Олег раз ти почав говорити за землю то можеш зробити огляд, що з наших культур росте на Філіппінах, а що немає зокрема волоський горіх, вишня, черешня, абрикос, малина?
@@FunFunnyStudio Справа в тому, що на різних островах ну дуже різна ситуація. Але, я спробую зробити загальний аналіз, поспілкувавшись з фермерами з різних островів.
В мене з тих пір взагалі змінилося відношення щодо придбання нерухомості А що до земельних ділянок на Філіппінах то і взагалі все радикально стало іншим
От не любить він камеру. Маю надію, що скоро звикне. Про Тай, очевидно... віза - в першу чергу. Там же перебувати, як мінімум не дешево, саме з причини візаранів та ціни легального перебування.
@@NochKinO Дуже вам дякую за відповідь, зрозуміло віз рани требують кожен місяц грошей,було б гарно як ви би продовжили спілкування з Сергіем, бо проглядаю Дмитрій Вест, отец и син, там все однаково, філіппинкам купили землю,тай пашуть там.
@@kadunihor7105 Зараз, активно шукаємо землю, щодня. Буду, все це, по можливості висвітлювати. Мало того, вже маємо дуже гарну пропозицію, але Сергій відмовляється від неї. Тому, скоро я оприлюдню цей варіант, і можливо хтось зацікавиться. Так, я перетворююся на земельного баригу...)))
рівень океану підніметься лише на метр. Це зачепить лише континенти по тій причині що вони мають велику площу на низинах яку нереально підняти вверх. Острівні країни це не зачепить бо більшість з них непогано так підняті. А якщо це малі острови то їх взагалі не сильно дорого можна підняти вверх за необхідності. Вибирати по схилу місцину взагалі безсенсовно. Аби на 1,5-2 метри вище моря от і все.
Мене більше лякає близкість Тайваня. В контексті можоивої світової війни. Тому я би, можоиво, вибрав або острови Полінезії, або, саме найближче, Індонезію.
@@АртёмЗубко-х8ы Я жив раніше в Індонезії, на Філах таки краще, по багатьом позиціям. Що до небезпеки, якщо щось трапиться, то знаю де запасний аеродром, де я вже теж жив раніше - Папуа Нова Гвінея. Але, не думаю, що до цього дійде. Бо малі острови, мало цікаві агресорам, типу Китаю. Бо, просто буде не до них.
Пане Олеже доброго дня!Дуже дякую за важливу інформацію. Для мене ця тема Дуже важливо.Чи можу я з Вами зв'язатись онлайн?Дякую за те що Ви ро.ите,з повагою Костянтин
Привіт! Я ж писав Вам у ФБ, Ви не відповіли, тому я відхиив запит. Я тут відповідаю, на будь які питання. Чи Ви хочете індивідуальну платну консультацію?
Я так розумію,до ці острова більше підходять для айтішників? Наврядчі можна знайти якусь стабільну нормальнооплачувану роботу? Зробіть будь ласка на цю тему відео. Дякую.
Ти бачила тут, моє відео.... Як я жив з відьмою.....? ruclips.net/video/22IbJXFrC0E/видео.html Там, майже про це, але випадково так склалося. Ніякий будинок в світі, того не вартий.
От і я, про те саме думаю. Воно, все таке коротке, це я про всі життєві процеси, а острови такі красиві, і їх так багато, що взагалі не має бажання до якогось певного місця прив'язуватися.
Дякую Олег. Дуже цікавлять такі теми: Як європеєць переносить таку жару, вологу і постійні дощі, чи не набридає це? Адже навіть вночі 26. Яка там земля з точки зору с/г. Що росте гарно, що погано, з наших с/г рослин? Якщо можна.
Я вже Вам казав, що у Вас не вірна уява про місцевий клімат. Я вже забув, як виглядає кондиціонер, бо він мені не треба. З с/г, ситуація координально різна на різних островах.
