Wielkie DZIĘKUJĘ za ten materiał, jeszcze bardziej przekonał mnie do tego żeby już studiując fizjo zagłębiać się w różne sposoby leczenia przyczyn, książki, anatomie, a to wszystko by móc otworzyć swój gabinet w ( mam taki cel ) niedalekiej przyszłości 👍
Przykro sluchac ze fizjio malo zarabia i ze jest malo skuteczny-czy moze malo robi szczegolnie w szpitalach. Mieszkam w Australii I tu po 4 latach studiow(bachelor) ludzie sa rozchwytywani a zarobki od 60 tys swiezaki do nawet 120 tys ludzie z doswiadczeniem. Podane zarobki to zarobki roczne. Pozdrawiam
W PL niestety to kosmos. Są wyjątki, w pierwszej pracy doszłam do sufitu, bo jestem kobietą, panowie, którzy przychodzili świeżo po studiach, bez kursów, doświadczenia itp zarabiali na starcie tyle co ja pod sufitem. Gdy się zorientowałam, odeszłam.
W UK płacę fizjoterapeucie 80 funtów za wizytę. Załózmy, że ma 8 osób dziennie. Rachunek jest prosty. Wystarczy na kupno domu i nowy samochód bez problemów.
Jestem na ostatnim roku studiów magisterskich z fizjoterapii. I szczerze? Jestem przerażona wizją końca studiów! Z jednej strony fajnie, bo w końcu będzie można robić na prawdę to co się lubi (nie ukrywajmy, na studiach nie wszystkie przedmioty są na temat), a z drugiej strony obawiam się o pracę, o to czy kierunek w którym zamierzam się dalej kształcić jest dla mnie. Co do wiedzy to wiem, że większość osób po studiach ma wrażenie jej braku, ale ona jest, wymaga tylko poukładania w głowie. Mam nadzieję, że będzie dobrze :) Pozdrawiam :)
@@mg6503 jest tak jak można się było spodziewać ;D Praca na fizyko, szkolenie się z różnych metod i technik we własnym zakresie z nadzieją, że kiedyś coś się przyda. Ale chyba dobrze, że w zawodzie, ja tam w każdym razie się cieszę. Jak to mówią- od czegoś trzeba zacząć ;)
@@piotrbanaczyk9270 Jak w dużym mieście to nie wiem, bo jestem z małego. Wymagania żeby się zatrudnić? To zależy gdzie. Zwykły NZOZ- wystarczy mgr. Kasa? Lepiej nie pytać 😅
@@oniaonia3355 dzięki za odp🙂 W zasadzie myślałem żeby zrobić kurs masażu i dorabiać popołudniami. W większości salonów zamiast porządnego masażu oferuje mizianie i kasują 130+150 zł Ciekawy jestem ile zostaje dla masażysty.
Moja siostra w szpitalu publicznym najniższą krajową zarabia. I co chwila jakieś kursy oczywiście , które kosztują nie małe pieniądze. Żeby mieć lepszą pensje to po 12 h trzeba zapier... lać .Żenada!
Mógłbyś napisać jak wygląda sprawa z przedmiotem chemii na fizjoterapii, dużo jest tego do ogarnięcia i jaki stopień trudności tego przedmiotu ?(subiektywnie, dla Ciebie)
od siebie mogę napisać, że studiując na awfie w Poznaniu Biochemię zdałem w ostatnim warunkowym zaliczeniu ( przed samym dziekanem będącym jednocześnie profesorem z biochemii ), mi było dosyć trudno może dlatego, że jestem po technikum budowlanym i tam olewali dużo chemie i biologię, ludziska po liceum bio-chem nie mieli raczej problemow z tym przedmiotem,dla mnie z początku było to trochę jak obcy język, ale jak się bardzo chce to się da. Fizjologia rowniez ciężka, ale jakoś pykło, pozdro.
@@adamkrol9615 czyli jeszcze studiujesz? W takim razie powodzenia z pracą dyplomową! A wiadomo Ci coś na temat tego jak wygląda kwestia zatrudnienia po studiach?
Jestem tegorocznym maturzystą i również zastanawiam się nad fizjoterapią.😏 I mam kilka pytań : Gdzie warto studiować? Jakie i kiedy robić kursy? W jaki sposób studiować, angażować się w ten kierunek, aby ułatwić sobie start? Jakie cechy charakteru, manualne mogą przeszkodzić w byciu fizjoterapeutą?
