Дякую за корисне відео! Помітила, що кожне додаткове поглиблення характерів другорядних персонажів призводить до їхнього безсовісного втручання в історію. Тож пласкі персонажі не менш важливі за об'ємних. Мої компліменти новій студії. Дуже гарно :)
Я скажу так: деяким другорядним персонажам я навіть ім'я не придумаю, бо це надто кропітка для мене праця, яка потягне за собою довгий аналіз його характера, чому він названий саме так, і так далі і тому подібне.
Доречі помітила, що одна з причин, чому я інколи ненавиджу свій улюблений роман у тому, що надто багато часу приділяється не те що другорядним, а епізодичним, що з'являються лише на один розділ, героям. Навіщо мені знати історію якогось-там пацана з далекої планети, якщо він існує лише для того щоб його вбив інший другорядний і малозначний для історії персонаж, ім'я якого мені навіть лінь пам'ятати?
@@vladstoryteller та ні, просто з назвами туго, а якщо якусь назву чи ім'я вже дала, то треба пояснити чому. Зрозуміла, що мені легше не називати таких героїв. Просто касир, пілот, механік, якщо це необхідно, то простеньке, нічого не значуще ім'я, по типу механік Боб, і на тому все.
Пласких персонажів у мене не було, а от однотипна манера спілкування - так. Іноді ,сладалося враження, що говорить одна людина, з поправкою на родові закінчення). Дякую за змістовне відео))
Я би не сказав, що це обов'язково мінус. Питання в тому, на чому саме акцент в історії. Якщо не на персонажах, то най буде. Он як в Артура Кларка часто, приміром.
Якщо персонажі належать до однакового кола - не бачу в цьому мінусу. Наприклад, розмова двох одногрупників чи двох ІТшників. Мінус - це якщо малограмотна сільська баба розмовляє з професором філософії - а фіг відрізниш
@@vladstorytellerА чи може бути акцент історії і на персонажах і на навколишній світ. Наприклад є в нас такий початок історії: Є головний герой який спокійно живе в нашому світі, і раптом, зненацька, відбувається подія яка переносе головного героя в невідомий йому світ (так це схоже на ісекай з аніме) і далі по задумці головний герой знаходить ще людей які як і він попали сюди і постраждали від цього світу, і вже з ними виживає і дізнається більше про цей страшний небезпечний і гарний світ. В мене також в цій історії є ще одна проблема: це плаский головний герой (якого не знаю як змінити вже) і глибокий/об'ємний/продуманий другорядний герой, який має цікаву історію, характер, вигляд, мотивацію. І мені він подобається. Я хочу щось змінити в головному герої, але я не знаю що саме?
До цього відео пасують такі непласкі випуски: ▶ Сім невдалих персонажів, які зіпсують вашу історію ruclips.net/video/pCBDAod-DHE/видео.html ▶ «Коло історії» для побудови сюжету ruclips.net/video/Uc1VJBewufg/видео.html ▶ Як прив'язати читача до вашого героя ruclips.net/video/sVigPC5mD44/видео.html
Про діалоги класна думка. Особливо якщо тобі легше говорити мовою дії або експозиції, ніж просто заставити двох героїв сісти і побалакати. Також помітила, що якщо це розмова двох важливих персонажів, то частіше за все я використовую різницю цінностей та характерів. Наприклад у діалозі двох друзів, один з яких замкнутий, але цілеспрямований, а другий досить колючий на язик, але при цьому саможертовний навіть не потрібно пояснення хто говорить - це і так добре видно.
@@vladstoryteller для цього і є бетарідери, й спільнота букнет-авторів) здається відсилання їм "заточок пера" робить мене мазохістом, але і кращим автором також.
Дякую за новий випуск! Нещодавно дивився фільм Душа, неймовірно сподобався. Як завжди у Піксар гарна історія та чудові персонажі. Якось вичитав, що вони завжди ставлять в першу чергу на хорошу історію. Було б чудово побачити у Вас розбір їх історій, як Ви тоді про Голлівуд робили.
Ох, трясця, саме тому я працюватиму над бідолашною книжкою ще років зо три. Мусила переписати ВСЕ, що мала, аж до сьомого розділу (а розділи у мене довгі), й додати туди купу потрібних деталей. Є персонажі, яких я переписала від голови до п'ят, причому вони важливі і другорядні водночас, отож передавати куті меду теж не можна... Одного персонажа вписала просто задля того, щоб додати ще одного, його наймолодшого сина (бо татуньо на фоні має підкреслювати синові риси). Одне слово, це ще справді надовго, тим паче, що я ще й зараз не маю компа й пишу тільки від руки. Так от, до чого я п'ю: мій оповідач (оповідач, Карле!) раніше був пласкіший за аркуш фольги. Отої, знаєте, для загортання страв, що її розкочуєш, а вона, скотиняка така, рветься від найлегшого дотику. А чому це сталося? А тому, що все почалося з оповідання на п'ять сторінок А4, де оповідач мав подохнути собачою смертю, бо його образ мені навіяв своєю поведінкою колишній (бодай йому всячина!). Так поява і зникнення в моєму житті одного телепня (він справді телепень, це я зараз анітрохи не перебільшую) ледь не зіпсувала крутезної історії. Сказитися можна, я зустрічалася з абсолютно пласким чуваком! До речі, варто обговорити вплив на розвиток історії чуваків довкола автора, якщо цієї теми ще не було. А заодно трішки посмішу добрих людей. Коли переписувала текст, то врізноманітнювала мовлення. Вони там чимало лаються, бо армія, постарокаліпсис, кранти екології - ну, все як має бути. Й от я помітила, що в першій версії лайка з використанням слова "трясця" й чимось із нею пов'язаним забирає собі майже сімдесят відсотків лайливого тексту... А сталося це тому, що це - моя улюблена лайка. Тож мусила вдатися до того, чим сама не користуюся, зі згадуванням усілякої рогатої гидоти, випорожнень і прокльонів. Добре принаймні, що у мене там є аж два народи, які походять від аналога місцевих українців. У них традиційні українські прокльони звучать цілком природньо!;)))
Дякую! Дуже цікаво і, сподіваюсь, не пропущу повз вуха і в майбутньому скористаюсь) хоча сама не пишу, надсилаю мамі) а потім перевіряю, чи вивчила вона мат частину)))
дякую за те що додали граней (знаь) в мій мозок)))) і він все більше і більше набирає об'ему))). Важлива інфа , сподіваюсь я відвисну і таки почну писати), бо вроді ідея є , ат все інше хаос. Вимальовується конструкція тексту
Все круто з розбором ситуації, якби не пласкі жарти й кривляння, котрі відштовхують..але інформація в цілому дуже цікава та корисна як і оформлення. Зі звуком також все вогінь. Удачі та наснаги на подальші відео:)
@@Roman_H7 вважаю, що автору корисно побачити різну думку та реакцію на власну роботу. Тому, ви тримайтесь за свій колір фломастера, а я буду триматись за свій і всім буде добре, гарного дня:)
Річі з Intruders 2014 (міні-серіал за однойменною книгою) ніби не надто глибокий персонаж (наволоч, що усвідомлює свою наволочність, але дещо без власної волі, щоб технічно бути цікавим героєм). Але! Кожна сцена з ним це частинка його сприйняття, його мікро-рішення, його реакція на, по суті, не важливі речі. Чого вартує сцена, де він звернув увагу (це без спойлерів) саме обгортку скітлс (або щось схоже на скітлс). Ніби ні про що, але у тому контексті насправді багато Така собі глибина за кадром. Можливо, повністю ця глибина є у книзі, але її не переклали українською
Влад, поздравляю с новосельем в новой студии! Надеюсь, что еще много интересного все увидят, услышат и поймут в новых интересных роликах. Наслаждаюсь каждым новым выпуском и с нетерпением жду новые. Спасибо!