так той німець хитрий, він не просто дерев насаджав, а їжі собі власної насаджав )) то в нього там мегдаль росте чи що? цікаво дикий чи сортовий?.. питання щодо бізнесу... - а як там у вас справи з бамбуком? з нього, здаеться, вийшов би чудовий, а головне, автентичний дах ), а ще головніше - дешевий і надійний )
@@NochKinO значить я буду першим хто побудує бамбуковий дах і він не буде протікати ) ( на справді не перший бо китайці і японці знали в цьому толк ще тисячі років тому. Не здивуюсь якщо саме так було вперше винайдено черепицю, коли люди ще не знали що глину можна запікати щоб вона не розкисала. Бамбук це ж і є готова природня черепиця, яку тільки порізати треба правильно). Вибачте що я такий прискіпливий, просто вже мрію ( ні, навіть вже планую), як я буду там жити )
Власником землі на Філіппінах ви стаєте досить умовно - там дається тайтл на право розпорядження землею навіть самим філіппінцям, але цей тайтл не є чистим правом власності. Тож папір на користування землею! Тому найясніше купівля через оренду на 25 років або помісячна аренда. А якщо хочете такий тайтл краще отримати дитину з філіппінкою і на неї оформити щоб не було намірів родичів дружини і її підбурювання для ймовірного віджиму Хоча за статистикою ріелтерів людина змінює місце свого житла в середньому раз в 20 років
Все вірно кажете. Тому реальна ціль - це придбати землю, до кінця власного життя, без ілюзій, що ту землю, успадкує потім хтось з власних родичів. А щоб не було зайвих гойдалок, робиться правильний договір аренди. Якщо вірно його скласти, то обидві сторони будуть не зацікавлені, в будь яких розірваннях угоди. Бо тоді, та земля, може стати нічією, на багато років чи навіть десятиріч, доки не закінчиться судова тяганина. А вона тут, ну дуже довга.... Все вірно, за такої цілі? Чи я чогось не враховую?
@@NochKinO Я теж вивчав цю тему і таких висновків дотримуються іноземці, які там вже жили. Там і бізнес не дуже вигідно заводити принаймні матеріальний! Послуги думаю будуть саме те - там де потрібні твої особисті скіли А сільським господарством можна цілком на орендованій землі промишляти
@@FunFunnyStudio Знову ж, різні острови - різні люди - все різне. Я притримуюся думки, що робота повинна бути онлайн, або пасивний дохід. Все, чим є бажання займатися тут офлайн, то повинно бути на рівні хоббі, і без зайвих ілюзій.
Як колись була реклама:"ондуліном потрібно було крити дах, ондуліном":). Ціково, а чи реально придбати ділянку 5-10 соток на березі не за всі гроші світу? Дякую.
@@NochKinO та зараз в Яворові може бути дорожче ніж в Києві, війна накладає свої відбитки. Цікавить наприклад на Себу, Негрос, Сікіхор. Не тусовочні регіони. Дякую.
Нарештi . Дякую Олег !!! Якщо 1.2 ГА дiлять на 5 частин , то- один надiл буде десь 24 сотки ??? Тобто 215 К евро дiлимо на 5 частин = 43 000 Евро за один надiл 24 сотки ??? Правильно тебе - зрозумiв та пiдрахував ??? Дуже цiкавить чи можливо придбати y - нiмця стандартнi 6-8 соток, ну хай 10 максимум ??? Тому що зайвi 14-18 соток по грошам будуть коштувати як будiвля новоi хати , це приблизно 30 000 евро. А навiщо потрiбнi зайвi сотки ,коли навколо тебе скрiзь пляжi, землi та курорт . Фермерством займатися не кожний буде , та ще й за таку цiну землi ....