Gdzie studiować? Gdzie byś nie studiowała... jeśli się przyłożysz- wyniesiesz ze studiów dużo, ale trzeba chcieć. Jeśli bedziesz chciala przebimbac, nie podpasuje Ci kierunek, tez sie uda, to zwyczajnie musi sie spodobac. Jakie i kiedy robic kursy? W trakcie studiow, jakos sie ukierunkujesz, bedziesz chciala pracowac z dziecmi, robisz np ndt bobath, chcesz pracowac na neurologii-robisz PNF. Sama zdecydujesz i bedziesz wiedziec w czym czujesz sie dobrze. Zeby ulatwoc sobie start -> lapac w trakcie studiow praktyki, wolontariat, wyrabiac sobie kontakty, znajomosci, szlifowac swoj warsztat. Co do cech manualnych wyuczysz sie ich na kursach, na studiach. Jednak trzeba miec duzo empatii, umiec laczyc ze soba fakty, zeby wiedziec jak pacjentowi pomoc. Pozdrowienia Wybór nalezy do Ciebie 😉
@@wojciech2113 Hejka :P Tak wybrałam ten kierunek na UMB . Pierwszy rok ma w sobie dużo teorii i takich podstaw do opanowania jak fizjologia czy anatomia. Czasami jest ciężko i tutaj trzeba się przyłożyć. Ale jest też tak jak powiedział Kamil jak się człowiek obija ale umie się zakręcić to też da sobie radę.Więc podzielam zdanie, że grunt to zaangażowanie. W drugim semestrze weszła nam fizykoterapia i kinezyterapia (coś już bardziej typowego dla naszego kierunku) Póki co mam wiele obaw ale i wiele frajdy na tym kierunku. Fanpage, blogi, youtuberzy dają dużo nadziei i pokazują piękno naszego kierunku więc dobrze ich śledzić. Póki co jak bym miała wybierać 2 raz, zrobiłabym to samo!
Hej, ogladam twoje filmy na temat masażu oraz fizjoterapii i chcialbym zadac pare pytań ponieważ aktualnie jestem na 2 roku szkoły masażu i chce kontynuować przygodę na fizjoterapii ale mam w głowie kilka niewiadomych jeśli chodzi o studia a nie zawód i jesli mialbys chwilke na odpowiedz to bylbym wdzieczny 😊
Ja ci chętnie odpowiem :) Jestem na 1 roku fizjo, a wcześniej w tym roku jeszcze zostałem technikiem masażystą zdając pomyślnie egzamin państwowy. Zapraszam na fejsa - facebook.com/txzylinski :)
Skończyłem licencjat z Fizjoterapii i nie bardzo wiem co z tym dalej zrobic. Oczywiscie w nastepnym roku studia magisterskie, ale na ten moment moja praktyczna wiedza jest w zasadzie zerowa. Chcialbym zająć się pracą z zawodnikami sportów walki, głownie Judo i Brazylijskie Jiu Jitsu itp. generalnie wszystkie w których wystepują wszelkiej maści dźwignie na stawy i duszenia. Jak sie do tego zabrać? Jakie ksiązki czytać, jakie kursy robić. A może jest to zbyt wąska dziedzina żeby kiedys zarabiać na tym pieniądze? Albo w drugą strone - umiejetności niezbedne do pracy z tego typu pacjentami będę mógł przełożyć na zupełnie inną grupę pacjentów? Świetny kanał, fajnie ze w końcu w erze YouTuba ktoś przekazuje w przystepny sposób przydatne informacje. :) Dzieki!
może troche przesadziłem z tą zerową wiedzą, ale moja wiedza nie jest na tyle duza zebym umial dobrze diagnozowac i planować terapie. Umiem wykonac masaz klasyczny, założyć tejpy, wydaje mi sie ze znam fizjologie i antomie. Ale to wszystko nie jest na tyle "pewne" zebym mogl isc z tym do ludzi.Wszystkie braki da sie nadrobic, pytanie tylko w jakim kierunku mam to pchac i gdzie szukac praktycznej wiedzy@@artur7841
Po 3 latach wiedza jest praktycznie zerowa więc "co ty robiłeś przez 3 lata" jest tu conajmniej nie na miejscu a jeżeli sądzisz inaczej to albo nie pamiętasz już czasów studiów albo jeszcze za mało wiesz
Fajny kanał jestem własnie studentem i tez nie wierze ze te 1800 zł płacą bo sam w fabryce potrafiłem zarobić 3 podstawy w miesiąć bez jakiegoś dużego trudu ale wyzwań sie nie boje nigdy
Fizjoterapia, to powołanie. Nic tylko pieniądze! 💜 Mało jest dobrych fizjoterapeutow. Na ogół eksperymentuje. Bardzo dobry jest oddział Fizjoterapii w Szpitalu Bielanskim u dr Marty Maczewskiej. Wiedza, doświadczenie i skuteczność przy skromnych warunkach pracy.
