Дуже добре, що на українському ютубі є таке велике різноманіття контенту. Одразу підписалася, тому що тема для мене цікава)) Щиро дякую вам за вашу працю!
цифровими фільтрами можна отримати будь-яке звучання. хоч тепле, хоч із імітацією потріскування платівки, хоч розділене на будь-яку групу інструментів. все інше просто понти типу інкрустованого діамантами килимка дверей.
Найбільший недолік вінілу це те, що дуже багато музики, особливо після 1990 року, на вінілі ніколи не видавалось і навряд чи видаватиметься. Також іноді буває непросто знайти потрібну платівку, навіть якщо маєш на неї гроші. Простіше "відкопати" її оцифровку десь в інеті. Але кайф не той ) До того ж як показав досвід пошуків, ретро-музика (до 80-х включно) в мережі присутня не вся. Деякі оцифровки в такому стані, що слухати просто неможливо.
Рівняти вініл і цифру немає сенсу, бо цифра у всьому краща. А вініл - це про атмосферу і відчуття КОНКРЕТНОЇ людини при прослуховуванні. Якщо комусь подобається і хочеться трохи збочень при прослуховуванні то робити і слухати можна що завгодно. Відео цікаве
Дякую за інформацію. Для себе зрозумів, що вініл точно не для мене. Хоча візуально це дужо круто виглядає. І є свій неповторний шарм. Як фотозйомка на плівку. Насолоджуйтесь музикою так, як вам зручніше.
я не маю програвача, лише декілька платівок :) але мене приваблює атмосфера, яку створює вініл. і я собі багато разів уявляла, що це дорого, геморно, не кожен тиждень навііть буде використовуватися, мабуть. Але це як з вінтажною машиною, як дітей заводити)) витрат і клопотів багато, але радощів більше. а те що ставлять високі ціни за рідкісні платівки - так це норма. так працює ринок з усім. деякі вінтажні речі коштють в рази більше за нові. типу деяких сумок. сюди ж я відношу і завищені ціни на кольоровий вініл. ти ж слуати зібрався, то нащо платити більше?)) але це все людські вподобання. це ок.
Може і дорого, якщо прагнеш високої якості, але не так геморно, як може здатися. Слухаю щодня, якщо маю час, особливо під ранкову каву. Не уявляйте, спробуйте:)
Плюсую за україномовний контент. Формат, думаю, буде багатьом зайде так як багато хто цікавиться і не знає, як почати. Єдиний мінус бавлення в платівки і будуванні стереосистеми - це курва дорого, а ситуація зараз, м’яко-кажучи, не дуже підходяща для таких видатків. Решта мінусів - не дуже мінуси, а особливості. І з цими особливостями можна щось робити, хоча це і не просто. В більшості випадків, платівки будуть звучати краще, ніж цифрова копія. Але тільки тут стільки нюансів і «але», що для людини, яка не вникає (а таких - більшість, і це нормально), тавердження «вінил звучить гірше цифри» - буде правдивим. Хоч це і не так, насправді. Як це часто буває - правда десь по-середині. У нашому випадку, десь між власниками Crosley і аудіофілами з кабелями на підставках зі спеціального дерева за кількасот $ кожна. Тож, бажаю гарної подорожі. Дуже раджу заглибитися в тему вологого миття: Knosti Disco-Antistat з концентратом для миття Knosti Disco-Amritsar ultraclean. Колись це мені відкрило очі. Картридж зі стилусом micro-line або shibata теж робить величезну різницю. І живе довше (колєґа за моєю рекомендацією має AT-VM95SH, дуже задоволений, ціна не космічна). Вінтажні підсилювачі із вбудованим phono-преампом часто кращі ніж сучасні моделі під 1к$. Але тут нюанс зі станом і ризиками купувати б/в. В мене такий досвід був успішний, у деяких знайомих - не дуже. В довгостроковій перспективі, DIY наше все. Можна зайти в high-end не витративши кілька идесятків тис $. Нещастя, в DIY аудіо є все від грамофону до колонок і DAC.
