Документальний фільм ""ХТО МИ? ПСИХОАНАЛІЗ УКРАЇНЦІВ | Офіційний трейлер

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 29 авг 2021
  • Фільм на сайті www.htomy.online/
    ОПИС:
    Українці, нам треба серйозно поговорити. Час настав, ми вже дорослі і свідомі. Наша колективна підсвідомість керується психотравмами минулого, а у нас за 20 століття їх сталося чи не найбільше в Європі.
    Перша і Друга світові війни, Голодомор, розстріляне відродження, репресії і тотальний контроль понад 70 років під час окупації комуністичним режимом.
    Це не просто трагічне минуле, це колективна психологічна травма, яка передалась нам сучасним поколінням українців, і яка не дає змоги вийти на новий рівень суспільного і державного розвитку.
    Це проявляється фактично у всіх сферах життя: скільки ми їмо, як створюємо бізнес, як заощаджуємо і думаємо про гроші, як виховуємо дітей, як будуємо домівки, як обираємо і владу і як до неї ставимося, як ми спілкуємось одне з одним і зрештою як ми бачимо своє майбутнє.
    Документальний фільм «Хто ми? Психоаналіз українців» - це колективний сеанс психотерапії у формі кіно, за час перегляду якого ми маємо згадати, що сталося і зрозуміти як це на нас вплинуло. Ми маємо опрацювати наші травми, аби стати здоровою і успішною нацією. І це лише перший крок.
  • КиноКино

Комментарии • 16

  • @Linkinson
    @Linkinson 2 года назад +22

    Що ж… Був на прим‘єрі фільму в Києві «ХТО МИ? ПСИХОАНАЛІЗ УКРАЇНЦІВ» режисера Олександра Ткачука.
    Спробую поділитись своїми роздумами після його перегляду. Почну з того, що не сподобалось.
    Мене насторожили такі персони, як Йосиф Зісельц, бо для мене дуже дивно дивитись, як єврей обговорює тему Голодомору, при цьому що країна Ізраїль не визнає його геноцидом. Також, персона Антона Дробовича, який заявляв, що Степан Бандера - не є його моральним ідеалом та що жертви Голодомору - це 3,9 мл. осіб, а не 10,5 мл. Той же Микола Рябчук роздратував висловами «проєкт Україна» (своїх дітей/батьків теж проєктами обзиває?!), «дві сили»- українська і малоросійська (з цим теж не погоджуюсь), а особливо вибісила постать - Ярослава Грицака! Цього чергового Олеся Бузину навіть коментувати не хочу.
    Проте, режисер дуже дозовано вибирає з мовлення цих осіб правильні думки для своєї картини, за що йому окрема вдячність.
    Також, розгнівало твердження, ніби «у нас небуло/немає еліти»… Що тут сказати?! Малі малим все міряють!
    А ще, часто різало вуха слово «ідентичність», ніби в нас свого українського відповідника «самобутність» немає. Але це таке… Тут мусиш погоджуватись з тим, що до «свободи» багатьом потрібно дорости. І ми ростемо! І це вже те, що сподобалось мені у цьому кіно.
    Був момент, коли я зловив одну деталь, яка притаманна нашому одвічному ворогові: імітація розстрілу. Що в «Холодному Яру» Ю. Горліса-Горського, що у спогадах людей, які пережили заслання і концтабори, що в розповідях учасників бойових дій сьогоднішньої війни Московії проти України - методи катуваня вже століття залишаються однаковими. Московити - це дикарі і людоїди.
    Виходячи з назви фільму «Хто ми?», в мене цілком логічно постало питання щодо «графи національність», яка наразі- відсутня в офіційних документах. Як дізнатись «хто ми?», як не з офіційного документа, наприклад, паспорта?)
    Переконаний, що давно потрібно прояснити
    концепційну різницю між поняттям ГРОМАДЯНСТВА і НАЦІОНАЛЬНІСТЮ (етнічністю).
    Рамкова Конвенція Ради Европи "Про захист національних меншин" надає право людині ВІЛЬНО вирішувати, до якої національности вона належить.
    Чому графа "НАЦІОНАЛЬНІСТЬ" зникла з документів цивільного стану в Україні? З якою метою?Подумайте самі! Фільм показує, що цю «мету» намагалися досягти через ГОЛОДОМОРИ 1933, 1947 років щодо селянства, через терор і репресії інтелектуалів упродовж колонізованих століть.
    До речі, порівнюючи з фільмом «Соловей співає, доки голос має» який просто показує проблему, документальна стрічка «Хто ми? Психоаналіз українців» дає відповіді на питання «що робити?», «у якому напрямку потрібно йти», «як подолати психотравму?» та дає певний «діягноз українцям».
    Для мене основною цитатою цієї кінострічки стала : «Не пристосовуватись до хибної системи, а закочувати рукава і виборювати правильну дорогу до розвитку».
    У моїй реальності, зараз це демонструють поліціянти, які не вибирають запропоновані керівництвом рішення, а вперто виборюють свою правду. Можливо, колись буде так з «виборами», де люди не будуть вибирати запропонованих «прохідних» (бо високі рейтинги- це не завжди правильний вибір), а будуть обирати «свою непопулярну правду і добро», а не «меньше зло, яке згодом виросте».
    Також, дізнався що в нас є Український інститут майбутнього)
    Позаяк фільм явно розрахований на широке коло «споживачів», то, на мою думку, його дійсно ВАРТО показувати всім українцям, бо ця стрічка- змушує людей думати та аналізувати. Переконаний, що кожен знайде в ньому щось своє!
    Отож, долаймо свої психотравми, конвеєрне мислення, меншовартість, лікуймо ці запущені хвороби, берімо відповідальність за себе, не чекаймо та звинувачуймо когось, а натомість - робимо усе можливе від себе у свої царині буття!

