Это видео недоступно.
Сожалеем об этом.

Własny sklep internetowy - Ile towaru zamówić na początek?

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 2 мар 2021
  • Odpowiadam na pytanie czytelniczki o to, ile towaru trzeba zamówić na start w sklepie.
    Masz pytanie? Zadaj je w komentarzu!
    Darmowe materiały do pobrania
    5 lekcji z wyceny zleceń
    tosieoplaca.pl...
    Lista 40 pomysłów na dywersyfikację dla freelancera:
    tosieoplaca.pl...
    Moja książka „Sklep online w 30 dni” - zobacz, gdzie kupić najtaniej
    gdziekupic.to/...
    Ucz się ze mną
    Książka „Freelancer 2.0. Jak zarabiać więcej w solobiznesie”
    tosieoplaca.pl...
    Narzędziownik „Znajdź klienta na 100 sposobów”
    tosieoplaca.pl...
    Kurs online „Strona produktu, która sprzedaje”
    tosieoplaca.pl...
    Zostańmy w kontakcie
    Instagram: / aga.skupienska
    TikTok: / agaskupienska
    Facebook: / tosieoplaca
    Blog: tosieoplaca.pl...
    Newsletter: tosieoplaca.pl...
    Narzędzia, których używam
    *Niektóre linki mogą być linkami afiliacyjnymi, oznacza to, że gdy dokonasz zakupu za pomocą mojego linka, dostanę prowizję od sprzedawcy. To nie wpływa na cenę, którą płacisz za produkt, kupiony z mojego linka.
    ---------------
    Moja książka o zakładaniu sklepu krok po kroku: "Sklep online w 30 dni":
    onepress.pl/vi...

Комментарии • 24

  • @filmorneverhappened4123
    @filmorneverhappened4123 3 года назад +2

    Dziękuję Ci, że jesteś.

  • @ania202
    @ania202 3 года назад +2

    Hej 🙂 mam pytanie czy lepiej stworzyć swój własny sklep internetowy na jakiejś platformie i zamawiać samemu towar czy raczej lepiej zacząć od dropshippingu i jakiś np aukcji na allegro i dlaczego?

  • @streamsim
    @streamsim 3 года назад +3

    A ja mam następujące pytanie: osobiście mam cały know-how odnośnie sklepów od tworzenia stron WWW, przez prowadzenie, po marketing zarówno na stronie WWW, jak i social mediach, przy okazji jestem grafikiem...natomiast nie mam najważniejszego, jak wpaść na to co sprzedawać?

    • @agaskupienska
      @agaskupienska  3 года назад +1

      Dobre pytanie, zapisuję sobie, bo to temat na osobny materiał.

    • @streamsim
      @streamsim 3 года назад

      @@agaskupienska no to ja zostawiam te wszystkie łapki, dzwonki i czerwone guziki, żeby były szare 😃 i czekam na Twój punkt widzenia. Dzięki

  • @nash9064
    @nash9064 2 года назад +1

    Cześć! Czy nie myślałaś może o podcaście? Chętnie bym Cię tam zobaczył 😁

    • @agaskupienska
      @agaskupienska  2 года назад

      Mój podcast nazywa się To się opłaca. Jest tak z 65 odcinków :)

    • @nash9064
      @nash9064 2 года назад

      Oo super, w takim razie zabieram się do roboty 😁

  • @oli8940
    @oli8940 3 года назад +2

    Sklep regałka dziwna sprawa. Brak zwykłych uchwytów do szafek. Są za to niespotykane i bardzo drogie. Na pewno nie zachęca klienta. Żeby coś takiego się udało musi być bardzo przemyślane od początku

  • @colorovehistorie328
    @colorovehistorie328 3 года назад +1

    Na jakie elementy na stronie sklepu klienci najbardziej zwracają uwagę? Która część strony jest najistotniejsza? Pozdrawiam cieplutko :)

    • @agaskupienska
      @agaskupienska  3 года назад

      Żeby to określić dokładnie, można skorzystać z narzędzia do tworzenia tzw. heatmapy na stronie sklepu. Narzędzie pokaże nam "cieplejsze punkty" czyli te miejsca, na które użytkownicy zwracali największą uwagę. Generalnie zwykle jest to górne menu strony i lewy górny róg, tam, gdzie jest zwykle logo. Czytamy od lewej do prawej, więc zawsze, na wszystkich podstronach, uwagę przykuwa najpierw to, co jest po lewej stronie.

  • @user-id9to5iw8j
    @user-id9to5iw8j Год назад

    Witam jak jest z butami outlet ile powinam zamowic na początek?

  • @agnieszkar2379
    @agnieszkar2379 3 года назад

    Cześć! Bardzo dziękuje za filmik, jest naprawdę pomocny :) Chciałam Cię zapytać w jaki sposób oszacować ile produktów będzie się sprzedawało miesięcznie w nowo otwartym sklepie? Wiadomo że na początku może się nie sprzedawać nawet pojedyncza sztuka, ale z czasem przy reklamach i seo powinno się rozkręcać. Wiem że twój sklep już dobrze prosperuje, zdaje się że wysyłasz po kilkanaście paczek. Czy w takim razie założenie że w ciągu pierwszego pół roku uda się sprzedawać 5 produktów dziennie, a po roku 10 produktów miałby sens? :)

    • @agaskupienska
      @agaskupienska  3 года назад

      Szczerze Ci powiem: nie mam pojęcia. Nie sądzę, żeby dało się to oszacować z głowy. Można próbować sprawdzać, ile sprzedaje konkurencja, śledzić np. ile się sprzedaje na Allegro podobnych produktów, ale prawda jest taka, że nigdy nie wiemy, jakim kosztem konkurencja sprzedaje tyle, ile sprzedaje, ile wkłada w reklamę i jak tak naprawdę wygląda zaplecze.

