Дякую цікаве відео. Я обрав спосіб для себе в деревяному футлярі :-), в захист цього хочу сказати, що саме зберігати таким способом дуже зручно, не зручно демонструвати і роздивлятися ;-)
Дякую за відео, цікаве порівняння двох способів. Поки що жоден собі не придбав, але після відео схиляюсь в сторону німецького альбому. Виглядає більш універсальним, мені подобається можливість самому придумати порядок розкладення монет, а не бути прив'язаним до років.
Радий що сподобалось відео. В тому то й кайф, так би мовити, різних варіантів зберігання. І той, до якого Ви схиляєтесь - дуже гарний, універсальний і різноплановий в контексті формування візуального відображення Вашої колекції. В ньому лише один мінус - зливаються монети верхніх листів з монетами з нижніх. Бо немає проміжного чорного листа. Якщо його вкласти - буде просто супер.
Дякую за колекційну сповідь, було цікаво подивитись і почути але підкажіть будь ласка, де можливо купити якісні альбоми для зберігання та листи, дякую!
Вітаю. Радий, що Вам сподобалось. Уточніть, будь ласка, про які саме альбоми та листи йде мова? Листи якого формату? Це питання ми частково обговорювали у нашому чаті в ТГ, але, якщо Ви не долучились до нашої групи, то спробую допомогти Вам відписавши тут.
Доброго вечора випадково потрапив на ваш канал підписка і лайк.Підняли ви болюче питання для українського колекционера куди покласти той мішок заліза ,щоб було красиво і практично.Погоджусь з альбомами Маяк тільки в них не вийде зберігати по рокам,можливо зберігати тільки по серіям.Другий варінт теж добрий але є два але перший це тільки одна сторона монети видна ,друга дуже велика ціна 28 років виходять українські монети множимо на 350 грн .Я колекціоную з виходу першої монети.ЗАЦІКАВИЛИ АЛЬБОМИ ЧЕРВОНІ ДЕ БАГАТО ІНФОРМАЦІЇ І МОЖЛИВІСТЬ ЗБЕРІГАТИ В КАПСУЛАХ.ДЕ ЇХ МОЖЛИВО ПРИДБАТИ І ХТО ВИРОБНИК ПОДІЛІТСЯ ІНФОРМАЦІЄЮ.Дякую за увагу.До речі як вас звати? Я Віктор
Підкажіть будь-ласка, з яким діаметром комірки, можна замовляти листи encap, для ювідейних 5-ти гривневих монет (з капсулами) Буду щиро вдячний за відповідь.
Вам потрібні листи з комірками під монети діаметром 35 міліметрів. Саме такого розміру українська 5-гривнева ювілейка. Але сам розмір комірки має бути більшим - десь 41 мм десь (бо там ще капсула забирає місце), але то краще уточнюйте у продавця.
Дякую за відео! Досі зберігаю у коробках. Весь час напрягає питання стосовно сувенірних упаковок. Міркую, достати монети в альбом, а сувенірні упаковки скласти в окремий ящик, чи як робити? У кого як?
@@ИванИванович-я1з дякую! Я планував зняти відео про зберігання монет у сувенірці. Але, там лише один нормальний варіант - в спеціальних листах, у альбомах. Треба буде ще подумати.
@@СповідьКолекціонера дякую! Бачив на ютюбі як сувенірну в лист по типу як для поштових листівок або бонів на розмір сторінки. Спробував в розкрито у варіанті в файли і папку звичайну, но це треш. Тому що бумага має велику площу і не має товщини, а монета навпаки, від цього все перекошене і деформоване... Знов відправив все до коробок від взуття ((( Останнім часом думаю все ж таки монети в альбом, а сувенірну упаковку окремо в ящик, ну не знаю
Дякую вам за відео Підкажіть, будь ласка, чи варто і якщо варто, то як протирати монету з нейзильберу, якщо на ній виявлено плями або відбитки пальців?
