Ну якщо зняти політичну заангажованість, то стане зрозуміло що в 2019 дСЄС було відносно мало. Далі інсталятори розігнали хайп і пішло-поїхало, як би не війна то це все би накрилось мідним тазом ще раніше. Подивится як росла кількість дСЄС. Хоча, вони повинні бути не більше однієї на власника і строго по місту де він проживає, тоб то мінімальне споживання ну хочаб 300 кВтг на місяц. Ну і для баланса дСЄС повинні були би не більше ніж 15 кВт по панелям.
@@Igordndz Навіщо робити ліміти якщо вся суть законопроекту в збільшені відсотків енергії з відновлюваних джерел що є однією з умов вступу до ЄС. Так що хай будкються де хочуть потрібно регулювати тарифом для нових станцій
А що ж такого сталося в 19? Баригу шоколадного прокатили, вибрали наше сонечко Бубочку. А кляті олігархи в вересні 19 втричі знизили тариф. Мабуть Бубася не знав про це, а то б не дозволив. Він так любить свій нарід. Так же ж пересічні українчики? Барига продавав електрику по 90коп., але Бубася на прохання наріду підняв до 4.32грн. за квт. Та й долар як обіцяв буде 45. Про СЕС тоді думали одиниці, а тепер тисячі. А що поробиш як пересічних- 73%, а нормальних-решта. За вікном знову звучить сирена. Дякую, Валодя Ляксандрович! Дуже дякую!
Про газ забули написати. Як в часи "бариги шоколадного", як ви його називаєте, гарно на догоду ахметкі - його братана - присадив країну на електричне опалення бо газове стало дуже дороге.
Добре в цифрах. При мінімальній пенсії в 1497грн. в 2019р. пересічний українець міг купити 1497грн.÷0.9грн.=1663квт.енергії. При напотужнішому сьогодні при мінімальній пенсії в 2361грн. і ціні на 1квт. - 4.32грн. 2361грн.÷4.32грн.=546квт.енергії. В 3 (три) рази зменшилась покупна можливість по електриці. І так по всьому. " Ми іх развєлі как котят",-заявляв колись покойний Чечєтов. Нє? Не дійшло? Ну голосуйте далі за кварталівців, варят-притул чи інших дєрмаків.
@@GreenPowerTalk почати з самих критичних обʼєктів ( школи , мережі вʼязку , можливо котельня) , далі вже дивитись по можливостях. Громади різні по бюджету і розміру .
@@Evgen2024youtube ви ніколи не забеспечите нормальну синхронізацію з мільйоном таких господарств - такий підхід не працює. Енергетика має бути централізованною, тільки тоді вона буде стійкою. А зелений тариф має бути нульовим,а не прибутковим.
Це не олігархи пролобіювали в 19 році, а їхній Блазень, якого вони привели до влади! Треба називати речі своїми іменами! Чи ви думали на Яценюка та Пороха,які запустили зелену енергетику та платили вчасно,з усіх прасок багно просто лилось? Хужє нє будєт! Ротердам Плюс був поганий, зате ВРОТтердам мінус від Зе це офігєнна! Оце наголосували Дякуємо за відео!
Лайк за честное и прозрачное освещение делишек власти относительно электродвижа в стране. По чем будет электроэнергия в 2025 году, Ваш прогноз? Уже оговаривалась цифра в 12грн.
По великому рахунку ЗТ - це спосіб придуманий ригами для викачування грошей з бюджету. Саме тому комерційним СЕС виплачують справно, бо власники цих станцій - бізнесові і політичні партнери владної зеленої плісняви. Для домогосподарств більш прийнятним було би ввести звітний період не місяць, а рік, тобто NetBilling. Але шахраї продають вироблену приватними домогосподарствами зелену електрику по високих тарифах, собі встановлюють шалені зарплати, а виробникам - дулю! Саме тому я не оформляв ЗТ, щоб не почуватися обдуреним.
те що у всіх проблемах з електроенергією винні СЕС, чув від працівників РЕМів ще до 2019, і до цих пір продовжують😂. А так в країні стабільно у владних кабінетах сидять покидьки які думають про своє збагачення, і не більше😢.
@@GreenPowerTalk об'єктивно яка різниця як це називати, якщо це працює, це вже хоч щось для домашньої СЕС. Якщо я вірно розумію, то умовно літом можу генерувати по максимум, а зимою обмінювати, з коефіцієнтом 1:2.5.
