Вітаю ! В мене інверторі присутній режим MKS - як тільки панелі починають генерувати потужність , інвертор одразу сам вимикає мережу , і працює суто від сонця + акб. як-шо сонця не достатньо а акумулятор розряджений , повертається на мережу , і заряджає акумулятор згідно виставленого пріоритету ( тільки сонце обо сонце +мережа ) В вечері як сонце зникне , автоматично повертається на мережу . По суті реалізовано те про що Ви пояснюєте в данному відео .
Я себе сделал по такому же принципу, но использовал смарт розетку с wi-fi на 20 китайских ампер, использую на 10 а. Удобно что за 4 доллара и счётчик и удаленное управление и сценарии настраивать можно по любым событиям включая таймер погоду температуру, ну а если мало ампер то в параллель ставите вторую такую и пользуетесь .
В програмі показує два раза, тобто спочатку одне поле потім друге поле. Особливо класно видно ці показники зранку або пізно ввечері коли на одне поле попадає сонця менше або більше ніж на інше поле.
Чудова ідея вимикати живлення для інвертора. В мене теж є реле на вході в інвертор і мабуть тепер я його запрограмую по такій схемі але з прив'язкою до сходу і західу сонця.
Друже, ставлю лайкосик за твой труд и полезную инфу по поводу таймера,. единственное что я себе изменю время включения и выключения сети: 7 утра и 23.00 чтобы брать свет у ахметова только по ночному тарифу.....
я на нем перевернул вентиляторы ,что бы продували снизу-вверх,также сверху вырезал два окна больших ,закрыл защитной сеткой мелкой ,также к стене не вплотную крепить -а на дистанционных втулках и вуа ля ,он по шумности и частоте включения вентиляторов стал в два раза тише и прохладнее..ну конечно,для меня не проблема его продуть воздухом раз в пару месяцев от пыли ,зато он дольше проработает
Стоїть режим Sol, плюс OSO, зарядка тільки від панелей. Стоїть в налаштуваннях розряд акумуляторів, при наявності мережі, на 20%. В такому режимі при нестачі сонця витрачаються акумулятори до 80% і до ранку лишаються в такому стані, а інвертор переключається на мережу. Зранку, як з'являється напруга на панелях - починається заряд акумуляторів, а як вистачає потужності - все само переходить на сонце. І не треба ніяких таймерів і живиться інвертор так само від сонця, удень споживання від мережі 0 (якщо звісно вистачає сонця). Інвертор Easun 3200 24в. Акумулятори 2 ліфера 24в х 100А, панелі risen 410 х 8.
Скорее нужен умный автомат. При наших пропаданиях сети в нем есть функция Last State (последнее состояние). Я ставлю на OFF, чтобы избежать скачков напряжения при включении сети. Реле перед инвертором не ставил т.к они не сильно "дружат" А, то что вы описали верно при наличии сети круглосуточно.
Спробуйте ввімкнути електроенергію після 18:02 або пізніше, чи реле часу ввімкне. У мене подібне з виду реле geya. При відсутності елекроенергії команда пропускається. Вирішив питання заживленням реле часу напряму від акумулятора( переробляв). А можна готове купити на 12, 24 в, а далі через дс дс понижайку.
А не пробовали в режиме SBU увеличить напряжение перехода в SUB режим? Он жеж не жрет сеть в режиме SBU. Я на 24 вольтном поставил 25.5 - переход в из SBU в SUB и 26 (когда подзарядиться) переход из SUB в SBU. На моем инверторе это 12 и 13 опция. Эффект будет похожим, только не по времени, а по уровню заряда батареи.
@@ВіталійФінклерв том то и дело, что при таких настройках режим включается SUB только, когда АКБ разряженный до указанного уровня, оно автоматом переходит в SBU режим, когда зарядиться до указанного уровня от сети или от солнца и тогда уже перестанет брать ток от сети. Тем более у меня это явно проверяется - когда ток идет от сети - на вход и выход по 220 вольт - когда в режиме SBU 230 вольт (специально поставил). У меня инвертор не заземлен, так что в обоих дырках розетки по 110 вольт :), а от города есть фаза и ноль.
Маніпуляції з налаштуваннями переходу по вольтажу з SBU в SUB і навпаки нашу задачу не вирішують: нижня межа переходу може колись настати в самий непотрібний момент, коли знеструмлення, наприклад. А так людина орієнтується по світловому дню і потужності свого поля: АКБ не просаджує по вольтажу, а використовує просто як фільтр-буфер. Коли сонце заходить, таймер дає напругу з мережі, інвертор починає працювати з нею, навіть коли АКБ не просаджені, бо панелі уже не працюють.
До речі, навіть в режимі SBU інвертор часто ненадовго перемикається на споживання від мережі: при піковому навантаженні, коли МРРТ довго шукає максимальну точку потужності. А коли мережі немає - йому залишається тільки в АКБ лізти 😊. Тому я теж практикую на день вимикати живлення на інвертор, але використовую для цього двохполюсне китайське реле напруги на 63 А з керуванням через tuya: там і сценарій можна задати, і таймери, воно одночасно і лічильник вхідного споживання, і дифавтомат, і захист від перенапруги і перефазування, що інвертору буде не зайве...
Гарна ідея. У мене аксіома 6.2. він онгрід, і у нього є окрема кнопка по налвштуванню режиму роботи по таймеру. Один режим ти згадаєш як основний, а по таймеру вмикається другий. І другий вихід по ас також вмикається по таймеру
З цього місця прокоментуйте ще раз. У мене також Аксіома 6, кВт є вбудований таймер і я не можу його налаштувати належним чином. Теж хочу реалізувати щоб заряджання акумулятора було від мережі було тільки з 23 по 07 виставляю на таймері пріоритет зарядки SNU (сонце і мережа) 23 по 07 і режим OSO тільки сонце з 07 по 23. Перший встановлений режим вмикається а далі на ньому зависає і на інший не переходить. Правда з Вашого коменту підчеркнув що потрібно основний режим виставити в загальних налаштуванням а виключення довиставити таймером. Також хочу виставити як показано у відео - відключати мережу в день але поки що не виходить реалізувати. Якщо можете порадити щось по налаштуванню цих таймерів в Аксіомі буду вдячний...
