Коли дитина дістала з туалету всі погані слова, вона вчинила як будь-який міфічний герой. Якщо хтось помер, це сумно, але можна завжди знайти шлях у царство мртвих і забрати його звідти. Звичайний шлях героя ) Це доводить, що вся культура за тисячі років і кожна людина розвиваються схожим чином. Можна вивчати древніх людей і розуміти мислення дітей, і навпаки.
Дякую за випуск подкасту, поки збирав вишні на варення, пішов дощ, я пив каву слухав далі, мив банки, і як тільки закінчив, закінчився випуск! Ідеально! Це я до того, що чувачком який збирав монетки під час відео - був я😅
Із-за цих тік-токів/рілсів/шортсів розвинулась кліповість мислення (щоб їй пусто було!) і подекуди, слухаючи хлопців, відволікаюсь і пропускаю частину дискусії. АЛЕ тільки цей подкаст я завжди промотую назад, щоб не втратити жодної думки Міші і Кості!
1:09:31 це майже як роль спостерігача у квантовій механіці та колапс хвильової функції електрона. Де наявність спостерігача призводить до того, що електрон має «вибрати» один з можливих станів. Але поза обʼєктивом, в реальному житті, усі ми хвилі - значно більш обʼємні персонажі зі своїм бекграундом, шляхом та історією; складні й неоднозначні. Та, при наявності умовного спостерігача / камери, ми звужуємо себе до конкретної обмеженої частинки (і часто такої, якою на нашу думку нас хоче бачити спостерігач).
Я думаю, що в людей більше вимог до самих себе. Від мавпи ніхто не очікує метаіронії, бо вона ж не така розвинена як людина(ха), тому і їй дозволяють бути звичайною. Але це мабуть і є, що люди не люблять людей 😅
Про іграшку був інфопривід, для того щоб повернули її. І це спрацювало. Але, не дивлячись на поганий приклад, ідея зрозуміла, і ця проблема реально існує в нашому суспільстві
Костіна відповідь про ту співачку яка з сином Бойка, була дуже несподівано прихованою😂 мене оминула ця новина, і після того як ви її обговорили, подумала додивлюсь и загуглю. Але коли Костя зненацька назвав ім'я, вже під час іншої теми, і без пояснення...😂 в мене одразу все зійшлось і без гуглу)) насправді, дуже гарний вчинок! І не тягнув той бруд коли обговорювали тему, Але й задовільнив згодом тих, кому було цікаво, як же звати цю співачку)
Все чекаємо, коли Костянтин прочитає щось по економіці і нарешті в такий спосіб відповість собі на питання, що постали в цьому обговоренні. Про золото, про мільярди грошей і забаганки людей заробляти далі. Таке інше.
Баланс у всьому ❤. Співачка Роксолана...дуже тонко, Костя. Говорити про неї 15 хв, як про дівчину сина Бойка і тут знов "хейтер цього" 😂. Якось вона червною лінією проходить протягом епізоду. Таке враження, що ви озвучуєте мої думки вголос ❤
Ці розмови про те, як людей задовбали люди нагадали "Intermezzo" Коцюбинського. Крутяцький твір. Мабуть, один з найкращих, які колись вчили у школі ""П'ятеро діток голодних чомусь не забрала гарячка" - Говори, говори!" ""Раз на тиждень б'ють людину в лице" - Говори, говори!" ""Між людьми, як між вовками". Говори, говори..."
я все намагався зрозуміти, що мені нагадує цей випуск. абсолютно паралельний вайб в цих творів, здається я переслуховуватиму цей випуск так само, як переслуховую аудіокнигу інтермецо. вийшло шалено круто
стільки часу Костя присвятив цій "дівчині сина бойка", що довелось піти глянути про кого мова. а виявилось, що це ніхто... тобто з таким само успіхом це могла бути новина що "марія спить з павлом" - і ніякого контексту це б не додало
Новини ж пишуть, бо це ротрібно читачам або учасникам новин. Мати просила повернути іграшку, а як можна, як не через поширення. Негатив ситуації просто як факт, а прзитив, що люди шукали та знайшли. А якби не писала, не шукала і ніхто не поширив, то шо?
Додати захотілось) Чи кожен коментар в інтернеті це вже новина? Чи що таке новина? Чи може бути новиною коли сусіди гучно трахались і про це балакає весь під'їзд та сусідній теж? А збір? Це теж новина?
19:58 На жаль, в мене брат вчиться в цій академії. Це дійсно прикніверситетська ділянка для студентів біля моря, але …вхвх всі ми прекрасно знаємо, що вхід туди заборонений
Так, Костя, так, тільки точніше це був жест з середнім і вказівним пальцем (долонею до себе), які відрубали лучникам. В Англії він і зараз вважається аналогом середнього пальцю
Повністю згідна з думкою Кості, дуже багато негативних «пустих» новин… особливо в час, коли у всіх емоції зашкалюють, як на мене вони зайві і не варті уваги.