Якщо в 2025 році встановити СЕС за зеленим тарифом на 30 кв то тариф буде 0,146 євро за кв мінус податок~20% орієнтовно 5 грн кв. Я все правильно порахував? При ціні станції 20000$ Окупність 5,5 роки.умовно.
А у вартість ще потрібно включити додаткові затрати , типу підняття потужності, затрати на проекти і ТД, конструкції ще інші приховані трати. Окупність зростає ... Погода, сезонність, не коректно підраховані кіловати(якщо звіряти лічильник і інвертор) і як не дивно, в меншу сторону. Тому не варто .
Да да, во всем совок виноват, но хрен вы мудаки хоть один выехал из советского дома, перестал пользоваться дорогами, водопроводами и энергетикой построенной при союзе. Обычные лицемеры.
Будувати на 25-ти річному фундаменті це тобто не совок 2.0? І так, саме тому МАГАТЕ бігає по підстанціях біля АЕС. Якщо прилетить туди - доброго нічого не буде. Під час війни атом далеко не найкраще рішення.
Є тільки один монополіст на ринку енергетики, і всі електромережі є його власністю. То як він може дозволити конкурентам щось продавати, коли вся електроенергія проходить через його провода. В результаті доставка електроенергії коштує в рази дорожче, чим сама енергія на виході з атомної станції.
Вже перевів станцію на самовиробництво і не залежу від державних державних виплат. Виплата в бтс щоденна без затримок. Єдиний мінус - додаткові інвестиції. Зате дійсно є «гарантований покупець»
Я думав, що у 22-у забуду за виплати по з.т. Ніколи не забуваю про гіперінфляцію карбованців у 90-х, тому держу в думках, що владі завжди чхати на людей. Влада заради влади.
Якщо маєте підключену потужнісь таку ж як запланована потужність CЕС (не потрібно докупляти кіловати), якщо інвертор гібридний (може екпортувати електроенергію), а не автономний, якщо вже є будинок власний, то варто підключати зелений тариф. Витрати не дуже великі (змінити лічильник, встановити реле напруги). Але ще до 2030-ого року будуть повертатись якісь кошти в якості компенсації за витрати на обладнання. Навіть якщо й з затримкою.
@@Volodymyr-1968 Ви назвали декілька умов, але не всі: треба, щоб не відключали мережу вдень, коли якраз найбільша генерація. Проблему з реле напруги ви якось делікатно згадали, а реально напруга дуже часто виходить за межі встановленої державним стандартом, реле відключить мережу і тоді також не буде експорту, а інвертор перейде в автономний режим. Недавно я встановлював СЕС одному товаришеві в селі: напруга в нього рідко піднімається до 200 В, в основному 160-180, тому ЗТ навіть не оформляли.
@@ВасильПавлюк-ю4ч Гібридний (on-grid/off-grid) інвертор на час вимкнень буде працювати як автономний: забезпечувати електроенергією будинок і при необхідності заряджати АКБ. Доходу на той час не буде, але буде в інший час. Крім того все ж на якісь вати чи кіловати буде більше в енергосистемі, а це зменшення часу вимкнень в глобальному вимірі. І якщо на вашій лінії буде багато СЕС і профіцит електроенергії в сонячний період дня, то можливо в цей час лінію не вимикатимуть. Знаю реальний приклад на сусідніх вулицях. Про відключення через реле напруги ви правильно згадали. Але є кілька але. Плюси відключення: в вашому будинку буде нормальна напруга і ви зекономите на ремонті побутової техніки чи необхідності купівлі нової. А ситуація з напругою, якщо постаратися, лікується зазвичай. В мене, коли сусід заряджав електомобіль, на одній фазі напруга падала до 190 і відключалось реле напруги. Той самий сусід мав подібну практику у себе на фірмі (правда там навпаки була зависока напруга) і дав пораду, в яку я зразу й не дуже повірив. Дзвінок на гарячу лінію обленерго з обовязковою реєстрацією заявки і за декілька днів приїхали електрики, щось переключили на трансформаторі і проблема зникла. Так що не все так погано : стандарти встановлено не тільки для вас, а й длм них.
Одне маленьке питання. Чому населення України повинно платити тому, хто вирішив продати за дорого електроенергію? Хай прдають на заводи Ахмєтова, Ахмєтов же найбільший виробник відновлюваної енергетики7
Коротко, я не гадаю, я впенений, що хто споживає більше в того і тарифи більші, хто хоче купляти енергію вітряків і сонячних панелей, то хай купує. А Ахмєтка, щоб встановлювати свої тарифи хай купить хоч одну АЕС, або збдудує і продає як заманеться, бо дуже потужний бізнес в ДТЕК виходить.
