Бандеромобіль (bandera-car.com.ua) вже доставила на «передок» 138 "Бандеромобілів" з турелями для кулеметів та гранатометів. Підтримати закупку авто можна тут - Приватбанк: 5168752010864869 Монобанк: 5375414121629447 Патреон - www.patreon.com/kolegistudio PayPal- ramonogap@gmail.com
найкраще місце у Львові, де я провів літні канікули в 70-і. Проходили літом в ночі з аеропорта пішкі , коли літак затримали, знімав босоніжкі і босіком по теплому асфальту до Ряшівіскоі. 🙏🙏✌Серце болить за людей, за країну. Щоб тим падлам на мокселе крім білого моря ніякого відпочінку ніде не було!
Я теж виросла на районі де в 5-10 хвилинній доступності було все від шкіл, поліклінік, художок, бібліотек, спортшкіл, універсамів... Навіть не було потреби їхати кудись в центр. Зараз розглядаю новобудови і розумію що без автомобіля і особистого водія не забезпечу той розвиток дитині, що був в мене навіть в ті бідні 90-ті роки.
Чотири школи були 15,60,75,68 А 68 була колись російська там, ще навчалась моя мама. Там переважно навчалися діти пілотів літаків, і всіх хто працював на заводах
І я 68 школу закінчувала .Сто років не була у цьому районі.А на заводі у нас була шкільна літня практика,ми паяли дротики червоні до червоного,зелені до зелених 😄😀
Дякую за цікаву розповідь про район Патона. Це мій район, де я виріс і прожив 38 років. Однак хочу виправити Романа щодо того, як помер чоловік молодий з вулиці Гіацинтова. Це мій брат. Ні в яку калюжу він не стрибав. Потрібно бути обрежним з такого роду інформацією, тим більше, що спогади про цю подію болять до тепер!
Мама моя працювала на Лорті у відділі технічної інформації (на відео побачила її вікна на першому поверсі). Пам'ятаю, як тільки побудували палац культури. Він був такий гарний, сучасний, а тепер там така руїна( І брат мій старший працював в тому палаці фотографом, його студія була на другому поверсі. Стільки років пройшло, а ніби вчора то було.
@@konstantinkhuka про "Новий Львів" я тобі сам докладно розкажу і навіть покажу, у якому місці там на природі створювалися перші шлягери першого складу "Океану Ельзи" і дуже багато чого іншого, реально цікавого, а не руїни Патона!
Патона - це вулиця яка розмежовує два райони - Сигнівку і Сріблястий. Ви пройшлися по збудованому переважно в радянський час Сріблястому і змішаній забудові біля заводу ЛОРТА. Хоча Сигнівка, з точки зору історії, багатша, бо це колишня німецька колонія. Хоч тамтешня садибна забудова давно перейшла різні стадії ремонтів і добудов, тим не менш там все ще збереглися характерні будинки, які нагадують про той час. За дерева біля Реліквії на яких вішалися - не чув раніше, цікава деталь. Будинок в якому виріс оповідач і навколишні, якщо не помиляюсь, польські робітничі будинки міжвоєнного періоду. Схожі того ж часу також можна побачити на вул. Левандівській. Сріблястий, до речі, теж не такий вже й простий. Наскільки пам"ятаю, будинки біля яких проходилися вигравали у 80х якісь радянські містобудівні конкурси і ті будинки вважалися зразковими як на ті часи. Там є характерні заокруглення цегляної кладки і загалом вони менш типові.
Якраз хотіла написати про Сріблястий, але вирішилась пройти по коментарях. Він навіть на гугл картах так позначений. Та і Арсен (точніше ТЦ де він знаходиться) називається Сріблястий. Цікаво не всі місцеві про це навіть і знають. А я колись в радянському довіднику про це прочитала)) Нарахунок будинків, вони дуже схожі на забудову 30-х років в центрі міста (так звані будинки "Люкс" з типовини круглими віконечками - ілюмінаторами. А ще там цікава історія про церкву яка починалась будуватись за тих часів.
Гриль- Бар - колись був Хлібним магазином. А в сусідньому будинку на першому поверсі був Інвалідний магазин ( спасибі Гітлеру) його називали. Туди ми бігали наповняти сіфони газованою водою. На пустирі, через який вони шли, колись було повно дерев з яблуками, алича, горіхи. Коли побудували район Срібний, Патона називалася "Червоно казачья" Найкращий будинок на вулиці Патона, звичайно під номером 27)
І для мене Патона, а саме палац культури ЛОРТА відіграв значну роль в житті. Тут я танцювала в Театрі естрадного танцю "Сузір'я Галичини" у Фадєєвих))). Добре знайомі анамблі "Іскринка", "Алые паруса". Яке то всьо рідне❤️
Не знав,що у Львові є місце,де зупинився час.Готова натура для зйомки фільмів в стилі Хічкока.Але задоволення від перегляду не менше,ніж від "мажорниих" районів..
Ностальгія , в тому районі пройшли найкращі роки .Працювала на Лорта 8 років з 1984 року .Приймали участь в толоці , коли будували поліклініку .Пам'ятаю територію заводу - парки , алеї , краса була .Похід до їдальні то було щось , завжди по дорозі знайомилися хлопці з дівчатами .А їдальня була взагалі супер , прекрасні комплексні обіди за 50 копійок , на другому поверсі був вітамінний бар , де можна було попити трав'яний відвар , продавались на поверсі різні пляцки (Спартак , пташине молоко і т.д.) .
Вище висловив свою думку, чому колись була краса, а зараз - ні. Не сприйміть за зухвалість, але чи добровільно ви приймали участь в толоці? Чи не на Великдень вона була організована?
