Гіперактивна дитина, поради психолога.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 20 сен 2024
  • Уривок, повністю вебінар Грищук О.Ю. за посиланням: • Синдром гіперактивност... ; vseosvita.ua/w...
    Початкова школа. Поняття синдрому гіперактивності та його проявів. Як допомогти гіперактивним учням інтегруватися у класі та уникнути цькування з боку однокласників, тонкощі взаємодії з батьками інших учнів.

Комментарии • 9

  • @ЛюдмилаАлександричєва

    Прекрасна лекція, дуже дякую!!!

  • @andrijstorozenko5631
    @andrijstorozenko5631 5 месяцев назад +1

    Хочу порівняти два типи дітей. Одна дитина не слухняна. Скажемо, мама їй сказала не виходити на двір доки вона не прийде, а дитина через деякий час як мама пішла, одягається і йде гратись з дітьми.
    Ти їй кажеш, мама ж тобі казала не виходити на двір. А вона відповідає. А що вона мені зробить? В дитини свої бажання, те що їй хочеться, на першому місці, а все інше вона майже не слухає. Бо що її зупинить, вийти на вулицю, якщо мами немає ще? Ця дитина думає що вона зараз хоче, а мама, коли бачить таку поведінку, лише намагається знайти підхід, щоб якось можна було її чомусь навчити без побиття. В цьому випадку, з дитиною буде менше проблем у майбутньому.
    Інший варіант. Дитина хоче щось, кудись піти, щось, щоб їй купили, постійно чує ні, не можна, не буду, не роби цього, якісь обезцінення, порівняння, залякування. Дитина сприймає це серйозно і перестає щось просити, щось хотіти. Вона сама собі на одинці грається, з новими дітьми не говорить, не знає що сказати, що взагалі їй можна робити. Стоїть, чи сидить і грається сама, доки хтось до неї сам не заговорить, чи не запропонує погратись. Вона не ініціативна, тихенька, не знає що їй можна. В школі немає друзів, діти з неї насміхаються, вона все тримає в собі і так йдуть роки.
    Я про те, що є діти, які мають сильну опору на своє Я, що вона хоче. І є діти, які вірять, що батьки краще знають що роблять, от тому їх слухаються.
    І страх цієї дитини перед батьками, забороняє порушити наказ, заборону, на те що вона хоче робити.
    Слухатись, дорівнює не думати власною головою. Зазвичай воно так і виходить, коли дитина подавлює свої бажання і слухає батьків від безвиході.

  • @sofiakosko9496
    @sofiakosko9496 6 месяцев назад

    Прослухала 10 хв, складається враження, що ви взагалі не маєте поняття про РДУГ. Прикро, що в українських школах рідко працюють професіонали

  • @doralike8141
    @doralike8141 2 года назад +2

    Будь ласка прошу поради . Моя дитина гіперактивна переїхали до нової школи в Чехії . Але донечка не хоче сидіти на уроці кричить, так її цькують. Але вона безмежно хороша, добра

  • @iren6473
    @iren6473 6 месяцев назад +1

    Якщо дитина активна, а у закладах навчання дитині подавляють її волю, щоб сидів, як овоч, то потрібно дитину до психіатра!!!
    Потрібно змінювати систему освіти, не задавати домашку хоча б у молодших класах і побільше занять для розвитку проводити, активних занять, тоді дітям і цікаво буде, і активних дітей не будуть цькувати…

  • @doralike8141
    @doralike8141 2 года назад +1

    Так як допомогти

  • @ЮлияКуприянова-ю5в
    @ЮлияКуприянова-ю5в 11 месяцев назад

    Слухаю 9 хвилин, рекомендацій поки немає. Тільки одну гарну ідею почула- день два не ходити до школи

  • @МаріяЛитвин-о6т
    @МаріяЛитвин-о6т 5 месяцев назад

    Взагалі-то це вирішують батьки. Бо вони народили цю дитинку, виховували до 6-7 років і хочуть навчити дитинку найкращому.
    А ваші "лікарі" можуть, з дозволу батьків, лише оглянути дитинку і дати батькам пораду. А вже батьки вирішують чи слухати "лікарів" чи ні. Ось так.