Необов'язково дороге хобі, тому що завжди можна обрати простий шлях - слухати на дешманській вертушці олдовий джаз, який продають за два долари за штуку через мільйонні тиражі) Головне - встигати відмахуватися від тих самих снобів-аудіофілів))
автор ролику взагалі загинає. Наприклад, по програвачах. Можна вкластися в хороший програвач з підсилювачем та колонками, і за 400 дол. Ну, добре, я розумію, якщо за 500 дол. програвач окремо, для спеціальних задач. Але багатьом для домашнього прослуховування можна, навіть і за 8 тис. гривень щось купити (з колонками разом). Не фонтан, як кажуть, але краще за радянські масові програвачі.
Найдешевше, що можна купувати, це Audio-Technica at-lp60x. Коштує він від 8 тисяч гривень. Це в різних сумнівних магазинах. В офіційних, з нормальним сервісом, від 10 тисяч. Це сам програвач. Плюс акустику, хоча б якийсь Edifier за 100 доларів. Щось дешевше = псувати платівки, свій слух та враження.
@@notatkyvinylomana Ну, АТ3600 потребує 3.5г притискання. Валізофоби починають потроху хапатися за серце, бо це вже ближче до крослівських "мега-руйнівних, вибухонебезпечних" 5 грамів, ніж до ортофонівської півторашки)))
@@notatkyvinylomana я дивився, дуже непоганий, і для домашнього прослуховування більше і не треба. Але мені потрібен програвач 3-швидкісний, хоча тут можуть бути варіанти - для програвання платівок буду використовувати радянський програвач, що в мене є, просто, він буде стояти поряд, і який я буду переключати на акустичну систему сучасного програвача. Тим більше, що у сучасних програвачів один недолік - для програвання на високій швидкості, обов'язково треба міняти головку. А на радянських програвачах достатньо було просто повернути на 180 голку.
@@notatkyvinylomana і просто додам. Дивина якась. ))) Що багато радянських програвачів навіть сьогодні, "дають жару" дешевим сучасним програвачам. Як так? ))) Це збочення якесь. Дві деталі цікаві: 1) На програвачах з СРСР, в основному, п'єзоєлектричні головки з корундовими голками. Але, при цьому, навіть електрофони 3го класу могли відтворювати частоти аж 80-12000 Гц. А зараз дешеві програвачі з алмазними голками такого не дають. Дивина! 2) Блок живлення. На тих ще програвачах - класичні БЖ стоять. На сучасних - імпульсні. І які зовсім не дають високочастного гулу. Тобто, за рахунок імпульсного БЖ, якість звучання у дешевих програвачів повинна була б піднятися, ніби.
Я не ауодіофіл але різницю в кабелях почути можна.треба тільки сісти і прослухати. У мене навіть жінка вже чує різницю в звуці на різних видання альбому😂
Купуєте якісний стрімер-підсилювач, дві напідлогові колонки і підписку на hi-res типу Tidal, Qobuz…і маєте безлімітний доступ до якісної музики в якості CD (CD Master). Я би зараз так робив:)
кардинально не погоджуюсь з твердженням, що це "недоліки". Це особливості, які мене манять. Проте я ще на етапі "хочу перший програвач, розбираюсь, що таке фонокероктор, тобто тре підсилювач і колонки :)"
Блін які ж це недоліки це швидше переваги адже це як дороге вино купу грошей кисляк але пють і розповідають про неймовірні нотки закладені ніжними долонями мавок які зривали лозу :) і зовсім не згідний з обуренням що хтось ставить високу ціну на унікальну річ. Це економіка і якщо річ унікальна ціна на неї буде рости за умови наявності попиту
Стосовно ціни - то як на мене краще купувати з Європи нові 20євро в середньому, і 5євро + - за бв ну і + доставка, все одно виходить дешевше якщо купувати декілька (чим більше тим краще)
Як що усi причини порахувати по бажанню слухати не винiл, а цифру, то мабудь 75 вiдсоткiв скажуть, що головна з них, це шиплявiсть, трiск, вiд пилу та забруднень платiвки. А ВСЕ iнше простий маркетiнг, та амбiцii далеких вiд музики людей.