Можно подключить одноплатник (Orange PI, Raspberry Pi, самый дешовый ) по USB или через USB переходник подключить к инвертору. На github есть куча примеров - как снимать статистику или управлять инвертором из Python , а дальше полет фантазии, Переключение режимов работы (и/или параметров заряда, использование профилей) не только по времени но и по другим условиям, управление wifi-реле для отключения или выключения не приоритетных нагрузок к примеру если нет солнца и нет грида, и так далее.
Вітаю. Маю питання з приводу роботи інвертора ANERN 10200 (як Ваш). Як я повідомляв раніше, до мережі не під'єднував, АКБ не встановлював. Тобто тільки панелі і інвертор. Питання про напругу від панелей для початку або закінчення щоденного функціонування інвертора. З ранку, коли ще тільки починає світати інвертор не може нормально запуститися (навантаження фізично вимкнуте). Він вмикається та вимикається доки не буде достатньо світла. Тобто, так розумію, не вистачає напруги для нормального запуску, Чи можна якось налаштувати інвертор, щоб він вмикався, коли напруги вже буде точно вистачати для повноцінного старту. Щоб не було періодичного вмикання-вимикання. Вмикнулось і працює, все. Також картина і ввечері. Тільки з вимиканням.
Доброго дня, таких налаштувань інверторі немає, наскільки це знаю я. Під'єднайте до інвертора мережу і все буде добре. Якщо немає мережі зовсім, то хоч якийсь невеликий акумулятор з велосипеда на 48 в, Без акумуляторів та мережі інвертор працювати буде недовго.
Автор відео, подивіться - незнаю точно , чи у вашому інверторі є режим ntf- ніби так( там де режим роботи) він автоматично вимикає і вмикає мережу при наявності сонячної енергі- коли недостатньо перемикач на мережу і навпаки на сонячні панелі.. а так таймер корисний для користувачів лічильника день ніч.. у самого гібрид, але перестало вистачати акума- день коротший- таймер спасає
Гарна ідея. В мене такий самий інвертор. Так я собі виставив пріоритет сонце/батарея /мережа доки не впаде заряд на 48 волт. Дальше переходить на мережу... В польшому якщо блекаут ще інвертор бере з батареї до 45 вольт...
Дивитися на швидкості 1.5. Маючи сбу в тебе і так не йтиме з мережі вдень. Такий режим слід ставити на режимі солар, вимикаючи мережу таймером вдень (в мене планую до 23:00-07:00) і вмикаючи на вечір, коли нема генерації.
Маю Anern 6200. Недавно перехопив його спілкування з китайським сервером. Не повіриш, китайці постійно шлють на нього поточну дату і час :) В цілому вдалось підняти свій маленький сервер і тепер з інвертором роби що хочеш. Кому цікаво, пишіть, розповім.
Доброго дня, мені також цікаво як це зробити, а то іноді хочеться автоматизувати деякі процеси як тут наприклад і інші, керувати коли немає інтернету, зберігати налаштування і т.д. також мав таку думку але якось не зміг розібратися
@@vvikiv почати варто із встановлення серверу Homeassistant. Це не дуже складно, але потребує якогось заліза для розгортання. Підійде Raspberry PI (не нижче 2-3, бо буде лагати). Якщо маєте вже щось із заліза, то на оф. сайті всі варіанти встановлення дуже добре описані. Далі варто підняти простенький сервер, який слухатиме все на 502 порту (це стандартний порт Modbus, який використовується інвертором і WiFi донглом). Серверна частина в мене є в принципі. Самописна, але працююча, зможу поділитись. Саме вона буде отримувати інформацію від донгла, розшифровувати її і передавати у Homeassistant по mqtt. Останнім кроком буде налаштування власного DNS сервера (можна прямо на Homeassistant, там є плагіни для цього). В правилах виставляєте лише один ns запис - ess.eybond.com на свій сервер (той що на 502 порту). Таким чином WiFi донгл буде постійно ломитись на ваш сервер і слухати його команди. Тобто він навіть не зрозуміє, що це вже не китайці шлють запити. Вибачте якщо сумбурно. Якщо раптом будуть питання, пишіть, спробую пояснити. Удачі.
@@vvikiv Доброго. Накатав Вам велику детальну відповідь, але чомусь вона зникла. Якщо коротко, то треба підняти сервер homeassistant, сервер, який спілкується з інвертором (писав сам, можу дати) і DNS-сервер, на якому перенаправити трафік на себе. Якщо щось таке робили раніше, то не дуже складно. Якщо буде бажання продовжувати і виникатимуть питання - питайте.
Я рекомендую купувати вайфай або зигбі перемикачи, їх в смарт лайф, або хоум ассістант можна налаштувати взагалі на схід і захід сонця, розумний вольтметр на акумуляторі може сценарієм вмикати живленя іевертора з мережі, якщо напруга на акумуляторі знизилась
Гарна ідея, теж замовив а то бігаю ранком і ввечері вимикаю вмикаю :)))) Доречі інвертер за свої гроші просто вогонь, тупо все працює від нього., дуже вам вдячний за ваш ютюб канал, все чудово працює. Може хто знає як його перепрошити на новішу прошивку?
Наскільки знаю, такі інвертора скидають надлишки сонячної енергії в мережу. Якщо в сонячний день немає навантаження та вимкнена мережа, чи може це якось нашкодити панелям або інвертору?
Для того щоб скидати надлишки електроенергії в мережу потрібно спочатку зробити договір з обленерго та замінити лічильник якщо це потрібно. Після того включити в інверторі функцію grid on, Після чого інвертор буде працювати на всю катушку, охолодження аналогічно - на максимумі.
