400TL TWS'DEN 1500TL'lik SES! "QCY T13"

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 5 окт 2024
  • QCY T13 ENC ve ANC'nin güncel fiyatı ve satın almak için; app.hb.biz/Ws2...
    #tws #qcy #inceleme
    (Videonun destekçisi QCY #işbirliği)
    Editörün tercihi ürünler; app.hps.im/d7c...
    Derdinize deva olabilecek ürünler; app.hps.im/d7c...
    Tavsiye ettiğim ses ürünleri; app.hps.im/d7c...
    Tavsiye ettiğim ağ ürünleri; app.hps.im/d7c...
    Tavsiye ettiğim TV'ler; app.hps.im/d7c...
    Tavsiye ettiğim Bluetooth hoparlörler; app.hps.im/d7c...
    Tavsiye ettiğim dizüstü bilgisayarlar; app.hps.im/d7c...
    Sosyal medyadan takip edip soru sormak için;
    Facebook - / burak.solt
    Twitter - / burakolt
    Instagram - / buraksolt

Комментарии • 141

• @buraksoltYT
    @buraksoltYT  Год назад +4

QCY T13 ENC ve ANC'nin güncel fiyatı ve satın almak için - app.hb.biz/Ws2VuAwTFg4E (Videoya QCY destek oldu #işbirliği)

• @omerkoca4001
      @omerkoca4001 Год назад

Hocam cevap verebilirseniz çok sevinirim. Bu kulaklık laptoplara bağlanıyor mu?

• @Queps124
      @Queps124 Год назад

​@@omerkoca4001bende var bi ara bağlamaya çalıştım baglanmadi ama kulakligin ses kalitesi gercekten iyi

• @canser0
      @canser0 Год назад

@@omerkoca4001 bağlanıyor bayağıdır bu şekil kullanıyorum

• @Lexaionist
      @Lexaionist Год назад

​@@omerkoca4001her Bluetooth kulaklık pcye bağlanır.

• @Lexaionist
      @Lexaionist Год назад

​@@omerkoca4001her Bluetooth kulaklık pcye bağlanır.

• @caneroglu8842
    @caneroglu8842 Год назад +8

Birkaç senedir alacağım teknolojik ürünlerde özellikle sizin tavsiyenizi arıyordum. Bu sefer satın aldıktan sonra tavsiyenizi öğrenince memnun oldum. Güzel inceleme elinize sağlık👏

• @lich5297
    @lich5297 8 месяцев назад +1

Rahatlık konusuna pek katılmıyorum. 7 saat kullanılacak kadar konforlu (en azından kutusundan çıkan silikonlarla) değil. Silikon seçimi önemli demişsin çok doğru bende de qcy t13 var ve jbl c100si kulaklığımın silikonlarını taktığımda çok daha rahat oluyor ama t13'ün kendi kutusundan çıkan silikonlar hiç rahat gelmedi bana 1 saat kullanımdan sonra ağrı yapıyor hele spor yaparken kulağıma çok baskı yapıyor tabi kişiden kişiye göre değişir ama bana öyle geldi. JBL'in silikonlarla kullanayım dedim ama onları takınca da kulaklıklar kutusuna sığmıyor büyük geliyor öyle bir sıkıntısı var.

• @niyaziyuce
    @niyaziyuce Год назад +6

Bu kulaklığı inceleyen diğer arkadaşlar da bu kadar net ve açık olsalardı da tüm gerçekleri doğru anlatsalardı çok iyi olurdu açıkcası. Sponsorlu bir video olmasına rağmen artıları eksileri olduğu gibi anlattığın için teşekkürler. Bu kulaklıktan iki tane aldım maalesef sonrasında iade etmek zorunda kaldım.

