Огромное спасибо Полине за теплые слова в адресс Виктора Лебедева. В свое время мы были с Виктором студентами в Гнесинке в классе Виктора Борисовича Баташева. Витя Лебедев всегда отличался незаурядными педагогическими способостями.Жаль Витя рано ушел.
Чудове відео ! За творчою діяльністтю Поліни з захопленням спостерігаю з 2009 року, коли вперше її побачив і познайомився у Запоріжжі на міжнародному дитячому конкурсі "Акорди Хортиці". Їй тоді було 9 років, і грала вона тоді на саксофоні - сопрано конкурсну програму "Шутка" Й.С.Баха і "Чардаш" В.Монті. Саме цим репертуаром вона мене і зачепила до уваги. А коли ще і вдалося її тоді послухати, то зовсім зачарувала своїм легким, невимушеним, радісним , веселим виконанням цих відомих музичних творів. Потім був 2010 рік, Запоріжжя, "Акорди Хортиці". І знову зустріч з Поліною , але вже з тромбоном, і знову "Чардаш" В.Монті. І знову неперевершене, легке, польотне, невимушене виконання. Тромбон у неї був тоді "Легнатон" вузькомензурний, але це було не важливо на той час. Просто він був не дуже важкий, а вона ну зовсім маленька, худенька, але з веселими косичками. Ця дівчина, справжня красуня, перлина херсонського краю, нікого не залишає бути байдужим після зустрічи з нею. Хай їй щастить і Бог помогає !!! Хай славить НЕНЬКУ-УКРАЇНУ !!!
Первому Учителю Полинки исполнилось 76 лет, когда они встретились. Семен Николаевич Рывкии пришёл в Херсонский Дворец пионеов в 25 лет и работал в кружке духовых инструментов до самой смерти, до 82 лет, причём последние свое время "на честном слове и на одном крыле". Врачи удивлялись как он жил последние годы со всеми своими болячками. Но его держала на это свете Любовь к Музыке и детям. Огромное спасибо ему от родителей учеников! А Виктор Афанасьевич умер внезапно(, на лету. Всё другие Учителя живы и здоровы, чего и всем желаем) Полине очень везет на Учителей!
Какое вам спасибо за этот тромбоновый канал! Прям спасение для меня
Огромное спасибо Полине за теплые слова в адресс Виктора Лебедева. В свое время мы были с Виктором студентами в Гнесинке в классе Виктора Борисовича Баташева. Витя Лебедев всегда отличался незаурядными педагогическими способостями.Жаль Витя рано ушел.
Чудове відео !
За творчою діяльністтю Поліни з захопленням спостерігаю з 2009 року, коли вперше її побачив і познайомився у Запоріжжі на міжнародному дитячому конкурсі "Акорди Хортиці". Їй тоді було 9 років, і грала вона тоді на саксофоні - сопрано конкурсну програму "Шутка" Й.С.Баха і "Чардаш" В.Монті. Саме цим репертуаром вона мене і зачепила до уваги. А коли ще і вдалося її тоді послухати, то зовсім зачарувала своїм легким, невимушеним, радісним , веселим виконанням цих відомих музичних творів.
Потім був 2010 рік, Запоріжжя, "Акорди Хортиці". І знову зустріч з Поліною , але вже з тромбоном, і знову "Чардаш" В.Монті. І знову неперевершене, легке, польотне, невимушене виконання. Тромбон у неї був тоді "Легнатон" вузькомензурний, але це було не важливо на той час. Просто він був не дуже важкий, а вона ну зовсім маленька, худенька, але з веселими косичками.
Ця дівчина, справжня красуня, перлина херсонського краю, нікого не залишає бути байдужим після зустрічи з нею.
Хай їй щастить і Бог помогає !!!
Хай славить НЕНЬКУ-УКРАЇНУ !!!
Вона, на жаль, славить Росію.
Слава iкрiiнi!
Очень приятная девушка 🤗,колега тромбонистка☺️.
Очень страшно что в истории из жизни умирали практически все педагоги в процессе обучения 😯⚰️
Первому Учителю Полинки исполнилось 76 лет, когда они встретились. Семен Николаевич Рывкии пришёл в Херсонский Дворец пионеов в 25 лет и работал в кружке духовых инструментов до самой смерти, до 82 лет, причём последние свое время "на честном слове и на одном крыле". Врачи удивлялись как он жил последние годы со всеми своими болячками. Но его держала на это свете Любовь к Музыке и детям. Огромное спасибо ему от родителей учеников! А Виктор Афанасьевич умер внезапно(, на лету.
Всё другие Учителя живы и здоровы, чего и всем желаем) Полине очень везет на Учителей!