Замовив в Америці манікс з бд1н. Дуже радів, бо пропозиція була досить хороша. Як раз на наступний день дізнався що роблять підробки на максамет і магнакат, пішов детальніше глянути фото того що замовив - і таки виявилося що замовив підробку. Коли вона прийшла вже до мене - я покрутив в руках, поклацав, подивився поближче - і таки реально підробка. До цього я мав оригінальний манікс, але на пінах, і не розбирав особисто саме лайтвейт (але багато бачив розборок). Підробка, як ви і казали, дуже схожа (якщо не ідентична) на оригінал. Але все ж таки гвинти не такі (можна сказати що закручуються не гірше), і основне - більш мʼякий пластик. По фото відрізнити можна тільки по шрифтах, а вживу ще можна по якості пластику.
@@kassabiann яим закінчилась історія, змогли домовитись про повернення коштів? Так, це сумно, є люди, які продають репліки, як репліки, чесний бізнес. Ті, інші - підараси, хто продає репліки як оригінали((.
@@kassabiann перевірити можна візуально по шрифтах, тактильно по міцності пластику. Для цього треба мати оригінал під руками. А от сталь або твердоміром вколоти. Або ніяк. Ориганальна Bd1 там гартована орієнтовно на 59-60. Скло може і не царапати((.
подивиться на клінок в мікроскоп - максамет має структуру у дірках ) це дуже помітно и ще - він іржавіє, особливо на рк. Скло краще царапати верхніим ребром клінка, прекрасно царапає, кінчиком я б не радив. Я багато переточив спайдерівских максаметів, жодного разу не бічив підробки Для заточки у борайда є серия РС як раз для твердих сталей. Єльбори не кращий варіант для таких сталей.
@@MrMarkpon ніяких «дірок» у сталі нема, можливо чи маєте на увазі точковий піттінг, це ржавчина, яка розвивається локально в любій сталі. Так, верхнім ребром, я маю на цьому каналі відео, гляньте, я тестую чотири спайдерко саме так. На окремих ножах обухи скруглені, тому доведеться, за інтересу це зробити, таки вістрям, інших варіантів нема. Ну вам не трапились. Мені трапились. Я про це розповів на відео детально. До цього випадку всі ножові продавани вважали що таких підробок на мексамет нема, тепер знають що є. Про ПС знаю, маю, точу, супер серія. Про ельбори це ви дарма, користуйтесь після 50 і тонше мікрон ельборами, але уже на гібридній чи органічній зваязці і буде вам щастя.
@@Віктор_Мацикур про дірки - буде нагода я Вам покажу мікроскопію максамета, там саме дірки в структурі сталі. І в мене більш 130 (ста тридцяти) єльборів і алмазів на всіх відомих звязках, я свідомо говорю про те, що с твердими сталями, особливо схільними до викрошування, єльбори не роблять нормально, хоч на органиці, хоч на комбінованих звязках. Є нові єльбори KDTU, звязка там на кшалт каучука-полімера, я їх тестую зараз, що точать капризну японію по типу аогамі/широгамі, але то теж не гарантований варіант для того, що крошиться. Бувають виключення, але в цілому, єльбори для залізок більш 65 не зовсім пригодні.
Вікторе, скажіть, серед цих двох продавців з неоригінальними спайдерко, серед них був x-gear? бо хочу купити одну рідкісну модель у цьому магазині, але сталь там звичайна, тож пляшкою оригінальність вже не перевіриш.
@@fhtagn645 ні, це були продавці а не цей магазин. Загалом правило мабуть таке. Пару магазинів працюють офіційно, типу ібіс, хгір чи ствол, вони купують в офіційних дилерів, там можна купувати сміливо. Все решту - може бути підробка, і ніхто про це не знатиме, навіть продавець.
першу купив у телеграм каналі у продавця з рейтингом та репутацією. після того як показав чому його ніж - підробка, він миттєво мені повернув гроші і звернувся по ланцюжку до тих, хто купив цей ніж у першого, що привіз його з США. хлопці довго сперечались щоб розібратись, бо цей ніж кожен вважав оригіналом, док він. не потрапив мені у руки і на заточування. другий продавець - теж дуже відома людина, я купив в нього вже немало ножів, він взагалі коштів не взяв, поки я не переконався що це на жаль теж підробка, яку він купив теж у США. а от третій ніж я купив уже оригінал, і у цього самого продавця. тому висновок - більшість людей часто не підозрює, що американці можуть продавати підробки під виглядом оригіналу. можливо і самі американці не всі знають, що в. них підробка.