це так звана "колекціонерська вартість", тобто ціна на різні речі, які більше не виробляються. І люди які купували ті ж вініли не для того щоб слухати, а з метою перепродати в майбутньому дорожче, ставлять ціну просто яка їм заманеться. Зі свого досвіду бачу те ж саме зі старими наборами LEGO, або вже неактуальні консолі Nintendo 3DS в гарному стані зараз коштують вдвічі-втричі дорожче за новий Switch.
Звертаюся до автора ролику. Ви, ніби, чужі гроші відпрацьовуєте.))) Я маю на увазі ваші думки про ціну вінілу і програвачів. Якщо казати за масовий вініл, то його можна купити, наприклад, за 500 гривень. З іншого боку, звичайно, мова йде за виконавців, що непопулярні, і слід казати за ціну вінілу, який найчастіше купується. По програвачах. Ну, тут ви трохи загнули. Оскільки, для домашнього прослуховування, я особисто знайшов по інету моделі дуже непогані і за 10 тис. гривень, ну, звісно, просто програвачі без всього. І навіть не розумію, для чого пересічному споживачеві купувати якусь там Аудіотехніку ЛП120. Хороший програвач, але ж для професійних цілей.
Від себе скажу, що виробники вінілу зараз просто заробляють продаючи "кота в мішку" під виглядом новоробного вінілу та ще й з гучними написами "remaster for vinyl" або важкий аудіофільський вініл і т.д. Це все маркетинговий хід який нічого спільного із хорошим, якісним звуком не має. Особливо коли ти вклав великі гроші, а новоробний вініл уже з плівки тріщить, а то й з дефектами та подряпинами."Старий вініл звучить справді набагато краще" - говорю як людина з довгим досвідом прослуховування. Але знайти старі записи в пристойному стані буває дуже складно, а якщо і можливо то тільки за великі гроші. Тобто вважаю все-таки компакти краще! І справа не тільки в ціні, розмірах, можливості перезапису без втрати якості, а й у якості звуку. А той хто каже, що вініл звучить однозначно краще, той, ніколи не чув як звучать японські аудіофільські CD. Так, такі диски коштують дорожче ніж звичайні, але якість звуку там бездоганна. Вініл дуже шумний формат, діапазон не такий широкий як на цифрі, немає можливості перезапису та дуже недовговічний!! Якщо є хороший ЦАП і акустика то цифра грає як аналог, тільки в рази крутіше і без зайвих шумів, клацань і спотворень!! Збираю те й інше, але після японських CD зовсім охолов до вінілу!!
Вініл це не лише звук, це - окрема і особлива культура. Хто розуміє - тому і пояснювати не треба, а хто не розуміє - тим не збираюсь нічого доводити. CD це безумовно класно, але платівки колекціонувати якось цікавіше. Моє збирання компактів завершилося після того, як я купив перший CD. Звук ідеальний, але далі стало чомусь нецікаво. А платівок вже маю понад 300.
@@Ukrainian_Retro ну, у CD свої козирі - ексклюзивний контент, наприклад (альбоми, що не виходили на вінілі, або делюкси чи японські бонуси, які на платівках в кращому випадку можна знайти на бі-сайдах окремих синглів).
а я взагалі не буду заморочуватися. ))) Я придивляюсь до програвачів вінілу з однією метою. В мене вдома купа платівок є. Також, можливо, щось буду купувати нове, але дуже нечасто. З метою: "О, дивіться. В інеті є композиції цього виконавця, а в мене є платівка, а в вас немає". )))
Дуже добре, що на українському ютубі є таке велике різноманіття контенту. Одразу підписалася, тому що тема для мене цікава)) Щиро дякую вам за вашу працю!
