⚡ Друзі! Я готувала це відео для вас цілих півроку! 😅 Сподіваюсь, вам буде цікаво! Чекаю ваші відповіді на два питання з відео - найнеочікуваніша різниця та як змінились думки українців з часом перебування у США. Також відпишіться, як вам такий формат!😍 ❤️Ласкаво прошу до мого Патреону: www.patreon.com/ninaukraine.
Ніночко!!! Ваші висновки мені всі попали прямо в серце!!!! Українці мають Богом даний талант всюди жити, виживати в любих обставинах і творити красу, творити свою кохану Україну!!!!Хоча би в родині, хоча б в своєму близькому оточенні!!!
Колосальну роботу зроблено! Дякую! Дуже цікаве відео не тільки з погляду порівняння світоглядів, а й оцінкою українців самим українцям. Вийшов критично-симпатичний погляд: бачать недоліки власного народу, але пробачають/приймають усе як є, бо люблять своє ;)
Пані, Ніно! Після огляду цього відеоматеріалу я ще більше закохалася в українців!!!! Гостинні, роботящі, відповідальні, сім'я понад усе, гарні господарі, пристосовуються до необхідних обставин, співучі. 💙💛
а я ще звернула увагу, які вони зовні привабливі)) мабуть, коли йдуть вулицею (чи їдуть), люди вбачають зовнішню європейскість та, певною мірою, вибагливість. Та й таке...
@@Неймовірнийсвіт-Таро А в Україні ви де раніше жили?У вас ще досить непогана мова в порівнянні з багатьма.Особливо важко тим,хто з народження розмовляє українською ,але навколо панує страшний суржик.І воно з дитинства засідає - оте панімаю,канєшно,тіпа і тд.
Здивувало, що люди, які народилися вже в Америці, так добре розмовляють українською. На жаль, не всі, хто народився в Україні, знають українську🙂 а з тих, хто знає, не всі розмовляють, якось так
Я не народився в Україні. Живу в російськомовному місті. Але я знаю українську мову, тому що я громадянин України. І я не знаю жодної людини, яка б мала український паспорт і не знала української мови.
Круте відео. Усі їдуть до США щоб себе реалізувати. Добре сказав один хлопець - я до них приїхав а не вони до мене :) Це ближче до нашого менталітету - не нав"язувати свої правила у чужій хаті.
@@оріанаорі-с1ъ може навчать думати кого обираємо? а так якщо зробити закон для всіх, не красти не вбивати то буде норм. краще ніж за парєбріком де закон не для друзів і вже новічок закінчується у вбивць хоч зрозуміло куди не втрапимо якщо підемо куди треба а не в нову абхазію чи в бєларусь
Колосальна робота вами, Ніно, проведена. Хто в темі, той розуміє - скільки часу, сил, терпіння та енергії в це вкладено. Було цікаво, хоча часом погляди різнилися кардинально. Скільки людей - стільки думок. Загалом погоджуюсь з вашими узагальненнями. Здивувало, що американці (за думкою ІТ-шника) більш комерційно спрямовані. Дякую за відео.👍
Цікаво проговорили різницю працівниця готелю, праграміст та чоловіки будівельники. А взагалі дуже приємно, що майже всі говорили або намагалися говорити українською. 💗💐🇺🇦
@@nina_ukraine Але все ж одна пані спромоглася відповідати англійською. Я не засуджую, просто констатую (до того ж розуміючи складність знання української, враховуючи факт її народження у США).
@@nina_ukraine Передайте вітання дівчині з Харкова(заступник менеджера ) за гарну українську мову! Розумію як їй було не легко її вивчити в зрусифікованому середовищі! А взагалі наші дуже працьовиті! Я у Франції за майже 20 років ні разі не зустріла українця безхатченка чи безробітного , а поляків так ...
@@СвідомийРусич вона почала відповідати українською, але потім їй було важко повно висловлюватись у відповідь на деякі питання, тому я запропонувала їй перейти на англійську
Ніно, дуже дякую Вам за відео, було цікаво! На мій погляд, українці, які довше в США, більше говорять про притаманність українцям триматися своєї родини, аніж про інші різниці у менталітеті. Не можу сказати, що якісь відмінності були дуже неочікуваними, але мені сподобалося те, що розповів Анатолій з Вінниці про особистий простір. Мене кожен раз злить, коли, наприклад, йду по широкій вулиці, людей геть нема, назустріч йде ще хтось і замість того, щоб пройти іншим краєм вулиці, людина просто йде на тебе і пхає тебе, торкається тебе тощо. Я з таким стикаюся щоразу, коли виходжу в місто і щиро вважаю це чимось неадекватним. Так само в магазині, стоїш в черзі, магазин напівпустий і за тобою нікого, але людина підійде впритул і буде дихати в потилицю. Коли ввічливо просиш відійти (як мінімум через те, що зараз ковід і має бути дистанція) люди в найкращому випадку ігнорують, в найгіршому - починають тобі розповідати "хто ти така". Розумію, що у американців є дві сторони цієї риси, як Ви і розповіли у кінці відео, але мені наразі якраз бракує оцієї поваги до фізичного особистого простору людини від пересічного українця.