• @1985GkbrG
      @1985GkbrG Год назад

neden iade ettiniz

• @niyaziyuce
      @niyaziyuce Год назад +2

@@1985GkbrG Ses kalitesi söylendiği gibi iyi değil. Yüksek seslerde yırtılmalar ve patlamalar oluyor. Bas tiz ayrımı çok başarılı değil hatta seslerde patlama olduğu için baslar çok daha kötü. Ben iki tane aldım siyah ve beyaz renk olarak ikisinde de aynı sorunlar var

• @oyanm
      @oyanm 11 месяцев назад

​@@niyaziyuceanc olanı mı aldın düz t13ü mu

• @niyaziyuce
      @niyaziyuce 11 месяцев назад

@@oyanm düz olanı aldım geri verdim anc li modeli aldım kullanıyorum şuan

• @oyanm
      @oyanm 11 месяцев назад

@@niyaziyuce kanka ben t13 anc mi alsam ht 05 mi alsam kararsız kaldım t13 anc sesi nasıl mesela benim kablolu kulaklık var müzik dinlerken müziği kafamın içinde hissediyorum t13 anc de öyle mi

• @serdarakau7251
    @serdarakau7251 9 месяцев назад +1

bakın incelemeleriniz çok güzel emeğinize de saygı duyuyorum fakat bende kullandım hiç öyle 1500 lük bir performans yok en başta son ses yüksekliği 1000 tl lik soundpeats mac dan çok düşük kulağa doğru düzgün oturmuyor evet bu biraz kulak yapısıyla ilgili ama ses olarakda kesinlikle vasat detaylar vokaller iyi değil bunu bilerek alsınlar ama en iyi yanı hatta 1500 değil 2000 tl lik kulaklıklara fark atan konu konuşma performansı süper diyorum konuşma performansı olarak

• @alikal8486
    @alikal8486 Год назад +1

6. Ayda qcy t13 anc yi aldım. Açık alanda hareket etmediğiniz sürece sıkıntı yok.
    Evet ne demek bu diye düşünüyorsunuz şöyle açıklamak isterim..
    Kulaklığı taktınız dışarı çıktınız 15 dk yürümeye başladınız 15- 20 dk çok güzel müzik dinliyorsunuz sonra bir kez teklemeye başlıyor. Daha sonra iki kere daha derken aniden ses gidiyor. Kopup geri geliyor gibi yapıyor. Cep telefonunun olduğu cebinize elinizi koyduğunuz anda ses komple gidiyor. Tabiki bu moral bozuyor.
    Ama kapalı alanda iken de istediğiniz kadar gezin dolaşın zerre kopma yok sıkıntı yok. Keza taşıtta iken takın zerre kopma donma atlama yok.
    Neden sokakta böyle bir sıkıntı oluyor hâlâ anlamış değilim.
    TCL plex ve oneplus nord 10 5g de denedim ikisinde de aynısı oldu. Kulaklık Bluetooth 5.3 destekli TCL plex 5.0 oneplus nord 10 5g de 5.1 destekli.
    Bana araç içinde dinlemek 1. Öncelikli bunu sağladığı için kullanmaya devam ediyorum.

• @tutu0533
    @tutu0533 Год назад +1

İnceleme için teşekkürler bu kulaklığın cidden fiyatının çok üstünde performansı var. Bazı arkadaşlar sürücü boyutuna çok takılıyor. Anker R100 kullanıyordum (10mm) ve sonrasında Sony Linkbuds S geçtim (5mm) ve yarı yarıya daha küçük sürücüsü olan Sony R100'den çok daha berrak net ses veriyor. Bassları da küçük sürücü olmasına rağmen dolu verebiliyor. Diyeceğim o ki sürücü boyutuna bakarak hatta kağıt üstü verilen verilere bakarak hiç bir kulaklık almayın. İncelemelerine bakın ve mümkünse Binaural Mic kullanıp test yapanlardan kulaklığın sesini dinleyin.

• @kemalildiz07
      @kemalildiz07 Год назад

7ay önce anker r100 aldım bugün bozuldu basslarında çok memnundum sence t13ten aynı performansı bulabilir miyim

• @guvencgunaydin
    @guvencgunaydin Год назад +1

Bu video ya istinaden almayı düşünüyordum fakat yediyüze yakın ses problemi yorumu var :) demek ki uygun fiyata iyi bir konuşma kalitesi bulamayacağız.