Julia Smile ... nie na etacie plus wlasna dzialalnosc tez da sie ale pracujesz wiecej niz 8h dziennie. A praca w szpitaku to czesto linnia produkcyjna.
uważam że technikum, sama byłam i dużo się tam nauczyłam, a przede wszystkim masz mnóstwo praktyki przez co uczysz się kontaktu i obycia z pacjentem:) tylko wybierz dobrą szkołę:)
@@lukaszs2110 ja chodze na zaoczne studium jako technik masażysta. Po dwóch tygodniach kursu można masować znajomych w domu a i to tylko zdrowych :) dwa lata to jest i tak mało żeby nauczyc sie wszystkiego perfekcyjnie. Ale nie warto wydawać kasy na kursy jakieś...
Zawod jeden z najbardziej niewdzięcznych i potrzebnych. Ale zastanawiam sie, jakim sposobem zarabia sie od 1800 zl na ręke, skoro dzisiaj za godzinę zajęć z takim fachowcem płacę 129 zl???
Nas wykładowcy na studiach co i rusz straszą, że po nich będziemy zarabiać ok 1500zł na rękę. Ponadto wyśmiewają nas, jeśli ktoś powie, że będąc fizjo, da się zarobić...
@@remox1234 Dzięki za podzielenie się opinią. Chciałbyś napisać coś więcej? Chodzi o wykładowców? Poziom zajęć? Materiały/sprzęt którym dysponuje uczelnia?
Piotr Zdunski to, że nie miałeś szczęścia w znalezieniu fachowca nie znaczy, że wszyscy nie mieli i każdy jest taki sam. Przykro mi, że nie trafiłeś. Znam bardzo wielu świetnych fizjoterapeutów i setki zadowolonych ich pacjentów.
Wielkie DZIĘKUJĘ za ten materiał, jeszcze bardziej przekonał mnie do tego żeby już studiując fizjo zagłębiać się w różne sposoby leczenia przyczyn, książki, anatomie, a to wszystko by móc otworzyć swój gabinet w ( mam taki cel ) niedalekiej przyszłości 👍
Dziękuję Ci za ten film :D chyba nigdy na yt nie spotkałam się z taką szczerością.
Przykro sluchac ze fizjio malo zarabia i ze jest malo skuteczny-czy moze malo robi szczegolnie w szpitalach. Mieszkam w Australii I tu po 4 latach studiow(bachelor) ludzie sa rozchwytywani a zarobki od 60 tys swiezaki do nawet 120 tys ludzie z doswiadczeniem. Podane zarobki to zarobki roczne. Pozdrawiam
I to pewnie w dolarach australijskich :P
W PL niestety to kosmos. Są wyjątki, w pierwszej pracy doszłam do sufitu, bo jestem kobietą, panowie, którzy przychodzili świeżo po studiach, bez kursów, doświadczenia itp zarabiali na starcie tyle co ja pod sufitem. Gdy się zorientowałam, odeszłam.
W UK płacę fizjoterapeucie 80 funtów za wizytę. Załózmy, że ma 8 osób dziennie. Rachunek jest prosty. Wystarczy na kupno domu i nowy samochód bez problemów.
@@monetarnie3841 p
Pracowałam w przychodni sama mialam po 40 pacjetow kto teraz mnie wylec😆😆😆
@@aleksandrak8336 coś za coś. Żadna praca nie jest idealna.