@@GreenPowerTalk і ще додам, якщо хтось купує поверх якоїсь із свічок в Києві і бажає все підключити до е/енергії, то хай подумає, на скіьли він погіршить електропостачання інших мешканців Києва. Десь так.
@@GreenPowerTalk Ви мене не зрозуміли. Я не проти платити і в десять раз більше, але хай пояснять за що. Чому я оплачую умовні папуги? Чому коли в мене те, що в газовій трубі не горіло, ніхто не відповів, НАФТОГАЗ каже що то не їхнє, а постачальник каже що то також не їхнє, а в типоаому договорі немає відповідальності і газовиків і електриків за неякісний товар чи не якісно надані послги. Мав "задоволення" мірятись з електриками років 1,5 щоб напруга із 180 стала 220-240. Так за що ми переплачуємо. І ще газ в Києві, газ в Полтаві, газ у Львові має різне походження, бо із різних місць і має різну калорійність ,а це коли будуть враховувати? Я б не сказав, що в Києві легше утримувати газові мережі ніж в якійсь Антонівці, просто в Києві живуть ті, хто нам пише закони, все просто.
Питания тільки в тому,чому хтось має судитися,коли держава зобов'язана все контролювати і не допускати ситуацій порушення в першу чергу Конститг і законів,а всі ситуації які пов'язані з невиплатами або з недодерженями очикуваного- це порушення.То де та держава?
@@GreenPowerTalk мабуть найбільш дієвий варіант з найменшими витратами і найбільшим ефектом буде страйк загальнодержавний. Це притягне увагу ,і можливо не тільки українського суспільства. Це дозволено конституцією, Це буде мати вторинний вплив в вигляді дефіциту електроенергії в мережі,що прискорить вирішення висунутих умов
@@GreenPowerTalk треба шукати.) Окрім генерації водню - ще можна задуматися над якимось виробництвом, станки якого працюватимуть при надлишку енергії і в результаті приноситимуть гроші.
@@GreenPowerTalk а ще, мені весь час рекламують якусь фірму, яка має організовує викуп надлишку зеленої енергії, нічого не чули? Назву напишу, коли трапиться на очі знов.
Мене дуже дивує що Ви ничего не розповідаете про можливості для власників СЄС об'єднуватися в союзі автономних виробників тай споживачів?! І такім образом якщо не заробляти, то хочаб не ПЛАТИТИ держави за електрику. Ведь основна проблема в, накопичувачях, тай збереженні надлишку енергії. Одной СЄС с такої проблемою не справиться. Високий рівень струму тай діаметр кабелів.
Дякую за інформування і вашу роботу!
Дякую!
Дякую за працю. Дуже інформативно і зрозуміло.
Дякую!
Цікаво, що це таке сталось в 19 році. Де не слухаєш, усюди погіршення з 19 року. Мабуть іпсо якесь, в нас же ж кінець епохи бідності настав тоді)
під вибори, щось скажу і про це. Дякую!
Ну якщо зняти політичну заангажованість, то стане зрозуміло що в 2019 дСЄС було відносно мало. Далі інсталятори розігнали хайп і пішло-поїхало, як би не війна то це все би накрилось мідним тазом ще раніше. Подивится як росла кількість дСЄС. Хоча, вони повинні бути не більше однієї на власника і строго по місту де він проживає, тоб то мінімальне споживання ну хочаб 300 кВтг на місяц. Ну і для баланса дСЄС повинні були би не більше ніж 15 кВт по панелям.
@@Igordndz Навіщо робити ліміти якщо вся суть законопроекту в збільшені відсотків енергії з відновлюваних джерел що є однією з умов вступу до ЄС. Так що хай будкються де хочуть потрібно регулювати тарифом для нових станцій
Гарна робота. вподобайка та поширення.
Дякую!
Дякую за вашу невтомну працю! Дай Бог вам сили і натхнення в боротьбі з цим голіафом.
Дякую!