@@stanokgolova В мене інвертор Powmr 3,2. Батареї заряджені, без навантаження підключав AC in через ватметр і його показники залежали чи підключені сонячні панелі. Без панелей - до 15 Вт для підтримки себе, з панелями число значно більше і приблизно співпадає кількості енергії що дають сонячні панелі. І я тоді вичитав, що це загальний принцип для сонячних інверторів скидувати надлишки в мережу. Навіть існує проблема, що ці надлишки самий звичайний лічильник запише як споживання і прийдеться за них платити. Тому й питання, чи не шкодить це техніці, коли немає куди скидувати, бо це як мінімум нагрів
Файна ідея. Тільки ставити треба розумне реле із вбудованим Wi-Fi, яке буде синхронізуватись із сервером точного часу... особливо якщо є бажання поставити собі двох- чи трьохзоновий лічільник - це допоможе не переживати, що це реле з часом буде накопичувати похибку у часі. Ну а повний моніторинг параметрів напруги і струму на екрані смартфона не тільки сьогодні, а і у ретроспективі - це вже приємний бонус.
Середній акамулятор навантажен сільніше бокових, Можливо відключення мережі реаліазувати з допомогою реле постійної напруги по рівню заряда акамуляторної батареї
Середній акумулятор я повісив на один день раніше, тому там на один цикл більше, тому в них зараз різниця в один цикл, і так вона і залишається- не збільшується, не зменшується.
@@stanokgolova цикли нічого, а довжина дротів різна, коректне підключеня це коли з правого плюс знімається а злівого мінус тоді довжина дротів компенсуеться
Я так зрозумів що весь цей цирк заради того щоб не витрачати приблизно 200w з мережі які інвертор споживає для власних потреб? ... Якщо так то в той час коли ви підключаєте мережу ви знову з мережі споживаєте ці злочасні 200w ... Мабуть вночі не 200w а менше бо не працює МРРТ контролер ... То може простіше всетаки залишити режим SBU та у 16 пункті меню інвертора виставити пункт OSO і не споживати ці 200w з мережі а брати з акумулятора?
Питання: Інвертор гібридний Luxpower на 5кВт, 2 батареї пілонтеч US2000, без панелей, просто для автономії ставили на роботі. Так от, при вимиканні світла в мережі і при при автоматичному перемиканні на своє світло іде скачок напруги, летять всі запобіжники в приладах на 2-3А. Чому так?
Чув неодноразово страшилки що не можна варити від від сонячного інвертора. Чому - ніхто не пояснює. У вас я бачу майстерня і ви варите... Як у вас з цим? не було проблем?
На даний момент часу все окей, у якомусь із минулих відео я показував як я зварюю від гібридного інвертора. Відео так і називається- зварювання від сонця
Годинник есть у всех (почти) инверторов. Время они отсчитывают. А вот функции переключения режимов по таймеру действительно нет. Но кое что можно настроить по времени, например когда заряжать аккум или когда использовать сеть.
З обговеренна цього відео на одному тг каналі Тимпаче, якщо є режим mks, то нічого вигадувати непотрібно. Інвертор сам розімкне мережу як з'явиться сонце і знову ввімкне як генерація пропаде. А в 10-ти кіловатнику клону Next скоріш за все має бути, хіба модель стара.
У тому і річ що кожного дня треба вмикати і вимикати а так автоматично вимикається мережа і в день живлення від сонця і батареї а мережа відключена. А у ночі заряджається акум і живлення від мережі по дешевому тарифу
Можно еще умнее, не по времени, а по степени разряда аккумуляторов, есть такие реле, ниже половины например тогда переходить на сеть и тогда ночью тоже не будет сосать скорее всего если солнца хватает.
@@MrTomb666 розумієте встановити можна але е питання? Тоді ретельно потрібно вимірювати освітлення? Та опір фоторезистора? Аже нам потрібно знати буде генерація чи ні! Потрібно експериментувати щоб не получілось так що освітлення е а генерації нема!
Ще як варіант можна замість релетаймера на вході в інвертор використати астрономічне реле, воно буде автоматично коригувати переключення в залежності від пори року та вашій геолокації.
Якщо таймера нема то ідея нормальна але є одне але. Цей таймер має контакт на 16 ампер це максимум а чоловік каже що інвертор на 10 кВт це означає що при живлені від мережі буде обмеження по контакту таймера всього 16 а десь близько 3 кВт але я так зрозумів що у ночі загального споживання майже нема а на зарядку акумулятора цієї потужності мабуть вистачить хоча 3 акума по 7 зарядний струм до 100 а може і не вистачить
Є спосіб більш цивільний за допомогою solar assistant керувати переключенням режимів інвертора. Там тоді не тільки по часу а і по напрузі можно гратися ну або разом
@@urabus_ так тільки від сонця то по факту SBU, мережа буде задіяна тільки коли сонця недостатньо і батарея розряджена якщо і це не влаштовує, то треба йти в історію з Home Assistant і будувати систему розумного будинку
@@АнтонОпря-й1й виставив sbu, та oso граюся з напругою, 12,13, та 27 пунктів, щоб мінімізувати витрати з мережі, а та прога, то досить складно, там окрім вайфаю, треба ще якийсь комп збирати, а так, то розклад режимів був би доречним ,
Зввідки ви взяли, що інвертор споживає 200Вт? І друге, якщо ми зробимо інвертор у штучний блекпут то це нічого не зекономить, абсолютно, інвертор працює від панелкй і так само споживає на свої потреби та ККД.
Это только если аккум большой емкости.1.В пасмурный день будет будет разряжать аккум. 2. Если недостаточно аккума +солнца по току берет из сети, а так не сможет. Т.е. таймер подходит не всем.
Идея с таймером для лета - норм, для зимы - пипец. С вашими 18 панельками, аккумы могут быть по нескольку суток недозаряженными, а если еще и свет будут вырубать когда таймер включит сеть и аккум так и не зарядится, то вы точно сделаете себе блекаут.