Jestem na ostatnim roku studiów magisterskich z fizjoterapii. I szczerze? Jestem przerażona wizją końca studiów! Z jednej strony fajnie, bo w końcu będzie można robić na prawdę to co się lubi (nie ukrywajmy, na studiach nie wszystkie przedmioty są na temat), a z drugiej strony obawiam się o pracę, o to czy kierunek w którym zamierzam się dalej kształcić jest dla mnie. Co do wiedzy to wiem, że większość osób po studiach ma wrażenie jej braku, ale ona jest, wymaga tylko poukładania w głowie. Mam nadzieję, że będzie dobrze :) Pozdrawiam :)
I jak
@@mg6503 jest tak jak można się było spodziewać ;D Praca na fizyko, szkolenie się z różnych metod i technik we własnym zakresie z nadzieją, że kiedyś coś się przyda. Ale chyba dobrze, że w zawodzie, ja tam w każdym razie się cieszę. Jak to mówią- od czegoś trzeba zacząć ;)
Jak wyglądają wymagania żeby zatrudnić się w salonie w dużym mieście? Kurs wystarczy? Jak wygląda stawka za godzinę?
@@piotrbanaczyk9270 Jak w dużym mieście to nie wiem, bo jestem z małego. Wymagania żeby się zatrudnić? To zależy gdzie. Zwykły NZOZ- wystarczy mgr. Kasa? Lepiej nie pytać 😅
@@oniaonia3355 dzięki za odp🙂
W zasadzie myślałem żeby zrobić kurs masażu i dorabiać popołudniami. W większości salonów zamiast porządnego masażu oferuje mizianie i kasują 130+150 zł Ciekawy jestem ile zostaje dla masażysty.
Moja siostra w szpitalu publicznym najniższą krajową zarabia. I co chwila jakieś kursy oczywiście , które kosztują nie małe pieniądze. Żeby mieć lepszą pensje to po 12 h trzeba zapier... lać .Żenada!
Patryk, mieszkasz gdzieś przy Batorego w okolicy Pola Mokotowskiego?
9:40 Próg wejścia jest wysoki. 5 letnie studia. Niska płaca to nie jest próg wejścia.
Mógłbyś napisać jak wygląda sprawa z przedmiotem chemii na fizjoterapii, dużo jest tego do ogarnięcia i jaki stopień trudności tego przedmiotu ?(subiektywnie, dla Ciebie)
od siebie mogę napisać, że studiując na awfie w Poznaniu Biochemię zdałem w ostatnim warunkowym zaliczeniu ( przed samym dziekanem będącym jednocześnie profesorem z biochemii ), mi było dosyć trudno może dlatego, że jestem po technikum budowlanym i tam olewali dużo chemie i biologię, ludziska po liceum bio-chem nie mieli raczej problemow z tym przedmiotem,dla mnie z początku było to trochę jak obcy język, ale jak się bardzo chce to się da. Fizjologia rowniez ciężka, ale jakoś pykło, pozdro.
@@adamkrol9615 I jak Ci teraz idzie? Dalej studiujesz fizjo? Jak oceniasz uczelnie?
@@kp4551 na mgr idzie z górki, ale trzeba napisać pracę dyplomową 😁💪
@@adamkrol9615 czyli jeszcze studiujesz? W takim razie powodzenia z pracą dyplomową! A wiadomo Ci coś na temat tego jak wygląda kwestia zatrudnienia po studiach?
Jakie książki polecasz w fizjoterapii? Oraz kursy które pomagają na starcie?
Jestem na 2 roku studiów jednolitych magisterskich
Jestem tegorocznym maturzystą i również zastanawiam się nad fizjoterapią.😏 I mam kilka pytań : Gdzie warto studiować? Jakie i kiedy robić kursy? W jaki sposób studiować, angażować się w ten kierunek, aby ułatwić sobie start? Jakie cechy charakteru, manualne mogą przeszkodzić w byciu fizjoterapeutą?
