Power Lifting не дає 2х потужності, в цьому режимі замість 230В на вихід дається менша напруга ~210..215В, що в деяких випадках дозволяє втримати споживача. Реальна довготривала віддача з акума 1760Вт, в режимі байпас - біля 1900Вт, причому з максимальним байпасом ще до 500Вт станція може одночасно танкувати в батарейку.
Не так давно купив цю що більша. Поки що працює від неї тільки холодильник. Все супер, все клас. при вимкненні світла автоматично і миттєво переключається на батарею. Є два нюанси із якими я стикнувся 1. у мене айфон у чохлі не може зачепитись за бездротову зарядку через камеру, яка випирає і, власне, чохол. Воно чіпляється і одразу злітає. Без чохла працює. Чохол фірмовий шкіряний і інші magsafe штуки працюють, тож тут все через те, що камера випирає і трошки ще додає чохол. 2. Хто не знає, то із котлом буде (скоріше за все) нюанс із нулем у розетці. Напряму від станції газовий котел скоріше за все не запрацює, адже інвертор станції видає дві фази, а котлу треба фаза і нуль. Тож зверніть увагу що вам доведеться якось цей нуль із домашніх розеток до станції підвести. Сама вона нуль не забирає, нажаль.
@@antongripak1735 дякую за докладний відгук! До речі, я показував як роздобути нуль для котла: ruclips.net/video/-e1Ud5SPA2M/видео.htmlfeature=shared Перший спосіб пробували в усіх комбінаціях?
У мене котел і холодильник вже десь місяць працюють від АС180Р, без жодних проблем. Може котли теж різні бувають? Котел двоконтурний, зараз тільки гріє воду. Але і опалення тестував (в липні!), все ок.
@@yuriylifehacks це саме про EB3a, також вже майже два роки в користуванні. Після того як розвернув кулер - він став менш шумним і швидше охолоджується при зарядці. Десь в оглядах бачив такий от "лайфхак"
@@MaksimDyachenko та я зрозумів... Ну, багато хто не хоче лізти всередину станції, яка ще на гарантії, а багато хто просто не чує себе в силі туди лізти, тому лайфхак непоганий, але не для всіх
Дякую за огляд! Але я думаю, що при тестуванні режиму Power Lifting цей режим не був встановлений. Принаймні на дісплеї АС180Р не було видно значка такого режиму. З увімкненим Power Lifting станції не уходили би в перенавантаження. Це дійсно гарні станції. Але для живлення свого холодильника я купив ще BLUETTI АС70Р. Бо ЕВ3А не змогла запустити компресор холодильника. А на АС70Р великий двокамерний No Frost холодильник Сіменс добре працює до 8 годин. Під час відключень електрики я використовую підключення у режимі ДБЖ. А ось для більш потужних приладів, таких як мікрохвильова, пралка, праска і т.д., я використовую саме станцію BLUETTI AC180P. В той час, коли немає відключень, я використовую усі свої станції, як накопичувачі більш дешевої нічної енергії. Уночі станції заряджаються, а в день живлять різні пристрої. Таким чином, такі дорогі прилади не стоять без толку на збереженні.
дякую за огляд, також в роздумах про сонячну панель на балкон.. є доволі цікаві вживані варіанти з ЄС на тому ж olx, бо розкладні оці панельки дають менший результат, а фірмові-трохи ціна кусається.
@@orestfilin5959 так, тут можна пробувати вибирати, знову ж таки скільки їх поміститься на балкон і скільки їх реально треба, потужність залежить від розмірів. А ще кріплення під правильним кутом і бажано мати змогу його міняти взимку. Тут є над чим подумати ;)
Дякую за відео. Нещодавно придбав собі Bluetti AC200PL , так на насупний день перестали вимикати світло, так особливо і не вдалось насолодитись її роботою. )) Але краще хай буде так, пригодиться ще на відпочинку на природі.
@@yuriylifehacks дружина каже, що все буде добре 😁 Вона перед цією покупкою казала щоб я не поспішав, казала ось ось і все буде добре. Не послухав, купив. Мінус 92К. Але я на позитиві, тому що це потрібна штука
@@mehanizator_ukraine все буде добре коли рашка перестане існувати + ще певна кількість років щоб ми відновились. Я б теж хотів вірити в краще, але приводів для оптимізму зараз вагомих немає і тимчасове затишшя з вимкненням - це ще не іінал
Виникає питання чи потрібен стабілізатор напруги для зарядки станції (AC60P). Коли вона буде примхлива до напруги,а це кажуть меньше 200V вже не заряджає. То тоді так,стабілізатор потрібен. Чи в принципі може станція пошкодитись від скачків напруги під час зарядки? Чи в ній є захист і не треба переживати?
Не нужен. AC60P это свежая линейка в которой уже есть встроенный стабилизатор который работает и для 220в (розетка\генератор) и для прикуривателя и для солнечных панелей. Называется grid self adaption - включается на кнопках и в приложении. Снижает КПД но позволяет не обращать внимания на просадки вольтажа и кривизну синусоиды. If you can not charge the AC60P properly using a generator or unstable grid voltage, it is recommended that you enable the Grid Self-adaption Mode through the BLUETTI App to ensure a stable, safe charging experience for both the AC60P and your devices.
лайк за кота. AC180P у мене витримує старт холодильника 1900Вт на якусь мить з поверліфтингом чи без нього. але є проблема - 12в вихід дає 13,5в і під невеликим навантеженням типу маленького роутера чи тв-бокса напруга не просідає
@@gadf1534 ох, знав би, знімав би просто котів :) Ого, у вас якийсь супер потужний холодильник. Не знаю який ваш випадок, але я декому радив замість купувати на 20 тисяч дорожчу станцію купити новий холодильник класу А++ і мати невелике споживання і довший час роботи. Заодно і холодильник оновите, і старий ще за кілька тисяч продати можна буде ;) Уточніть суть тої проблеми з 13,5 В - ці прилади з малим споживанням не працюють?
Таку потужність мабуть бере якийсь вже промислово-магазинний холодильник. Пробував на свою Е3 запускати старенький А+ Снайге, то видав пускові 560 Вт, а потім десь до 150 Вт тримав. Так норм, на 1-2 години вистачить. Для квартири 180 або 180Р вистачить при нормальній стратегії використання, для підключення через АВР недостатньо, тут потрібно вже на 2кВт брати. А Е3 то запасний аеродром для гаджетів.
Цікаво буде подивитись порівняння Anker 757 та Bluetti AC 180P. Особливо з позиції власника першого 😊. Особисто я ним дуже задоволений, враховуючи що встиг купити за адекватною ціною в 34999 грн, і це офіційний апарат з гарантією 5 років. Раніше тільки Ecoflow та Anker давали 5-річну гарантію. Зараз до них доєдналися Bluetti, але далеко не всі серії, і поки що в Україні офіційної 5-річної гарантії не бачив. Як і адекватних цін..
@@yuriis1790 дякую за відгук! Реально ціна 35 тисяч - це вогонь. В 2022 році вони продавались за 52к, а зараз від 58к. Ви певно встигли в "міжсезоння" взяти, тобто десь або в 23 році або до червня 24-го.
А може взяти два автомобільні по 200ah - 15000гр + зарядник до них 20А - 2000гр + 3kW pure sin за 3000гр ? В сумі 20 000гр, а ємність 2* 0.6*200*12 =2.88 квт"год? Єдине що на вто обільний акум оптимальна нагрузка 5% від ємності - тобто десь 250Вт , можна і більшу але буде просадка
Наскільки я розумію, то тільки Ecoflow здатен автоматично увімкнутися після повної своєї розрядки. Присутність людини не потрібна (нажати кнопочку) для запуску станції та подачі живлення на прилади та паралельної підзарядки аккума. Я шукав більш бюджетного рішення для котла на дачі, але схоже що доведеться купувати Рівер 2 Про, на жаль.
@@sawif1 дякую, що поділились досвідом. В нас є певний міф, що холодильники і пральні машини є неймовірно енергозатратними приладами, але насправді сучасні прилади класу А+ чи А++ доволі ощадні. Холодильник, пралка запускаються без проблем. Я б не запускав пралку коли нема електрики, але якщо вона в процесі і вимкнули електрику, я б підключив щоб вона завершила цикл.
підкажіть у AC180P також є в додатку offline mode без авторизації? За допомогою якого може будь хто (сусіди, погані люди та інші) керувати зарядним без авторизації?
@@MrSalamandra83 Добрий день, так є offline mode без авторизації в станції 180P (якщо вона фізично увімкнута), дійсно можна підключитись, чекаємо чи зможуть це виправити наступними версіями прошивки. Ці станції розробляли як туристичні, ніхто і подумати не міг що таке може виникнути, але таки подумати треба було і це звичайний прорахунок розробників.
Всі не зможуть. Тільки ті, хто в зоні блютусу. Тобто максимум ближчі сусіди. Як варіант вирішення - підключаєте старий телефон на постійній основі. Станція може твльки 1 підключення. Ще й зможете керувати їй віддалено з іншого телефону.
а Fossibot 2400? навіщо розглядати ці станції, і навіть Bluetti AC200PL, якщо ви вже гарно відгукувались про Fossibot 2400? Чи вона не така вже й хороша? Дякую за відео )
@@yuriylifehacks розумію. Але я з точки зору того хто от-от купить станцію дивлюсь: сиджу, вибираю, креслю табличку з характеристиками, цінами. Там були тільки Анкер, Блюєтті і Екофло. Дорого наразі - жах) А через ваш відгук на Fossibot вирішив і їх розглянути. А тепер ви оглядаєте Bluetti і я не розумію чи Fossibot норм чи не норм)
@@vadim9178 включали через застосунок, все правильно. Може таке бути, що видало більше ніж показало на екрані, але вирубалось скорше ніж оновилась дані. Але це був живий тест просто на ходу, насправді її перевантажувати не вартує ;)
Дякую! Можеш ще в наступному відео зазначити, що якщо живити прилади через юсб чи тайп-с порти, то станції вистарчить на трохи довше, ніж якщо живити ці прилади через звичайну розетку, яка виведена від станції)
@@4izmen дякую! Я навіть думав про це окремо відео зняти, до мене їде шнурок з тригером для живлення ноутбука і я зможу заміряти різницю споживання від шнурка через PD 100 W (Type C) і від БЖ через 220 В
Видел в обзорах + проверял у себя. Инвертор в ас180Р берёт около 10вт на холостом включении. При небольших потреблениях в 100-200вт сам инвертор кушает около 15вт. Засекал на маленькой станции ас2а (204 вт\ч) использование рабочего места: ноутбук (заряженный но работающий от сети) + монитор + ONU + роутер - суммарное потребление 50-55 ватт от 220в работает 3 часа, при выключении 220в и подключении от DC (интернет от USB, монитор от прикуривателя, ноут от type-c) работает 4 часа. При этом потребление показывает те-же 50-55вт. Если нужно увеличить время работы - нужно искать способ не включать инвертор.
