Хай навчаться базпечно поводити себе у звичайному інтернеті. ) Відвідувач даркнету на не пропатченій вінді із дирявим браузером - подарунок для власників сайтів у даркнеті )
Моя сумна історія: Забула свій xiaomi в біотуалеті на Файному місті зранку останнього дня фестивалю. ні-ні, я була твереза😅, просто неуважна і вже багато разів перед тим залишала його на різних полицях в різних туалетах. коли повернулась його вже не було і його вимкнули😒 після повернення додому подивитись історію подорожей мого xiaomi - трохи покатався Тернополем і десь на вокзалі його слід обірвався. Було шкода крутих фото з фестивалю, котрі не встигли завантажитись у гугл фото(Будьте обачними🙂 Незабаром я купила новенький xiaomi і його ледь не вкрали у Парижі. Я йшла по вулиці тримаючи руки в кишенях куртки (там же був і телефон), почав падати дощ, вирішила вдіти капюшон, у ті 3 секунди якийсь хлопчина встиг потягнути свої руки до мого телефона😬
О, темка доконечна. Торік уперше потрапили сім'єю до Туреччини. Якось увечері гуляли міським парком, коли раптом меньшій приспічило до вітру. Готель був поруч, тому не стали угноювати турецьку земельку, а погопкали до номеру. Десь за півгодини накинувши навушники послухати вечірнього релаксу, збагнув що конектики їх немає до чого. Напруживши баняк, збагнув, що востаннє бачив мобло у себе між яйцями на парковій лавиці. Зарюмсаний, зкрихтою надії побрів до тієї лавки і вже здалеку уздрів на ній зграйку чорнобрових молодиків, надія набула від'ємного знаку . Насуплений, наближався до ганста ватаги. Ті теж навели на мене фокус, наїжачились, дехто засунув руки до кишень, тихо заклацали цингелі берет та глоків,у сутінках тьмяно зблиснула холодна криця....уява моя гарувала на ульта режимі. Я приготувався до герця на турецьких запоясниках , коли один із горлорізів протягнум до мене руку з моїм "моторчиком"... Через гугл перекладач, молодики сказали, що знайшли телефон на лавці, де я його зопалу забув. Воні збагнули, що швидше за все, його залишив хтось із туристів. Смарт був під гаслом, тому вони вирішили трохи почекати. Я був настільки ошелешений щирістю та доброзвичайним поводженням тих хлопців, що не наважився дістати з кишені 20, яку мав. По десятку разів проказавши тешекюр, сенк'ю та дякую, я з мокрими від розчулення очима повернувся до готелю. Ототаке
@@Tokarua Дякую, але для мене то був, крв, не кінець. Прибувши до номеру й повідавши дружині що трапилось , ми пригадати одну підзабуту приключку. За півтора року до того, спіткало мене переддень нового року знайти гаманця, не розписуватиму усі свої вагання та відчуття, не за те мова. Було в капшуку пару тисяч гривень, посвідчення, водійське і стос кредиток, жирний такий гаман. Приніс я його додому, викликав сог, склали протокол, здав-прийняв і на тому все, ні слуху, ні духу, ані від поліції, ані від власника. За тиждень-два подзвонив на номер одного з поліцаїв, що приїздили на виклик, той сказав, що річ повернули, ото й усе. І відтоді мене нема нема тай вкурвлювало від невдячности. Згодом я за тойвипадок геть забув і от тобі маєш: ти лишаєш у людному місці чужої країни мобло, повертаєшся туди за півгодини і отримуєш його назад. Що це як не Божа Воля, обскуратичний хробачок тижнями точив мій атеїстичний мозок тим питанням? Насилу відмахався :))
с пин кодом тоже не всё так просто , и я бы не сказал что уйдет на этот час)) потому что вводя неправильно три (или определенное количество раз) у современных смартфонов идёт отсрочка введя ещё раз неправильно и отсрочка ещё дольше и так далее например у Айфона там вообще 15 минут потом полчаса потом 2 часа так что тут спорно
В мене три роки тому зграйка циганок біля метро Дорогожичі при вході в маршрутку вихопили телефон з зовнішньої нагрудної кишені. Їхала з роботи в годину пік, була тиснява, перед тим слухала музику з телефона по дротових навушниках, які витягла з вух та повісила на шию. Намагаюсь залізти на останню сходинку маршрутки, ззаду дотискає юрба бажаючих також не лишитися на зупинці. Залізаю врешті-решт, а бажаючих зайти за мною вже немає. Думаю: "Щось тут нечисто!". Дивлюся донизу на кишеню - висить роз'єм від навушників і розумію, що мене щойно обікрали. Недовго думаючи вистрибую назад на зупинку і бачу, як швидко крокує геть зграйка циганок 8-10 осіб. Всі в темних пуховиках і лише одна - в помаранчевому. Коли ззаду мене тиснулися в маршрутку я краєм ока бачила щось помаранчеве. Наздоганяю циганок хапаю "помаранчеву" за рукав і кажу: "Дівчино, ви мій телефон вкрали!". Циганки очевидно очманіли від такого повороту подій, "помаранчева" витягає руку з кишені, а в ній - мій телефон! Забираю телефон і вони майже моментально розчиняються у просторі, я навіть незчулася куди вони поділись! Історія вийшла довга, але насправді все тривало кілька секунд і я навіть не задумувались, що роблю - діяла на рефлексах. Проте, якщо задуматись, то вчинила б так само. Зараз пишу з того ж телефону :)
Дякую, дуже цікаво. Треба передивитися ще раз уважніше. А смартфон в мене не крали, в автобусі хіба кнопковий телефон я забула, то його забрали, років 5 назад.
