HNTV sažetak: OSIJEK vs RIJEKA 2:3 (21.kolo, MAXtv Prva liga 16/17)

• Опубликовано: 14 окт 2024
  • MAXtv Prva liga: Andrijašević s dva gola slomio Osijek
    Rijeka je nastavila tamo gdje je stala u prvom dijelu sezonu. U utakmici 21. kola MAXtv Prve lige hrvatski lider je slavio kod Osijeka 3-2.
    Prošla je Rijeka i ovo teško gostovanje i tako opet pobjegla Dinamu na šest bodova prednosti. Inače, Osijek je vodio 2-1, imao je i 2-2 do pet minuta prije kraja...
    No, Osijek nije mogao zaustaviti Franka Andrijaševića koji je prvo u 55. minuti izjednačio, a u 85. je postigao pogodak za konačnih 3-2. Prije toga je Rijeka vodila 1-0 (Gavranović), dok je Osijek još u prvom dijelu okrenuo na 2-1 pogocima Lope i Ejupija.
    Andrijašević je tako došao već do deset pogodaka ove sezone u MAXtv Prvoj ligi i sa Soudanijem iz Dinama dijeli sam vrh ljestvice strijelaca.
    Rezultati, 21. kolo: Osijek - Rijeka 2-3 (Lopa 23, Ejupi 31 / Gavranović 18, Andrijašević 55, 85)