Там, наділи різні за розміром, та за локацією. Все, що на узбережжі, то значно дорожче, ніж та земля, що біля дороги. Переділити та зменшити, то можна вирішити. Вчора, неочікувано, поступила дуже гарна пропозиція, але Сергій від неї хоче відмовитися. Варіант дуже гарний, і думаю, що саме тебе то повинно зацікавити. Завтра, я буду там знімати, і спробую висвітлити ситуацію максимально інформативно.
Дуже цiкаво . Пiдкажи Олег, порахував я плюс мiнус точно ??? Тобто десь 1900 евро сотка у локацii берега у нiмця ??? А скiльки тодi- приблизно будуть дальнi вiд берега ??? вiдсоткiв на 10-15 дешевше ?? Чи ще бiльше ?? Приблизно плюс -мiнус ....
@@Igor-yv6xp +/- вірно, але це все дуже відносно. Бо, коли ти почнеш вести предметну розмову, підкріплену серйозними намірами та наявністю готівки, то маєш всі шанси, гарно збити початкову ціну.
ДЯКУЮ !!! Просто хотiв якусь мiнiмальну яснiсть по цiнам за сотку - на прикладi нiмця . Хай це буде плюс ,мiнус . Але розумiння якесь по грошам зьявилось... Тому що знайомi казали ,що хтось з блогерiв на Себу , купував за 1600 долларiв сотку , у нормальнiй локацii , а хотiв хазяiн 2000 долларiв за сотку спочатку...
Власність землі на Філіппінах для іноземця може бути дещо складною через конституційні та правові обмеження. Ось короткий огляд правил та способів їх обходу: Конституційні обмеження: Конституція Філіппін 1987 року забороняє іноземцям володіти землею на Філіппінах. Конкретно, лише філіппінцям та корпораціям, в яких щонайменше 60% належать філіппінцям, дозволено придбавати та володіти землею на Філіппінах. Винятки: Іноземці можуть володіти будівлями, квартирами в кондомініумах або таунхаусами на Філіппінах, але не землею, на якій вони розташовані. Коли ви купуєте квартиру в кондомініумі на Філіппінах, ви по суті купуєте частку в корпорації, де філіппінська власність становить щонайменше 60%, що дозволяє корпорації володіти землею. Опції для іноземців: Оренда: Іноземець може орендувати ділянку на довгий термін, зазвичай до 50 років, із можливістю продовження ще на 25 років. Це поширений метод для іноземців, які хочуть побудувати будинок або створити бізнес. Шлюб: Якщо іноземець одружений із громадянином Філіппін, вони можуть купити землю на ім'я свого філіппінського подружжя. Незважаючи на це, правовласність залишається за філіппінським подружжям. Юридичний статус: Іноземці можуть створити філіппінську корпорацію для придбання землі. Проте щонайменше 60% корпорації мають належати громадянам Філіппін. Корпорація може володіти землею, а іноземець може мати до 40% корпорації. Спадщина: Іноземці, які успадковують землю як законний або природний спадкоємець. Правові процедури: Перед придбанням землі завжди проводьте глибокий пошук права власності, щоб переконатися, що воно чисте і вільне від обтяжень, а також щоб впевнитися, що продавець є її дійсним власником. Настійно рекомендується звертатися до місцевого адвоката, який спеціалізується на філіппінському земельному праві, і який може надати консультації та допомогти вам у процесі. Інші аспекти: Будьте обережні щодо осіб або організацій, які пропонують схеми, які здаються занадто привабливими, або обіцяють повне право власності для іноземців, не дотримуючись законних обмежень. Спори щодо права власності на землю не є рідкісністью на Філіппінах. Завжди переконуйтеся, що у вас є чіткі домовленості та належна документація, щоб уникнути можливих конфліктів. Якщо ви серйозно розглядаєте можливість володіння землею або майном на Філіппінах, звертайтеся до місцевого адвоката з питань нерухомості, який може надати рекомендації, специфічні для вашої конкретної ситуації.