Я колись читав ( і погоджуюсь з цією думкою) що величина навколишнього особистого простору більша у вихідців з сільської місцевості і менша у жителів мегаполісів ( великих міст). Цікаво, а ви звідки родом?
@@triariustriarius2950 особисто я з міста і чесно кажучи мене вибішує коли надто близько підходять чи в черзі чи то в магазині чи в громадському транспорті коли є достатньо вільного місця і можна хоча б не торкатись
українці часто недооцінюють себе тут в Україні, а насправді нам реально є чим пишатися. багато іноземців, осбливо азійців, просто в шоці від багатства нашої культури, історії, кухні і людей
Дякуем за працю.Ми украінці весь світ продвигаем в різних напрямках.Від політики до космосу.Звісно народжені в тій іній країні. Так ми українці і досягаемо таке майбутне як інші багаті держави.Ми можемо ще краще .Але.це майбутнє!!!!!
Ніночко, привіт!!! Дуже круте відео!!! З нетерпінням чекали відео інтерв'ю з 30 українськими американцями. Для мене 1. Неочікувано було почути, що американці- закриті індивідуалісти 2. Багато американців у Центральній Америці ведуть нездоровий спосіб життя 3. Трудоголіки за словами Андрія. (Привіт Тернополю ❤) Ти- справжня Молодець!!! Успіхів тобі, мотивації, здоров'я!!! Дякую тобі!!! Крим, Донецьк, Луганськ- це Україна 💙💛💙💛💙💛💙. Слава Україні Героям слава 💙💛💙💛💙
Коли був студентом на початку нульових і їздив на практику в сша по ворктревел, то мав сумку спортивну там карате було написано, мої співкурсники з сша думали що я володію бойовими мистецтвами. З вихідцями з Мексики дуже швидко знайшли спільну мову, виявилось цілком адекватні хлопці але місцеві їх боялись чогось. Але кілька фактів коли був даний проект і всі зібрались як зробити роботу...то як кажуть "поверхневі" американці показали приклад того що я називаю "колективний розум", нас було 12 чоловік з іноземців я, хлопчина з польщі, дівчина з мехіко, два індуса (але вони вже були корінні) і решта уже місцеві. Вони настільки ефективно і швидко вирішили всі питання і придумали як максимально швидко і якісно виконати задачу...я був в шоці, бо правду кажуть ми українці всі гетьмани...мда такий удар по самолюбству, бо яж все обдумав і хотів показти своє бачення, а виявилось що це я мислю примітивно))) Так в ролику адвокат правильно сказала що дуже розвинена соціальна взаємодія. Але філонити від роботи то тільки українці вміють. Ні звісно зроблять все як домовлено, але на конвеєрних роботах наші люди ...ну не приживаються, знаходять мільйон способів як зменшити навантаження. Коли пізніше поїхав на завод то там працювали філіпінці, українці,поляки, росіяни були... і мені треба було прибирати лінію шлангом з водою. Вручну мити транспортну стрічку. Вода напор великий бруд летить в всі боки клінери бігають миють підлогу ... ну де ж наші удуть з тим шлангами бігати, сходили після роботи в магазин купили деякі запчастини і зробили кріплення щоб шлавнги самі мили стрічку та з плексигасу поробили екрани щоб бризки не летіли по сторонам. Ну принесли на роботу, поставили випробували, те що управляющий був в шоці це нічого не сказати. ДУмав що ми десь вкрали її з якогось обладнання. Підняли аж до управителя цеху, той пригнався ...і наша наступна робота була знімати в кінці зміни ту установку і вішати її на початку зміни. Бо її здавали в оренду)) То ми їздили по подібним підрприємствам та трохи заробили. А потім всі собі таке поробили)
То це не філонення від роботи. А навпаки, наші полегшили собі роботу. Навіщо тратити час і сили без толку на бігання з тим шлангом і миттям, коли це може зробити техніка. Молодці.
Подібна історія була з моїм товаришем ,який попав в Голандію на початку 90 х переймати досвід на виробництві! Їм необхідно було демонтувати важкі бетонні блоки на смолі. Пригнали всі піднімальні засоби які були на виробництві- блоки не зрушуються....Вже хотіли замовляти якесь супер- пупер Комацу. А товариш з допомогою автомобільного гідравлічного домкрату повідривав від смоли ті блоки і їх легко демонтували. Як говориться, голандці були в шоці !
Дякую за таку гарну роботу. Різниця в тому, що американцям категорично заборонено списувати в школі і батьки не допомагають з навчанням і вони з маленького беруть відповідальність за свої вчинки, не намагаються знайти хто винний, а все повертають на себе і роблять висновки. Звичайно є різні люди.
Дякую за це дуже класне відео! Цікаво... дуже різні погляди. Але майже всі сказали що американці більш відкриті, радісні і спочатку це було якось прикро для мене це чути, що українці не такі, АЛЕ мені дуже сподобалося що сказала Леся (вчитель), я також так думаю. Також прикро, що українці не законослухняні, так як американці і мені здається, що це взагалі ні для кого не дивина... Так, насправді різні люди є у всіх країнах, але дуже хотілося б щоб ті українці, які їдуть в інші країни, показували Україну з кращої сторони!
Українців історія навчила бути недовірливими до незнайомців. Бо не знаєш, чи не піде той незнайомець із доносом. Те саме і з законами. Якщо б жили тільки по закону- втрати від Голодомору були б набагато більші. Це тільки найяскравіші приклади.