Дякую, було дуже цікаво. Під час пергляду частини про щирість та монетизацію травм одразу згадалась 2 серія 1го сезону серіалу Чорне дзеркало. В цій серії, як на мене, дуже гарно проілюстровано те про що ви розмовляли. Мені дуже імпонує ваша відкритісь, щирість, природність. Дякую за ваш контент, він дуже цінний.
Я особисто дуже чекала Фуріозу, хотіла подивитися на всіх цих людей. Сходила, подивилася, отримала масу задоволення. Всім раджу, хто не бачив, і любить цю франшизу, піти саме в кінотеатр.
З приводу Планети мавп. Мені здається таке завжди було. Зі смерті Муфаси завжди будуть плакати більше ніж зі смерті просто якогось баті-мужика. Якщо на вокзалі кожен день безрезультатно на героя чекає собака - це розчулює. Якщо на героя чекає його кент, то він довб***б. І так по всім фільмам/мультфільмам про тварин/монстрів/істот. Не дарма ж знімають фільми типу "Життя і мета собаки", де по декілька разів за годину вбивають бідолашну тварину, щоб зібрати сотні мільйонів доларів. Бо це працює. До "не людей" у нас більше емпатії. Мабуть, бо свідомо чи ні, ми розуміємо що ці істоти ні в чому не винні, так сталось. А дивлячись на людину, думаєш: "Ну він точно десь сам прої**вся та заслужив на це"
Бридко, коли для людини в воюючій країні "нічого не означає" новина про обкрадання могил військових. Це непоодинокий випадок і це потрібно висвітлювати, бо обурення людей може повпливати на посилення захисту кладовищ/пам'яток/символів. До прикладу, патрулювання чи встановлення камер. І, бажано, окрема стаття. Мати 21-річного сина, пройшовшого Азовсталь, тортури в полоні, поранення на фронті після повернення і, врешті, смерть - має відчувати підтримку від соціуму, а не приносити на могилу речі сина, щоб їх вкрали. Ви відчуєте цей біль тільки коли і у вас хтось загине.
Так проблема якраз у тому, що у новині, яку розносили медіа, ні слова не було сказано про те, що ви тут написали. Згідно Закону України "Про поховання та похоронну справу" №1102-IV розділ ІІІ ст. 31 охорону місць поховань забезпечують виконавчі органи сільських, селищних та міських рад. Як варіант, у новині могла б бути хоча б апеляція до відповідальних органів, чи заклик про посилення заходів охорони. Або ж хоча б якась дискусія на тему охорони пам'яток, яка відповідальність буде за порушення закону і тд. Але нічого такого я, наприклад, не зустрічала. Лише емоційний вкид для обурення людей. А обурення на що, куди воно має бути спрямоване, які варіанти рішення і хто за це відповідальний - ні слова. Тому, таке обурення веде лише до емоційних гойдалок від подібного контенту, але аж ніяк не впливає на вирішення проблеми.
До «все є всим» та «все є як є» пропоную додати не менш всеохоплюючу думку з потіків «Телебачення Торонто» - «щоб жить, треба жить». Була «нова щирість», а постала «нова мудрість», вона ж «стара добра мудрість» та «народна мудрість на всі віки». Як то кажуть, «Що було, то й буде. Що робилося, то й буде робитися», амінь
Подкаст чудовий ❤ Життя не таке... як хотілось би. Але слухаючи, ваші думки, особливо про ,,досягнення балансу та треба знати міру,, - це топ😊 Тож, всім рекомендую дивитися та слухати ХПЗП , бо це наче терапія, яка допомагає досягти дзену!
мені теж здається, що ми вже просто обʼїлися всією інформацією, все про всіх знаємо, все бачили, все пробували так багато всього, і бідного і багатого, і цікавого і нудного, шо хочеться перенестися в білий простір без нічого мабуть треба йти жити в гори і дивитись як трава проростає і якби за життя десь біля лісу мені б давали їжу, то я вже б спакувала б речі
10:18 А я знайшов) Слово "fuck" з'являється в одному з творів Шекспіра - в комедії "Перикл, князь Тирський" (Pericles, Prince of Tyre). В англійській мові воно вживалося вже задовго до Шекспіра, і він використовував його в цьому контексті у відповідності з тодішніми суспільними нормами і реаліями.
я чула історію з факом, але там було наче про жест перемоги чи як його назвати(✌) про два пальці лучників ну і типу V як victory. але фак має сенс, навіть якщо все одно не відомо чи це міф просто, чи щось реальне (випуск як завжди чудовий)
Таку ж саму історію про пальці і лучників теж знаю, але там дражнили не середнім пальцем, а двома, типу "вікторі". Тому типу якщо показати в Англії таку рогатку долонню на себе, то буде образа. А якщо долонню від себе то норм. Не перевіряла.