@@stanokgolova Уже посмотрел. Я понял. Вы собираетесь постоянно таймер перенастраивать. Это конечно лучше чем каждый день бегать и автоматы дергать, но пока не идеальное решение. Если бы у меня была такая задача, я бы программно вычитал из инвертора SOC. Если меньше например 50% - включаем сеть, больше или равно - отключаем. И это было бы полностью автоматически. Но тут реально программить нужно (не просто настраивать, а писать программный код на каком-то языке программирования). Более простой вариант, включать/выключать сеть по напряжению аккума, но у LiFePo4 понять по напряжению уровень заряда почти не реально. Прям засада...
Доброго здоров'я. Маю питання з приводу інвертора.( Бо маю такий самий з такою ж кількістю сонячних панелей). До мережі не під'єднував. На виході змінного струму індікаторна викрутка показує фазу на двох дротах. Що тут не так? Ще питання з приводу АКБ. Скільки буде коштуювати, якщо замовити такі самі, як на відео ( з розрахунку за 1шт)?
З будь-якого джерела автономного живлення тестер-викрутка покаже на обох контактах фазу. Тому то й фазозалежні котли відмовляються від них працювати. Ви спробуйте увімкнути інвертор в міську мережу відповідно до позначок "фаза - нуль". Якщо при блекауті на підстанції нуль не розмикають, то інвертор вам видасть навіть в автономному режимі гарний фаза-нуль. Якщо ж розмикають, то як мінімум подайте на відповідну клему інвертора землю. Це теж допомагає.
Вітаю друже! Інформативно, практично! Корисна інформація для користувачів:) Успіхів! 👍😊
Також можно поставити не таймер а датчик світла на вулиці , який буде управляти контактором чи реле.
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
👍💪✌️🇺🇦 Дякую за відео. Бажаю миру і добра.
Вітаю ! В мене інверторі присутній режим MKS - як тільки панелі починають генерувати потужність , інвертор одразу сам вимикає мережу , і працює суто від сонця + акб. як-шо сонця не достатньо а акумулятор розряджений , повертається на мережу , і заряджає акумулятор згідно виставленого пріоритету ( тільки сонце обо сонце +мережа ) В вечері як сонце зникне , автоматично повертається на мережу . По суті реалізовано те про що Ви пояснюєте в данному відео .
Що за інвектр?
@@olegr9286 Victor NMS-1500-24
І у мене є режим МКС пункт номер один, тестую зараз цей режим, досить цікавий.
Какая модель инвертора
@@IK-yh2wn Victor NMS - 1500 -24
Я себе сделал по такому же принципу, но использовал смарт розетку с wi-fi на 20 китайских ампер, использую на 10 а. Удобно что за 4 доллара и счётчик и удаленное управление и сценарии настраивать можно по любым событиям включая таймер погоду температуру, ну а если мало ампер то в параллель ставите вторую такую и пользуетесь .
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Доброго дня...гарно та практично...мій анерн такийже небаче 2 поля а лише одне в програмі...хось дасть пораду...дякую
В програмі показує два раза, тобто спочатку одне поле потім друге поле. Особливо класно видно ці показники зранку або пізно ввечері коли на одне поле попадає сонця менше або більше ніж на інше поле.
Ото хотівби теж окремі показники але сьогодні показує загальну генерацію і вольтаж більшого поля
Чудова ідея вимикати живлення для інвертора. В мене теж є реле на вході в інвертор і мабуть тепер я його запрограмую по такій схемі але з прив'язкою до сходу і західу сонця.
Вмене датчик по світлу. Від сили освітлення. Влітку довший день взимку коротший. Регулює сам.
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Дякую за корисний контент.
Друже, ставлю лайкосик за твой труд и полезную инфу по поводу таймера,. единственное что я себе изменю время включения и выключения сети: 7 утра и 23.00 чтобы брать свет у ахметова только по ночному тарифу.....
@@ЖдоржДинкин дякую за комент, дякую за лайк.
Встановлення часу на тайме це не константа), звичайно можна змінювати в любий момент
Классная идея! Возьму на вооружение!)
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
я на нем перевернул вентиляторы ,что бы продували снизу-вверх,также сверху вырезал два окна больших ,закрыл защитной сеткой мелкой ,также к стене не вплотную крепить -а на дистанционных втулках и вуа ля ,он по шумности и частоте включения вентиляторов стал в два раза тише и прохладнее..ну конечно,для меня не проблема его продуть воздухом раз в пару месяцев от пыли ,зато он дольше проработает
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Стоїть режим Sol, плюс OSO, зарядка тільки від панелей. Стоїть в налаштуваннях розряд акумуляторів, при наявності мережі, на 20%. В такому режимі при нестачі сонця витрачаються акумулятори до 80% і до ранку лишаються в такому стані, а інвертор переключається на мережу. Зранку, як з'являється напруга на панелях - починається заряд акумуляторів, а як вистачає потужності - все само переходить на сонце. І не треба ніяких таймерів і живиться інвертор так само від сонця, удень споживання від мережі 0 (якщо звісно вистачає сонця). Інвертор Easun 3200 24в. Акумулятори 2 ліфера 24в х 100А, панелі risen 410 х 8.
Скорее нужен умный автомат. При наших пропаданиях сети в нем есть функция Last State (последнее состояние). Я ставлю на OFF, чтобы избежать скачков напряжения при включении сети. Реле перед инвертором не ставил т.к они не сильно "дружат" А, то что вы описали верно при наличии сети круглосуточно.
Спробуйте ввімкнути електроенергію після 18:02 або пізніше, чи реле часу ввімкне. У мене подібне з виду реле geya. При відсутності елекроенергії команда пропускається. Вирішив питання заживленням реле часу напряму від акумулятора( переробляв). А можна готове купити на 12, 24 в, а далі через дс дс понижайку.