• @halilyuzbasi
    @halilyuzbasi Год назад +2

Abi selamlar inceleme icin teşekkür ederiz oncelikle ama bir önerim olucak , QCY nin HT05 modeli var hem anc performansı ozellikle de ses performansı oldukca iyi belkide hayran kalirsn o derece bu ürünü de incelersen cok sevinirim senin yorumlarin gayet güzel ve yerinde açıkçası 🙂 Ayrica ekolayzera tepkisi de muhteşem derecede defaultda ses kisma olayi bunda yok direk güzelce ayar yapabiliyosn. Sevgiler :)

• @bordojon
    @bordojon Год назад +4

Bu kulaklığı geçen sene almıştım hâlâ kullanmaktayım ilk aldığımda dip ses problemi vardi yani şarkıyı durdurduğumda ciz diye bir ses geliyordu bu rahatsız ediciydi lakin nasil olduysa kullandikca açıldı mi ne artik o dip ses yok müziği kapattığın an kullaklik ses vermiyordu kendiliğinden düzelmişti alacak arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir gayet güzel bir kulaklık ses tatminkar sarj kesinlikle mükemmel bir kere doldur 1 hafta kesintisiz kullan kulaklığı hemde kutuyu baya yüksekten düşürmemem rağmen hic bir şey olmadı tabi kutu çizildi lakin sorun değil

• @Viral_Nokta
      @Viral_Nokta Год назад

İlk aldığında şarj konusunu nasıl yaptın yeşil olana kadar mı şarj ettin yoksa 2 saat mı şarj ettin

• @bordojon
      @bordojon Год назад

@@Viral_Nokta yeşil olana kadar tak sıkıntı olmaz

• @onuur5o
    @onuur5o Год назад +1

Kulaklık çamaşır makinasının içinde bozulmadiysa hiç bir şekilde bozulmaz qcy t13

• @kuzeyhairdressing5074
    @kuzeyhairdressing5074 Год назад +1

Qcy t13 kulaklığının ses kalitesini ben beğenmedim.Son sese doğru yükselttikçe baslar müziği boğuyor.Ben aldım sol mikrofon bozulunca iade ettim.

• @Abdussamed1
    @Abdussamed1 Год назад

İncelemeyi mi beğenmemişler yoksa anc modlunun videosu vsr ds ben mi denk gelmedim. Gayet de güzel incelemişdiniz aslında

• @hentait
    @hentait Год назад +4

Qcy çok iyi marka 2 kere eşim makineye attı hala çalışıyor ama mikrofonu bozuldu

• @serdarbahadroglu1087
    @serdarbahadroglu1087 Год назад +3

Qcy efsane marka. Bende ht05 modeli var müthiş bir ses kalitesi imkan varsa 100-150 daha üstüne koyun onu alın. Anc si falan da çok iyi.

• @kimil5
    @kimil5 Год назад +1

T13 ilk çıktığı zaman almıştım. O zaman isminde ENC yoktu, zannedersem ANC versiyonu geldiği için bu eki yapmışlar. Ses kalitesi gerçekten çok başarılı ama metrobüste vs. yani sesli bir yerde kullanırken mikrofonu kesinlikle yetersiz. Bu gibi ortamlarda konuştuğum kişiler "sesini alamıyorum" dediği için çok sefer kulaklıktan telefona geçmem gerekmiştir. Eğer ANC modeli aynı ses kalitesi sağlarken mikrofonunu da daha kalitesi yapabilmişse o modeli tercih etmek daha mantıklı olabilir. Hatta bende ANC modeline geçiş yapabilirim.

• @turkgamer3835
    @turkgamer3835 Год назад +1

Abi 3000 Tl güncel kablosuz kafa kulaklığı önerirmisin telefondam müzik dinlerken ve oyun oynarken kullanıcam

• @KayinChio
    @KayinChio Год назад

beğendik ve uzun zamandır abonmanız :)

• @atilladegirmenci9318
    @atilladegirmenci9318 Год назад +1

Bqna sorar sanız en iyi ve kusur suz model QCY melobuds ANC modeli mikrofon performans Epılın kulak lık lar ında bile iyi 3.3 6 tane mikrofonu var ses performansı çok iyi uygulaması çok iyi ANC si de bi o ladar iyi tek kötü yanı kutu nun kapaçok kaliteli değil onun dışında müp 600 700TL falan heralde paranız varsa alın 1 2 sene oldu 1 kere bile tekleme di reset atmam gerek medi

• @turkgamer3835

Abi kafa kulaklığı alıcam 3000 tl bütçem var telefondan müzik dinlerken ve oyun oynarken kullanmalık ne önerirsin

• @enesylmaz3464
    @enesylmaz3464 Год назад

Burak abi Apple Müzik'teki playlistlerini paylaşabilir misin? Bir de Apple Müzik üzerine bir video yapabilirsin. Mac'deki akıllı playlistler ile birçok farklı özellik kazanabiliyor.