Підтримую людей, які просять розповісти про Даркнет. Що воно таке, для чого потрібно, і чи актуальна ця штука зараз, бо останнім часом дуже мало про нього чути. І дуже дякую за цікавезний контент!
Якось був загубив свій смарт у метро Відня. То було літо, не знаю, чи випав із кишені шортів чи таки хто витягнув. Але то була ще Nokia N8. Там особливо персональних даних не потримаєш. Так що не велика журба :) А так, то дякую за черговий крутий випуск!
У мене дав роки тому сперли телефон в метро. То була суто моя провина, я везла важливі документи і їх трмалась міцніше ніж телефона. Поліцай мені прямо сказав, що мені мало на що надіятись, я ж не дочка якогось депутата. Всі паролі поміняла одразу, тільки в одному додатку днів два потому вилізло, що мій телефон у Вінниці. І все. Кінець історії.
Я б додав ще, щодо блоквання екрану відбитком : відбиток пальця - це параленьний спосіб розблокування, паралельний паролю (пін коду). Тобто щоб відбиток пальця був ефективний пароль чи пін код не повинен бути 1111. І ще крім блокування екрану я б брекомендував переконатись, що телефон зашифрований. Айфони шифруються "з заводу" , а от увімкнення шифрування смарта на Андроїді залежить відвиробника.
Зареєструвався і користуюся функцією знадіть мій телефон де є всі можливості для стирання даних, пошуку і т.д. стандартна в Samsung. Також стоїть автоблокування на 30 сек. І користуюсь фейс ай ді, відбитком, а також сітківкою ока словом всі біометричні дані зареєстровані . Паролем ну дуже рідко користуюсь - я не часто його перезавантажую. Геолокація і інтернет - під'єднані. А також зберігаю інформацію в хмарному середовищі.на телефоні мінімум інформації- щоб не шкода було вразі втрати ґаджета.ну якось так🙂
Ніколи не губив смартфон (мабуть тому, що самоізолювався коли це ще не було мейнстрімом), але на свій Хщяомі поставив Find My Phone, дякую. Сподіваюсь, не згодиться. Ще з порад - можна добавити у смартфон MedicalId - медичну інфу про групу крові та головні контакти, ця інфа буде доступна навіть на заблокованому смартфоні, та може стати у нагоді якщо з володарем щось трапиться (аварія, серцевий напад, тощо).
Десь п'ять років тому в мене на вулиці вкрали телефона, я цього дня звернувся до поліції. Через 2 місяці на суді державний адвокат зі своєї кишені віддав мені 5000 гривень щоб не садити цього хлопця якому було 17 років
Одного разу втратив свій смартфон, випав з кишені шортів у громадському транспорті, через п'ять зупинок знов сів у тролейбус а телефону вже не було, писав заяву в поліцію, але все марно (((
років 6 назад в лікарні вкрали nokia n78... старенький був 100 раз ремонтований, але на вигляд гарний... і в мене там був текстовий файлк з сайтами і паролями, тоді не було можливості змінити паролі днів 4, в інтернеті нічого не вкрали..