@@Віктор_Мацикур а часом не знаєте, брались в америці на якихось амазонах/ібеях чи в магазинах? з такою кількістю китайчини уже готовий переплатити на блейдейчькью якомусь, аби впевненим бути, що не підробка. страшні часи...
@@adadadad8251 конкретно ці даі підробки купувались досвідчентми покцпцями у перевірених продавців сша. Просто рівень підробок росте, з цим треьа рахуватись.
@@Віктор_Мацикур та ясно. досвідчені, перевірені...але рівня reputable dealer чи хороші відгуки на амазонах? я в ці ігри з підробками просто не хочу грати. не азартна людина.
@@adadadad8251 вірно. Я вам описав реальну ситуацію, я не попав на гроші. Але хтось таки на цих двох репліках попав, заплативши як за оригінали. Тому з висновком погоджусь.
Твердість не головний показник, махамет топ на цей час, але є багато але.термічка у всіх свояІ практична складова в порівнянні з ціною і можливістю підтримувати гостроту і розумінням для чого ніж взагалі
@@MOROk32 звісно. Просто якщо говоримо про конкретно цю модель з конкретно цією сталлю - твердість заміряна багатьма ентузіастами, тут питань нема, цей швидкоріз загартований на всю свою міць. Крім того цей ніж пойшов тести по різу канатом у кіясова, і показав найвищий з усіх серійних ножів результат. Тому і до різу питань нема.
А ще китайці можуть робити D2 з термічкою за 61 по Роквелу в певних ситуаціях. Моя репліка відомого ножа теж царапає скло. То ж експрес-метод дійсний, але не остаточний.
@@oleksii_yershov скло шкребе то значить твердий, але не значить що то д2 чи махамет. Лише хім аналіз дає стовідсоткову гарантію. Ми ж маємо розуміти що ціна так завишена на оригіналах лише тому що не потрібно перевіряти склад клину(супер порошок це 80% від ціни) все інше це бренд, гарантія якості, та плашки фрн
@@oleksii_yershov не здивуюсь, якщо вони затермічеть до 61 D2. Але до 69 у Мексамета ніхто поки в світі не дотягнувся на серійних ножах. Я професійно займаюсь заточуванням. Тому відчуваю І бачу різницю в сталях коли там 58,60 чи 62. А про вищі твердості годі і говорити. Не непередаваємі відчуття, точити щось подібне, супертверде. В мене в особистій колекціі біля десятка ножів з дужк високими твердостями. А точив таких -сотню різних.
@@Victorsbzh я не живутна узбережжі, але в мене досить сирий клімат. За місяць поки нічого не трапилось. Крім догляду є така процедура як травлення. Я це сотні разів робив з ножами з вуглецевих сталей. Це знімає проблему майже повністю, якщо знову ж таки, правильно доглядати.
@@user-gh1st2ky8j ні. Два ножі, які продавались як оригінальні - я купував у досвідчених людей, які іх купили як оригінальні, у сша, через ебей. Тому це або американцю продавцю всунули репліку як оригінал. Або він це знав, і продав нашим хлопцям як оригінал.
@@MrViZar покажіть на відео хоча б один ніж з vg10 який шкрябає, бачу ви теж ножоман, думаю вам такі траплялись. 99 відсотків vg10 в світі стоіть на кухонниках і в обкладках. 1 відсоток - фолдери, де 57-59 (це перевірено твердомірами, інфа і таблиці є в інтернеті, в тч на офіц форумі спайдерко тема, спаі виклристовують цю сталь на ендурах, деліках, там 58hrc заміряно). Я професійно займаюсь заточуванням, мінімум 3000 ножів уже заточено руками. Виготовляю ножі. Гартую і міряю твердоміром не на дивані, а в реалі. Тому скажу так. Якщо мова про Максамет - а я тут говорю саме про нього, то оперативно перевірити можна надійно лише шкрябанням, про це і є моє відео.