А що ж такого сталося в 19? Баригу шоколадного прокатили, вибрали наше сонечко Бубочку. А кляті олігархи в вересні 19 втричі знизили тариф. Мабуть Бубася не знав про це, а то б не дозволив. Він так любить свій нарід. Так же ж пересічні українчики? Барига продавав електрику по 90коп., але Бубася на прохання наріду підняв до 4.32грн. за квт. Та й долар як обіцяв буде 45. Про СЕС тоді думали одиниці, а тепер тисячі. А що поробиш як пересічних- 73%, а нормальних-решта. За вікном знову звучить сирена. Дякую, Валодя Ляксандрович! Дуже дякую!
Про газ забули написати. Як в часи "бариги шоколадного", як ви його називаєте, гарно на догоду ахметкі - його братана - присадив країну на електричне опалення бо газове стало дуже дороге.
І якщо згадуєте про 90 коп за КВт/год, то не забувайте, що до приходу "бариги шоколадного" ціна була 31 коп за КВт/год
Добре в цифрах. При мінімальній пенсії в 1497грн. в 2019р. пересічний українець міг купити 1497грн.÷0.9грн.=1663квт.енергії. При напотужнішому сьогодні при мінімальній пенсії в 2361грн. і ціні на 1квт. - 4.32грн. 2361грн.÷4.32грн.=546квт.енергії. В 3 (три) рази зменшилась покупна можливість по електриці. І так по всьому. " Ми іх развєлі как котят",-заявляв колись покойний Чечєтов. Нє? Не дійшло? Ну голосуйте далі за кварталівців, варят-притул чи інших дєрмаків.
дякую за відвертість
Дякую!
цікаво...
вкотре переконуюсь що треба орієнтуватись на повну автономність і самозабезпечення, бо виплат не дочекаєшся по факту.
не все так погано, але
@@bogdankushlyk робити закриту енергосистему громад і міст . Як осбб
це дуже складно і дорого. І головне, потрібні люди, яке це вміють робити і потім підтримувати
@@GreenPowerTalk почати з самих критичних обʼєктів ( школи , мережі вʼязку , можливо котельня) , далі вже дивитись по можливостях. Громади різні по бюджету і розміру .
@@Evgen2024youtube ви ніколи не забеспечите нормальну синхронізацію з мільйоном таких господарств - такий підхід не працює. Енергетика має бути централізованною, тільки тоді вона буде стійкою. А зелений тариф має бути нульовим,а не прибутковим.
Грати з державою найчастіше завідомо програшно :(
Нуу не завжди. Але хвилююче, то факт
Особенно с нынешней властью, когда людей как скот на улицах отлавливают о чем мы говорим)
Тут все приватне і керує цим монополіст.
дуже інформативно, дякую велике!!!!
дякую!
Дякую! Нарешті актуальне відео, а не огляд китайського хламу😁
законодавством цікавлять одиниці зараз. А без китайського хламу зараз важкувато. В любому випадку дякую!
@@GreenPowerTalk мені Ваші відео сподобалися саме за доступне трактування нормів законів і постанов
я намагаюсь не забувати про законодавство. Дякую!
Дякую
Дякую!
Це не олігархи пролобіювали в 19 році, а їхній Блазень, якого вони привели до влади! Треба називати речі своїми іменами! Чи ви думали на Яценюка та Пороха,які запустили зелену енергетику та платили вчасно,з усіх прасок багно просто лилось? Хужє нє будєт! Ротердам Плюс був поганий, зате ВРОТтердам мінус від Зе це офігєнна!
Оце наголосували
Дякуємо за відео!
Дякую!
ДЯКУЮ, ДЯКУЮ, ДЯКУЮ, ЗАХОПЛЮЮСЬ, КРАЩІЙ, РОЗВИТКУ КАНАЛУ, НАТХНЕННЯ ТА УСПІХУ !!!
Дякую!
Лайк за честное и прозрачное освещение делишек власти относительно электродвижа в стране. По чем будет электроэнергия в 2025 году, Ваш прогноз? Уже оговаривалась цифра в 12грн.
Залишимо бубочку при владі чи якусь притулу з дєрьмаком то буде 12. Думай-те!
@@ggelo-m7lбез разницы кто там будет, цена сейчас дотационная, а денег нет.
потім буде по ринковій вартості. А який буде курс і ринкова вартість, як і коли саме потім - питання інші
Дякую за інформацію
Дякую!
Підкажіть, будь ласка, чи можливо одночасно використовувати пільговий тариф на електроопалення та зелений тариф?
так
А в квитанции, сколько-то там десятков копеек "на підтримку виробників зеленої генерації" никуда не делись.