Вам дякую. Такі відгуки надихають:)
Мені плдобається те, як ти виріс у цій тематиці. Бажаю збільшення твоєї аудиторії!
Дякую:)
Як же я вам дякую за ваші відео. Почав цікавитися темою вінілу і був дуже радий побачити український контент на Ютубі!
цифровими фільтрами можна отримати будь-яке звучання. хоч тепле, хоч із імітацією потріскування платівки, хоч розділене на будь-яку групу інструментів. все інше просто понти типу інкрустованого діамантами килимка дверей.
Найбільший недолік вінілу це те, що дуже багато музики, особливо після 1990 року, на вінілі ніколи не видавалось і навряд чи видаватиметься.
Також іноді буває непросто знайти потрібну платівку, навіть якщо маєш на неї гроші. Простіше "відкопати" її оцифровку десь в інеті. Але кайф не той ) До того ж як показав досвід пошуків, ретро-музика (до 80-х включно) в мережі присутня не вся. Деякі оцифровки в такому стані, що слухати просто неможливо.
Мені не вистачає платівок українських виконавців. Тартак, Тінь Сонця, Фліт...
Рівняти вініл і цифру немає сенсу, бо цифра у всьому краща. А вініл - це про атмосферу і відчуття КОНКРЕТНОЇ людини при прослуховуванні. Якщо комусь подобається і хочеться трохи збочень при прослуховуванні то робити і слухати можна що завгодно. Відео цікаве
Маєте рацію👍Дякую.
Дякую вам за інформацію! Дуже корисно було для мене тому пишу щоб підтримати канал
Дякую за відгук🤗
Дуже корисне відео, дякую)
На даному етапі життя відмовили мене від знайомства з вінілом. Думаю, що повернусь до цього питання років через 10
У мене не було такої мети. Навпаки, я агітую за вініл...
Дякую за український, структурований і цікавий контент. Підписалась і лайкнула, бо якраз цікавлюсь темою вінілу. Дяка!
Радий, що вам подобається. Дякую за коментар:)
Дякую за інформацію.
Для себе зрозумів, що вініл точно не для мене.
Хоча візуально це дужо круто виглядає.
І є свій неповторний шарм.
Як фотозйомка на плівку.
Насолоджуйтесь музикою так, як вам зручніше.
Дякую)
Ніхто не думав, що буде просто)
Пластінки деякі я вже пиляю 30 років, не парьтесь, шо вони зіпсуються. Як грали так і грають.
Клас!))
Продовжуй! Мені цікаво)
я не маю програвача, лише декілька платівок :)
але мене приваблює атмосфера, яку створює вініл. і я собі багато разів уявляла, що це дорого, геморно, не кожен тиждень навііть буде використовуватися, мабуть. Але це як з вінтажною машиною, як дітей заводити)) витрат і клопотів багато, але радощів більше.
а те що ставлять високі ціни за рідкісні платівки - так це норма. так працює ринок з усім. деякі вінтажні речі коштють в рази більше за нові. типу деяких сумок.
сюди ж я відношу і завищені ціни на кольоровий вініл. ти ж слуати зібрався, то нащо платити більше?)) але це все людські вподобання. це ок.
Може і дорого, якщо прагнеш високої якості, але не так геморно, як може здатися. Слухаю щодня, якщо маю час, особливо під ранкову каву. Не уявляйте, спробуйте:)
Красно дякую! дуже пізнавально.
Плюсую за україномовний контент. Формат, думаю, буде багатьом зайде так як багато хто цікавиться і не знає, як почати. Єдиний мінус бавлення в платівки і будуванні стереосистеми - це курва дорого, а ситуація зараз, м’яко-кажучи, не дуже підходяща для таких видатків. Решта мінусів - не дуже мінуси, а особливості. І з цими особливостями можна щось робити, хоча це і не просто.