Ще одна порада. Завжди потрібно прив'язувати паспортні дані до СІМ-карточки. Цю послугу надають всі оператори в Україні. Це майже унеможливить (не рахуючи змову з працівниками стільникового оператора) отримати доступ до вашого номера. Нагадаю, що більшість банків та серйозних сервісів використовують двофакторну аутентифікацію.
@@vladislavwv З точку зору анонімності - Ваша правда. Але колись самим поширеним способом отримати доступ до телефонного номера - отримати від оператора нову сім-картку. Для цього було достатньо зателефонувати з кількох відомих шахраям номерів або самим поповнити номер на незначну суму. За цими даними представник оператора міг видати нову картку. Але з прив'язкою до паспортних даних це стало практично неможливо (як я писав, не рахуючи змову з працівниками)
Один раз вкрали телефон у Сімферопольському тролейбусі, це було в ті часи, коли мобільні телефони тільки з'являлися. Ех, легендарна Nokia 3310. Так що ніякого find my device там не було :)))
Терял 2 раза. Один раз в кафе на столе, вышел, вспомнил, вернулся, уже нету. Спрашиваю официантку, не знает. Рядом сидела только группа глухонемых. Включили дурака, и нагло улыбались в лицо. Второй раз забыл в парке на скамейке. Быстро поехал домой, включил слежение за телефоном в Гугл аккаунте, вызвонил друга, он быстро поехал на место, и началась охота. Проблема в том что Гугл обновляет данные через одну или две минуты. И если объект движется, вы имеете не актуальную информацию. Слава Богу, девушка села отдохнуть в парке, и я включил сирену. Друг услышал, подошёл, и я попросил его выставить так что мол, спасибо вам что нашли, очень благодарны, вот вам 200 грн за помощь и как хорошо что есть добрые люди на свете)
Не губив ні разу. Я дуже дисциплінована людина. Я навіть ключі від квартири в дитинстві ні разу не губив. Тоді як мої друзі ледве не щомісяця десь сіяли їх, особливо на підпитку.
Досвід простий смартфонн що поламався віддав в сервісний центр на ремонт повернули в такому же стані з недостачею деяких запчастин як потім виявилось....
Ну це питання явно не для загально освітнього каналу. Якщо коротко - треба купити хостинг у якогось провайдера, і залити туди по ФТП код, скрипт VPN сервера. Але треба щоб це було дозволено провайдером, бо часто бува що дозволяється заливати лише веб сайти. А потім у своєму браузері прописуєш прямий АЙПІ адрес твого ВПН сервера і готово
@@ВасяПупкин-ъ6к2х мене саме реалізація й цікавить, бо на скільки знаю, згідно з умовами користування vps (наприклад Amazon або Digital Ocean) заборонено використовувати їх для транзитного трафіку.
Я колись спросоння забулася в метро рюкзак з якісним павер-банком і айфоном. Щож, то був гарний досвід, і напевно це урок мені, що не треба знімати рюкзак з плеч, якщо він невеликий. Хоча кпаще взагалі не привчатися спати в людних місцях. Хтось моде щапросто вілкрити твою сумку і взяти все що хоче.
Розкажіть про ненадійність пам"яті, яка застосовується на смартфонах. Як думаєте, чому виробники смартфонів розробили синхронізацію із хмарою? Лише для зручності? Не лише... Будь-яка NAND пам"ять має обмежене число циклів перезапису. Коли чарунки пам"яті деградують - можна втратити інформацію. По суті, чип пам"яті може відмовити у будь-який момент. Отже висновок: Жодна інформація на смартфоні не може бути надійно збережена тому, що більшість сучасних смартфонів використовують флеш-пам"ять на основі технології NAND. І потрібно це мати на вазі. Ніколи не зберігати важливу інформацію лише не телефоні. Бекапи - рулять)
Дякую, я знав про ненадійність флеш пам'яті, але саме про цю технологію не чув. Схожа ситуація і з компами та ноутами, де стоїть ssd, це по суті така ж пам'ять. її особливість в тому, що старий винт починає сипатись поступово, частинами з'являються битв кластери. Натомість, ssd валиться одразу вся.
Так, давайте відео про даркнет! Телефон крали два рази: один раз - на базарі, другий - під час автобусної екскурсії (сама залишила на сидінн, виходячи, потім не знайшла). В чоловіка телефон крали у трамваї - витягли з кишені.
Якщо ви напишете заяву в поліцію вам ще можуть почати назвонювати шахраї з пропозицією повернути якщо переведете гроші їм на номер. Не ведіться, у них немає вашого телефону, лише доступ до бази поліції.