• @aytekinkozanay5544
    @aytekinkozanay5544 Год назад +1

abi sence hem oyun için hemde müzik için steel series nova 1 mi yoksa steel series prime mı

• @codgamerstremar
    @codgamerstremar Год назад

2 hafta olmadi alali bozuldu trendyoldan aldım ek garantiside var ama bilin bakalim ne eksik yetkili servis yok hiçbir yerden ulaşamıyorum. Keşke Hepsiburada dan alsaydım

• @ogulcanmdev
    @ogulcanmdev Год назад

Siyah modelini 1 yıl gibi bir süredir kullanıyorum. İlk aldığımda çok iyiydi ancak şuan ses seviyesi baya düştü ve ayrıca çok kesilmeye başladı. Bunu almadan önce ki çinli kulaklığımda ilk aldığımda çok iyiydi, 2sinin sonu aynı oldu. Şuan full + full volume kullanmama rağmen kabloluda %10-20 ses seviyesindeymiş gibi ses veriyor. Görüşme için alınabilir ama müzik dinlemek için tavsiye etmiyorum.

• @AlphaW121
      @AlphaW121 Год назад

Tavsiye edebileceğiniz marka/ markalar hangileri hocam

• @tuncaybey2709
    @tuncaybey2709 8 месяцев назад

18 ay felan once aldim gerçekten cok guzel 240tl cıvarı almıştım ucuz adam akili bişey ariyorsaniz başka kulakliga bakmayin bile

• @eminkar325
    @eminkar325 Год назад

Qcy t13 anc ile karşılaştırmasını bekliyom hadi abi çek videoyuda karar verip alalım😁

• @azizbiskin4545
    @azizbiskin4545 Год назад +1

Merhaba 4 katlı bir yer için (Her Kat Yaklaşık 120 M2) Mesh sistem kurmak istiyorum ama çok fazla çeşit var ve kafam karıştı. (Tp Link X50 - Tp Link Deco M9 Plus) Bütçem ortalama 5.000 TL. Bu bütçelere yakın ve yazdığım alanı kapsayacak hangi mesh sistemi önerirsiniz acaba. Sürekli olarak yaklaşık 5 PC, 3 TV ve çeşitli akıllı aletler bağlı. Ancak alt yapı olarak maalesef zayıf bir bölge ve max 50 mb Vdsl alabiliyoruz.

• @TalhaSedatTürk-x9u
    @TalhaSedatTürk-x9u Год назад

Yıllar önce qcy Türkiyede pek meşhur değilden AliBabadan qcy t2 modelini almıştım. Kaybedince remdi dots denedim yerinin kapatmadı, gittim buds 3 lite aldım şuan kullanıyorum o bile bırakın t13 ü, t2 ye bile rakip değil ses konusunda parasının hakkını veren bi marka

• @almanduku9043
      @almanduku9043 4 месяца назад

Rakip değil derken Buds 3 Lite daha mı iyi yani?

• @mehmetkurman382
    @mehmetkurman382 Год назад

abi ben 1 yıldan biraz uzun süre severek t13 kullandım 1 aydır da realme t100 kullanıyorum ve gerçekten hem ses kalitesi hem şarj kutusu hem de kulakta duruş konforu olarak t13 den daha iyi o yüzden t100'ü de inceler misin. fiyatı 569 tl şuan

• @YusufKscl
    @YusufKscl Год назад

burak hocam apple watch için kullandığın kılıfı paylaşır mısın
    ekran koruyucu da kullanıyor musun

• @ismeterkol508
    @ismeterkol508 Год назад +1

Teşekkür ederim

• @umuryagiz
    @umuryagiz Год назад

her iki kulaklığı kullandığın için sormak istiyorum bende anker q30 var. ikisi tamamen farklı kategori, farklı tür kulaklıklar ama sporda maalesef kullanamıyorum. sporda kullanmalık ses kalitesi farkı çok mu fazla.