Щодо мільярдерів. Звісно мабуть є такі, кому достатньо. Але ми про них і не знаємо, бо вони там собі інвестують у щось нудне та консервативне, просто щоб не втратити те, що мають. І живуть життя. А ті, про кого ми знаємо, мають якісь амбітні проєкти весь час, типу там подорожей на Місяць чи Марс. Або якусь психологічну залежність мають від постійного змагання з іншими за ресурси та вплив
Всі ці новини дивляться люди або у яких ну дууже багато вільно часу, або що б довести що вони не такі погані ( типу ось вона спить там з кимось, а я ні та з могилки я нічого не краду, значить я морально вища за них, і в своїй голові я вже краща , ніж насправді. А все це веде ( біохімічно) до виділення дофаміну і людині стає вже краще, через те що вона знайшла когось гіршого за себе. Взагалі всі нейромедіотори ( дофамін, серотонін і тд. ) це те що раніше працювало мотором для людини, а зараз нажаль взяло її в полон, але не всіх. Те ж саме з тік током чи інстою. Що б читати газету, то людина повинна прикласти мінімальне, але зусилля. А що б подивитись переказ новини, то можна просто відкрити телефон. Тако ж працює вже 2 сенсорних канали ( і зоровий, і слуховий) а ще людина, яка розповідає, вже це все емоційно забарвила і тоді взагалі не треба напрягатись, тільки в голову вкладай. Фільм, то взагалі довга історія, треба вибрати потім дивитись 2 години і ще аналізувати та тримати сюжет в голові, і що б що. Що б наприкінці отримати якусь емоцію, можливо навіть суперечливу для себе. Ось відео за 1 хв, і все готово, нейромедіотори вже прийшли до рецепторів і людини вже добре. Наш мозок дуже лінивий ( енергозберігаючий), у його ціль одна, отримати насолоду найкоротшим шляхом ( то що це викликає резистентність рецепторів до власних же медіаторів, він про це не знає), а ось шлях обираємо ми, чи через перегляд чужого життя чи через прожиття свого.
Я теж розмірковувала чому в інфопросторі завжди стільки негативу. Не тільки під час війни, а взагалі. Зараз навіть комедії наче перестали знімати. В мене таке враження, що комусь вигідно людей як стадо тримати в тривозі, а потім можна цю енергію направити куди кому потрібно. Мені здається в Росії щось схоже, що в людях генерували ненависть, а потім використали як було вигідно.
У Ківалова на тому Хогвардсі, при вході, навіть табличка є, щось типу "Корпус юридичного університету" чи щось таке😁 тому очевидно що оформлено по документам там все дуже мутно
в Англії часто помічала назву провулків типу yew tree, читається як ʼюʼ, дерево тис / тис ягідний/. Стосовно англ. rude sign, то англійці показують саме два пальці, бо, за легендою французи відрубували два пальці. А щодо непереможних лучників, то пишуть, що вони були з Уельсу.
У англійців образливим вважається вказівний та середній, показаний нігтями до співрозмовника (типу як знак миру, тільки обернений до себе) А середній палець, це знак який описувався в Книзі Мертвих (не раніше 1275 до н.е.)
Костя вміє тримати в саспенсі , ніколи не знаєш до яких він прийде висновків ... Бо завжди може бути твіст від Кості ! Так шо ви все ще подкаст про кіно 😁😁😁
Щодо євнухів були варіанти, наскільки я розумію. Пригадую про якогось султана (чи іншого правителя із гаремом), який буцімто помітив, що без яєць ерекція все одно можлива (хоч і без загрози запліднення), і розпорядився відрізати «під корінь»
Я колись з мамою йшла по базарі, ми купляли черешні і я її спитала "мам, а в тебе є мандивошкі?" Мені прилетіла плюха, я не зрозуміла за що 😅 Діти квіти, які деколи можуть говорити штуки про які нічого не знають і це норм.
Та дійсно ми вже втомились один від одного. Нам тепер всюди продають ідею того щод втекти від "реальності". Типу звуки дощу якісь походи в гори і тд. Може це дивна дцмка але відчуття що ми всі хочемо втекти подалі від людства але нас тримає щось тому нам просто продаґть іжеґ цього
а про співачку і бойка - от я б дуже хотів щоб хтось сказа марув наприклад=) то б було просто настільки очевидно, що навіть би не було новиною. а ще, якби це була аліна паш - то Костя б на це міг би викласти просто цілий випуск !