Осьо надибала відео лише 2 роки по тому як вийшло. Щодо навали персонажів, сторітеллінгу, експозиції та ще багато чого - подивись-но аніме "Baccano!". Протирічить багатьом елементирним правилам, як-от хоча би тому, що ти кажеш про персонажів. Але шанується поціновувачами класики, має високу оцінку, тощо. Досить цікаве явище - успіх "Baccano!" для мене є феноменом, бо мені важко було дивитись саме через оті типові косяки. Цікаво, що ти скажеш.
Клас, щойно зрозуміла, що героїня одного роману вже в третьому розділі пішла в туалет, а іншого мені капєц яка не цікава, а розкриється вона лише на середині книги :))))
@@vladstoryteller та ну нє... це було серед лісу. Сімнадцяте сторіччя. А панна взагалі вперше за межами замку, ще й в компанії двох молодиків. Капєц яке все об'ємне, аж страшно! 😂
А хтось помітив як Влад філігранно та хитро примусив усіх глядачів уважно слухати своє відео, зсилаючись на ніби-то вмираючий мікрофон? :) Так і уявляю собі статуетку білої мавпочки десь там у куточку ;)
Або ці люди здаються вам такими через вашу до них нецікавість. А от коли деякі з них приходять до психолога… Але деякі, так, навіть у психолога залишаються пласкими - якщо рівень усвідомлення у них на рівні табуретки. Нерідко в них або «проста так палучілась» (якось їхні руки «САМІ» зробили що зробили), або «НІХТО так не робить» чи «УСІ так живуть», ще й нерідко покрите магічним мисленням чи очікуванням дива. Але часто саме через них відбуваються навколишні події (хоч вони і заперечують свою роль). Історії з насильством часто включають таких персонажів - хоч у якості антагоніста, хоч у якості свідомого чи несвідомого його поплічника.
Дякую Вам за відео! Як раз закінчую сюжетну частину і в першому редагуванні надаю персонажам "об'єму". Поради завжди чудові та дуже цінні! Нова студія незвична - трохи нагадує про офіс та зменшує лам... 😳 Це що було?? Спайк Спігель з "Ковбою Бібопа"? Ви б ще "Ван Піса" згадали..😓
Прикьад поаского головногр героя - Гаррі Поттер або Аліса в країні чудес. Чому це добре працює? 1. Навколо сладний божевільний світ, який треба подати читачу/глядачу в доступній формі. Персонаж має бути пласким та досить недописаним, щоб легше асоціювати себе із персонажем. 2. Складний божевільний світ - це і є головний персонаж твору (накшталт фільму "1917") персонажі прості та пласкі для того, щоб не відволікати саме від всесвіту ( дієво для "Mad Max", тих же аліс а гарі поттерів
Нова студія однозначно супер, я тут краще книжки роздивився) Десь маю "Роботів Світанку" Азімова тої самої серії, що "Абсолютна зброя" Роберта Шеклі у Вас
Або навпаки в божевільному і сили нерівні - не витягує герой проти дійсності. Достатньо згадати Совєтський Союз - хто тоді тільки не тицяв в совєтську біологічну сірість. Власне, саме це стає фоном в описах тоталітаризму. Той же «1984» Джорджа Оруела це використовує. Хоча… Ви праві - ті світи пласкі. І водночас божевільні.
@@УлянаБаландаМожу судити лише з лекцій. На практичних заняттях не була. Лекції довгі, а корисної інформації дрібка. І не всі лектори, які є хорошими письменниками, редакторами, критиками, є апріорі гарними вчителями. Хотілось більшої структурованості, а не реклами своїх книжок.
@@Hanna-zd3zf на жаль, я стикався з таким... Що сказати, я сподіваюся, із часом курси будуть якусь конкретну програму закладати, а не просто запрошувати письменників "щось там розповісти". Щоправда, про Літосвіту в мене точної інформації немає.
Мабуть Влад забув, тож я сам: Тут така справа - Сергій Притула готує новий випуск про українські ютюб канали. Отже, закликаю всіх підписників піти на канал Притули, в розділ спільнота і написати там коментар про Влада Сторітелера. Я точно це зроблю але мене одного мало )
@@vladstoryteller Дату виходу його відео я не знаю. Може він вже зняв і монтує? А може ще є тиждень або два? Але то таке. Якщо не цього, то наступного разу. Головне - регулярність і буде щастя Вам і нам, Вашим підписникам )
Дякую за відео. Але ж Владе, ти вступив на темний шлях анімешника. Доречі ідея для рубрики: розбір персонажів чи сюжету і тд... по відомих фільмах, книгах, ігор і ....аніме.
