Zo handig de kiloprijzen inderdaad! Zelf sla ik luxere producten slim en groot in bij aanbiedingen en haal ik de dagelijkse basis bij Dirk. Verder voelt het voor mij wel verkeerd om te bezuinigen op producten waar dierenleed mee gepaard gaat. De dieren lijden natuurlijk hoe dan ook helaas maar bij een product als eieren kies ik wel bewust altijd een 3 sterren variant!
Super leuke video weer! Mooie inspiratie. Goedkopere zuivel, eieren en vlees hebben vaak wel een negatievere impact op dierenwelzijn (en milieu) mocht je hier op willen letten🙃. En iedereen even abonneren voor deze girl❤️
Dank je wel girl!! 💖 Ja klopt, goed dat je dit zegt. Maar helaas zitten deze prijzen ook vaak door elkaar... Hier komt ook nog een video over, maar op dit moment ging het om deze producten. Daarom ben ik ook al begonnen met de vega en vegan video’s ☺️💕 liefs
hey! misschien ook leuk om een video te maken dat je boodschappen van je volgers gaat "reviewen" :) dus dat iemand een foto of link stuurt van een product wat ze vaak kopen waarvan ze afvragen of het wel echt gezond is of niet. Je video's zijn super informatief namelijk!! echt heel leuk
Zo een informatieve video weer, precies hoe ik boodschappen doe. Goede tip van de prijs per kilo kijken bij de groente en leuk dat je twee keer per week gaat uploaden! 💛
Leuke video weer meid! Echt leuk en interessant om naar te kijken😊 Zelf ben ik hier ook erg mee bezig in de supermarkt, het is bizar hoe de supermarkt mensen misleid😋
Leuk dat je laat zien hoe mensen voor goedkopere producten kunnen kiezen! Het valt me wel op dat je veel dingen (waaronder groente) in plastic koopt. Ik zou het leuk vinden als je daar wat meer op gaat letten en daar misschien een video over maakt.
Voor mensen die een Lidl dichtbij hebben: wat budget tips die ik ALTIJD haal daar: Bio havermout voor maar 99cent per 500gr. Hele havervlokken 50cent per 500gr. Chiazaad/hennepzaad/lijnzaad voor minder dan 10euro p/kg. Kleine potjes Protein kwark of Yoghurt (yoghurt is lactosevrij) voor .99/.85 cent! Lactose vrije skyr voor 1.30/500gr (arla is stukken duurder). Ze hebben vaak zakken met wokgroenten in de aanbieding: 2 voor 2 euro ofzo: 800 gram gemixte groenten die je kan invriezen en altijd een goede maaltijd! Amandelen/walnoten/Cashewnoten zijn ook wekelijks wel in de aanbieding. XXL verpakkingen of soms 2 voor 4 euro ofzo. Noten kunnen zo duur zijn maar 500 gr walnoten voor 5.50 is echt niet duur EN de noten zijn echt heel erg lekker en van goede kwaliteit bij de Lidl. Ze hebben ook handige tubes met tomatenpuree. Zeker voor kleinere porties ideaal omdat je niet altijd een heel blikje nodig hebt! Ohja ze hebben ook een heel goede Brintavervanger met 7 granen en ik dacht geheel zonder toegevoegd suiker voor maar .99 cent en ook vaak wel goede muesli/ontbijtgranen/granola die best gezond zijn en ook voordelig!
Might be a stretch, maar denk niet dat alpro en ah huismerk in dezelfde fabriek worden geproduceerd. Als je naar de allergenen informatie kijkt op de verpakking zijn die compleet verschillend, dus of alpro moet uit een compleet gesteriliseerd alleen amandeldrink deel van de fabriek komen en de AH drink van een andere afdeling waar alle vegan drinks worden gemaakt, of het komt uit een andere fabriek. Ik doe een opleiding hierover, dus ben nu oprecht heel erg benieuwd :p
Interessante video weer!! Ik vind het lastig om een goede balans te vinden tussen gezond eten en betaalbaar (het leven is duur). Is het bedrag wat je aan het einde laat zien alleen voor het eten van jezelf, of ook met jouw vriend erbij?
Leuke video! Soms vind ik het zo lastig dan is meer goedkoper bijv bij eieren, maar ik krijg het niet op. Vind weggooien dan zonde maarja eigenlijk gooi ik ook geld weg. Lastig soms
Nu ben ik vegetariër, maar ik hoorde laatst in een aflevering van de keuringsdienst van waarde dat “verse vis” uit de supermarkt soms wel een jaar eerder is gevangen. Niets vers aan dus
Zo handig de kiloprijzen inderdaad! Zelf sla ik luxere producten slim en groot in bij aanbiedingen en haal ik de dagelijkse basis bij Dirk. Verder voelt het voor mij wel verkeerd om te bezuinigen op producten waar dierenleed mee gepaard gaat. De dieren lijden natuurlijk hoe dan ook helaas maar bij een product als eieren kies ik wel bewust altijd een 3 sterren variant!
Ik mis deze filmpjes en eten als❤
Super leuke video weer! Mooie inspiratie. Goedkopere zuivel, eieren en vlees hebben vaak wel een negatievere impact op dierenwelzijn (en milieu) mocht je hier op willen letten🙃. En iedereen even abonneren voor deze girl❤️
Dank je wel girl!! 💖 Ja klopt, goed dat je dit zegt. Maar helaas zitten deze prijzen ook vaak door elkaar...
