Kulisy meczu: Piast Gliwice - Górnik Zabrze (10.02.2024)

• Опубликовано: 11 фев 2024
  • Zapraszamy na kulisy meczu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze zmierzył się na wyjeździe z Piastem Gliwice. Przypomnijmy, że Trójkolorowi zwyciężyli 3:1 po trafieniach: Adriana Kapralika (2x) oraz Lukasa Podolskiego.

@joanna1948 4 месяца назад +15

A ja wierzę, że będzie dobrze. Pan z dzwonkiem czuwa....

@czystyluz 4 месяца назад +6

no i fajnie =) elo pozdro. mała uwaga, czasem za dużo muzyki, np. po strzelonym golu, więcej trybun

@narcyzksg5910 4 месяца назад +1

A i niemoglem się doczekać naszych kulis!! I obejrzałem kulisy rywala i powiem naprawdę obiektywnie nasze to jest Bundesliga a rywala zdecydowanie kilka poziomów niżej, dobra robota Panowie 🤍💙❤️💪👍😁

@piterektorcida7559 4 месяца назад

Górniku nasz! Kochamy Cię! Będziemy z Tobą i na dobre i na złe!! Teraz trzeba powtórzyć wynik w meczu z Koroną u siebie i JADYMY DURŚ!!

@narcyzksg5910 4 месяца назад

Brawa Trenerzy i piłkarze, poprostu wreszcie po larsch upokorzeń daliście nam radość pokazując jaja na boisku I jakość której rywalowi wyraźnie brakowało, wygraliśmy zasłużenie i to jeszcze u nich, super, teraz wszyscy na mecz z Koroną, należą się wam podziękowania Górnik Zabrze Jadymy Durś 🤍💙❤️🇷🇺🇷🇺🇷🇺💪👍😁

• @user-re1se3rb6x
    @user-re1se3rb6x 4 месяца назад

Piękny mecz mega emocje brawo Górnicy piękne bramki szczególnie ta ostatnia Podolskiego Jadymy Durś

• @jangoszyk1200
    @jangoszyk1200 4 месяца назад +9

Super, że Górnik wygrał, ale klub tonie w długach. Pani Prezydent w sprawie sprzedarzy wymyśliła, że może przerwać rozmowy z potencjalntm kupcem, że może w każdej chwili przerwać rozmowy, co ją od razu dyskwalifikuje. Poza tym chce w zarządzie przyszłego właściciela miejsca dla swoich ludzi. Co za idiotyzm. Pewno mają to być Tomasz Masoń i Małgorzata Miller-Gogolińska, którzy od lat robią cały ten bałagan w Górniku, a nie prezes czy dyrektor sportowy. To co dzieje się w Górniku woła o pomstę do nieba. Oby wreszcie odbyły się wybory samorządowe i żeby wreszcie wypędzono całą tę wierchówkę z Zabrza.