Компанія Apple гордиться тим, що її пристрої майже не можливо хакнути. Для цього використовується апаратно-програмний комплекс з шифрацією при передачі навіть всередині пристрою. Цікаво, як вдається умільцям витягнути з iPhone персональну інформацію?
Дякую за корисну інформацію, так Дарк нет цікаво послухати що воно таке
Darknet - цікаво!
буде :)
Категорично підтримую!
Хай навчаться базпечно поводити себе у звичайному інтернеті. ) Відвідувач даркнету на не пропатченій вінді із дирявим браузером - подарунок для власників сайтів у даркнеті )
Моя сумна історія:
Забула свій xiaomi в біотуалеті на Файному місті зранку останнього дня фестивалю. ні-ні, я була твереза😅, просто неуважна і вже багато разів перед тим залишала його на різних полицях в різних туалетах. коли повернулась його вже не було і його вимкнули😒 після повернення додому подивитись історію подорожей мого xiaomi - трохи покатався Тернополем і десь на вокзалі його слід обірвався. Було шкода крутих фото з фестивалю, котрі не встигли завантажитись у гугл фото(Будьте обачними🙂
Незабаром я купила новенький xiaomi і його ледь не вкрали у Парижі. Я йшла по вулиці тримаючи руки в кишенях куртки (там же був і телефон), почав падати дощ, вирішила вдіти капюшон, у ті 3 секунди якийсь хлопчина встиг потягнути свої руки до мого телефона😬
Трагічна історія ((
О, темка доконечна. Торік уперше потрапили сім'єю до Туреччини. Якось увечері гуляли міським парком, коли раптом меньшій приспічило до вітру. Готель був поруч, тому не стали угноювати турецьку земельку, а погопкали до номеру. Десь за півгодини накинувши навушники послухати вечірнього релаксу, збагнув що конектики їх немає до чого. Напруживши баняк, збагнув, що востаннє бачив мобло у себе між яйцями на парковій лавиці. Зарюмсаний, зкрихтою надії побрів до тієї лавки і вже здалеку уздрів на ній зграйку чорнобрових молодиків, надія набула від'ємного знаку . Насуплений, наближався до ганста ватаги. Ті теж навели на мене фокус, наїжачились, дехто засунув руки до кишень, тихо заклацали цингелі берет та глоків,у сутінках тьмяно зблиснула холодна криця....уява моя гарувала на ульта режимі. Я приготувався до герця на турецьких запоясниках , коли один із горлорізів протягнум до мене руку з моїм "моторчиком"... Через гугл перекладач, молодики сказали, що знайшли телефон на лавці, де я його зопалу забув. Воні збагнули, що швидше за все, його залишив хтось із туристів. Смарт був під гаслом, тому вони вирішили трохи почекати. Я був настільки ошелешений щирістю та доброзвичайним поводженням тих хлопців, що не наважився дістати з кишені 20, яку мав. По десятку разів проказавши тешекюр, сенк'ю та дякую, я з мокрими від розчулення очима повернувся до готелю. Ототаке
добряча історія :)
@@Tokarua Дякую, але для мене то був, крв, не кінець. Прибувши до номеру й повідавши дружині що трапилось , ми пригадати одну підзабуту приключку. За півтора року до того, спіткало мене переддень нового року знайти гаманця, не розписуватиму усі свої вагання та відчуття, не за те мова. Було в капшуку пару тисяч гривень, посвідчення, водійське і стос кредиток, жирний такий гаман. Приніс я його додому, викликав сог, склали протокол, здав-прийняв і на тому все, ні слуху, ні духу, ані від поліції, ані від власника. За тиждень-два подзвонив на номер одного з поліцаїв, що приїздили на виклик, той сказав, що річ повернули, ото й усе. І відтоді мене нема нема тай вкурвлювало від невдячности. Згодом я за тойвипадок геть забув і от тобі маєш: ти лишаєш у людному місці чужої країни мобло, повертаєшся туди за півгодини і отримуєш його назад. Що це як не Божа Воля, обскуратичний хробачок тижнями точив мій атеїстичний мозок тим питанням? Насилу відмахався :))
Ура нове відео, як завжди круто, лайк👍
ура :)
Класс. Уважаю украинский язык! И украинский народ.
Дякую, ви робите важливу справу
Дякую! Досить цікава тема. Завжди гадаєш що з тобою цього не станеться, до моменту як це сталося...