Дякую. Відео глибоке й багато осяжне. Несподіваним стало те, що американці, володіючи мовою міжнародного спілкування, вважають що будуть незрозумілі в Европі. Це ж не в рашці, де будь якій людині зневажливо кинуть: "Вы па человечески гаварить можете? Я не понимаю!"
@@user-xt5qt9wh1j Та невже зрозуміли? Гугл-перекладачем навчились користуватися? А як так: "півень співає о півдні про північ, а опівночі співає про південь"? Який в тому сенс, як зміст стає іншим. )))
Поднимаешь экономику западного соседа? А потом вопросы: ой, а почему у польши армия лучше? Ой, а почему польша выделяет деньги на старинные поместья, а украина, где они находятся, - нет?
@Al D ты хоть почитай, как это всё работает - зарплата, налоги, пенсия и т.д. если пан выплатил хлопу 2000 zł, то ему в карман принесено 4000. А ребёнок в это время без отца/матери растёт...
@@Tyhonova ну, и что? Он больше денег приносит хозяину, чем себе в карман кладёт. Это арифметкиа для начальной школы: ни один работодатель (на постоянной основе) не будет субсидировать работника, наоборот, работник приносит ему деньги.
@Al D что спрашивал? Бюджет украины $45 млрд (60% из них - долги), польша только на закупку вооружения $11 млрд потратила. Выводы очевидны или разжевать?
Боже, нашого цвіту по всьому світу!!!Більшість українців щедрі господарі, хлібосольні. Але ми багато часу потерпали від нав'язування правил, стереотипів.Згадаймо які важкі часи пройшли наші співвітчизники: голодомор, війну, табори, заслання.Тепер наша нація проходить випробовування війною з Росією.Тримаймося і будьмо здорові, щасливі, успішні на своїй Україні!!!!
Дуже цікавий досвід) Особливо цікаво тих, хто народився вже в США, або були настільки давно в Україні, що вже й забулось трохи) Набільше здивувало, що американці, при своїй мобільності, доріг і тд, не сильно й ті Сполучені Штати бачили. Працював з одним з Флориди, так той крім сусідніх штатів і нікуди не іздив. Казав нема потреби, все що подобається є тут) Ще було сильним здивуванням, наскільки тут важлива репутація. А зі старту до тебе позитивне ставлення. Щоб погіршитись в очах американця, треба десь налажати і приховати, обманути тощо. Ще стосовно американців. Неймовірно впливає з якого штату людина і звідки її предки. Особливо стосується темношкірих американців. Це як порівнювати українців і росіян. Для когось це одне і те ж, а по факту ні. А одна американка, касир на заправці, цікавилась звідки я і тд ( почула незвичний для неї акцент). Коли ж я її запитав те ж саме, то відповідь була “From the middle of nowhere... West Virginia”. Сам в США з 2017. Працював водієм, ремонти, , офіціант в кейтеринговій фірмі, пробував з ІТ, зараз працюю «на вишках» ( встановлюємо 5G )
Чудове відео і дуже влучне порівняння. Відсутність поняття про персональні межі в українців - то біда. Було б непогано, якби українці перейняли собі таку практику. Про пенсію ще не сказали, що американці з раннього віку знають що таке 401К, ROTH IRA, акції, дивіденди і тд. Вони більш фінансово освідченні в цьому плані, тоді як українці розраховують тільки на державу і поміч від дітей на пенсії.
@@user-xt5qt9wh1j ви коли кидаєтеся такими цифрами, то принаймні давайте посилання на джерело, в якому вказуються такі дані. І якщо ви вирішуєте обесцінити чиюсь думку, то хоть підготуйте обґрунтований аргумент
Oh my Godness ! Це відео просто крутезне, пані Ніно 😎 Переглянувши це відео, я вже зрозумів усі звички та менталітет американців 😊✊👍 Тепер я спокійно можу їхати до Штатів. Good job, ma'am !
Дякую за гарне відео! В принципі десь на такі основні відмінності я очікував, а те, що з часом різниця видна не так гостро, то зрозуміло. Просто людина адаптується, з часом асимілюється з оточенням і все менше і менше відчуває такі відмінності.
Скільки роботи у цьому відео. Дякую за Вашу працю та сили, що Ви вклали у роботу. Слухаючи усіх героїв, вже приблизно зрозуміло, які у нас відмінності. А взагалі, дуже приємно слухати таких різних людей, саме рідною мовою.
Такі різні думки!!! Але українці хочуть мати щось своє, хочуть якісного життя, хочуть вдосконалювати своє життя--- це правда!!! Я ці слова підтримую. Чужа квартира і є чужа! Для мене це надважливо. І ще тема особистого простору, це теж дуже дуже важливо!
Потужне відео! Дуже цікаві висновки. Нас в штатах вразила спокійність та дружність. Також відчуття безпеки. В штатах ми не відчували жодного разу ніякої агресії від іншої людини ні де.
@@DmitryBozhko а живу також в штатах, 5 рік, згоден частково також відчуваю безпечніше чим в Україні , мабуть тому що закони тут працюють та поліція більш серйозна в штатах, хоча по новинах читаю про кримінал і стрільбу місцями но в день нормально ,а ви давно тут ?
