Доброго дня. Формувальна і санітарна обрізка 1. Обрізати все листя, молоді невизрівші пагони. При негативних температурах вони загинуть і стануть джерелом гнилі для здорових гілок. 2. Обов’язково обрізаються і видаляються з ділянки всі пошкоджені частини рослини. Їх необхідно відразу ж спалити, щоб не допустити зараження інших культур. 3. Старі гілки підрізають на висоту 20-25 сантиметрів від рівня землі. Потім їх необхідно буде пригнути до землі і закріпити. 4. Прорідити всю молоду поросль, що виросла між кущами. Для комфортного зростання, між рослинами повинна бути не менше 50-60 сантиметрів вільного простору. 5. На прикореневу область необхідно насипати сухої землі або торфу. Можна вкрити гілки щільною тканиною або агроволокном. Не можна використовувати поліетилен і інші повітронепроникні матеріали, щоб не допустити загнивання пагонів. Як укриття часто використовується солома або ялинник, в зимовий час можна додатково нагортати на пагони снігові замети. Слід зазначити, що процедура осінньої обрізки надзвичайно важлива для догляду за малиною. Це дозволить не допустити загущення пагонів, збільшує врожайність, а також дозволяє безпроблемно доглядати за посадками.
Доброго дня, ознайомитися з рекомендаціями вирощування малинового дерева можна в нашому блозі Садівника: gradinamax.com.ua/ua/articles/chto-takoe-malinovoe-derevo-i-kak-ego-vyrastit
Дякую дуже дякую
Дуже чіткі пояснення, дякую
Дякую! Стисло та інформативно.
Дуже гарно розповідаєте, відчуваються знання в цьому ділі
Дякую за український контент
За вашим відео зробив висадку, дякую вам за корисну інформацію.
Дуже цікаве відео. Дякую 🙏. Слава Україні 💛💙 Героям Слава 💪🔥
Дякую..❤
Дякуємо за відео про правильне вирощування малини.
Дякую за відео!
Дякую
Дякую дуже корисне відео
Дуже корисне відео.
Добрий день ❤
Дякую за гарну та корисну пораду і окрема подяка за українську🇺🇦
А після посадки потрібно всю малину так обрізати чи лише ремонтантну?
Спасибо, очень нужное видео
Дякую за відео 🙏💛💙 цікаво також дізнатись як обрізати вже дорослу малину?
Доброго дня. Формувальна і санітарна обрізка
1. Обрізати все листя, молоді невизрівші пагони. При негативних температурах вони загинуть і стануть джерелом гнилі для здорових гілок.
2. Обов’язково обрізаються і видаляються з ділянки всі пошкоджені частини рослини. Їх необхідно відразу ж спалити, щоб не допустити зараження інших культур.
3. Старі гілки підрізають на висоту 20-25 сантиметрів від рівня землі. Потім їх необхідно буде пригнути до землі і закріпити.
4. Прорідити всю молоду поросль, що виросла між кущами. Для комфортного зростання, між рослинами повинна бути не менше 50-60 сантиметрів вільного простору.
5. На прикореневу область необхідно насипати сухої землі або торфу. Можна вкрити гілки щільною тканиною або агроволокном. Не можна використовувати поліетилен і інші повітронепроникні матеріали, щоб не допустити загнивання пагонів. Як укриття часто використовується солома або ялинник, в зимовий час можна додатково нагортати на пагони снігові замети.
Слід зазначити, що процедура осінньої обрізки надзвичайно важлива для догляду за малиною. Це дозволить не допустити загущення пагонів, збільшує врожайність, а також дозволяє безпроблемно доглядати за посадками.
Я б на дно траншеї наклала палок, обрізків дощок, вони будуть гнити, а малина таку органіку любить. Розкажіть про малинове дерево, як його обрізати.
Доброго дня, ознайомитися з рекомендаціями вирощування малинового дерева можна в нашому блозі Садівника: gradinamax.com.ua/ua/articles/chto-takoe-malinovoe-derevo-i-kak-ego-vyrastit
лайк