добре, що моя станція вже себе окупила, тепер хоч можна за електрику не платити і сміливо купувати електромобіль
електромобіль вже давно на часі
Доброго дня
то що ви пропонуєте ? брати олігарха на вила?
поки що нічого не пропоную. поки думаємо
А як до вас приєднатися? Що ви мали на увазі?
Бути підписником, долучитись як мінімум до групи в телеграм. Є комітет дСЕС, є підтримка роботи асоціації. Все залежить від можливостей і бажання
2019 був чудовим😂
був. а 2007 ще кращим ) Дякую!
Найкраще було до 1994. Мене тодв ще не було
А нельзя эти кВт просто на зиму переносить? Без выплат
ні
не платять з літку, гроші є, але вони десь у банку під % , а літом тоб то через рік, або пів року виплать.
ви дуже оптимістичні. В кого саме гроші є?
По великому рахунку ЗТ - це спосіб придуманий ригами для викачування грошей з бюджету. Саме тому комерційним СЕС виплачують справно, бо власники цих станцій - бізнесові і політичні партнери владної зеленої плісняви. Для домогосподарств більш прийнятним було би ввести звітний період не місяць, а рік, тобто NetBilling. Але шахраї продають вироблену приватними домогосподарствами зелену електрику по високих тарифах, собі встановлюють шалені зарплати, а виробникам - дулю! Саме тому я не оформляв ЗТ, щоб не почуватися обдуреним.
Загалом десь так, але то що ви хочете називається NetMetering. В нас як раз NetBilling. Там так само є певні мінуси
те що у всіх проблемах з електроенергією винні СЕС, чув від працівників РЕМів ще до 2019, і до цих пір продовжують😂. А так в країні стабільно у владних кабінетах сидять покидьки які думають про своє збагачення, і не більше😢.
на жаль. Дякую!
Колись була мова про енергетичний бартер тnet billing чи якось так називався, він взагалі працює/працював?
вже є , називається самовиробництво, підключають без проблем, тільки там в тебе купляють по 1.69 грн, а викупаєшь по 4.32 грн.
бартер заборонений. самовиробництво, про нього вже написали
@@GreenPowerTalk об'єктивно яка різниця як це називати, якщо це працює, це вже хоч щось для домашньої СЕС. Якщо я вірно розумію, то умовно літом можу генерувати по максимум, а зимою обмінювати, з коефіцієнтом 1:2.5.
десь там, поки працю ПСО
@@alemokes по зе. тарифу розрахунок кожен місяць, обмінювати ні ! і в самовиробницві теж, за те шо літом заплатять у зимку купляєшь
Якщо в 2025 році встановити СЕС за зеленим тарифом на 30 кв то тариф буде 0,146 євро за кв мінус податок~20% орієнтовно 5 грн кв.
Я все правильно порахував?
При ціні станції 20000$
Окупність 5,5 роки.умовно.
не вірно. тариф з 25-того 0,132. Податки 22%.
А у вартість ще потрібно включити додаткові затрати , типу підняття потужності, затрати на проекти і ТД, конструкції ще інші приховані трати. Окупність зростає ... Погода, сезонність, не коректно підраховані кіловати(якщо звіряти лічильник і інвертор) і як не дивно, в меншу сторону. Тому не варто .
підняття потужності є у комерційних проектах. Я кажу будувати в межах власного споживання. Але підключати ЗТ
Не треба тут про Чорнобиль нагнітати. Причиною катастрофи був совок. Ядерна енергія найчистіша і найбезпечніша.
Да да, во всем совок виноват, но хрен вы мудаки хоть один выехал из советского дома, перестал пользоваться дорогами, водопроводами и энергетикой построенной при союзе. Обычные лицемеры.
Будувати на 25-ти річному фундаменті це тобто не совок 2.0? І так, саме тому МАГАТЕ бігає по підстанціях біля АЕС. Якщо прилетить туди - доброго нічого не буде. Під час війни атом далеко не найкраще рішення.
Війна війною, а розпил бюджету за графіком.
на жаль.
Сергій, дякую вам та вашій команді! Треба продовжувати лупити цю скалу.
Дякую!
Є тільки один монополіст на ринку енергетики, і всі електромережі є його власністю. То як він може дозволити конкурентам щось продавати, коли вся електроенергія проходить через його провода. В результаті доставка електроенергії коштує в рази дорожче, чим сама енергія на виході з атомної станції.