Взагалі, монети з нейзильберу, якщо вони у стані банк у капсулі або просто взяті з рук і не мають явних ознак зношеності, варто просто «продути» «грушею» для чистки фотоапаратів від пилу або ж просто спринцівкою. Якщо видно плями від пальців, то є спеціальні серветки для полірування монет. Їх матеріал майже не шкодить поверхні монети. Але терти треба спокійно, не сильно та не довго.
Дякую за пораду, така ж біда лапав першу монету яку купував в 2007 році. І через декілька років помітив свої відбитки пальців. Навіть не знаю чи за такий довгий термін допоможе серветка. А які краще взяти?
Шукаючи альбом Leuchtturm GRANDE я натрапив на альбом іншого виробника Kammer King на який є дуже багато хороших відгуків, та ще він на 800 гривень дешевший. Leuchtturm GRANDE - 2230 гривень Kammer King - 1400 гривень І тепер я стою на роздоріжї бо не хочеться переплатити, а ще не хочется купити альбом низької якості. Цікавить мене чи ви мали досвід з альбомами Kammer King І що ви можете про ного сказати?? Буду вдячний за відповідь.
Доброго дня. Маю справу з Каммер постійно. Має міцні кільця, гарний короб та доволі велику місткість. Кінг це аналог Гранд. До того ж, це наш, український виробник. Вірніше, наша українська торгова марка. Я у цих альбомах та листах зберігаю філателію та інші речі. Тому, раджу, як мінімум, спробувати. Бо ціна приємніша і якість не помітив щоб сильно поступалась.
Щиро дякую за допомогу. Альбом вже замовив, у форматі King. Жаль що фірма Kammer не виробляє листи Enkap під квадратні капсули QUADRUM. Надіюся що такі листи підійдуть від альбому Leuchtturm GRANDE.
@@СповідьКолекціонера Доброго ечора червоний альбом це ви маєте наувазі в вашому відео з 25,12 хвилини? Мене вони теж дуже цікавлять якщо знаєте хто виробник і де можна придбати поділітся інформацією.Я бачив в продажі тільки наповнені монетами :(
Наскільки я зрозумів вірно нейзильбер не любить вологість та сонячне світло і це мабуть не все. Порядьте, будь ласка, як від цих негативних чинників ви б радили захищати монетки?
Від сонячного світла - то тут лише альбоми та закриті планшети, як у відео. А щодо вологості - то окрім підтримки низької вологості у приміщенні, де зберігаються монети, модна використовувати селікогель - гранули, котрі вбирають вологу. Можете постати про них в Інтернеті. Гарні штуки. Використовувати його там, де у Вас Ваша колекція.
@@СповідьКолекціонераДякую! Тобто, якщо умовно в мене монети в планшеті лежать на поличці в шафі, то достатньо для підтримування безпечного рівня вологості покласти поряд розкриті пакетики з селіка-гелем і загроза корозії буде значно знижена?
В планшетах виглядають дуже красиво, бо самi монети красивi, деякi з тамподруком, що разбавлює металевий блиск. А от на тубусi на зворотi можна було зобразити список рiчних монет, а не тiльки на вкладцi, а то якось пуста коробка.
Так, погоджуюсь щодо звороту. З іншої сторони, тубус - лише захисна частина і тільки передній його план виконує функцію презентаційного. Але, я з Вами згоден. Є над чим попрацювати.
Думаю, не тільки планшети та листи, а й міцні альбоми можуть «дати маху» під натиском пухнастих друзів) Ці листи ламаються часто саме із-за постійно використання (відкриття). Вірно кажете. Але, у них ще є невеличкий мінус - усі монети зливаються між собою, бо немає чорного кольору, котрий би їх розділяв. Наприклад, проміжний лист. Це суб’єктивно, але є такий момент.