Працюю в IT дистанційно з України на NY і San Francisco вже 4 ий рік. Перший час пам’ятаю цю ейфорію , коли до тебе відносяться з повагою, толерантно , ніколи не принизять та з часом побачила і зворотню сторону медалі. Сказати , що шось однозначно є +, а щось - не можу, кожен з пунктів для мене має дві сторони: 1. Повага до іншого працівника, ти апріорі професіонал і тобі ніколи не скажуть, що ти недостаньо розумний в своїй справі. Це + величезний, інша сторона медалі- рахуючи тебе профі за замовчуванням, дуже часто задачі не пояснюються, все змінюється на ходу , як результат - ти робиш більше роботи, а вони не вкладаються в свої дедлайни, через постійні зміни. Така собі товкучка на місці під виглядом бурної діяльності. 2. Вони дають багато свободи для твого креативу, рідко контролюють і якщо це трапляється, це все епізодично. Це + , як мінус , коли ти довго робиш пагано свою роботу, тебе просто звільняють без попереджень. Для нашого менталітету звиклого до кнута і пряника, думаю це найважче в роботі з американцями. Співпраця з ними підходить тим людям, які по своїй натурі самоорганізовані і націлені на результат, а не на капання зарплати. 3. Дружелюбність. Працювати з американцями, то найкращий подарунок для психіки, тут ніколи не буває скандалів, зривів через поганий настрій, тобі постійно кажуть , шо ми one family, тебе хвалять привселюдно, ти відчуваєш себе частиною організму, при цьому і окремою вагомою одиницею. З мінусів-не треба все це сприймати на віру, зазвичай , це просто слова , що під собою не несуть ніяких емоцій, просто тому що так треба і це частина їх виховання. Якщо не сприймати це все , як звикли сприймати подібні слова наші люди, не буде боляче падати . Мені така властивість характеру американців, далась найважче, я дійсно певний час вірила в цю одну велику сім’ю 😂 тепер коли чую на зідзвонах подібні слова в голові лунає «да, да😅) 4. Планування. Вони дійсно вміють планувати свій час, день, тиждень та місяць і знають , який результат їм потрібен. Це вчить бути більш зібраною і швидкою, немає неможливих задач , є невміння спланувати час. З мінусів , їх два : плани дуже швидко змінюються , один стартап через місяць можуть з легкістю закрити і почати інший. Другий вагомий для мене мінус: планування настільки багато, що по факту воно частіше створює перешкоди ніж допомагає, вони постійно в пошуку ідеальних дашбордів, кількості зідзвонів , методів відстежування прогресу , а результат всеодно залишається тим самим , бо замість того щоб змінити підхід, вони продовжують шукати проблему в плануванні, інколи це прям доводить до сказу , а інколи ми з напарницею сміємось з цієї постійної метушні і пошуку святого грааля 🤣 5. Трудоголізм. Тут просто на ЗП не посидиш, треба вкладатись, вчитись постійно, розвиватись, бути ініціативним, впевненим в тому що пропонуєш , з ними не деградуєш, навіть коли є на це бажання , особисто для мене це плюс🥲. Але тут ховається і вагомий мінус: робота для них важливіше усього, здоров’я, сім’ї , життя. Мабуть це побічна дія життя по кредитній системі та американці взагалі не вміють відпочивати, турбуватись про себе чи виділяти час на сім’ю. Вони щиро дивуються з того як ми з напарницею проводимо активно вихідні, що після певної години ми не активні , що в нас є життя і лиш потім робота. За два роки я взяла один лікарняний і то через корону , бо вони її так бояться , що від одного слова , що в мене підозра , мені кожного дня писали чи все добре і як я. І хоч я перенесла її легко та просто вирішила використати цей час хоч якось на свою користь 🤣 Загалом американці дуже приємні люди, особливо в роботі, кращих роботодавців і команду важко знайти , а я працювала з багатьма країнами. Але з іншої сторони я зрозуміла наскільки ціную щирість наших людей і вірність одне одному . Доречі найважче мені даються люди , що живуть на півдні , Техас наприклад. Позитиву з їх сторони настільки багато і він настільки відчувається мені фальшивим, що періодично в мене виникає думка, що один з наших засновників компанії з Нешвілю живе на антидепресантах чи шось курить, бо навіть коли в них сталось торнадо і його будинок був зруйнований, він розповідав і посміхався і казав, ай все нормально, все ок. Такі моменти інколи трохи лякають 🤣
Американці не прив‘язуються до речей настільки сильно, як українці і ситуація коли будинок зруйновано, а він спокійний, тут не така вже й дивина, оскільки: 1. Будинок однозначно застрахований від таких випадків, тож все компенсується. 2. Речі слугують як інструменти, без емоційної прив’язки до них(за винятком якихось колекційних речей, або сімейних спогадів). Тож якщо всі живі і здорові, то людина і не париться
У мене сусід в Україні , власник великої ІТ фірми, розказував ,що американці українців люблять заохочувати таким чином:,, є така то задача , ми згодні за вирішення заплатити стільки- то стільки але її неможливо вирішити"! У наших загоряться очі ( напевно від суми винагороди) беруться і вирішують ! Ви з таким не стикалися?