Доречі Даркнет - цікаво
Дякую, про даркнет днями вже буде готово 🙂
с пин кодом тоже не всё так просто , и я бы не сказал что уйдет на этот час)) потому что вводя неправильно три (или определенное количество раз) у современных смартфонов идёт отсрочка введя ещё раз неправильно и отсрочка ещё дольше и так далее например у Айфона там вообще 15 минут потом полчаса потом 2 часа так что тут спорно
Українською будь ласка, тут не шанують мову окупантів та вбивць!
Приємно слухати корисну інформацію рідною мовою))
В мене три роки тому зграйка циганок біля метро Дорогожичі при вході в маршрутку вихопили телефон з зовнішньої нагрудної кишені.
Їхала з роботи в годину пік, була тиснява, перед тим слухала музику з телефона по дротових навушниках, які витягла з вух та повісила на шию. Намагаюсь залізти на останню сходинку маршрутки, ззаду дотискає юрба бажаючих також не лишитися на зупинці. Залізаю врешті-решт, а бажаючих зайти за мною вже немає. Думаю: "Щось тут нечисто!". Дивлюся донизу на кишеню - висить роз'єм від навушників і розумію, що мене щойно обікрали. Недовго думаючи вистрибую назад на зупинку і бачу, як швидко крокує геть зграйка циганок 8-10 осіб. Всі в темних пуховиках і лише одна - в помаранчевому. Коли ззаду мене тиснулися в маршрутку я краєм ока бачила щось помаранчеве. Наздоганяю циганок хапаю "помаранчеву" за рукав і кажу: "Дівчино, ви мій телефон вкрали!". Циганки очевидно очманіли від такого повороту подій, "помаранчева" витягає руку з кишені, а в ній - мій телефон! Забираю телефон і вони майже моментально розчиняються у просторі, я навіть незчулася куди вони поділись! Історія вийшла довга, але насправді все тривало кілька секунд і я навіть не задумувались, що роблю - діяла на рефлексах. Проте, якщо задуматись, то вчинила б так само. Зараз пишу з того ж телефону :)
Ого, я здивований, що вони його так легко повернули! Але добре, що ви вчасно зметикували 🙂
Як завжди цікаво та якісно розкрита тема. Про даркнет також буде цікаво дізнатися більше.
Дякую, працюємо далі 🙂
Дуже важлива тема!
Дякую!
👍👍
Так! Розказуєте про даркнкт або я оголошую всеканальну забастовку! ЖЬІВЕ БЕЛАРУСЬ! ⚪️🔴⚪️
Жыве вечна, уже пишемо сценарій :)
Які чудесні відео-спогади-ілюстрації 🤣 класний випуск, дякую щиро!
Радий, що сподобалося 😎
Дякую за Вашу працю!
Дякую, дуже цікаво. Треба передивитися ще раз уважніше. А смартфон в мене не крали, в автобусі хіба кнопковий телефон я забула, то його забрали, років 5 назад.
Про Даркнет хочеться послухати)
Все буде, треба час на підготовку )
Круте відео! Дякую!
:)
Djakuju za video!
:)
Жодного свого телефону я не втратив. Близько десяти знайдених мною телефонів я повернув власникам.
😳ви що, спеціально їх шукаєте, що стільки телефонів находите?))
За свій вік ні разу чужих телефонів не знаходив)
Підтримую людей, які просять розповісти про Даркнет. Що воно таке, для чого потрібно, і чи актуальна ця штука зараз, бо останнім часом дуже мало про нього чути. І дуже дякую за цікавезний контент!
😂 ооо, степлєр! Людина -легенда 😉
Назаре, дякую за відео, багато корисної інформації. 🤝
Степлєр нині депутат 😆 радий, що сподобалося
@@Tokarua Степлєр депутат??? 😮😮😮 Який, народный депутат???
Дякую за випуск, darknet дуже цікава тема
Скоро буде 🧐🙂
Про даркнет цікаво. Дякую за чергове інформативне відео.
радий, що сподобалось )
Якось був загубив свій смарт у метро Відня. То було літо, не знаю, чи випав із кишені шортів чи таки хто витягнув. Але то була ще Nokia N8. Там особливо персональних даних не потримаєш. Так що не велика журба :) А так, то дякую за черговий крутий випуск!
дякую!!! дуже цікаво!
радий, що сподобалось :)
>тримайте друзів близько, а смартфони ще ближче
отже смартфони ваші вороги)
отож!