Офігєнно зробив. В мене замість таймера трохи більш складний таймер - rev-302, і рулить він контактором на вході. Але суть та сама.
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
А не пробовали в режиме SBU увеличить напряжение перехода в SUB режим? Он жеж не жрет сеть в режиме SBU. Я на 24 вольтном поставил 25.5 - переход в из SBU в SUB и 26 (когда подзарядиться) переход из SUB в SBU. На моем инверторе это 12 и 13 опция.
Эффект будет похожим, только не по времени, а по уровню заряда батареи.
Вот это правильно и лучше таймера если учитывать нестабильность сети.
При SUB внутрішнє споживання від мережі, навіть коли виробіток панелей надлишковий
@@ВіталійФінклерв том то и дело, что при таких настройках режим включается SUB только, когда АКБ разряженный до указанного уровня, оно автоматом переходит в SBU режим, когда зарядиться до указанного уровня от сети или от солнца и тогда уже перестанет брать ток от сети.
Тем более у меня это явно проверяется - когда ток идет от сети - на вход и выход по 220 вольт - когда в режиме SBU 230 вольт (специально поставил).
У меня инвертор не заземлен, так что в обоих дырках розетки по 110 вольт :), а от города есть фаза и ноль.
Маніпуляції з налаштуваннями переходу по вольтажу з SBU в SUB і навпаки нашу задачу не вирішують: нижня межа переходу може колись настати в самий непотрібний момент, коли знеструмлення, наприклад. А так людина орієнтується по світловому дню і потужності свого поля: АКБ не просаджує по вольтажу, а використовує просто як фільтр-буфер. Коли сонце заходить, таймер дає напругу з мережі, інвертор починає працювати з нею, навіть коли АКБ не просаджені, бо панелі уже не працюють.
До речі, навіть в режимі SBU інвертор часто ненадовго перемикається на споживання від мережі: при піковому навантаженні, коли МРРТ довго шукає максимальну точку потужності. А коли мережі немає - йому залишається тільки в АКБ лізти 😊. Тому я теж практикую на день вимикати живлення на інвертор, але використовую для цього двохполюсне китайське реле напруги на 63 А з керуванням через tuya: там і сценарій можна задати, і таймери, воно одночасно і лічильник вхідного споживання, і дифавтомат, і захист від перенапруги і перефазування, що інвертору буде не зайве...
стільки спеців налізло і майже всі сруть у коментах! Людина для себе зробила і вирішила поділитися а вони все одно дуже розумні!
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Гарна ідея. У мене аксіома 6.2. він онгрід, і у нього є окрема кнопка по налвштуванню режиму роботи по таймеру. Один режим ти згадаєш як основний, а по таймеру вмикається другий. І другий вихід по ас також вмикається по таймеру
З цього місця прокоментуйте ще раз. У мене також Аксіома 6, кВт є вбудований таймер і я не можу його налаштувати належним чином. Теж хочу реалізувати щоб заряджання акумулятора було від мережі було тільки з 23 по 07 виставляю на таймері пріоритет зарядки SNU (сонце і мережа) 23 по 07 і режим OSO тільки сонце з 07 по 23. Перший встановлений режим вмикається а далі на ньому зависає і на інший не переходить. Правда з Вашого коменту підчеркнув що потрібно основний режим виставити в загальних налаштуванням а виключення довиставити таймером. Також хочу виставити як показано у відео - відключати мережу в день але поки що не виходить реалізувати. Якщо можете порадити щось по налаштуванню цих таймерів в Аксіомі буду вдячний...
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Супер решение.
Но есть лучше- ставите реле sonoff , и программируете по заходу и восходу солнца
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Можно подключить одноплатник (Orange PI, Raspberry Pi, самый дешовый ) по USB или через USB переходник подключить к инвертору. На github есть куча примеров - как снимать статистику или управлять инвертором из Python , а дальше полет фантазии, Переключение режимов работы (и/или параметров заряда, использование профилей) не только по времени но и по другим условиям, управление wifi-реле для отключения или выключения не приоритетных нагрузок к примеру если нет солнца и нет грида, и так далее.
Вітаю.
Маю питання з приводу роботи інвертора ANERN 10200 (як Ваш). Як я повідомляв раніше, до мережі не під'єднував, АКБ не встановлював. Тобто тільки панелі і інвертор. Питання про напругу від панелей для початку або закінчення щоденного функціонування інвертора.
З ранку, коли ще тільки починає світати інвертор не може нормально запуститися (навантаження фізично вимкнуте). Він вмикається та вимикається доки не буде достатньо світла. Тобто, так розумію, не вистачає напруги для нормального запуску,
Чи можна якось налаштувати інвертор, щоб він вмикався, коли напруги вже буде точно вистачати для повноцінного старту. Щоб не було періодичного вмикання-вимикання. Вмикнулось і працює, все.
Також картина і ввечері. Тільки з вимиканням.
Доброго дня,
таких налаштувань інверторі немає, наскільки це знаю я.
Під'єднайте до інвертора мережу і все буде добре.
Якщо немає мережі зовсім, то хоч якийсь невеликий акумулятор з велосипеда на 48 в,
Без акумуляторів та мережі інвертор працювати буде недовго.
Автор відео, подивіться - незнаю точно , чи у вашому інверторі є режим ntf- ніби так( там де режим роботи) він автоматично вимикає і вмикає мережу при наявності сонячної енергі- коли недостатньо перемикач на мережу і навпаки на сонячні панелі.. а так таймер корисний для користувачів лічильника день ніч.. у самого гібрид, але перестало вистачати акума- день коротший- таймер спасає
🤝👍 гарно. У мене е таймер в середині. На бойлер теж приблуда з діаметром
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Колесики и чемоданы существуют давно.А вот чемодан на колесиках не так и давно.
Так и тут,таймер давно,а идея его туда втулить ... Замечательно!
В 3:25 мабуть режим SUB а не SBU?
Та, все геніальне просте.)
