Ziedonis Skaldis Liepājā Pirmais,ko es jums visiem gribu teikt to,ka Jēzus tās kājas viņiem nemazgāja netīrības dēļ. Kur tas redzēts,ka cilvēki rokas vai kājas mazgā pēc ēšanas? :)
@@draudzealuksne Man jau gan liekas ,ka Jēzus nepārprotami mums liek piekopt kāju mazgāšanu tāpat kā Viņš aicināja mums pieņemt Svēto Vakarēdienu. Interesanti,ka par Sv. Vakarēdiena pieņemšanu mēs daudz nediskutējam ,klausam Viņu,bet par to kāju mazgāšanu sākam filozofēt,tāpat kā daudziem patīk filozofēt par 10 tiesas došanu.
Filozofēt nevajag, bet Dieva vārds ir pareizi jāizdala, saprotot, kas ir burtiski un kas ir simboliski. 15 Studē, lai sevi parādītu apstiprinātu Dievam, strādnieku, kam nevajag kaunēties, pareizi izdalot patiesības vārdu. 2. Tim. 2 Piemēram, Jēzus arī teica, ka jānocērt roka vai kāja. Bet neviens no viņa sekotājiem to nedarīja. Un tas ir minēts vairākkārt. Raksti jāsalīdzina ar rakstiem. Ja kāju mazgāšana būtu domāta burtiska, tad viņa mācekļi tā darītu un tā arī mācītu citiem darīt. Par vakarēdienu viņi tā darīja - viscaur apustuļu darbos un vēstulēs arī pieminēts to darīt. Jo tur vakarēdiens bija simbols kaut kam reālam - Jēzus atdeva miesu un asinis. Tāpat arī kristības tika mācītas un praktizētas no pirmajiem kristiešiem, jo tas bija simbols Jēzus nāvei, apbedīšanai un augšāmcelšanai. Bet kāju mazgāšanu pirmie kristieši nepraktizēja, jo tam nav šāda simbolisma. Viņi to neuztvēra burtiski. Lai Dievs svētī!
Jēzus par ienaidniekiem teica šādi: 44 Bet es jums saku, Mīliet savus ienaidniekus, svētījiet tos, kas jūs lād, dariet labu tiem, kas jūs ienīst, un lūdziet par tiem, kas pret jums ļaunprātīgi izturas un jūs vajā; Mateja 5
Tu esi vienīgais, kam varu uzticēties Yeshua 🙏
Jēzus ir uzticams vienmēr
Āmen!
Ziedonis Skaldis Liepājā
Pirmais,ko es jums visiem gribu teikt to,ka Jēzus tās kājas viņiem nemazgāja netīrības dēļ. Kur tas redzēts,ka cilvēki rokas vai kājas mazgā pēc ēšanas? :)
Interesanta doma. Bet vēlreiz pārlasot tekstu, tur neatrodu tam apstiprinājumu vai noliegumu.
@@draudzealuksne
Man jau gan liekas ,ka Jēzus nepārprotami mums liek piekopt kāju mazgāšanu tāpat kā Viņš aicināja mums pieņemt Svēto Vakarēdienu.
Interesanti,ka par Sv. Vakarēdiena pieņemšanu mēs daudz nediskutējam ,klausam Viņu,bet par to kāju mazgāšanu sākam filozofēt,tāpat kā daudziem patīk filozofēt par 10 tiesas došanu.
Filozofēt nevajag, bet Dieva vārds ir pareizi jāizdala, saprotot, kas ir burtiski un kas ir simboliski.
15 Studē, lai sevi parādītu apstiprinātu Dievam, strādnieku, kam nevajag kaunēties, pareizi izdalot patiesības vārdu. 2. Tim. 2
Piemēram, Jēzus arī teica, ka jānocērt roka vai kāja. Bet neviens no viņa sekotājiem to nedarīja. Un tas ir minēts vairākkārt.
Raksti jāsalīdzina ar rakstiem. Ja kāju mazgāšana būtu domāta burtiska, tad viņa mācekļi tā darītu un tā arī mācītu citiem darīt.
Par vakarēdienu viņi tā darīja - viscaur apustuļu darbos un vēstulēs arī pieminēts to darīt. Jo tur vakarēdiens bija simbols kaut kam reālam - Jēzus atdeva miesu un asinis.
Tāpat arī kristības tika mācītas un praktizētas no pirmajiem kristiešiem, jo tas bija simbols Jēzus nāvei, apbedīšanai un augšāmcelšanai. Bet kāju mazgāšanu pirmie kristieši nepraktizēja, jo tam nav šāda simbolisma. Viņi to neuztvēra burtiski.
Lai Dievs svētī!
pie JVD gan īsti nevarēju sajust kāju mazgāšanu no mācītāja pie kura sapulces vietas biju atnācis pabrīdināt par nepareizajām lietām
Jēzus par ienaidniekiem teica šādi:
44 Bet es jums saku, Mīliet savus ienaidniekus, svētījiet tos, kas jūs lād, dariet labu tiem, kas jūs ienīst, un lūdziet par tiem, kas pret jums ļaunprātīgi izturas un jūs vajā; Mateja 5