Кайхв!))) Дякую за відео! Контролери .. Подяка за допомогу , майбутнім клієнтам, в купівлі! Чекаю продовження випробувань контроллерів. Продаю відсанд про недорого)))).
будь ласка. та де там експерт. до експерта ще далеко. ще скільки всього я не бачив і не знаю, що не факт що життя вистачить щоб те все побачити і взнати )
а в том сундуке конролере я ожидал увидеть какойто большой трансформатор или огромную катушку а там радиаторы просто чудовищных размеров и резистор просто огромный
дам декілька контрольних плат (дві). там все дуже добре по проводах з чудовим просто запасом. резистор людського розміру. ну і охолодження просто по вищому розряду організовано.
@@bogdankushlyk посмотрим а я тут придумал к чему прикопаться есть одно место в этой всей схеме возможно слабое там где бетоный столб сочленяется с металической мачтой как там отрабатует все на вибрацию раз на тепловое расширение зимой в мороз летом в жару два и как отработает на лед место сочлинение бетона и метала когда туда проникнет влага и замерзнет
Вітаю! Потім покажіть, будь ласка, як конструкцію для сонячних панелей прикріпили до даху. Нині сам ламаю голову, як зробити надійно і не пошкодити рубероїд...
нема в неї гібридів. якщо гібрид - я всім беззаперечно рекомендую Deye, якщо є кошти на нього. ящко нема грошей на Deye - ну тоді будь який з китайців на 8/10 кВт за 400-500 баксів підійде.
@@olgab5878 а в чому проблема з вітряком 3.2 метри діаметром? Чесний двокіловатник, їх показує як книжка пише на 10 м/с. 5 метрів діаметром якщо це правильно зроблений вітряк - це 220-250 кг маси. Мачту хто рахувати буде на таку вагу? Хто його підніматиме і обслуговувати буде?
@@bogdankushlyk Одна проблемка у ваших міркуваннях: у нас 10м/с не є частим гостем. Рахувати треба на 4м/с, а тут вже буде лише 50-150вт враховуючи всі втрати! Тому і від 5м гвинт!
@@olgab5878 ніякої проблемки. я прекрасно знаю що частіше з нього буде видно 150 - 200 ват, аніж 2 кВт. і мене це влаштовує. а також я прекрасно знаю що з 5-метрового гвинта я самостійно зможу підняти хіба що одну лопать... а також - знаю що ціна мачти буде відрізнятись суттєво. хоча б через зусилля на неї, через противагу потрібну і так далі. тому то сумнівне і спірне питання. на даний момент я вважаю що краще 2 вітярки на 3.2 метри діаметром аніж один на 5. вони будуть навіть дешевшими в результаті сумарно, а вироблятимуть майже так само. ну бо берем вітер 4 м/с. 3.2 метри 2 штуки покажуть 126 ват кожен, або 252 вати разом... 5 метрів покаже на тому ж вітрі 308 ват... ну і от чесно, я за 50 копійок сраку б не рвав... бо по масі 2 штуки 3.2 метрових = 120 кг сумарно. 5-метровий - 220 кг. ціна комплекту обладнання (якщо куплясти самостійно) на 3.2 метри - $2500 за два комплекти. на 5-метровий - уже $3800 ціна комплекту. ціна мачти буде десь так само співвідноситись. ціна монтажу - 3.2 метровий можна поставити самому. а п'ятиметровий - боюсь без спецобладнання взагалі ніяк.
@@bogdankushlyk дивлячись як монтувати і як робити, який тип щогли обирати, чи є місце на додаткове місце під фудамент на ще один вітряк. Доречи з точки зору оптимальної співвідношення ціна-потужність вдвічі потужніший повинен бути дешевшим ніж сума двох. Якщо така ціна, то швидше за все потужніший зроблений з компонентів від ще більш потужного вітряка. Аналогічно і з щоглою одна для вдвічі більшого вітряка повинна бути дешевшою за дві для меншої потужності.
@@olgab5878 парадокс, але така сама тенденція і при порівнянні двох умовних 5-кіловатників і одного 10-кіловатника. 2х5 буде дешевше ніж 1х10. От при порівнянні 2-х 10-кіловатників з 20-ю - тут вже 20-ка виривається вперед чисто за економічними показниками... Ну але ставити собі у подвір'ї вітряк діаметром 10+ метрів я не уявляю навіть як...
