Маєте власні способи, як виявити симпатію? Діліться в коментарях) 💵Підтримати Пітятко фінансово: www.patreon.com/pityatko ☕www.buymeacoffee.com/pityatko/membership або 5168752007405890 (ПриватБанк) Яремич Ілона 5375411506815625 (Моно) Стати спонсором каналу: ruclips.net/channel/UCrkbUPZhC9OnzBD6kIcK1Nwjoin
@@tyomvatch474Коли феміна відповідає натяками, то це означає що ти їй НЕ подобаєшся! Якби ти подобався їй, то вона або сама б заговорила, або прямо би сказала ТАК.
Як на мене, все сказане у відео - то дрібниці, які не можуть сильно вплинути на те, чи будуть у вас стосунки з якоюсь людиною. А говорити "відразу і прямо", не завжди працює, ми можемо отримати "ні" і втратити кохану людину, хоча за інших обставин - почули би від неї позитивну відповідь (чому вона сказала ні, причин може бути купа - ще не повністю завершила минулі стосунки/не готова до нових стосунків/ще не розглядала вас, як потенційного хлопця/погано вас знає/в неї трапилась якась біда і т.д і т.п.) тому, для цього потрібно правильно вибирати час і місце, а не, чим швидше - тим краще. Наприклад мої головні вороги початку відносин - це страх та не впевненість у собі. Тому дівчата, якщо вам хтось подобається, то спробуйте відкритись першою, без оцього "ну він же хлопець, повинен першим зробити перший крок", ні не повинен, а ви можливо прогавите своє щастя. Всім вдалих стосунків ;)
"Аби вона [наступна взаємодія] відбулася, кожен повинен правильно виражати свій інтерес, який ну не сплутаєш із простою ввічливістю чи повагою" - теж золоті слова
Якщо знайомі то людина завжди йде біля тебе чи з твоєї сторони, у великій компанії намагається стоїти ближче до тебе, звертає увагу на твою розповідь, уважно слухає те що ти розповідаєш, завжди погоджується з усім що ти скажеш, якщо не знайомі дивиться на тебе, але при цьому вдає що випадково подивився(лась), або різко відводить погляд, цікавиться твоєю думкою, дарує всякі дрібниці типу сувенірчик чи брелок і тп, знає твої смакові вподобання, наприклад твою улюблену піцу, каву, шоколадку. Але це все може вказувати на дружні стосунки. Найлегше се коли начебто не дуже знайомі, але раптом покликав на каву. Тому важко впізнати симпатію так, як її кожен проявляє по своєму🤷♂
Надто усе закручено. Насправді все значно легше, треба просто обговорити та подивитися на поведінку. Якщо співбесідниця "юлить", то ти їй не подобаєшся.
Розкажу свою історію. Через різні причини (виховання, цькування у школі, особистий характер) я мало спілкувався з людьми, а більше читав книжки. Потім почав цікавитися "що зі мною не так?". Родич порадив російськомовну книгу, я прочитав та "прозрів" (є англомовний аналог). Почав експериментувати згідно з теоріями книги, паралельно вивчив англійську й почав читати сучасних англомовних авторів. Це ще додало упевненості. Потім почав дозволяти собі курити, пити алкоголь. На додаток - моя робота вимагає постійних дзвінків, переговорів та написання емайлів, що також додає досвіду спілкування. Тепер, коли пишу резюме, то роблю креативний текст. Коли проходжу співбесіду, то наглію та називаю очікувану зарплатню ВИЩУ, ніж зазвичай очікується. Коли питають щось по роботі, то відповідаю "Чесно сказати, чи щось вигадати?". А все це до чого? До того, що не треба створювати складні "теорії" про "як дізнатися, що я подобаюся??". Просто прямо говорити треба. Якщо НІ, то НІ. Якщо ТАК, то ОК!
Якось проходив поліграф і на одне хитросраке питання відповів як є, все ж, для того і перевірка моєї чесності. Так от за цю одну відповідь з десятків ухопився мій керівник. Носив її у голові рік. А коли я щиро висловився про його не етичну поведінку до мого колеги, то керівник витягнув цього козиря і його поведінка стала ще більш не етичною. Та я не жалкую, що звільнився. Бо свої принципи дорожче грошей.
@@chilipeppers2891Зараз, коли мене питають про бажану зарплатню, то кажу що хочу 50,000 $ на місяць. А щодо вподобань, то перепрограмував себе не боятися говорити та питати у людей.
Висновок про "поговорити" виключає отой метушливий шлях пошуку game changer у налагодженні відносин. Хоча і не завжди можна отримати откровенну відповідь у розмові про стосунки - всеодно це краще за пошук "таємих сигналів та нятяків". І якщо особа не може надати пряму відповідь у такій розмові, вихлює та ще більше вводить у невизначеність - можливо така людина не варта уваги. Дякую за якісний матеріал. Якби такий висновок я здобув би років 15 назад, то зекономив би роки, що провів у метушні ))
А ще є така важлива штука: більші шанси на успішні стосунки мають люди з розвиненими навичками проводити час в колі друзів. Знаю, є дослідження, згідно з якими визначено, що міцніші пари ті, в яких особи і без почуттів були б нормальними друзями. Так от, інтерпретую це як критерій визначення шансів мати стосунки: якщо ти не маєш друзів - то маловірогідно, що ти і знайдеш дівчину. І співпадіння за інтересами в цьому розумінні є саме згладжуючими умовами, адже соціальні якості компенсуються або доповнюються якостями кооперації.
Пані, Ви прекрасні. Науковообґрунтований контент про соціальні взаємодії, викладений простою мовою - це справді не просто цікаво, а і корисно "для вжитку". Ви, часом не біолог?
Згадки про пряму розмову нагадали мені про один анекдот: - Поручику, а як ви знайомитеся с жінками? - Підходу та запитаю "мадмуазель, чи можна вам присунути?" - О.. Але, поручику! Так же можна в писок отримати... - Траплялося й отримував, але частіше присовував.