Привіт з українського Донбасу. Дякую за огляд. Дуже пізнавально. Свою колекцію зберігаю частково так як і Ви. Напишу кілька слів на рахунок альбомів які у Вас у кінці відео, від укрумільців. Купив 2 шт по 850 грн 19 і 20 роки. Самі альбоми сильно великі для одного року, великий мінус, це те, що монети черіїї ЗСУ з альбому випадають, кишеньки під лані монети виготовлені не по розміру. Але це моя суб'єктивна думка. Також я стикнувся з такою проблемою, як зберігання ювілейних монет в сувенірних упаковках, чи як правильно coins-картах. Можливо Ви підкажете, чи існують такі альбоми? Я спробував вкладати у файли для зберігання філ та боністичної продукції, але не зручно перелистувати такий альбом. Наперед дякую за відповідь. З повагою, Василь
Вітаю Вас і дякую що залишаєтесь зі мною на зв’язку! Приємно чути відгуки та думки старих підписників та «колег по цеху») Щодо останнього альбому, то дякую за інформацію. Бо я, дійсно, розглядав варіант аби купити один-два альбом щоб поекспериментувати, але ціна кусалась, тому вирішив відкласти цей задум. Після Вашого повідомлення та характеристики я переконався, що зробив вірне рішення. Дякую) Щодо зберігання монет, котрі знаходяться у сувенірних упаковках, то це питання «старе як світ» і з ким би я не дискутував, все зводилось до зберігання в коробці чи купкою на поличці. Основною проблемою є те, що у НБУ відсутній універсальний розмір такої упаковки. Тому й ніхто не береться за вирішення цього питання в промисловому масштабі, так би мовити. Я думав поекспериментувати зі зберіганням у міцних листах від української фірми Каммер, аби зберігати їх в розгорнутому вигляді всередині таких листів. Але, чесно, не дійшов до цього. Тому, все лежить в купці, поки… Як дійдуть руки - займусь цим питанням. Дякую за наведення на цікаву та неоднозначну по вирішенню тему. І, до слова, вітаю Вас із Києва) З нетерпінням чекаю на погашений комплект ГУР від Вас)) Впевнений, він буде не гіршим за Гвардію Наступу та Дітей Перемоги, котрі я вже отримував від Вас раніше! Дякую!
Для монет 10 грн ЗСУ в альбомах, від Галичан, треба використовувати капсули НБУ ті що відповідають двом гривням, і це працює… Сам маю ці альбоми, і писав свого часу розробникові, тому знаю як це виправляється….
@@Воляабосмерть-ю3ж дякую що підписались і довірились мені) Сподіваюсь, буде цікаво і в подальшому. Як нв мене, ці планшети дійсно гарні. Але, є куди рухатись)
Напевно, це пов’язано не з датою виходу монети, а саме з роком, який символізує ця тварина. Наприклад, монета рік тигра вийшла у грудні 2021 року, тому, ніби логічно її покласти у планшет за 2021, але так як монета присвячена 2022 року, то, напевно, саме керуючись цією логікою вона потрапила саме у планшет 2022.
Дякую. Придбав собі планшет 2022 року, прикольно виглядає, але дві верхніх монети по 10 гривень в комірки входять не плотно, думаю що треба капсули від 2 гривень. А взагалі гарно виглядає.
Я збираю рiзнi монети, рiзних краïн, не все пiдряд, i украïнськi, в капсулах, холдерах i zip-пакетиках , є i срiбнi, i євро рiзних номiналiв (розмiрiв) 😁. Одного варiанта зберiгання не може бути, потрiбнi рiзнi. Менi в повсякденнi подобаються альбоми з карманами i листи з холдерами, перегортати ïх, швидко видно монету з аверсу та реверсу.