щось нове. рентабельність яку заклав енергоатом знаєте?
Тільки говорили як чудово для держави зелений тариф поспішайте ще е можливість Бац і капкан захлопнувся
все одно, кращого варіанту не має. Але я розповідаю і про переваги, і про ризики.
Один в тюрмі, другий косоокий, третій при владі от вам і мінус зелений тариф. +73 форевер!
Якщо в селі де стоїть СЕС для зеленого тарифу нестане людей,споживачів,буде вона приносити дохід
ні. при 0 споживанні зараз ЗТ не платять
Поставте холодільник с пивом
Не ту країну назвали Гондурасом !
Вже перевів станцію на самовиробництво і не залежу від державних державних виплат. Виплата в бтс щоденна без затримок. Єдиний мінус - додаткові інвестиції. Зате дійсно є «гарантований покупець»
хочу попередити, що це по букві закону = тариф для НЕ побутових споживачів.
@@GreenPowerTalk технічно це електрокотел який опалює будинок. Це заборонено?
Самовиробництво і ферми?)
по закону - заборонено
Бережить себе.
та і ви теж
Зелений тариф потрібно прикривати, і купувати електрику по звичайному промисловому таріфу.
так, він значно кращий. дорожче зеленого певно в рази 2
Я думав, що у 22-у забуду за виплати по з.т. Ніколи не забуваю про гіперінфляцію карбованців у 90-х, тому держу в думках, що владі завжди чхати на людей. Влада заради влади.
Так. Теж здивований
саме тому я будую лише для власного споживання. Мені ті ігри з державою не потрібні
Мудро поступаєте, що не звʼязуєтесь з платежами від бандитів у владі - їм завжди було і буде пофігу на людей.
Я також не оформляв ЗТ, не хочу годувати трутнів.
Якщо маєте підключену потужнісь таку ж як запланована потужність CЕС (не потрібно докупляти кіловати), якщо інвертор гібридний (може екпортувати електроенергію), а не автономний, якщо вже є будинок власний, то варто підключати зелений тариф. Витрати не дуже великі (змінити лічильник, встановити реле напруги). Але ще до 2030-ого року будуть повертатись якісь кошти в якості компенсації за витрати на обладнання. Навіть якщо й з затримкою.
@@Volodymyr-1968 Ви назвали декілька умов, але не всі: треба, щоб не відключали мережу вдень, коли якраз найбільша генерація.
Проблему з реле напруги ви якось делікатно згадали, а реально напруга дуже часто виходить за межі встановленої державним стандартом, реле відключить мережу і тоді також не буде експорту, а інвертор перейде в автономний режим. Недавно я встановлював СЕС одному товаришеві в селі: напруга в нього рідко піднімається до 200 В, в основному 160-180, тому ЗТ навіть не оформляли.
@@ВасильПавлюк-ю4ч Гібридний (on-grid/off-grid) інвертор на час вимкнень буде працювати як автономний: забезпечувати електроенергією будинок і при необхідності заряджати АКБ. Доходу на той час не буде, але буде в інший час. Крім того все ж на якісь вати чи кіловати буде більше в енергосистемі, а це зменшення часу вимкнень в глобальному вимірі. І якщо на вашій лінії буде багато СЕС і профіцит електроенергії в сонячний період дня, то можливо в цей час лінію не вимикатимуть. Знаю реальний приклад на сусідніх вулицях.
Про відключення через реле напруги ви правильно згадали. Але є кілька але. Плюси відключення: в вашому будинку буде нормальна напруга і ви зекономите на ремонті побутової техніки чи необхідності купівлі нової.
А ситуація з напругою, якщо постаратися, лікується зазвичай. В мене, коли сусід заряджав електомобіль, на одній фазі напруга падала до 190 і відключалось реле напруги. Той самий сусід мав подібну практику у себе на фірмі (правда там навпаки була зависока напруга) і дав пораду, в яку я зразу й не дуже повірив. Дзвінок на гарячу лінію обленерго з обовязковою реєстрацією заявки і за декілька днів приїхали електрики, щось переключили на трансформаторі і проблема зникла. Так що не все так погано : стандарти встановлено не тільки для вас, а й длм них.
Одне маленьке питання. Чому населення України повинно платити тому, хто вирішив продати за дорого електроенергію? Хай прдають на заводи Ахмєтова, Ахмєтов же найбільший виробник відновлюваної енергетики7
є довга відповідь, є коротка. Коротка - гадаєте за побудову АЕС ви не заплатите? Гадаєте звідти дешева е/е?