Мало хто витримує пряму щиру розмову. "Щирий" "традиційному" може здатися "не своїм". Тож, якби на побачення йшли такі, що себе знають, як знають що вони інтроверти, козероги, віруючі, соціалісти, то шансів на відвертість було б більше.
Так. По перше - наукові досліди на тему "стосунків і відношень", особливо у процессі іх налагодження - є марнотраттвом зусиль всіх долучених "науковців". Такі досліди робляться задля розважальних, не зовсім наукових цілей. Бо є суттєва різниця у тому, як люди контактують між собою. Та для мене, наприклад - є 2 напрями - 1 - це спілкування, коли ми бачимо один одного, (назвемо його офлайн). І 2гий - це непряме контактування, використовуючи різні технологічні приблуди (онлайн). Тобто, важливо розуміти, що онлайн/офлайн має під собою вплив лінії фільтру "лайн"!! І ми, люди - виховані у сучасних умовах, навіть знаходячись віч-навіч, підсвідомо тримаємо в напрузі мозок та непомітно для себе, реагуємо на партнера ніби його поряд немає. Про таке наука не розповідає, бо це загрожує зменшенню використання технічних винаходів, що веде до зменшення прибутку корпоративної гілки влади (діяльність котрої також не є можливим відстежувати адекватно). Наприклад - той унікальний потяг, який виникає під час перегляду відео Ілони - те, як вона змушує магічним способом викликати в мене перевищення використання вуглю (у потязі до несвідомого-приємного), що сприяє моєму загальному збудженню та включенню інтелекту (чи відключенню "тупачіни"??хз) у всі сфери, до яких моє минуле мене долучило - це все лише робота моєї уваги, та свідоме сприйняття уявою на "онлайн перегляду людини, що цілковито природним способом звертає мою прихильність до себе". Та ця навичка досить заплутана, бо не зважаючи як ми "балдіємо" під впливом осіб, до яких ми відчуваємо прихильність та бажання до створення фідбєку (коментарі, переписки, внутрішні роздуми про цю людину, фантазуючи яка вона може бути в реальному світі - весь цей час ми витрачаємо куди?? точно не на себе, та не зовсім точно - на об*єкт своєї прихильності). Та варто відноситись до цього як от ніби це - звичайні "ігри розуму, що на відпочинку", бо розуміння факту реальності оточуючих, котрих ми "в очі не бачили" - це ерор та "завєдомая бєда с башкой"! Та нарешті, по-друге!!: "Дрони-камікадзе добрих намірів" - це єпік :D
Пряме питання/розмова - найкращий варіант. Так хоча б одразу зрозумієш, що сам собі напридумував. Завжди себе запитую - як взагалі можно було додуматися, що енна дівчина відповість взаємністю, коли у попередніх випадках була відповідь "ні" і всілякі "та тобі здалося", "ахахахахаха ті а чьом ваабще ахахахахахахахахахахахахахахахахахаах". Це щось з опери "в сєбя павєріл ілі шо?")) 28 років, а часом все ще така наївність вилізає у цій темі. Якби не ця тактильність, яку приходиться постійно штучно приглушувати, то було б значно простіше. Кажуть, що в районі 30 років чоловікам це все стає вже не цікаво. Хух, ще трохи протриматися лишилося))
@@ingialionka не розчаровуйся, рано чи пізно попадеться така якій ти сподобаєшся. Треба не старатись сподобатись, а просто бути розкутим і якійсь ти сподобаєшся. В мене було таке що дівчатам не дуже я не подобався, бо вважали придурком, а гарним навпаки подобався, це індивідуально.
Все що ти сказала звісно цікаво та є одне але. На гарних людей як ти завжди буде хтось дивитись з симпатією. А от на страшил як я ніхто уваги звертати не буде
Саме поняття краси також трошки відрізняється у кожного. Комусь гарними будуть дівчата високі і стрункі, а комусь до вподоби худорляві маленькі миленькі. Хтось буде в захваті від фітоняш, а комусь голову закрутить звичайна дівчина. Все відносно
Я ніколи не вірила в кохання з першого погляду, але зі мною це трапилось, варто зазначити, що я вже далеко не дівчинка і маю багатий життєвий досвід. Навіть не дивлячись у очі, і це виявилось взаємно.
Не може такого бути ,що нікому не подобаєшься. У кожної людини обов'язково є риси чи зовнішність,чи будь що,що може подобатися другим людям.Просто треба найти друзів з однаковими інтересами і поглядами на життя,а потім і дівчина найдеться.😊 Батьки нас багатьох,нажаль,виховували так,що ми повиростали невпевненими в собі ! Щоб дитина була впевненою в собі,її треба частіше хвалити і підтримувати,казати хороші слова їй ( будь то хлопчик чи дівчинка) і просто любити свою дитину,бо рідніше нікого в світі немає !❤
У якому разі люди почнуть говорити і з'ясовувати наміри? - це їм потрібно. Домовимося, що у разі проявлення симпатії цей фактор присутній. - є розуміння свої бажань. Думаю, що люди навіть не уявляють, наскільки з цим пунктом все складно і невизначено. - очикуваний результат перевершує страхи бути непочутими, невірно зрозумілими, невизнаними, відторгнутими. Думаю, це основний пункт, чому до розмови діло не доходить. Тому більшість стосунків зав'язуються і розвиваються на основі ілюзій: проєкцій, інтроспекцій та інш., без прямих розмов і визначеності.
Усе нібито й індивідуально, проте глобально людська поведінка вписується у доволі простий набір "тваринних" алгоритмів. На цю тему як в Ютубі є тисячі відео (англійською, російською), так й десятки книг. Просто аби їх знайти, то треба "просіяти" багато "шлаку". Не можу написати тут назви книг, то коментар може бути видалений. Коротко - є теорія, що люди досі керуються "мавпячими" інстинктами, а оця наша "культура, розум, цивілізація" - це лише відносно недавнє історичне явище. Через це людина схожа на глючний комп'ютер, де одразу працюють древні біологічні та сучасні соціальні "програми". Багато що пояснюється банальною біологією та розділенням людей на низькорангових, середньорангових та високорангових. Потім є варіації з високою примативністю та низькою примативністю. Для цивілізації найкраще підходять високорангові низькопримативні особи (життєздатні та думають головою), але бізнесу та урядам бажаніше керувати низькоранговими високопримативними (нежиттєздатні та емоційні).
