Ádám Martin gólja Bulgária ellen // MAGYARORSZÁG - BULGÁRIA (3-0) EB SELEJTEZŐ // UEFA EURO 2024

@korodicsaba  Год назад +2

Köszönöm!🙂 Nagyon örülök, hogy tetszenek a videóim!😉 Az a francia meccs különleges volt!😉🇭🇺

@@korodicsaba Igen! Különleges ! EB meccs Budapesten az új Puskásban, Magyarok a pályán az aktuális vb győztes franciák ellen, teltház, Fiola góljával megyünk a szünetben, tízezrek indulnak a körfolyosókra minden szinten és full örömünnep ... Ilyen félidei hangulatot még nyugaton sem hiszem, hogy tapasztaltak ! Teljes örömünnep és a nem fanatikusok is üvöltve énekeltek a megdöbbenés miatt ! ❤

@@zoltanb.1786 a fenti sorok olvasása közben teljesen kirázott a hideg! Nemhogy nyugaton nincs ilyen, sehol máshol nincs még egy ilyen nemzet, akit el tud ennyire kapni az őrület, akár csak egy részsiker után is! Természetesen ehhez kell egy szerethető csapat!🇭🇺🇭🇺