В більшості випадків, платівки будуть звучати краще, ніж цифрова копія. Але тільки тут стільки нюансів і «але», що для людини, яка не вникає (а таких - більшість, і це нормально), тавердження «вінил звучить гірше цифри» - буде правдивим. Хоч це і не так, насправді.
Як це часто буває - правда десь по-середині. У нашому випадку, десь між власниками Crosley і аудіофілами з кабелями на підставках зі спеціального дерева за кількасот $ кожна. Тож, бажаю гарної подорожі.
Дуже раджу заглибитися в тему вологого миття: Knosti Disco-Antistat з концентратом для миття Knosti Disco-Amritsar ultraclean. Колись це мені відкрило очі.
Картридж зі стилусом micro-line або shibata теж робить величезну різницю. І живе довше (колєґа за моєю рекомендацією має AT-VM95SH, дуже задоволений, ціна не космічна).
Вінтажні підсилювачі із вбудованим phono-преампом часто кращі ніж сучасні моделі під 1к$. Але тут нюанс зі станом і ризиками купувати б/в. В мене такий досвід був успішний, у деяких знайомих - не дуже.
В довгостроковій перспективі, DIY наше все. Можна зайти в high-end не витративши кілька идесятків тис $. Нещастя, в DIY аудіо є все від грамофону до колонок і DAC.
Дякую за такий об'ємний коментар. Гарно розбираєтесь в предметі👍👍
Ви зачетний, класні відео!
Дякую:)
Необов'язково дороге хобі, тому що завжди можна обрати простий шлях - слухати на дешманській вертушці олдовий джаз, який продають за два долари за штуку через мільйонні тиражі) Головне - встигати відмахуватися від тих самих снобів-аудіофілів))
автор ролику взагалі загинає. Наприклад, по програвачах. Можна вкластися в хороший програвач з підсилювачем та колонками, і за 400 дол.
Ну, добре, я розумію, якщо за 500 дол. програвач окремо, для спеціальних задач.
Але багатьом для домашнього прослуховування можна, навіть і за 8 тис. гривень
щось купити (з колонками разом). Не фонтан, як кажуть, але краще за радянські
масові програвачі.
Найдешевше, що можна купувати, це Audio-Technica at-lp60x. Коштує він від 8 тисяч гривень. Це в різних сумнівних магазинах. В офіційних, з нормальним сервісом, від 10 тисяч. Це сам програвач. Плюс акустику, хоча б якийсь Edifier за 100 доларів. Щось дешевше = псувати платівки, свій слух та враження.
@@notatkyvinylomana Ну, АТ3600 потребує 3.5г притискання. Валізофоби починають потроху хапатися за серце, бо це вже ближче до крослівських "мега-руйнівних, вибухонебезпечних" 5 грамів, ніж до ортофонівської півторашки)))
@@notatkyvinylomana я дивився, дуже непоганий, і для домашнього прослуховування більше і не треба. Але мені потрібен програвач 3-швидкісний, хоча тут можуть бути варіанти - для програвання платівок буду використовувати радянський програвач, що в мене є, просто, він буде стояти поряд, і який я буду переключати на акустичну систему сучасного програвача.
Тим більше, що у сучасних програвачів один недолік - для програвання
на високій швидкості, обов'язково треба міняти головку. А на радянських
програвачах достатньо було просто повернути на 180 голку.
@@notatkyvinylomana і просто додам. Дивина якась. ))) Що багато радянських програвачів навіть сьогодні, "дають жару" дешевим сучасним програвачам. Як так? ))) Це збочення якесь. Дві деталі цікаві:
1) На програвачах з СРСР, в основному, п'єзоєлектричні головки
з корундовими голками. Але, при цьому, навіть електрофони 3го класу
могли відтворювати частоти аж 80-12000 Гц. А зараз дешеві програвачі
з алмазними голками такого не дають. Дивина!
