Основи роботи з планами лікування в ЕСОЗ

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 20 окт 2024

Комментарии • 10

  • @СергейГоробец-х1э
    @СергейГоробец-х1э 12 дней назад +4

    Дуже багато часу займає виписка направлень з ПЛАНУ ЛІКУВАННЯ - кожне направлення треба тицяти окремо, потім щоразу знов відкривати план лікування та знов виписувати одне направлення, якщо пацієнту треба виписати аналізи - 5 наприклад, та направлення на обстеження - це займає хвилин 10-15 - майже весь прийом; так само окремо треба виписувати кожний препарат, у мене, як кардіолога, зачасту це 5-10 препаратів. Часу на огляд пацієнта зовсім не залишається. МОжна це пришвидшити, чи додати можливість виписки цих аналізів та направлень одним кліком?

    • @ІннаШевченко-г6ы
      @ІннаШевченко-г6ы 10 дней назад

      Так для цього ж потрібен мозок, а він за кордон виїхав. А з епізодом "профілактика" що накоїли. Я б сказала, але в мене цензурних слів на них не залишилось.

  • @ІннаШевченко-г6ы
    @ІннаШевченко-г6ы Месяц назад +20

    Чи взагалі хтось рахував час, потрібний лікарю на прийом одного хворого? На огляд, запис в медичній картці (її ж ніхто не відміняв), аналіз клінічних досліджень, призначення курсу лікування та додаткових обстежень, запис в електронній системі, створення електронних направлень, створення того ж плану лікування? В умовах поліклініці вже не вистачає часу на огляд та саме медичну практику. Особливо, коли все робить сам лікар. Якщо ви ставите ціллю щоб лікарі просто здоровалися з пацієнтами на прийомі та весь час прийому займались заповненням електронної системи, то ви молодці! Так тримати. Скоро взагалі залишитесь без лікарів вторинки. Хоча... може то і є ваша ціль?

    • @ДмитроВеличко-м6ч
      @ДмитроВеличко-м6ч 17 дней назад +4

      Так саме позбавлення від лікарів вторинки і ставиться ціллю всіх цих складнощів. Автори цих програм хоч раз були в поліклініці на прийомі? А якщо в цей час РТЦК ще приводить поза чергою два десятки мобілізованих? Їм же не відмовиш в прийомі. Як там у класика: "Надто далекі вони від народу!". У нас не вся медицина працює в таких умовах як у Києві. В НСЗУ важко собі уявити, що людина може не мати мобільного телефону. Або декларація записана на один кнопочний телефон на всю сільську сім'ю. Або, як було вчора, декларація записана на батьків телефон, а він виїхав за кордон.

    • @ІннаШевченко-г6ы
      @ІннаШевченко-г6ы 10 дней назад +1

      @@ДмитроВеличко-м6ч в них інша реальність, інша планета, інший народ. Вони й лікуються в інших медзакладах, які не оплачують.

  • @АнастасіяТарасюк-к2з
    @АнастасіяТарасюк-к2з 2 месяца назад +1

    Добрий день.

  • @ЛюдмилаНосенко-ц8р
    @ЛюдмилаНосенко-ц8р 2 месяца назад

    доброго дня

  • @НаталіяМалоголовець
    @НаталіяМалоголовець 2 месяца назад +1

    Чи є потреба в плані лікування створювати призначення препарату, виписати електронний рецепт на який не можна, бо препарат не підлягає реімбурсації?? Зрозуміло, що я рецепт не випишу. Лише в бумажній формі- по іншій програмі фінансування

    • @ehealthukraine
      @ehealthukraine 2 месяца назад

      Лікар може призначити лікування і ЛЗ з інших програм (наприклад рецептурні ліки), які пацієнт придбає за власні кошти, але суть призначення - зафіксувати що призначено пацієнту.

    • @ПаніЛюдмила-х6г
      @ПаніЛюдмила-х6г Месяц назад

      Якщо створити призначення препарату, то план лікування стане активний, навіть якщо не створювати далі електронний рецепт