GAiT - linia 199, kierunek Oliwa PKP (Solaris Urbino 18 cabview 👀)
HTML-код
- Опубликовано: 9 сен 2024
- Nagranie pokazujące trasę linii 199 wydłużonej od niedawna z Suchanina do Wałów Piastowskich.
Obecny przebieg trasy:
Wały Piastowskie - Podwale Grodzkie - Hucisko - Powstańców Warszawskich - Beethovena - Schuberta - Sobieskiego - Traugutta - Miszewskiego - Kołodziejskiego - Kościuszki - Grunwaldzka - Kołobrzeska - Dąbrowszczaków - Jagiellońska - Bora-Komorowskiego - Droszyńskiego - Oliwa PKP