Проводимо перший огляд озимих культур в 2025 році / Київщина / Щоденник Агронома #30

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 7 фев 2025
  • 🌾 30-й випуск "Щоденника агронома"! 🌾
    У цьому відео науковий співробітник Himagro M Сергій Шульга проводить перший моніторинг полів у 2025 році. 🔍 Ми оцінимо стан озимих культур - пшениці та ріпаку - після зимового періоду та обговоримо перспективи їх розвитку.
    Які зміни відбулися в посівах? Які фактори можуть вплинути на майбутній урожай? Дізнайтеся у новому випуску! 🎥🌱
    HIMAGRO M
    земля цінує розум 💛💙
    #Агрономія #ЩоденникАгронома #HimagroM #ОзимийРіпак #ОзимаПшениця #МоніторингПолів #СільськеГосподарство #Рослинництво #АгроУкраїна #Агро2025

Комментарии • 2

  • @Злий_фермер
    @Злий_фермер 2 дня назад +1

    Працював в цьому році Цукрон профі,нормальний препарат, результатом задоволений.Чим будете працювати від дводольних бур'янів весною?

    • @himagro.m
      @himagro.m  День назад +1

      Доброго дня!
      Щодо ріпаку працювати проти бур'янів не планується, так як зазвичай вистачає осіннього обробітку. Але якщо не встигли і не проводили осінні обробки, то можна використати Цукрон Плюс, Цукрон Профі (дотримуючись регламенту застосування, фази культури). Також додатково можна почистити або підсилити препаратом Етафорон. Є практика застосування препарату Клінефект, якщо ріпак стійкий до імідазолінонів.
      Щодо пшениці, також будемо спостерігати за наявності бур'янів. При потребі в ранні терміни обробітку при низьких температурах можна задіяти препарати Амадор, Сарацин. А при настанні середньодобових вище +10, такі препарати як Тристар, Герсотил, Стугна, Флумет, Цукор Плюс, 2,4-Д Актив, Подмарин, Оптимум, Мікодин, Оріон, Магістр. В загальному є дуже великий перелік, але все потрібно розглядати та підбирати до кожного поля індивідуально, тобто період внесення, фаза, види шкідливого об'єкту.