Gdzie studiować? Gdzie byś nie studiowała... jeśli się przyłożysz- wyniesiesz ze studiów dużo, ale trzeba chcieć. Jeśli bedziesz chciala przebimbac, nie podpasuje Ci kierunek, tez sie uda, to zwyczajnie musi sie spodobac. Jakie i kiedy robic kursy? W trakcie studiow, jakos sie ukierunkujesz, bedziesz chciala pracowac z dziecmi, robisz np ndt bobath, chcesz pracowac na neurologii-robisz PNF. Sama zdecydujesz i bedziesz wiedziec w czym czujesz sie dobrze. Zeby ulatwoc sobie start -> lapac w trakcie studiow praktyki, wolontariat, wyrabiac sobie kontakty, znajomosci, szlifowac swoj warsztat. Co do cech manualnych wyuczysz sie ich na kursach, na studiach. Jednak trzeba miec duzo empatii, umiec laczyc ze soba fakty, zeby wiedziec jak pacjentowi pomoc. Pozdrowienia
Wybór nalezy do Ciebie 😉
@@bars0n Bardzo dziękuję za sugestie ;) Napewno będą pomocne przy dalszych wyborach :)
@@wojciech2113 Hejka :P Tak wybrałam ten kierunek na UMB . Pierwszy rok ma w sobie dużo teorii i takich podstaw do opanowania jak fizjologia czy anatomia. Czasami jest ciężko i tutaj trzeba się przyłożyć. Ale jest też tak jak powiedział Kamil jak się człowiek obija ale umie się zakręcić to też da sobie radę.Więc podzielam zdanie, że grunt to zaangażowanie. W drugim semestrze weszła nam fizykoterapia i kinezyterapia (coś już bardziej typowego dla naszego kierunku) Póki co mam wiele obaw ale i wiele frajdy na tym kierunku. Fanpage, blogi, youtuberzy dają dużo nadziei i pokazują piękno naszego kierunku więc dobrze ich śledzić. Póki co jak bym miała wybierać 2 raz, zrobiłabym to samo!
@@magosiaxxxx9443 Cześć! A jak teraz się masz na studiach?
@@magosiaxxxx9443 Hej! Jak idzie?
Fajne, otwarte podejście. Dzięki! 🙏☺
Ten live jest dostępny na fb?
Na FB jeszcze tak :) facebook.com/patrykfizjoterapeuta/videos/2161416017404289/
zawsze możesz zostać spawaczem nurkiem !
Jak zawsze, świetny film :)
Hej, ogladam twoje filmy na temat masażu oraz fizjoterapii i chcialbym zadac pare pytań ponieważ aktualnie jestem na 2 roku szkoły masażu i chce kontynuować przygodę na fizjoterapii ale mam w głowie kilka niewiadomych jeśli chodzi o studia a nie zawód i jesli mialbys chwilke na odpowiedz to bylbym wdzieczny 😊
Ja ci chętnie odpowiem :) Jestem na 1 roku fizjo, a wcześniej w tym roku jeszcze zostałem technikiem masażystą zdając pomyślnie egzamin państwowy. Zapraszam na fejsa - facebook.com/txzylinski :)
Wszystko spoko, tylko gdzie te pytania :D ?
@@PatrykSobotka juz z tomaszem uzgodniłem wszystko co mnie nurtowało 😊
Skończyłem licencjat z Fizjoterapii i nie bardzo wiem co z tym dalej zrobic. Oczywiscie w nastepnym roku studia magisterskie, ale na ten moment moja praktyczna wiedza jest w zasadzie zerowa. Chcialbym zająć się pracą z zawodnikami sportów walki, głownie Judo i Brazylijskie Jiu Jitsu itp. generalnie wszystkie w których wystepują wszelkiej maści dźwignie na stawy i duszenia. Jak sie do tego zabrać? Jakie ksiązki czytać, jakie kursy robić. A może jest to zbyt wąska dziedzina żeby kiedys zarabiać na tym pieniądze? Albo w drugą strone - umiejetności niezbedne do pracy z tego typu pacjentami będę mógł przełożyć na zupełnie inną grupę pacjentów?
Świetny kanał, fajnie ze w końcu w erze YouTuba ktoś przekazuje w przystepny sposób przydatne informacje. :) Dzieki!
"ten moment moja praktyczna wiedza jest w zasadzie zerowa." co ty robiłeś przez trzy lata?
może troche przesadziłem z tą zerową wiedzą, ale moja wiedza nie jest na tyle duza zebym umial dobrze diagnozowac i planować terapie. Umiem wykonac masaz klasyczny, założyć tejpy, wydaje mi sie ze znam fizjologie i antomie. Ale to wszystko nie jest na tyle "pewne" zebym mogl isc z tym do ludzi.Wszystkie braki da sie nadrobic, pytanie tylko w jakim kierunku mam to pchac i gdzie szukac praktycznej wiedzy@@artur7841
Po 3 latach wiedza jest praktycznie zerowa więc "co ty robiłeś przez 3 lata" jest tu conajmniej nie na miejscu a jeżeli sądzisz inaczej to albo nie pamiętasz już czasów studiów albo jeszcze za mało wiesz
świeża pozycja "Fizjoterapia sportowa" R. Trybulski i M. Wiechć
Fajny kanał jestem własnie studentem i tez nie wierze ze te 1800 zł płacą bo sam w fabryce potrafiłem zarobić 3 podstawy w miesiąć bez jakiegoś dużego trudu ale wyzwań sie nie boje nigdy
Etat 2220 netto w tym 460 zł pemia i 150zl wysluga lat aaa i 146 zł praca za dni wolne od pracy.... Taki kwiatek dziś otrzymałem 🤣. Pozdrawiam
lampka w ostatniej części materiału dała mega fajne światło i efekt, a materiał naprawdę dobry 👋🏻
Jaka płaca taka praca niestety na NFZ bardzo ciężko trafić na dobrego fizjoterapeutę, nie mówię że się nie da.