а як цей німець купив цю землю? це саме на нього оформлено чи на якогось локала? ти можеш купити землю якщо живеш по туристічній візі?) В Індонезії і в Тайланді НІ і ніколи! Лише оформлювати на жінку яка потім тебе за яйця буде тримати і якщо захоче то забере все) Це не варіант)
Підтримати канал можна сюди
5375 4114 1793 2972 Монобанк
Ночкін Олег
Олег раз ти почав говорити за землю то можеш зробити огляд, що з наших культур росте на Філіппінах, а що немає зокрема волоський горіх, вишня, черешня, абрикос, малина?
@@FunFunnyStudio
Справа в тому, що на різних островах ну дуже різна ситуація.
Але, я спробую зробити загальний аналіз, поспілкувавшись з фермерами з різних островів.
А якусь ферму на тій землі можна зробить, розводить вівці, наприклад?
@@poznajaximum4955 ферму зробити можна але саме вівці тут це найкращий варіант бо для них буде проблема з кормами
Дуже дякую за рідну мову яку ми чуемо з далеких Філіпін!
Вам дякую
Дякую, за цікавий Український контент.....
Вам - Дякую!
Наділ перспективний. Мені особливо подобається частина, що виходить на узбережжя
В мене з тих пір взагалі змінилося відношення щодо придбання нерухомості
А що до земельних ділянок на Філіппінах то і взагалі все радикально стало іншим
Круто , дякую за відео. Кращий 👍
Дякую!
Дякую Вам,Ви крутий!!!
Вам - Дякую!
вкрай цікаво, дякую !
Дякую!
Даааа вірю...все буде Україна від Карпат до Сахаліну...Філіпіну...
А заселяти ким якщо зараз україномовних адекватних не більше 5%
Дякуємо за відео із задоволенням переглядаємо!Розкажіть на якому рівні місцева медицина,ціни на ліки першої необхідності?Гадаю це багатьох цікавить.
Дякую!
Є вже тематичні відео.
Коротко , якість як в Україні, ціни - в 3-4 рази вище, на послуги та ліки.
дивлячись на світову тенденцію, то купівля землі десь подалі від масси людей вже не виглядає дурної ідеєю
Достатньо було і національної тенденції, 2014.
@@Кориснамайстерня
Тут, багато іноземців живуть з дітьми.
А в Україні ми потрібні? Якщо да, то скільки ви отримали від видобутку природних ресурсів України?
👍👍👍
Дякую!
Дякую.. цікаво
Дякую!
Гарне відео, чому Сергій переїхав з Таю,цікаво було послухати різніцю Тай і Філіпини.
От не любить він камеру.
Маю надію, що скоро звикне.
Про Тай, очевидно... віза - в першу чергу.
Там же перебувати, як мінімум не дешево, саме з причини візаранів та ціни легального перебування.
У Таї іноземцю взагалі працювати не можна Грубо кажучи навіть шнурки собі зав'язувати не можна Там закони суворіше до іноземців
@@NochKinO Дуже вам дякую за відповідь, зрозуміло віз рани требують кожен місяц грошей,було б гарно як ви би продовжили спілкування з Сергіем, бо проглядаю Дмитрій Вест, отец и син, там все однаково, філіппинкам купили землю,тай пашуть там.
@@kadunihor7105
Зараз, активно шукаємо землю, щодня.
Буду, все це, по можливості висвітлювати.
Мало того, вже маємо дуже гарну пропозицію, але Сергій відмовляється від неї.
Тому, скоро я оприлюдню цей варіант, і можливо хтось зацікавиться.
Так, я перетворююся на земельного баригу...)))
@@NochKinO Гарний був контент,ми тут в Україні стежемо за вашими пригодами.
Дивлячись на того Сергія, помітно, що він від зйомки не у захваті. Такий підозрілий кадр.
