рекламною ціллю щоб заробляти з продажі саджанців та живців.

    • @БатяБатеич
      @БатяБатеич 3 года назад +2

      @@paculevichus значить новые подпищики вам не нужны значить приходя покупать плоды вас спросят что за сорт а вы такой я не знаю не понимаю зачем вам ето главное что большые и красивые а по сорта идите к другому получается так?

    • @paculevichus
      @paculevichus  3 года назад +2

      @@БатяБатеич Мені без різниці скільки буде у мене підписників, головне щоб були ті підписники з якими можна було цікаво поспілкуватися на теми садівництва та виноградарства. Я у промисловому місті продаю свій врожай фруктів та ягід а там майже ніколи не цікавляться назвами сортів, там лише цікавляться щоб я частіше їм привозив врожай смачних фруктів. Люди у місті купують фрукти для того щоб насолодитись смаком а не запам'ятовувати сто назв різних фруктів.

    • @БатяБатеич
      @БатяБатеич 3 года назад +2

      @@paculevichus А ето прямое неуважение к подпищекам и покупателям я множество знаю людей которые спрашивают что за сорт и откуда продукция и не может быть чтоб увас некогда в жызни вас не спрашывали где нибудь что за сорт и откуда

    • @paculevichus
      @paculevichus  3 года назад +4

      @@БатяБатеич звичайно що деякі покупці інколи питають що за сорт, але тільки заради цікавості, а більшість говорять що не розбираються в сортах, головне щоб було смачно. Я ще раз повторюю я нікому нічого не зобов'язаний на каналі розповідати так як канал створений не для заробітку а для спілкування на теми садівництва та виноградарства. Я думаю що Ви добре помітили що на каналі немає реклами і я з нього не заробляю нічого. Я бачу що Вам скоріш за все робити більше не має чого тільки затівати цю пусту і не потрібну суперечку.