Hier komt ook nog een video over, maar op dit moment ging het om deze producten. Daarom ben ik ook al begonnen met de vega en vegan video’s ☺️💕 liefs
hey! misschien ook leuk om een video te maken dat je boodschappen van je volgers gaat "reviewen" :) dus dat iemand een foto of link stuurt van een product wat ze vaak kopen waarvan ze afvragen of het wel echt gezond is of niet. Je video's zijn super informatief namelijk!! echt heel leuk
Zo een informatieve video weer, precies hoe ik boodschappen doe. Goede tip van de prijs per kilo kijken bij de groente en leuk dat je twee keer per week gaat uploaden! 💛
Wat een leuke reactie en wat goed dat je dit al allemaal doet!🙌🏻
@@michellelangerak I am pregnant
Leuke video weer meid! Echt leuk en interessant om naar te kijken😊 Zelf ben ik hier ook erg mee bezig in de supermarkt, het is bizar hoe de supermarkt mensen misleid😋
Dank je wel! Wat goed, klopt helemaal zeker iets interessants om je mee bezig te houden🙌🏻
Leuk dat je laat zien hoe mensen voor goedkopere producten kunnen kiezen! Het valt me wel op dat je veel dingen (waaronder groente) in plastic koopt. Ik zou het leuk vinden als je daar wat meer op gaat letten en daar misschien een video over maakt.
Voor mensen die een Lidl dichtbij hebben: wat budget tips die ik ALTIJD haal daar: Bio havermout voor maar 99cent per 500gr. Hele havervlokken 50cent per 500gr. Chiazaad/hennepzaad/lijnzaad voor minder dan 10euro p/kg. Kleine potjes Protein kwark of Yoghurt (yoghurt is lactosevrij) voor .99/.85 cent! Lactose vrije skyr voor 1.30/500gr (arla is stukken duurder). Ze hebben vaak zakken met wokgroenten in de aanbieding: 2 voor 2 euro ofzo: 800 gram gemixte groenten die je kan invriezen en altijd een goede maaltijd!
Amandelen/walnoten/Cashewnoten zijn ook wekelijks wel in de aanbieding. XXL verpakkingen of soms 2 voor 4 euro ofzo. Noten kunnen zo duur zijn maar 500 gr walnoten voor 5.50 is echt niet duur EN de noten zijn echt heel erg lekker en van goede kwaliteit bij de Lidl.
Ze hebben ook handige tubes met tomatenpuree. Zeker voor kleinere porties ideaal omdat je niet altijd een heel blikje nodig hebt!
Ohja ze hebben ook een heel goede Brintavervanger met 7 granen en ik dacht geheel zonder toegevoegd suiker voor maar .99 cent en ook vaak wel goede muesli/ontbijtgranen/granola die best gezond zijn en ook voordelig!
Wooow. Dit is zoo chill! Ik ga even een screenshotje maken en van het weekend naar de lidl
Leukk & super handig!!
Super leuke video🥺🥰
❤️❤️❤️
Leuke leerzame vlog dank voor je tips😉
Wat goed om te horen, ik hoop dat je er wat inspiratie uit kan halen🤩
@@michellelangerak zeker weten thanks 😊
Ook fijn de bespaar tips
Zoveel dilemma's besproken die ik altijd heb in de supermarkt! Thanks hahaha
Haha geen probleem girl!💕
Might be a stretch, maar denk niet dat alpro en ah huismerk in dezelfde fabriek worden geproduceerd. Als je naar de allergenen informatie kijkt op de verpakking zijn die compleet verschillend, dus of alpro moet uit een compleet gesteriliseerd alleen amandeldrink deel van de fabriek komen en de AH drink van een andere afdeling waar alle vegan drinks worden gemaakt, of het komt uit een andere fabriek. Ik doe een opleiding hierover, dus ben nu oprecht heel erg benieuwd :p
En hoeveel sterren (Beter leven) hebben die eieren dan?
Interessante video weer!! Ik vind het lastig om een goede balans te vinden tussen gezond eten en betaalbaar (het leven is duur). Is het bedrag wat je aan het einde laat zien alleen voor het eten van jezelf, of ook met jouw vriend erbij?
Super nuttig!
Leuke video! Soms vind ik het zo lastig dan is meer goedkoper bijv bij eieren, maar ik krijg het niet op. Vind weggooien dan zonde maarja eigenlijk gooi ik ook geld weg. Lastig soms
Klopt inderdaad, soms is dat echt zonde! Maar komt goed, misschien kan je van te voren de hoeveelheden aanpassen naar wat je eet?
@@michellelangerak das wel een goede!
Eieren kun je veel langer houden dan wat er op staat. Gewoon voor gebruik de drijftest doen
@@sanneaxolotl9986 dankje! Ja met bijv groente tomaten ofzo is het ook zo. Vind het dan gewoon lastig
Leuke video! De vriezer is inderdaad zo'n uitkomst en de appie bonus ofcourse😋
Love it!🤪
Nu ben ik vegetariër, maar ik hoorde laatst in een aflevering van de keuringsdienst van waarde dat “verse vis” uit de supermarkt soms wel een jaar eerder is gevangen. Niets vers aan dus
Ja Michelle een leuk filmpje jammer dat het beeld om de 5 seconden versprinkt verder goeie tips
Vaak komt het uit dezelfde fabriek, maar worden ze gemaakt met andere ingrediënten. Elk merk heeft in de fabriek zn eigen ingrediënten
Die havermout, wat een verschil😱
Yeah🤪
Te leuke video, deze student heeft helaas geen vriezer ..
Dat is vervelend. Misschien een gouden, veel Lidl supermarkten hebben rond etenstijd verse producten voor 0,25 cent in de uitverkoop.