@@paulprochan8853У цьому нема нічого дивного .У цьому світі дуже багато різних нерозривних взаємозв'язків .Відповідно біологічні програми нікуди не дінуться у наступних видах .Та й очевидно ,що користі від цих програм також вистачає .
@@АдреНалін-р4л Я забув дописати, що згідно цієї жорсткої теорії "різні борчині та борці за права" є "нежиттєздатними та емоційними", бо повністю залежать від урядів. В той час як "життєздатними та розумними" є ті, які живуть згідно своїх стандартів та не "купуються" на рекламу й "модні тенденції".
Цікаво, але я ніколи не відчувала романтичної симпатії і сталось так, що людина з якою я почала гарно спілкуватись. Переписуватись на багато тем, це іноземець я розповідала про Україну. Він абсолютно підтримує українців. І так поки спілкувались мені все подобалось, але все закінчилось бо виявляється він оцінив все інакше ніж я і коли зробив крок я не зрозуміла. Це не моя проблема загалом, але ось такий висновок, я сама не відчувала романтичної симпатії і не змогла розпізнати її від когось. Бо просто ті самі жарти та схожі інтереси не є визначним для мене, типу це круто але це не про романтичне щось.
У цьому ж відео якраз чітко було сказано: прямо спитай. Розумію, це спершу складно, немов ти нераціонально боїшся цієї людини. Але як казав В'ячеслав Чорновіл "без армії нас не сприйматимуть всерйоз", і з людськими стосунками працює так же. От тільки твоя особистісна армія - це не буквально летальна зброя, а зв'язки, навички, знаряддя та повноваження мати вплив на оточуючих. І рішучість у спілкуванні - є невід'ємною складовою особисто твоєї "м'якої сили". Люблять - сильних, слабких - використовують.
Я вірю в кохання з першого погляду,не залежно спільних інтересів чи ще чого.Ти ж відразу не знаєш ні його інтереси,ні внутрішній стан душі,нічого,але так чи інакше тобі ця людина приємна,подобається сильно,тягне до неї,ад потім люди глибше пізнають одне другого.
Цікава інформація з посиланнями на наукові дослідження + геніальні вставки + підтримка ЗСУ та якісного українського контенту = лайк + підписка + комент Сподіваюсь, практика розв'язання рівнянь допоможе на НМТ
Як на мене то - НІТ. Просто каша з субєктивних роздумів рандомної тьоті, закріплених в кінці якоюсь більш менш обєктивною наук. статею, але все це без суцільної сюжетної логіки. Чуть не заснув, ще й так монотонно наче з суфлеру читає, що так і є якщо подивитись на очі. Все це можна вкласти в 3-5 хвилин, простим перекладом висновків наукових статей.
@@ukraineblossem теж люблю це слово, не просто люблю, обожнюю, часто вживаю у побуті))) це чарівне слово дуже змістовно перекриває руснявий матюк нах*я. І при цьому саме нахіба - точно не матюк)))
Навпаки, зоровий контакт це кортизол та норадреналін(відчуття страху). Адже раптом людина помітить, що ти за нею спостерігаєш 🤯 П.С. Між варіантами: подивитись у відповідь чи підійти та щось сказати, я оберу - мовчки дивлячись в підлогу пройти повз(при цьому уявлюючі гіпотетичні чудові відносини з тянкою, котру спостерігаю). 😶
socialproof так называемый очень сильно на это влияет, на себе проверено когда одна и та же девушка смотрит на тебя одного или когда ты в компании других девушек. Во втором случае интерес сразу взлетает на глазах
@@user-zo4ei1ip2i неправда) по статистике 70 процентов девушек не пошли бы на свидание с парнем если он девственник. Может ты из нижних 30 процентов. Но тенденция такая весьма заметна
@@user-zo4ei1ip2i Соціальна успішність демонструє, що людина є більш життєздатною особою. А якщо якимось чоловіком цікавиться багато дівчат-жінок, то на підсвідомому рівні це сигналізує про потенційно "корисні" гени цього чоловіка. Значить - з ним потрібно паруватися. Все це на підсвідомому рівні проходить, а Ви намагаєтеся на рівні розуму розмірковувати.
З 7:30 по 8:05 - суцільна маячня ) Комплекс гістосумісності - це не про захист від інфекцій, а про розпізнавання імунною системою білків власного організму як "своїх" і як результат відсутність імунної відповіді на них. А набутий імунітет батьків жодним чином не впливає на вроджений імунітет їх дітей (ящо не брати до уваги безпосередню взаємодію організмів матері і дитини під час вагітності, але це вже не про генетику).
@@pityatko_ Ну ок, якщо "ні" - давайте тоді трохи заглибимося в теорію) Так, молекули, які відносяться до комплексу гістосумісності, беруть участь у формуванні імунної відповіді на чужорідні агенти (включаючи віруси і бактерії). Як, власне, і будь-який інший елемент імунної системи - прямо чи опосередковано. Зокрема, для розпізнавання антигену Т-лімфоцитом цей антиген на його поверхні має бути зв’язаний з білками комплексу гістосумісності, і вони маркують той антиген як «свій» чи «чужий», а також визначають взаємодію Т-клітин з ураженими клітинами виключно власного організму. Це якщо дуже поверхнево. Але за безпосереднє розпізнавання специфічного антигену (конкретного вірусу чи бактерії), про яке Ви кажете на 7.37, і за безпосередню специфічну імунну відповідь, яка призводить до їх знищення, відповідають інші елементи імунної системи. Тут ключове слово - «специфічність», тобто розпізнавання конкретного білкового коду. А от за що молекули комплексу гістосумісності відповідають СПЕЦИФІЧНО - так це за розпізнавання ВЛАСНИХ молекул (білків=>клітин=>тканин) організму, запускаючи специфічну автоімунну відповідь при трансплантації (на «чужий» білок) чи автоімунних захворюваннях (на «свій» білок). Ілоно, імунологія - чи не найскладніший розділ біології людини (поруч з неврологією) і без фахової освіти буде дуже важко розібратися, як це працює, навіть прочитавши наукову літературу. Те, про що Ви кажете з 7.30, має сенс, але не в ключі кращого специфічного імунітету майбутньої дитини в залежності від того, чим перехворіли батьки (тут варто почитати, що таке вроджений і набутий імунітет, що таке специфічний і неспецифічний імунітет, і що з цього передається генетично), а в ключі поліморфізму геному в цілому, а також гістосумісності в прямому значенні цього слова, (від gisto (лат.) - тканина).