10:48 Історія про походження жесту "середній палець" і виразу "fuck you" має кілька версій. Одна з них пов'язує цей жест із англійськими лучниками під час Столетньої війни (1337-1453). Легенда стверджує, що французькі солдати, зловивши англійських лучників, відрубали їм вказівний і великий пальці, а пізніше, побачивши їх в бою знову, англійці показували ворогам залишений середній палець як знак свого презирства. Це змістовно пояснює, як цей жест міг стати символом образи або приниження. Щодо виразу "fuck you", його використання у вигляді нецензурного образу має давню історію і використовувалося в англійській мові ще в XV столітті. Він став загальновживаним у жаргоні американських солдатів під час Першої світової війни. Таким чином, обидва ці елементи - жест "середній палець" і вираз "fuck you" - мають глибокі корені у культурній історії, хоча точні докази їхнього безпосереднього зв'язку з лучниками є спірними.
Я другий варіант людей в коментарях) Щодо пальців, які англійці показували французам. Вони показували два пальці: вказівний та середній. Щось по типу як люди на фото, але іншою стороною. І англійці навіть зараз так показують і досі вважають це грубим жестом. Навіть, інколи в кіно його можна побачити
Мій час душнити. В Британії, щоб показати «фак» також використовують жест по типу «вікторі» типу ✌️ але тильною стороною долоні до співрозмовника. Це також є відсилкою до історії Кості про тятиву і війни із французами. Інфа сотка, розказували самі британці. Якщо хтось не погоджується пропоную мені не писати
Про кінотеатри в США не погоджусь. Ми живемо в маленькому містечку і у нас їх дуже багато. В кіно ходимо досить часто, але не можу сказати що зали завжди повні
Коли дитина дістала з туалету всі погані слова, вона вчинила як будь-який міфічний герой. Якщо хтось помер, це сумно, але можна завжди знайти шлях у царство мртвих і забрати його звідти. Звичайний шлях героя ) Це доводить, що вся культура за тисячі років і кожна людина розвиваються схожим чином. Можна вивчати древніх людей і розуміти мислення дітей, і навпаки.
😟
"Тисячоликий герой" якраз читаю зараз)
Дякую за випуск подкасту, поки збирав вишні на варення, пішов дощ, я пив каву слухав далі, мив банки, і як тільки закінчив, закінчився випуск! Ідеально! Це я до того, що чувачком який збирав монетки під час відео - був я😅
Із-за цих тік-токів/рілсів/шортсів розвинулась кліповість мислення (щоб їй пусто було!) і подекуди, слухаючи хлопців, відволікаюсь і пропускаю частину дискусії. АЛЕ тільки цей подкаст я завжди промотую назад, щоб не втратити жодної думки Міші і Кості!
Я не думаю що це той тип подкасту де можна щось нове дізнатись)
@@_Rostyslav як це - а що син бойко зустрічається зі співачкою?!))) Хто б знав)))))
1:09:31 це майже як роль спостерігача у квантовій механіці та колапс хвильової функції електрона. Де наявність спостерігача призводить до того, що електрон має «вибрати» один з можливих станів.
Але поза обʼєктивом, в реальному житті, усі ми хвилі - значно більш обʼємні персонажі зі своїм бекграундом, шляхом та історією; складні й неоднозначні. Та, при наявності умовного спостерігача / камери, ми звужуємо себе до конкретної обмеженої частинки (і часто такої, якою на нашу думку нас хоче бачити спостерігач).
Я думаю, що в людей більше вимог до самих себе. Від мавпи ніхто не очікує метаіронії, бо вона ж не така розвинена як людина(ха), тому і їй дозволяють бути звичайною. Але це мабуть і є, що люди не люблять людей 😅
Я щиро вважаю, шо це найкращий випуск після Депресійного
Про іграшку був інфопривід, для того щоб повернули її. І це спрацювало. Але, не дивлячись на поганий приклад, ідея зрозуміла, і ця проблема реально існує в нашому суспільстві
Костіна відповідь про ту співачку яка з сином Бойка, була дуже несподівано прихованою😂 мене оминула ця новина, і після того як ви її обговорили, подумала додивлюсь и загуглю. Але коли Костя зненацька назвав ім'я, вже під час іншої теми, і без пояснення...😂 в мене одразу все зійшлось і без гуглу))
насправді, дуже гарний вчинок! І не тягнув той бруд коли обговорювали тему, Але й задовільнив згодом тих, кому було цікаво, як же звати цю співачку)
Роксолана?
Все чекаємо, коли Костянтин прочитає щось по економіці і нарешті в такий спосіб відповість собі на питання, що постали в цьому обговоренні. Про золото, про мільярди грошей і забаганки людей заробляти далі. Таке інше.
Баланс у всьому ❤.