Новобудова ха-ха - це Патона 27. В "Жар-птиці" ніколи не було аптеки, там гриль-бар завжди був і кури продавали з Пустомитівської фабрики. Видно, що Ромко тільки біля стадіону "тусив". До речі там регбійна команда"Сокіл'' була , яка грала у висшій лізі СРСР.
Суперський блог 👍 дякую хлопці 😁 цікаво було побачити як все змінилось і що ще вціліло 😄 я останній раз на районі Патона була, коли з Романом в ансамблі Іскринка танцювала, в тому залі на концерті 😂 колектив був мега класний 🔥💪 Циганки, Огірки, Рикові, Миляни, Гасяк, Кравчук, Грицюк …
Брала участь у толоці на Лорта цього року, вичищали ті приміщення від мотлоху, можу сказати, що слова "часу не існує" на стінах з'явилися недавно, ще весною їх не було 😅 В цієї будівлі величезний потенціал)
Рідний район так приємно . Скільки історій маю про кожний куточок . На соколі хлопці завжди запрошували прогулятися і вимахувалися які вони спортсмени ,і хто швидше пробіжить коло з хлопців той сьогодні з дівчиною йде в магазин за рачками😆, цукерки дитинства. Монада : гуртожитку не мав і всі місцеві брали дівчат на квартиру , а хлопців не брали... Вони жили в інших районах в межах добирання 2-3зупинки на Тролейбусі (наголошую, тому що маршрутка тоді цілу гривню коштувала то їздили заможні люди😂😂) В районі є дві бібліотеки друга на вул.Городоцький, на які зробили дуже круто і зараз дітки з школи ходять на майстер-класи , поза школою на комп'ютері побавитися. За лорта було "місце сили" вечорами там збиралася молодь грали на гітарі і розказували історії . В церкві Христового Воскресіння зараз є школа раннього розвитку, де дітки грають на інструментах ,малюють, танцюють і виховуются в любові. Сюди приїжають і з Пустомит і з Суходолі. Ще пам'ятаю місцевих спортсменів які в одних шортах щ голим торсом в зимку бігали на стадіоні (всі діти до школи в шубах а він біжить з стадіону практично голяка🤯😆😆)
Согласен полностью, очень классный ролик,получил громадное человеческое, как будто с Вами прогулялся,на одном дыхании, огонь!!!! Благодарю!!! Гость вышак,классно вписался,именно передал свою любовь к любимому и родному району,супер!!! Продолжайте, жду с нетерпением и смотрю каждый ролик,слёту))) Всем крепкого здоровья, сил,выдержки и терпения, Мирного неба над головой!!! Всё будет Украина!!!! Будьте Небом Хранимы!!! С уважением Димон
Патона це моє дитинство! На вулиці тюльпановій продавали смачні тістечка картопля, в магазині мотор батьки мені придбали велосипед Тиса, в магазині навпроти в продуктах продавали морозиво плодово-ягідних і лимонад най смачніший в світі. Вчився в 75 школі а уроки прогулював в 15))) Дякую вам за відео, дуже яскраві спогади😀🌈
Він не міг сказати про Віслу. Бо вже її не застав . Ви ж бачте- що він каже, що склотару здавали в цегляній споруді. Але раніше прийом склотари був в металевому павільоні (зверху горки біля Городоцька,317). На місці тої горки тепер 9-пов.будинок.
Так прикро за палац культури: все поруйноване. Я теж танцювала в дитинстві в Іскринці, ностальгія. І теж займалась в тому залі з зеркалами і колоною, два рази в тиждень, а в неділю репетиції були в актовому залі, на сцені. Сцена, до речі, була гарна - вона крутилась, була оркестрова яма. Спогади....
Пройшлися/порозмовляти класно! Цікаво, як завжди. Але, є все ж такі кияни, які розуміють і знають, де Патона, Любинська, Городоцька...та взагалі вважають Львів рідним. Творіть і надалі, у вас класно виходить!
Точно, у ньому в кінці 1980-х років гастролювали справжні рокові групи, в т.ч. і легендарна "Ария"! І мені, здається, що і Гапачило прямо не назвав цей палац культури "Наутілусом" і завдяки чому прижилася така назва
Я не з того району, але поверхнево знайомий - дійсно нічого грандіозного з нульових не відбувається: - ЛОРТА є ЛОРТА, утримаюсь від коментарів в такий час; - на стадіоні колись в регбі грали, потім "Сокіл" обжив "Юність" в парку культури. Стан приміщень і трибун спортшколи - жах, але срачу на предмет хто з трьох: 🟩🟦🟨має вижити не хочу розводити. - в Палаці культури в нульових ще дискотеки (точніше, навіть, християнські дискотеки) і поодинокі концерти проводились , як керівництву було вигідно, а як з початком війни прийшли волонтери - вперлись рогом. Лише цього року місто щось порішало і пафосно взялись відновлювати; - була військова частина, потім постапокаліптичне місце прогулянок місцевих мешканців (безкоштовна міні альтернатива Прип'яті). Зі зрозумілих причин зараз недоступне. Від Ряшівської до кільця Кульпарківська-Наукова через в/ч, парк, городи накреслено "червоні лінії" під проект автодороги в 4-5 смуг, велодоріжок... тому тут ніхто нічого не робить.
Як би "екскурсоводом" не був Р.Гапачило, то влоги Гаврика після абсолютно провального влогу про СИХІВ я б не дивився! Гапачило навіть і сучасні руїни "оживляє"!☝😁😸
Слава Україні! Коли ж то були зйомки? Я з Патона. Багато чого немає .. Знищене... Можна багато писати. Цікаво би було з Вами гуляти і розказувати теж...