Немного из опыта использования. AC180P и AC2A. Очень разные но обе советую. С маленькой станции отличное рабочее место собирается через 12 вольт. В таком режиме не задействуется инвертор, у меня приёмник оптики+роутер (от USB), монитор (от прикуривателя) в сумме кушают около 25-30 ватт и от станции ac2a (204 вт\ч) всё работает более 7 часов если ноут изначально был заряжен (держит около 5 часов + дальше дозаряжаю его от павербанка Baseus Amblight на 65 ватт) Если павербанка нет то ноуту остаётся тайп с разъём с мощностью до 100вт. Но время конечно уменьшится, тут уже считайте по потреблению своей техники. Для ас180р часто и обычный режим зарядки не нужен. Стараюсь не заряжать более 90%, обычно за 7 часов отключения использую на пару чашек кофе в кофемашине ( уходит около 5% на 2 чашки), пара часов холодильника чтоб не размораживался (10-12%) пара часов телевизора 43 дюйма 55вт (7-8%) + всякое по мелочи и получается что уходит 30-40% заряда. На тихом режиме заряжает около 15-17% в час. При режиме 2 часа свет есть и 7 часов света нет как раз успевает вернуть потраченное. То есть если ваши траты не превысили 40% и вы точно знаете что пару часов свет будет то можно смело ставить на тихую зарядку. Станция 180р до 80% действительно заряжает очень быстро - как на турбо режиме (1.5 квт) так и на обычной (1 квт) Но вот последние 15-20% заряжаются намного медленнее. Цены в 40000 грн. на ас180р к сожалению сейчас нет и точно не будет - стартует от 60000 грн. Я брал за 44000 месяц назад и там уже цена 65 (( У друзей отлично себя показала вот такая станция: Vtoman FlashSpeed 1500, 1500Вт, 1548 Вт*год - покупали пару недель назад за 48000 грн. Только смотрите линейку не Джамп а именно FlashSpeed - они быстро заряжаются. Есть ещё хороший вариант Zendure SuperBase Pro 1500 / 2000 Вт / 1440 Вт⋅год - но там небольшой минус - нет обычных портов USB, только type C и 12v DC. Небольшие советы\подсказки тем, кто выбирает станцию. К сожалению данным которые указывают на электроприборах доверять нельзя, на практике значения будут сильно отличаться. Проверено вдоль и поперёк: Холодильник (инверторный) по документам должен кушать около 0.75 квт в сутки (31вт\ч) - но на деле его подключаю не сразу после выключения а когда он уже постоял без света 2-3 часа и прогрелся - жрёт около 110 вт (иногда прыжки до 170 на минуту) полтора часа пока не остынет, потом сбрасывает до 45 вт вообще выключается (показывает потребление ноль но немного гудит если прижаться ухом). Телевизор 43 дюйма по документам 70 вт а по факту 53-55. На телевизоре 32 дюйма написано 55 вт и фактически берёт до 40. Лампа 12 ватт фактически берёт 10 ватт. ЛЕД лента (яркая, тёплый свет) пишет 14.5 вт\метр - фактически около 10-11 вт\м. Кофемашина 1.5 квт и при нагреве и при промывке и при варке кофе. 300 вт пока смалывает кофе. На чашку кофе уходит 2-3% от ac180p Рабочий комп со встроенной графикой 45-60 ватт + монитор 20-25 ватт. Комп поиграть с видеокартой RTX 2060 Super в зависимости от нагрузки 150- 300 ватт. Проверил по 1 разу, не уверен что это постоянная задача для зарядной станции, практичнее поймать момент когда дали свет: Стиралка на быстром цикле (40 минут) взяла 70% (1000 вт\ч) от ac180p, пиковая мощность 1800 вт. Посудомойка (с теплообменником) на быстром (час) с верхней и нижней загрузкой взяла 50% (700 вт\ч) от ac180p, пиковая мощность до 2000 вт. Чайник нагрев литра воды чуть более 3 минут мощность 1800-2000 вт - расход на нагрев около 105-110 вт\ч Микроволновка сильно зависит от того что именно греете (посуда, тип еды), при мощности 1800 вт можно умножать минуты работы на 30-32 и получите общую потраченную ёмкость в вт\ч. Точно так же и с феном. Электродуховка на конвекции запущена для теста, в паверлифте брала 2400 вт, вырубил через 5 минут, не стал впустую садить станцию. Посчитайте что и насколько долго собираетесь подключать, прикиньте минимально нужную мощность и ёмкость. В зависимости от сценария использования КПД будет колебаться очень значительно. В расчёт КПД лучше брать сразу с запасом - 80%, станция не отдаст всё до ноля и не уйдёт в глухой разряд, инвертор и система охлаждения тоже откусят свой кусочек. Фактически КПД в большинстве случаев заметно лучше - 90% и более.
Тип акб - только Lifepo4, никаких других вариантов, это вещь для выживания и к сожалению надолго ( перебои со светом прогнозируют на 2 года даже без обстрелов, а покоя эти уроды нам похоже не дадут). Фосфатные акб имеют большой запас ресурса в циклах заряд\разряд (3000 циклов и более). Обычные литиевые (500-800) через год возможно уже критично просядут. Мощность - не гонитесь за 2+ квт - они фактически не нужны, разве только собираетесь плотно пользоваться электрочайниками, микроволновками и электродуховками. Только у вас ёмкости не хватит ) Большинству бытовой техники вообще достаточно сотни-другой ватт. Освещение, холодильник, интернет, телевизор - всё в сумме всего 200 ватт. Ёмкость - берите на сколько хватит денег. Это важно, не пожалеете. Время зарядки - не берите станцию, которая не может зарядиться от ноля до 100% менее чем за 2 часа. (исключение совсем уж звери по 5+ квт\ч - там есть и по 3 часа заряжаются мощностью 2000Вт) Есть много вариантов с хорошей ценой, мощностью и ёмкостью НО временем заряда 7-8 часов, если свет дадут пару раз в сутки по паре часов то от такой станции вы не получите ничего хорошего. Размер и формфактор - не обращайте внимания, это вещь для выживания а не предмет декора. Стоять всё равно будет скорее всего в одном месте, носить особо не будете. Бренд не важен, даже у разрекламированных брендов есть неудачные модели. Обязательно посмотреть обзоры (НЕ рекламные ролики) , на основании них можно понимать подойдёт ли вам. В англоязычном сегменте есть очень много обзоров - субтитры с переводом в помощь. Функция UPS - обязательна, нормально работает только в станциях с хорошей компонентной базой. Даже если не будете пользоваться то у вас в такой станции точно будут и защиты от всего и качественный инвертор. Просчитайте место для установки. Станция может сильно шуметь при быстрой зарядке и разрядке - и заряжаться может посреди ночи когда дали свет, учитывайте ведь шум будет мешать спать (особенно детям). После выбора места посмотрите хватает ли ваших удлинителей до постоянных потребителей (холодильник, кофемашина, телевизор - то что не передвинуть). Если не хватает то докупите сетевой фильтр с нужной длинной провода. Если есть возможность лучше купить большую (1000+ вт\ч) и маленькую станцию (200-300 вт\ч) - иногда нужно куда то поднести розетку - большую станцию особо не поносишь (тем более она будет скорее всего занята чем то другим). Маленькая станция на 200 вт\ч спокойно держит телевизор, рабочий комп, холодильник или свет. Ни в коем случае не запитывайте квартиру по схеме Вилка в станцию - вилка в розетку. Если прям очень надо и вы видите что ёмкости хватает - позовите электрика который в бюджет 700-1000 грн. правильно подключит вам её в щитке через автомат 1-0-2. Так вы точно не спалите технику или квартиру\дом. Если позволяет роутер то при отключениях света запускайте гостевую сеть wifi без пароля (с ограничением к примеру в 50 мб\с), в многоэтажках это может быть жизненно важно для кого-то из соседей, - смарт, планшет или ноут заряжен но люди попадают в информационный вакуум, тёмную квартиру и депрессию. Надеюсь кому-то помог разобраться в вопросе. Всем добра.
Насчёт гостевого wi-fi я с вами не согласен,да по-человечески это очень достойный поступок. Ну вы не можете быть уверены, а порядочности своих соседей и чем они занимаются в интернете.
@@astronautsastronauts8708 Гостевая сеть это отдельная точка доступа со своим адресом. С основной сетью не пересекается никак. Пусть занимаются чем хотят - это уже их дело )) На пике видел 8 подключений - сейчас обычно 2-3, бабушка с дедушкой на 2 этажа ниже и соседка по этажу. Люди активно улучшают автономность, жаль что вроде вопрос и не сложный но многих в ступор вводит. Не хватает участия гос-ва - информационно, + продажа тех же павербанков со шнурами для роутеров, зарядных станций без наценок или с минимальной наценкой. Магазины (поставщики) перегибают, ситуацию с ценами нужно приравнять к мародёрству с правовой оценкой и последствиями.