знаеш я охренел когда увидел эту бетоную мачту и на ней растяжки они там ну не то чтобы сильно лишние но явно такой столб такой небольшой ветряк и сам удержит но человек даже больший перестраховщик чем я и он туда растяжки добавил так на всякий я то думал что лиш я всем советую лучше перестраховаться чем потом жалеть а тут такая махина и растяжки как положено так на всякий а ручной трекер с изменяемым углом наклона тоже круто выглядит вобщем я выпал в осадок ему моих советов точно ненужно от слова совсем там все на отлично сделано особено провод на батареи ним можна пользоваться как сварочным и притом самих батарей там типа и немного
напишіть - порахую точно, бо і тарифи міняються і завод ціни змінює залежно від курсу. може вам такий і не треба, може вам треба менший. а може цього буде недостатньо. грубо - 1400.
вітряк - $570, контролер - $310. далі доставка і розмитнення обох (на око десь $350), комісійні платформ за оплату (3-5% різні), локальна доставка всередині країни ну і +моя комісія якщо я це роблю все замість вас..
Якщо ваш інтерес 15%, виходить 1500$ + щогла + встановлення + провода, витратні матеріали, виходить 2000-2500$. У мене питання скільки такий генератор виробляє кВт на рік, чи можете показати статистику, чи є такий досвід?
@@andrewvenster8732 ні, не 15, 10. у відео ж було сказано. але нащо вам я - купляйте собі самостійно, буде на 10% дешевше. по виробітку - конкретно такий вітряк - у поляків виробляє в межах 1000-2000 кВт-год на рік, залежно від місця встановлення. Це вже статистично, бо вітри в різних місцях країни різні. при цьому 80% з того виробітку - то в періоді з жовтня по квітень. це вже теж статистично.
@@Malamutoed-dc5ljтак, от тільки не такий як до стовпа освітлення. В них вимоги до вітрових навантажень замалі. Є такі щогли з переламом, можна придбати в тих самих китайських продавців що і вітряками торгують. Так от, щоб було зрозуміло порядок цін - на 12 метрів під вітряк масою до 250 кг (до 5.5 м діаметром) ціна такої буде $2400 без доставки і розмитнення. Я особисто вважаю що то найкращий варіант щогли, але заодно і найдорожчий. Йому лише в якості противаги за нормативною документацією бетонувати треба 4 куби бетону.
А для чого щоб ящик гріти, а потім спалювати енергію акумулятора щоб його охолодити? Поясніть. У нас стоїть тен який гріє гараж. От вітряк гарний собі би замовила, як це зробити?
резистор не повинен вмикатись взагалі у правильно підібраної системи. це раз. два, він коли вмикається то має вигальмовувати вітряк бажано до мінімально можливих оборотів, ну бо якщо б ви побачили що там 1.7 Ома опір - то зрозуміли б що струм гальмування (а відповідно і магнітне поле) буде наксимально можливим. якщо у вашого вітряка постійно працює резистор - це насправді погано. це означає що неправильно підібраний якийсь компонент системи, скоріш за все недостатній розмір АКБ. три. вентилятори вмикаються виключно тоді коли їм на це дає команду керуючий елемент по досягненню певної конкретної температури. як замовити вітряк - отут детально розказано було: ruclips.net/video/A7wEMZRSlho/видео.html там же у описі того відео детально розписана схема як правильно його купляти на алібабі щоб з мінімальними затратами.
А мене в цьому контролері здивував вентилятор на резисторі. Це ж треба було так заморочитись, звичайний *китай* (та і наші також) цього б не робив. Файна річ повинна бути, шкода що без MPPT.
@@xTTitanx вони є і з МРРТ. Але то дорожча і старша версія. Цей PWM називається LHCN, а версія з MPPT буде називатись LHCM. І до мене такий старший якраз трикіловатний їде. Десь вже в січні мабуть буде. Версія з МРРТ дорожча десь на 30%.
@@АнатолійСиниця-б4о це неправда. Собівартість енергії з панелей - 1-1.2 грн за 1 кВт-год. Собівартість енергії з домашнього вітряка - 4-4.5 грн за 1 кВт/год. А ви сидіть собі і далі спонсоруйте ахметова.