@@MrViZar так, з реплік не завжди, хоча на кількох я власноручно міняв місцями клинки і руківʼя, наприклад маю в колекціі 560 бенчмейд фрік, на оригінальному клинку - руківʼя від репліки стоіть. Я такого і не говорив, що завжди пудходять, звідки це?). І так, сейдж, нейтів, пара 2 і пара 2, манікс - зараз оці пʼять ножів випускаються/випускались з мексаметом, можливо з часом щось додасться.
@@РоманМенченко в сша 270 дол за новий. Ні. Недоцільно. Він зроблений для кишені, на щодень. Не для важких і нестандартних задач. Є більш вдалі і дешевші моделі. Є взагалі спеціально розроблені моделі для тактичних цілей, з запасом по міцності і розміру. Погугліть «Recon 1”, раджу цей ніж, навіть його репліка буде добрим вибором, а оригінал - тим більше.
@@ВладимирБевх-в4б цікаво що і осьовий, і шайби ним прижаті до лайнерів, і лиска на осьовому, і шайба - все як у оригінала. хоча я мав репліку і на підшипнику, але вона продається за 500 грн і ніхто іі не видає за оригінал.
@@Konstantin_lgua так)). Перший ніж я купував як репліку, знаючи що там підшипники. Ніж сподобався. Тоді я купив один за другим три манікса - оригінала, всі на шайбах і з дистанційними втулками. З трьох «оригіналів» два перші - були репліками
@@Victorsbzh заточувати, гострити, стругати, мантачити, заправляти. Слів українською більше чим одне. Вибирайте те, яке вам до душі)). Лиш би вас розуміли.
@@Віктор_Мацикур на мій погляд, це той випадок, коли можна триматися якомога подалі від сер-сер фєні. Зазвичай, я так і роблю. Бо мова сьогодні це кордон. Але це до слова. Дякую за влог.
@@Victorsbzh згідний збвами повністю. Крім одного. Точити, заточувати - питомі украінські слова, ніякого стосунку до кацапськоі тут нема. Вода камінь точить! Збільшуєм кількість нашого контенту! Дякую за підтримку. Пропонуйте теми для наступних відео.
@@ДмитрийЕременко-к6у поки тиждень не злазить з кишені, працює. Нічого не бачу, ніякоі патини. Дивився американських блогерів, які з мексаметом мають ножі і користуються вже більше року - видно патину, плями тобто, більше нічого фатального нема. Тому якщо прямі руки і протирати насухо клинок після роботи ним - нічого страшного не мало б з ним статись. Але так, корозійна стійкість вкрай низька, тому такий ніж - не для всіх.
Щоб максамет не іржавів, достатньо, після роботи витирати ганчірочкою злегка просоченою балістолом або подібним маслом. Користуюся таким ножем, з 2020 року, і на кишені він щодня, будь-якої пори року та будь-якої погоди. Моя версія не розбірна, ще на заклепках. Не переточував, правив керамічним мусатом, первинна гострота мені не потрібна, робоча повністю влаштовує. Пітинг на клинку є, з одного боку, але він був там спочатку при купівлі в магазині Ібіс, судячи з місця розташування та форми, припускаю, що його не протерли, після огляду. Від мого користування нового пітингу не з'явилося. Купував ніж спеціально для постійної роботи з картоном, пластиком і плівками. Рідше допомагав доопрацювати форму дерев'яних виробів, і кілька разів, довелося розрізати алюмінієві банки.
@@inarob все чітко! одразу зрозуміло, що ви маєте руки з потрібного місця і розуміли, як ніж буде використовуватись. запрошую в свою ножову групу в фейсбуці. "ножі в Тернополі". група відкрита, цікаві люди, багато ножового контенту.
@@АльошаПопович-ъ6с там не сталь. А карбід вольфраму. Тому сталь на серійних ножах найтвердіша - поки мексамет. Зроблять серійну модель з рекс 121 - буде цей рекс, кажуть спайдерко зараз іі запускають в виробнтцтво.
Сама тверда сталь ? То що Ви знаєте про Reх 121, та S 390 ? А скло царапає вже сталь з твердістю від 60 одиниць, від терміста залежить. Скло не показник- давно доведено.
@@ОлександрРівне-э3м ви уважно прослухайте про що я кажу. Повторю. Мексамет на нині - сама тверда сталь на серійних складних ножах. З Рекса 121 серійних ножів ніхто поки не робить. І з S390 теж.