Eсли честно беспроводная зарядка - вообще никакая eb3a😢😢😢. И в ecoflow приложение гораздо круче чем в Bluetti. Самый большой минус в Bluetti и не только - это что нет ограничения уровня заряда или разряда,не включается после полного разряда автоматические AC. И крайне нежелательно разряжать полностью в ноль потому что у неё стоит пассивный балансир и может потом выйти из строя батарея.👍🏻 А вы красавчик,потому что вы побеспокоились за свою семью и за самого себя. 💪🇺🇦ЗСУ🇺🇦💪
@@aleksgots7456 так, але це сервісна функція, а не перевага для клієнта. В станціях, де нічого оновлювати не треба і прошивка одразу добре вийшла, люди користуються без додатку і все в них чудово ;)
@@yuriylifehacks дивне відношення. тобто можливість онлайн звернутись в тех підтримку девайса і також онлайн отримати рішення своєї проблеми - це не перевага???? тобто "сервіс" - не перевага??? тобто якщо в дійсно гарній станції присутній баг, але немає можливостей додатку - то ідеальний варіант - змиритись і звикнути до бага - оце реальна перевага???
@@yuriylifehacks газу вам держава не дає? Світла не дає щодня? Може вам пального держава не дає? Чи захисту всіх обласних центрів від орди (яка є реально 2 армією світу) 2,5 років повномасштабки? Може держава супермаркети закрила? Та за поребриком вас чекають, якщо така погана для вас Українська держава. Як варіант проживіть в якісь печері хочаб 1 рік подальше від всіх благ держави щоб потім цінити те що маєте.
@@PravdaVam звичайно, політика "могло бути гірше" дуже вигідна, щоб виправдати промахи підготовки до очевидних загроз, але ми вже не в 2014 і навіть не в 2022 році, щоб казати що щось сталося зненацька.
@@yuriylifehacks Київ мав впасти за лічені тижні за даними розвідки цивілізованого світу. Але те що Київ не впав і не окупований жоден новий обласний центр, абагато кому з місцевих колаборанто-ждунів не подобається, а найбільше не подобається що у них президент сьогодні не путін.
@@hotnews9294 я сідав і рахував дані з відкритих джерел за травень 24 року і порівнював з даними за 21 рік, в мене вийшло що близько 60% генеруючих потужностей пошкоджено, зруйновано, або окуповано. Це я не кажу про маневрові. В нас світло поки що є, бо ми купуємо енергію з Європи (а не продаємо як кричать тьотки з Мілану в інтернеті) і ще тому, що величезні підприємства типу Повсталі та інших знищено або окуповано, тому споживання менше. Але якщо ворог продовжить обстріли (а нема причин не продовжити), то зимою якщо світло буде 2 години на добу, то це буде вже щастя.
@@yuriylifehacks На рахунок 2 години на добу,це дуже песимістичний сценарій.Але те,що небуде електроенергії більшу частину доби,це факт. Зараз ми дійсно велику кількість електроенергії купуєм в ЄС.У зимку такої кількості імпортованої електроенергії вже не буде,бо європі теж буде в притик. А ще якщо р##сня почне довбати розпридільчі підстанції ,які прилягають до АЕС,то буде зовсім кепсько.
@@hotnews9294 так я власне такий прогноз і роблю з розрахунком що русня буде далі обстрілювати. На відміну від 2022 року вони цього разу обрали кращу стратегію і в них все виходить, нема причин їм зупинитись поки не знищать все крім самих АЕС, які через неможливість передавати енергію далі прийдеться просто заглушити до мінімальних показників. Ну і з купівлею то як пощастить вже... В багатьох країнах ЄС електричне опалення, не ясно чи матимуть що нам продати... Раніше ж то ми їм продавали...
Ну, це відео не відповідає на питання у заголовку... Воно не є ані оглядом ані реальним аналізом того чи варто її покупати. БО у 1 випадку відео не розказує про всі фічі та ТТХ станцій, а у 2 - зовсім нічого не аналізує про те варто чи не варто, а лише "філософськи" питає глядача про це. Щоби відео вирізнялося з поміж пафосних гундосиків інших оглядів слід було нарешті, вперше, порівняти такий неочевидний але дуже добре відомий десь на Заході, параметр як вартість утримування - Total Cost of Ownership. Саме він відповідає на питання варто чи не варто щось купувати у довготривалій перспективі. Беремо 3 можливі альтернативи: генератор, СЕС на інверторі з акб та оці станціі. Рахуємо ціну 1 кВт*год з коробки (ціна/1 кВт*год), за гарантійний період, за строк служби акб тощо і отримуємо дійсно наближені до реальності дані про те, що кожна з них вартує користувачеві насправді. Але ніт, ютуб (більшість його ютуберів) не про це.
@@aleksandrzavodovskij9698 блуетти ас200р..уже 55 на розетке.. Я брал за 53..одну из последних забрал, после этого недели 3 в продажи не было, но Ценник стоял 64..потом появились по 45 тыс , сейчас 55. Цена неадекватно меняется
@@Se6astyan.Pereir0 зрозумів. Думав АС200PL, хотів сказати що то був джек-пот :). Але тепер зрозумів чого така ціна. Непогана модель, не без нюансів але за такі гроші ок.
Не могут они долго служить, проблема в отсутствии активного балансира, итог очень быстрый разбаланс и гаплык акб, они не расчитанны на каждый день туда сюда гонять.
А мені не подобаються ці Блюєтті, маленька сильно гріється в режимі ДБЖ, і мабуть від того перегріву іноді відрубається, від чого в мене 3д принтер зависав 😢, а друк відповідно запорувавася ((, ще в мене є також eb70 то та взагалі в з 3д принтером уходить чомусь в захист, тому як ДБЖ не рекомендую зовсім! А eb70 ще й дуже гучна при зарядці, і в неї не поставиш silent mode бо нема блютуза ((. А ще згадав, там usb порти без швидкої зарядки, це взагалі якесь жлобство, нащо таке робити. В мене ще є маленька китайська зарядна станція, в 2 рази меньша по розміру за eb3a, але там ємність така сама і з USB зі швидкою зарядкою, а ще дуже тиха, так там 200Вт всього 220 але цього цілком достатньо, як для такої ємності, котел газовий наприклад чудово працює.
@@esv856 дякую за розгорнутий відгук! Так, в меншої станції є якась дивна річ з нагріванням. І шумлять майже всі моделі Bluetti. А як називається модель вашої маленької станції?
@@yuriylifehacks ctechi gt200pro але я чув різні відгуки про неї, і знаю ще двох користувачів такої самої, в них не все так ідеально в одного кнопка зламалась, в іншого теж був якийсь нюанс, можливо мені пощастило )), тому не можу одночасно рекомендувати)) Хоча ціна можливо компенсує ці нюанси. Точно не можу сказати...
@@elpistolero88131 а суворі мужики посеред квартири розпалять багаття і будуть смажити мамонта! А продукти понесуть в печеру ховати щоб не зіпсулись! Так і переживуть добу без електрики!
Я розумію, що словники не завжди розуміють семантику. Але ж в людини має бути відчуття слова. Чи варто купити? Так, варто. Ні, не варто. ruclips.net/video/gLq2jAcN7LQ/видео.html
@@spee4k добре, що окрім звичної аудиторії, відео привернуло увагу і любителів чистоти мови. Дійсно, варто вживати слова максимально коректно. Але також маєте розуміти, що "вартує" мною було вжито в значенні "коштує", бо про це я хотів розповісти, а не лише в значенні "варто". До речі, яка у вас освіта, розкажіть, глядачам буде цікаво?
Особливо якщо врахувати, що генератор треба обслуговувати, міняти масло, доливати бензин... дорогий... А тут ще й сонячні панелі можна підключити. Дякую за відгук!
@@yuriylifehacks бред. при чём тут генератор и ЗСка? зска это хранение елки. а генератор это выработка. что мешает включить качан, и постороить цепочку Аля.. нет света 12+ часов зска в 0 высажена. генератором от 2кв нагнать за час ЗСку в 80-100 % и фсо. Но это слишком сложная цепочка. потребительские полупокеры умеют только ныть да тупо пульт клацать
Всілякі блюетті тільки заглиблюють енергетичну кризу бо накопичення і повернення електроенергії йде з досить суттєвими втратами на перетворення. Допомогають країні тільки засоби альтернативної генерації
@@ВиталийУдав-р1з так портативні електростанції не призначені для того, щоб допомогти країні, вони для того, щоб індивідуальні домогосподарства могли мати запас заряду на час відсутності живлення і не залежати від енергосистеми, бо треба усвідомити що подбати тепер має кожен сам за себе
Кризу вони не заглиблюють. Просто збільшують ваші платіжки на розмір втрат на перетворенні в обидва боки. Поточна проблема енергосистеми не в спожитій КІЛЬКОСТІ кВт/г, а в моментальній ПОТУЖНОСТІ кВт, яку не може забезпечити генерація в пікові години. АЕС генерують достатньо кількості, і могли б генерувати і більше потужності, але дівати її буде нікуди, а швидко балансувати навантаження вони не вміють. А маневрова генерація, яка за це відповідала, вийшла з чату зусиллями пєрдостана разом із можливостями зливати надлишок генерації АЕС. Суто математично, звісно, якщо ми зі світлом окрім пралки ще врубимо зарядку блюєтті на 1.5кВт, то ми будемо моментально споживати більше, ніж могли б без неї, але дуже навряд кількість автономних джерел живлення в домогосподарствах без генерації відчутно впливає на миттєве споживання в рамках країни/міста/мікрорайону. Просто порахуйте, який відсоток ваших знайомих/родичів має такі станції, які тягнуть 1-2квт під час зарядки?
Тому й потрібно до них ще докупити сонячну батарею, тоді всі будуть в плюсі. Яку б порадили, по співвідношенні ціна/якість/по максимуму всепогодність і для багатьох важливий фактор - можливість генерації електроенергії через скло?
