Стрес-тест для зарядних станцій EcoFlow, Anker та Bluetti

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 20 окт 2024

Комментарии • 32

  • @alexandrfilippenkov1968
    @alexandrfilippenkov1968 3 дня назад

    котел работает от Anker SOLIX F2000 только вилку в розетку нужно втыкать ...

  • @kudinovnick3285
    @kudinovnick3285 10 дней назад

    У Bluetti EB70 нема функції упса!!

  • @ВасильТарасюк-р7ч
    @ВасильТарасюк-р7ч 3 месяца назад +1

    Вітаю!
    Чи дійсно Bluetti EB70 підтримує UPS?
    у мене якраз ця станція і вона спочатку розряджає трохи акумулятор(не приймає на вхід, а тільки віддає струм)
    А потім набираює ємність і продовжує живити пристрій.
    Наскільки читав у специфікації пристрою, там немає UPS.

    • @newtime_ua
      @newtime_ua  2 месяца назад

      В офіційних специфікаціях компанія Bluetti не зазначає функцію UPS в станції EB70

    • @andynikonoff
      @andynikonoff 2 месяца назад

      @@newtime_ua так а чому у відео стверджується що EB70 має режим UPS?

  • @MegaQaqas
    @MegaQaqas 2 месяца назад

    7:00 - пристрій спроможен передавати електрику через себе. Це диво.
    8:00 - дійсно станція підключена до мережі березе з мережі всю напругу і не стрибають споживачі. Це дійсно тест станції, а не наявного мережевого струму?
    9:45 - так дійсно мережевий струм видає на станцію 2000 Вт·год, ви тестуєте станцію, чи мережевий струм?

  • @belkovlad
    @belkovlad 3 месяца назад +1

    Чи потрібно купувати стабілізатор напруги перед зарядною станцією, бо чув що, наприклад, Bluetti при 200 В і нижче не заряджається?

    • @СергійОйстрик
      @СергійОйстрик 3 месяца назад +1

      Зайвим точно не буде, це ж для вашої безпеки, або зубри або стабілізатори або реле

    • @newtime_ua
      @newtime_ua  2 месяца назад +1

      Так, для захисту зарядної станції і забезпечення її стабільної роботи в умовах нестабільного напруження електромережі може бути корисно використовувати стабілізатор напруги.

  • @griada
    @griada 3 месяца назад

    Дивно до Bluetti EB70 підключити 1200 Вт, коли її максимум 1000 Вт. То візьміть АС180, там 1800...2700 Вт.

    • @newtime_ua
      @newtime_ua  2 месяца назад

      Шукаємо межу можливостей станцій. А так звісно треба брати станції з запасом потужності щонайменше 30%

  • @Верховнийжрецьужовтіймасці

    А по часу зарядці що? Зараз коли світло по 2-3 години із зонами по 6-9, це важливо. Не могли б ви розписати скільки заряжає анкер, блуєтті та екофлоу дельта? Маленька екофлоу заряджається дуже швидко, 40-50 хв. Що дуже круто.

    • @misterchet
      @misterchet 3 месяца назад +1

      @@Верховнийжрецьужовтіймасці екофло приблизно 1-2 год. Можно регулювати потужність зарядки

    • @SSlipchuk
      @SSlipchuk 3 месяца назад +1

      По швидкості заряджання станції у Ecoflow немає конкурентів

    • @newtime_ua
      @newtime_ua  2 месяца назад +1

      ні, Anker SOLIX C1000 та Anker SOLIX C800 найшвидші якщо рахувати швидкість зарядки а не потужність!

    • @newtime_ua
      @newtime_ua  2 месяца назад

      Різні зарядні станції заряджаються по-різному. В більшості сучасних станцій зарядка відбувається за 1-2 години, до трьох. Так як це важливий параметр для вибору зарядної станції, в нас на сайті є фільтр "Час повної зарядки". Та в описі кожної зарядної станції це вказано newtime.ua/ua/zaryadni-stantsiyi

    • @SSlipchuk
      @SSlipchuk 2 месяца назад

      ​@@newtime_ua Дякую за корисну інфо

  • @chivga
    @chivga 3 месяца назад

    Доброго дня. У мене Ecflow River 2, я підключаю ноутбук і два монітори, навантаження близько 35-40 Вт, при цьому станція тримає ледве 4 години. Підкажіть, плз, це нормально? Якщо порахувати, то повинна тримати десь 5-5.5 годин. (220 Вт \ 40 = 5.5)

    • @JDM239
      @JDM239 2 месяца назад

      КПД инвертора не 100%.

    • @newtime_ua
      @newtime_ua  2 месяца назад

      У реальних умовах ефективність перетворення енергії не є 100%. Зазвичай втрати становлять 10-20%. Тобто, фактична ємність може бути менша. Зарядна станція також споживає енергію на власне функціонування та і з часом ємність батареї може зменшуватись. Якщо станція не нова, це також може бути причиною.