@@ОлександрРівне-э3м з приводу «скло не показник» ще раз прослухайте відео. Я двічі купував репліку, яку мені продавали під видом оригіналу (самі того не знаючи, що це репліка). Прослухайте ще раз і зрозумійте чому я одразу на третьому ножі провів, ще на пошті, тест на склі.
@@BROEDC я тримав в руках за три тижні чотири манікси, три з них репліки. Різниця є, але на кожній репліці одні і ті ж помилки не трапляються, тому тільки на шрифт сподіватись - марно. Я заточувальник. Серце ножа - сталь. Мексамет купують саме за його можливості. От можна зразу іх і перевірити. Хоч брати до уваги треба і шрифти, і замок, і внутрощі, тому погоджусь.
@Viktor_Matsykur кітайці так і не навчилися точно скопіювати шрифт, а якщо на новій пошті перевіряєш ніж , який тобі прислали, ніхто не дозволить шкрябати скляну пляшку або точити, треба швидко визначати по зовнішнім ознакам, шріфт та торкси
@@BROEDCну я шкрябнув на новій пошті, непомітно, це секундне діло. Це ж мексамет)). По торксах у всіх реплік будо все ок. 10 на осьовому, решта на 8. Шрифти - кажу - на трьох репліках на мікрони по різному стояла висота літери Y, не маючи поряд оригінал - непросто це побачити. Але можна, і треба. Тому краще зберегти на телефоні в хорошій якості фото оригінального надпису, і порівняти його.
Невдала модель з дуже неоднозначною сталлю. Такий точно не придбаю. Сталь на ножі не повинна іржавіти. Ми купуємо ножі для комфортного користування, а не для постійного "піклування" про стан клинка. Тим більш коли ось така складається ситуація з автентичністю.
@@gelavski китайці підробляють і нас не питають, більшість відомих і популярних моделей уже мають на себе репліки. Про іржавіння - так, для людини, яка не вміє і не хоче доглядати за сталлю - краще купити з простенькою нержою і користуватись, вуглецеві сталі, а тим більше карбідні монстри та швидкорізи - для тих, хто до них уже доріс. Але у людей смаки різні, задачі теж, тому протневдалу модель ви погарячкували. Потримайте у руках. Поцікавтесь кількістю продаж цієі моделі в світі. Думка може змінитись. Але кожен має право на власну. Мені ніж дуже подобається, працюю ним, не злазить з кишені, замовив ще кастомне руківʼя на нього.
@@RUSNYA_PIDARY ні, я зняв відео для людей, які ПОВНІСТЮ прослухали І ЗРОЗУМІЛИ про що тут. Вам лишилось лиш одне - знатийти нормально затермічену 8хром і показати на відео як вона царапає скло на пляшці. Буду чекати це відео.
Дякую за відео. Дуже цікаво, змістовно і про цьому досить легко.
Прекрасний ніж, дякую у Вас чудові відео, та ще й Українською..😊
@@blao8379 дякую. Одне з завдань - витісняти нашим контентом кацапський. Для цього він має бути якісний. І він має бути.
@@Віктор_Мацикур дякую Вам, щасти.
Замовив в Америці манікс з бд1н. Дуже радів, бо пропозиція була досить хороша. Як раз на наступний день дізнався що роблять підробки на максамет і магнакат, пішов детальніше глянути фото того що замовив - і таки виявилося що замовив підробку. Коли вона прийшла вже до мене - я покрутив в руках, поклацав, подивився поближче - і таки реально підробка. До цього я мав оригінальний манікс, але на пінах, і не розбирав особисто саме лайтвейт (але багато бачив розборок). Підробка, як ви і казали, дуже схожа (якщо не ідентична) на оригінал. Але все ж таки гвинти не такі (можна сказати що закручуються не гірше), і основне - більш мʼякий пластик. По фото відрізнити можна тільки по шрифтах, а вживу ще можна по якості пластику.
@@kassabiann яим закінчилась історія, змогли домовитись про повернення коштів? Так, це сумно, є люди, які продають репліки, як репліки, чесний бізнес. Ті, інші - підараси, хто продає репліки як оригінали((.