Може інвертор і кращий, але я не рекомендую Anker 535 через зовнішній адаптер зарядки, бо заряджати від мережі станцію на 512 Вт/год впродовж 4,5 годин - це абсурд
@@yuriylifehacks при тих відключеннях які були за весь час для anker 535 4 години зарядки не критично, тим більше її можна заряжати менше ніж за 3 якщо ще через type-c підключати і вона дуууже тиха і головне що з неї можна отримати заявлену ємність. BLUETTI eb3a не здатна віддати навіть 200wH, в реалі ближче до 160 а це по суті просто павербанк безтолковий. Маю обидві ці станції тому і можу робити висновки на основі досвіду використання обох, звісно якщо будуть дуже жорсткі графіки не більше двох годин то тут вже треба щось значно дорожче типу 757 або delta 2
@@AlexZaglushaka не скажу що прямо Bluetti EB3A така безпроблемно, але я б не брав станцію, яка замість 0,5 год заряджається 4,5 год, який тоді сенс в ній? Вже з таким успіхом можна купити недорогий акумулятор з інвертором і заряджати його 4,5 години і ще й заощадити. Коли купуєш брендове готове рішення, то хочеш отримати продукт без незручних нюансів, особливо коли є розуміння, що взимку може електрика бути не довше 2 годин на добу. А от що дуже тиха - ото реально великий плюс, бо ті всі Bluetti шумні.
@@yuriylifehacks зарядна станція потрібна щоб її суто заряджати чи може все ж таки щоб вона довше і ефективно віддавала свою ємність? Якщо і далі будуть інтервали коли є світло >=3 годин то швидкість зарядки достатня і не є взагалі проблемою, проблеми будуть тільки при дуже суворих відключеннях але то вже все одно яка з цих станцій у вас. Також Eb3A не заряджається за 30 хвилин, реальний час зарядки трохи більше години і то якщо включений турбо режим який скорочує ресурс батарєї. По факту при підключенні додаткового зарядного type-с 535 заряджається з тою самою швидкістю якщо враховувати ємність. Тобто за 1,5 години ви отримаєте 50% що єквівалентно 100% wb3a, тільки при цьому ви ту ємність зможете використати в повному обсязі на відміну від bluetti
Який сенс цього резервного живлення, якщо воно не генерує енергію, коли не буде світла дуже багато, то ваші станції на які ви викидаєте по 50-100к будуть непотрібними, хоча самому набагато можна дешевше зібрати, так ось який сенс в цьому, відстрочити 5-6 годин відключення😂 Ну це ж тупа трата коштів, краще купити інвекторний генератор навсяк випадок, потім можна зібрати станцію, а не купити у бариг за х2-3 націнкою, і в гаражі можна буде заряджати цим інвекторним генератором цю станцію, а не просто купити станцію за 100к і чекати на світло щоб її постійно заряджати, треба трішки думати головою, а нашим людям пофіг на це вони просто купляють і підтримують бариг.
@@nagrani2531 та не всі живуть в селі, не всі можуть поставити в дворі генератор, не всі мають гараж. Якщо жити в особняку, то вже можна ставити і панелі сонячні, і вітряки, і навіть мініГЕС збудувати на річці, але і ці рішення теж будуть коштувати десятки і сотні тисяч гривень. Багато хто живе в багатоквартирному будинку і якщо купити станцію, яка забезпечить живлення добу, то це цілком закриє потреби мешканців.
я працю будівельником, робимо внутрішнє оздоблення. Забудовники не дозволяють використовувати генератори на об'єктах котрі на бензині та дизелі. При тому, що ще не на кожному обʼєкті є балкони. А ці станції безшумні та дозволяють працювати увесь день зі світлом. Станція заряджається дуже швидко, навіть коли на обʼєкті світло всього за день 2 годи, цього цілком вистачає щоб працювати цілий день та зарядити на наступний день.
@@CaptainUlitka щодо ціни ви праві. Ціна на Bluetti EB3A зросла ВДВІЧІ з травня 2024 року. Але так само рівно вдвічі зросла ціна і на станції Choetech та Fossibot, які я показував в попередніх відео. Взагалі на всі станції ціна зросла в два рази. Так само і на інвертори - в два і часом в три рази. То що ви пропонуєте людям? Не купувати нічого і сидіти взимку без світла по 20 годин в кращому разі? Чекати що президент врятує? Чи може ви знаєте на які станції не завищена ціна чи в яких продавців? Скажіть, я куплю теж.
@@yuriylifehacks не купувати в будь якому випадку , якщо дуже вже буде пекти то шукати тіж пункти незламності для роботи , чи коворкінги . Купуючи зараз станцію напевно не менше 75% вартості це вже втрачені кошти . Доречі зробіть більш детальний огляд на 50% генерації втраченої , бо без фактів то всьо іпсо . У Києві наприклад останній тиждень мінімум відключень а кондиціонери як палили при +30 так і зараз всі палять . Не знаю можна вірити старій курві Тимошенко чи ні , але вона казала що побутові споживачі на 100% покриваються потужностями АЕС
@@CaptainUlitkaпункт незламності - це вже в критичній ситуації піти зігрітися і підзарядитись. І то вони не всюди є, не всюди адекватні, і явно не розраховані щоб купа людей прийшли на 8 годин попрацювати цілий робочий день. Але ви забуваєте, що елекотрика - це не тільки лампочка, телефон і ноутбук. В кого опалення від котла - електрика потрібна щоб його запустити, бо уявіть собі що в квартирі взимку страшний дубак, а у вас маленькі діти чи хворі старенькі родичі. А тепер уявіть що надворі +30 влітку, електрики нема 20 годин і ваш холодильник потік, все гниє і розкладається, у вас тупо нема що їсти, бо у вас хвора нога і ви живете на 16 поверсі і вийти не можете. А тепер уявіть що ви живете в будинку без газу і щоб нагріти собі їсти потрібно увімкнути електроплиту. І цих варіантів може бути безліч. Ви, мабуть можете зробити вибір не купувати резервні джерела живлення, але для багатьох це питання виживання. Щодо того чи вірити старій з косою - я би не вірив ні їй, ні зеленим. Звісно, міненерго заявляє що ймовірна дуже важка ситуація взимку - це ІПСО, але міненерго пиздюнькає нам, як пиздюнькали нам по тєліку спочатку про шашлики в травні, потім про 2-3 тижні... Я подумаю як можна буде подати інформацію, яку я знайшов щоб це було цікаво та інформативно, якщо мені це вийде, то зніму відео де розкажу що я дізнався і як рахував. Дякую за підказку!
@@yuriylifehacks я до того що краще затягнути паски :) але не витрачати тяжко зароблені гроші на спекулянтів , іхати значить по селам , ділити з сусідами світло і тп
@@yuriylifehacks Для того ж, для чого в принципі існує оновлення програмного забезпечення: виправлення вад, вразливостей, додавання нового функціоналу та т.і. Я, наприклад, давно звик, що в мене усе регулярно оновлюється: роутер, BIOS, операційна система на кожному пристрої тощо...
Power Lifting не дає 2х потужності, в цьому режимі замість 230В на вихід дається менша напруга ~210..215В, що в деяких випадках дозволяє втримати споживача. Реальна довготривала віддача з акума 1760Вт, в режимі байпас - біля 1900Вт, причому з максимальним байпасом ще до 500Вт станція може одночасно танкувати в батарейку.
Дякую за огляд, дійсно цікаво. 👍
@@oksanababiy8902 дякую за відгук! Приємно :)
Не так давно купив цю що більша. Поки що працює від неї тільки холодильник. Все супер, все клас. при вимкненні світла автоматично і миттєво переключається на батарею. Є два нюанси із якими я стикнувся
1. у мене айфон у чохлі не може зачепитись за бездротову зарядку через камеру, яка випирає і, власне, чохол. Воно чіпляється і одразу злітає. Без чохла працює. Чохол фірмовий шкіряний і інші magsafe штуки працюють, тож тут все через те, що камера випирає і трошки ще додає чохол.
2. Хто не знає, то із котлом буде (скоріше за все) нюанс із нулем у розетці. Напряму від станції газовий котел скоріше за все не запрацює, адже інвертор станції видає дві фази, а котлу треба фаза і нуль. Тож зверніть увагу що вам доведеться якось цей нуль із домашніх розеток до станції підвести. Сама вона нуль не забирає, нажаль.
@@antongripak1735 дякую за докладний відгук! До речі, я показував як роздобути нуль для котла: ruclips.net/video/-e1Ud5SPA2M/видео.htmlfeature=shared
Перший спосіб пробували в усіх комбінаціях?
У мене котел і холодильник вже десь місяць працюють від АС180Р, без жодних проблем. Може котли теж різні бувають?
Котел двоконтурний, зараз тільки гріє воду. Але і опалення тестував (в липні!), все ок.
Користуюсь EB3A 2 роки - все супер.
@@nickstravnyak о, і у вас вона 2 роки. Виглядає , що станції доволі надійні. А вам на все її вистачає? Що підключаєте?
Кулер розверніть, вона тоді краще охолоджується і тихша
@@MaksimDyachenko ви певно збирались це написати окремим коментарем, а не в цій гілці
@@yuriylifehacks це саме про EB3a, також вже майже два роки в користуванні. Після того як розвернув кулер - він став менш шумним і швидше охолоджується при зарядці. Десь в оглядах бачив такий от "лайфхак"
@@MaksimDyachenko та я зрозумів... Ну, багато хто не хоче лізти всередину станції, яка ще на гарантії, а багато хто просто не чує себе в силі туди лізти, тому лайфхак непоганий, але не для всіх
Дякую за огляд і чекаю обіцяне відео)
@@rodirov ех, прийдеться знімати :) Дякую!
Дякую за огляд! Але я думаю, що при тестуванні режиму Power Lifting цей режим не був встановлений. Принаймні на дісплеї АС180Р не було видно значка такого режиму. З увімкненим Power Lifting станції не уходили би в перенавантаження. Це дійсно гарні станції. Але для живлення свого холодильника я купив ще BLUETTI АС70Р. Бо ЕВ3А не змогла запустити компресор холодильника. А на АС70Р великий двокамерний No Frost холодильник Сіменс добре працює до 8 годин. Під час відключень електрики я використовую підключення у режимі ДБЖ. А ось для більш потужних приладів, таких як мікрохвильова, пралка, праска і т.д., я використовую саме станцію BLUETTI AC180P. В той час, коли немає відключень, я використовую усі свої станції, як накопичувачі більш дешевої нічної енергії. Уночі станції заряджаються, а в день живлять різні пристрої. Таким чином, такі дорогі прилади не стоять без толку на збереженні.