Ви мені нагадали, як я матюкався, коли приблюрював футболку на всьому відео, бо вона стробила сильно... Більше я з одягом не експерементував так жорстко)
Арч Клеменс. Плаский, як млинець, добрий, як Сатана, має в вестернах дві функції - хтось має бути кровожерливим вухорізом-шизиком. І на його фоні навіть його командир Андерсон ще нормальний та навіть вміє читати (іноді ще додається третя функція Арча - ото Андерсон завів собачку, а вона в нього вмерла. То він собі отаку кусачу людину завів. Кусачу в прямому розумінні.). Пласкіше персонажа в вестернах я не знаю.
Для епізодичного персонажа вистачить кількох яскравих або клішованих художніх деталей. "Дебела касирка жбурнула картоплю на ваги і басом гарикнула: "Пакет братимете?"" Або: "Продавчиня ніжно кліпнула віями і промуркотіла: "Що вас цікавить?" (Взагалі, до чого тут погода? Перше речення має відображати професійну діяльність, а далі балакайте про що хочте) "У сусіда була блідо-коричнева бородавка на правій щоці, що нагадувала пророслий з грибниці опеньок".
На моменті про об*ємність всіх другорядних персонажів згадала "Колонію" Кідрука. Там передісторія дається ледве не кожному персонажу, що виникає на сторінках. Я втомилась все запам*ятовувати, гадаючи, чи те знадобиться надалі, і кинула читати.
Наскільки я розумію, реклама завжди якимось чином персоналізована. Щось показують всім українцям, щось українським чоловікам певного віку, щось вам. Просто різні ступені таргетування можуть бути.
Цікаве відео. Піду подивлюся на своїх персонажів трохи з іншого боку) І питання не по темі: Владе, я помітила у ваших відео, що весь час поправляєте окуляри середнім пальцем... і це просто сила звички чи ви хочете цим щось сказати?😅
Я не можу сказати, не читаючи) Питання в тому, чи треба вам, щоб вона спочатку здавалася якщо не пласкою, то "звичайною", а потім, після передісторії раптом стала об'ємною/цікавою? Хороший прийом, втім, якщо ви його запланували, а не просто так робите.
У "Сім невдалих..." здається, не було "злодія, який нелогічний та веде себе як ідіот, бо симпатичному герою та його прибічникам треба забезпечити пригоди та шаблепочухан". Просто мені здається, що значення антагоніста як елемента у тексті часто недооцінюють.
Владе, а таке питання, чому добра Історія і правдива, а виглядає, як кортонна? Ось на каналі wild Fox, який я дуже люблю виходить зараз серіал короткометражка на дуже важливу тему, що робити, коли знайшов скарб? І Історія правдива і археологів грають археологи. І я їм страшенно вдячна, що вони його роблять, і ніби все добре, але чомусь виглядає "картонно". Чому? Серіал називається Знахідка Олени. На каналі Wild Fox це останні 5 відео зараз.
Зараз пишу... ну, скажімо фанфік (не скромно заявляю, що намагюсь його зробити кращім за оригінал та мрію, що він стане класикою літератури) де дуже люблю вигадувати, чи не кожному, другорядному герою свої передісторії, та з'являєтся бажання зробити їх більш важливими для сюжету в майбутньому. На щастя в мене є брати, які мене вчасно можуть зупинити. Я там ввів двух огидних-гротескних гопників із яскравою зовнішністю, які з'явились в двох сценах. Звісно, мені одразу захотілось вигадати їм драматичну передісторію (ну, насправді вона є... однак, краще, залишится в уяві). Я хотів їх згадувати і надалі в сюжеті, однак мої брати застерегли мене, що так вони втратять увесь комізм та значущість саме в цих двох сценах (вони мали показати друга протагоніста із гіршої сторони).
«Підставка» - саме так я, як читач, вперше висловилась про всіх жіночих персонажів Драйзера з його знаменитої трилогії «Фінансист» - «Титан» - «Стоїк» (так увесь час плювалася, що запамʼятала). Цікаво, що ви зараз так само назвали подібних персонажів. Склалося враження, що Драйзер був цнотником і жінок бачив лише на заходах і те здалеку. Цікаво описана лише фінансова і ділова тематика. Мабуть, тому що Драйзер був журналістом. Але таке враження, що він отримав гроші за звеличення і романтизацію головного персонажа і його останньої жінки, побудувавши їх на знеціненні персонажів, оточуючих головного у побуті, впритул до тієї, останньої. Якщо жінки і гідні - то завжди якісь далекі, овіяні соціальним ореолом виключності. (Ні, ну, зрозуміло, що нарцис дав нарцисічне завдання - але де тут участь ПИСЬМЕННИКА? Чому раптом письменник виступив в ролі тупувато‐прямолінійного піарщика?) {Спойлер} І навіть остання - «ідеальна» жінка: вона ж ідеальна лише через стосунки з головним героєм (як і кожна до неї на початках) і через те, що він помер раніше, ніж встиг знецінити і її. Краще б Драйзер писав цю історію репортажем, без художньої і романтичної складової - вони в Драйзера жахливі. Лише в кінці я потішилася - коли наші погляди на релігійні основи в Індії співпали повністю.
Презентація персонажа, що випав зі стелі - ідеальна! 🤣😂
А якщо цю сцену напишете, вам скажуть, що так не буває)
"На пласкому спати - саме те" ))))
Дякуємо за завипуск! Ніколи не зважав на недоліки у ваших відео, занадто уважно вслуховуюсь у поради!
О! І я про те :-)
Дякую за корисне відео! Помітила, що кожне додаткове поглиблення характерів другорядних персонажів призводить до їхнього безсовісного втручання в історію. Тож пласкі персонажі не менш важливі за об'ємних.