Співачка Роксолана...дуже тонко, Костя. Говорити про неї 15 хв, як про дівчину сина Бойка і тут знов "хейтер цього" 😂. Якось вона червною лінією проходить протягом епізоду. Таке враження, що ви озвучуєте мої думки вголос ❤
Ці розмови про те, як людей задовбали люди нагадали "Intermezzo" Коцюбинського. Крутяцький твір. Мабуть, один з найкращих, які колись вчили у школі
""П'ятеро діток голодних чомусь не забрала гарячка" - Говори, говори!"
""Раз на тиждень б'ють людину в лице" - Говори, говори!"
""Між людьми, як між вовками".
Говори, говори..."
я все намагався зрозуміти, що мені нагадує цей випуск. абсолютно паралельний вайб в цих творів, здається я переслуховуватиму цей випуск так само, як переслуховую аудіокнигу інтермецо. вийшло шалено круто
стільки часу Костя присвятив цій "дівчині сина бойка", що довелось піти глянути про кого мова. а виявилось, що це ніхто... тобто з таким само успіхом це могла бути новина що "марія спить з павлом" - і ніякого контексту це б не додало
"
Я хочу дивитись
на людей
з такою ніжністю
як дивлюсь
на звірят
чи на водорості
та люди точать
сокири
і я стаю
деревом
"
Мельничук
Новини ж пишуть, бо це ротрібно читачам або учасникам новин. Мати просила повернути іграшку, а як можна, як не через поширення.
Негатив ситуації просто як факт, а прзитив, що люди шукали та знайшли.
А якби не писала, не шукала і ніхто не поширив, то шо?
Додати захотілось)
Чи кожен коментар в інтернеті це вже новина?
Чи що таке новина?
Чи може бути новиною коли сусіди гучно трахались і про це балакає весь під'їзд та сусідній теж?
А збір? Це теж новина?
19:58 На жаль, в мене брат вчиться в цій академії. Це дійсно прикніверситетська ділянка для студентів біля моря, але …вхвх всі ми прекрасно знаємо, що вхід туди заборонений
Так, Костя, так, тільки точніше це був жест з середнім і вказівним пальцем (долонею до себе), які відрубали лучникам. В Англії він і зараз вважається аналогом середнього пальцю
Класний випуск
Ви круті!
Повністю згідна з думкою Кості, дуже багато негативних «пустих» новин… особливо в час, коли у всіх емоції зашкалюють, як на мене вони зайві і не варті уваги.
Підтримуючий коментар для просування із семи слів
Костя висловлює і мої думки на 100%.
8:57 земля це кубік рубіка
Ну нарешті дочекалася, господибожеблять
Дякую, було дуже цікаво. Під час пергляду частини про щирість та монетизацію травм одразу згадалась 2 серія 1го сезону серіалу Чорне дзеркало. В цій серії, як на мене, дуже гарно проілюстровано те про що ви розмовляли.
Мені дуже імпонує ваша відкритісь, щирість, природність. Дякую за ваш контент, він дуже цінний.
Дякую за подкаст)))❤
Щиро насолоджуюсь кожним словом)))
А ще в часи шекспіра було слово yesternight. Як yesterday, але yesternight) дуже мені подобається, шкодую, що сьогодні воно відмерло(
Я особисто дуже чекала Фуріозу, хотіла подивитися на всіх цих людей. Сходила, подивилася, отримала масу задоволення. Всім раджу, хто не бачив, і любить цю франшизу, піти саме в кінотеатр.
подяка за відео
коментар і вподобайка для популяризації каналу.
Слава ЗСУ!
З приводу Планети мавп. Мені здається таке завжди було. Зі смерті Муфаси завжди будуть плакати більше ніж зі смерті просто якогось баті-мужика. Якщо на вокзалі кожен день безрезультатно на героя чекає собака - це розчулює. Якщо на героя чекає його кент, то він довб***б. І так по всім фільмам/мультфільмам про тварин/монстрів/істот. Не дарма ж знімають фільми типу "Життя і мета собаки", де по декілька разів за годину вбивають бідолашну тварину, щоб зібрати сотні мільйонів доларів. Бо це працює. До "не людей" у нас більше емпатії. Мабуть, бо свідомо чи ні, ми розуміємо що ці істоти ні в чому не винні, так сталось. А дивлячись на людину, думаєш: "Ну він точно десь сам прої**вся та заслужив на це"
Бридко, коли для людини в воюючій країні "нічого не означає" новина про обкрадання могил військових. Це непоодинокий випадок і це потрібно висвітлювати, бо обурення людей може повпливати на посилення захисту кладовищ/пам'яток/символів. До прикладу, патрулювання чи встановлення камер. І, бажано, окрема стаття.
Мати 21-річного сина, пройшовшого Азовсталь, тортури в полоні, поранення на фронті після повернення і, врешті, смерть - має відчувати підтримку від соціуму, а не приносити на могилу речі сина, щоб їх вкрали.
Ви відчуєте цей біль тільки коли і у вас хтось загине.
