Хто такий Петро Болбочан і за що йому встановили пам'ятник у Києві / включення з місця

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 3 окт 2020
  • На вулиці Січових Стрільців встановили памятник Петру Болбочану.
    В переддень 137 річниці до дня народження.
    Хто такий Болбочан і за що йому встановили пам’ятник?
    Друзі, ставте лайк або не ставте :) Для нас важлива ваша реакція. Завдяки вам ми розуміємо - чи подобається вам те, що ми робимо. Дякуємо! Підпишіться і натисніть ((🔔)), щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео
    Telegram без спаму ➡️ t.me/news_5ua
    Facebook ➡️ / 5kanal
    Twitter ➡️ / 5channel
    Ефір наживо 📹 www.5.ua/live
    Багато цікавого на сайті ➡️ www.5.ua
    #5канал #ТвійУкраїнський

Комментарии • 35

  • @user-fc7iw9ex1m
    @user-fc7iw9ex1m 3 года назад +11

    Дуже гарне погруддя, хай відродиться наша память!

  • @user-mf8hf4uk3h
    @user-mf8hf4uk3h 3 года назад +13

    Слава великому героєві!

  • @prybudynkova
    @prybudynkova 3 года назад +14

    Неймовірно, звичайно.
    Хто б міг подумати про такий камбек у 1980-х роках, наприклад?
    Ох і вперті українці.

  • @user-tl1pj4zx6t
    @user-tl1pj4zx6t 3 года назад +19

    Героям Слава!!! Слава Україні!!!!

    • @user-tl1pj4zx6t
      @user-tl1pj4zx6t 3 года назад +3

      @@igorv7408 якби ви вчились так, як треба, то знали би за що

    • @user-tl1pj4zx6t
      @user-tl1pj4zx6t 3 года назад +1

      @@igorv7408 Не гнівіть Бога! Ви не знаєте що таке те "ніщебродство". Герої ті, хто будує і воскрешає Україну, хто боронить свою Батьківщину від ворогів, хто веде до цивілізованого світу і тих попрошайок, які не розуміють хто вони

    • @YaroSSlav88
      @YaroSSlav88 3 года назад +2

      @@igorv7408 Я щось теж не розумію, до чого тут слава і "ніщєбродство". Греція теж бідна країна, але це не заважає їй бути окутою славою великих прадідів.

    • @YaroSSlav88
      @YaroSSlav88 3 года назад

      @@igorv7408 Мені цікаво, а як ви уявляли собі процес державотворення? 29 років - це відносно малий термін, а якщо зауважити і те, що Україна, навіть після проголошення незалежності, так і залишилася до 2014 року комуністичним лайном, то 29 років це взагалі миттєвість. Приведу приклад, щоб переформувати стару(монархічну) Францію у демократичну республіку у французів пішов кінець 18 століття та майже усе 19 століття, за цей час у Франції вибухало 5 революцій.

  • @Vyacheslav_
    @Vyacheslav_ 3 года назад +4

    Безумовно треба пам'ятати.

  • @larysakryvoruk690
    @larysakryvoruk690 3 года назад +11

    Правильне рішення увіковічнити пам'ять про українського героя! Україна повинна писати свою історію, а не вивчати історію, створену окупантами! Героям слава!

    • @YaroSSlav88
      @YaroSSlav88 3 года назад +1

      @@igorv7408 1.Київська Русь - це більшою мірою Україна, бо більшість князівств Київської Русі були на території України, а ті самі князівства потім продовжували свої окремі політики аж до 17ст.
      2. Не знаю, хто сказав, що "Корольов - це Короленко", але це якась маячня.
      3.Сикорський визначав себе, як українця.
      4. Мрія вироблена в УССР під Києвом, тобто ніяких протиріч немає.

    • @YaroSSlav88
      @YaroSSlav88 3 года назад

      @@igorv7408 Ясна річ, що Україна не в прямому сенсі є Київською Руссю, бо ми не згадаємо жодної країни, що залишилася б з середньовіччя і до тепер, говорять лише, що Україна є спадкоємцем Київської Русі, або одним із спадкоємців.
      Так, мрія створена В СРСР, а конкретніше в УРСР і розробка фінансувалася саме з бюджету УРСР.