@@Віктор_Мацикур продавець сказав що йому іноді кажуть що він продає репліку, запропонував перевірити сталь, але кошти повернув без проблем
@@kassabiann перевірити можна візуально по шрифтах, тактильно по міцності пластику. Для цього треба мати оригінал під руками. А от сталь або твердоміром вколоти. Або ніяк. Ориганальна Bd1 там гартована орієнтовно на 59-60. Скло може і не царапати((.
подивиться на клінок в мікроскоп - максамет має структуру у дірках ) це дуже помітно и ще - він іржавіє, особливо на рк. Скло краще царапати верхніим ребром клінка, прекрасно царапає, кінчиком я б не радив. Я багато переточив спайдерівских максаметів, жодного разу не бічив підробки
Для заточки у борайда є серия РС як раз для твердих сталей. Єльбори не кращий варіант для таких сталей.
@@MrMarkpon ніяких «дірок» у сталі нема, можливо чи маєте на увазі точковий піттінг, це ржавчина, яка розвивається локально в любій сталі. Так, верхнім ребром, я маю на цьому каналі відео, гляньте, я тестую чотири спайдерко саме так. На окремих ножах обухи скруглені, тому доведеться, за інтересу це зробити, таки вістрям, інших варіантів нема. Ну вам не трапились. Мені трапились. Я про це розповів на відео детально. До цього випадку всі ножові продавани вважали що таких підробок на мексамет нема, тепер знають що є. Про ПС знаю, маю, точу, супер серія. Про ельбори це ви дарма, користуйтесь після 50 і тонше мікрон ельборами, але уже на гібридній чи органічній зваязці і буде вам щастя.
@@Віктор_Мацикур про дірки - буде нагода я Вам покажу мікроскопію максамета, там саме дірки в структурі сталі. І в мене більш 130 (ста тридцяти) єльборів і алмазів на всіх відомих звязках, я свідомо говорю про те, що с твердими сталями, особливо схільними до викрошування, єльбори не роблять нормально, хоч на органиці, хоч на комбінованих звязках. Є нові єльбори KDTU, звязка там на кшалт каучука-полімера, я їх тестую зараз, що точать капризну японію по типу аогамі/широгамі, але то теж не гарантований варіант для того, що крошиться. Бувають виключення, але в цілому, єльбори для залізок більш 65 не зовсім пригодні.
@@MrMarkpon я теж працюю KDTU, теж іх тестив від самого іх початку. Просто я знав про вас. А ви не знали про мене)).
@@Віктор_Мацикур ну той що? Зрозуміло що я не знаю про Вас, бо Ви скоріш аматор
Вікторе, скажіть, серед цих двох продавців з неоригінальними спайдерко, серед них був x-gear? бо хочу купити одну рідкісну модель у цьому магазині, але сталь там звичайна, тож пляшкою оригінальність вже не перевіриш.
@@fhtagn645 ні, це були продавці а не цей магазин. Загалом правило мабуть таке. Пару магазинів працюють офіційно, типу ібіс, хгір чи ствол, вони купують в офіційних дилерів, там можна купувати сміливо. Все решту - може бути підробка, і ніхто про це не знатиме, навіть продавець.
де підробки попадались? з рук чи наші магазини?
першу купив у телеграм каналі у продавця з рейтингом та репутацією. після того як показав чому його ніж - підробка, він миттєво мені повернув гроші і звернувся по ланцюжку до тих, хто купив цей ніж у першого, що привіз його з США. хлопці довго сперечались щоб розібратись, бо цей ніж кожен вважав оригіналом, док він. не потрапив мені у руки і на заточування. другий продавець - теж дуже відома людина, я купив в нього вже немало ножів, він взагалі коштів не взяв, поки я не переконався що це на жаль теж підробка, яку він купив теж у США. а от третій ніж я купив уже оригінал, і у цього самого продавця. тому висновок - більшість людей часто не підозрює, що американці можуть продавати підробки під виглядом оригіналу. можливо і самі американці не всі знають, що в. них підробка.
@@Віктор_Мацикур а часом не знаєте, брались в америці на якихось амазонах/ібеях чи в магазинах? з такою кількістю китайчини уже готовий переплатити на блейдейчькью якомусь, аби впевненим бути, що не підробка. страшні часи...