дякую за огляд, також в роздумах про сонячну панель на балкон.. є доволі цікаві вживані варіанти з ЄС на тому ж olx, бо розкладні оці панельки дають менший результат, а фірмові-трохи ціна кусається.
@@orestfilin5959 так, тут можна пробувати вибирати, знову ж таки скільки їх поміститься на балкон і скільки їх реально треба, потужність залежить від розмірів. А ще кріплення під правильним кутом і бажано мати змогу його міняти взимку. Тут є над чим подумати ;)
Дякую за відео. Нещодавно придбав собі Bluetti AC200PL , так на насупний день перестали вимикати світло, так особливо і не вдалось насолодитись її роботою. )) Але краще хай буде так, пригодиться ще на відпочинку на природі.
@@mehanizator_ukraine та чекаааайте! 60% енергомережі нема, а скоро зима...
@@yuriylifehacks дружина каже, що все буде добре 😁 Вона перед цією покупкою казала щоб я не поспішав, казала ось ось і все буде добре. Не послухав, купив. Мінус 92К. Але я на позитиві, тому що це потрібна штука
@@mehanizator_ukraine все буде добре коли рашка перестане існувати + ще певна кількість років щоб ми відновились. Я б теж хотів вірити в краще, але приводів для оптимізму зараз вагомих немає і тимчасове затишшя з вимкненням - це ще не іінал
@@mehanizator_ukraine зараз мабуть знадобилась)
@@deniskovalchuk8626 та зараз з роботою не дуже. А так би знадобилася однозначно. )
Підкажіть будь ласка як правильно заряжати станцію, наприклад якщо є 40% заряду, чи можна заряжати станцію, чи розряжати до 20%? Це впливає на ресурс?
Виникає питання чи потрібен стабілізатор напруги для зарядки станції (AC60P).
Коли вона буде примхлива до напруги,а це кажуть меньше 200V вже не заряджає.
То тоді так,стабілізатор потрібен.
Чи в принципі може станція пошкодитись від скачків напруги під час зарядки?
Чи в ній є захист і не треба переживати?
Не нужен. AC60P это свежая линейка в которой уже есть встроенный стабилизатор который работает и для 220в (розетка\генератор) и для прикуривателя и для солнечных панелей. Называется grid self adaption - включается на кнопках и в приложении. Снижает КПД но позволяет не обращать внимания на просадки вольтажа и кривизну синусоиды.
If you can not charge the AC60P properly using a generator or unstable grid voltage, it is
recommended that you enable the Grid Self-adaption Mode through the BLUETTI App to
ensure a stable, safe charging experience for both the AC60P and your devices.
яка напруга батареї АС180Р? 12, 24 чи 48?
лайк за кота. AC180P у мене витримує старт холодильника 1900Вт на якусь мить з поверліфтингом чи без нього.
але є проблема - 12в вихід дає 13,5в і під невеликим навантеженням типу маленького роутера чи тв-бокса напруга не просідає
@@gadf1534 ох, знав би, знімав би просто котів :)
Ого, у вас якийсь супер потужний холодильник. Не знаю який ваш випадок, але я декому радив замість купувати на 20 тисяч дорожчу станцію купити новий холодильник класу А++ і мати невелике споживання і довший час роботи. Заодно і холодильник оновите, і старий ще за кілька тисяч продати можна буде ;)
Уточніть суть тої проблеми з 13,5 В - ці прилади з малим споживанням не працюють?
Таку потужність мабуть бере якийсь вже промислово-магазинний холодильник. Пробував на свою Е3 запускати старенький А+ Снайге, то видав пускові 560 Вт, а потім десь до 150 Вт тримав. Так норм, на 1-2 години вистачить. Для квартири 180 або 180Р вистачить при нормальній стратегії використання, для підключення через АВР недостатньо, тут потрібно вже на 2кВт брати. А Е3 то запасний аеродром для гаджетів.
Цікаво буде подивитись порівняння Anker 757 та Bluetti AC 180P. Особливо з позиції власника першого 😊. Особисто я ним дуже задоволений, враховуючи що встиг купити за адекватною ціною в 34999 грн, і це офіційний апарат з гарантією 5 років. Раніше тільки Ecoflow та Anker давали 5-річну гарантію. Зараз до них доєдналися Bluetti, але далеко не всі серії, і поки що в Україні офіційної 5-річної гарантії не бачив. Як і адекватних цін..
@@yuriis1790 дякую за відгук! Реально ціна 35 тисяч - це вогонь. В 2022 році вони продавались за 52к, а зараз від 58к. Ви певно встигли в "міжсезоння" взяти, тобто десь або в 23 році або до червня 24-го.
А може взяти два автомобільні по 200ah - 15000гр + зарядник до них 20А - 2000гр + 3kW pure sin за 3000гр ? В сумі 20 000гр, а ємність 2* 0.6*200*12 =2.88 квт"год? Єдине що на вто обільний акум оптимальна нагрузка 5% від ємності - тобто десь 250Вт , можна і більшу але буде просадка
Наскільки я розумію, то тільки Ecoflow здатен автоматично увімкнутися після повної своєї розрядки. Присутність людини не потрібна (нажати кнопочку) для запуску станції та подачі живлення на прилади та паралельної підзарядки аккума. Я шукав більш бюджетного рішення для котла на дачі, але схоже що доведеться купувати Рівер 2 Про, на жаль.
Чи є в bluetti eb3a система bypass ?
Дякую за інформацію. Де купляли? У нас чи замовляли з-за кордону?
З-за кордону
До серпня у них на європейському сайті була акція по 700 євро АР 180-ий, і якраз мито та ПДВ відмінили, то вийшов подвійний бонус)))
@@Volodymвітаю, доставка недешева з-за кордону?
@@ВитПлюшкин З Німеччини казала НП 1,4$ за 0,5 кг, то ж за доставку АС-180 десь 50$ буде. До речі вони акцію продовжили)
Перевіряв eb3a - тягне пральну машинку без проблем, пікові навантаження були біля 400 ват
@@sawif1 дякую, що поділились досвідом. В нас є певний міф, що холодильники і пральні машини є неймовірно енергозатратними приладами, але насправді сучасні прилади класу А+ чи А++ доволі ощадні. Холодильник, пралка запускаються без проблем.
Я б не запускав пралку коли нема електрики, але якщо вона в процесі і вимкнули електрику, я б підключив щоб вона завершила цикл.
підкажіть у AC180P також є в додатку offline mode без авторизації? За допомогою якого може будь хто (сусіди, погані люди та інші) керувати зарядним без авторизації?
Немає, про це писали адміни супорту на форумі блуетті... Прошивки не поможуть, також... Можливо нові ревізія, тобто фізична зміна апарату
@@MrSalamandra83 Добрий день, так є offline mode без авторизації в станції 180P (якщо вона фізично увімкнута), дійсно можна підключитись, чекаємо чи зможуть це виправити наступними версіями прошивки.
Ці станції розробляли як туристичні, ніхто і подумати не міг що таке може виникнути, але таки подумати треба було і це звичайний прорахунок розробників.
Всі не зможуть. Тільки ті, хто в зоні блютусу. Тобто максимум ближчі сусіди. Як варіант вирішення - підключаєте старий телефон на постійній основі. Станція може твльки 1 підключення. Ще й зможете керувати їй віддалено з іншого телефону.
За кордоном можна взяти на знижках станцію AC180, вона дешевше ніж AC180p, але має трішки мешу ємність
З цінами в Україні певно тільки за кордоном і вартує брати
а Fossibot 2400? навіщо розглядати ці станції, і навіть Bluetti AC200PL, якщо ви вже гарно відгукувались про Fossibot 2400? Чи вона не така вже й хороша?
Дякую за відео )
@@antonov8842 цікаво дослідити все, до чого дотягнутися руки :)
@@yuriylifehacks розумію. Але я з точки зору того хто от-от купить станцію дивлюсь: сиджу, вибираю, креслю табличку з характеристиками, цінами. Там були тільки Анкер, Блюєтті і Екофло. Дорого наразі - жах) А через ваш відгук на Fossibot вирішив і їх розглянути. А тепер ви оглядаєте Bluetti і я не розумію чи Fossibot норм чи не норм)
@@antonov8842 та норм, чого ж ні, головне щоб в табличку для порівняння вписався. Працює, все з ним добре
пік еб30а 1100 вт, через застосунок включати режим потрібно для цього
@@vadim9178 включали через застосунок, все правильно. Може таке бути, що видало більше ніж показало на екрані, але вирубалось скорше ніж оновилась дані. Але це був живий тест просто на ходу, насправді її перевантажувати не вартує ;)
Дякую! Можеш ще в наступному відео зазначити, що якщо живити прилади через юсб чи тайп-с порти, то станції вистарчить на трохи довше, ніж якщо живити ці прилади через звичайну розетку, яка виведена від станції)
@@4izmen дякую! Я навіть думав про це окремо відео зняти, до мене їде шнурок з тригером для живлення ноутбука і я зможу заміряти різницю споживання від шнурка через PD 100 W (Type C) і від БЖ через 220 В
@@yuriylifehacks Супер! Це буде дійсно корисно і цікаво)
Видел в обзорах + проверял у себя. Инвертор в ас180Р берёт около 10вт на холостом включении. При небольших потреблениях в 100-200вт сам инвертор кушает около 15вт.
Засекал на маленькой станции ас2а (204 вт\ч) использование рабочего места: ноутбук (заряженный но работающий от сети) + монитор + ONU + роутер - суммарное потребление 50-55 ватт от 220в работает 3 часа, при выключении 220в и подключении от DC (интернет от USB, монитор от прикуривателя, ноут от type-c) работает 4 часа. При этом потребление показывает те-же 50-55вт.
Если нужно увеличить время работы - нужно искать способ не включать инвертор.
Може не побачив у відео, хто знає - чи є у AC180P "наскрізний нуль", щоб підключити газовий котел без додаткових танців?