Маєте власні способи, як виявити симпатію? Діліться в коментарях)
💵Підтримати Пітятко фінансово: www.patreon.com/pityatko
☕www.buymeacoffee.com/pityatko/membership
або 5168752007405890 (ПриватБанк) Яремич Ілона
5375411506815625 (Моно)
Стати спонсором каналу: ruclips.net/channel/UCrkbUPZhC9OnzBD6kIcK1Nwjoin
Як мені показати симпатію до тебе онлайн 😊? Можна твій контакт ?
Пані Ілоно, а чи не вважаєте ви, що самому/ самій краще бути? Жодної відповідальності за когось, величезні витрати!((
"Краще за все подолати невизначеність допоможе пряма розмова" - золоті слова
Коли запитуєш прямо, а відповідають натяками..мм, краса )
Як казав Форест Гамп - “it happens” 🤷🏽♂️
@@tyomvatch474Коли феміна відповідає натяками, то це означає що ти їй НЕ подобаєшся!
Якби ти подобався їй, то вона або сама б заговорила, або прямо би сказала ТАК.
При цьому багато фемін панічно бояться (чи не хочуть?) говорити прямо.
Панове, хлопці так само можуть відповідати натяками з різних причин. Тому відповідь проста поза залежністю від статі - не потрібно так
Ваш монтаж це шедевр😂😂😂😂 Фраза "А пахне як" у вашому контексті мене прорвала 😂😂😂😂 Дякую вам за вашу творчість, чекаємо нових випусків ❤❤❤❤
Подобається...;)
А мене 9 чи 10
@@mrmugnum9072 ...слів
Що я зрозумів за своє життя: коли гарна дівчина підходить до мене першою, то вона або хоче мені щось продати, або розвести
База
@@pindocuPIDORU Грунт, основа так би мовити)
Ну, це доволі тупе твердження.
Ну не завжди так, мені подобається незнайомий чоловік але підійти немає сміливості 😊
🤣🤣🤣
Дякую тобі за твою роботу, ти дивовижна!
Як на мене, все сказане у відео - то дрібниці, які не можуть сильно вплинути на те, чи будуть у вас стосунки з якоюсь людиною. А говорити "відразу і прямо", не завжди працює, ми можемо отримати "ні" і втратити кохану людину, хоча за інших обставин - почули би від неї позитивну відповідь (чому вона сказала ні, причин може бути купа - ще не повністю завершила минулі стосунки/не готова до нових стосунків/ще не розглядала вас, як потенційного хлопця/погано вас знає/в неї трапилась якась біда і т.д і т.п.) тому, для цього потрібно правильно вибирати час і місце, а не, чим швидше - тим краще. Наприклад мої головні вороги початку відносин - це страх та не впевненість у собі. Тому дівчата, якщо вам хтось подобається, то спробуйте відкритись першою, без оцього "ну він же хлопець, повинен першим зробити перший крок", ні не повинен, а ви можливо прогавите своє щастя. Всім вдалих стосунків ;)
"Аби вона [наступна взаємодія] відбулася, кожен повинен правильно виражати свій інтерес, який ну не сплутаєш із простою ввічливістю чи повагою" - теж золоті слова
З досвідом, дуже легко починаєш розрізняти ставлення людей до себе, дуже видає поведінка людини, її рухи, жести, погляд )
Якщо знайомі то людина завжди йде біля тебе чи з твоєї сторони, у великій компанії намагається стоїти ближче до тебе, звертає увагу на твою розповідь, уважно слухає те що ти розповідаєш, завжди погоджується з усім що ти скажеш, якщо не знайомі дивиться на тебе, але при цьому вдає що випадково подивився(лась), або різко відводить погляд, цікавиться твоєю думкою, дарує всякі дрібниці типу сувенірчик чи брелок і тп, знає твої смакові вподобання, наприклад твою улюблену піцу, каву, шоколадку. Але це все може вказувати на дружні стосунки. Найлегше се коли начебто не дуже знайомі, але раптом покликав на каву. Тому важко впізнати симпатію так, як її кожен проявляє по своєму🤷♂
Надто усе закручено.
Насправді все значно легше, треба просто обговорити та подивитися на поведінку.
Якщо співбесідниця "юлить", то ти їй не подобаєшся.
"завжди погоджується з усім що ти скажеш" - ось це не показник взагалі, з іншим - згодна )
Дружні стосунки між чоловіком і жінкою??🤔🤔😁😁Див. Попередні відео 😉😉
@@ЛюбомирДикий Складно любити чи хотіти будь яку людину протилежної статі, тож нема нічого дивного між дружбою чоловіка та жінки
@@ЛюбомирДикий дивився 😁 дружба між чоловіком та жінкою без інтимного підтексту існує 😃
Розкажу свою історію.
Через різні причини (виховання, цькування у школі, особистий характер) я мало спілкувався з людьми, а більше читав книжки.
Потім почав цікавитися "що зі мною не так?". Родич порадив російськомовну книгу, я прочитав та "прозрів" (є англомовний аналог). Почав експериментувати згідно з теоріями книги, паралельно вивчив англійську й почав читати сучасних англомовних авторів. Це ще додало упевненості.
Потім почав дозволяти собі курити, пити алкоголь.
На додаток - моя робота вимагає постійних дзвінків, переговорів та написання емайлів, що також додає досвіду спілкування.
Тепер, коли пишу резюме, то роблю креативний текст.
Коли проходжу співбесіду, то наглію та називаю очікувану зарплатню ВИЩУ, ніж зазвичай очікується.