Мої компліменти новій студії. Дуже гарно :)
Я скажу так: деяким другорядним персонажам я навіть ім'я не придумаю, бо це надто кропітка для мене праця, яка потягне за собою довгий аналіз його характера, чому він названий саме так, і так далі і тому подібне.
@@AstasiiaMowe о, та ви, я бачу, прямо як я упорюєтеся в деталях))
Студія дуже рада!)
Доречі помітила, що одна з причин, чому я інколи ненавиджу свій улюблений роман у тому, що надто багато часу приділяється не те що другорядним, а епізодичним, що з'являються лише на один розділ, героям.
Навіщо мені знати історію якогось-там пацана з далекої планети, якщо він існує лише для того щоб його вбив інший другорядний і малозначний для історії персонаж, ім'я якого мені навіть лінь пам'ятати?
@@vladstoryteller та ні, просто з назвами туго, а якщо якусь назву чи ім'я вже дала, то треба пояснити чому. Зрозуміла, що мені легше не називати таких героїв. Просто касир, пілот, механік, якщо це необхідно, то простеньке, нічого не значуще ім'я, по типу механік Боб, і на тому все.
Дякую, дуже цікаво!
P.S. Проблем зі звуком не помітив, хоча може просто не звернув уваги.
Дуже радий чути! Значить, я не дарма кожне аудіо викручував з еквалайзером...
Супер! І студія, і брутальність, і контент!
Пласких персонажів у мене не було, а от однотипна манера спілкування - так. Іноді ,сладалося враження, що говорить одна людина, з поправкою на родові закінчення).
Дякую за змістовне відео))
Я би не сказав, що це обов'язково мінус. Питання в тому, на чому саме акцент в історії. Якщо не на персонажах, то най буде. Он як в Артура Кларка часто, приміром.
Якщо персонажі належать до однакового кола - не бачу в цьому мінусу. Наприклад, розмова двох одногрупників чи двох ІТшників. Мінус - це якщо малограмотна сільська баба розмовляє з професором філософії - а фіг відрізниш
@@vladstoryteller я якраз читала книгу, де безграмотна сибірячка і директор школи абсолютно однаково говорять. Це геть ненормально
@@vladstorytellerА чи може бути акцент історії і на персонажах і на навколишній світ. Наприклад є в нас такий початок історії: Є головний герой який спокійно живе в нашому світі, і раптом, зненацька, відбувається подія яка переносе головного героя в невідомий йому світ (так це схоже на ісекай з аніме) і далі по задумці головний герой знаходить ще людей які як і він попали сюди і постраждали від цього світу, і вже з ними виживає і дізнається більше про цей страшний небезпечний і гарний світ.
В мене також в цій історії є ще одна проблема: це плаский головний герой (якого не знаю як змінити вже) і глибокий/об'ємний/продуманий другорядний герой, який має цікаву історію, характер, вигляд, мотивацію. І мені він подобається.
Я хочу щось змінити в головному герої, але я не знаю що саме?
Покемони відео Влада яких я зловив:
- Письменник із питаннями
- Філософ із вином + Денис
- Самозакоханий Целестій
- Сірий критик
- Власне сам Влад
Перший то письменник-початківець Олежка)
Свіженьке відео. Дякую
Відео вийшло: пласкі жарти вступили в чат
Пхахаха)))
Дуже цікаво було відвідати до Тогошній етер! Дякую, дуже дотепно і аналітично!
Влад дивиться аніме, але і аніме блогери дивляться Влада...
До цього відео пасують такі непласкі випуски:
▶ Сім невдалих персонажів, які зіпсують вашу історію
ruclips.net/video/pCBDAod-DHE/видео.html
▶ «Коло історії» для побудови сюжету
ruclips.net/video/Uc1VJBewufg/видео.html
▶ Як прив'язати читача до вашого героя
ruclips.net/video/sVigPC5mD44/видео.html
Референс на аніме і правда був дуже раптовим :D
Бо я дійсно раптом згадав Енді, коли писав сценарій))
Про діалоги класна думка. Особливо якщо тобі легше говорити мовою дії або експозиції, ніж просто заставити двох героїв сісти і побалакати. Також помітила, що якщо це розмова двох важливих персонажів, то частіше за все я використовую різницю цінностей та характерів. Наприклад у діалозі двох друзів, один з яких замкнутий, але цілеспрямований, а другий досить колючий на язик, але при цьому саможертовний навіть не потрібно пояснення хто говорить - це і так добре видно.
Ага, так і має бути. Але вони у тебе в голові можуть бути різними, а для читача - одне і те саме. Складно подивитися на це свіжим поглядом.
@@vladstoryteller для цього і є бетарідери, й спільнота букнет-авторів) здається відсилання їм "заточок пера" робить мене мазохістом, але і кращим автором також.
Чудовий, чудовий, чудовий канал! Дуже дякую за вашу роботу та творчий підхід до відео!
Ааааа, то це студія нова, а я то думаю, шо не так)
коментар на підтримку українського ютубу і заклик до збільшення кількості аніме на каналі!😁
З новою студією!!!)
Дякую за файне відео! Те, що треба)
Дякую за новий випуск! Нещодавно дивився фільм Душа, неймовірно сподобався. Як завжди у Піксар гарна історія та чудові персонажі. Якось вичитав, що вони завжди ставлять в першу чергу на хорошу історію. Було б чудово побачити у Вас розбір їх історій, як Ви тоді про Голлівуд робили.
Дяка за ідею, цікаво, що я думав про це)
@@vladstoryteller О, це чудово!)
чудове відео😜
Ох, трясця, саме тому я працюватиму над бідолашною книжкою ще років зо три. Мусила переписати ВСЕ, що мала, аж до сьомого розділу (а розділи у мене довгі), й додати туди купу потрібних деталей. Є персонажі, яких я переписала від голови до п'ят, причому вони важливі і другорядні водночас, отож передавати куті меду теж не можна... Одного персонажа вписала просто задля того, щоб додати ще одного, його наймолодшого сина (бо татуньо на фоні має підкреслювати синові риси). Одне слово, це ще справді надовго, тим паче, що я ще й зараз не маю компа й пишу тільки від руки. Так от, до чого я п'ю: мій оповідач (оповідач, Карле!) раніше був пласкіший за аркуш фольги. Отої, знаєте, для загортання страв, що її розкочуєш, а вона, скотиняка така, рветься від найлегшого дотику. А чому це сталося? А тому, що все почалося з оповідання на п'ять сторінок А4, де оповідач мав подохнути собачою смертю, бо його образ мені навіяв своєю поведінкою колишній (бодай йому всячина!). Так поява і зникнення в моєму житті одного телепня (він справді телепень, це я зараз анітрохи не перебільшую) ледь не зіпсувала крутезної історії. Сказитися можна, я зустрічалася з абсолютно пласким чуваком!