З інвертора 2 фази виходить
Немного из опыта использования. AC180P и AC2A. Очень разные но обе советую.
С маленькой станции отличное рабочее место собирается через 12 вольт. В таком режиме не задействуется инвертор, у меня приёмник оптики+роутер (от USB), монитор (от прикуривателя) в сумме кушают около 25-30 ватт и от станции ac2a (204 вт\ч) всё работает более 7 часов если ноут изначально был заряжен (держит около 5 часов + дальше дозаряжаю его от павербанка Baseus Amblight на 65 ватт) Если павербанка нет то ноуту остаётся тайп с разъём с мощностью до 100вт. Но время конечно уменьшится, тут уже считайте по потреблению своей техники.
Для ас180р часто и обычный режим зарядки не нужен. Стараюсь не заряжать более 90%, обычно за 7 часов отключения использую на пару чашек кофе в кофемашине ( уходит около 5% на 2 чашки), пара часов холодильника чтоб не размораживался (10-12%) пара часов телевизора 43 дюйма 55вт (7-8%) + всякое по мелочи и получается что уходит 30-40% заряда. На тихом режиме заряжает около 15-17% в час. При режиме 2 часа свет есть и 7 часов света нет как раз успевает вернуть потраченное. То есть если ваши траты не превысили 40% и вы точно знаете что пару часов свет будет то можно смело ставить на тихую зарядку.
Станция 180р до 80% действительно заряжает очень быстро - как на турбо режиме (1.5 квт) так и на обычной (1 квт) Но вот последние 15-20% заряжаются намного медленнее.
Цены в 40000 грн. на ас180р к сожалению сейчас нет и точно не будет - стартует от 60000 грн. Я брал за 44000 месяц назад и там уже цена 65 (( У друзей отлично себя показала вот такая станция: Vtoman FlashSpeed 1500, 1500Вт, 1548 Вт*год - покупали пару недель назад за 48000 грн. Только смотрите линейку не Джамп а именно FlashSpeed - они быстро заряжаются. Есть ещё хороший вариант Zendure SuperBase Pro 1500 / 2000 Вт / 1440 Вт⋅год - но там небольшой минус - нет обычных портов USB, только type C и 12v DC.
Небольшие советы\подсказки тем, кто выбирает станцию.
К сожалению данным которые указывают на электроприборах доверять нельзя, на практике значения будут сильно отличаться.
Проверено вдоль и поперёк:
Холодильник (инверторный) по документам должен кушать около 0.75 квт в сутки (31вт\ч) - но на деле его подключаю не сразу после выключения а когда он уже постоял без света 2-3 часа и прогрелся - жрёт около 110 вт (иногда прыжки до 170 на минуту) полтора часа пока не остынет, потом сбрасывает до 45 вт вообще выключается (показывает потребление ноль но немного гудит если прижаться ухом).
Телевизор 43 дюйма по документам 70 вт а по факту 53-55. На телевизоре 32 дюйма написано 55 вт и фактически берёт до 40.
Лампа 12 ватт фактически берёт 10 ватт.
ЛЕД лента (яркая, тёплый свет) пишет 14.5 вт\метр - фактически около 10-11 вт\м.
Кофемашина 1.5 квт и при нагреве и при промывке и при варке кофе. 300 вт пока смалывает кофе. На чашку кофе уходит 2-3% от ac180p
Рабочий комп со встроенной графикой 45-60 ватт + монитор 20-25 ватт. Комп поиграть с видеокартой RTX 2060 Super в зависимости от нагрузки 150- 300 ватт.
Проверил по 1 разу, не уверен что это постоянная задача для зарядной станции, практичнее поймать момент когда дали свет:
Стиралка на быстром цикле (40 минут) взяла 70% (1000 вт\ч) от ac180p, пиковая мощность 1800 вт.
Посудомойка (с теплообменником) на быстром (час) с верхней и нижней загрузкой взяла 50% (700 вт\ч) от ac180p, пиковая мощность до 2000 вт.
Чайник нагрев литра воды чуть более 3 минут мощность 1800-2000 вт - расход на нагрев около 105-110 вт\ч
Микроволновка сильно зависит от того что именно греете (посуда, тип еды), при мощности 1800 вт можно умножать минуты работы на 30-32 и получите общую потраченную ёмкость в вт\ч. Точно так же и с феном.
Электродуховка на конвекции запущена для теста, в паверлифте брала 2400 вт, вырубил через 5 минут, не стал впустую садить станцию.
Посчитайте что и насколько долго собираетесь подключать, прикиньте минимально нужную мощность и ёмкость. В зависимости от сценария использования КПД будет колебаться очень значительно. В расчёт КПД лучше брать сразу с запасом - 80%, станция не отдаст всё до ноля и не уйдёт в глухой разряд, инвертор и система охлаждения тоже откусят свой кусочек. Фактически КПД в большинстве случаев заметно лучше - 90% и более.
Тип акб - только Lifepo4, никаких других вариантов, это вещь для выживания и к сожалению надолго ( перебои со светом прогнозируют на 2 года даже без обстрелов, а покоя эти уроды нам похоже не дадут). Фосфатные акб имеют большой запас ресурса в циклах заряд\разряд (3000 циклов и более). Обычные литиевые (500-800) через год возможно уже критично просядут.
Мощность - не гонитесь за 2+ квт - они фактически не нужны, разве только собираетесь плотно пользоваться электрочайниками, микроволновками и электродуховками. Только у вас ёмкости не хватит ) Большинству бытовой техники вообще достаточно сотни-другой ватт. Освещение, холодильник, интернет, телевизор - всё в сумме всего 200 ватт.
Ёмкость - берите на сколько хватит денег. Это важно, не пожалеете.
Время зарядки - не берите станцию, которая не может зарядиться от ноля до 100% менее чем за 2 часа. (исключение совсем уж звери по 5+ квт\ч - там есть и по 3 часа заряжаются мощностью 2000Вт) Есть много вариантов с хорошей ценой, мощностью и ёмкостью НО временем заряда 7-8 часов, если свет дадут пару раз в сутки по паре часов то от такой станции вы не получите ничего хорошего.
Размер и формфактор - не обращайте внимания, это вещь для выживания а не предмет декора. Стоять всё равно будет скорее всего в одном месте, носить особо не будете.
Бренд не важен, даже у разрекламированных брендов есть неудачные модели.
Обязательно посмотреть обзоры (НЕ рекламные ролики) , на основании них можно понимать подойдёт ли вам. В англоязычном сегменте есть очень много обзоров - субтитры с переводом в помощь.
Функция UPS - обязательна, нормально работает только в станциях с хорошей компонентной базой. Даже если не будете пользоваться то у вас в такой станции точно будут и защиты от всего и качественный инвертор.
Просчитайте место для установки. Станция может сильно шуметь при быстрой зарядке и разрядке - и заряжаться может посреди ночи когда дали свет, учитывайте ведь шум будет мешать спать (особенно детям). После выбора места посмотрите хватает ли ваших удлинителей до постоянных потребителей (холодильник, кофемашина, телевизор - то что не передвинуть). Если не хватает то докупите сетевой фильтр с нужной длинной провода.
Если есть возможность лучше купить большую (1000+ вт\ч) и маленькую станцию (200-300 вт\ч) - иногда нужно куда то поднести розетку - большую станцию особо не поносишь (тем более она будет скорее всего занята чем то другим). Маленькая станция на 200 вт\ч спокойно держит телевизор, рабочий комп, холодильник или свет.
Ни в коем случае не запитывайте квартиру по схеме Вилка в станцию - вилка в розетку. Если прям очень надо и вы видите что ёмкости хватает - позовите электрика который в бюджет 700-1000 грн. правильно подключит вам её в щитке через автомат 1-0-2. Так вы точно не спалите технику или квартиру\дом.
Если позволяет роутер то при отключениях света запускайте гостевую сеть wifi без пароля (с ограничением к примеру в 50 мб\с), в многоэтажках это может быть жизненно важно для кого-то из соседей, - смарт, планшет или ноут заряжен но люди попадают в информационный вакуум, тёмную квартиру и депрессию.
Надеюсь кому-то помог разобраться в вопросе. Всем добра.
Насчёт гостевого wi-fi я с вами не согласен,да по-человечески это очень достойный поступок.
Ну вы не можете быть уверены, а порядочности своих соседей и чем они занимаются в интернете.
@@astronautsastronauts8708 Гостевая сеть это отдельная точка доступа со своим адресом. С основной сетью не пересекается никак. Пусть занимаются чем хотят - это уже их дело )) На пике видел 8 подключений - сейчас обычно 2-3, бабушка с дедушкой на 2 этажа ниже и соседка по этажу. Люди активно улучшают автономность, жаль что вроде вопрос и не сложный но многих в ступор вводит. Не хватает участия гос-ва - информационно, + продажа тех же павербанков со шнурами для роутеров, зарядных станций без наценок или с минимальной наценкой. Магазины (поставщики) перегибают, ситуацию с ценами нужно приравнять к мародёрству с правовой оценкой и последствиями.
180ка сейччас стоит за 48.999
Зендуро шлачина. причём лютая
Що там про ипсо?))
Є біда одна з ac180p, він не заряджається від 3кВт генератора на вході показує 700 W і зразу реле виключає зарядку? Хто стикався допоможіть
@@stivler9616 може біда не з AC180P, а може генератор не інверторний і станції не підходить той струм, який він дає?
Eсли честно беспроводная зарядка - вообще никакая eb3a😢😢😢.
И в ecoflow приложение гораздо круче чем в Bluetti.
Самый большой минус в Bluetti и не только - это что
нет ограничения уровня заряда или разряда,не включается после полного разряда автоматические AC.
И крайне нежелательно разряжать полностью в ноль потому что у неё стоит пассивный балансир и может потом выйти из строя батарея.👍🏻
А вы красавчик,потому что вы побеспокоились за свою семью и за самого себя.