Але місяць протримався в мене в хаті поряд прикидаючись адекватним
Потім вкрав речі і втік
Скажіть, будь-ласка, що це за музика у Вас на початку? Дуже подобається 😊
Не пам'ятаю назву.
Вітаю. Можливо те що крутий схил то добре. Коли підніметься рівень океану то не затопить
Привіт!
І про безпку, і про візуалізацію краси.
Бо під таким кутом, океан набагато красивший.
рівень океану підніметься лише на метр. Це зачепить лише континенти по тій причині що вони мають велику площу на низинах яку нереально підняти вверх. Острівні країни це не зачепить бо більшість з них непогано так підняті. А якщо це малі острови то їх взагалі не сильно дорого можна підняти вверх за необхідності. Вибирати по схилу місцину взагалі безсенсовно. Аби на 1,5-2 метри вище моря от і все.
@@AndrewVaderUKS
Не знав такої інфо, Дякую!
Мене більше лякає близкість Тайваня. В контексті можоивої світової війни. Тому я би, можоиво, вибрав або острови Полінезії, або, саме найближче, Індонезію.
@@АртёмЗубко-х8ы
Я жив раніше в Індонезії, на Філах таки краще, по багатьом позиціям.
Що до небезпеки, якщо щось трапиться, то знаю де запасний аеродром, де я вже теж жив раніше - Папуа Нова Гвінея.
Але, не думаю, що до цього дійде.
Бо малі острови, мало цікаві агресорам, типу Китаю.
Бо, просто буде не до них.
Потрiбно дивитися в бумагах на землю чи там присутнiй такий собi - сервiтут.
Головне, мати правильних юристів, бо самому там складно розібратися.
Ціну на такий наділ вкажітть. Інакше відео не несе ніякої користі для глядачів.
Там всазана ціна - текстом.
Можливо, Ви слухали, але не дивилися на екран.
Пане Олеже доброго дня!Дуже дякую за важливу інформацію. Для мене ця тема Дуже важливо.Чи можу я з Вами зв'язатись онлайн?Дякую за те що Ви ро.ите,з повагою Костянтин
Привіт!
Я ж писав Вам у ФБ, Ви не відповіли, тому я відхиив запит.
Я тут відповідаю, на будь які питання.
Чи Ви хочете індивідуальну платну консультацію?
Я так розумію,до ці острова більше підходять для айтішників? Наврядчі можна знайти якусь стабільну нормальнооплачувану роботу? Зробіть будь ласка на цю тему відео. Дякую.
Є вже відео на цю тему.
Ви, чим, все життя заробяли?
Цікаво а які там ґрунти? Чи можна городину вирощувати?
Можна.
Цiна?
Там ціна вказана титрами....
Що це за острів?
Сікіхор
Так посватайся до вдови й буде тобі власний будинок.Або Сергій хай жениться й буде халявна земля йому,потратиться тільки на дах😅☝️
Ти бачила тут, моє відео....
Як я жив з відьмою.....?
ruclips.net/video/22IbJXFrC0E/видео.html
Там, майже про це, але випадково так склалося.
Ніякий будинок в світі, того не вартий.
я думаю Ірина має рацію, в доброму змісті, може пора забути відьом та знайти споріднену душу
@@ukrainianfilipinofamilytravels
Ви маєте спец рецепт по пошуку споріднених душ?)))
Добро часу доби. Поясніть, чому ви не отримали досі громадянство?
Це тут, не реально.
Та й змісту немає.
@@NochKinO якщо вам Україна відріже доступ до консульських послуг, у вас вигасне паспорт, то що ви будете робити?
@@shalavick9719 Як жив, так і житиму.
Вони, такими діями, лише прискорять отримання статусу біженця.
Hey its you😊😊
Так, це я...)))
Дякую за відео!
Здоровенну хату голандець відгрохав та помер, а міг би просто подорожувати на ці кошти та ні про що не думати, може б довше прожив?
От і я, про те саме думаю.