Коли питають щось по роботі, то відповідаю "Чесно сказати, чи щось вигадати?".
А все це до чого?
До того, що не треба створювати складні "теорії" про "як дізнатися, що я подобаюся??".
Просто прямо говорити треба. Якщо НІ, то НІ.
Якщо ТАК, то ОК!
Якось проходив поліграф і на одне хитросраке питання відповів як є, все ж, для того і перевірка моєї чесності. Так от за цю одну відповідь з десятків ухопився мій керівник. Носив її у голові рік. А коли я щиро висловився про його не етичну поведінку до мого колеги, то керівник витягнув цього козиря і його поведінка стала ще більш не етичною. Та я не жалкую, що звільнився. Бо свої принципи дорожче грошей.
коли дійдеш до сильніших наркотиків - дай знати :)
@@chilipeppers2891Зараз, коли мене питають про бажану зарплатню, то кажу що хочу 50,000 $ на місяць.
А щодо вподобань, то перепрограмував себе не боятися говорити та питати у людей.
Розширені зіниці можуть виявитись ознакою, що людина обдовбана.😂😂😂Цікаве відео, і меми шикарні.
Розширені зіниці можуть виявитись ознакою, що в кімнаті темно.
🤣🤣🤣
Почитай про фокус ока! Фокусування! Просто можливо око фокусується на об'єкті це змінює розмір зіниці!
Висновок про "поговорити" виключає отой метушливий шлях пошуку game changer у налагодженні відносин.
Хоча і не завжди можна отримати откровенну відповідь у розмові про стосунки - всеодно це краще за пошук "таємих сигналів та нятяків".
І якщо особа не може надати пряму відповідь у такій розмові, вихлює та ще більше вводить у невизначеність - можливо така людина не варта уваги.
Дякую за якісний матеріал.
Якби такий висновок я здобув би років 15 назад, то зекономив би роки, що провів у метушні ))
А ще є така важлива штука: більші шанси на успішні стосунки мають люди з розвиненими навичками проводити час в колі друзів.
Знаю, є дослідження, згідно з якими визначено, що міцніші пари ті, в яких особи і без почуттів були б нормальними друзями. Так от, інтерпретую це як критерій визначення шансів мати стосунки: якщо ти не маєш друзів - то маловірогідно, що ти і знайдеш дівчину. І співпадіння за інтересами в цьому розумінні є саме згладжуючими умовами, адже соціальні якості компенсуються або доповнюються якостями кооперації.
Дякую за корисний, пізнавальний контент.
Натхнення тобі і надалі.
Мої зрачки точно збільшені як дивлюсь на тебе.
Не дивлячись відео припущу, що можна просто запитати. А тепер подивлюсь)
Дякую за гарний матеріал
Гарний контент, Дякую Вам .🇺🇦
чудове музичне оформлення ❤
Запах - це головний чинник привабливості❤🎉❤
Дякуємо за відео! Хай квітне український ютуб 🇺🇦❤️💪
Пані, Ви прекрасні. Науковообґрунтований контент про соціальні взаємодії, викладений простою мовою - це справді не просто цікаво, а і корисно "для вжитку". Ви, часом не біолог?
За освітою я психолог)
@@pityatko_ дипломований?) (Вибачте)
@@pityatko_ в нейробіології Ви точно тямите і це приємно. Ви маєте практику, чи присвячуєте життя науці?
@@ЛеонідШевченко-й3к так, диплом магістра маю😁
Не практикую, на жаль
Блін, я хочу щоб вас дивилась вся Україна!
За 20 хвилин влюбиться це нерЄально, але я це зробив!
Дякую Пітятко гарне!
Невизначеність , це пряма дорога до емоційних гойдалок.
Дякую, Пітятко.
Як завжди дуже цікаво і пізнавально.
Перше відео цього каналу, яке я побачив. Одразу підписався
Я знав цю історію. Але Вас було цікаво дивитися. Дякую.
Згадки про пряму розмову нагадали мені про один анекдот:
- Поручику, а як ви знайомитеся с жінками?
- Підходу та запитаю "мадмуазель, чи можна вам присунути?"
- О.. Але, поручику! Так же можна в писок отримати...
- Траплялося й отримував, але частіше присовував.
Мало хто витримує пряму щиру розмову. "Щирий" "традиційному" може здатися "не своїм". Тож, якби на побачення йшли такі, що себе знають, як знають що вони інтроверти, козероги, віруючі, соціалісти, то шансів на відвертість було б більше.
Сьогодні у поручика були б серйозні проблеми.
Ну це база. Тепер намагаюсь діяти подібно. Але обличчя трохи болить)
Жахливий й дуже мізогінний "анекдот"
Ілона дякую! Твій контент це топ!
Таке класне відео, що аж не хочеться йти, так ютно, падмашнєму!
💙💛
Так. По перше - наукові досліди на тему "стосунків і відношень", особливо у процессі іх налагодження - є марнотраттвом зусиль всіх долучених "науковців". Такі досліди робляться задля розважальних, не зовсім наукових цілей. Бо є суттєва різниця у тому, як люди контактують між собою. Та для мене, наприклад - є 2 напрями - 1 - це спілкування, коли ми бачимо один одного, (назвемо його офлайн). І 2гий - це непряме контактування, використовуючи різні технологічні приблуди (онлайн). Тобто, важливо розуміти, що онлайн/офлайн має під собою вплив лінії фільтру "лайн"!! І ми, люди - виховані у сучасних умовах, навіть знаходячись віч-навіч, підсвідомо тримаємо в напрузі мозок та непомітно для себе, реагуємо на партнера ніби його поряд немає. Про таке наука не розповідає, бо це загрожує зменшенню використання технічних винаходів, що веде до зменшення прибутку корпоративної гілки влади (діяльність котрої також не є можливим відстежувати адекватно). Наприклад - той унікальний потяг, який виникає під час перегляду відео Ілони - те, як вона змушує магічним способом викликати в мене перевищення використання вуглю (у потязі до несвідомого-приємного), що сприяє моєму загальному збудженню та включенню інтелекту (чи відключенню "тупачіни"??хз) у всі сфери, до яких моє минуле мене долучило - це все лише робота моєї уваги, та свідоме сприйняття уявою на "онлайн перегляду людини, що цілковито природним способом звертає мою прихильність до себе". Та ця навичка досить заплутана, бо не зважаючи як ми "балдіємо" під впливом осіб, до яких ми відчуваємо прихильність та бажання до створення фідбєку (коментарі, переписки, внутрішні роздуми про цю людину, фантазуючи яка вона може бути в реальному світі - весь цей час ми витрачаємо куди?? точно не на себе, та не зовсім точно - на об*єкт своєї прихильності). Та варто відноситись до цього як от ніби це - звичайні "ігри розуму, що на відпочинку", бо розуміння факту реальності оточуючих, котрих ми "в очі не бачили" - це ерор та "завєдомая бєда с башкой"! Та нарешті, по-друге!!: "Дрони-камікадзе добрих намірів" - це єпік :D
Дякую за ролик і за пояснення нюансів флірту. Теорію закріпили, приступаємо до практики)
Дякую!