@@adadadad8251 конкретно ці даі підробки купувались досвідчентми покцпцями у перевірених продавців сша. Просто рівень підробок росте, з цим треьа рахуватись.
@@Віктор_Мацикур та ясно. досвідчені, перевірені...але рівня reputable dealer чи хороші відгуки на амазонах? я в ці ігри з підробками просто не хочу грати. не азартна людина.
@@adadadad8251 вірно. Я вам описав реальну ситуацію, я не попав на гроші. Але хтось таки на цих двох репліках попав, заплативши як за оригінали. Тому з висновком погоджусь.
класна подача інфи.
Твердість не головний показник, махамет топ на цей час, але є багато але.термічка у всіх свояІ практична складова в порівнянні з ціною і можливістю підтримувати гостроту і розумінням для чого ніж взагалі
@@MOROk32 звісно. Просто якщо говоримо про конкретно цю модель з конкретно цією сталлю - твердість заміряна багатьма ентузіастами, тут питань нема, цей швидкоріз загартований на всю свою міць. Крім того цей ніж пойшов тести по різу канатом у кіясова, і показав найвищий з усіх серійних ножів результат. Тому і до різу питань нема.
А ще китайці можуть робити D2 з термічкою за 61 по Роквелу в певних ситуаціях. Моя репліка відомого ножа теж царапає скло. То ж експрес-метод дійсний, але не остаточний.
@@oleksii_yershov скло шкребе то значить твердий, але не значить що то д2 чи махамет. Лише хім аналіз дає стовідсоткову гарантію. Ми ж маємо розуміти що ціна так завишена на оригіналах лише тому що не потрібно перевіряти склад клину(супер порошок це 80% від ціни) все інше це бренд, гарантія якості, та плашки фрн
Автор все показав, від себе додам, що дзеркало на такій твердості - не швидка і далеко не легка і не дешева справа! Автору дякую за відео
@@oleksii_yershov не здивуюсь, якщо вони затермічеть до 61 D2. Але до 69 у Мексамета ніхто поки в світі не дотягнувся на серійних ножах. Я професійно займаюсь заточуванням. Тому відчуваю
І бачу різницю в сталях коли там 58,60 чи 62. А про вищі твердості годі і говорити. Не непередаваємі відчуття, точити щось подібне, супертверде. В мене в особистій колекціі біля десятка ножів з дужк високими твердостями. А точив таких -сотню різних.
На узбережжі іржавітиме напевне. Просто від повітря.
@@Victorsbzh я не живутна узбережжі, але в мене досить сирий клімат. За місяць поки нічого не трапилось. Крім догляду є така процедура як травлення. Я це сотні разів робив з ножами з вуглецевих сталей. Це знімає проблему майже повністю, якщо знову ж таки, правильно доглядати.
Цікаво ви репліку брали хоч не на розетці,епіцентрі, ібіс,ствол?
@@user-gh1st2ky8j ні. Два ножі, які продавались як оригінальні - я купував у досвідчених людей, які іх купили як оригінальні, у сша, через ебей. Тому це або американцю продавцю всунули репліку як оригінал. Або він це знав, і продав нашим хлопцям як оригінал.
З реплік не завжди підходять запчастини на оригінал. Скло так VG-10 теж буде шкрябати, треба на твердомірі міряти. Ще Para 3, Native 5.
@@MrViZar покажіть на відео хоча б один ніж з vg10 який шкрябає, бачу ви теж ножоман, думаю вам такі траплялись. 99 відсотків vg10 в світі стоіть на кухонниках і в обкладках. 1 відсоток - фолдери, де 57-59 (це перевірено твердомірами, інфа і таблиці є в інтернеті, в тч на офіц форумі спайдерко тема, спаі виклристовують цю сталь на ендурах, деліках, там 58hrc заміряно). Я професійно займаюсь заточуванням, мінімум 3000 ножів уже заточено руками. Виготовляю ножі. Гартую і міряю твердоміром не на дивані, а в реалі. Тому скажу так. Якщо мова про Максамет - а я тут говорю саме про нього, то оперативно перевірити можна надійно лише шкрябанням, про це і є моє відео.
