Добрий вечір. Я, напевно, удвічі старша за Вас і мені надзвичайно цікаво,що наші смаки часто збігаються.Дякую за Вашу роботу,зичу всього найкращого. Раджу подивитись фільм,, Години''
Цікава підбірка. Дещо неточна, судження виносяться на основі назви або синопсису, а тому не відповідають дійсності. По перше. Шосте вимирання це не те, що нас чекає, а те, що наша епоха є. По друге. Роман "Знесені вітром" закінчується знаменитими словами: "After all... tomorrow is another day." Це розповідь про надзвичайно сильну духом жінку. У вас, схоже, склалося неправильне враження. Я не можу судити, фільм я дивився вже після книжки, тому в мене було інше сприйняття. Колись, на початку 80-х моя молодша сестра поцікавилася в мене, що їй почитати. Я порекомендував "Знесені вітром". Вона запитала про що книга. Я сказав, що про громадянську війну в США. Вона прочитала, й було мені за цю громадянську війну! Не вірте синопсисам, критикам і назвам. І ще раз про "Вбити пересмішника". Не вірте синопсисам, критикам і назвам! У дитячій бібліотеці була ця книга. На обкладинці було зображено двоє дітей, що тримають чорношкірого за руку. І я її не брав, бо вже читав "Хатину дядька Тома". Нудота. Я думав, що знову білі ображатимуть бідних чорношкірих. Я вже з цією темою знайомий. Потім, уже дорослим, я купував книги англійською мовою. Їх було небагато. Продавалися вони на Хрещатику на квартал нижче від поштампту, знаєте, мабуть. Вибір був мізерний, і одного разу я купив цю книгу. Нехай про бідних знедолених чорношкірих, зате англійською. За суботу я її зжер. Англійською. Це задоволення.
Дякую, Ігоре, за уточнення! Поки сам книгу не прочитаєш, то й не знатимеш, про що вона насправді. А я знаю про ці романи за анотаціями, вікіпедією та чужими відгуками( Тому, звісно, що могла помилятися.
Дякую за чудову підбірку) Мені ''Звіяні вітром'' книжка набагато більше сподобалась ніж фільм, хоча він теж прекрасний. Фільм має дуже круту атмосферу і акторів, але сценарій не передає багато чого (та і це неможливо було, мабуть). Книжкова Скарлетт вийшла цікавіша. Вона абсолютно не розуміє почуттів і мотивів інших людей, але при цьому вона дуже кмітлива, коли хоче чогось досягнути. Наприклад, сцена де Скарлетт і Мелані жертвують свої обручки на армію: в фільмі це Мелані перша кидає, а Скарлетт вже після неї, в книжці ж Скарлет довго спостерігає за балом і злиться, що сама не може танцювати і придумує чудовий спосіб позбавитись ненависної їй обручки, як ще одної згадки про заміжжя, а Мелані, захоплена мужністю Скарлетт, робить це після неї. І такими нюансами та деталями вони трохи змінили героїв в фільмі. Стейнбека читала ''Про мишей та людей'' і дуже хочу прочитати ''Грона гніву'', але не знаю, чи скоро відважусь, бо читати його справді важко через складну тематику. Гемінґвея ''Старий і море'' перечитувала цього місяця і ще раз переконалася наскільки це прекрасний твір про вміння сприймати ситуацію такою, як вона є; незважаючи на всі поразки та перемоги продовжувати йти далі; любити те, що ти робиш навіть у найскладніші часи; та просто вміти насолоджуватися кожною хвилиною життя. Щодо Гарпер Лі, то теж долучусь до рекомендацій) Дуже тепло і душевно написана книжка про непрості речі. А Атикус Фінч один з улюблених персонажів) Тут і посміятися з чого ж, і подумати, і поспівпереживати. Сола Беллоу читала в січні і я просто закохалася в його стиль. ''Дар Гумбольдта'' дійсно прекрасна книжка. Вона стільки питань піднімає, що на ціле життя вистачить) І при цьому вона не є якоюсь дидактичною чи нудно написаною. Там і гангстери, і любовні походеньки, а ще іронія! Багато-багато іронії, мене це і підкупило в ній. І дуже об'ємні, добре прописані персонажі. Сол Беллоу сам був американцем єврейського походження і його два головні персонажі - це теж американці єврейського походження, але при цьому вони дуже різні. Книжка хоч і дуже багатогранна, читається легко. Дуже-дуже рекомендую її! А цього місяця в рамках рубрики читатимуть ''Кохану'', Тоні Моррісон)
Олено, дякую за стільки рекомендацій! Ваш коментар вже можна зараховувати як участь)))) Підозрювала, що книга "Звіяні вітром" має бути глибшою, дуже хочеться її прочитати! Та й всі інші твори, які ви згадали, давно вже чекають свого часу. А ваш вибір на березень чудовий!