Fizjoterapia, to powołanie. Nic tylko pieniądze! 💜 Mało jest dobrych fizjoterapeutow. Na ogół eksperymentuje. Bardzo dobry jest oddział Fizjoterapii w Szpitalu Bielanskim u dr Marty Maczewskiej. Wiedza, doświadczenie i skuteczność przy skromnych warunkach pracy.
Elizabeth Harbinson powołanie powolaniem a cz nakarmisz tym rodzine? Czy piszesz dla reklamy.
Świetny jesteś !!!
Czyli jeśli chciałoby się zarabiać np 3tys to tylko jest to możliwe w swojej własnej działalności...?
Julia Smile ... nie na etacie plus wlasna dzialalnosc tez da sie ale pracujesz wiecej niz 8h dziennie. A praca w szpitaku to czesto linnia produkcyjna.
Czy jeżeli chce się zostać masażysta to warto iść do technikum czy same kursy wystarczą?
uważam że technikum, sama byłam i dużo się tam nauczyłam, a przede wszystkim masz mnóstwo praktyki przez co uczysz się kontaktu i obycia z pacjentem:) tylko wybierz dobrą szkołę:)
A jak sądzisz, gdzie się więcej nauczysz? Przez dwa lata w technikum czy przez 2 tyg. na kursie?
@@lukaszs2110 ja chodze na zaoczne studium jako technik masażysta. Po dwóch tygodniach kursu można masować znajomych w domu a i to tylko zdrowych :) dwa lata to jest i tak mało żeby nauczyc sie wszystkiego perfekcyjnie. Ale nie warto wydawać kasy na kursy jakieś...
Zawod jeden z najbardziej niewdzięcznych i potrzebnych.
Ale zastanawiam sie, jakim sposobem zarabia sie od 1800 zl na ręke, skoro dzisiaj za godzinę zajęć z takim fachowcem płacę 129 zl???
mówisz o prywatnym sektorze :D Tutak można zarobić naprawdę sporo. Gorzej jest w sektorze publicznym: szpitale, przychodnie i tak dalej
Mądry gość
Warto dodać że jak ktoś ma jeszcze doktorat czy coś więcej. To jeeeeeeszcze więcej zarobi.
Arek W nie nie warto, bo to nieprawda. Tytuły naukowe nie mają nic do rzeczy.
Za specjalizacje z fizjo na etacie jest wyzsza pensja .
Bardzo mądry film
Nas wykładowcy na studiach co i rusz straszą, że po nich będziemy zarabiać ok 1500zł na rękę. Ponadto wyśmiewają nas, jeśli ktoś powie, że będąc fizjo, da się zarobić...
Można wiedzieć gdzie studiujesz?
@@kp4551 ump...
@@remox1234 polecasz uczelnię? Sam się mocno zastanawiałem między UMP a AWF ale po różnych opiniach ostatecznie wygrał AWF :D
@@kp4551 no i prawidłowo, nikomu bym ump nie polecił
@@remox1234 Dzięki za podzielenie się opinią. Chciałbyś napisać coś więcej? Chodzi o wykładowców? Poziom zajęć? Materiały/sprzęt którym dysponuje uczelnia?
każdy fizjoterapeuta to oszust a wiadomo każdy oszust to złodziej
Piotr Zdunski to, że nie miałeś szczęścia w znalezieniu fachowca nie znaczy, że wszyscy nie mieli i każdy jest taki sam. Przykro mi, że nie trafiłeś. Znam bardzo wielu świetnych fizjoterapeutów i setki zadowolonych ich pacjentów.
@@PatrykSobotka to tylko taki drętwy żarcik.. pozdrawiam
Nie kreci się i nie chodź jak mówisz bo co chwilę zmienia się głośność. Nie gadaj nie na temat.
Oprócz tego fajny filmik.