💪🇺🇦ЗСУ🇺🇦💪
Через додаток можна оновлювати прошивку станції
@@aleksgots7456 так, але це сервісна функція, а не перевага для клієнта. В станціях, де нічого оновлювати не треба і прошивка одразу добре вийшла, люди користуються без додатку і все в них чудово ;)
@@yuriylifehacks дивне відношення. тобто можливість онлайн звернутись в тех підтримку девайса і також онлайн отримати рішення своєї проблеми - це не перевага???? тобто "сервіс" - не перевага??? тобто якщо в дійсно гарній станції присутній баг, але немає можливостей додатку - то ідеальний варіант - змиритись і звикнути до бага - оце реальна перевага???
🐈 ❤
Ми 10 років навряд проживемо такими темпами 😢
@@golyj000 ну, якщо не будемо готуватися серйозно і не забезпечимо себе всім самі - точно не проживемо. Бо держава не поможе.
@@yuriylifehacks газу вам держава не дає? Світла не дає щодня? Може вам пального держава не дає? Чи захисту всіх обласних центрів від орди (яка є реально 2 армією світу) 2,5 років повномасштабки? Може держава супермаркети закрила? Та за поребриком вас чекають, якщо така погана для вас Українська держава. Як варіант проживіть в якісь печері хочаб 1 рік подальше від всіх благ держави щоб потім цінити те що маєте.
Які темпи вам не подобаються, вам складно прожити ще 10 років війни в яких 2 армія світу не може окупувати жодного обласного центру?
@@PravdaVam звичайно, політика "могло бути гірше" дуже вигідна, щоб виправдати промахи підготовки до очевидних загроз, але ми вже не в 2014 і навіть не в 2022 році, щоб казати що щось сталося зненацька.
@@yuriylifehacks Київ мав впасти за лічені тижні за даними розвідки цивілізованого світу. Але те що Київ не впав і не окупований жоден новий обласний центр, абагато кому з місцевих колаборанто-ждунів не подобається, а найбільше не подобається що у них президент сьогодні не путін.
на жаль так і буде...
Я енергетик і з сумом змушений констатувати,що зима у нас буде дужк складна !
@@hotnews9294 я сідав і рахував дані з відкритих джерел за травень 24 року і порівнював з даними за 21 рік, в мене вийшло що близько 60% генеруючих потужностей пошкоджено, зруйновано, або окуповано. Це я не кажу про маневрові. В нас світло поки що є, бо ми купуємо енергію з Європи (а не продаємо як кричать тьотки з Мілану в інтернеті) і ще тому, що величезні підприємства типу Повсталі та інших знищено або окуповано, тому споживання менше. Але якщо ворог продовжить обстріли (а нема причин не продовжити), то зимою якщо світло буде 2 години на добу, то це буде вже щастя.
@@yuriylifehacks На рахунок 2 години на добу,це дуже песимістичний сценарій.Але те,що небуде електроенергії більшу частину доби,це факт.
Зараз ми дійсно велику кількість електроенергії купуєм в ЄС.У зимку такої кількості імпортованої електроенергії вже не буде,бо європі теж буде в притик.
А ще якщо р##сня почне довбати розпридільчі підстанції ,які прилягають до АЕС,то буде зовсім кепсько.
@@hotnews9294 так я власне такий прогноз і роблю з розрахунком що русня буде далі обстрілювати. На відміну від 2022 року вони цього разу обрали кращу стратегію і в них все виходить, нема причин їм зупинитись поки не знищать все крім самих АЕС, які через неможливість передавати енергію далі прийдеться просто заглушити до мінімальних показників. Ну і з купівлею то як пощастить вже... В багатьох країнах ЄС електричне опалення, не ясно чи матимуть що нам продати... Раніше ж то ми їм продавали...
@@yuriylifehacks думаю, Європа готується, нарощує виробництво і залучає додаткові потужності, хоча б для себе
@@orestfilin5959 ну Європа точно готується, а не так як наша влада, але все одно це на роки все і щоб наростити потужності потрібні роки
Ну, це відео не відповідає на питання у заголовку... Воно не є ані оглядом ані реальним аналізом того чи варто її покупати. БО у 1 випадку відео не розказує про всі фічі та ТТХ станцій, а у 2 - зовсім нічого не аналізує про те варто чи не варто, а лише "філософськи" питає глядача про це.
Щоби відео вирізнялося з поміж пафосних гундосиків інших оглядів слід було нарешті, вперше, порівняти такий неочевидний але дуже добре відомий десь на Заході, параметр як вартість утримування - Total Cost of Ownership. Саме він відповідає на питання варто чи не варто щось купувати у довготривалій перспективі.
Беремо 3 можливі альтернативи: генератор, СЕС на інверторі з акб та оці станціі. Рахуємо ціну 1 кВт*год з коробки (ціна/1 кВт*год), за гарантійний період, за строк служби акб тощо і отримуємо дійсно наближені до реальності дані про те, що кожна з них вартує користувачеві насправді.
Але ніт, ютуб (більшість його ютуберів) не про це.
Варто зазначити , що Power Lifting не працює в режимі UPS
О, цікаве уточнення
2 квт берите..на розетке по 45 тысчч сецчас есть
Какую станцию имеете ввиду?
@@aleksandrzavodovskij9698 блуетти ас200р..уже 55 на розетке..
Я брал за 53..одну из последних забрал, после этого недели 3 в продажи не было, но Ценник стоял 64..потом появились по 45 тыс , сейчас 55.
Цена неадекватно меняется
Це яка модель?
@@nitro04ua Зарядная станция Bluetti PowerOak AC200P / 2000 Вт / 2016 Вт⋅ч /
@@Se6astyan.Pereir0 зрозумів. Думав АС200PL, хотів сказати що то був джек-пот :). Але тепер зрозумів чого така ціна. Непогана модель, не без нюансів але за такі гроші ок.
Не могут они долго служить, проблема в отсутствии активного балансира, итог очень быстрый разбаланс и гаплык акб, они не расчитанны на каждый день туда сюда гонять.
@@vovanmaminivich6901 підкажіть, а які стації мають активний балансир?
А мені не подобаються ці Блюєтті, маленька сильно гріється в режимі ДБЖ, і мабуть від того перегріву іноді відрубається, від чого в мене 3д принтер зависав 😢, а друк відповідно запорувавася ((, ще в мене є також eb70 то та взагалі в з 3д принтером уходить чомусь в захист, тому як ДБЖ не рекомендую зовсім! А eb70 ще й дуже гучна при зарядці, і в неї не поставиш silent mode бо нема блютуза ((. А ще згадав, там usb порти без швидкої зарядки, це взагалі якесь жлобство, нащо таке робити. В мене ще є маленька китайська зарядна станція, в 2 рази меньша по розміру за eb3a, але там ємність така сама і з USB зі швидкою зарядкою, а ще дуже тиха, так там 200Вт всього 220 але цього цілком достатньо, як для такої ємності, котел газовий наприклад чудово працює.
@@esv856 дякую за розгорнутий відгук! Так, в меншої станції є якась дивна річ з нагріванням. І шумлять майже всі моделі Bluetti.
А як називається модель вашої маленької станції?
@@yuriylifehacks ctechi gt200pro але я чув різні відгуки про неї, і знаю ще двох користувачів такої самої, в них не все так ідеально в одного кнопка зламалась, в іншого теж був якийсь нюанс, можливо мені пощастило )), тому не можу одночасно рекомендувати))
Хоча ціна можливо компенсує ці нюанси. Точно не можу сказати...
@@esv856 але все одно дякую за відповідь, мені просто дуже цікава ця тема, намагаюсь дізнатися побільше!
А скажіть за скільки китаєць заряджається?
в мене АС240Р - шуму не багато
Батарейка за оверпрайс без задач... Тобто задачає в неї є, це зарядити ноут хіпстеру на горі Кіліманджаро
@@elpistolero88131 а суворі мужики посеред квартири розпалять багаття і будуть смажити мамонта! А продукти понесуть в печеру ховати щоб не зіпсулись! Так і переживуть добу без електрики!
Я розумію, що словники не завжди розуміють семантику. Але ж в людини має бути відчуття слова. Чи варто купити? Так, варто. Ні, не варто. ruclips.net/video/gLq2jAcN7LQ/видео.html
@@spee4k добре, що окрім звичної аудиторії, відео привернуло увагу і любителів чистоти мови. Дійсно, варто вживати слова максимально коректно.
Але також маєте розуміти, що "вартує" мною було вжито в значенні "коштує", бо про це я хотів розповісти, а не лише в значенні "варто".
До речі, яка у вас освіта, розкажіть, глядачам буде цікаво?
@@yuriylifehacks туше :)
Цікава альтернатива генераторам
Особливо якщо врахувати, що генератор треба обслуговувати, міняти масло, доливати бензин... дорогий... А тут ще й сонячні панелі можна підключити.
Дякую за відгук!
@@yuriylifehacks бред. при чём тут генератор и ЗСка? зска это хранение елки. а генератор это выработка. что мешает включить качан, и постороить цепочку Аля.. нет света 12+ часов зска в 0 высажена. генератором от 2кв нагнать за час ЗСку в 80-100 % и фсо. Но это слишком сложная цепочка. потребительские полупокеры умеют только ныть да тупо пульт клацать
Всілякі блюетті тільки заглиблюють енергетичну кризу бо накопичення і повернення електроенергії йде з досить суттєвими втратами на перетворення. Допомогають країні тільки засоби альтернативної генерації
@@ВиталийУдав-р1з так портативні електростанції не призначені для того, щоб допомогти країні, вони для того, щоб індивідуальні домогосподарства могли мати запас заряду на час відсутності живлення і не залежати від енергосистеми, бо треба усвідомити що подбати тепер має кожен сам за себе
@@yuriylifehacks Да)) топ. дбайтэ кожэн сам за сэбэ. а ещё боргы нам виддавайтэ а ещё и ещё... крч топчик)
Кризу вони не заглиблюють. Просто збільшують ваші платіжки на розмір втрат на перетворенні в обидва боки. Поточна проблема енергосистеми не в спожитій КІЛЬКОСТІ кВт/г, а в моментальній ПОТУЖНОСТІ кВт, яку не може забезпечити генерація в пікові години. АЕС генерують достатньо кількості, і могли б генерувати і більше потужності, але дівати її буде нікуди, а швидко балансувати навантаження вони не вміють. А маневрова генерація, яка за це відповідала, вийшла з чату зусиллями пєрдостана разом із можливостями зливати надлишок генерації АЕС.