@@MrViZar так, з реплік не завжди, хоча на кількох я власноручно міняв місцями клинки і руківʼя, наприклад маю в колекціі 560 бенчмейд фрік, на оригінальному клинку - руківʼя від репліки стоіть. Я такого і не говорив, що завжди пудходять, звідки це?). І так, сейдж, нейтів, пара 2 і пара 2, манікс - зараз оці пʼять ножів випускаються/випускались з мексаметом, можливо з часом щось додасться.
На скільки я знаю, то на Spyderco Native 5 також ставлять maxamet окрім Sage and Paramilitary 2
@@AHDPII_MA3YP так, на ці чотири моделі.
І скіко таке чудо? І чи є доцільно таке на бойові брати?
@@РоманМенченко в сша 270 дол за новий. Ні. Недоцільно. Він зроблений для кишені, на щодень. Не для важких і нестандартних задач. Є більш вдалі і дешевші моделі. Є взагалі спеціально розроблені моделі для тактичних цілей, з запасом по міцності і розміру. Погугліть «Recon 1”, раджу цей ніж, навіть його репліка буде добрим вибором, а оригінал - тим більше.
Друже, візьми на броню якусь мору. І не шкода, і достатньо адекватно у побутовому, і у бойовому використанні.
Гадаю що так, це "франкенштейн" . Бо китайці все ж лінію спів "FRN+плашки" підробляються досить посередньо.
@@ВладимирБевх-в4б цікаво що і осьовий, і шайби ним прижаті до лайнерів, і лиска на осьовому, і шайба - все як у оригінала. хоча я мав репліку і на підшипнику, але вона продається за 500 грн і ніхто іі не видає за оригінал.
Так,важкувато манікс на підшипнику видати за оригінал.))
@@Konstantin_lgua так)). Перший ніж я купував як репліку, знаючи що там підшипники. Ніж сподобався. Тоді я купив один за другим три манікса - оригінала, всі на шайбах і з дистанційними втулками. З трьох «оригіналів» два перші - були репліками
ГОСТРИТИ
Не зрозумів, що маєте на увазі. Уточніть.
@@Віктор_Мацикур українською
@@Victorsbzh заточувати, гострити, стругати, мантачити, заправляти. Слів українською більше чим одне. Вибирайте те, яке вам до душі)). Лиш би вас розуміли.
@@Віктор_Мацикур на мій погляд, це той випадок, коли можна триматися якомога подалі від сер-сер фєні. Зазвичай, я так і роблю. Бо мова сьогодні це кордон. Але це до слова. Дякую за влог.
@@Victorsbzh згідний збвами повністю. Крім одного. Точити, заточувати - питомі украінські слова, ніякого стосунку до кацапськоі тут нема. Вода камінь точить! Збільшуєм кількість нашого контенту! Дякую за підтримку. Пропонуйте теми для наступних відео.
Дуже злюча сталюка, ріже як скаженна. Але у неї один суттєвий мінус - іржавіє буквально від подиху.
@@ДмитрийЕременко-к6у поки тиждень не злазить з кишені, працює. Нічого не бачу, ніякоі патини. Дивився американських блогерів, які з мексаметом мають ножі і користуються вже більше року - видно патину, плями тобто, більше нічого фатального нема. Тому якщо прямі руки і протирати насухо клинок після роботи ним - нічого страшного не мало б з ним статись. Але так, корозійна стійкість вкрай низька, тому такий ніж - не для всіх.
Щоб максамет не іржавів, достатньо, після роботи витирати ганчірочкою злегка просоченою балістолом або подібним маслом.
Користуюся таким ножем, з 2020 року, і на кишені він щодня, будь-якої пори року та будь-якої погоди. Моя версія не розбірна, ще на заклепках. Не переточував, правив керамічним мусатом, первинна гострота мені не потрібна, робоча повністю влаштовує. Пітинг на клинку є, з одного боку, але він був там спочатку при купівлі в магазині Ібіс, судячи з місця розташування та форми, припускаю, що його не протерли, після огляду. Від мого користування нового пітингу не з'явилося. Купував ніж спеціально для постійної роботи з картоном, пластиком і плівками. Рідше допомагав доопрацювати форму дерев'яних виробів, і кілька разів, довелося розрізати алюмінієві банки.
@@inarob все чітко! одразу зрозуміло, що ви маєте руки з потрібного місця і розуміли, як ніж буде використовуватись. запрошую в свою ножову групу в фейсбуці. "ножі в Тернополі". група відкрита, цікаві люди, багато ножового контенту.