• @muhammetsavas7388
    @muhammetsavas7388 Год назад

Eline emeğine sağlık teşekkürler. Yeni aldım kutudan çıkar çıkmaz biri çalışmadı. Garantiye göndereceğim ama nereye hangi firmaya belli değil. Ambalaja bir kağıt yapıştırmışlar garanti kağıdı ama adres görünmüyor. Çift taraflı yapışkan sanki adres kısmı açılmıyor. O kadar video çekmişken hayrına QCY türkiye garantisi olan kulaklıkla kim ilgileniyor öğrenir misiniz. Eminim benim gibi arayanlar da vardır. Şimdiden teşekkürler

• @mert35844
    @mert35844 Год назад

On numara kanal

• @Mustiderlergenelde
    @Mustiderlergenelde Год назад

Geçen sene aldım bende o kadar kullanmama rağmen daha %60 in altına hiç inmedim daha ses kalitesi iyi içinden 3 tip silikon çıkıyor type c de diğerlerinden daha yenilikçi Bi giriş oda iyi kapak vasat oyun modu ise muazzam dokunmatik de aynı şekilde ama Bi sorun var içindeki o siyah kaplama çıkıyor ben temizlerken kulaklıkları tırnakla bile çıktı yani dikkat edin ona kullanan arkadaşlar

• @onuruzun195
    @onuruzun195 Год назад +1

t5 modeli var ses kalitesi muazzam ötesi t13 alabilirim kulağa daha iyi oturuyor t5 te iyi aslında ama t13 de alıcam

• @TheDarkLordSauron007
    @TheDarkLordSauron007 Год назад

Soundcore liberty 4'ü incelemenizi rica ediyoruz.

• @sabenphizx2a226
    @sabenphizx2a226 Год назад

Merhaba telefon olarak Redmi 10C kullanıyorum acaba bu kulaklık telefonumda bağlantı sıkıntısı çıkarır mı bluetooth sürümünden dolayı ve type-c kablosu çıkıyor mu

• @Çınar-c7i
    @Çınar-c7i Год назад

abi bendede aynı kulaklım var amasadece birini kullanabiliyorum ve ikisini çıkarıp taktığımda 2 cihaz olarak algılıyor ikisini nasıl aynı anda kullanabilirim lütfen yardım edin

• @furkanilbayl733
    @furkanilbayl733 Год назад

Haylou t15 im var buna geçmeye değermi

• @eren6169
    @eren6169 Год назад +1

abi yandere simulator videosu ne zaman gelecek 😢

• @boshesap7697
    @boshesap7697 Год назад

Ses ve Mikrofon kalitesi olarak onerebileceginiz kulaklık var mı ?

• @osmanylmz2882
    @osmanylmz2882 Год назад

Abi 30k bütçeyle alabileceğim en iyi oyuncu laptopu hangisi sence

• @eneshacikoylu
    @eneshacikoylu 9 месяцев назад

Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, bence en kötü yanı ses yüksekliği düşük. En büyük artısı ise şarjı 7 saat gidiyor, diğer bir artısı ise kutu yanınızda olmasa bile kulaklığı dokunmatiğe basılı tutarak açabiliyorsunuz.

• @Mehmet-g5w8m
    @Mehmet-g5w8m 10 месяцев назад

Abi merhabalar QCY T20 modelini mi tavsiye edersiniz yoksa bu videoda tanıttığınız modeli mi tercih etmeliyim?

• @buraksoltYT
      @buraksoltYT  10 месяцев назад

Instagram hesabımda reels videosu var, ona bakabilirsin 👍

• @Mehmet-g5w8m
      @Mehmet-g5w8m 10 месяцев назад

@@buraksoltYT teşekkür ederim

• @Viral_Nokta
    @Viral_Nokta Год назад

İlk alındığında kaç saat şarj etmek gerekli

• @kabakp
    @kabakp Год назад +1

Peki QCY T13 mü yoksa Anker Soundcore R50i mi derdiniz

• @lightlessroom
      @lightlessroom Год назад

Kesinlikle R50i derim. Kutu tasarımı, ses kalitesi vb. daha iyi. R50i daha çok bass ağırlıklı bi kulaklık. Ama konfor olarak T13 olağanüstü bir şey (benim için R50i de gayet konforlu). Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz

• @merve.keskin
      @merve.keskin Год назад

@@lightlessroom ikisinin artısı eksisi nedir?