    • @YaroSSlav88
      @YaroSSlav88 3 года назад

      @@igorv7408 По-перше не розумію, що саме повинна доказувати або спростовувати походження назви нашої країни, бо спадковість не по назві країни визначається?
      По-друге: Назва "Україна" не має значення російського слова "окраина". Можливо ви вже помітили схожість у назві "Україна" та словом "країна". Як і в більшості слов'янських мов слово "країна" або "край" тотожне російському слову "страна". Так, наприклад, Словенія до 19 століття на картах позначалась як "краіна", а термін "Польська армія крайова" має значення "Польская государственная армия", а не "польская приграничная армия", як могло здатися москворотим. Слово "окраина" и "край" у значенні слова "приграничье" є тільки в росийской язьіке.
      Візьмемо наприклад цитату з літопису: " «нем ньому ж ѹкраїна багато постона".
      По-перше: не розумію з чого ви взяли, що мається на увазі фортифікаційні споруди, бо про них, окрім як в вікіпедії, ніде не пишеться, зокрема і в самому літопису.
      По-друге: Чому, за вашою логікою, за князем плачуть тільки окраїни Переяславського князівства, а не уся його держава? А я поясню, в літопису слово "Оукраїна" має значення слова "держава" або сучасне українське слово "країна", як додатковий доказ цієї теорії можна зазначити, що у літопису слово "Оукраїна" пишеться з великої літери.
      Йдемо далі.
      "Під 6697 (1189) роком зустрічається "ккраїна Галицька«, під 6721 (1213) перераховуються міста через які пройшов Данило: Брест, Угровськ, Верещин, стовп, Комов,» і всю ѹкраїнѹ"
      -Тут теж могло йтися про слово "держава".
      "У 3-й Псковській літописі під 6779 (1271) йдеться про села Псковської "ккраїни«."
      - Тут навіть контекст натякає на те, що пишеться про "села Псковської держави". Так як, кожне князівство було окремою державою, а тодішня старослав'янська мова у різних куточках Русі була схожа, то у летописі йдеться про села Псковької держави або князівства.
      "наследие Украины мировое нищебродство и попрошайничество!!"
      Спадковість не по сучасній економічній системі визначається, бо, наприклад Греція теж країна, що постійно гроші клянчить, але усім зрозуміло, що культурний спадок у Греції великий. Більшість країн Європи живе за рахунок "попрошайничества", а такі розвинуті країни, як Японія, Німеччина, Сингапур, Південна Корея побудували свої економіки за рахунок "попрошайничества" у США.
      До речі, "нищебродство и попрошайничество" це спадок усіх посткомуністичних країн і тут рачей комунізм винен, а не самі ці країни.
      "И какую еще и могли произвести сами мрию"
      Вибачаюся, але саме ми її і виготовили, тож ...
      "если и сейчас антонов ничего и не производит!!!"
      Після набуття незалежності Антонов продовжував продукувати літаки (АН140, ан148, ан158, ан178, ан188) і це все нові моделі, а зараз ще й безпілотники для ООЗ продукує, тож аргументи просто смішні.