Коротко, я не гадаю, я впенений, що хто споживає більше в того і тарифи більші, хто хоче купляти енергію вітряків і сонячних панелей, то хай купує. А Ахмєтка, щоб встановлювати свої тарифи хай купить хоч одну АЕС, або збдудує і продає як заманеться, бо дуже потужний бізнес в ДТЕК виходить.
@@GreenPowerTalk і ще додам, якщо хтось купує поверх якоїсь із свічок в Києві і бажає все підключити до е/енергії, то хай подумає, на скіьли він погіршить електропостачання інших мешканців Києва. Десь так.
ви не вірно вважаєте. Менше завжди платить той, хто купує гуртом
@@GreenPowerTalk Ви мене не зрозуміли. Я не проти платити і в десять раз більше, але хай пояснять за що. Чому я оплачую умовні папуги? Чому коли в мене те, що в газовій трубі не горіло, ніхто не відповів, НАФТОГАЗ каже що то не їхнє, а постачальник каже що то також не їхнє, а в типоаому договорі немає відповідальності і газовиків і електриків за неякісний товар чи не якісно надані послги. Мав "задоволення" мірятись з електриками років 1,5 щоб напруга із 180 стала 220-240. Так за що ми переплачуємо. І ще газ в Києві, газ в Полтаві, газ у Львові має різне походження, бо із різних місць і має різну калорійність ,а це коли будуть враховувати? Я б не сказав, що в Києві легше утримувати газові мережі ніж в якійсь Антонівці, просто в Києві живуть ті, хто нам пише закони, все просто.
😭😭😭😭😭😭
на жаль.
Домашняя СЭС, это как чемодан без ручки и выбросить жалко, и тащить тяжело
не настільки погано, але проблеми є
зеленый тариф и зеленая супердорогая энергетика для олигархов была есть и будет есть из общего котла, а частникам желаю не остаться в убытках хотябы)
зараз вона вже не така і дорога
Через суди все повернуть.
У них буде відмовка: війна, форс-мажор, знищена енергетика…
ну розкажіть це тим, хто зараз із ХОЕК судиться
Питания тільки в тому,чому хтось має судитися,коли держава зобов'язана все контролювати і не допускати ситуацій порушення в першу чергу Конститг і законів,а всі ситуації які пов'язані з невиплатами або з недодерженями очикуваного- це порушення.То де та держава?
питань багато, що пропонуєте?
@@GreenPowerTalk мабуть найбільш дієвий варіант з найменшими витратами і найбільшим ефектом буде страйк загальнодержавний.
Це притягне увагу ,і можливо не тільки українського суспільства.
Це дозволено конституцією,
Це буде мати вторинний вплив в вигляді дефіциту електроенергії в мережі,що прискорить вирішення висунутих умов
С такими новостями, ждём налог на солнечный свет ((
відео з подібною назвою вже в планах
😂😂😂
Спершу дайте олігархам електрику, а потім спробуйте забрати за неї гроші.)))))))
Чим далі від тої шахрайської машини - тим здоровіші нерви.
загалом так. але альтернатив не дуже багато
@@GreenPowerTalk треба шукати.)
Окрім генерації водню - ще можна задуматися над якимось виробництвом, станки якого працюватимуть при надлишку енергії і в результаті приноситимуть гроші.
@@GreenPowerTalk а ще, мені весь час рекламують якусь фірму, яка має організовує викуп надлишку зеленої енергії, нічого не чули?
Назву напишу, коли трапиться на очі знов.
а всю решту часу стоять?
більше ніж по самовиробництву вони не заплатять. Тобто десь по 2- 2,7
Мене дуже дивує що Ви ничего не розповідаете про можливості для власників СЄС об'єднуватися в союзі автономних виробників тай споживачів?! І такім образом якщо не заробляти, то хочаб не ПЛАТИТИ держави за електрику.
Ведь основна проблема в, накопичувачях, тай збереженні надлишку енергії.
Одной СЄС с такої проблемою не справиться. Високий рівень струму тай діаметр кабелів.
тому що у вас не вистачить грошей на таке. Це вже давно прораховано і коштує зовсім інших грошей
В условиях войны пора закрыть эту найобку с зеленым тарифом!
а світло де будете брати? із АЕС, які може добудують через 10 років?
дякую
Дякую!