@avotaramoja2937 це ви звідки таку цифру взяли? з довідника стеля? тепер по фактах. 1. на сьогоднішній дель елементарно можна купити АКБ по ціні 130 доларів за 1 кВт-год. я купив собі значно дешевше, мені моя пачка акумуляторів обходиться по $118 за 1 кВт-год. але хай по 130 для рохрахунку. 2. кількість циклів які пройде цей акумулятор втративши лише 30% своєї початкової ємності - 10000 штук. рахуємо, урізаючи в середньому 1 кВт-год на 15% (усереднюю від початку експлуатації до кінця експлуатації. хоча це буде неправда, бо експлуатувати можна акумуятор буде і далі). 1 цикл - це заряджання та розряджання. тому приводимо все до того що ми ту одну кіловат-годину 10000 разів збережемо і використаємо. 130 доларів множимо на 42 (курс) і ділимо на 10000, і ділимо на 0,85 (прибираємо тих 15% середніх втрат). отримуємо 0,64 грн за зберігання та використання 1 кВт-год електроенергії. далі все ще хочете спонсорувати Ахметова? чи може ви на нього працюєте?
Дякую дуже гарні і толкові відео завжди по ділу.
Кайхв!))) Дякую за відео! Контролери .. Подяка за допомогу , майбутнім клієнтам, в купівлі! Чекаю продовження випробувань контроллерів. Продаю відсанд про недорого)))).
то треба на лох.ком продавати таке ))
Дякую за чудовий огляд та Вітаю з статусом експерт!
будь ласка. та де там експерт. до експерта ще далеко. ще скільки всього я не бачив і не знаю, що не факт що життя вистачить щоб те все побачити і взнати )
Доброго дня Богдан, свято у товариша, нехай служить🎉
так, дякую. хай служить. Там ще звісно роботи є трохи, щоб його підключити, але це вже приємна частина.
а в том сундуке конролере я ожидал увидеть какойто большой трансформатор или огромную катушку а там радиаторы просто чудовищных размеров и резистор просто огромный
дам декілька контрольних плат (дві). там все дуже добре по проводах з чудовим просто запасом. резистор людського розміру. ну і охолодження просто по вищому розряду організовано.
@@bogdankushlyk вот купи себе такой же тут все по высшему разряду и даже лучше просто не к чему придраться аж обидно
@@NOWAR2024 до мене їде такий, тільки на 3 кВт. точніше не такий, а навіть ще старша його версія, з MPPT.
@@bogdankushlyk посмотрим а я тут придумал к чему прикопаться есть одно место в этой всей схеме возможно слабое там где бетоный столб сочленяется с металической мачтой как там отрабатует все на вибрацию раз на тепловое расширение зимой в мороз летом в жару два и как отработает на лед место сочлинение бетона и метала когда туда проникнет влага и замерзнет
Спасибо за видео
@@павелволков-у8х3ф будь ласка
Успіху
дякую
👍👍👍гарне відео
дякую
Вітаю! Потім покажіть, будь ласка, як конструкцію для сонячних панелей прикріпили до даху. Нині сам ламаю голову, як зробити надійно і не пошкодити рубероїд...
поки ще ніяк, вона там просто лежить. а буде на баласті. погугліть пошукайте як виглядає баластна система кріплення панелей і все стане зрозуміло.
Доброго дня. В Джессіки гібридні інвертори є? плюс-мінус на 8 кВт які би ви могли порекомендувати в неї придбати? Дякую.
нема в неї гібридів. якщо гібрид - я всім беззаперечно рекомендую Deye, якщо є кошти на нього. ящко нема грошей на Deye - ну тоді будь який з китайців на 8/10 кВт за 400-500 баксів підійде.
@@bogdankushlyk дякую вам за відповідь . Гарного дня!!!
Вітряк треба купувати не по потужності а по діаметру. Щоб він не був флюгером для нашої місцевості діаметр повинен бути мінімум 5м!
@@olgab5878 а в чому проблема з вітряком 3.2 метри діаметром? Чесний двокіловатник, їх показує як книжка пише на 10 м/с.
5 метрів діаметром якщо це правильно зроблений вітряк - це 220-250 кг маси. Мачту хто рахувати буде на таку вагу? Хто його підніматиме і обслуговувати буде?
@@bogdankushlyk Одна проблемка у ваших міркуваннях: у нас 10м/с не є частим гостем. Рахувати треба на 4м/с, а тут вже буде лише 50-150вт враховуючи всі втрати! Тому і від 5м гвинт!
@@olgab5878 ніякої проблемки. я прекрасно знаю що частіше з нього буде видно 150 - 200 ват, аніж 2 кВт. і мене це влаштовує.
а також я прекрасно знаю що з 5-метрового гвинта я самостійно зможу підняти хіба що одну лопать...
а також - знаю що ціна мачти буде відрізнятись суттєво. хоча б через зусилля на неї, через противагу потрібну і так далі.