2) Блок живлення. На тих ще програвачах - класичні БЖ стоять.
На сучасних - імпульсні. І які зовсім не дають високочастного гулу.
Тобто, за рахунок імпульсного БЖ, якість звучання у дешевих програвачів повинна була б піднятися, ніби.
Я не ауодіофіл але різницю в кабелях почути можна.треба тільки сісти і прослухати. У мене навіть жінка вже чує різницю в звуці на різних видання альбому😂
Купуєте якісний стрімер-підсилювач, дві напідлогові колонки і підписку на hi-res типу Tidal, Qobuz…і маєте безлімітний доступ до якісної музики в якості CD (CD Master).
Я би зараз так робив:)
Теж можна, чому б ні... Але ми любимо атмосферу, яку створює вініл:)
кардинально не погоджуюсь з твердженням, що це "недоліки". Це особливості, які мене манять. Проте я ще на етапі "хочу перший програвач, розбираюсь, що таке фонокероктор, тобто тре підсилювач і колонки :)"
Блін які ж це недоліки це швидше переваги адже це як дороге вино купу грошей кисляк але пють і розповідають про неймовірні нотки закладені ніжними долонями мавок які зривали лозу :) і зовсім не згідний з обуренням що хтось ставить високу ціну на унікальну річ. Це економіка і якщо річ унікальна ціна на неї буде рости за умови наявності попиту
Дуже пізнавально. Більше відосів!
Дякую за цікаву інформацію☺️☺️☺️
Дякую за приємні слова:)
СД це супер,👍👍👍👍👍
@sharp6225У мене є СД мають 20 років,поки що не жаліюся.
Отакої...
@@notatkyvinylomana ви не знаєте як збутися царапен на СД,хотя в ютубі є багато відео зубною пастою,чи воно діє?
@@notatkyvinylomana я колекціонер СД важкої музики тобто metal вже більше 20 раків.
Для меня винил звучит как-то по волшебнее,чем сиди.
Як зрозуміти що голку потрібно замінити?
Хоч сам користуюсь стрімінгом але цифрові сервіси не вміють передавати напругу та натиск музики і це величезна перевага якісного вінілу та cd.
Стосовно ціни - то як на мене краще купувати з Європи нові 20євро в середньому, і 5євро + - за бв ну і + доставка, все одно виходить дешевше якщо купувати декілька (чим більше тим краще)
Головний недолік - ціна платівок 😂😂😂
Є таке...
Ні за 15 ні за 20000 ніхто іх не купує на олх! Там роками продають
Продаєте?
Ні, показую
Красиве
Саме тому я обираю не вініл а CD
Як що усi причини порахувати по бажанню слухати не винiл, а цифру, то мабудь 75 вiдсоткiв скажуть, що головна з них, це шиплявiсть, трiск, вiд пилу та забруднень платiвки. А ВСЕ iнше простий маркетiнг, та амбiцii далеких вiд музики людей.
Доброго дня) Порекомендуйте будь ласка програвач за 200$
В цьому бюджеті доволі важко знайти щось дійсно гарне. Audio-Technica at-lp60x, або Pro-Ject Primary.
@@notatkyvinylomana дякую)
Я десь бачив японський диск вінілу 400 доларів
Вініл це аж ніяк не минуле століття, це позаминуле століття, тому ось!
👍😊
Бомба!
Ось тому і не маю справу з вінілом
Як може одна платівка коштувати, як цілий більш-меньш прийнятний програвач 🙈🙈
це так звана "колекціонерська вартість", тобто ціна на різні речі, які більше не виробляються. І люди які купували ті ж вініли не для того щоб слухати, а з метою перепродати в майбутньому дорожче, ставлять ціну просто яка їм заманеться. Зі свого досвіду бачу те ж саме зі старими наборами LEGO, або вже неактуальні консолі Nintendo 3DS в гарному стані зараз коштують вдвічі-втричі дорожче за новий Switch.