Дуже подобається ваш канал. І підбірка книжок дуже цікава. Однак при перегляді саме цього відео в мене неодноразово виникала думка: "навіщо рекомендувати, коментувати та розповідати про свої враження від книжок, яких ви самі не читали?" Через це відео було значно менш цікавим ніж зазвичай.
Маус має вийти восени - свого часу ця історія і її подача просто перевернули має бачення коміксів і графічних романів! "Вбити пересмішника" не залишила помітного сліду в моїй душі. "Старий і море" - абсолютно мій твір ще зі шкільної програми, перечитувала його в дорослому віці і ще планую прочитати в оригіналі. "Середню стать" теж не планувала читати, поки ВСЛ не привело березневу акцію з 50% знижками)))
Пам'ятаю які сильні емоції в мене викликала книга "Убити пересмішника" і наскільки не могла від неї відірватися, наскільки важко було читати і наскільки вона мені подобалася. Зараз згадуючи про неї чомусь хочеться плакати, але це тому що вона якось таки доторкнулась до живого. Її точно варто почитати.
Дуже сподобалися "Вбити пересмішника" Харпер Лі і "Зброя, мікроби і сталь" Дж. Даймонда. "Олівію Кіттерідж" якраз почала читати , "Мене звати Люсі Бартон" сподобалась значно більше) Колись зачитувалась книгами Апдайка ( "Кентавр" і "Ферма" виходили у видавництві "Дніпро"), але "Кролику, біжи, біжи" - взагалі не сподобалася. Дуже мрію почитати "Все те незриме світло", "Підземна залізниця" та "Шосте вимирання" : )
Цей роман Едіт Вортон українською й англійською видало також видавництво Знання. А "Звіяні вітром" - прекрасний роман, можете не чекати і читати, бо в фільмі багато чого переінакшили або не показали. Хоча мені надзвичайно сподобалася і героїня, яку зіграла Вів'єн Лі.
Найкраще залишати коментар під першим відео, де я оголошувала тему березня. Але в принципі можна й під іншими, бо я всі коментарі перевіряю, та й за хештегами сама шукаю, щоб нікого не пропустити. Чекатиму вашого відгуку)
@@vyshnevyjcvit Дякую, просто у вас в інфобоксі під кожним відео рубрики написано "В коментарях до ЦЬОГО відео залишіть посилання на свій відгук", це збиває з пантелику.
Добрий вечір.
Я, напевно, удвічі старша за Вас і мені надзвичайно цікаво,що наші смаки часто збігаються.Дякую за Вашу роботу,зичу всього найкращого.
Раджу подивитись фільм,, Години''
Дякую Вам, Олено! Книги об'єднують, незалежно від віку)) Фільм "Години" дивитимуся обов'язково, бо читаю зараз книгу і вона прекрасна!
Цікава підбірка. Дещо неточна, судження виносяться на основі назви або синопсису, а тому не відповідають дійсності.
По перше. Шосте вимирання це не те, що нас чекає, а те, що наша епоха є.