Ви здивуєтесь, але в людей навіть до могил ставлення різне
Так проблема якраз у тому, що у новині, яку розносили медіа, ні слова не було сказано про те, що ви тут написали. Згідно Закону України "Про поховання та похоронну справу" №1102-IV розділ ІІІ ст. 31 охорону місць поховань забезпечують виконавчі органи сільських, селищних та міських рад. Як варіант, у новині могла б бути хоча б апеляція до відповідальних органів, чи заклик про посилення заходів охорони. Або ж хоча б якась дискусія на тему охорони пам'яток, яка відповідальність буде за порушення закону і тд. Але нічого такого я, наприклад, не зустрічала. Лише емоційний вкид для обурення людей. А обурення на що, куди воно має бути спрямоване, які варіанти рішення і хто за це відповідальний - ні слова. Тому, таке обурення веде лише до емоційних гойдалок від подібного контенту, але аж ніяк не впливає на вирішення проблеми.
@@trembovetskyi Можливо те, що іграшку потім повернули, і є сенс цієї новини?
@@modern505. угу
Дай вам Бог здоров'я і благополуччя. Чекав як ману небесну)
Щоб стати помітним , треба зустрічатись з сином Юрія Бойка 😂
Любимий подкаст, так тримати ❤🎉
Так, Костя, так! Тільки точніше - ось так!
Ого, про будинок Ківалова - це для мене новина була. Дякую за відкриття 😁
До «все є всим» та «все є як є» пропоную додати не менш всеохоплюючу думку з потіків «Телебачення Торонто» - «щоб жить, треба жить».
Була «нова щирість», а постала «нова мудрість», вона ж «стара добра мудрість» та «народна мудрість на всі віки». Як то кажуть, «Що було, то й буде. Що робилося, то й буде робитися», амінь
Кого наступного цитуватимете, Дурнєва?)
@@trembovetskyi Не дуже знаю, хто це такий, лише ім'я чув кілька разів. То ж навряд чи його цитуватиму)
@@trembovetskyi Якщо шо, я не критикую та не збиткуюся. Навпаки - насолоджуюсь вашими з Мішою періодичними бесідами
Як завжди топ.Дякую за чудовий український контент.
Подкаст чудовий ❤
Життя не таке... як хотілось би.
Але слухаючи, ваші думки, особливо про ,,досягнення балансу та треба знати міру,, - це топ😊
Тож, всім рекомендую дивитися та слухати ХПЗП , бо це наче терапія, яка допомагає досягти дзену!
"Пам'яник Невідомому Скульптору"
Вже третій раз за сьогодні переслуховую цей подкаст і вкушаю кожну його мить
мені теж здається, що ми вже просто обʼїлися всією інформацією,
все про всіх знаємо, все бачили, все пробували
так багато всього, і бідного і багатого, і цікавого і нудного, шо хочеться перенестися в білий простір без нічого
мабуть треба йти жити в гори і дивитись як трава проростає
і якби за життя десь біля лісу мені б давали їжу, то я вже б спакувала б речі
Ви так апетитно розповідаєте про кінематографічний фільм. Захотілось щось таке подивитись. Буду вдячна за приклад
Як завжди кайф, дякую вам🖤
Знайшла фотку, де цей замок ківалова підписаний «комплекс мвжнародного гуманітарного університету»
«Ти помираєш, як герой, або живеш, поки не станеш лиходієм»
Дуже раджу почитати книжку Дмитра Кулеби «Війна за реальність»
Вона описує і пояснює те, що ви обговорюєте першу половину подкасту
10:18 А я знайшов)
Слово "fuck" з'являється в одному з творів Шекспіра - в комедії "Перикл, князь Тирський" (Pericles, Prince of Tyre). В англійській мові воно вживалося вже задовго до Шекспіра, і він використовував його в цьому контексті у відповідності з тодішніми суспільними нормами і реаліями.
просим цитату 🤘
я чула історію з факом, але там було наче про жест перемоги чи як його назвати(✌) про два пальці лучників ну і типу V як victory. але фак має сенс, навіть якщо все одно не відомо чи це міф просто, чи щось реальне
(випуск як завжди чудовий)
Таку ж саму історію про пальці і лучників теж знаю, але там дражнили не середнім пальцем, а двома, типу "вікторі". Тому типу якщо показати в Англії таку рогатку долонню на себе, то буде образа. А якщо долонню від себе то норм. Не перевіряла.
Нарешті випуск 🎉😊
Дивлюся випуск вже десь день 5, не памʼятаю тези початку подкасту, але коментар для просування має бути🫡
Щодо мільярдерів. Звісно мабуть є такі, кому достатньо. Але ми про них і не знаємо, бо вони там собі інвестують у щось нудне та консервативне, просто щоб не втратити те, що мають. І живуть життя.