  • @jei-justeatit71
    @jei-justeatit71 3 года назад +1

    Czy potrzebna mi jest pisemna zgoda hurtowni żeby sprzedawać w internecie jej produkty ?

    • @agaskupienska
      @agaskupienska  3 года назад +1

      Nigdzie się nie spotkałam z takim wymogiem, bo generalnie hurtownia sprzedaje hurtowo z myślą o sprzedawcach detalicznych, którzy potem tym towarem dalej obracają. Ale dobrą praktyką jest otwarta rozmowa, czyli jeśli z kimś robimy interesy, zamawiamy towar, to mówimy, że robimy to z zamiarem dalszej odsprzedaży tu i tu.

  • @jerzyjerzyk891
    @jerzyjerzyk891 3 года назад +1

    Poproszę o informacje o e-book u

    • @agaskupienska
      @agaskupienska  3 года назад

      E-book opisany jest tutaj i akurat do niedzieli jest w promocji: sklep.tosieoplaca.pl/kategoria/ksi-ki/e-book-pierwszy-milion-z-e-sklepu-agnieszka-skupienska

  • @michabankowski4067
    @michabankowski4067 3 года назад

    Hej, dlaczego zamawiasz towar w ciemno ? Mówię tutaj o muszkach z drewna, które „może uda się nam sprzedać”. Nawet rozpoczynające przygode sklepy nie działają w ten sposób. Przecież prowadząc działalność od jakiegoś czasu masz już zbudowana bazę klientów, do których wystarczyło zadzwonić lub napisać i zapytać czy ten element oferty jest im potrzeby, czy sami zdecydowaliby się zakupić itd. Według mojej opinii każdy nowy sklep powinien tworzyć ofertę na podstawie wywiadu z potencjalnym klientem, tzw model customer development. Twoja wersja może przysporzyć sporych problemów na początek bo co zrobi przedsiębiorca jeśli jednak nie uda mu się sprzedać? Pozdrawiam

    • @agaskupienska
      @agaskupienska  3 года назад +2

      Dlatego, że wiem, że ludzie co innego mówią, a co innego robią. Jasne, możesz pytać bazy klientów, co im się przyda raz na jakiś czas, ale jak mam wprowadzić 40 nowych rzeczy i robię to co 2 miesiące, to nie będę co chwilę pytać ludzi, czy to im się przyda czy nie.

    • @michabankowski4067
      @michabankowski4067 3 года назад

      @@agaskupienska z całym szacunkiem ale wedlug mnie Twoja odpowiedz jest mało merytoryczna - „bo wiem lepiej czego chcą moi klienci”. Powiedz to dla klienta lub innego dużego sklepu z rozpoznawalna marką, chciałbym zobaczyć ich miny. Z takim podejściem nie wróżę przyszłości w tych ciężkich czasach e-comerce. Za 3-5 lat konkurencja w internecie będzie tak duża, ze nie będzie miejsca na rynku dla takich podmiotów. Oczywiście dalej będziesz mogła nagrywać filmy instruktażowe na yt i między innymi na tym zarabiać.

    • @agaskupienska
      @agaskupienska  3 года назад

      @@michabankowski4067 Czyli rozumiem, że Twoim zdaniem "duże sklepy z rozpoznawalną marką" dzwonią do klientów lub piszą i pytają, czy dany produkt jest im potrzebny i tak przy każdym rozszerzeniu asortymentu? No cóż, może i ta rada komuś się przyda, dobrze, że ją tu napisałeś, ale pozwól, że ja zostanę przy metodach, które sprawdziły się u mnie przez 5 lat działalności sklepu.

    • @michabankowski4067
      @michabankowski4067 3 года назад

      @@agaskupienska Pani Agnieszko być może powinnismy przejść na rozmowę prywatna bo nie chce psuć profesjonalnego kontentu, który jest tutaj budowany. To nie jest tajemnica, ze duże sklepy tak właśnie robią, przed wprowadzeniem produktu do oferty ( zestawienie produktu i rynku) badają popyt, zaczynajac na wczesnych ewangelistach. To jest zdrowe, logiczne podejście mające uzasadnienie ekonomiczne. Obecnie wszystkie uczelnie biznesowe, zwracają na to uwagę. Czy to rynek fizyczny czy internetowy. Nie mówię tutaj o wielkich korporacjach, które mają sprawdzony, skalowalny i powtarzalny model biznesowy. Tylko ile jest takich sklepów w Polsce ?
      Kontynuując, piszesz „ metody które sprawdziły się przez 5 lat „ tylko ze smartphony wymyślono w 2007 roku, w 2013 rozpowszechniono internet na cały świat, tak naprawdę era biznesu e-comerce trwa od kilku lat, dopiero raczkuje, świat się zmieni - już się zmienia. Mówiąc „zostanę przy metodach „ oznacza ze już w tym momencie się cofasz bo wszystko idzie do przodu. Każdego dnia, każdej sekundy.