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
@@stanokgolova 👍
В мене також теж саме, правда інвертор інший, Powmr, але табло і меню також самі
Гарна ідея. В мене такий самий інвертор.
Так я собі виставив пріоритет сонце/батарея /мережа доки не впаде заряд на 48 волт. Дальше переходить на мережу... В польшому якщо блекаут ще інвертор бере з батареї до 45 вольт...
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Саня молодець. Всім привіт.
Дивитися на швидкості 1.5.
Маючи сбу в тебе і так не йтиме з мережі вдень.
Такий режим слід ставити на режимі солар, вимикаючи мережу таймером вдень (в мене планую до 23:00-07:00) і вмикаючи на вечір, коли нема генерації.
Я собі поставив wifi smart автомат, який виконує всі ці ж самі функці, як у Вас ці пристрої, плюс можливо відстежувати дані з телефону.
Маю Anern 6200. Недавно перехопив його спілкування з китайським сервером. Не повіриш, китайці постійно шлють на нього поточну дату і час :) В цілому вдалось підняти свій маленький сервер і тепер з інвертором роби що хочеш. Кому цікаво, пишіть, розповім.
Доброго дня, мені також цікаво як це зробити, а то іноді хочеться автоматизувати деякі процеси як тут наприклад і інші, керувати коли немає інтернету, зберігати налаштування і т.д. також мав таку думку але якось не зміг розібратися
@@vvikiv почати варто із встановлення серверу Homeassistant. Це не дуже складно, але потребує якогось заліза для розгортання. Підійде Raspberry PI (не нижче 2-3, бо буде лагати). Якщо маєте вже щось із заліза, то на оф. сайті всі варіанти встановлення дуже добре описані. Далі варто підняти простенький сервер, який слухатиме все на 502 порту (це стандартний порт Modbus, який використовується інвертором і WiFi донглом). Серверна частина в мене є в принципі. Самописна, але працююча, зможу поділитись. Саме вона буде отримувати інформацію від донгла, розшифровувати її і передавати у Homeassistant по mqtt. Останнім кроком буде налаштування власного DNS сервера (можна прямо на Homeassistant, там є плагіни для цього). В правилах виставляєте лише один ns запис - ess.eybond.com на свій сервер (той що на 502 порту). Таким чином WiFi донгл буде постійно ломитись на ваш сервер і слухати його команди. Тобто він навіть не зрозуміє, що це вже не китайці шлють запити. Вибачте якщо сумбурно. Якщо раптом будуть питання, пишіть, спробую пояснити. Удачі.
@@vvikiv Доброго. Накатав Вам велику детальну відповідь, але чомусь вона зникла. Якщо коротко, то треба підняти сервер homeassistant, сервер, який спілкується з інвертором (писав сам, можу дати) і DNS-сервер, на якому перенаправити трафік на себе. Якщо щось таке робили раніше, то не дуже складно. Якщо буде бажання продовжувати і виникатимуть питання - питайте.
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Я рекомендую купувати вайфай або зигбі перемикачи, їх в смарт лайф, або хоум ассістант можна налаштувати взагалі на схід і захід сонця, розумний вольтметр на акумуляторі може сценарієм вмикати живленя іевертора з мережі, якщо напруга на акумуляторі знизилась
Гарна ідея, теж замовив а то бігаю ранком і ввечері вимикаю вмикаю :)))) Доречі інвертер за свої гроші просто вогонь, тупо все працює від нього., дуже вам вдячний за ваш ютюб канал, все чудово працює. Може хто знає як його перепрошити на новішу прошивку?
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Наскільки знаю, такі інвертора скидають надлишки сонячної енергії в мережу. Якщо в сонячний день немає навантаження та вимкнена мережа, чи може це якось нашкодити панелям або інвертору?
Для того щоб скидати надлишки електроенергії в мережу потрібно спочатку зробити договір з обленерго та замінити лічильник якщо це потрібно.
Після того включити в інверторі функцію grid on,
Після чого інвертор буде працювати на всю катушку, охолодження аналогічно - на максимумі.
@@stanokgolova В мене інвертор Powmr 3,2. Батареї заряджені, без навантаження підключав AC in через ватметр і його показники залежали чи підключені сонячні панелі. Без панелей - до 15 Вт для підтримки себе, з панелями число значно більше і приблизно співпадає кількості енергії що дають сонячні панелі. І я тоді вичитав, що це загальний принцип для сонячних інверторів скидувати надлишки в мережу. Навіть існує проблема, що ці надлишки самий звичайний лічильник запише як споживання і прийдеться за них платити. Тому й питання, чи не шкодить це техніці, коли немає куди скидувати, бо це як мінімум нагрів
Файна ідея.
Тільки ставити треба розумне реле із вбудованим Wi-Fi, яке буде синхронізуватись із сервером точного часу... особливо якщо є бажання поставити собі двох- чи трьохзоновий лічільник - це допоможе не переживати, що це реле з часом буде накопичувати похибку у часі.
Ну а повний моніторинг параметрів напруги і струму на екрані смартфона не тільки сьогодні, а і у ретроспективі - це вже приємний бонус.
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Лайк 100%
Середній акамулятор навантажен сільніше бокових, Можливо відключення мережі реаліазувати з допомогою реле постійної напруги по рівню заряда акамуляторної батареї
Середній акумулятор я повісив на один день раніше, тому там на один цикл більше, тому в них зараз різниця в один цикл, і так вона і залишається- не збільшується, не зменшується.
@@stanokgolova цикли нічого, а довжина дротів різна, коректне підключеня це коли з правого плюс знімається а злівого мінус тоді довжина дротів компенсуеться
@@JT2833 дякую вам ,я думав за це, і щось відклав на потом)))
Добрий. А як він себе почуває при користуванні напівавтоматом?
