Gala i podsumowanie sezonu 2023 Panthers Wrocław

• Опубликовано: 27 сен 2024
  • To był dobry rok! 💪🐾
    Panthers Wrocław mają co świętować - klub stale rośnie w siłę, a każda z jego sekcji odniosła w tym sezonie sukces. Uroczystą galą oraz specjalnym wideoklipem wrocławska organizacja podsumowała sezon 2023.
    Futboliści Panthers Wrocław dotarli w tym sezonie aż do fazy play-off prestiżowych międzynarodowych rozgrywek European League of Football. Juniorzy wygrali mistrzostwo Polski, nie przegrywając ani jednego spotkania. Softballistki zgarnęły podwójną koronę - mistrzostwo i puchar Polski. Męski zespół ultimate frisbee również wywalczył tytuł mistrzów Polski, a kobieca sekcja zdobyła wicemistrzostwo. Młodzieżowa sekcja latających dysków także wywalczyła miejsca na podium w kilku kategoriach juniorskich mistrzostw Polski. Z kolei zawodniczki Panthers Lacrosse zajęły 3. miejsce w pucharze Polski.
    W ramach podsumowania roku 2023 Panthers Wrocław zorganizowali uroczystą galę na Stadionie Olimpijskim, w której wzięli udział zawodnicy i zawodniczki wszystkich sekcji klubu. Podczas wydarzenia najbardziej wyróżniającym się graczom wręczone statuetki MVP oraz Złote Pantery.