Sandrin мають більшу твердість
@@АльошаПопович-ъ6с там не сталь. А карбід вольфраму. Тому сталь на серійних ножах найтвердіша - поки мексамет. Зроблять серійну модель з рекс 121 - буде цей рекс, кажуть спайдерко зараз іі запускають в виробнтцтво.
Сама тверда сталь ? То що Ви знаєте про Reх 121, та S 390 ? А скло царапає вже сталь з твердістю від 60 одиниць, від терміста залежить. Скло не показник- давно доведено.
@@ОлександрРівне-э3м ви уважно прослухайте про що я кажу. Повторю. Мексамет на нині - сама тверда сталь на серійних складних ножах. З Рекса 121 серійних ножів ніхто поки не робить. І з S390 теж.
@@ОлександрРівне-э3м з приводу «скло не показник» ще раз прослухайте відео. Я двічі купував репліку, яку мені продавали під видом оригіналу (самі того не знаючи, що це репліка). Прослухайте ще раз і зрозумійте чому я одразу на третьому ножі провів, ще на пошті, тест на склі.
@@Віктор_Мацикур, так, вибачте слово серійні пропустив.
@@Віктор_Мацикурспаї вже роблять з рексу ножі,навіть цю модель.
@@Віктор_Мацикур Це трохи не так 😉 Спаї вже випускають Sage 5 з REX 121.
Ну це ж не єдиний спосіб, ще шріфт відрізняється
@@BROEDC я тримав в руках за три тижні чотири манікси, три з них репліки. Різниця є, але на кожній репліці одні і ті ж помилки не трапляються, тому тільки на шрифт сподіватись - марно. Я заточувальник. Серце ножа - сталь. Мексамет купують саме за його можливості. От можна зразу іх і перевірити. Хоч брати до уваги треба і шрифти, і замок, і внутрощі, тому погоджусь.
@Viktor_Matsykur кітайці так і не навчилися точно скопіювати шрифт, а якщо на новій пошті перевіряєш ніж , який тобі прислали, ніхто не дозволить шкрябати скляну пляшку або точити, треба швидко визначати по зовнішнім ознакам, шріфт та торкси
@@BROEDCну я шкрябнув на новій пошті, непомітно, це секундне діло. Це ж мексамет)). По торксах у всіх реплік будо все ок. 10 на осьовому, решта на 8. Шрифти - кажу - на трьох репліках на мікрони по різному стояла висота літери Y, не маючи поряд оригінал - непросто це побачити. Але можна, і треба. Тому краще зберегти на телефоні в хорошій якості фото оригінального надпису, і порівняти його.
Невдала модель з дуже неоднозначною сталлю.
Такий точно не придбаю.
Сталь на ножі не повинна іржавіти. Ми купуємо ножі для комфортного користування, а не для постійного "піклування" про стан клинка.
Тим більш коли ось така складається ситуація з автентичністю.
@@gelavski китайці підробляють і нас не питають, більшість відомих і популярних моделей уже мають на себе репліки. Про іржавіння - так, для людини, яка не вміє і не хоче доглядати за сталлю - краще купити з простенькою нержою і користуватись, вуглецеві сталі, а тим більше карбідні монстри та швидкорізи - для тих, хто до них уже доріс. Але у людей смаки різні, задачі теж, тому протневдалу модель ви погарячкували. Потримайте у руках. Поцікавтесь кількістю продаж цієі моделі в світі. Думка може змінитись. Але кожен має право на власну. Мені ніж дуже подобається, працюю ним, не злазить з кишені, замовив ще кастомне руківʼя на нього.
Ви оригільність ножа перевіряєте на пляшці?😂😂😂😂😂
8 Хром нормально затермічена буде шкрябати поляшку.
@@RUSNYA_PIDARY ні, я зняв відео для людей, які ПОВНІСТЮ прослухали І ЗРОЗУМІЛИ про що тут. Вам лишилось лиш одне - знатийти нормально затермічену 8хром і показати на відео як вона царапає скло на пляшці. Буду чекати це відео.
Спробував 9 хром і не шкрябає скло
@ і не буде. Цю сталь традиційно гартують на 57-58. Щоб пошкрябати треба 60+.