А ті, про кого ми знаємо, мають якісь амбітні проєкти весь час, типу там подорожей на Місяць чи Марс.
Або якусь психологічну залежність мають від постійного змагання з іншими за ресурси та вплив
Чо, я кидаю батькам «гляньте новий пляж зробили і відкрили» вони мені рівний асфальт фоткають
Всі ці новини дивляться люди або у яких ну дууже багато вільно часу, або що б довести що вони не такі погані ( типу ось вона спить там з кимось, а я ні та з могилки я нічого не краду, значить я морально вища за них, і в своїй голові я вже краща , ніж насправді. А все це веде ( біохімічно) до виділення дофаміну і людині стає вже краще, через те що вона знайшла когось гіршого за себе. Взагалі всі нейромедіотори ( дофамін, серотонін і тд. ) це те що раніше працювало мотором для людини, а зараз нажаль взяло її в полон, але не всіх.
Те ж саме з тік током чи інстою. Що б читати газету, то людина повинна прикласти мінімальне, але зусилля. А що б подивитись переказ новини, то можна просто відкрити телефон. Тако ж працює вже 2 сенсорних канали ( і зоровий, і слуховий) а ще людина, яка розповідає, вже це все емоційно забарвила і тоді взагалі не треба напрягатись, тільки в голову вкладай. Фільм, то взагалі довга історія, треба вибрати потім дивитись 2 години і ще аналізувати та тримати сюжет в голові, і що б що. Що б наприкінці отримати якусь емоцію, можливо навіть суперечливу для себе. Ось відео за 1 хв, і все готово, нейромедіотори вже прийшли до рецепторів і людини вже добре. Наш мозок дуже лінивий ( енергозберігаючий), у його ціль одна, отримати насолоду найкоротшим шляхом ( то що це викликає резистентність рецепторів до власних же медіаторів, він про це не знає), а ось шлях обираємо ми, чи через перегляд чужого життя чи через прожиття свого.
Євнухи бували і повні - без усього, і часткові - без тестікул.
Все що я бачила в новинах про будинок ківалова то так і було написано що це його будинок ні про який будинок студентів не писали.
Я теж розмірковувала чому в інфопросторі завжди стільки негативу. Не тільки під час війни, а взагалі. Зараз навіть комедії наче перестали знімати. В мене таке враження, що комусь вигідно людей як стадо тримати в тривозі, а потім можна цю енергію направити куди кому потрібно. Мені здається в Росії щось схоже, що в людях генерували ненависть, а потім використали як було вигідно.
26:00 Соня Морозюк також зустрічалась з сином Гринкевича😅, який виявився такий самий, як тато
Ну так проблема ж значить не в тому що син, а в тому що виявився
У Ківалова на тому Хогвардсі, при вході, навіть табличка є, щось типу "Корпус юридичного університету" чи щось таке😁 тому очевидно що оформлено по документам там все дуже мутно
Чув також цю легнду про "фак", і британських лучників, але хз на скіки це правда =)
Коли у Кості класна зачіска, а у Михайла класний одяг. Доречі місяці три вас не дивився, але тепер повертаюся з бажанням любити і ненавидіти вас знов)
У Ківалова не ікона, але майже. Він побудував церкву біля своєї академії і на ній зображений «Святий Сергій» з його обличчям.
Так, Костя, так! але ж.. це байка про два пальці (знак victory навпаки) - британський варіант цього жесту
А я пам'ятаю що у ківалова була донька, модель, і саме вона була зображена на іконі в його персональній церкві. Там прям іконостас був такий нехілий
Вустами Кості мовить істина, кожен раз в цьому переконуюсь
«Коли чогось стає багато то це погано» - наочний приклад площа росії
Да, Костя, так, але точніше отак 😂
Джек Доусон - вір...
Атпіска!
взагалі то, дві тези цього подкасту це - «все є все і все є всім» і «нічого немає, все це ніщо»
впевнений, що одна не заперечує іншу
ще вважається що слово punk теж вигадав шекспір (якого в свою чергу теж вигадали)
Третій варіант: завдяки Кості я тепер знаю, як буде англійською "тис") Yew, круть, дякую)
в Англії часто помічала назву провулків типу yew tree, читається як ʼюʼ, дерево тис / тис ягідний/. Стосовно англ. rude sign, то англійці показують саме два пальці, бо, за легендою французи відрубували два пальці. А щодо непереможних лучників, то пишуть, що вони були з Уельсу.
У англійців образливим вважається вказівний та середній, показаний нігтями до співрозмовника (типу як знак миру, тільки обернений до себе)
А середній палець, це знак який описувався в Книзі Мертвих (не раніше 1275 до н.е.)