Дякую цікаве відео. Я обрав спосіб для себе в деревяному футлярі :-), в захист цього хочу сказати, що саме зберігати таким способом дуже зручно, не зручно демонструвати і роздивлятися ;-)
Дякую за відео, цікаве порівняння двох способів. Поки що жоден собі не придбав, але після відео схиляюсь в сторону німецького альбому. Виглядає більш універсальним, мені подобається можливість самому придумати порядок розкладення монет, а не бути прив'язаним до років.
Радий що сподобалось відео.
В тому то й кайф, так би мовити, різних варіантів зберігання. І той, до якого Ви схиляєтесь - дуже гарний, універсальний і різноплановий в контексті формування візуального відображення Вашої колекції.
В ньому лише один мінус - зливаються монети верхніх листів з монетами з нижніх. Бо немає проміжного чорного листа. Якщо його вкласти - буде просто супер.
Користуюсь зеленим планшетом, зручно і доступно, мені цього достатньо, задоволений. Всім фарту в колекціонуванні. Перемоги нам.
Дякую за гарні слова і що дивитесь. Навзаєм!
Дякую за цікаву розповідь.
І Вам дякую що дивитесь)
Дякую за огляд
Дякую Вам що дивитесь🙏
Дякую! Я новачок, але мені було дуже цікаво!
Радий це чути) Сподіваюсь, Ваше «занурення» у світ колекціонування та нумізматики буде плавним, приємним та результативним)
Вітаю, теж зберігаю в планшетках НБУ)
Радий чути. Бо сам дуже вподобав даний спосіб зберігання)
Доброго дня Вам !!!!! Скільки аркушів ENCAP у цей альбом міститься ???
Цікаве відео. Лайк! 👍
Дякую!
Дякую за колекційну сповідь, було цікаво подивитись і почути але підкажіть будь ласка, де можливо купити якісні альбоми для зберігання та листи, дякую!
Вітаю. Радий, що Вам сподобалось.
Уточніть, будь ласка, про які саме альбоми та листи йде мова? Листи якого формату?
Це питання ми частково обговорювали у нашому чаті в ТГ, але, якщо Ви не долучились до нашої групи, то спробую допомогти Вам відписавши тут.
Вітаю. Я таку планшету помістив у великий зіп пакет. Вважаю так обкладинка буде меньше зношуватися, і меньший доступ повітря до монет. Дякую за відео.
Вітаю і Вас.
Дякую за цікавий підхід до зберігання.
А зберігаються планшети як - горизонтально чи вертикально?
@@СповідьКолекціонера В мене поки що тільки один 2022 року. Тому горизонтально.
@@АндрійЗеленський-й1д Зрозумів. Тоді, будемо тестувати Ваш спосіб зберігання також. Дякую за пораду)
Доброго вечора випадково потрапив на ваш канал підписка і лайк.Підняли ви болюче питання для українського колекционера куди покласти той мішок заліза ,щоб було красиво і практично.Погоджусь з альбомами Маяк тільки в них не вийде зберігати по рокам,можливо зберігати тільки по серіям.Другий варінт теж добрий але є два але перший це тільки одна сторона монети видна ,друга дуже велика ціна 28 років виходять українські монети множимо на 350 грн .Я колекціоную з виходу першої монети.ЗАЦІКАВИЛИ АЛЬБОМИ ЧЕРВОНІ ДЕ БАГАТО ІНФОРМАЦІЇ І МОЖЛИВІСТЬ ЗБЕРІГАТИ В КАПСУЛАХ.ДЕ ЇХ МОЖЛИВО ПРИДБАТИ І ХТО ВИРОБНИК ПОДІЛІТСЯ ІНФОРМАЦІЄЮ.Дякую за увагу.До речі як вас звати? Я Віктор
Підкажіть будь-ласка, з яким діаметром комірки, можна замовляти листи encap, для ювідейних 5-ти гривневих монет (з капсулами)
Буду щиро вдячний за відповідь.