Думаю виробникам варто реалізувати функцію віддаленого загоряння батареї телефону на такий випадок :)
Засудять же )
Дякую за круте видиво!
👍👍
Дуже цікаво та інформативно.Лайк!
дяк )
Класно розповів.
Дякую 👍
Дуже вам дякую за чудове та корисне відео💪💪💪
Дарк нет цікава тема, як і тема цифрової безпеки.
Дякую за чергове цікаве та корисне відео! 👍😷☎️
Звісно ж треба відео як працює DarkNet.
Дякую, радий, що сподобалось)
дуже цікава тема!
У мене дав роки тому сперли телефон в метро. То була суто моя провина, я везла важливі документи і їх трмалась міцніше ніж телефона. Поліцай мені прямо сказав, що мені мало на що надіятись, я ж не дочка якогось депутата. Всі паролі поміняла одразу, тільки в одному додатку днів два потому вилізло, що мій телефон у Вінниці. І все. Кінець історії.
Обійшлося непогано, добре, що встигли паролі змінити
Дякую! Інформативно та корисно! про "дарк нет" дуже цікаво!
Дякую за відео!
Дякую за інформацію. Чекаю на даркнет.
Дякую за пізнавальне інфо. Корисно було подивитися.
І розкажуть будь ласка про дарк нет
Радий, що сподобалося, вже готуємо нове 👍
📌 Підпишись на Патреон:
patreon.com/join/tokar/
Я б додав ще, щодо блоквання екрану відбитком : відбиток пальця - це параленьний спосіб розблокування, паралельний паролю (пін коду). Тобто щоб відбиток пальця був ефективний пароль чи пін код не повинен бути 1111.
І ще крім блокування екрану я б брекомендував переконатись, що телефон зашифрований. Айфони шифруються "з заводу" , а от увімкнення шифрування смарта на Андроїді залежить відвиробника.
Зареєструвався і користуюся функцією знадіть мій телефон де є всі можливості для стирання даних, пошуку і т.д. стандартна в Samsung. Також стоїть автоблокування на 30 сек. І користуюсь фейс ай ді, відбитком, а також сітківкою ока словом всі біометричні дані зареєстровані . Паролем ну дуже рідко користуюсь - я не часто його перезавантажую. Геолокація і інтернет - під'єднані. А також зберігаю інформацію в хмарному середовищі.на телефоні мінімум інформації- щоб не шкода було вразі втрати ґаджета.ну якось так🙂
Ніколи не губив смартфон (мабуть тому, що самоізолювався коли це ще не було мейнстрімом), але на свій Хщяомі поставив Find My Phone, дякую. Сподіваюсь, не згодиться.
Ще з порад - можна добавити у смартфон MedicalId - медичну інфу про групу крові та головні контакти, ця інфа буде доступна навіть на заблокованому смартфоні, та може стати у нагоді якщо з володарем щось трапиться (аварія, серцевий напад, тощо).
Хороша порада, дякую
Майже все, що є було чи будн на цьому каналі цікаве для мене))
Дякую, радий це чути
Дякую!
Дякую за відео)
:)
Десь п'ять років тому в мене на вулиці вкрали телефона, я цього дня звернувся до поліції. Через 2 місяці на суді державний адвокат зі своєї кишені віддав мені 5000 гривень щоб не садити цього хлопця якому було 17 років
Уявляю скільки ще людей постраждало від цього хлопця.
@@Nazar_UIUX він з тих у кого арєстанскій уклад єдін, чекаю що він когось вб'є. Він з'явився знайомим мого друга тепер я дізнався про нього більше
Жодного разу, а взагалі таке необачливе ставлення дивує: якщо якесь важливе повідомлення чи дзвінок, знаходжу безпечне місце і там телефоную/читаю.
Темна мережа. У-у-у-у-у-у-у-у-у!)))
Хотєть.
Переходь на темний бік!
про даркнет дуже цікаво!!
Так, тема крута
Про даркнет цікаво! Щодо телефона, то згоден, краще зайвий раз не доставати його коли навколо багато людей.
про даркнет скоро буде )
@@Tokarua Чекаю, дякую!
Одного разу втратив свій смартфон, випав з кишені шортів у громадському транспорті, через п'ять зупинок знов сів у тролейбус а телефону вже не було, писав заяву в поліцію, але все марно (((
Так часто буває, на жаль
років 6 назад в лікарні вкрали nokia n78... старенький був 100 раз ремонтований, але на вигляд гарний... і в мене там був текстовий файлк з сайтами і паролями, тоді не було можливості змінити паролі днів 4, в інтернеті нічого не вкрали..