По друге. Роман "Знесені вітром" закінчується знаменитими словами: "After all... tomorrow is another day." Це розповідь про надзвичайно сильну духом жінку. У вас, схоже, склалося неправильне враження. Я не можу судити, фільм я дивився вже після книжки, тому в мене було інше сприйняття.
Колись, на початку 80-х моя молодша сестра поцікавилася в мене, що їй почитати. Я порекомендував "Знесені вітром". Вона запитала про що книга. Я сказав, що про громадянську війну в США. Вона прочитала, й було мені за цю громадянську війну! Не вірте синопсисам, критикам і назвам.
І ще раз про "Вбити пересмішника". Не вірте синопсисам, критикам і назвам! У дитячій бібліотеці була ця книга. На обкладинці було зображено двоє дітей, що тримають чорношкірого за руку. І я її не брав, бо вже читав "Хатину дядька Тома". Нудота. Я думав, що знову білі ображатимуть бідних чорношкірих. Я вже з цією темою знайомий. Потім, уже дорослим, я купував книги англійською мовою. Їх було небагато. Продавалися вони на Хрещатику на квартал нижче від поштампту, знаєте, мабуть. Вибір був мізерний, і одного разу я купив цю книгу. Нехай про бідних знедолених чорношкірих, зате англійською. За суботу я її зжер. Англійською. Це задоволення.
Дякую, Ігоре, за уточнення! Поки сам книгу не прочитаєш, то й не знатимеш, про що вона насправді. А я знаю про ці романи за анотаціями, вікіпедією та чужими відгуками( Тому, звісно, що могла помилятися.
Дякую за чудову підбірку)
Мені ''Звіяні вітром'' книжка набагато більше сподобалась ніж фільм, хоча він теж прекрасний. Фільм має дуже круту атмосферу і акторів, але сценарій не передає багато чого (та і це неможливо було, мабуть). Книжкова Скарлетт вийшла цікавіша. Вона абсолютно не розуміє почуттів і мотивів інших людей, але при цьому вона дуже кмітлива, коли хоче чогось досягнути. Наприклад, сцена де Скарлетт і Мелані жертвують свої обручки на армію: в фільмі це Мелані перша кидає, а Скарлетт вже після неї, в книжці ж Скарлет довго спостерігає за балом і злиться, що сама не може танцювати і придумує чудовий спосіб позбавитись ненависної їй обручки, як ще одної згадки про заміжжя, а Мелані, захоплена мужністю Скарлетт, робить це після неї. І такими нюансами та деталями вони трохи змінили героїв в фільмі.
Стейнбека читала ''Про мишей та людей'' і дуже хочу прочитати ''Грона гніву'', але не знаю, чи скоро відважусь, бо читати його справді важко через складну тематику.
Гемінґвея ''Старий і море'' перечитувала цього місяця і ще раз переконалася наскільки це прекрасний твір про вміння сприймати ситуацію такою, як вона є; незважаючи на всі поразки та перемоги продовжувати йти далі; любити те, що ти робиш навіть у найскладніші часи; та просто вміти насолоджуватися кожною хвилиною життя.
Щодо Гарпер Лі, то теж долучусь до рекомендацій) Дуже тепло і душевно написана книжка про непрості речі. А Атикус Фінч один з улюблених персонажів) Тут і посміятися з чого ж, і подумати, і поспівпереживати.
Сола Беллоу читала в січні і я просто закохалася в його стиль. ''Дар Гумбольдта'' дійсно прекрасна книжка. Вона стільки питань піднімає, що на ціле життя вистачить) І при цьому вона не є якоюсь дидактичною чи нудно написаною. Там і гангстери, і любовні походеньки, а ще іронія! Багато-багато іронії, мене це і підкупило в ній. І дуже об'ємні, добре прописані персонажі. Сол Беллоу сам був американцем єврейського походження і його два головні персонажі - це теж американці єврейського походження, але при цьому вони дуже різні. Книжка хоч і дуже багатогранна, читається легко. Дуже-дуже рекомендую її!