Вам потрібні листи з комірками під монети діаметром 35 міліметрів. Саме такого розміру українська 5-гривнева ювілейка. Але сам розмір комірки має бути більшим - десь 41 мм десь (бо там ще капсула забирає місце), але то краще уточнюйте у продавця.
Щиро вам вдячний за допомогу
Вітаю! + лайк за відео. Я досі не визначився із зберіганням, подобаться планшетки але не видно зворотньої частини.
Дякую)
Так, це проблема, дійсно. Але, тут треба обирати між плюсами та мінусами обох варіантів. На жаль.
Дякую за відео! Досі зберігаю у коробках.
Весь час напрягає питання стосовно сувенірних упаковок.
Міркую, достати монети в альбом, а сувенірні упаковки скласти в окремий ящик, чи як робити? У кого як?
@@ИванИванович-я1з дякую!
Я планував зняти відео про зберігання монет у сувенірці. Але, там лише один нормальний варіант - в спеціальних листах, у альбомах. Треба буде ще подумати.
@@СповідьКолекціонера дякую!
Бачив на ютюбі як сувенірну в лист по типу як для поштових листівок або бонів на розмір сторінки.
Спробував в розкрито у варіанті в файли і папку звичайну, но це треш. Тому що бумага має велику площу і не має товщини, а монета навпаки, від цього все перекошене і деформоване... Знов відправив все до коробок від взуття (((
Останнім часом думаю все ж таки монети в альбом, а сувенірну упаковку окремо в ящик, ну не знаю
Дякую вам за відео
Підкажіть, будь ласка, чи варто і якщо варто, то як протирати монету з нейзильберу, якщо на ній виявлено плями або відбитки пальців?
Взагалі, монети з нейзильберу, якщо вони у стані банк у капсулі або просто взяті з рук і не мають явних ознак зношеності, варто просто «продути» «грушею» для чистки фотоапаратів від пилу або ж просто спринцівкою.
Якщо видно плями від пальців, то є спеціальні серветки для полірування монет. Їх матеріал майже не шкодить поверхні монети. Але терти треба спокійно, не сильно та не довго.
@@СповідьКолекціонера Дякую Вам за слушну пораду
Дякую за пораду, така ж біда лапав першу монету яку купував в 2007 році. І через декілька років помітив свої відбитки пальців. Навіть не знаю чи за такий довгий термін допоможе серветка.
А які краще взяти?
Вітаю! А де можна замовити планшет НБУ? Дякую!
Вітаю.
ОЛХ - www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/futlyari-dlya-zbergannya-monet-1995-2022-poshtuchno-IDOkKbx.html
Дякую!
гарне відео
Одесити ще виробляють гарні вітчизняні альбоми
Так, я сам дуже тішусь цьому.
Фірма Kammer - зберігаю там філателію та бони. Гарний вибір - ціна та якість.
Шукаючи альбом Leuchtturm GRANDE я натрапив на альбом іншого виробника Kammer King на який є дуже багато хороших відгуків, та ще він на 800 гривень дешевший.
Leuchtturm GRANDE - 2230 гривень
Kammer King - 1400 гривень
І тепер я стою на роздоріжї бо не хочеться переплатити, а ще не хочется купити альбом низької якості.
Цікавить мене чи ви мали досвід з альбомами Kammer King
І що ви можете про ного сказати??
Буду вдячний за відповідь.
Доброго дня.
Маю справу з Каммер постійно. Має міцні кільця, гарний короб та доволі велику місткість. Кінг це аналог Гранд.
До того ж, це наш, український виробник. Вірніше, наша українська торгова марка. Я у цих альбомах та листах зберігаю філателію та інші речі.
Тому, раджу, як мінімум, спробувати. Бо ціна приємніша і якість не помітив щоб сильно поступалась.
Щиро дякую за допомогу.
Альбом вже замовив, у форматі King.
Жаль що фірма Kammer не виробляє листи Enkap під квадратні капсули QUADRUM.