В новині про сина Бойка це ще могла б бути історія про однофамільця) просто син якогось Бойка.😂
Кості потрібно москітні сітки поставити на вікна
я б хотіла порекомендувати вам кіно - З богами: два світи , про реальних людей з їхніми плюсами і мінусами
No thing / ні -*у - я 😂
Є прислів'я
"Що занадто - то не здраво"
Бабуся померла так казала
Блііін, у мене така ж історія із «зал*пою» була. Я в школі почула, прийшла додому і видала мамі😂
я не чула про сина Бойко і співачку до цього... жаль, я не хотіла цього знати 😂
бо зупа правильно
Костя вміє тримати в саспенсі , ніколи не знаєш до яких він прийде висновків ... Бо завжди може бути твіст від Кості ! Так шо ви все ще подкаст про кіно 😁😁😁
Щодо євнухів були варіанти, наскільки я розумію. Пригадую про якогось султана (чи іншого правителя із гаремом), який буцімто помітив, що без яєць ерекція все одно можлива (хоч і без загрози запліднення), і розпорядився відрізати «під корінь»
Закон про регіональні мови - Ківалова-Колісніченка
Я колись з мамою йшла по базарі, ми купляли черешні і я її спитала "мам, а в тебе є мандивошкі?" Мені прилетіла плюха, я не зрозуміла за що 😅
Діти квіти, які деколи можуть говорити штуки про які нічого не знають і це норм.
Якщо б путін впізнав би Костю в кафе-це була б презумпція)
В мене теж є знайомі, які вірили, що ракета потрапила в Будинок студента, переживали))
Та дійсно ми вже втомились один від одного. Нам тепер всюди продають ідею того щод втекти від "реальності". Типу звуки дощу якісь походи в гори і тд. Може це дивна дцмка але відчуття що ми всі хочемо втекти подалі від людства але нас тримає щось тому нам просто продаґть іжеґ цього
Пішла гуглити співачку, яка зустрічається з сином Юрія Бойко 😂
Рівень пафосу ще тримають мюзикли😏 головним чином через це їх неможливо дивитись((+
То виходить ти якраз і є та людина яка не здатна мати позитивні відчуття до почуттів інших людей. Мюзикли найбільший з разйобів
@@HPZPodcast 😆
@@HPZPodcast Костя, це ви?😏
Чому ж, я рада, що творці мюзиклів мають аудиторію, вони дуже вкладаються🌝
а про співачку і бойка - от я б дуже хотів щоб хтось сказа марув наприклад=) то б було просто настільки очевидно, що навіть би не було новиною. а ще, якби це була аліна паш - то Костя б на це міг би викласти просто цілий випуск !
1:07:39 муха 🪰
10:48 Історія про походження жесту "середній палець" і виразу "fuck you" має кілька версій. Одна з них пов'язує цей жест із англійськими лучниками під час Столетньої війни (1337-1453). Легенда стверджує, що французькі солдати, зловивши англійських лучників, відрубали їм вказівний і великий пальці, а пізніше, побачивши їх в бою знову, англійці показували ворогам залишений середній палець як знак свого презирства. Це змістовно пояснює, як цей жест міг стати символом образи або приниження.
Щодо виразу "fuck you", його використання у вигляді нецензурного образу має давню історію і використовувалося в англійській мові ще в XV столітті. Він став загальновживаним у жаргоні американських солдатів під час Першої світової війни. Таким чином, обидва ці елементи - жест "середній палець" і вираз "fuck you" - мають глибокі корені у культурній історії, хоча точні докази їхнього безпосереднього зв'язку з лучниками є спірними.
Змусили мене перейти на відео з подкасту задля того, щоб подивитись, що там Міша показав в 2 класі перед контрольною 😂 (хоча я здогадувалась ахахахха)
окрім Кості Трембовецького на просторах ютуба підтримую!)
Я другий варіант людей в коментарях) Щодо пальців, які англійці показували французам. Вони показували два пальці: вказівний та середній. Щось по типу як люди на фото, але іншою стороною. І англійці навіть зараз так показують і досі вважають це грубим жестом. Навіть, інколи в кіно його можна побачити
Не кіноделам, а кінологам 🙃
А я незнала про Ківалова і що то не будинок студента..
Лео в Титаніку залицявся до дівчини, яка була в стосунках) тобто, він крав
Мій час душнити.
В Британії, щоб показати «фак» також використовують жест по типу «вікторі» типу ✌️ але тильною стороною долоні до співрозмовника. Це також є відсилкою до історії Кості про тятиву і війни із французами. Інфа сотка, розказували самі британці. Якщо хтось не погоджується пропоную мені не писати
Слухаю не дивлячись, але зрозуміла який жест зробив Михайло 😁
Про кінотеатри в США не погоджусь. Ми живемо в маленькому містечку і у нас їх дуже багато. В кіно ходимо досить часто, але не можу сказати що зали завжди повні