Поки що політ нормальний
Я так зрозумів що весь цей цирк заради того щоб не витрачати приблизно 200w з мережі які інвертор споживає для власних потреб? ... Якщо так то в той час коли ви підключаєте мережу ви знову з мережі споживаєте ці злочасні 200w ... Мабуть вночі не 200w а менше бо не працює МРРТ контролер ... То може простіше всетаки залишити режим SBU та у 16 пункті меню інвертора виставити пункт OSO і не споживати ці 200w з мережі а брати з акумулятора?
Дивіться відео номер два
@@stanokgolova скажіть а чому ви не хочете щоб у Вас завжди працював режим SBU?
У мене в sbu зовсім у день не бере із мережи нічого, поки аккум у діапазоні 12-13 пункт. Сам у шоці. Інвертор powmr 3 kwt . 24ого року
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Питання:
Інвертор гібридний Luxpower на 5кВт, 2 батареї пілонтеч US2000, без панелей, просто для автономії ставили на роботі. Так от, при вимиканні світла в мережі і при при автоматичному перемиканні на своє світло іде скачок напруги, летять всі запобіжники в приладах на 2-3А. Чому так?
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Краще подивись solar assistant. Там автоматизція шикарна. Будь які параметри інвертора можна змінити по часу та в злажності від запрограмованих умов.
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Навіщо використовувати таймер? Чи не простіше датчик освітленості?
Датчик навіть краще, буде регулювати мережу, навіть якщо протягом дня наповзають хмари 👍
@@MrTomb666 це я і мав на увазі.
А ще коли, раптом, сонце зійде вночі... Але тоді вже буде не до електрики.
Чув неодноразово страшилки що не можна варити від від сонячного інвертора. Чому - ніхто не пояснює. У вас я бачу майстерня і ви варите... Як у вас з цим? не було проблем?
На даний момент часу все окей, у якомусь із минулих відео я показував як я зварюю від гібридного інвертора.
Відео так і називається- зварювання від сонця
Помилились спочатку режим sub виставили,я теж так роблю але у мене слабкіший інвертор,стоїть wifi розетка 20ампер
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
А де вогнегасник для Li-NMC?
цистерна з водою на 6 кубiв
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
👍👍👍🍺
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
А як себе поводитиме таймер при реальному відключенні світла?
В ньому ж якесь власне джерело, яке збереже установки часу, чи він обнуляється?
Акумулятор там, хз який, але у мене на акваріуму схожий стоїть вже п'ять років та до суток без живлення все ще тримає в пам'яті
Годинник есть у всех (почти) инверторов. Время они отсчитывают. А вот функции переключения режимов по таймеру действительно нет. Но кое что можно настроить по времени, например когда заряжать аккум или когда использовать сеть.
@@Name.Family якщо годинник є, то це тільки через wi-fi?
З обговеренна цього відео на одному тг каналі
Тимпаче, якщо є режим mks, то нічого вигадувати непотрібно. Інвертор сам розімкне мережу як з'явиться сонце і знову ввімкне як генерація пропаде. А в 10-ти кіловатнику клону Next скоріш за все має бути, хіба модель стара.
Ідея цікава🎉
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
В нових прошивках є ще один режим який сам відмикає вхідні реле на інверторі і особисте споживання переводить від сонця
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
А точно режим SBU ? Може все ж таки SUB ? Бо якщо sbu, то нашо таймер? Вхідний рубильник вимкнув, тай по всьому.
У тому і річ що кожного дня треба вмикати і вимикати а так автоматично вимикається мережа і в день живлення від сонця і батареї а мережа відключена. А у ночі заряджається акум і живлення від мережі по дешевому тарифу
Браво Рагаццо 👍👍👍
Такий таймер треба ставити з магнітним розмикачем. В тому реле 16 ампер маленька релюшка і під великим навантаженням вона згорить
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Реле часу на din-рейку THC30A (тижневий програматор).
А якщо інвертор виробляє в мережу по зеленому тарифу?
Астрономічний таймер тут буде ще ефективніше)
Можно еще умнее, не по времени, а по степени разряда аккумуляторов, есть такие реле, ниже половины например тогда переходить на сеть и тогда ночью тоже не будет сосать скорее всего если солнца хватает.
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
@@stanokgolova Бескінечні повтори одного і того ж це неповага до глядачів та самого себе.
Треба бути обрежним з подібними китайськими таймерами за 250 грн - там 2000 вт максимум, що він може "пережити"
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Ще проще керувати процесом по телефону wifi
Дякую, друже
ГОЛОВА !!!
Чекаємо відео огляд
жовтень, листопад , грудень.
Дякую!
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Я собі таке зробив вже як паруроків тому. Тільки ще добавив твердо тільне реле яке я можу дистанційно виключити мережу.
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Но вы ж таким способом высаживаете ресурс аккумов!? А он как бы тоже ж чего то стоит!
Ресурсу цих батарей вистачить на 10-15 років в любому режимі.
у мене була идея міряти напругу на сонці. и в залежності від того що там е там напруга підключати мережу чі ні
Можна встановити реле з датчиком освітлення, буде вимикати мережу коли є сонце, і вмикати, коли яскравість світла падає або темно.
@@MrTomb666 розумієте встановити можна але е питання? Тоді ретельно потрібно вимірювати освітлення? Та опір фоторезистора? Аже нам потрібно знати буде генерація чи ні! Потрібно експериментувати щоб не получілось так що освітлення е а генерації нема!
@@MrTomb666навіщо датчик освітлення, якщо можна вимірювати напругу відразу на панелях?
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
👍
А як таймер зветься, можно дізнатись?
Ставте Solar Assistant - там все є
Маючи батарею на 20 кіловат ви можете загалі вимнути мережу. Хіба що у вас споживання велике
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
рішення класне
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Все це може замінити маленький генератор . Дешевше , простіше , мобільніше .
@@Evgen2024youtube який генератор, і що може він замінити?
@@stanokgolova невеликий інверторний. Який буде генерувати і взимку і вночі . А що дає моя сес коли нема сонця? Влітку звісно я покайфував .
Через відключення мережі чи не згорить інвертор?