Воно, все таке коротке, це я про всі життєві процеси, а острови такі красиві, і їх так багато, що взагалі не має бажання до якогось певного місця прив'язуватися.
ВІтаю!
Є Інформація по школах? чи взагалі по системі освіти?
Привіт!
Не треба школи взагалі, особливо на островах...
ruclips.net/video/Co2XA4FIPCE/видео.html
Крутий схил врятує від цунамі.
Їх, тут не буває, останні 100 років.
@@NochKinO Вам би ще виключити генератор випадкових ком))) А так цікавий канал😉
це ті райські острови з гри Far Cry 3? Десь там ще й досі бігає Джейк Броді?
Я не в темі, мабуть...
Так, але добре, що без піратів 😂
@@NochKinOЦе він про відеогру Far Cry 3, яка вийшла у 2012 році. Там такі соковиті пейзажі.
Дякую Олег. Дуже цікавлять такі теми:
Як європеєць переносить таку жару, вологу і постійні дощі, чи не набридає це? Адже навіть вночі 26.
Яка там земля з точки зору с/г. Що росте гарно, що погано, з наших с/г рослин?
Якщо можна.
Я вже Вам казав, що у Вас не вірна уява про місцевий клімат.
Я вже забув, як виглядає кондиціонер, бо він мені не треба.
З с/г, ситуація координально різна на різних островах.
так той німець хитрий, він не просто дерев насаджав, а їжі собі власної насаджав ))
то в нього там мегдаль росте чи що? цікаво дикий чи сортовий?..
питання щодо бізнесу... - а як там у вас справи з бамбуком? з нього, здаеться, вийшов би чудовий, а головне, автентичний дах ), а ще головніше - дешевий і надійний )
Ні, з бамбуку роблять долівку та стіни, а дах - пальмове листя.
@@NochKinO а чому не з бамбуку? Дорого, чи не довговічно, чи листя менше гріється?
@@ДмитрийПашкевич-ж1ц
В силу своєї структури, бамбук не правильний матеріал для даху, воду пропускати буде.
@@NochKinO значить я буду першим хто побудує бамбуковий дах і він не буде протікати ) ( на справді не перший бо китайці і японці знали в цьому толк ще тисячі років тому. Не здивуюсь якщо саме так було вперше винайдено черепицю, коли люди ще не знали що глину можна запікати щоб вона не розкисала. Бамбук це ж і є готова природня черепиця, яку тільки порізати треба правильно). Вибачте що я такий прискіпливий, просто вже мрію ( ні, навіть вже планую), як я буду там жити )
Вдова не травонула нідерландця?
Ковід все приховав...)))
Как по насекомым и змеям, безопасно ли? Спасибо, всего доброго
⚠Це перший, та єдиний, повноцінний україномовний канал, на RUclips
Коментарі - виключно українською!
@@NochKinO то вам що відповісти людині складно? Цікаве ж питання! Чи будемо за мову сперечатися?
@@e77st посмотрите видео где он рассказывает про эмиграцию из Украины и станет понятно.
Власником землі на Філіппінах ви стаєте досить умовно - там дається тайтл на право розпорядження землею навіть самим філіппінцям, але цей тайтл не є чистим правом власності. Тож папір на користування землею! Тому найясніше купівля через оренду на 25 років або помісячна аренда. А якщо хочете такий тайтл краще отримати дитину з філіппінкою і на неї оформити щоб не було намірів родичів дружини і її підбурювання для ймовірного віджиму Хоча за статистикою ріелтерів людина змінює місце свого житла в середньому раз в 20 років
Все вірно кажете.
Тому реальна ціль - це придбати землю, до кінця власного життя, без ілюзій, що ту землю, успадкує потім хтось з власних родичів.
А щоб не було зайвих гойдалок, робиться правильний договір аренди.
Якщо вірно його скласти, то обидві сторони будуть не зацікавлені, в будь яких розірваннях угоди.