Дякую за корисний, пізнавальний контент.
Дякую за цікавий контент рідною мовою👍
Дякую, Ілоно. Пізнавально, як завжди ❣
Класне відео!!!
Прям дуже актуальне!!!
Не зупиняйтесь!!!
Успіхів!!!
Дякую за Вашу роботу! Інформація та її подача на висоті!
От погоджуюсь що треба напряму казати, але ж дуже часто дівчата полюбляють гратись в гру😉
Дівчата? Це як раз хлопці ніколи не розуміють прямого "ні" й починають шукати підтексти в ньому
@@jujud1089 але і пряме «так» дівчата часто прямо не подають😉от і маємо те, про що я писав
@@2003DSk Ну то спілкуйтеся з нормальними й прорефлексованими дівчатами, щоб потім не ставити таких в приклад адекватних дівчат
@@2003DSk Тому що так й ні, не мають мати скобки у спілкуванні
@@jujud1089 тоді уважно читайте мій коментар! В реченні використано слово «часто» - що не включає в себе всіх!
Пряме питання/розмова - найкращий варіант. Так хоча б одразу зрозумієш, що сам собі напридумував. Завжди себе запитую - як взагалі можно було додуматися, що енна дівчина відповість взаємністю, коли у попередніх випадках була відповідь "ні" і всілякі "та тобі здалося", "ахахахахаха ті а чьом ваабще ахахахахахахахахахахахахахахахахахаах". Це щось з опери "в сєбя павєріл ілі шо?")) 28 років, а часом все ще така наївність вилізає у цій темі. Якби не ця тактильність, яку приходиться постійно штучно приглушувати, то було б значно простіше. Кажуть, що в районі 30 років чоловікам це все стає вже не цікаво. Хух, ще трохи протриматися лишилося))
Природа жартівниця, бо після 30 стає цікаво жінкам :)
@@ingialionka не розчаровуйся, рано чи пізно попадеться така якій ти сподобаєшся. Треба не старатись сподобатись, а просто бути розкутим і якійсь ти сподобаєшся. В мене було таке що дівчатам не дуже я не подобався, бо вважали придурком, а гарним навпаки подобався, це індивідуально.
Треба просто вести себе нормально та прожимати її. Яка різниця по суті подобаєшся ти їй чи ні - в кінці кінців сподобаєшся.
Мені 35 років й мене цікавлять жінки від 18 до 50. Просто я бачу, що БІЛЬШІСТЬ мені не цікаві, я вже дивлюся не на тіло, а на адекватність дівчини.
@@newua1252 не помагає, кажу з власного досвіду. Навпаки коли ти відкриваєшся тебе це нищить, бо це використовується проти тебе.
Чудовий блог. А ще блогерка ну дуже схожа на мою подругу Вероніку. Вероніка, якщо ти це читаєш привіт тобі від мандарина🤟
Автору канала Like.
Тільки самі цікаві теми😍
Дякую вам за цікаву інформацію.
Все що ти сказала звісно цікаво та є одне але. На гарних людей як ти завжди буде хтось дивитись з симпатією. А от на страшил як я ніхто уваги звертати не буде
Саме поняття краси також трошки відрізняється у кожного. Комусь гарними будуть дівчата високі і стрункі, а комусь до вподоби худорляві маленькі миленькі. Хтось буде в захваті від фітоняш, а комусь голову закрутить звичайна дівчина. Все відносно
Авторка паралельно сприймається, тип є людина ну і ок, нічого незвичного
Я ніколи не вірила в кохання з першого погляду, але зі мною це трапилось, варто зазначити, що я вже далеко не дівчинка і маю багатий життєвий досвід. Навіть не дивлячись у очі, і це виявилось взаємно.
У мене з цим все дуже просто, я нікому не подобаюсь, і навіть не думаю про це)
У тебе просто не гістосумісні пітняки
@@ArsenBPM 😂
Не може такого бути ,що нікому не подобаєшься. У кожної людини обов'язково є риси чи зовнішність,чи будь що,що може подобатися другим людям.Просто треба найти друзів з однаковими інтересами і поглядами на життя,а потім і дівчина найдеться.😊 Батьки нас багатьох,нажаль,виховували так,що ми повиростали невпевненими в собі ! Щоб дитина була впевненою в собі,її треба частіше хвалити і підтримувати,казати хороші слова їй ( будь то хлопчик чи дівчинка) і просто любити свою дитину,бо рідніше нікого в світі немає !❤
Я теж так думав про себе, але в ТЦК знайшлися люди, яким я сподобався з першого погляду)) З другого ми зрозуміли, що стосунків не буде)
може, щось не так з ім'ям?))
#комент4ібільшеслів
Дякую за цікавий випуск! І ще кілька слів у коментар для кращого просування відео ютубом!
У якому разі люди почнуть говорити і з'ясовувати наміри?
- це їм потрібно. Домовимося, що у разі проявлення симпатії цей фактор присутній.
- є розуміння свої бажань. Думаю, що люди навіть не уявляють, наскільки з цим пунктом все складно і невизначено.