@@ТетянаВолянюк-м5р Та не молодіємо, але нові кросівки і кепочку купляємо регулярно, ще й зуби чистимо, миємось))) чого не скажеш про наші нецентрові райони. Складається враження що совок , чесно. Невже не можна ті клумби поруч будинків якось до ладу довести... журбинка
Біля 25-го будинку проходили і це була вул.Патона,а не Ряшівська Колишній ансамбль Іскорка, а ще був в Наутілусі ансамбль Сучасного танцю і бенкети зал
В приміщенні православної церкви за радянських часів була школа фехтування. А храм УГКЦ - це будівля водного профілакторію, який так і не встигла добудувати ЛОРТА.
В коментарях під такого роду відео часто пишуть "Колись тут все було красиво, доглянуто: алейки, їдаленьки, гурточки... все розвалили". Може хто не зрозумів ще - поясню: красиво було, поки завод був несамостійною складовою численних оборонних підприємств та наукових інститутів СРСР. З відновленням Незалежності геополітика змінилась, а керівництво таких установ -- ні. Так як сильні і конкурентоспроможні сусіди недоімперії не потрібні, такі підприємства велено було помалу доводити до краху. Палац культури не стратегічне підприємство, але тут теж свої манкурти: не дам розвинути; для чогось корисного нікому не дам використати; похерю сам.
Храм Воскресіння має дуже цікаву історію. Він також унікальний бо має всередині басейн для освічення води. Це не новозбудована церква, але і від старої там залишилось небагато. Раніше це був костел, який сягає часів німецьких колонізаторів. Згодом приміщення передали полякам, які почали будувати більший костел. Ще пізніше, у 1939 році, за радянської влади храм закрили. Приміщення використовували здебільшого як склади оперного театру та театру ім. М. Заньковецької. Пізніше будівлю використовували як конюшню, пересильний пункт, склад. Недобудована святиня пережила дві пожежі: в 1970 і в 1980 роках. Будівля залишилася без склепіння, даху, підлоги, вікон, однак залишився її міцний фундамент та мури. У 1987 році Храм перебудували на спортивно-оздоровчий комплекс, що було наругою над святинею. Власне у цей час до Храму зробили прибудову. Там, де знаходилося Святилище, спорудили басейн. 21 липня 1993 року Глава УГКЦ Мирослав-Іван кардинал Любачівський звернувся до керівництва заводу ЛОРТА про повернення культової споруди, що по вул. Городоцькій 319а у м. Львові Греко-Католицькій Церкві. У 1994 році зруйновану споруду передали громаді УГКЦ без склепіння, даху, підлоги, вікон та дверей. Приміщення розчищалися від сміття, заново перекривався дах, осушувались стіни, проводилось газ та світло. 18 квітня 1994 року, на Великдень, у відкритому, хоча, і в повні зруйнованому Храмі відправили урочисто першу Святу Літургію. Храм став називатися Храмом Христового Воскресіння.
А де брали (точніше крали) трубки для калинострілів? На Щирецькій? До речі, на Скнилівку і Кульпаркові я в вільному доступі кущів калини не зустрічав, зате горобин біля будинків садили достатньо. Та і плоди горобини твердіші, а калина легко роздушується і гірка. UPD: додивився, не там :) Прямокутні попільнички з темного скла, які можна було зустріти в барах тих часів, теж, підозрюю, мають це ж походження -- передня частина (екран) ЕПТ осцилографа.
Так. На щирецькій, зараз. Там були склади від кінескопа зараз Вікторія гарденс. Там були ще лампочки на 3,5v без цоколів самі стікляшки. А під мостом сяйво, біля Городоцької ми крали шарики з підшипників і з рогаток стріляли...
Я тут вже живу, хіба на Любінській, 16 років вже. В нас трохи затишніше. До того жила на Топольній 22 роки, а ще раніше майже 2 роки на Польовій (Ковельська).
ТО БУВ ФАЙНИЙ РАЙОН.Я В 76 НЕ ПОСТУПИЛА В УНІВЕР І ПІШЛА ПРАЦЮВАТИ НА 125.МІЙ ДЯДЬКО БУВ ГОЛОВНИМ ІНЖЕНЕРОМ.Я НІЦ НЕ РОБИЛА.ЗАТЕ ЇЗДИЛА У ВІДРЯДЖЕННЯ В МОСКВУ.ЗАВОД АРЕНДУВАВ ЛІТАК.В ПОНЕДІЛОК,СЕРЕДУ ,ПЯТНИЦЮ.МОЖНА БУЛО ЛІТАТИ В МОСКВУ З ВІДРЯДЕНИМИ І ВВЕЧЕРІ ПОВПРНУТИСЯ.У,СКІЛЬКИ Я НАЛІТАЛАСЯ.Потім коли з заводу пішла,стюарда знала і з колієанками літали в Москву на гандель за смішно ціну.10 рублів.білет на Москву коштував 28 рублів.За косметикою,кавою,гречкою,шкіряні рукавички купували на гандель. Коли не було місць,нас помішали в грузовий відділ.Холоднувато було але по 100 грм і вилетіли.Не помітили як прилетіли.Як весело було.