    • @sherlock5947
      @sherlock5947 3 года назад

      @@igorv7408 Украина была Русью, и ее историческим продолжением во все времена, и на той же географической территории, а вот московиты жили на 1000 км. на северо-восток от Киева, и при этом называют себя с 1721 года, по указу Петра 1, (или Петьки "бесноватого") "русскими". Русь и было наше самостоятельное и мощное государство, и Украина есть по праву его правоприемницей. Для нас украинцев и белорусов Русь есть наша Родина, и колыбель Украины и Белорусии. Слово Украина впервые упоминается в Ипатиевской летописи в 1187 году и происходит от про-славянского слова КРАИНА, Что обозначает ДЕРЖАВА, СТРАНА, ЗЕМЛЯ, РОДИНА. Во всех славянских языках есть это слово, кроме русского. С 17 по 19 век больше и чаще писали, и говорили ВКРАИНА, иногда УКРАИНА. Так как это на РОДИНЕ, в УКРАЇНІ, или в КРАЇНІ. ОКРАИНУ придумали российские политтехнологи, неуклюже пытаясь исказить название нашей страны. По русински, украински, белоруски это слово есть ОколЫЦЯ, по польски ПОГРАНИЦЕ. Веды русские не славяне, славянских языков не знают, поэтому все путают, и манипулируют со свойственным им невежеством и чванством. Из коренного русинского народа вышли, украинский и белорусский народы. Украина и Белорусия до сих пор говорят на русинской мове, мове Руси.
      Украинская и белоруская мовы образовались на основе русинской мовы. Пересопницкое евангелие написанное в Украине на украинской мове в 1556- 1561 годах, в то время русского языка в помине не было. Русский язык, это компиляция староболгарского, древнеруського, угро-финских, германских, тюркских языков, в котором от мовы Руси, древнеруського, или русинского осталось меньше половины. Словарь, азбуку, грамматику русского языка создал датчанин, врач-дантист Владимир Даль в 1861 году, и назвал русский язык ничем иным, как наречием русинского языка, или украинской мовы. В Руси, при князе Владимире уже чеканились монеты. А города: Новгород, Псков, Ладога, Старая Русса, и др., назьваемые московитами как исконно русские не имеют к Московии ни какого отношения, как и Русь. Это города Новгородской республики, которая была, вассалом , подчиненным Руси образованием, которое было уничтожено Московией.
      Московия не является по отношению к Новгородской республике правопреемником, а является оккупантом. Московское княжество как один из 14 улусов Золотой Орды, основан ханом Менгу-Тимуром в 1277 году. К тому времени Киевская Русь существовала более 700 лет, с 482 года.). Нет никаких фактов о связи Киевской Руси с финским этносом земли «Моксель» или позже с Московским княжеством. Тем более в то время, как в 988 г. состоялось крещение государства Киевской Руси, финские племена земли «Моксель» находились в полудиком состоянии. Ложью является и то, что Москва основана Юрием Долгоруким в 1147 г. Это один из многих мифов "русского мира", который не имеет никакого доказательного подтверждения.
      Москва, именно как ПОСЕЛЕНИЕ, была основана в 1272 году, когда была проведена третья перепись населения Золотой Орды. При первой переписи (1237-1238) и второй (1254-1259), что документально подтверждено, поселение - Москва не упоминается. Москву основали не угро-финны, а третий хан Золотой Орды Менгу-Тимур, и заложил храм. История Русской православной церкви. Такова реальность. Вот они, истинные хозяева, властители и повелители Ростово-Суздальского и Московского княжеств с 1238 по 1357 годы: 1. Хан Батый (Саин)-1238-1250гг. Xa Сартак - 1250-1257 гг. 3. Хан Берке 1257-1266 гг. 4. Хан Менгу-Тимур - 1266-1282 гг. 5. Хан Туда-Менгу -1282-1287 гг. 6. Хан Талабуга- 1287-1290 гг. 7. Хан Тохта-1291-1312 гг. 8. Хан Узбек-1312-1342 гг. 9. Хан Джанибек- 1342-1357 г. А в 1147 году пращуры «русских-московитов»- дикие угро-финские племена: мокша, меря, мурома, мордва, мещера карель, югра, зирянь, ерзя, самоядь, пермь, печора, чухна, весь, чудь, ливь, водь, ямь, жили первобытно-общинным строем, не имели никаких законов, обычной морали, жили в землянках, не имели парной семьи, ели сырое мясо, сырую рыбу, не знали хлебопашества. Летописи за 11 век. "Российская" академическая история. 19 век. И да, не забудь получить 15 рублей за сказанный тобою бред)