Бо тоді, та земля, може стати нічією, на багато років чи навіть десятиріч, доки не закінчиться судова тяганина.
А вона тут, ну дуже довга....
Все вірно, за такої цілі?
Чи я чогось не враховую?
@@NochKinO Я теж вивчав цю тему і таких висновків дотримуються іноземці, які там вже жили. Там і бізнес не дуже вигідно заводити принаймні матеріальний! Послуги думаю будуть саме те - там де потрібні твої особисті скіли А сільським господарством можна цілком на орендованій землі промишляти
@@FunFunnyStudio
Знову ж, різні острови - різні люди - все різне.
Я притримуюся думки, що робота повинна бути онлайн, або пасивний дохід.
Все, чим є бажання займатися тут офлайн, то повинно бути на рівні хоббі, і без зайвих ілюзій.
сергій Українець з 200+К евро??? І він на Філіпінах!? 🤣
Не зрозумів...
добрый день Олег, проверьте вашу почту имейл, я вам написал туда,
⚠️Це перший, та єдиний, повноцінний україномовний канал, на RUclips
Коментарі - виключно українською!
Як колись була реклама:"ондуліном потрібно було крити дах, ондуліном":). Ціково, а чи реально придбати ділянку 5-10 соток на березі не за всі гроші світу? Дякую.
Так, тільки розбіг цін колосальний.
@@NochKinO скільки орієнтовно потрібно мати коштів щоб придбати ділянку? Дякую.
@@KyivOdesa82
Це, як запитати про ціну квартир в Україні. Київ чи Яворів, типу?
@@NochKinO та зараз в Яворові може бути дорожче ніж в Києві, війна накладає свої відбитки. Цікавить наприклад на Себу, Негрос, Сікіхор. Не тусовочні регіони. Дякую.
@@KyivOdesa82
Там, де красиве узбережжя +/- 100 євро за м2.
Нарештi . Дякую Олег !!! Якщо 1.2 ГА дiлять на 5 частин , то- один надiл буде десь 24 сотки ??? Тобто 215 К евро дiлимо на 5 частин = 43 000 Евро за один надiл 24 сотки ??? Правильно тебе - зрозумiв та пiдрахував ??? Дуже цiкавить чи можливо придбати y - нiмця стандартнi 6-8 соток, ну хай 10 максимум ??? Тому що зайвi 14-18 соток по грошам будуть коштувати як будiвля новоi хати , це приблизно 30 000 евро. А навiщо потрiбнi зайвi сотки ,коли навколо тебе скрiзь пляжi, землi та курорт . Фермерством займатися не кожний буде , та ще й за таку цiну землi ....
Там, наділи різні за розміром, та за локацією.
Все, що на узбережжі, то значно дорожче, ніж та земля, що біля дороги.
Переділити та зменшити, то можна вирішити.
Вчора, неочікувано, поступила дуже гарна пропозиція, але Сергій від неї хоче відмовитися.
Варіант дуже гарний, і думаю, що саме тебе то повинно зацікавити.
Завтра, я буду там знімати, і спробую висвітлити ситуацію максимально інформативно.
Дуже цiкаво . Пiдкажи Олег, порахував я плюс мiнус точно ??? Тобто десь 1900 евро сотка у локацii берега у нiмця ??? А скiльки тодi- приблизно будуть дальнi вiд берега ??? вiдсоткiв на 10-15 дешевше ?? Чи ще бiльше ?? Приблизно плюс -мiнус ....
@@Igor-yv6xp
+/- вірно, але це все дуже відносно.
Бо, коли ти почнеш вести предметну розмову, підкріплену серйозними намірами та наявністю готівки, то маєш всі шанси, гарно збити початкову ціну.