А как вы себе это представляете? Инвертор в первую очередь спроектирован под отключение сети и переход в разные режимы.
Амхто знає що робльть пункти 12,13, в мене вони зовсім інші ніж в інструкції???
Я встановив вай фай автомат. Красота
Можна і як з вами зв’язатися? Цікавлять такі батареї на 7,7 кВ
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Ще як варіант можна замість релетаймера на вході в інвертор використати астрономічне реле, воно буде автоматично коригувати переключення в залежності від пори року та вашій геолокації.
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
3:26 здається помилка, може все таки режим SUB?
Может уже лучше было поставить ещё сетевой инвертор перед гибридов?! С трансформатором тока, шоб небыло перетечки в сеть ...
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
А вот способ управления и экономии ирвертором потребления от сети в режиме ИБП ruclips.net/video/PNAuo2LLtuY/видео.html&si=Dlq4cWJOatZy5XfL
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
А якщо поставити сумрачне реле
Скільки буде коштувати такий (тлоский) акум на 24в?
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
З якого дива він бере 200 ват ? А неможна поставити режим щоб брав сонце + батарея і не чіпав мережу
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
так может с 23.00 до 7.00 включать сеть на ночной тариф я сам так сделал
Можливо і так, але я поки що з мережі заряда акумулятора не вмикаю.
Якщо таймера нема то ідея нормальна але є одне але. Цей таймер має контакт на 16 ампер це максимум а чоловік каже що інвертор на 10 кВт це означає що при живлені від мережі буде обмеження по контакту таймера всього 16 а десь близько 3 кВт але я так зрозумів що у ночі загального споживання майже нема а на зарядку акумулятора цієї потужності мабуть вистачить хоча 3 акума по 7 зарядний струм до 100 а може і не вистачить
Такі реле бувають до 30 А, чи можна через контактор комутувати.
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Вифи розетка и контактор в помощь.
Може треба SUB ставити?
Кіловат-години, ну які кіловати?
А як він той таймер, бо я ставлю ще контактор, бо мене той таймер не дуже по якості приколю. Хоча я не таймер ставлю а вайфай байду з таймером
@@nifelin1 дивитися наступне відео
Є спосіб більш цивільний за допомогою solar assistant керувати переключенням режимів інвертора. Там тоді не тільки по часу а і по напрузі можно гратися ну або разом
Є посилання як то налаштувати ? Бо відсутність режиму тільки від сонця дратує
@@urabus_ так тільки від сонця то по факту SBU, мережа буде задіяна тільки коли сонця недостатньо і батарея розряджена
якщо і це не влаштовує, то треба йти в історію з Home Assistant і будувати систему розумного будинку
@@АнтонОпря-й1й виставив sbu, та oso граюся з напругою, 12,13, та 27 пунктів, щоб мінімізувати витрати з мережі, а та прога, то досить складно, там окрім вайфаю, треба ще якийсь комп збирати, а так, то розклад режимів був би доречним ,
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
І де можна купити таку батерею
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Зввідки ви взяли, що інвертор споживає 200Вт? І друге, якщо ми зробимо інвертор у штучний блекпут то це нічого не зекономить, абсолютно, інвертор працює від панелкй і так само споживає на свої потреби та ККД.
Гібрид бере з мережі, це офгрід не беруть
Это только если аккум большой емкости.1.В пасмурный день будет будет разряжать аккум. 2. Если недостаточно аккума +солнца по току берет из сети, а так не сможет. Т.е. таймер подходит не всем.
Яка ціна такого обладнання?
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Идея с таймером для лета - норм, для зимы - пипец. С вашими 18 панельками, аккумы могут быть по нескольку суток недозаряженными, а если еще и свет будут вырубать когда таймер включит сеть и аккум так и не зарядится, то вы точно сделаете себе блекаут.
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
@@stanokgolova Уже посмотрел. Я понял. Вы собираетесь постоянно таймер перенастраивать. Это конечно лучше чем каждый день бегать и автоматы дергать, но пока не идеальное решение. Если бы у меня была такая задача, я бы программно вычитал из инвертора SOC. Если меньше например 50% - включаем сеть, больше или равно - отключаем. И это было бы полностью автоматически. Но тут реально программить нужно (не просто настраивать, а писать программный код на каком-то языке программирования). Более простой вариант, включать/выключать сеть по напряжению аккума, но у LiFePo4 понять по напряжению уровень заряда почти не реально. Прям засада...
А ти голова!
Коментар який підтримує україномовний контент і намагається закинути відео в рекоминдації
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Доброго здоров'я.
Маю питання з приводу інвертора.( Бо маю такий самий з такою ж кількістю сонячних панелей). До мережі не під'єднував.
На виході змінного струму індікаторна викрутка показує фазу на двох дротах. Що тут не так?
Ще питання з приводу АКБ. Скільки буде коштуювати, якщо замовити такі самі, як на відео ( з розрахунку за 1шт)?
З будь-якого джерела автономного живлення тестер-викрутка покаже на обох контактах фазу. Тому то й фазозалежні котли відмовляються від них працювати. Ви спробуйте увімкнути інвертор в міську мережу відповідно до позначок "фаза - нуль". Якщо при блекауті на підстанції нуль не розмикають, то інвертор вам видасть навіть в автономному режимі гарний фаза-нуль. Якщо ж розмикають, то як мінімум подайте на відповідну клему інвертора землю. Це теж допомагає.
@@ВіталійФінклер дякую за відповідь. Відповідна клема це "N" на виході з інвертора?
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR
Я знайшов такой самий таймер, Але на з 5,а з 4 клеммами, він підійде?
Різниці в них немає дивіться схему підключення вона в інструкції.
@@stanokgolova Дякую
В deye це все робиться на інвенторі
В деї є розклад і є годинник
гудить ота коробка капець
ruclips.net/video/8yvg1eyq0FM/видео.htmlsi=mrG8caaXVzJVDJAR