• @ayseozhan2
      @ayseozhan2 Год назад

​@@lightlessroom hangisini almalıyım kafam çok karıştı

• @meervank
    @meervank Год назад

Ya hocam pubgde gaming mod açıkken geçikme kaç ms acaba onu yazmamışsınız ama

• @serhat6643
    @serhat6643 Год назад

Apeginize saglik

• @codgamerstremar
    @codgamerstremar Год назад

Yetkili servisine nasıl ulaşabilirim

• @turkgamer3835

Abi kafa kulaklığı alıcam 3000 tl bütçem var müzik telefondan dinlerken ve oyun oynarken kullanıcam

• @unutkanunutkan8888
      @unutkanunutkan8888 9 месяцев назад

Kimseye yorum yapmam ama sana tafsiyem airpods 2 2 inci nesil bak düz iki deyil iki ikinci nesil farkları ne diye sorarsan birinde küçük ışığı kulaklıgın üst iç tarafında diyerinde ise kulaklık kutusunun ön tarafında ışıgı kulaklıgın ön tarafndakini alacaksın ses muazzam oyunda milim ses gecikmesi yok akraban cevren varsa ıraktan getirrtt uygun fiyata olur

• @aijc
    @aijc Год назад +2

YANDERE SIMULATOR CEKMIYOMUYDUN SEN OHA

• @lordfatw
      @lordfatw Год назад

evet ya bi anda aklıma geldi eski videoları izleyecektim kanal gitmiş

• @jeykx2672
    @jeykx2672 Год назад +1

anker r50i mi bu mu sizce

• @Koroglu98
    @Koroglu98 Год назад

valideye aldıydım ben. ben bile beğendim. ben bile diyen kişi sennheiser ie200 kullanıyor.

• @erdem.xyz.
    @erdem.xyz. Год назад

10DK da kulağım agrio en küçük slikonda

• @mehmeteminpakoz8537
    @mehmeteminpakoz8537 Год назад

Ben sesini hiç beğenmedim bendekinde mi sorun var

• @FatihYilmazFenerim
    @FatihYilmazFenerim Год назад

Adres açılmıyor malesef

• @samedusluer4696
    @samedusluer4696 Год назад

ama sen boyle ıncelıyorsun benımde alasım gelıyor ıkımızden bırısı durmalı :)

• @nosamanz
    @nosamanz Год назад

arkadaşlar bununla fps oynanmaz değil mi ?

• @VIP1801
    @VIP1801 Год назад

1 SENEDİR KULLANIYORUM NİYE TANITIM YAPIYORSUN FİYATI YÜKSELECEK 😢 3 TANE ALAYIM BARİ TEKRAR SİİZN YÜZÜNÜZDEN 800-1000 TL YE YÜKSELECEK

• @nysman
    @nysman Год назад

Qcy t13 anc yi alın bu eskidi baya

• @albinozenci4587
    @albinozenci4587 Год назад

Aylardır kullanıyorum 330 tl ye almıştım sorunuz varsa alabilirim
    En sevdiğim özelliklerinden biri 5 dakikada dolma ozelligi var ve kendine özel uygulamasi varrr

• @tubeatreides9850
      @tubeatreides9850 Год назад

dip ses cızırtı problemi yaşadınız mı sizde?

• @albinozenci4587

@@tubeatreides9850 hayır hala hiç bir sıkıntı yaşamadım

• @albinozenci4587

Ayriyetten cihaz çok sağlam defalarca yere düşürdüm hiç bişi olmadi

• @CaanSl-wr3my
      @CaanSl-wr3my Год назад

Sesi az geliyo sanki

• @iremcelik4018
      @iremcelik4018 Год назад

anc olarak almak istiyorum kütüphanede kullanacağım dışarıya ses veriyor mu?

• @Silas841
    @Silas841 Год назад

Konu ses ise bu çocuğa güvenin...

• @mlk0101
    @mlk0101 Год назад

Sizce qcy t13 mü yoksa oyuncu kulaklığı diye geçen torima k98 mi daha iyi ses verir

• @RapexSo2More
      @RapexSo2More Год назад +1

T13 daha iyi k98de fln hiçbir özellik yok anc seffaf mod gibi

• @mlk0101
      @mlk0101 Год назад

@@RapexSo2More hangisi daha net ses verir

• @RapexSo2More
      @RapexSo2More Год назад

@@mlk0101 t13 derim şimdi sipariş verdim

• @mlk0101
      @mlk0101 Год назад

@@RapexSo2More bencede

• @MortalyXD
      @MortalyXD Год назад

​@@RapexSo2Moreknk iyimi kulaklık almalımıyım

• @Perpetual273
    @Perpetual273 10 месяцев назад

Qcy t13 mü anker r50 i mi

• @Aspect_Music
      @Aspect_Music 10 месяцев назад

R50 i yi öneririm dostum alalı birkaç gün oldu şuanlık bir sıkıntı yaşamadım tatmin edici bir sesi var bas beklentin fazlaysa başka bi kulaklığa bak derim

• @yenersahin6379
    @yenersahin6379 Год назад

QCY T5 aldım. Ses kalitesi iyi ama kafanı sağa çevir ses gidiyor. Telefonu cebine koy kapanıyor. Tam bir rezalet. Bu markaya daha şans tanımam.