тому то сумнівне і спірне питання. на даний момент я вважаю що краще 2 вітярки на 3.2 метри діаметром аніж один на 5. вони будуть навіть дешевшими в результаті сумарно, а вироблятимуть майже так само.
ну бо берем вітер 4 м/с.
3.2 метри 2 штуки покажуть 126 ват кожен, або 252 вати разом...
5 метрів покаже на тому ж вітрі 308 ват...
ну і от чесно, я за 50 копійок сраку б не рвав...
бо по масі 2 штуки 3.2 метрових = 120 кг сумарно.
5-метровий - 220 кг.
ціна комплекту обладнання (якщо куплясти самостійно) на 3.2 метри - $2500 за два комплекти.
на 5-метровий - уже $3800 ціна комплекту.
ціна мачти буде десь так само співвідноситись.
ціна монтажу - 3.2 метровий можна поставити самому. а п'ятиметровий - боюсь без спецобладнання взагалі ніяк.
@@bogdankushlyk дивлячись як монтувати і як робити, який тип щогли обирати, чи є місце на додаткове місце під фудамент на ще один вітряк. Доречи з точки зору оптимальної співвідношення ціна-потужність вдвічі потужніший повинен бути дешевшим ніж сума двох. Якщо така ціна, то швидше за все потужніший зроблений з компонентів від ще більш потужного вітряка. Аналогічно і з щоглою одна для вдвічі більшого вітряка повинна бути дешевшою за дві для меншої потужності.
@@olgab5878 парадокс, але така сама тенденція і при порівнянні двох умовних 5-кіловатників і одного 10-кіловатника. 2х5 буде дешевше ніж 1х10.
От при порівнянні 2-х 10-кіловатників з 20-ю - тут вже 20-ка виривається вперед чисто за економічними показниками...
Ну але ставити собі у подвір'ї вітряк діаметром 10+ метрів я не уявляю навіть як...
знаеш я охренел когда увидел эту бетоную мачту и на ней растяжки они там ну не то чтобы сильно лишние но явно такой столб такой небольшой ветряк и сам удержит но человек даже больший перестраховщик чем я и он туда растяжки добавил так на всякий я то думал что лиш я всем советую лучше перестраховаться чем потом жалеть а тут такая махина и растяжки как положено так на всякий а ручной трекер с изменяемым углом наклона тоже круто выглядит вобщем я выпал в осадок ему моих советов точно ненужно от слова совсем там все на отлично сделано особено провод на батареи ним можна пользоваться как сварочным и притом самих батарей там типа и немного
це точно )
@@bogdankushlyk я впечятлен таким рачительным хозяином все у него продумано на всякий случай ну просто ему нечего посоветовать он уже все сам сделал
Доброго дня, як з Вами зконтактувати? Маю пропозицію, щодо покращення роботи інвертера DEYE.
спробуйте написати у вайбер/телеграм
0675017574
А нам не розкажете?)
@@ЄвгенійШепшук , якщо зконтактую з паном Богданом, то можливо він сам все у майбутньому відео розкаже.
@@bogdankushlyk , записав, можете видаляти коментар. Сьогодні/завтра напишу
І скільки коштуватиме такий комплект з вашою вигодою
напишіть - порахую точно, бо і тарифи міняються і завод ціни змінює залежно від курсу. може вам такий і не треба, може вам треба менший. а може цього буде недостатньо.
грубо - 1400.
Доброго дня.
Скільки коштує така річ?
вітряк - $570, контролер - $310. далі доставка і розмитнення обох (на око десь $350), комісійні платформ за оплату (3-5% різні), локальна доставка всередині країни ну і +моя комісія якщо я це роблю все замість вас..
@@bogdankushlyk в кінці вся сума складе ?
Якщо ваш інтерес 15%, виходить 1500$ + щогла + встановлення + провода, витратні матеріали, виходить 2000-2500$. У мене питання скільки такий генератор виробляє кВт на рік, чи можете показати статистику, чи є такий досвід?
@@stalindaun4280 щоб знати що в кінці - напишіть мені в особисті що саме вам треба. там і порахуєм
@@andrewvenster8732 ні, не 15, 10. у відео ж було сказано. але нащо вам я - купляйте собі самостійно, буде на 10% дешевше.
по виробітку - конкретно такий вітряк - у поляків виробляє в межах 1000-2000 кВт-год на рік, залежно від місця встановлення. Це вже статистично, бо вітри в різних місцях країни різні.