    • @YaroSSlav88
      @YaroSSlav88 3 года назад

      @@igorv7408 Останній, або один із останніх - це АН-178 Розроблений і сконструйований у 2015 році, військовий літак.
      З приводу станцій метро, я цілу таблицю знайшов:
      1991. Ділянка "Мечникова" - "Видубичі" (2 станції).
      1992. Ділянка "Видубичi" - "Осокорки" (2 станції, міст через Дніпро).
      1994. Ділянка "Осокорки" - "Харківська" (2 станції).
      1996. Ділянка "Золотi Ворота" - "Лук'янівська" (1 станція).
      1997. Станція "Печерська" між станціями "Кловська" і "Дружби народів".
      2000. Ділянка "Лук`янівська" - "Дорогожичі" (1 станція).
      2003. Ділянка "Святошин" - "Академмістечко" (2 станції).
      2004. Ділянка "Дорогожичі" - "Сирець" (1 станція).
      2005. Ділянка "Харківська" - "Бориспільська" (1 станція), другий вихід на станції «Лісова».
      2006. Станція "Вирлиця" між ст. "Харківська" та ст. "Бориспільська", другий вихід на станції "Дарниця".
      23 серпня 2007. Електродепо "Харківське" (ТЧ-3) на Сирецько-Печерській лінії.
      2008. Ділянка "Бориспільська" - "Червоний Хутір" (1 станція).
      2010. Ділянка - "Либідська" - "Васильківська" (3 станції).
      2011. Відкрито станцію "Виставковий центр".
      2012. Відкрито станцію "Іподром".
      2013. Відкрито станцію "Теремки".
      З мостами все ще більш простіше, їх кожен рік відкривають.

  • @user-dw3qt8ff8u
    @user-dw3qt8ff8u 3 года назад +7

    Добра справа, дурень Петлюра в труні перевернувся.

  • @user-jc9hw3gn5g
    @user-jc9hw3gn5g 3 года назад

    В Днiпрi такi памятники не вiдкривають на жаль i не знают хто це ось катерини 2 это быстро.

    • @user-xg1qo4rg2u
      @user-xg1qo4rg2u 3 года назад

      В Днепропетровске необходимо восстановить памятник Екатерине Великой, который немцы во время оккупации вывезли от был медный. Её именем был назван созданный труда и и радением светлейшего князя Потемкина наш город.
      Да вся губерния которая тянула ь до Херсона.

  • @runivarson5746
    @runivarson5746 3 года назад +2

    Слава герою! Добре, що наші сучасні герої - генерали Кривонос, Забродський ,Марченко ще живі, здорові. Буде кому воювати

  • @gut_gemacht
    @gut_gemacht 3 года назад +1

    ”Не сотвори себе кумира!” На жаль, років через 30-50 уже нові ще найщиріші “демократи” й цього памятника будуть зносити... На жаль!

    • @YaroSSlav88
      @YaroSSlav88 3 года назад +4

      Якщо його хтось і буде зносити, то тільки антиукраїнська влада.

  • @user-xy6ts9yq3g
    @user-xy6ts9yq3g 3 года назад +2

    Все это снесётся уже новым поколением. Все одно и тоже

  • @AZ775599
    @AZ775599 3 года назад

    Современной Украйне только такие херои!

  • @andrekulagin1059
    @andrekulagin1059 3 года назад +1

    Из какого пальца нужно высосать подобных героев. В чем смысл за героями числится должны победы , а это что ... чему подражать?

    • @user-su7nh4qf8w
      @user-su7nh4qf8w 3 года назад +2

      Варто поцікавитись. Зараз в Інтернеті можна все знайти

  • @olegk4661
    @olegk4661 3 года назад +1

    Люди от куда у вас этот патриотизм? Самая нищая страна в Европе, а они патриотизм врубают

    • @user-mf8hf4uk3h
      @user-mf8hf4uk3h 3 года назад +14

      Тобі, прихильнику руського міра цього не зрозуміти.

    • @YaroSSlav88
      @YaroSSlav88 3 года назад +5

      По-перше: Одне іншому не заважає, бо встановити пам'ятник - це приватна ініціатива, а не державна і ніяк на економіку не впливає.
      По-друге: Населення спочатку повинно стати патріотичним, а вже потім будувати економіку, якщо порушити послідовність, тоді побудова економіки не буде мати сенсу. Наприклад, не було сенсу вкладати гроші в Крим та Донбас, бо це не патріотичні регіони і тепер це економіки інших країн.

    • @user-jd7gq3sw7e
      @user-jd7gq3sw7e 3 года назад +1

      Згадай фільм ! "А в тюрьме сейчас ужин ! Макароны !" Ще питання є ? Тому і не розумієш "откуда" . Не кожному дається це розуміння. Хтось і життя клав ... .

    • @wellallright4775
      @wellallright4775 3 года назад +1

      Самая ніщая во всєлєнной, інфа сотка від раша тудей