А цього місяця в рамках рубрики читатимуть ''Кохану'', Тоні Моррісон)
Олено, дякую за стільки рекомендацій! Ваш коментар вже можна зараховувати як участь)))) Підозрювала, що книга "Звіяні вітром" має бути глибшою, дуже хочеться її прочитати! Та й всі інші твори, які ви згадали, давно вже чекають свого часу. А ваш вибір на березень чудовий!
Супер! Дякую за таке інформативне відео) тепер знатиму на що орієнтуватися при наступних книжкових закупах🤗
Прошу) То направду добрі книги)
"Середня стать" - це прекрасна сімейна сага, гермафродитизм там не основний) А за мотивами "Епохи невинності" є хороший фільм з Мішель Пфайффер
Значить, я з оглядів неправильно зрозуміла про що цей роман) А за рекомендацію фільму дякую!
Дуже подобається ваш канал. І підбірка книжок дуже цікава. Однак при перегляді саме цього відео в мене неодноразово виникала думка: "навіщо рекомендувати, коментувати та розповідати про свої враження від книжок, яких ви самі не читали?"
Через це відео було значно менш цікавим ніж зазвичай.
Маус має вийти восени - свого часу ця історія і її подача просто перевернули має бачення коміксів і графічних романів! "Вбити пересмішника" не залишила помітного сліду в моїй душі. "Старий і море" - абсолютно мій твір ще зі шкільної програми, перечитувала його в дорослому віці і ще планую прочитати в оригіналі. "Середню стать" теж не планувала читати, поки ВСЛ не привело березневу акцію з 50% знижками)))
Я ці акції від ВСЛ люблю і ненавиджу!)))) Неможливо стриматися! Але цього разу я більше дитячих книг купила)
Дуже раджу Вбити пересмішника, Кохану та Шпигун на мільйон доларів. Всі читала і всі чудові.
Перші дві точно в планах, про Шпигуна думаю))) Дякую!
Пам'ятаю які сильні емоції в мене викликала книга "Убити пересмішника" і наскільки не могла від неї відірватися, наскільки важко було читати і наскільки вона мені подобалася. Зараз згадуючи про неї чомусь хочеться плакати, але це тому що вона якось таки доторкнулась до живого. Її точно варто почитати.
Ого, такі емоції! Хочеться бігти шукати книгу))
Дуже сподобалися "Вбити пересмішника" Харпер Лі і "Зброя, мікроби і сталь" Дж. Даймонда. "Олівію Кіттерідж" якраз почала читати , "Мене звати Люсі Бартон" сподобалась значно більше) Колись зачитувалась книгами Апдайка ( "Кентавр" і "Ферма" виходили у видавництві "Дніпро"), але "Кролику, біжи, біжи" - взагалі не сподобалася. Дуже мрію почитати "Все те незриме світло", "Підземна залізниця" та "Шосте вимирання" : )
Чудова підбірка!
Дякую!
Молодець! Супер випуск! Чекаю наступних!
Дякую!)
Цей роман Едіт Вортон українською й англійською видало також видавництво Знання. А "Звіяні вітром" - прекрасний роман, можете не чекати і читати, бо в фільмі багато чого переінакшили або не показали. Хоча мені надзвичайно сподобалася і героїня, яку зіграла Вів'єн Лі.
Хочу вперше взяти участь, уточніть, будь ласка, у коментарях до якого відео треба залишати посилання на свій відгук. До будь-якого відео рубрики?
Найкраще залишати коментар під першим відео, де я оголошувала тему березня. Але в принципі можна й під іншими, бо я всі коментарі перевіряю, та й за хештегами сама шукаю, щоб нікого не пропустити. Чекатиму вашого відгуку)
@@vyshnevyjcvit Дякую, просто у вас в інфобоксі під кожним відео рубрики написано "В коментарях до ЦЬОГО відео залишіть посилання на свій відгук", це збиває з пантелику.
+