Якщо не вкрали даних, то ймовірно, одразу повернули телефон до заводських установок
@@Tokarua я теж так вважаю, і мабудь людина була далека від інтернету.
"людина"... хех..)
Так, цікаво про дарк нет
буде :)
Так! Цікаво!
Чекаємо на тему про Даркнет
А ви бачили те інтерв`ю Сноудена яке нещодавно озвучили на “Проєкті Мова(PROMova)”?
ніт, не бачив
Ще одна порада. Завжди потрібно прив'язувати паспортні дані до СІМ-карточки. Цю послугу надають всі оператори в Україні. Це майже унеможливить (не рахуючи змову з працівниками стільникового оператора) отримати доступ до вашого номера. Нагадаю, що більшість банків та серйозних сервісів використовують двофакторну аутентифікацію.
прив'язка до паспорту - хороший крок
Я чомусь думав шо це найгірша ідея
@@vladislavwv З точку зору анонімності - Ваша правда. Але колись самим поширеним способом отримати доступ до телефонного номера - отримати від оператора нову сім-картку. Для цього було достатньо зателефонувати з кількох відомих шахраям номерів або самим поповнити номер на незначну суму. За цими даними представник оператора міг видати нову картку. Але з прив'язкою до паспортних даних це стало практично неможливо (як я писав, не рахуючи змову з працівниками)
Так-так! Даркнет цікава тема!
повністю згоден :)
О, записуй відео про Даркнет. Вже чекаю )
👍👍🧐 скоро буде
Коментар для просування відео
Про дарк нет давайте, обов’язково😃
вже готуємо :)
Тема даркнету - дуже цікава.
розкажу про неї )
З однієї сторони Файнд май девайс, з іншої - постійне підключення до мережі і невідомо що з телеметрією. Може ну їх, ці смартфони?
Без них складно, та й немає сенсу ігнорувати сучасні досягнення технологій 🙂
Один раз вкрали телефон у Сімферопольському тролейбусі, це було в ті часи, коли мобільні телефони тільки з'являлися. Ех, легендарна Nokia 3310. Так що ніякого find my device там не було :)))
бо 3310 - то був метод самозахисту :)
Терял 2 раза. Один раз в кафе на столе, вышел, вспомнил, вернулся, уже нету. Спрашиваю официантку, не знает. Рядом сидела только группа глухонемых. Включили дурака, и нагло улыбались в лицо.
Второй раз забыл в парке на скамейке. Быстро поехал домой, включил слежение за телефоном в Гугл аккаунте, вызвонил друга, он быстро поехал на место, и началась охота. Проблема в том что Гугл обновляет данные через одну или две минуты. И если объект движется, вы имеете не актуальную информацию. Слава Богу, девушка села отдохнуть в парке, и я включил сирену. Друг услышал, подошёл, и я попросил его выставить так что мол, спасибо вам что нашли, очень благодарны, вот вам 200 грн за помощь и как хорошо что есть добрые люди на свете)
Dark net - так цікаво!
буде :)
У мене колись siemens c45 вкрали. Найдорожче там було - повонений рахунок на 80 грн
Встановив кльовий пароль «ЦеМ1йПар0ль» такий точно ніхто не відгадає)
хороший пароль,мені подобається :)
А в каком кафе вы любите отдыхать?)
@Петро Романчук у список для брутфорса ?
по ваш телефон вже виїхали
Щоб у мене не вкрали смартфон - я купив НОКІю -телефон, за 300 гривень, а смартфон ще й досі не купив)
Хороше рішення 👍
Тема даркнету - дуже цікава
згоден, уже готуємо матеріал )
Даркнет - топ. Буду радий послухати
Буде:)
Не губив ні разу. Я дуже дисциплінована людина. Я навіть ключі від квартири в дитинстві ні разу не губив.
Тоді як мої друзі ледве не щомісяця десь сіяли їх, особливо на підпитку.
Алкоголь взагалі зло, він допомогає губити що завгодно
Досвід простий смартфонн що поламався віддав в сервісний центр на ремонт повернули в такому же стані з недостачею деяких запчастин як потім виявилось....
Добрячий сервіс, а як називається і де це?
Назар, підкажіть, я пропустив чи ще не було відео як створити свій vpn?
я про це не розповідав :)
Ну це питання явно не для загально освітнього каналу.