До речі, варто обговорити вплив на розвиток історії чуваків довкола автора, якщо цієї теми ще не було. А заодно трішки посмішу добрих людей. Коли переписувала текст, то врізноманітнювала мовлення. Вони там чимало лаються, бо армія, постарокаліпсис, кранти екології - ну, все як має бути. Й от я помітила, що в першій версії лайка з використанням слова "трясця" й чимось із нею пов'язаним забирає собі майже сімдесят відсотків лайливого тексту... А сталося це тому, що це - моя улюблена лайка. Тож мусила вдатися до того, чим сама не користуюся, зі згадуванням усілякої рогатої гидоти, випорожнень і прокльонів. Добре принаймні, що у мене там є аж два народи, які походять від аналога місцевих українців. У них традиційні українські прокльони звучать цілком природньо!;)))
Про аніме вогінь) шутєйка залетіла)
дякую за контент!
надихаюся все більше з кожним відео :)
треба більше Влада Шурупокрутера)))
Дякую! Дуже цікаво і, сподіваюсь, не пропущу повз вуха і в майбутньому скористаюсь) хоча сама не пишу, надсилаю мамі) а потім перевіряю, чи вивчила вона мат частину)))
Воу, я відразу відчув відповідальність... Ви їй екзамен влаштовуєте?
Ніт) просто вимагаю короткий переказ))
дякую за те що додали граней (знаь) в мій мозок)))) і він все більше і більше набирає об'ему))). Важлива інфа , сподіваюсь я відвисну і таки почну писати), бо вроді ідея є , ат все інше хаос. Вимальовується конструкція тексту
О, це найцікавіший етап. Це коли почнете писати, буде біль та розчарування, а поки все класно...
@@vladstoryteller бду і надалі дивитись ваш контет))). розмістила у себе в фб посилання на ваш канал)
Все круто з розбором ситуації, якби не пласкі жарти й кривляння, котрі відштовхують..але інформація в цілому дуже цікава та корисна як і оформлення. Зі звуком також все вогінь. Удачі та наснаги на подальші відео:)
Тут вся справа у фломастерах, які різні на смак. Особисто мені, подобається гумор та іронічна манера подачі, які Ви назвали пласким кривлянням )
@@Roman_H7 вважаю, що автору корисно побачити різну думку та реакцію на власну роботу. Тому, ви тримайтесь за свій колір фломастера, а я буду триматись за свій і всім буде добре, гарного дня:)
Дякую за фідбек! Це я ще не всі жарти залишаю...)
@@vladstoryteller підписалась й буду стежити далі, ідея крута й дуже тішить, що українською! Дякую за роботу:)
@@vladstoryteller може робити спеціальні відео з вирізаними жартами й невдалими дублями? Ну, я б подивилася.
Річі з Intruders 2014 (міні-серіал за однойменною книгою) ніби не надто глибокий персонаж (наволоч, що усвідомлює свою наволочність, але дещо без власної волі, щоб технічно бути цікавим героєм). Але! Кожна сцена з ним це частинка його сприйняття, його мікро-рішення, його реакція на, по суті, не важливі речі. Чого вартує сцена, де він звернув увагу (це без спойлерів) саме обгортку скітлс (або щось схоже на скітлс). Ніби ні про що, але у тому контексті насправді багато
Така собі глибина за кадром. Можливо, повністю ця глибина є у книзі, але її не переклали українською
Цікаво) я так розумію, ви зараз ідете крізь кролячу нору з моїм контентом?
@@vladstoryteller важко сказати, чи веде кудись кроляча нора, але дивитись вас та рефлексувати одне задоволення
Дякую за корисний випуск! Чесно, хочеться частіше бачити нові випуски!
А мені - спати трохи більше)) дякую
Якщо серйозно, з моїм навантаженням зараз це анріал (
@@vladstoryteller тоді добре, що хоч так! Вже чудово.
Дякую за вашу працю!
Влад, поздравляю с новосельем в новой студии! Надеюсь, что еще много интересного все увидят, услышат и поймут в новых интересных роликах. Наслаждаюсь каждым новым выпуском и с нетерпением жду новые. Спасибо!
Осьо надибала відео лише 2 роки по тому як вийшло. Щодо навали персонажів, сторітеллінгу, експозиції та ще багато чого - подивись-но аніме "Baccano!". Протирічить багатьом елементирним правилам, як-от хоча би тому, що ти кажеш про персонажів. Але шанується поціновувачами класики, має високу оцінку, тощо. Досить цікаве явище - успіх "Baccano!" для мене є феноменом, бо мені важко було дивитись саме через оті типові косяки. Цікаво, що ти скажеш.
Клас, щойно зрозуміла, що героїня одного роману вже в третьому розділі пішла в туалет, а іншого мені капєц яка не цікава, а розкриється вона лише на середині книги :))))
... пішла в туалет, а там замість унітаза пласке "очко", на яке ногами ставати...
Оце горор!
@@vladstoryteller та ну нє... це було серед лісу. Сімнадцяте сторіччя. А панна взагалі вперше за межами замку, ще й в компанії двох молодиків. Капєц яке все об'ємне, аж страшно! 😂
@@NataliyaDovhopol огооо, та це майже порно!
@@vladstoryteller тссс, не кажіть моєму видавцеві, це дитяча книжка!
@@NataliyaDovhopol а яка мета "туалетної" теми? Діти до того, як почати читати її не знали, що люди ходять в туалет?