Спасибі вам Ніно, цікаво було послухати!))) ви взяли інтерв'ю у п. Йосипа, якого я знаю🙂 Звісно ми різнимося менталітетом, в цьому і прикол. Різні народи, різний менталітет. Вважаю, що нам українцям варто не рівнятись на інші народи в цьому чи іншому, а використовувати корисний досвід інших, для розвитку певних сфер життя. Вірю, бачу, що ми міняємось на краще..👍 Всім добра 🤗 Слава Україні, Героям слава 💙💛
Напевно, для мене було найбільш неочікуваним те, що американці халтурять на роботах. Звісно це все майже перекриває їхній трудоголізм, але все-таки було несподівано.
Українці не хитрі. Самі добросовісно працюють і вимагають такого відношення від інших. До речі. На Etsy є різні покупці. Так от у виборі товарів американці не беруть якісне і дороге, а копирсаються аби якісно було зроблено, ще додатково щось доробити і задешево. Так що різні люди є будь інде.
Я здивувався що вони трудоголіки, адже у можму середовищі завжи люблять поговорити які ми українці роботящі а у нас все так погано і які американці ліниві, нічого не люблять робити, живуть на своїх пособіях і т.д. а в них все так супер. Тому ціквий факт, тепер буду знати і буду заперечувати коли знову почую від когось що американці це ледарі😁)
Ніно, Ви така молодчинка!!! Кожне ваше відео змушує мене ще більше пишатися українською культурою і народом! Бажаю вам ще більшого процвітання та успіхів💖🦋💖
Мені найбільш неочікувано було щодо трудоголіків та особистого простору. Щодо залежності думок від часу перебування я погоджуся із Вами - нічого іншого не помітив. Саме відео сподобалось - цікаво бачити як нація виглядає збоку і які риси їй притаманні. Натхнення у подальшій діяльності та уподобайка
Так неочікувано було побачити обличчя знайоме, але приємно і цікаво! Очевидно, що дуже багато роботи було над цим відео, багато часу вкладено - велика подяка.
Коли мене питають "Що ти робиш через годину?" - я не знаю що відповісти. Можливо саджаю картоплю у січні, можливо дивлюся Ніну в ютубі, можливо щось ненавиджу. Ну як я можу знати майбутнє?)
Так,це мене дратує,коли наприклад дзвонять з банку та питають,у вас тут бонуси накопичилися,ви будете щось купувати на таку то сумку протягом місяця,щоб мати за могу витратити ці бонуси? Ні,ну от як я знаю,буду я щось купувати,чи ні? 🤦
Ніно це неймовірна робота!! Дуже цікаво було дивитися і слухати думки... Помітив трохи проблемку (на 26 хвилині здалося що подвійний звук йде) Цікаво що думки про різницю не дуже сильно змінилися з часом. Супер відео, Ніно ви молодець, дякую за таку величезну працю!!
Безпорадність, Тетяно, це стан душі. Все що вам потрібно щоб змінити його, це змінити напрямок життя. Якщо вас буде надихати напрямок в якому ваше життя рухається, то зміниться ваша безпорадність. Напишіть мені, можливо я саме та людина, яка допоможе вам змінити безпорадність на щось краще.
⚡ Друзі! Я готувала це відео для вас цілих півроку! 😅 Сподіваюсь, вам буде цікаво! Чекаю ваші відповіді на два питання з відео - найнеочікуваніша різниця та як змінились думки українців з часом перебування у США. Також відпишіться, як вам такий формат!😍
❤️Ласкаво прошу до мого Патреону: www.patreon.com/ninaukraine.
Півроку❗❗❗❗❗ Круто. Повага😀👍😀👍😀👍🇺🇦
Ніно, вподобайку ставлю до перегляду!
Дякую за Вашу працю. Формат цікавий :)
Цікаво!
Класне відео в котре переконуюсь що українці нічим не гірші а дечому кращі за американців у ментальному плані продовжуй надалі в тебе все вийде
Ты умничка ,делаеш большую работу для своей страны и народа.С уважением от казахстанского немця из Германии.Слава Украинi!!!
Героям слава!!!
Русскі німці добре настраждалися по сибірах і знають поважають інші нації і народи.
ГЕРОЯМ Слава
Героям Слава!
Багацько роботи проробила, результат- ледь не унікальне відео, щиро дякую!
Ніночка! Ти -супер!
Ніно, уклін Вам за Вашу працю!
Ви славна дочка українського народу!
Для нас, українців, сім'я і батьківщина - святі!
Слава Україні!
Героям Слава!
Литва, Каунас-вітає сестер та братів-українців.👍👍👍
Привіт,величезний, із Запоріжжя!!!!!!
Вітання вам брати!
Labas broli!
Вітання з Чернівців🌻💞🇺🇦
Дякуємо Литві за підтримку!
Відео яке неможливо зупинити - спочатку нецікаво але потім неможливо відірвати очей та вух. Дуже якісна робота!!! 👍👍👍👍👍
Ніночко!!! Ваші висновки мені всі попали прямо в серце!!!! Українці мають Богом даний талант всюди жити, виживати в любих обставинах і творити красу, творити свою кохану Україну!!!!Хоча би в родині, хоча б в своєму близькому оточенні!!!