• @talipbozkurt9738
    @talipbozkurt9738 Год назад

ses güzel ama kulağa zor oturuyor

• @JacobianMatrix9
    @JacobianMatrix9 Год назад

Wf xm5 için plan var mı :)

• @buraksoltYT
      @buraksoltYT  Год назад +1

Sırf incelemek için satın alamam :(

• @JacobianMatrix9

@@buraksoltYT Haklısınız sony şımardı açıkçası fiyat konusunda :) Sizi yakalamışken, geçmişte 75T ve liberty 2 pro kullandım. Sizce 75T'nin bassları ve liberty 2 pro'nun konforunu birleştiren bir model var mı :)? Airpods 2 pro mu acaba? Teşekkürler

• @raizelbum
      @raizelbum Год назад

​@@JacobianMatrix9İkisinin konforunu birleştiriyor mu bilemiyorum ama Liberty 3 Pro alabilirsin.

• @JacobianMatrix9

@@raizelbum Siz 3 pro kullandınız mı bass konusunda memnun musunuz 75T ye göre? Liberty 2 pro çok konforlu fakat bass iyi değil anc yok :(

• @raizelbum
      @raizelbum Год назад

​@@JacobianMatrix9Şu an 3 pro kullanıyorum 4 ay oldu sanırım, kulaklığın kendi sesi için basslardan çok tiz odaklı bir kulaklık ama 10,6mm sürücü var içinde, hem kendi EQ ayarları hem de ekstra bir EQ programı kullanarak istediğim bass ve sesi yüksek çözünürlük ile elde ediyorum ben, sizin şahsi kullanımınız da benim gibiyse yani EQ ile oynayıp istediğiniz ayarı bulmayı seviyorsanız kulaklık onu rahatlıkla veriyor. Bunun dışında vokal ağırlıklı bir kulaklık olduğunu söylemekte fayda var vokaller çok parlak ve bayağı net, alırsanız üzmez diye düşünüyorum ama Iphone cihazınız varsa ekosistem için airpodslara yönelebilirsiniz diyeyim.

• @emurat124
    @emurat124 Год назад

Geç kaldın inceleme için alan aldı satan sattı.

• @yasarbabilo8423
    @yasarbabilo8423 10 месяцев назад

ÜRÜNÜN SPONSORU OLMAN ONUN ÇOK İYİ OLDUĞUNU KANITLAMAZ ÜRÜN BERBAT SERVİSİ YOK MUHATAP YOK ALDIĞIM KURUM DAHİ SAHİP ÇIKMIYOR LÜTFEN ARACI OLMAYIN İNSANLARI YANILTMAYIN ANLATTIĞIN UYDURDUĞUN ÖZELLİKLER HEPSİ YALAN YAPMAAAAA İNSANLAR SİZE GÜVENEREK ÜRÜNLERE İTİBAR EDİYOR

• @buraksoltYT
      @buraksoltYT  10 месяцев назад

Hocam yorumlara göz gezdirin, aldığınız üründe bir sorun olabilir, sormak istediğiniz bir şey olursa ben buralardayım 🙌

• @vagner7966
    @vagner7966 Год назад

Oppo enco buds 2 m ht 05 mi yardımcı olabilirmisiniz

• @indevrtb
      @indevrtb Год назад

enco buds 2 çok iyi ses kalitesi vermiyor qcy t13 daha iyi ekolayzırı da 3 seçenek sunuyor istediğin gibi ayarlıyamıyorsun

• @enilgincler2785
    @enilgincler2785 Год назад +1

İnandik inandik şold

• @erkantugracsaneli3960
      @erkantugracsaneli3960 Год назад

Kimseye birşey inandırmaya çalışmıyor, ürün tanıtımı yapıyor.Sanırım yine dil altı hapını almayı unuttun?