Надіюся що такі листи підійдуть від альбому Leuchtturm GRANDE.
Доброго дня. Підкажіть де можно придбати червоний альбом как ви показали для українських монет
Спробуйте пошукати на:
- ОЛХ;
- сайт «Альбом. Київ»;
- сайт Numiz.
@@СповідьКолекціонера Дякую
@@СповідьКолекціонера Доброго ечора червоний альбом це ви маєте наувазі в вашому відео з 25,12 хвилини? Мене вони теж дуже цікавлять якщо знаєте хто виробник і де можна придбати поділітся інформацією.Я бачив в продажі тільки наповнені монетами :(
Доброго дня! Можливо знаєте коли вийде планшет для монет нбу за 2023 рік? Дякую!
Вітаю!
Поки не цікавився даним питанням. Але, у лютому планую взяти декілька планшетів собі. Варто постійно писати продавцю на ОЛХ.
Добрий вечір!
Підкажіть будь ласка де Ви брали альбом для монет та скільки ви за нього заплатили???
Буду щиро вдячний.
Вітаю!
Ось посилання на ОЛХ - www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/futlyar-planshet-dlya-zbergannya-monet-2023r-moneti-nbu-IDUqE00.html
Дякую
Наскільки я зрозумів вірно нейзильбер не любить вологість та сонячне світло і це мабуть не все. Порядьте, будь ласка, як від цих негативних чинників ви б радили захищати монетки?
Від сонячного світла - то тут лише альбоми та закриті планшети, як у відео.
А щодо вологості - то окрім підтримки низької вологості у приміщенні, де зберігаються монети, модна використовувати селікогель - гранули, котрі вбирають вологу. Можете постати про них в Інтернеті. Гарні штуки. Використовувати його там, де у Вас Ваша колекція.
@@СповідьКолекціонераДякую! Тобто, якщо умовно в мене монети в планшеті лежать на поличці в шафі, то достатньо для підтримування безпечного рівня вологості покласти поряд розкриті пакетики з селіка-гелем і загроза корозії буде значно знижена?
В планшетах виглядають дуже красиво, бо самi монети красивi, деякi з тамподруком, що разбавлює металевий блиск. А от на тубусi на зворотi можна було зобразити список рiчних монет, а не тiльки на вкладцi, а то якось пуста коробка.
Так, погоджуюсь щодо звороту. З іншої сторони, тубус - лише захисна частина і тільки передній його план виконує функцію презентаційного.
Але, я з Вами згоден. Є над чим попрацювати.
Я теж зберігаю монети в таких листах, подобається. Але вони крихкі, листи, сильно ломаються коли відкриваються, ну і коли на них кіт спить😊
Думаю, не тільки планшети та листи, а й міцні альбоми можуть «дати маху» під натиском пухнастих друзів)
Ці листи ламаються часто саме із-за постійно використання (відкриття). Вірно кажете. Але, у них ще є невеличкий мінус - усі монети зливаються між собою, бо немає чорного кольору, котрий би їх розділяв. Наприклад, проміжний лист. Це суб’єктивно, але є такий момент.
Пані @olgakogut4168, а вашого котика часом не Скрудж Макдак звуть ??
@@РоманДик-м9ж ні😂 його звати просто Кіт, він ігнорує будь яке ім'я😂
😂😂😂
Привіт з українського Донбасу. Дякую за огляд. Дуже пізнавально. Свою колекцію зберігаю частково так як і Ви. Напишу кілька слів на рахунок альбомів які у Вас у кінці відео, від укрумільців. Купив 2 шт по 850 грн 19 і 20 роки. Самі альбоми сильно великі для одного року, великий мінус, це те, що монети черіїї ЗСУ з альбому випадають, кишеньки під лані монети виготовлені не по розміру. Але це моя суб'єктивна думка.