    • @and_cookie
      @and_cookie 12 дней назад +1

      Списуйте ще 15-20 вт кожної години на роботу інвертору

  • @Zoorik1
    @Zoorik1 3 месяца назад

    В режиме ups изнашивается аккумулятор? В таких станциях наверное более важное значение это сколько девайс проработает от одного заряда этой станции ю, а не возможность безопасно выключить девайс

    • @newtime_ua
      @newtime_ua  2 месяца назад

      Так, у режимі UPS (безперебійного живлення) акумулятор зарядної станції може зношуватися швидше. У цьому режимі станція постійно підтримує електропостачання, навіть коли з'являються перебої в мережі, що призводить до частих циклів зарядки і розрядки акумулятора. Це може скоротити загальний термін служби батареї.
      Основна перевага зарядної станції в режимі UPS полягає в забезпеченні безперебійного живлення для критично важливих девайсів, що дозволяє уникнути їхньої раптової зупинки. Але для тривалого використання в цьому режимі важливо враховувати кількість циклів зарядки та розрядки, які акумулятор може витримати, перш ніж його ємність знизиться.

  • @jobanarusnya_mustdie
    @jobanarusnya_mustdie 3 месяца назад

    Ну так, в квартирах багаті люди можуть собі ці іграшки дозволити. Це зручно і багато не треба. А от у своєму будинку воду треба зі свердловини насосною станцією качати і запуск насоса типової потужності 1.1-1.3 кВт я ще не бачив ніде від зарядної станції. А це для багатьох більш важливо ніж безглуздий тест із пилосмоком. До речі, анкер має 3840 Вт*год, не 4 кВт, а зарядка електромобіля враховуючи неможливість віддати усю ємність АКБ та ККД перетворювачів, то гадаю, лише 2.5 кВт*год можна віддати машині, - це скільки - на доїхати до гаражу?

    • @yournightmarehunter2082
      @yournightmarehunter2082 3 месяца назад

      @@jobanarusnya_mustdie приїзжайте, покажу запуск насосу 1,8 кВт з анкер 3800.

    • @newtime_ua
      @newtime_ua  2 месяца назад

      Для приватних будинків, особливо тих, які використовують насоси для водопостачання, потужності більшості портативних зарядних станцій дійсно недостатньо. Насоси потужністю 1.1-1.3 кВт вимагають більшої потужності на старті, що може перевищувати можливості середньостатистичних портативних електростанцій. Але ж і воду ви качаєте не постійно, то ж в принципі станції ємністю від 2000 Вт/год та потужністю від 2000 Вт справляться з цією задачею, питання тільки на скільки по часу. Дя цього треба вибирати станцію більш ємну по своїм потребам чи використовувати класичний генератор.
      Anker SOLIX F3800 дійсно має ємність 3840 Вт·год, ми трошки округлили для легкості сприйняття в відео, Фактично дійсно віддається не вся ємність через ККД перетворювачів та втрати енергії при передачі. Зарядка електромобіля від такої станції дійсно може забезпечити приблизно 2.5-3 кВт·год енергії. З точки зору зарядки електромобіля, така кількість енергії може бути корисною для доїзду до найближчої зарядної станції або дому, але не є повноцінною заміною для тривалих поїздок. Це більше резервне джерело енергії на випадок аварійних ситуацій. Ми показали можливість такої зарядки, тим паче, як заявляє виробник, з наявними сонячними панелями до станції, ви можете "задути в машину" ДО 2400 Вт/год cонячної енергії)

    • @jobanarusnya_mustdie
      @jobanarusnya_mustdie 2 месяца назад

      @@newtime_ua Генератор важкий його тягати з сараю на вулицю, гучний та ціна його квт*год дуже дорога на бензині. Тому з усіх альтернатив завжди цікавить та модель яка зможе запустити насос у свердловині. Так, він працює 20 сек лише (бо це ж не просто насос а насосна станція з водоакумулятором на 24, а в мене на 50л), але ж одиниці станцій та інверторів його можуть запускати і зазвичай цього ніхто ніяк не показує у відео.

  • @alexruban9615
    @alexruban9615 3 месяца назад

    SOLIX F3800 з врахуванням кпд інвертора віддасть фактично 3 кВт. Скільки це кілометрів по факту для електрокара порахуйте, дуже цікаво 😀

    • @322-Dota2
      @322-Dota2 3 месяца назад

      коли є електрокорито, то нашо павербанк і кудись їхати. Треба до нього підключатись і житивт усе, хаха
      Там же десь 40-50 кіловат, яких вистачить на 5 днів!!!

    • @op8496
      @op8496 3 месяца назад

      @@322-Dota2 в електрокориті є розетка 220?

    • @newtime_ua
      @newtime_ua  2 месяца назад

      Так, з точки зору зарядки електромобіля, така кількість енергії може бути корисною для доїзду до найближчої зарядної станції або дому, але не є повноцінною заміною для тривалих поїздок. Це більше резервне джерело енергії на випадок аварійних ситуацій. Ми показали можливість такої зарядки, тим паче, як заявляє виробник, з наявними сонячними панелями до станції, ви можете "задути в машину" ДО 2400 Вт/год cонячної енергії)

    • @newtime_ua
      @newtime_ua  2 месяца назад

      Є кілька електромобілів (Hyundai Ioniq 5, Rivian R1T, Ford F-150 Lightning, Kia EV6), які мають функцію "Vehicle-to-Load". Це функція, яка дозволяє електромобілю використовувати свою батарею як джерело живлення для зовнішніх пристроїв або навіть для живлення будинку. Вона забезпечує можливість підключення різних електричних пристроїв до розетки в автомобілі, що може бути особливо корисно у випадках, коли потрібне резервне джерело енергії або підключення пристроїв у місцях без доступу до електромережі.