Колосальну роботу зроблено! Дякую! Дуже цікаве відео не тільки з погляду порівняння світоглядів, а й оцінкою українців самим українцям. Вийшов критично-симпатичний погляд: бачать недоліки власного народу, але пробачають/приймають усе як є, бо люблять своє ;)
Пані, Ніно! Після огляду цього відеоматеріалу я ще більше закохалася в українців!!!!
Гостинні, роботящі, відповідальні, сім'я понад усе, гарні господарі, пристосовуються до необхідних обставин, співучі.
💙💛
а я ще звернула увагу, які вони зовні привабливі)) мабуть, коли йдуть вулицею (чи їдуть), люди вбачають зовнішню європейскість та, певною мірою, вибагливість. Та й таке...
Навпаки: казали, що українці перекладають відповідальність на інших, не визнають помилки. Ви неуважно слухали.
@@bliznuk1 відповідальні тільки по відношенню до "своїх". Чужих чи державу можна і обдурити. Це також і росіянам притаманне
То не уркаїнці, то галицаї! Укнраїнці геть інші
Ніночко я таку тему про австрійський менталітет запланувала на слідуючу п’ятницю 😇 відео вже готове тільки загрузити👍👍👍
Дякую тобі за чудову роботу👍
Наступної п'ятниці,на наступну п'ятницю,завантажити відео,залити відео,опублікувати,викласти тощо.😆
@Богомил Райнов півкраїни розмовляє російською взагалі,будьте толерантнішими
@@KreatorAD
Коли вже більше двадцяти років живеш за кордоном забуваєш і взагалі не знаєш новинок рідної мови
@@Неймовірнийсвіт-Таро А в Україні ви де раніше жили?У вас ще досить непогана мова в порівнянні з багатьма.Особливо важко тим,хто з народження розмовляє українською ,але навколо панує страшний суржик.І воно з дитинства засідає - оте панімаю,канєшно,тіпа і тд.
@@KreatorAD
Чернівці моє рідне місто♥️
Маєте рацію що до мови, а я вже дуже забула... починаю потроху згадувати🤣🤣🤣
Гарно вам дякую🙏🙏🙏
Хай вам щастить🍀
Здивувало, що люди, які народилися вже в Америці, так добре розмовляють українською. На жаль, не всі, хто народився в Україні, знають українську🙂 а з тих, хто знає, не всі розмовляють, якось так
Кращі виїхали (
То не українська, то польський суржик
@@usariosedzario а по твоєму яка українська ? ...та що в масковитів чи як ?
Не знають мови, тільки окупанти та малороси з манкуртами. А ще, розумово відсталі.
Я не народився в Україні. Живу в російськомовному місті. Але я знаю українську мову, тому що я громадянин України. І я не знаю жодної людини, яка б мала український паспорт і не знала української мови.
Круте відео. Усі їдуть до США щоб себе реалізувати. Добре сказав один хлопець - я до них приїхав а не вони до мене :) Це ближче до нашого менталітету - не нав"язувати свої правила у чужій хаті.
За вам всі свої правила навчзують
@@оріанаорі-с1ъ може навчать думати кого обираємо? а так якщо зробити закон для всіх, не красти не вбивати то буде норм. краще ніж за парєбріком де закон не для друзів і вже новічок закінчується у вбивць
хоч зрозуміло куди не втрапимо якщо підемо куди треба а не в нову абхазію чи в бєларусь
Дякую. Серйозна робота, структурований і систематизований матеріал (відчувається науковий підхід), легко сприймається.)
Колосальна робота вами, Ніно, проведена. Хто в темі, той розуміє - скільки часу, сил, терпіння та енергії в це вкладено. Було цікаво, хоча часом погляди різнилися кардинально. Скільки людей - стільки думок. Загалом погоджуюсь з вашими узагальненнями. Здивувало, що американці (за думкою ІТ-шника) більш комерційно спрямовані. Дякую за відео.👍
Було дуже цікаво послухати думки цих людей. Велика подяка Ніні та всім хто взяв участь у відео💚
Цікаво проговорили різницю працівниця готелю, праграміст та чоловіки будівельники. А взагалі дуже приємно, що майже всі говорили або намагалися говорити українською. 💗💐🇺🇦
Українська була обов’язковою умовою участі у відео;)
@@nina_ukraine Але все ж одна пані спромоглася відповідати англійською. Я не засуджую, просто констатую (до того ж розуміючи складність знання української, враховуючи факт її народження у США).
Простір
@@nina_ukraine Передайте вітання дівчині з Харкова(заступник менеджера ) за гарну українську мову! Розумію як їй було не легко її вивчити в зрусифікованому середовищі! А взагалі наші дуже працьовиті! Я у Франції за майже 20 років ні разі не зустріла українця безхатченка чи безробітного , а поляків так ...
@@СвідомийРусич вона почала відповідати українською, але потім їй було важко повно висловлюватись у відповідь на деякі питання, тому я запропонувала їй перейти на англійську
Зразу видно що люди давно були в Україні. Ми завжди будемо відкриті і щирі, на відміну від американців і це нас робить сильнішими
Ніно, дуже дякую Вам за відео, було цікаво!
На мій погляд, українці, які довше в США, більше говорять про притаманність українцям триматися своєї родини, аніж про інші різниці у менталітеті.