ДЯКУЮ !!! Просто хотiв якусь мiнiмальну яснiсть по цiнам за сотку - на прикладi нiмця . Хай це буде плюс ,мiнус . Але розумiння якесь по грошам зьявилось... Тому що знайомi казали ,що хтось з блогерiв на Себу , купував за 1600 долларiв сотку , у нормальнiй локацii , а хотiв хазяiн 2000 долларiв за сотку спочатку...
@@Igor-yv6xp
Якщо, от прямо дуже гарні місця, то 10К/1 сотка.
Власність землі на Філіппінах для іноземця може бути дещо складною через конституційні та правові обмеження. Ось короткий огляд правил та способів їх обходу:
Конституційні обмеження:
Конституція Філіппін 1987 року забороняє іноземцям володіти землею на Філіппінах. Конкретно, лише філіппінцям та корпораціям, в яких щонайменше 60% належать філіппінцям, дозволено придбавати та володіти землею на Філіппінах.
Винятки:
Іноземці можуть володіти будівлями, квартирами в кондомініумах або таунхаусами на Філіппінах, але не землею, на якій вони розташовані. Коли ви купуєте квартиру в кондомініумі на Філіппінах, ви по суті купуєте частку в корпорації, де філіппінська власність становить щонайменше 60%, що дозволяє корпорації володіти землею.
Опції для іноземців:
Оренда: Іноземець може орендувати ділянку на довгий термін, зазвичай до 50 років, із можливістю продовження ще на 25 років. Це поширений метод для іноземців, які хочуть побудувати будинок або створити бізнес.
Шлюб: Якщо іноземець одружений із громадянином Філіппін, вони можуть купити землю на ім'я свого філіппінського подружжя. Незважаючи на це, правовласність залишається за філіппінським подружжям.
Юридичний статус: Іноземці можуть створити філіппінську корпорацію для придбання землі. Проте щонайменше 60% корпорації мають належати громадянам Філіппін. Корпорація може володіти землею, а іноземець може мати до 40% корпорації.
Спадщина: Іноземці, які успадковують землю як законний або природний спадкоємець.
Правові процедури:
Перед придбанням землі завжди проводьте глибокий пошук права власності, щоб переконатися, що воно чисте і вільне від обтяжень, а також щоб впевнитися, що продавець є її дійсним власником.
Настійно рекомендується звертатися до місцевого адвоката, який спеціалізується на філіппінському земельному праві, і який може надати консультації та допомогти вам у процесі.
Інші аспекти:
Будьте обережні щодо осіб або організацій, які пропонують схеми, які здаються занадто привабливими, або обіцяють повне право власності для іноземців, не дотримуючись законних обмежень.
Спори щодо права власності на землю не є рідкісністью на Філіппінах. Завжди переконуйтеся, що у вас є чіткі домовленості та належна документація, щоб уникнути можливих конфліктів.
Якщо ви серйозно розглядаєте можливість володіння землею або майном на Філіппінах, звертайтеся до місцевого адвоката з питань нерухомості, який може надати рекомендації, специфічні для вашої конкретної ситуації.
Дякую!
Так всі і роблять.
Підводного каміння купа, але якщо все вірно зробити, та не оформляти землю на дружин, то ризику не буде.
а як цей німець купив цю землю? це саме на нього оформлено чи на якогось локала? ти можеш купити землю якщо живеш по туристічній візі?)
В Індонезії і в Тайланді НІ і ніколи! Лише оформлювати на жінку яка потім тебе за яйця буде тримати і якщо захоче то забере все) Це не варіант)
Тут, так само.
А змії ядовиті Є???
Десь далеко, в горах, є.
Росiйскомовних розважаете😊
Це про кого?
а можна просто намет десь поставити, на нічейній землі ?
Вся земля чиясь, але реагують спокійно.
Лучше купить кусок пустыни
По ходу песок в Украине будет в тренде, о посля войны.
Це українськомовний канал!
@@NochKinO и шо Украине не нужен строй материал?
О посля усёго?
👍👍👍
Дякую за підтримку!