Відео спонукало до вивчення кримінального світу Львова😅цікаву статтю знайшла, дізналася, що мали вони дві пісні і спілкувалися до 80-х років виключно російською....Цікаво взагалі. Дякую Тарасе, що ваші відео переглянувши хочеться дізнатися ще більше і більше. Продовжуйте в тому ж напрямку. Чекаємо на нові відео, та нові цікаві розповіді від ваших гостей😊
Плюс-мінус у цьому районі жили мої бабця з дідусем. Коли зараз приїжджаю туди, враження ніби попадаю в дитинство - взагалі нічого не змінилося. Ті ж хрущовки, ті ж двори з металевими воротами і вкопаними в землю колесами. Багато занедбаних совдепівських споруд. На жаль, справді район дуже мало розвивається.
Бандеромобіль (bandera-car.com.ua) вже доставила на «передок» 138 "Бандеромобілів" з турелями для кулеметів та гранатометів.
Підтримати закупку авто можна тут -
Приватбанк: 5168752010864869
Монобанк: 5375414121629447
Патреон - www.patreon.com/kolegistudio
PayPal- ramonogap@gmail.com
5375 4141 2162 9447
Так зручніше.
А ще краще - лінк (посилання) на монобанку.
Щоб просто тицьнути і автоматично перейти в монобанк.
Патона то є кращий район Світу і кращий Влог про Патона!
Я вас зращу впізнав😅 в житті раз побачив тепер вас зразу по голосу впізнаю😁
Спальний район. Магазин мотор, там колись яву можна було купити. А ото де він каже дупа Патона, то Льотне поле. Біля костелу то сигнівка
Тако взяли і Арсен Вамом обізвали)) І Нью-Йорк піца там ше є)
@@RomanSulyk Вже нема на жаль!
На місці арсену були городи)
То було весело!Дякую за екскурсію по Патона!Прикольно подивитись на вулицю в теліку,на якій живеш!
Та!)) Дякуємо!)
класно!!! навіть не памятає,де склотара була!!!
"Несли Помідора" - агонь розповідь!!!!
😁😁😁
найкраще місце у Львові, де я провів літні канікули в 70-і. Проходили літом в ночі з аеропорта пішкі , коли літак затримали, знімав босоніжкі і босіком по теплому асфальту до Ряшівіскоі. 🙏🙏✌Серце болить за людей, за країну. Щоб тим падлам на мокселе крім білого моря ніякого відпочінку ніде не було!
Яка файна екскурсія! Стільки позитиву! Подяка екскурсоводам і підписка👍
Щиро дякуємо і вітаємо на каналі!)
Я теж виросла на районі де в 5-10 хвилинній доступності було все від шкіл, поліклінік, художок, бібліотек, спортшкіл, універсамів... Навіть не було потреби їхати кудись в центр. Зараз розглядаю новобудови і розумію що без автомобіля і особистого водія не забезпечу той розвиток дитині, що був в мене навіть в ті бідні 90-ті роки.
все міняється! бажаємо Вам особистого водія, це теж незле!))))
Просто забудовники з мерією підзабивають на це все, навіть громадський транспорт не можуть в нові райони підвести.
Nice video, Lviv has same vibe as Vilnius: old districts and soviet style. I enjoyed it🙂
Залюбки приїдемо і туди колись!)
Чотири школи були 15,60,75,68 А 68 була колись російська там, ще навчалась моя мама. Там переважно навчалися діти пілотів літаків, і всіх хто працював на заводах
75 то район південного, Кульчицької. На Патона 60, 68, і 15
@@ГалицькийБАТЯР 75 це район Любінської
І я 68 школу закінчувала .Сто років не була у цьому районі.А на заводі у нас була шкільна літня практика,ми паяли дротики червоні до червоного,зелені до зелених 😄😀
Дякую за цікаву розповідь про район Патона. Це мій район, де я виріс і прожив 38 років. Однак хочу виправити Романа щодо того, як помер чоловік молодий з вулиці Гіацинтова. Це мій брат. Ні в яку калюжу він не стрибав. Потрібно бути обрежним з такого роду інформацією, тим більше, що спогади про цю подію болять до тепер!
Це дійсно Львів,якого не показують. 😊 І особливо приємно чути львівську говірку.Люблю вас.😍
Щиро вдячні!)) І Ми Вас, а шо)))
Мама моя працювала на Лорті у відділі технічної інформації (на відео побачила її вікна на першому поверсі). Пам'ятаю, як тільки побудували палац культури. Він був такий гарний, сучасний, а тепер там така руїна( І брат мій старший працював в тому палаці фотографом, його студія була на другому поверсі. Стільки років пройшло, а ніби вчора то було.
Відбудуємо!) Впевнений!)
Супер цікавезний проект!
Підписався)
Вітаємо на каналі 😉
Ще не згадали ресторан «Вісла»
Цікаво, пізнавально і весело. Як завжди. Дякую Вам за те що робите
Назад у дитинство🙃Виросла тут🥰мій рідний 15 будинок і 9-етажка,а Сокіл то епоха🔥
Підписуйтеся!) Тут багато ностальгійного і цікавого 😉
Все як завжди чотко дуже вам дякуємо Львів перед😂😂❤❤❤
Приємно, що чекаєте!)
Як давно мене там не було 😥
- Дуже приємна " Ностальгія " 😭😭😭😭😭
- Вдячний за Вашу роботу, класно вийшло 👍
Щиро дякуємо!)
Супер випуск ,,дякую Гаврику за ці влоги!
Дякую за Дякую! 😊
Цікаво було би побачити влог про Любінську,Виговського,Щирецька ,Кульпарківська ,так би мовити, ще один квадрат😉
Будемо працювати 🙂
і окреме відео з прогулянкою в парку психічного здоров'я на Кульпаркові, насправді там класно
@@jennyhumphrey8945 там лікуєшся серед дерев і санітарів, нє?😁😸👹
@@GuffRickTV А про Новий Львів?