@@darthquentin1 десь так
Звертаюся до автора ролику. Ви, ніби, чужі гроші відпрацьовуєте.)))
Я маю на увазі ваші думки про ціну вінілу і програвачів. Якщо казати
за масовий вініл, то його можна купити, наприклад, за 500 гривень.
З іншого боку, звичайно, мова йде за виконавців, що непопулярні, і слід
казати за ціну вінілу, який найчастіше купується.
По програвачах. Ну, тут ви трохи загнули. Оскільки, для домашнього прослуховування,
я особисто знайшов по інету моделі дуже непогані і за 10 тис. гривень, ну, звісно,
просто програвачі без всього. І навіть не розумію, для чого пересічному споживачеві
купувати якусь там Аудіотехніку ЛП120. Хороший програвач, але ж для професійних цілей.
Може і відпрацьовую, хто знає. А ви нібито у 2010 році живете🤣
Кароч мотоцикла мати дешевше ніж слухати вініл))
Так🤣🤣
ото і в мене є мотоцикл,думав ще зайти в світ вінілу ,але думаю гаманець не потягне ))
Тому Валерон відмовився від автівки 😂 зато слухає вініл
Від себе скажу, що виробники вінілу зараз просто заробляють продаючи "кота в мішку" під виглядом новоробного вінілу та ще й з гучними написами "remaster for vinyl" або важкий аудіофільський вініл і т.д. Це все маркетинговий хід який нічого спільного із хорошим, якісним звуком не має. Особливо коли ти вклав великі гроші, а новоробний вініл уже з плівки тріщить, а то й з дефектами та подряпинами."Старий вініл звучить справді набагато краще" - говорю як людина з довгим досвідом прослуховування. Але знайти старі записи в пристойному стані буває дуже складно, а якщо і можливо то тільки за великі гроші. Тобто вважаю все-таки компакти краще! І справа не тільки в ціні, розмірах, можливості перезапису без втрати якості, а й у якості звуку. А той хто каже, що вініл звучить однозначно краще, той, ніколи не чув як звучать японські аудіофільські CD. Так, такі диски коштують дорожче ніж звичайні, але якість звуку там бездоганна. Вініл дуже шумний формат, діапазон не такий широкий як на цифрі, немає можливості перезапису та дуже недовговічний!! Якщо є хороший ЦАП і акустика то цифра грає як аналог, тільки в рази крутіше і без зайвих шумів, клацань і спотворень!! Збираю те й інше, але після японських CD зовсім охолов до вінілу!!
Вініл це не лише звук, це - окрема і особлива культура. Хто розуміє - тому і пояснювати не треба, а хто не розуміє - тим не збираюсь нічого доводити. CD це безумовно класно, але платівки колекціонувати якось цікавіше. Моє збирання компактів завершилося після того, як я купив перший CD. Звук ідеальний, але далі стало чомусь нецікаво. А платівок вже маю понад 300.
@@Ukrainian_Retro Якщо не збираєтесь залишати колекцію, то продавайте, поки дурники не зрозуміли що їх н...ть . Другого шансу вже не буде.
@@Ukrainian_Retro ну, у CD свої козирі - ексклюзивний контент, наприклад (альбоми, що не виходили на вінілі, або делюкси чи японські бонуси, які на платівках в кращому випадку можна знайти на бі-сайдах окремих синглів).
а я взагалі не буду заморочуватися. ))) Я придивляюсь до програвачів вінілу
з однією метою. В мене вдома купа платівок є. Також, можливо, щось буду
купувати нове, але дуже нечасто. З метою: "О, дивіться. В інеті є композиції
цього виконавця, а в мене є платівка, а в вас немає". )))