Якщо коротко - треба купити хостинг у якогось провайдера, і залити туди по ФТП код, скрипт VPN сервера.
Але треба щоб це було дозволено провайдером, бо часто бува що дозволяється заливати лише веб сайти.
А потім у своєму браузері прописуєш прямий АЙПІ адрес твого ВПН сервера і готово
@@ВасяПупкин-ъ6к2х мене саме реалізація й цікавить, бо на скільки знаю, згідно з умовами користування vps (наприклад Amazon або Digital Ocean) заборонено використовувати їх для транзитного трафіку.
Про даркнет цікаво)
Я колись спросоння забулася в метро рюкзак з якісним павер-банком і айфоном. Щож, то був гарний досвід, і напевно це урок мені, що не треба знімати рюкзак з плеч, якщо він невеликий. Хоча кпаще взагалі не привчатися спати в людних місцях. Хтось моде щапросто вілкрити твою сумку і взяти все що хоче.
За можливості краще взагалі не брати до людних місць дорогих речей. А якщо взяв, то тримати обома руками
@@Tokarua Вірно..
Тема даркнету цікавить
Так, тема цікава і мало розкрита, зроблю 👍
Мені цікава тема про те, як працює даркнет.
розкажу докладно
Так, розкажи про даркнет.
Буде, вже готую текст
В в Андроїд можна системними функціями гугл можна знайти, заблокувати смартфон і видалити всі дані
хотіли в мене стибрити телефон, а отримали тільки перелом... ¯\_(ツ)_/¯
Непогано 🧐
Круто
згоден :)
Цікаво про даркнет
Навіщо встановлювати окремі додатки, якщо це є і в Гугла?
Я не можу собі уявити аби я пам'ятав коли поповняв рахунок, скільки грошей на ньому лишилося і людей, яким я дзвонив.
Для алгоритма
Dark net цікаво послухати
Тільки що вийшло нове відео про нього
Розкажіть про ненадійність пам"яті, яка застосовується на смартфонах.
Як думаєте, чому виробники смартфонів розробили синхронізацію із хмарою? Лише для зручності?
Не лише... Будь-яка NAND пам"ять має обмежене число циклів перезапису. Коли чарунки пам"яті деградують - можна втратити інформацію.
По суті, чип пам"яті може відмовити у будь-який момент.
Отже висновок: Жодна інформація на смартфоні не може бути надійно збережена тому, що більшість сучасних смартфонів використовують флеш-пам"ять на основі технології NAND. І потрібно це мати на вазі. Ніколи не зберігати важливу інформацію лише не телефоні.
Бекапи - рулять)
Дякую, я знав про ненадійність флеш пам'яті, але саме про цю технологію не чув. Схожа ситуація і з компами та ноутами, де стоїть ssd, це по суті така ж пам'ять. її особливість в тому, що старий винт починає сипатись поступово, частинами з'являються битв кластери. Натомість, ssd валиться одразу вся.
Ех, де ж ти був рік тому🤣🤣🤣
Вже не пам'ятаю ))
За степлера окремий лайк.
а я боявся, що його забули )
Так, давайте відео про даркнет!
Телефон крали два рази: один раз - на базарі, другий - під час автобусної екскурсії (сама залишила на сидінн, виходячи, потім не знайшла).
В чоловіка телефон крали у трамваї - витягли з кишені.
Якщо ви напишете заяву в поліцію вам ще можуть почати назвонювати шахраї з пропозицією повернути якщо переведете гроші їм на номер. Не ведіться, у них немає вашого телефону, лише доступ до бази поліції.
Блін. Суфрлер. Де мій 2006 рік!
Я думав, це 2004 )
@@Tokarua у мене тоді компа не було
Цікаво а що крадії телефонів будуть робити на пенсії? Чи з таким життям вони не доживають до старості)
писатимуть мемуари )
О, про даркнет дуже цікаво! Бо тільки у фільмах про нього і чуєш))
Буде, вже готуємо 🧐
Компанія Apple гордиться тим, що її пристрої майже не можливо хакнути. Для цього використовується апаратно-програмний комплекс з шифрацією при передачі навіть всередині пристрою. Цікаво, як вдається умільцям витягнути з iPhone персональну інформацію?
В мене в 2014 році в роздягальні вкрали кнопочний телефон! кнопочний!
Цікаво, навіщо? 🧐
@@Tokarua може думали що під нього підв'язаний банкінг або просто вкрали усе що було в кишені без розбору.