@@konstantinkhuka про "Новий Львів" я тобі сам докладно розкажу і навіть покажу, у якому місці там на природі створювалися перші шлягери першого складу "Океану Ельзи" і дуже багато чого іншого, реально цікавого, а не руїни Патона!
Чуваки ви прекрасні, Тарасе дякую, ти вертаєш мене додому щоразу)
Дякуємо з дружиною вам за цікавий екскурс районом Патона.Було цікаво.
Тарасе дякую Вам за влог,я виріс в цьому районі! Приємно бачити рідні вулиці,які ти обходив вздовж і впоперек в дитинстві! Дякую!))))
Дякую за відгук!! Тішуся 😉💙💛
Дякуємо,друзі! В мого чоловіка стільки спогадів з цим районом😊,було дуже приємно пройтись візуально з вами!!!
Дякуємо! Чоловікові привіт! 🙂
Патона - це вулиця яка розмежовує два райони - Сигнівку і Сріблястий. Ви пройшлися по збудованому переважно в радянський час Сріблястому і змішаній забудові біля заводу ЛОРТА. Хоча Сигнівка, з точки зору історії, багатша, бо це колишня німецька колонія. Хоч тамтешня садибна забудова давно перейшла різні стадії ремонтів і добудов, тим не менш там все ще збереглися характерні будинки, які нагадують про той час.
За дерева біля Реліквії на яких вішалися - не чув раніше, цікава деталь.
Будинок в якому виріс оповідач і навколишні, якщо не помиляюсь, польські робітничі будинки міжвоєнного періоду. Схожі того ж часу також можна побачити на вул. Левандівській.
Сріблястий, до речі, теж не такий вже й простий. Наскільки пам"ятаю, будинки біля яких проходилися вигравали у 80х якісь радянські містобудівні конкурси і ті будинки вважалися зразковими як на ті часи. Там є характерні заокруглення цегляної кладки і загалом вони менш типові.
Щиро вдячні за гарні доповнення!)
Склотара взагалі була в іншому місці де зараз стоїть новобудова
Патона це моє дитинство у бабусі але Рясне це мій рідний район
Якраз хотіла написати про Сріблястий, але вирішилась пройти по коментарях. Він навіть на гугл картах так позначений. Та і Арсен (точніше ТЦ де він знаходиться) називається Сріблястий. Цікаво не всі місцеві про це навіть і знають. А я колись в радянському довіднику про це прочитала)) Нарахунок будинків, вони дуже схожі на забудову 30-х років в центрі міста (так звані будинки "Люкс" з типовини круглими віконечками - ілюмінаторами. А ще там цікава історія про церкву яка починалась будуватись за тих часів.
Дякую за екскурсію по Патона!Приємно!!!!Молодець, наша кохана вулиця нарешті прославилась на всю державу
Дякуємо!))
Дуууже атмосферний випуск!!!!! Ромчик красава!!!
Тарасе як завжди супер! Такі цікаві співразмовники! Дуже дякую за новий супер сюжет! 🎉
Дякую Вам!)
Дуже дякую. Ви молодці!!!!
То була не склотара, а фірмовий магазин лора!)))
Я там в кінці 90х купляв підсилювач звуку "амфітон")))
Гриль- Бар - колись був Хлібним магазином.
А в сусідньому будинку на першому поверсі був Інвалідний магазин ( спасибі Гітлеру) його називали. Туди ми бігали наповняти сіфони газованою водою.
На пустирі, через який вони шли, колись було повно дерев з яблуками, алича, горіхи.
Коли побудували район Срібний, Патона називалася "Червоно казачья"
Найкращий будинок на вулиці Патона, звичайно під номером 27)
І для мене Патона, а саме палац культури ЛОРТА відіграв значну роль в житті. Тут я танцювала в Театрі естрадного танцю "Сузір'я Галичини" у Фадєєвих))). Добре знайомі анамблі "Іскринка", "Алые паруса". Яке то всьо рідне❤️
❤Надя тебе всі пам'ятають, ти молодець!❤
Тарасе, ще є одна пропозиція зробити єкскурсію по Брюховичах. Легені Львова, як то було класно в 70 -80 роках.
👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
А там і всі дерева де вішались і «ексгумація 90-х»
На чебуреки- до Брюховичів.
Зробимо!!
Там уже стільки забудов, що скоро того й лісу не залишиться(
Не знав,що у Львові є місце,де зупинився час.Готова натура для зйомки фільмів в стилі Хічкока.Але задоволення від перегляду не менше,ніж від "мажорниих" районів..
Дякую, Володимире!)
Патона без Ряшівської, Арлекіно, будинку побуту на теришковій і я думав що аеропорт наЛюбінській теж до їх "юриздикції" належав :))
Ностальгія , в тому районі пройшли найкращі роки .Працювала на Лорта 8 років з 1984 року .Приймали участь в толоці , коли будували поліклініку .Пам'ятаю територію заводу - парки , алеї , краса була .Похід до їдальні то було щось , завжди по дорозі знайомилися хлопці з дівчатами .А їдальня була взагалі супер , прекрасні комплексні обіди за 50 копійок , на другому поверсі був вітамінний бар , де можна було попити трав'яний відвар , продавались на поверсі різні пляцки (Спартак , пташине молоко і т.д.) .
Вище висловив свою думку, чому колись була краса, а зараз - ні. Не сприйміть за зухвалість, але чи добровільно ви приймали участь в толоці? Чи не на Великдень вона була організована?
Новобудова ха-ха - це Патона 27.