при цьому 80% з того виробітку - то в періоді з жовтня по квітень. це вже теж статистично.
Цікаво як буде працювати вітряк.
@@dron7995 це за пару тижнів я запитаю в Євгена.
можливий варіант для щогли вітряка - ruclips.net/video/IWBgzx7dJJs/видео.htmlsi=z-hDTN3AbCQii2DB
@@Malamutoed-dc5ljтак, от тільки не такий як до стовпа освітлення. В них вимоги до вітрових навантажень замалі. Є такі щогли з переламом, можна придбати в тих самих китайських продавців що і вітряками торгують. Так от, щоб було зрозуміло порядок цін - на 12 метрів під вітряк масою до 250 кг (до 5.5 м діаметром) ціна такої буде $2400 без доставки і розмитнення.
Я особисто вважаю що то найкращий варіант щогли, але заодно і найдорожчий.
Йому лише в якості противаги за нормативною документацією бетонувати треба 4 куби бетону.
Ви заплати не за контролер, а за безтолковий ящик.
Резистор в одному ящику це взагалі для чого, а 2 вентелятор для чого щоб батарею просажувати?
ви точно впевнені що розумієте про що пишете? судячи зі всього геть зовсім ні.
А для чого щоб ящик гріти, а потім спалювати енергію акумулятора щоб його охолодити? Поясніть.
У нас стоїть тен який гріє гараж.
От вітряк гарний собі би замовила, як це зробити?
резистор не повинен вмикатись взагалі у правильно підібраної системи. це раз.
два, він коли вмикається то має вигальмовувати вітряк бажано до мінімально можливих оборотів, ну бо якщо б ви побачили що там 1.7 Ома опір - то зрозуміли б що струм гальмування (а відповідно і магнітне поле) буде наксимально можливим. якщо у вашого вітряка постійно працює резистор - це насправді погано. це означає що неправильно підібраний якийсь компонент системи, скоріш за все недостатній розмір АКБ.
три. вентилятори вмикаються виключно тоді коли їм на це дає команду керуючий елемент по досягненню певної конкретної температури.
як замовити вітряк - отут детально розказано було: ruclips.net/video/A7wEMZRSlho/видео.html
там же у описі того відео детально розписана схема як правильно його купляти на алібабі щоб з мінімальними затратами.
А мене в цьому контролері здивував вентилятор на резисторі. Це ж треба було так заморочитись, звичайний *китай* (та і наші також) цього б не робив. Файна річ повинна бути, шкода що без MPPT.
@@xTTitanx вони є і з МРРТ. Але то дорожча і старша версія. Цей PWM називається LHCN, а версія з MPPT буде називатись LHCM. І до мене такий старший якраз трикіловатний їде. Десь вже в січні мабуть буде. Версія з МРРТ дорожча десь на 30%.
Вітряки сонячні панелі все гроші на вітер! Шкірка вичинки не коштує! Готовий струм по проводах найдешевше!
@@АнатолійСиниця-б4о це неправда.
Собівартість енергії з панелей - 1-1.2 грн за 1 кВт-год.
Собівартість енергії з домашнього вітряка - 4-4.5 грн за 1 кВт/год.
А ви сидіть собі і далі спонсоруйте ахметова.
@@bogdankushlyk Ну враховуючи що зберігання у акумуляторі найменша ціна це близько 7 грн, то мабуть це трошки неправда...
@avotaramoja2937 це ви звідки таку цифру взяли?
з довідника стеля?
тепер по фактах.
1. на сьогоднішній дель елементарно можна купити АКБ по ціні 130 доларів за 1 кВт-год. я купив собі значно дешевше, мені моя пачка акумуляторів обходиться по $118 за 1 кВт-год. але хай по 130 для рохрахунку.
2. кількість циклів які пройде цей акумулятор втративши лише 30% своєї початкової ємності - 10000 штук.
рахуємо, урізаючи в середньому 1 кВт-год на 15% (усереднюю від початку експлуатації до кінця експлуатації. хоча це буде неправда, бо експлуатувати можна акумуятор буде і далі).
1 цикл - це заряджання та розряджання. тому приводимо все до того що ми ту одну кіловат-годину 10000 разів збережемо і використаємо.
130 доларів множимо на 42 (курс) і ділимо на 10000, і ділимо на 0,85 (прибираємо тих 15% середніх втрат). отримуємо 0,64 грн за зберігання та використання 1 кВт-год електроенергії.
далі все ще хочете спонсорувати Ахметова? чи може ви на нього працюєте?