Суто математично, звісно, якщо ми зі світлом окрім пралки ще врубимо зарядку блюєтті на 1.5кВт, то ми будемо моментально споживати більше, ніж могли б без неї, але дуже навряд кількість автономних джерел живлення в домогосподарствах без генерації відчутно впливає на миттєве споживання в рамках країни/міста/мікрорайону. Просто порахуйте, який відсоток ваших знайомих/родичів має такі станції, які тягнуть 1-2квт під час зарядки?
@@Kaliberdos гарно сказано! Приємно знати, що хтось ще розуміє нюанси з маневровими потужностями в енергомережі країни.
Тому й потрібно до них ще докупити сонячну батарею, тоді всі будуть в плюсі. Яку б порадили, по співвідношенні ціна/якість/по максимуму всепогодність і для багатьох важливий фактор - можливість генерації електроенергії через скло?
безконтактна зарядна безтолкова! швидкість заряду мала а жре батарею
Bluetti EB3A вкрай не рекомендую - тут неймовірно жахливий інвертор в плані ккп, anker 535 НАБАГАТО кращий
Може інвертор і кращий, але я не рекомендую Anker 535 через зовнішній адаптер зарядки, бо заряджати від мережі станцію на 512 Вт/год впродовж 4,5 годин - це абсурд
@@yuriylifehacks при тих відключеннях які були за весь час для anker 535 4 години зарядки не критично, тим більше її можна заряжати менше ніж за 3 якщо ще через type-c підключати і вона дуууже тиха і головне що з неї можна отримати заявлену ємність. BLUETTI eb3a не здатна віддати навіть 200wH, в реалі ближче до 160 а це по суті просто павербанк безтолковий. Маю обидві ці станції тому і можу робити висновки на основі досвіду використання обох, звісно якщо будуть дуже жорсткі графіки не більше двох годин то тут вже треба щось значно дорожче типу 757 або delta 2
@@AlexZaglushaka не скажу що прямо Bluetti EB3A така безпроблемно, але я б не брав станцію, яка замість 0,5 год заряджається 4,5 год, який тоді сенс в ній? Вже з таким успіхом можна купити недорогий акумулятор з інвертором і заряджати його 4,5 години і ще й заощадити. Коли купуєш брендове готове рішення, то хочеш отримати продукт без незручних нюансів, особливо коли є розуміння, що взимку може електрика бути не довше 2 годин на добу.
А от що дуже тиха - ото реально великий плюс, бо ті всі Bluetti шумні.
@@yuriylifehacks зарядна станція потрібна щоб її суто заряджати чи може все ж таки щоб вона довше і ефективно віддавала свою ємність? Якщо і далі будуть інтервали коли є світло >=3 годин то швидкість зарядки достатня і не є взагалі проблемою, проблеми будуть тільки при дуже суворих відключеннях але то вже все одно яка з цих станцій у вас. Також Eb3A не заряджається за 30 хвилин, реальний час зарядки трохи більше години і то якщо включений турбо режим який скорочує ресурс батарєї. По факту при підключенні додаткового зарядного type-с 535 заряджається з тою самою швидкістю якщо враховувати ємність. Тобто за 1,5 години ви отримаєте 50% що єквівалентно 100% wb3a, тільки при цьому ви ту ємність зможете використати в повному обсязі на відміну від bluetti
@@AlexZaglushaka щось в цьому є. А як ви виміряли скільки ємності віддає єб3а і акнер?
Людина більш обізнана за міністра енергетики....
@@x_Oleksii_x маю підозру що він теж мав би знати, але нам пиздюнькає що все нормально. Лишилось зрозуміти з якої причини...
Дякую за огляд, корисно ))
Але от зауважу про ціну АС180р, офіційно з нормальною гарантією від виробника це наразі 60тис гривень і ніяк не 40
В Європі - 40
Я то знімав ще в червні, може тоді ще десь були такі ціни і я то знайшов, а зараз вже всі ціни вдвічі вищі за ціни в травні 2024 року, на жаль 😢
Та воно реве, як двигун літака
@@zaharkolombet461 та, є трохи така штука
Який сенс цього резервного живлення, якщо воно не генерує енергію, коли не буде світла дуже багато, то ваші станції на які ви викидаєте по 50-100к будуть непотрібними, хоча самому набагато можна дешевше зібрати, так ось який сенс в цьому, відстрочити 5-6 годин відключення😂
Ну це ж тупа трата коштів, краще купити інвекторний генератор навсяк випадок, потім можна зібрати станцію, а не купити у бариг за х2-3 націнкою, і в гаражі можна буде заряджати цим інвекторним генератором цю станцію, а не просто купити станцію за 100к і чекати на світло щоб її постійно заряджати, треба трішки думати головою, а нашим людям пофіг на це вони просто купляють і підтримують бариг.
@@nagrani2531 та не всі живуть в селі, не всі можуть поставити в дворі генератор, не всі мають гараж. Якщо жити в особняку, то вже можна ставити і панелі сонячні, і вітряки, і навіть мініГЕС збудувати на річці, але і ці рішення теж будуть коштувати десятки і сотні тисяч гривень. Багато хто живе в багатоквартирному будинку і якщо купити станцію, яка забезпечить живлення добу, то це цілком закриє потреби мешканців.
я працю будівельником, робимо внутрішнє оздоблення. Забудовники не дозволяють використовувати генератори на об'єктах котрі на бензині та дизелі. При тому, що ще не на кожному обʼєкті є балкони. А ці станції безшумні та дозволяють працювати увесь день зі світлом. Станція заряджається дуже швидко, навіть коли на обʼєкті світло всього за день 2 годи, цього цілком вистачає щоб працювати цілий день та зарядити на наступний день.
До неї на зиму обов'язково потрібно сонячну батарею, щоб дійсно бути впевненими, що будете із світлом
@@OlegKapust причому тут ціни на електростанції в ес🤦якщо я писав що власноруч зібрати дешевше...
@@nagrani2531 комегтар був не на ваш рост
Ціна їх стала неадекватна , підтримувати тих хто наживається ?
В Європі можна взяти,все адекватно
@@CaptainUlitka щодо ціни ви праві. Ціна на Bluetti EB3A зросла ВДВІЧІ з травня 2024 року. Але так само рівно вдвічі зросла ціна і на станції Choetech та Fossibot, які я показував в попередніх відео. Взагалі на всі станції ціна зросла в два рази. Так само і на інвертори - в два і часом в три рази.
То що ви пропонуєте людям? Не купувати нічого і сидіти взимку без світла по 20 годин в кращому разі? Чекати що президент врятує?
Чи може ви знаєте на які станції не завищена ціна чи в яких продавців? Скажіть, я куплю теж.
@@yuriylifehacks не купувати в будь якому випадку , якщо дуже вже буде пекти то шукати тіж пункти незламності для роботи , чи коворкінги . Купуючи зараз станцію напевно не менше 75% вартості це вже втрачені кошти . Доречі зробіть більш детальний огляд на 50% генерації втраченої , бо без фактів то всьо іпсо . У Києві наприклад останній тиждень мінімум відключень а кондиціонери як палили при +30 так і зараз всі палять . Не знаю можна вірити старій курві Тимошенко чи ні , але вона казала що побутові споживачі на 100% покриваються потужностями АЕС
@@CaptainUlitkaпункт незламності - це вже в критичній ситуації піти зігрітися і підзарядитись. І то вони не всюди є, не всюди адекватні, і явно не розраховані щоб купа людей прийшли на 8 годин попрацювати цілий робочий день.
Але ви забуваєте, що елекотрика - це не тільки лампочка, телефон і ноутбук. В кого опалення від котла - електрика потрібна щоб його запустити, бо уявіть собі що в квартирі взимку страшний дубак, а у вас маленькі діти чи хворі старенькі родичі. А тепер уявіть що надворі +30 влітку, електрики нема 20 годин і ваш холодильник потік, все гниє і розкладається, у вас тупо нема що їсти, бо у вас хвора нога і ви живете на 16 поверсі і вийти не можете. А тепер уявіть що ви живете в будинку без газу і щоб нагріти собі їсти потрібно увімкнути електроплиту. І цих варіантів може бути безліч. Ви, мабуть можете зробити вибір не купувати резервні джерела живлення, але для багатьох це питання виживання.
Щодо того чи вірити старій з косою - я би не вірив ні їй, ні зеленим. Звісно, міненерго заявляє що ймовірна дуже важка ситуація взимку - це ІПСО, але міненерго пиздюнькає нам, як пиздюнькали нам по тєліку спочатку про шашлики в травні, потім про 2-3 тижні...
Я подумаю як можна буде подати інформацію, яку я знайшов щоб це було цікаво та інформативно, якщо мені це вийде, то зніму відео де розкажу що я дізнався і як рахував. Дякую за підказку!
@@yuriylifehacks я до того що краще затягнути паски :) але не витрачати тяжко зароблені гроші на спекулянтів , іхати значить по селам , ділити з сусідами світло і тп
Звісно що вартує купити. В першу чергу пенсіонерам в яких 2900 пенсії!
@@Виталий575 маєте кращі ідеї? Що можна купити за 2900 щоб помогло пережити добу без електрики?
@@yuriylifehacks верёвку и мыло.
"Весела хіптерська штучка" (додаток) потрібна. За умови реєстрації вона дає можливість оновлювати прошивку.
@@aivarnetski268 а для чого оновлювати прошивку окрім випадків коли вона фігова?)
@@yuriylifehacks Для того ж, для чого в принципі існує оновлення програмного забезпечення: виправлення вад, вразливостей, додавання нового функціоналу та т.і. Я, наприклад, давно звик, що в мене усе регулярно оновлюється: роутер, BIOS, операційна система на кожному пристрої тощо...