В "Жар-птиці" ніколи не було аптеки, там гриль-бар завжди був і кури продавали з Пустомитівської фабрики. Видно, що Ромко тільки біля стадіону "тусив". До речі там регбійна команда"Сокіл'' була , яка грала у висшій лізі СРСР.
Суперський блог 👍 дякую хлопці 😁 цікаво було побачити як все змінилось і що ще вціліло 😄 я останній раз на районі Патона була, коли з Романом в ансамблі Іскринка танцювала, в тому залі на концерті 😂 колектив був мега класний 🔥💪 Циганки, Огірки, Рикові, Миляни, Гасяк, Кравчук, Грицюк …
Нічого соб!))
А зто памятає як заливали каток на стадіоні?
Брала участь у толоці на Лорта цього року, вичищали ті приміщення від мотлоху, можу сказати, що слова "часу не існує" на стінах з'явилися недавно, ще весною їх не було 😅 В цієї будівлі величезний потенціал)
Які сувеніри познаходили під час толоки?))
@@GuffRickTV багато всього) з цікавого календар на 2004 рік з підписом Ющенка 😅
@@darynakukhar4459 та то СКАРБ!!!
Рідний район так приємно . Скільки історій маю про кожний куточок . На соколі хлопці завжди запрошували прогулятися і вимахувалися які вони спортсмени ,і хто швидше пробіжить коло з хлопців той сьогодні з дівчиною йде в магазин за рачками😆, цукерки дитинства.
Монада : гуртожитку не мав і всі місцеві брали дівчат на квартиру , а хлопців не брали... Вони жили в інших районах в межах добирання 2-3зупинки на Тролейбусі (наголошую, тому що маршрутка тоді цілу гривню коштувала то їздили заможні люди😂😂)
В районі є дві бібліотеки друга на вул.Городоцький, на які зробили дуже круто і зараз дітки з школи ходять на майстер-класи , поза школою на комп'ютері побавитися.
За лорта було "місце сили" вечорами там збиралася молодь грали на гітарі і розказували історії .
В церкві Христового Воскресіння зараз є школа раннього розвитку, де дітки грають на інструментах ,малюють, танцюють і виховуются в любові. Сюди приїжають і з Пустомит і з Суходолі.
Ще пам'ятаю місцевих спортсменів які в одних шортах щ голим торсом в зимку бігали на стадіоні (всі діти до школи в шубах а він біжить з стадіону практично голяка🤯😆😆)
Гарні спогади!) Дякуємо, що ділитеся!)
Ооо, за такого гостя відразу лайк.
Тішимось, шо вгодили!
Согласен полностью, очень классный ролик,получил громадное человеческое, как будто с Вами прогулялся,на одном дыхании, огонь!!!!
Благодарю!!!
Гость вышак,классно вписался,именно передал свою любовь к любимому и родному району,супер!!!
Продолжайте, жду с нетерпением и смотрю каждый ролик,слёту)))
Всем крепкого здоровья, сил,выдержки и терпения, Мирного неба над головой!!!
Всё будет Украина!!!!
Будьте Небом Хранимы!!!
С уважением Димон
@@МитькаСальтисончик Дякую шо з нами, Дімон!)
Андрій іванович Доля дуже хотів забудуввти стадіон "Сокіл " але дякуючи ФК Львову діти мають можливість займатися спортом
Патона це моє дитинство! На вулиці тюльпановій продавали смачні тістечка картопля, в магазині мотор батьки мені придбали велосипед Тиса, в магазині навпроти в продуктах продавали морозиво плодово-ягідних і лимонад най смачніший в світі. Вчився в 75 школі а уроки прогулював в 15))) Дякую вам за відео, дуже яскраві спогади😀🌈
Дякуємо Вам і за Ваші спогади!)
Чекала, що скаже пару слів про "Віслу", зараз на тому місці Кредобанк.
Може хто інший ще скаже, підписуйтеся 😉
Він не міг сказати про Віслу. Бо вже її не застав . Ви ж бачте- що він каже, що склотару здавали в цегляній споруді. Але раніше прийом склотари був в металевому павільоні (зверху горки біля Городоцька,317). На місці тої горки тепер 9-пов.будинок.
Дякую вам пацики, погрузили в дитинство ❤
Дякую за перегляди!
Класне відео про район в якому мешкаю з народження!
Так прикро за палац культури: все поруйноване. Я теж танцювала в дитинстві в Іскринці, ностальгія. І теж займалась в тому залі з зеркалами і колоною, два рази в тиждень, а в неділю репетиції були в актовому залі, на сцені. Сцена, до речі, була гарна - вона крутилась, була оркестрова яма. Спогади....
Настальгія ☺️ все життя перед очима, дякую за Влог 👍👏
Пройшлися/порозмовляти класно! Цікаво, як завжди. Але, є все ж такі кияни, які розуміють і знають, де Патона, Любинська, Городоцька...та взагалі вважають Львів рідним. Творіть і надалі, у вас класно виходить!
Щиро дякуємо!) Творимо!)
Найкраща розповідь
04:46 Малий підприємець)) ну а що, молодець, працював вже з молоду, була своя копійка
😁😁😁
Завжди цікаві, з гумором співрозмовники!
Нині життя пройшла) дякую
Про легендарний Наутілус можна було розповісти більше)
Точно, у ньому в кінці 1980-х років гастролювали справжні рокові групи, в т.ч. і легендарна "Ария"! І мені, здається, що і Гапачило прямо не назвав цей палац культури "Наутілусом" і завдяки чому прижилася така назва
В цій чарівній подорожі є декілька неточностей\недосказаностей по певним локаціям, та все одно прикольно))
В Жарпитиці не було аптеки, там був зажди бар
Сумно, коли про величезний район міста говорять в контексті спогадів із 90их.