- очикуваний результат перевершує страхи бути непочутими, невірно зрозумілими, невизнаними, відторгнутими. Думаю, це основний пункт, чому до розмови діло не доходить.
Тому більшість стосунків зав'язуються і розвиваються на основі ілюзій: проєкцій, інтроспекцій та інш., без прямих розмов і визначеності.
це настільки індивідуально, що хз чи взагалі є сенс складати умовний перелік "знаків" симпатії, навіть незважаючи на досліди. суб'єктивно
Усе нібито й індивідуально, проте глобально людська поведінка вписується у доволі простий набір "тваринних" алгоритмів.
На цю тему як в Ютубі є тисячі відео (англійською, російською), так й десятки книг. Просто аби їх знайти, то треба "просіяти" багато "шлаку". Не можу написати тут назви книг, то коментар може бути видалений.
Коротко - є теорія, що люди досі керуються "мавпячими" інстинктами, а оця наша "культура, розум, цивілізація" - це лише відносно недавнє історичне явище. Через це людина схожа на глючний комп'ютер, де одразу працюють древні біологічні та сучасні соціальні "програми".
Багато що пояснюється банальною біологією та розділенням людей на низькорангових, середньорангових та високорангових. Потім є варіації з високою примативністю та низькою примативністю.
Для цивілізації найкраще підходять високорангові низькопримативні особи (життєздатні та думають головою), але бізнесу та урядам бажаніше керувати низькоранговими високопримативними (нежиттєздатні та емоційні).
@@paulprochan8853 і в результаті виходить що бидло розмножується, а ті хто думають головою так і помирають нецілованими
@@paulprochan8853У цьому нема нічого дивного .У цьому світі дуже багато різних нерозривних взаємозв'язків .Відповідно біологічні програми нікуди не дінуться у наступних видах .Та й очевидно ,що користі від цих програм також вистачає .
@@АдреНалін-р4л Я забув дописати, що згідно цієї жорсткої теорії "різні борчині та борці за права" є "нежиттєздатними та емоційними", бо повністю залежать від урядів.
В той час як "життєздатними та розумними" є ті, які живуть згідно своїх стандартів та не "купуються" на рекламу й "модні тенденції".
В будь-якому хаосі є певний порядок. Якщо розглядати не вийнятки, то систематизувати найбільш поширені випадки не така вже й безнадійна справа.
Цікаво, але я ніколи не відчувала романтичної симпатії і сталось так, що людина з якою я почала гарно спілкуватись. Переписуватись на багато тем, це іноземець я розповідала про Україну. Він абсолютно підтримує українців. І так поки спілкувались мені все подобалось, але все закінчилось бо виявляється він оцінив все інакше ніж я і коли зробив крок я не зрозуміла. Це не моя проблема загалом, але ось такий висновок, я сама не відчувала романтичної симпатії і не змогла розпізнати її від когось. Бо просто ті самі жарти та схожі інтереси не є визначним для мене, типу це круто але це не про романтичне щось.
Ну так порадь йому (іноземцеві) українку, яка зацікавлена в іноземцях.
У цьому ж відео якраз чітко було сказано: прямо спитай. Розумію, це спершу складно, немов ти нераціонально боїшся цієї людини. Але як казав В'ячеслав Чорновіл "без армії нас не сприйматимуть всерйоз", і з людськими стосунками працює так же. От тільки твоя особистісна армія - це не буквально летальна зброя, а зв'язки, навички, знаряддя та повноваження мати вплив на оточуючих. І рішучість у спілкуванні - є невід'ємною складовою особисто твоєї "м'якої сили". Люблять - сильних, слабких - використовують.
топ контент, дякую
Я вірю в кохання з першого погляду,не залежно спільних інтересів чи ще чого.Ти ж відразу не знаєш ні його інтереси,ні внутрішній стан душі,нічого,але так чи інакше тобі ця людина приємна,подобається сильно,тягне до неї,ад потім люди глибше пізнають одне другого.
дякую за відео, гарне та інформативне)
о це і є якісний контент! Супер.
Цікава інформація з посиланнями на наукові дослідження + геніальні вставки + підтримка ЗСУ та якісного українського контенту = лайк + підписка + комент
Сподіваюсь, практика розв'язання рівнянь допоможе на НМТ
Ахаха, дуже круті мемні вставки, прям супер😂😂. Відео дуже класне😁👍
Дякую, за відео, практично все, думав, що знав, але не все, виявилось.... Підписка однозначно, бо цікаво !
Вподобаєчка для пані Ілони. Нехай квітне український ютюб!
Шо ж, дякую за відео, помилувався.
На дрони +
Дякую Вам за працю та цікаве відео.
Цікавий освітній,в чомусь повчальний контент, дякую.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Сподобався контент та дівчина))) Дуже цікава подача матеріалу, та дотепні вставки, підписався, бажаю каналу розвитку!
Дякую, гарний випуск
Дякую за такий україномовний контент, я в захваті від того що українці роблять з україномовним ютубом ❤
Дякую за нове відео. Коротко по вставкам: Буданов розвеселив, Віталій добив ))
Твоя гра бровами це щось 🔥
Ти краща!
Дякую за контент, навіть не знаю щоб я без тебе робив Пітятко)
Слава Україні 🇺🇦 Героям слава 🇺🇦 Смерть ворогам 🇺🇦 Україна понад усе 🇺🇦 Дякуємо благодійним фондам і волонтерам 🇺🇦
Контент рівня:
майбутнє настало ❤
Рівень тверезості, раціональності та послідовності - просто таки наближений до ідеалу (ідеалу не існує)
Як на мене то - НІТ. Просто каша з субєктивних роздумів рандомної тьоті, закріплених в кінці якоюсь більш менш обєктивною наук. статею, але все це без суцільної сюжетної логіки. Чуть не заснув, ще й так монотонно наче з суфлеру читає, що так і є якщо подивитись на очі. Все це можна вкласти в 3-5 хвилин, простим перекладом висновків наукових статей.
Хмм, якщо вам не подобається, нахіба дивитися і висловлювати свою суб'єктивну оцінку?