  • @user-zo9ws6ov1m
    @user-zo9ws6ov1m 2 года назад +17

    Дуже актуальний і цікавий фільм.Дякую шо створюєте і порушуєте таку тему.Дякую!

    • @mamaymedia
      @mamaymedia  2 года назад +1

      Дякуємо. Фільм буде доступний онлайн з 29 січня на цьому сайті www.htomy.online/

  • @tetianabrick7004
    @tetianabrick7004 5 месяцев назад

    А всі зрозуміли фільм. Я змушую дивитися на ютубі вже втретє цей фільм та ставлю на повтор кожний блок бо тупо не йде інформація в мозок. За Ігора Михайлишина подяка. Ніколи не чула про нього нажаль тепер шукаю його книги.

  • @kyrylglazko5127
    @kyrylglazko5127 2 года назад

    Гарно,не те слово дуже гарно!Треба більше цього показувати усюди!

  • @maryanaviter4574
    @maryanaviter4574 2 года назад +3

    Дуже класний фільм. Кожен українець має краще знати історію і розуміти спосіб свого мислення. Це фільм саме про це. В ному згадують про історичні події, про наслідки тих подій , які впливають на наше мислення, на мислення українців. Однозначно вартий уваги.

  • @olegmyrgorodsky4142
    @olegmyrgorodsky4142 2 года назад +7

    Дуже чекаю на доступ стрічки в интернеті

    • @mamaymedia
      @mamaymedia  2 года назад +2

      Вітаємо. Фільм буде доступний онлайн з 29 січня на цьому сайті www.htomy.online/

  • @MyValkyria
    @MyValkyria 2 года назад +1

    Дуже дякую! Ємко і чітко і навіть з певними відповідями Що робити. Рухаємо разом!

  • @kimbor64
    @kimbor64 Год назад

    Ми вистояли і переможемо

  • @liudmilacalohard7066
    @liudmilacalohard7066 Год назад

    Низки уклин Украине ❤️ ❤️ ❤️

  • @vikaaki
    @vikaaki 2 года назад +1

    Дуже цікаво! Де можна переглянути стрічку? Чи можна її буде переглянути англійською мовою?

    • @vikaaki
      @vikaaki 2 года назад

      Маю на увазі субтитри))

    • @mamaymedia
      @mamaymedia  2 года назад +4

      Вітаємо. Фільм буде доступний онлайн з 29 січня на цьому сайті www.htomy.online/

  • @user-jy4wg6ym1s
    @user-jy4wg6ym1s 2 года назад

    Одни нас встегивали, теперь другие

  • @1strannik1
    @1strannik1 2 года назад +3

    И актуально то, что Кравчук заложил в рабство целую страну и ее потомков на годы вперёд. Теперь он в этом кино мудрует. Мудрец сраный.