Нічого не відбвувалося від тоді? Немає нових сенсів? Нічого?!
Я не з того району, але поверхнево знайомий - дійсно нічого грандіозного з нульових не відбувається: - ЛОРТА є ЛОРТА, утримаюсь від коментарів в такий час;
- на стадіоні колись в регбі грали, потім "Сокіл" обжив "Юність" в парку культури. Стан приміщень і трибун спортшколи - жах, але срачу на предмет хто з трьох: 🟩🟦🟨має вижити не хочу розводити.
- в Палаці культури в нульових ще дискотеки (точніше, навіть, християнські дискотеки) і поодинокі концерти проводились , як керівництву було вигідно, а як з початком війни прийшли волонтери - вперлись рогом. Лише цього року місто щось порішало і пафосно взялись відновлювати;
- була військова частина, потім постапокаліптичне місце прогулянок місцевих мешканців (безкоштовна міні альтернатива Прип'яті). Зі зрозумілих причин зараз недоступне. Від Ряшівської до кільця Кульпарківська-Наукова через в/ч, парк, городи накреслено "червоні лінії" під проект автодороги в 4-5 смуг, велодоріжок... тому тут ніхто нічого не робить.
Данута
Який був прекрасний клуб. ЯКІ БУЛИ КОНЦЕРТИ. СУМНО.
Який район? Про одну вулицю Патона! Яка до того була Червонокозачою. Збудована за часів Брежнєва...
Як би "екскурсоводом" не був Р.Гапачило, то влоги Гаврика після абсолютно провального влогу про СИХІВ я б не дивився! Гапачило навіть і сучасні руїни "оживляє"!☝😁😸
Слава Україні! Коли ж то були зйомки? Я з Патона. Багато чого немає .. Знищене... Можна багато писати. Цікаво би було з Вами гуляти і розказувати теж...
Дякую за відео про мій район!💪💪💪
Моє дитинство, юність....класний район!👍 як в минулому житті побував, дякую!🤝
На Соколі проводили виставки собак, я у 80-90 туди їздила. Більше я там ніколи не була, я центрова)))))
курча, яке то всьо страшне)) звісно, в хорошому значенні, бо люблю Львів, яким він є. але треба вже якось райони облагороджувати...виглядає сумно
Та ми теж не молодіємо 😋
Маєте рацію 😉
не страшне а індастріал-стиль!
@@ТетянаВолянюк-м5р Та не молодіємо, але нові кросівки і кепочку купляємо регулярно, ще й зуби чистимо, миємось)))
чого не скажеш про наші нецентрові райони. Складається враження що совок , чесно. Невже не можна ті клумби поруч будинків якось до ладу довести... журбинка
По радянському виглядає.
Патона - це крутяк.
ТІльки так 💪
Нарешті дійшла черга і до мого району. ( за тритончики це просто тор ) !!!! Дякую Тарасе❤
Біля 25-го будинку проходили і це була вул.Патона,а не Ряшівська
Колишній ансамбль Іскорка, а ще був в Наутілусі ансамбль Сучасного танцю і бенкети зал
Дякую, дуже цікаво
Дякую за відео спогади з дитинства
В Кривчицях коли будете знімати?
Справді дуже цікаво
Класно так ))) а Арлекіно 😅 а дискотеки в 75 ))) ну про садочок і розборки там то є факт 😂 ! Дякую вам ❤
Дискотеки в 75школі от то був двіж😂
Обожнюю" Наші без раші."
З усією повагою до всіх релігій ( крім РПЦ). Але те що Львів переважно греко-католицький це велике щастя.
Завдяки Роману Гапачило, район Патона віджив іншими барвами . Там десь і метро мало проходити 😀
Патона❤❤❤ спогади дитинства , дякую!!!
Ходив колись туди дуже часто в Арсен через Шкарп чи в поліклініку.
ЧОЛОВІК ЗАБУВ ПРО ТУСТАНЬ
А шо з тустаню?)
@@GuffRickTV та ніц доброго, остане що чув що стіна завалилася...
@@GuffRickTV на Патона був помідор а в тустані хімік
Тустань то Любінська, готель від аеропорта...
Так, шкода, що не показали. Досить відомий в певні часи готель...
В приміщенні православної церкви за радянських часів була школа фехтування.
А храм УГКЦ - це будівля водного профілакторію, який так і не встигла добудувати ЛОРТА.
а чому хіба Топольна?
В коментарях під такого роду відео часто пишуть "Колись тут все було красиво, доглянуто: алейки, їдаленьки, гурточки... все розвалили". Може хто не зрозумів ще - поясню: красиво було, поки завод був несамостійною складовою численних оборонних підприємств та наукових інститутів СРСР. З відновленням Незалежності геополітика змінилась, а керівництво таких установ -- ні. Так як сильні і конкурентоспроможні сусіди недоімперії не потрібні, такі підприємства велено було помалу доводити до краху. Палац культури не стратегічне підприємство, але тут теж свої манкурти: не дам розвинути; для чогось корисного нікому не дам використати; похерю сам.
Львів’яни це особливі ! Слухаю і отримую море задоволення! Почуття гумору і доброта так і б’є фонтаном!
Щиро дякуємо! Підписуйтеся на канал, якщо ше цього не зробили))
Мій випускний вечір був у палаці «ЛОРТ»❤ Спогади !!!
Колись працювала на ЛОРТА..Багато спогадів.Дякую.
Дякуб за розповідь, але жити я хочу на Новому Львові💗
І туди заїдемо 😉
Бо "Новий Львів" - то не таке задуп'я і руїни, як на Патона!