@@vse-grih А є таке слово "нахіба"?😂 Навіщо знаю що є, а нахіба?😂
@@ukraineblossem теж люблю це слово, не просто люблю, обожнюю, часто вживаю у побуті))) це чарівне слово дуже змістовно перекриває руснявий матюк нах*я. І при цьому саме нахіба - точно не матюк)))
Дякую, з мене вподобайка і комент.
Ого, який крутий контент я надибала😊❤
Твої мемні вставки просто бімба
Дякую за цікаву розповідь.
Дякую за вашу працю та цікавий контент
Дякую за працю!
Ілона,Ви як завжди праві,чудово виглядаєте!!! На мою думку,запах коханої має значення!!!
Навпаки, зоровий контакт це кортизол та норадреналін(відчуття страху). Адже раптом людина помітить, що ти за нею спостерігаєш 🤯
П.С. Між варіантами: подивитись у відповідь чи підійти та щось сказати, я оберу - мовчки дивлячись в підлогу пройти повз(при цьому уявлюючі гіпотетичні чудові відносини з тянкою, котру спостерігаю). 😶
цікавий канал та контент!
Повністю підтримую тезу про розмову
Дякую.
І так,Ви праві,розмовляти - дуже важливо!!! Без спілкування - немає відносин.
Вставлені меми просто топ 😅😂👌🏻
Нічого не зрозумів, але було дуже цікаво!
Просто комент для підтримки каналу 🙌
Дуже класний випуск! Тому від мене це однозначно вподобайка!
вставки шикарні! контент українською! однозначно топ!)
Лайк підписка за цікавий український контент да добрі справи по сборам!
Наші зіниці також розширюється, коли ми прикладаємо розумове зусилля чи коли про щось задумаємось.
Дякуємо за цікавий контент українською! 👍🏻
Комент в підтримку та розвитку україномовного RUclips 💪🏻🇺🇦💪🏻🇺🇦💪🏻🇺🇦
Главное чтобы после таких видосов у вас не поехала крыша. Будите в каждом человеке видеть что вы ему нравитесь. И у вас любовь морковь в сердце тает
Так томно, практично заснув... Водичка, дослідження, знову дослідження... У житті усе набагато простіше!
Ілона в рожевому топіку, дуже гарно.
Дякую за відео! Наскільки соціальна успішність є вирішальним чинником?
Як мінімум, збільшує шанси на позитивний результат
socialproof так называемый очень сильно на это влияет, на себе проверено когда одна и та же девушка смотрит на тебя одного или когда ты в компании других девушек. Во втором случае интерес сразу взлетает на глазах
@@oshpareniyy Це теж індивідуально. Наприклад, якщо якимось хлопцем цікавляться багато дівчат, він мене анітрохи не приваблюватиме
@@user-zo4ei1ip2i неправда) по статистике 70 процентов девушек не пошли бы на свидание с парнем если он девственник. Может ты из нижних 30 процентов. Но тенденция такая весьма заметна
@@user-zo4ei1ip2i Соціальна успішність демонструє, що людина є більш життєздатною особою. А якщо якимось чоловіком цікавиться багато дівчат-жінок, то на підсвідомому рівні це сигналізує про потенційно "корисні" гени цього чоловіка. Значить - з ним потрібно паруватися. Все це на підсвідомому рівні проходить, а Ви намагаєтеся на рівні розуму розмірковувати.
Іллоно, у Вас є якась мемотека? Контекст і таймінг мемів - просто топ.
Так, у мене є папка, яку я періодично заповнюю новими мемами)
Класне відео😊
Чудова гра бровами від ведучої )
Браво
З 7:30 по 8:05 - суцільна маячня )
Комплекс гістосумісності - це не про захист від інфекцій, а про розпізнавання імунною системою білків власного організму як "своїх" і як результат відсутність імунної відповіді на них.
А набутий імунітет батьків жодним чином не впливає на вроджений імунітет їх дітей (ящо не брати до уваги безпосередню взаємодію організмів матері і дитини під час вагітності, але це вже не про генетику).
Та ж ні, ГКГС - це і про розпізнавання патогенів, не тільки своїх білків
@@pityatko_
Ну ок, якщо "ні" - давайте тоді трохи заглибимося в теорію)
Так, молекули, які відносяться до комплексу гістосумісності, беруть участь у формуванні імунної відповіді на чужорідні агенти (включаючи віруси і бактерії). Як, власне, і будь-який інший елемент імунної системи - прямо чи опосередковано.
Зокрема, для розпізнавання антигену Т-лімфоцитом цей антиген на його поверхні має бути зв’язаний з білками комплексу гістосумісності, і вони маркують той антиген як «свій» чи «чужий», а також визначають взаємодію Т-клітин з ураженими клітинами виключно власного організму. Це якщо дуже поверхнево. Але за безпосереднє розпізнавання специфічного антигену (конкретного вірусу чи бактерії), про яке Ви кажете на 7.37, і за безпосередню специфічну імунну відповідь, яка призводить до їх знищення, відповідають інші елементи імунної системи. Тут ключове слово - «специфічність», тобто розпізнавання конкретного білкового коду.
А от за що молекули комплексу гістосумісності відповідають СПЕЦИФІЧНО - так це за розпізнавання ВЛАСНИХ молекул (білків=>клітин=>тканин) організму, запускаючи специфічну автоімунну відповідь при трансплантації (на «чужий» білок) чи автоімунних захворюваннях (на «свій» білок).
Ілоно, імунологія - чи не найскладніший розділ біології людини (поруч з неврологією) і без фахової освіти буде дуже важко розібратися, як це працює, навіть прочитавши наукову літературу. Те, про що Ви кажете з 7.30, має сенс, але не в ключі кращого специфічного імунітету майбутньої дитини в залежності від того, чим перехворіли батьки (тут варто почитати, що таке вроджений і набутий імунітет, що таке специфічний і неспецифічний імунітет, і що з цього передається генетично), а в ключі поліморфізму геному в цілому, а також гістосумісності в прямому значенні цього слова, (від gisto (лат.) - тканина).