Не можу сказати, що якісь відмінності були дуже неочікуваними, але мені сподобалося те, що розповів Анатолій з Вінниці про особистий простір. Мене кожен раз злить, коли, наприклад, йду по широкій вулиці, людей геть нема, назустріч йде ще хтось і замість того, щоб пройти іншим краєм вулиці, людина просто йде на тебе і пхає тебе, торкається тебе тощо. Я з таким стикаюся щоразу, коли виходжу в місто і щиро вважаю це чимось неадекватним. Так само в магазині, стоїш в черзі, магазин напівпустий і за тобою нікого, але людина підійде впритул і буде дихати в потилицю. Коли ввічливо просиш відійти (як мінімум через те, що зараз ковід і має бути дистанція) люди в найкращому випадку ігнорують, в найгіршому - починають тобі розповідати "хто ти така". Розумію, що у американців є дві сторони цієї риси, як Ви і розповіли у кінці відео, але мені наразі якраз бракує оцієї поваги до фізичного особистого простору людини від пересічного українця.
Стопроцентово 😆😆👍🏻
Точно! Це саме відчуття!! В черзі взагалі впритул стають. Це неприйнятно.
Називаю це совєцьким послідом.
Я колись читав ( і погоджуюсь з цією думкою) що величина навколишнього особистого простору більша у вихідців з сільської місцевості і менша у жителів мегаполісів ( великих міст).
Цікаво, а ви звідки родом?
@@triariustriarius2950 особисто я з міста і чесно кажучи мене вибішує коли надто близько підходять чи в черзі чи то в магазині чи в громадському транспорті коли є достатньо вільного місця і можна хоча б не торкатись
Коментар для підтримки відео. Хай якомога більше людей побачить його))
Добрий Вечір Шановна і Чарівна Ніно.Дуже приємно дивитись на твої сюжети та відіо.Приємні люди,чудові розповіді.Дякую Дівчина за твою працю!
Відео надзвичайне! Воно того було варте. Вражає те, що люди, які майже все своє життя прожили в Америці так гарно розмовляють українською мовою.
Мене це дууууууже вразило 😱😍
Зате в України дехто ну ніяк ...
По 3-5 років
українці часто недооцінюють себе тут в Україні, а насправді нам реально є чим пишатися. багато іноземців, осбливо азійців, просто в шоці від багатства нашої культури, історії, кухні і людей
Біда в тому що ми самі цього не розуміємо вповні....бо не маємо з чим порівняти....
Але боюся що ми можемо це все втратити.....
Люди себе не люблять
Дякуем за працю.Ми украінці весь світ продвигаем в різних напрямках.Від політики до космосу.Звісно народжені в тій іній країні. Так ми українці і досягаемо таке майбутне як інші багаті держави.Ми можемо ще краще .Але.це майбутнє!!!!!
Ніночко, привіт!!! Дуже круте відео!!! З нетерпінням чекали відео інтерв'ю з 30 українськими американцями. Для мене
1. Неочікувано було почути, що американці- закриті індивідуалісти
2. Багато американців у Центральній Америці ведуть нездоровий спосіб життя
3. Трудоголіки за словами Андрія. (Привіт Тернополю ❤)
Ти- справжня Молодець!!! Успіхів тобі, мотивації, здоров'я!!! Дякую тобі!!! Крим, Донецьк, Луганськ- це Україна 💙💛💙💛💙💛💙. Слава Україні Героям слава 💙💛💙💛💙
Ну какой крым украина? Постеснялись бы этих беглецов причислять к украине...
Ви ж знаєте як в Росії малюють результати виборів. Крим - Україна.
@@variasedniv4870 ?
Крым- это территория Украины, временно аннексированная Российской федерацией.
Ніночко, дивовижне відео! Дякую за проведену працю! Розумничка! Красунечка! Дякую!
Дійсно багато цікавих та корисних порівнянь! Дякуємо!
перший лайк, не дивлячись. Ніно, я з тобою))))
Щирі вітання Українцям Америки з Українського Криму Ялта, завжди чекаємо Україну. Слава Україні. God Bless America. 🇺🇸🗽🇺🇦
Люблю український підхід, не пропадуть ніколи
Круто!!!
Круто! Гарна робота! 👍
Це неймовірна робота.Дякую!