Храм Воскресіння має дуже цікаву історію. Він також унікальний бо має всередині басейн для освічення води. Це не новозбудована церква, але і від старої там залишилось небагато. Раніше це був костел, який сягає часів німецьких колонізаторів. Згодом приміщення передали полякам, які почали будувати більший костел. Ще пізніше, у 1939 році, за радянської влади храм закрили. Приміщення використовували здебільшого як склади оперного театру та театру ім. М. Заньковецької.
Пізніше будівлю використовували як конюшню, пересильний пункт, склад. Недобудована святиня пережила дві пожежі: в 1970 і в 1980 роках. Будівля залишилася без склепіння, даху, підлоги, вікон, однак залишився її міцний фундамент та мури.
У 1987 році Храм перебудували на спортивно-оздоровчий комплекс, що було наругою над святинею. Власне у цей час до Храму зробили прибудову. Там, де знаходилося Святилище, спорудили басейн.
21 липня 1993 року Глава УГКЦ Мирослав-Іван кардинал Любачівський звернувся до керівництва заводу ЛОРТА про повернення культової споруди, що по вул. Городоцькій 319а у м. Львові Греко-Католицькій Церкві. У 1994 році зруйновану споруду передали громаді УГКЦ без склепіння, даху, підлоги, вікон та дверей. Приміщення розчищалися від сміття, заново перекривався дах, осушувались стіни, проводилось газ та світло. 18 квітня 1994 року, на Великдень, у відкритому, хоча, і в повні зруйнованому Храмі відправили урочисто першу Святу Літургію. Храм став називатися Храмом Христового Воскресіння.
Дякую авторам роліка, хоч мені важко дивитися на розруху там,де було гарне.Надіюся що буде колись гарно у палаці і не тільки там!🙏
дякую❤❤❤❤
А де брали (точніше крали) трубки для калинострілів? На Щирецькій? До речі, на Скнилівку і Кульпаркові я в вільному доступі кущів калини не зустрічав, зате горобин біля будинків садили достатньо. Та і плоди горобини твердіші, а калина легко роздушується і гірка.
UPD: додивився, не там :) Прямокутні попільнички з темного скла, які можна було зустріти в барах тих часів, теж, підозрюю, мають це ж походження -- передня частина (екран) ЕПТ осцилографа.
Так. На щирецькій, зараз. Там були склади від кінескопа зараз Вікторія гарденс.
Там були ще лампочки на 3,5v без цоколів самі стікляшки. А під мостом сяйво, біля Городоцької ми крали шарики з підшипників і з рогаток стріляли...
Грунтовне дослідження 😁
Ми за трубками їздили на ламповий завод "Іскра")) На Зелену
І втій перукарні була цьотка в окулярах до якої ніхто не хтів йти стригтись😂
Було таке😂
Я її пам'ятаю🤣👍
Вже не працює пару років )))
Я тут вже живу, хіба на Любінській, 16 років вже. В нас трохи затишніше. До того жила на Топольній 22 роки, а ще раніше майже 2 роки на Польовій (Ковельська).
ТО БУВ ФАЙНИЙ РАЙОН.Я В 76 НЕ ПОСТУПИЛА В УНІВЕР І ПІШЛА ПРАЦЮВАТИ НА 125.МІЙ ДЯДЬКО БУВ ГОЛОВНИМ ІНЖЕНЕРОМ.Я НІЦ НЕ РОБИЛА.ЗАТЕ ЇЗДИЛА У ВІДРЯДЖЕННЯ В МОСКВУ.ЗАВОД АРЕНДУВАВ ЛІТАК.В ПОНЕДІЛОК,СЕРЕДУ ,ПЯТНИЦЮ.МОЖНА БУЛО ЛІТАТИ В МОСКВУ З ВІДРЯДЕНИМИ І ВВЕЧЕРІ ПОВПРНУТИСЯ.У,СКІЛЬКИ Я НАЛІТАЛАСЯ.Потім коли з заводу пішла,стюарда знала і з колієанками літали в Москву на гандель за смішно ціну.10 рублів.білет на Москву коштував 28 рублів.За косметикою,кавою,гречкою,шкіряні рукавички купували на гандель.
Коли не було місць,нас помішали в грузовий відділ.Холоднувато було але по 100 грм і вилетіли.Не помітили як прилетіли.Як весело було.
Відео спонукало до вивчення кримінального світу Львова😅цікаву статтю знайшла, дізналася, що мали вони дві пісні і спілкувалися до 80-х років виключно російською....Цікаво взагалі. Дякую Тарасе, що ваші відео переглянувши хочеться дізнатися ще більше і більше. Продовжуйте в тому ж напрямку. Чекаємо на нові відео, та нові цікаві розповіді від ваших гостей😊
Чудово)
Плюс-мінус у цьому районі жили мої бабця з дідусем. Коли зараз приїжджаю туди, враження ніби попадаю в дитинство - взагалі нічого не змінилося. Ті ж хрущовки, ті ж двори з металевими воротами і вкопаними в землю колесами. Багато занедбаних совдепівських споруд. На жаль, справді район дуже мало розвивається.
Файно
Третя школа вже давно не руска її №68.
Якщо шо Я там навчався)
Всім всерівно де ти навчався рак
А третя тут до чого?
Мій улюблений район)) дякую
Він казковий))))
@@GuffRickTV дуже стильний насправді
👍Мій район,моє дитинство ♥️😊
район виглядає доволі депресивно, хоча я вірю, що далі його чекає дуже цікаве перевтілення
А починається здається з Городоцької