А хтось помітив як Влад філігранно та хитро примусив усіх глядачів уважно слухати своє відео, зсилаючись на ніби-то вмираючий мікрофон? :) Так і уявляю собі статуетку білої мавпочки десь там у куточку ;)
Що?) Якої білої мавпочки?))
А ви увімкніть початок відео, а потім відразу там де про Голмса, наприклад. І почуєте, як то кажуть, різницю...
@@vladstoryteller напевно, в дитинстві якийсь скажений ведмідь зробив щось погане з моїми вухами, бо я не дуже чую різницю у цих епізодах :)
@@vladstoryteller я про мавпочку Ходжі Насреддіна :)
@@Yuriy_Markush аааааааа
В чому біда: навколо, в реальному житті, стільки пласких однотипних людей, що як напишеш красивих героїв - тобі закинуть "не вірю!"
Хочеться думати, що це не так... Але, скоріше за все, ви праві)
Або ці люди здаються вам такими через вашу до них нецікавість. А от коли деякі з них приходять до психолога…
Але деякі, так, навіть у психолога залишаються пласкими - якщо рівень усвідомлення у них на рівні табуретки. Нерідко в них або «проста так палучілась» (якось їхні руки «САМІ» зробили що зробили), або «НІХТО так не робить» чи «УСІ так живуть», ще й нерідко покрите магічним мисленням чи очікуванням дива.
Але часто саме через них відбуваються навколишні події (хоч вони і заперечують свою роль). Історії з насильством часто включають таких персонажів - хоч у якості антагоніста, хоч у якості свідомого чи несвідомого його поплічника.
Дякую Вам за відео! Як раз закінчую сюжетну частину і в першому редагуванні надаю персонажам "об'єму". Поради завжди чудові та дуже цінні!
Нова студія незвична - трохи нагадує про офіс та зменшує лам... 😳 Це що було?? Спайк Спігель з "Ковбою Бібопа"? Ви б ще "Ван Піса" згадали..😓
Той момент коли просто слухаєш відос, займаючись своїми справами і раптом чуєш про ✨Ейфорію✨
У мене новий улюблений аніме-блогер!
Ніііі, я просто повз проходив ))
@@vladstoryteller пізно!
Спасибо вам за ваш труд. Украинский канал на подобную тему действительно большая редкость, тем более такой качественный!
Спасибі)
Прикьад поаского головногр героя - Гаррі Поттер або Аліса в країні чудес.
Чому це добре працює?
1. Навколо сладний божевільний світ, який треба подати читачу/глядачу в доступній формі. Персонаж має бути пласким та досить недописаним, щоб легше асоціювати себе із персонажем.
2. Складний божевільний світ - це і є головний персонаж твору (накшталт фільму "1917") персонажі прості та пласкі для того, щоб не відволікати саме від всесвіту ( дієво для "Mad Max", тих же аліс а гарі поттерів
твої відео заставляють мій мозок дуже багато думати про сюжети і за чого в мене болить голова
Співчуваю (
Нова студія однозначно супер, я тут краще книжки роздивився) Десь маю "Роботів Світанку" Азімова тої самої серії, що "Абсолютна зброя" Роберта Шеклі у Вас
Всраті обкладинки фантастики - як без них)
@@vladstoryteller)
Мабуть пласкі герої живуть на пласкому світі... Дякую за ролик.
Або навпаки в божевільному і сили нерівні - не витягує герой проти дійсності.
Достатньо згадати Совєтський Союз - хто тоді тільки не тицяв в совєтську біологічну сірість. Власне, саме це стає фоном в описах тоталітаризму. Той же «1984» Джорджа Оруела це використовує.
Хоча… Ви праві - ті світи пласкі. І водночас божевільні.
Підтримую коментарем
Підтримую коментарем
Підтримую коментарем
Підтримую коментарем
Де ПРАПОР? Я дивився лише через нього! Якщо не буде герба та прапора України я напишу в СБУ!
(((( прапор завше зі мною, тільки не знаю в якій коробці... Не пишіть до СБУ, будь ласочка!
)))
Влад дає більше ніж лекції "Літосвіти"
Справді? Можете розказати детальніше, будь ласка. Я задумуюся над тим щоб взяти курс літосвіти і ви мені дуже допоможете. Дякую❤️
@@УлянаБаландаМожу судити лише з лекцій. На практичних заняттях не була. Лекції довгі, а корисної інформації дрібка. І не всі лектори, які є хорошими письменниками, редакторами, критиками, є апріорі гарними вчителями. Хотілось більшої структурованості, а не реклами своїх книжок.
@@Hanna-zd3zf на жаль, я стикався з таким... Що сказати, я сподіваюся, із часом курси будуть якусь конкретну програму закладати, а не просто запрошувати письменників "щось там розповісти".
Щоправда, про Літосвіту в мене точної інформації немає.
Клас😊🎉
Мабуть Влад забув, тож я сам:
Тут така справа - Сергій Притула готує новий випуск про українські ютюб канали. Отже, закликаю всіх підписників піти на канал Притули, в розділ спільнота і написати там коментар про Влада Сторітелера.
Я точно це зроблю але мене одного мало )
Дякую, колего, я не забув, просто не хочу цими закликами перекривати вихід відео :) який там дедлайн? До якої дати він збирає рекомендації?
@@vladstoryteller
Дату виходу його відео я не знаю. Може він вже зняв і монтує? А може ще є тиждень або два? Але то таке.
Якщо не цього, то наступного разу.
Головне - регулярність і буде щастя Вам і нам, Вашим підписникам )
@@Roman_H7 а я регулярний!) Просто часто не можу випускати, бо не хочу вигоріти й потім півроку нічо не робити
Не мовчАзний, а мовчазнИй!))
Дякую, відмічу собі... Десь чув неправильно та запам'ятав.
@@vladstoryteller , ми постійно вчимося)) 😉
Потрібно збільшити глибину різко зображуваного простору
Дякую за відео.
Але ж Владе, ти вступив на темний шлях анімешника. Доречі ідея для рубрики: розбір персонажів чи сюжету і тд... по відомих фільмах, книгах, ігор і ....аніме.