Також я стикнувся з такою проблемою, як зберігання ювілейних монет в сувенірних упаковках, чи як правильно coins-картах. Можливо Ви підкажете, чи існують такі альбоми? Я спробував вкладати у файли для зберігання філ та боністичної продукції, але не зручно перелистувати такий альбом. Наперед дякую за відповідь. З повагою, Василь
Вітаю Вас і дякую що залишаєтесь зі мною на зв’язку! Приємно чути відгуки та думки старих підписників та «колег по цеху»)
Щодо останнього альбому, то дякую за інформацію. Бо я, дійсно, розглядав варіант аби купити один-два альбом щоб поекспериментувати, але ціна кусалась, тому вирішив відкласти цей задум. Після Вашого повідомлення та характеристики я переконався, що зробив вірне рішення. Дякую)
Щодо зберігання монет, котрі знаходяться у сувенірних упаковках, то це питання «старе як світ» і з ким би я не дискутував, все зводилось до зберігання в коробці чи купкою на поличці.
Основною проблемою є те, що у НБУ відсутній універсальний розмір такої упаковки. Тому й ніхто не береться за вирішення цього питання в промисловому масштабі, так би мовити. Я думав поекспериментувати зі зберіганням у міцних листах від української фірми Каммер, аби зберігати їх в розгорнутому вигляді всередині таких листів. Але, чесно, не дійшов до цього. Тому, все лежить в купці, поки…
Як дійдуть руки - займусь цим питанням. Дякую за наведення на цікаву та неоднозначну по вирішенню тему.
І, до слова, вітаю Вас із Києва) З нетерпінням чекаю на погашений комплект ГУР від Вас)) Впевнений, він буде не гіршим за Гвардію Наступу та Дітей Перемоги, котрі я вже отримував від Вас раніше! Дякую!
Для монет 10 грн ЗСУ в альбомах, від Галичан, треба використовувати капсули НБУ ті що відповідають двом гривням, і це працює…
Сам маю ці альбоми, і писав свого часу розробникові, тому знаю як це виправляється….
@@pavlovernij дякую за інформацію. Треба буде взяти це до уваги у майбутньому.
А я навпаки задоволений тими планшетами. За відео дякую, підписався, звернув увагу на Ваш коментар у Фартового колекціонера.
@@Воляабосмерть-ю3ж дякую що підписались і довірились мені) Сподіваюсь, буде цікаво і в подальшому.
Як нв мене, ці планшети дійсно гарні. Але, є куди рухатись)
А чому розробники поставили в планшет монету рік тигра, а не рік кролика?
Напевно, це пов’язано не з датою виходу монети, а саме з роком, який символізує ця тварина. Наприклад, монета рік тигра вийшла у грудні 2021 року, тому, ніби логічно її покласти у планшет за 2021, але так як монета присвячена 2022 року, то, напевно, саме керуючись цією логікою вона потрапила саме у планшет 2022.
Дякую. Придбав собі планшет 2022 року, прикольно виглядає, але дві верхніх монети по 10 гривень в комірки входять не плотно, думаю що треба капсули від 2 гривень. А взагалі гарно виглядає.
@@avtobot9256 до речі, у мене те саме з верхніми двома монетами. Хоча капсула рідна, від НБУ. Але то нюанси, погодьтесь.
Срібло треба надавити знизу і вона підіймається.
Я збираю рiзнi монети, рiзних краïн, не все пiдряд, i украïнськi, в капсулах, холдерах i zip-пакетиках , є i срiбнi, i євро рiзних номiналiв (розмiрiв) 😁. Одного варiанта зберiгання не може бути, потрiбнi рiзнi. Менi в повсякденнi подобаються альбоми з карманами i листи з холдерами, перегортати ïх, швидко видно монету з аверсу та реверсу.
Дуууже довге відео...🙄
Так, розумію Вас. Але, хотілось показати всі моменти по зберіганню, особливо для новачків.
Нормальне, включив слухаєш, дивишся і займаєшся своїми справами!