персонаж з реплікою "Але ж Владе..." у футболці з написом "Але ж Владе..." 🤣🤣🤣
У відео про пласких персонажів вставити царя пласких персонажів (на 6:50)? Дуже доречно!
"Дякую, дуже дякую" (с)
))))) ржу))))) а да, там невимовна глибина плоскості
Студія нічого так) Хотілося б трохи відсунутися від стніи, щоб кадр був глибшим. І можливо кілька Едісонових ламп на поличку;)
Можливо, можливо... пошукаю варіанти. Дякую за пораду.
Дякуємо, дуже інформативно і водночас весело, як завжди. Лайк 🙂👍
Ви мені нагадали, як я матюкався, коли приблюрював футболку на всьому відео, бо вона стробила сильно... Більше я з одягом не експерементував так жорстко)
Сорочка.jpeg -- надягнено)
А мені минула студія більше подобалась
Ну, може інший блогер туди заселиться та буде щось знімати))) Я дам вам знати, якщо що
@@vladstoryteller Пх, дякую)
Чекаємо
8:06 ахах, схоже я плаский персонаж)
Коментар в підтримку корисного для письменниць та писунів, контенту.
Воу, ви щойно новий вступ для мене придумали...
Шановні писуни та писункині! 🤪
@@vladstoryteller до кожного і кожної слова та словчині по фемінітиву. Алюмінь
Влад: - персонаж не може складатися лише з однієї мотивації!
Вбивця Гоблінів: - Ти сказав гоблінів? Де гобліни!?
(Ті хто дивився зрозуміють)
Взагалі-то,мовчазного бурильника можна цікаво обіграти,особливо в якомусь гумористичному контексті.Або в горорному)
Звичайно, то був просто прямолінійний наочний приклад)
Арч Клеменс. Плаский, як млинець, добрий, як Сатана, має в вестернах дві функції - хтось має бути кровожерливим вухорізом-шизиком. І на його фоні навіть його командир Андерсон ще нормальний та навіть вміє читати (іноді ще додається третя функція Арча - ото Андерсон завів собачку, а вона в нього вмерла. То він собі отаку кусачу людину завів. Кусачу в прямому розумінні.). Пласкіше персонажа в вестернах я не знаю.
Цікавий аналіз) А хіба ж це не реальна людина, до речі?
@@vladstoryteller Ви друга людина, яка знає про реального Арча Клеменса. Моє вам шанування. Так, був такий партизан і бандит з Міссурі.
@@LimpAnarchist Боюся, це не я, а пошукові алгоритми, які знають все))
Для епізодичного персонажа вистачить кількох яскравих або клішованих художніх деталей.
"Дебела касирка жбурнула картоплю на ваги і басом гарикнула: "Пакет братимете?""
Або:
"Продавчиня ніжно кліпнула віями і промуркотіла: "Що вас цікавить?"
(Взагалі, до чого тут погода? Перше речення має відображати професійну діяльність, а далі балакайте про що хочте)
"У сусіда була блідо-коричнева бородавка на правій щоці, що нагадувала пророслий з грибниці опеньок".
Камінь для порятунку котика? Хитрий спосіб прив'язати глядача до Влада!:)
Ну все, розкусили))
+ на мікрофон :)!
Пане Віталію!
Ви що, змушуєте мене вперше в житті використати на Розетці сортування "від найбільшої ціни до найменшої", а не навпаки?!
@@vladstoryteller Якісний звук - це дуже важливо для такої роботи :)))
@@vitaliirychok2132 Дякую! Подивлюся нарешті великі мікрофони, тре подумати, де і як його закріпити. Або петлю більш якісну.
На моменті про об*ємність всіх другорядних персонажів згадала "Колонію" Кідрука. Там передісторія дається ледве не кожному персонажу, що виникає на сторінках. Я втомилась все запам*ятовувати, гадаючи, чи те знадобиться надалі, і кинула читати.
Бо в нього ще проблеми з експозицією
Тепер головне не наплутати: плаский животик - об'ємні персонажі! (Плаский жарт-коментар для розвитку каналу).
))) дуже злободенно, колего
Чудова зміна образів. Навіть, якщо фішка звідкись злизана, її реалізація дуже професійна. "Трикутник Лєнцева"? :)
Любооовний 😉😉😉
І потім, ви як творча людина маєте розуміти, що ніколи не треба казати, що щось "злизано".
Це "творче переосмислення"! Не в даному випадку, а взагалі)
@@vladstoryteller, згоден, не варто було так тупо по цікаву сценарну й артестичну реалізацію.
@@sergijbondarenko716 ой, розслабьтеся, я жартую 😉
Скажіть, будь ласка, а від чого залежить реклама на Ютубі? Зокрема на Вашому каналі :) Тобто це всім приходить реклама вебінарів, чи саме мені? :)
Наскільки я розумію, реклама завжди якимось чином персоналізована. Щось показують всім українцям, щось українським чоловікам певного віку, щось вам. Просто різні ступені таргетування можуть бути.
"стоп Влад дивиться аніме?" ВХВХВХ
Шурупокрут зробив нашого Влада о'эбним
Якість відео піднялась. Але чому розмита футболка?
Бо стробииииииить
Просто Влад перетворюється на привида...
Якщо у Влада на поличці стоїть книжка «Врятуйте кицьку», то він через якийсь час зробить про неї відео
Вже є про 10 жанрів Снайдера: ruclips.net/video/nlEWvfBQ4ag/видео.html
Цікаве відео. Піду подивлюся на своїх персонажів трохи з іншого боку)
І питання не по темі: Владе, я помітила у ваших відео, що весь час поправляєте окуляри середнім пальцем... і це просто сила звички чи ви хочете цим щось сказати?😅
Ну це завжди саркастичні моменти))) самі подумайте))
@@vladstoryteller 😅 так і знала, що це непросто так.
є у мене такий сусід. Так він мене боїться теж.
Плоский комент до плоских персонажів. _
Англійські книжки про Гаррі Поттера?))
То не мої! Підкинули!
@@vladstoryteller , підкинули ваші руки?)) 😏😉
Невже сучасний британський Шерлок теж такий?
Я нещодавно подивився відео, де його критикують як Марті Ст'ю... Але я вам його не скину, щоби не бентежити)
Та знаю ,я знаю, що він Марті Ст 'ю! Але ж який харизматичний і гарненький! Кучерява розумна видра!
Відео круте, але... Що з футболкою/рубашкою/кофтою/янерозбираюсьвційчастиніодягу?...
Вона стробила, довелося накладати легкий блюр-фільтр) більше я подібної помилки не припускався
@@vladstoryteller Аа-а тепер зрозуміло
А ще сьогоднішній день дозволив мені подумати, що може варто щось таки написати.
А якщо моя персонажка спочатку здається просто нарциссичною, а потім завдяки передісторії вона стає більш зрозумілою, вона пласка? (Є другорядною).
Я не можу сказати, не читаючи) Питання в тому, чи треба вам, щоб вона спочатку здавалася якщо не пласкою, то "звичайною", а потім, після передісторії раптом стала об'ємною/цікавою? Хороший прийом, втім, якщо ви його запланували, а не просто так робите.
Студія непогана, я б трохи повернув камеру, щоб ви опинилися по центру картинки і додав би яскравого теплого світла.
Світло вже трохи змінив із тих пір, дякую) але по центру якось все одно не хочеться
Владе, а чи буде спеціальне відео, присвячене поганцям та антагоністам та типовим помилкам при їх створенні?
Гм, я ніби розбирав дещо цю тему у відео про сім невдалих персонажів...
Вважаєте, окремо треба про це поговорити?
У "Сім невдалих..." здається, не було "злодія, який нелогічний та веде себе як ідіот, бо симпатичному герою та його прибічникам треба забезпечити пригоди та шаблепочухан". Просто мені здається, що значення антагоніста як елемента у тексті часто недооцінюють.
@@natalyatamas7402 Ваша правда. Помічу собі як тему :)
Але ж... стривайте, Влад що, дивиться аніме?
Влад дивиться аніме?!
Страшне!
@@vladstoryteller але не лайкає мої пости про аніме!
@@ivasykus *коситься на алгоритми Фейсбуку
- Які пости?!
А ви дивились аніме "Ю-Гі-О: Дуельні монстри"? 🙂
Ні, лише Бібопа. І Міядзаки трохи.
@@vladstoryteller , а як же "Зошит Смерті" та "Наруто"?((
@@vladstoryteller А ви дивитеся Мандолорця (знаю це не аніме, але якщо якесь згадаю то напишу)
@@davidyagudin1254 Ні Мандолорця, ні Мандалорця не дивився. Не настільки фанатію по ЗВ)
Владе, а таке питання, чому добра Історія і правдива, а виглядає, як кортонна?
Ось на каналі wild Fox, який я дуже люблю виходить зараз серіал короткометражка на дуже важливу тему, що робити, коли знайшов скарб?
І Історія правдива і археологів грають археологи. І я їм страшенно вдячна, що вони його роблять, і ніби все добре, але чомусь виглядає "картонно". Чому?
Серіал називається Знахідка Олени.
На каналі Wild Fox це останні 5 відео зараз.
Мабуть, зроблено за формулами і без натхнення? Типу все правильно, але немає якоїсь іскри...
@@vladstoryteller Ніт. Людям, які брали участь проблеми, які вони показують дійсно болять.
13:27 до цього моменту я думав що ви боїтеся слова "аніме" і намагаєтеся вдавати що його не існує
Я просто не поціновувач жанру)
@@vladstoryteller та я теж не великий поціновувач, але хотілося б почути вашу думку про аніме та мангу в якомусь із наступних випусків.
гобіт Гемінгуей Голмс...
горор!
Зараз пишу... ну, скажімо фанфік (не скромно заявляю, що намагюсь його зробити кращім за оригінал та мрію, що він стане класикою літератури) де дуже люблю вигадувати, чи не кожному, другорядному герою свої передісторії, та з'являєтся бажання зробити їх більш важливими для сюжету в майбутньому. На щастя в мене є брати, які мене вчасно можуть зупинити. Я там ввів двух огидних-гротескних гопників із яскравою зовнішністю, які з'явились в двох сценах. Звісно, мені одразу захотілось вигадати їм драматичну передісторію (ну, насправді вона є... однак, краще, залишится в уяві). Я хотів їх згадувати і надалі в сюжеті, однак мої брати застерегли мене, що так вони втратять увесь комізм та значущість саме в цих двох сценах (вони мали показати друга протагоніста із гіршої сторони).
...ну і де б ви ту передісторію розкривали, якщо в них лише дві сцени було?
@@vladstoryteller я збирався це робити вже потім, через деякий час... В будь якому разі, я вирішив цього не робити
«Підставка» - саме так я, як читач, вперше висловилась про всіх жіночих персонажів Драйзера з його знаменитої трилогії «Фінансист» - «Титан» - «Стоїк» (так увесь час плювалася, що запамʼятала). Цікаво, що ви зараз так само назвали подібних персонажів.
Склалося враження, що Драйзер був цнотником і жінок бачив лише на заходах і те здалеку. Цікаво описана лише фінансова і ділова тематика. Мабуть, тому що Драйзер був журналістом.
Але таке враження, що він отримав гроші за звеличення і романтизацію головного персонажа і його останньої жінки, побудувавши їх на знеціненні персонажів, оточуючих головного у побуті, впритул до тієї, останньої. Якщо жінки і гідні - то завжди якісь далекі, овіяні соціальним ореолом виключності. (Ні, ну, зрозуміло, що нарцис дав нарцисічне завдання - але де тут участь ПИСЬМЕННИКА? Чому раптом письменник виступив в ролі тупувато‐прямолінійного піарщика?)
{Спойлер} І навіть остання - «ідеальна» жінка: вона ж ідеальна лише через стосунки з головним героєм (як і кожна до неї на початках) і через те, що він помер раніше, ніж встиг знецінити і її.
Краще б Драйзер писав цю історію репортажем, без художньої і романтичної складової - вони в Драйзера жахливі. Лише в кінці я потішилася - коли наші погляди на релігійні основи в Індії співпали повністю.