Коли був студентом на початку нульових і їздив на практику в сша по ворктревел, то мав сумку спортивну там карате було написано, мої співкурсники з сша думали що я володію бойовими мистецтвами. З вихідцями з Мексики дуже швидко знайшли спільну мову, виявилось цілком адекватні хлопці але місцеві їх боялись чогось. Але кілька фактів коли був даний проект і всі зібрались як зробити роботу...то як кажуть "поверхневі" американці показали приклад того що я називаю "колективний розум", нас було 12 чоловік з іноземців я, хлопчина з польщі, дівчина з мехіко, два індуса (але вони вже були корінні) і решта уже місцеві. Вони настільки ефективно і швидко вирішили всі питання і придумали як максимально швидко і якісно виконати задачу...я був в шоці, бо правду кажуть ми українці всі гетьмани...мда такий удар по самолюбству, бо яж все обдумав і хотів показти своє бачення, а виявилось що це я мислю примітивно))) Так в ролику адвокат правильно сказала що дуже розвинена соціальна взаємодія. Але філонити від роботи то тільки українці вміють. Ні звісно зроблять все як домовлено, але на конвеєрних роботах наші люди ...ну не приживаються, знаходять мільйон способів як зменшити навантаження. Коли пізніше поїхав на завод то там працювали філіпінці, українці,поляки, росіяни були... і мені треба було прибирати лінію шлангом з водою. Вручну мити транспортну стрічку. Вода напор великий бруд летить в всі боки клінери бігають миють підлогу ... ну де ж наші удуть з тим шлангами бігати, сходили після роботи в магазин купили деякі запчастини і зробили кріплення щоб шлавнги самі мили стрічку та з плексигасу поробили екрани щоб бризки не летіли по сторонам. Ну принесли на роботу, поставили випробували, те що управляющий був в шоці це нічого не сказати. ДУмав що ми десь вкрали її з якогось обладнання. Підняли аж до управителя цеху, той пригнався ...і наша наступна робота була знімати в кінці зміни ту установку і вішати її на початку зміни. Бо її здавали в оренду)) То ми їздили по подібним підрприємствам та трохи заробили. А потім всі собі таке поробили)
Круто!!! Та ви ж молодці!! Українці розумаки!!!
То це не філонення від роботи. А навпаки, наші полегшили собі роботу. Навіщо тратити час і сили без толку на бігання з тим шлангом і миттям, коли це може зробити техніка. Молодці.
Подібна історія була з моїм товаришем ,який попав в Голандію на початку 90 х переймати досвід на виробництві!
Їм необхідно було демонтувати важкі бетонні блоки на смолі.
Пригнали всі піднімальні засоби які були на виробництві- блоки не зрушуються....Вже хотіли замовляти якесь супер- пупер Комацу.
А товариш з допомогою автомобільного гідравлічного домкрату повідривав від смоли ті блоки і їх легко демонтували.
Як говориться, голандці були в шоці !
Молодцi украiнцi!
👍👍👍👍👍👍👍👍
Люблю🇺🇦
Вітання з України. Вдячна Вам. Так приємно бути українкою. Горда, що українці гордяться своїм корінням.
Дякую за таку гарну роботу. Різниця в тому, що американцям категорично заборонено списувати в школі і батьки не допомагають з навчанням і вони з маленького беруть відповідальність за свої вчинки, не намагаються знайти хто винний, а все повертають на себе і роблять висновки. Звичайно є різні люди.
Дякую за це дуже класне відео! Цікаво... дуже різні погляди. Але майже всі сказали що американці більш відкриті, радісні і спочатку це було якось прикро для мене це чути, що українці не такі, АЛЕ мені дуже сподобалося що сказала Леся (вчитель), я також так думаю. Також прикро, що українці не законослухняні, так як американці і мені здається, що це взагалі ні для кого не дивина... Так, насправді різні люди є у всіх країнах, але дуже хотілося б щоб ті українці, які їдуть в інші країни, показували Україну з кращої сторони!
За "законослухняністю" українці ближче до італійців , тільки ще більш анархістскі . І чим далі на схід мала батьківщина - тим більше.
Українців історія навчила бути недовірливими до незнайомців. Бо не знаєш, чи не піде той незнайомець із доносом. Те саме і з законами. Якщо б жили тільки по закону- втрати від Голодомору були б набагато більші. Це тільки найяскравіші приклади.
Цікаво було послухати людей із різних сфер зайнятості.
Дякую. Відео глибоке й багато осяжне.
Несподіваним стало те, що американці, володіючи мовою міжнародного спілкування, вважають що будуть незрозумілі в Европі.
Це ж не в рашці, де будь якій людині зневажливо кинуть: "Вы па человечески гаварить можете? Я не понимаю!"
Приплетение рф - 10 чубов из 10
@@user-xt5qt9wh1j Та невже зрозуміли? Гугл-перекладачем навчились користуватися? А як так: "півень співає о півдні про північ, а опівночі співає про південь"? Який в тому сенс, як зміст стає іншим. )))
@@AngelShakris примите йод.
#FreeCrimeanTatars!!! #Свободу українським політв'язням!!! Тримайтесь!!! Ми Вас любимо ❤❤❤❤
Что за политзаключенные? Где они сидят?
@Al D и кто там за политику сидит? Татары, которые самозахватами занимаются? Или хизб-ут-тахрир?
Привіт Ніно. Сильна робота, я на заробітках в Польщі. Дуже багато інформації. Різні люди, різні долі.
Поднимаешь экономику западного соседа? А потом вопросы: ой, а почему у польши армия лучше? Ой, а почему польша выделяет деньги на старинные поместья, а украина, где они находятся, - нет?
@Al D ты хоть почитай, как это всё работает - зарплата, налоги, пенсия и т.д. если пан выплатил хлопу 2000 zł, то ему в карман принесено 4000. А ребёнок в это время без отца/матери растёт...
@@user-xt5qt9wh1j син(холостяк) працює за кордоном на заводі. Робити легше ніж на тому заводі де він працював у дома, а зарплата в рази більша.
@@Tyhonova ну, и что? Он больше денег приносит хозяину, чем себе в карман кладёт. Это арифметкиа для начальной школы: ни один работодатель (на постоянной основе) не будет субсидировать работника, наоборот, работник приносит ему деньги.
@Al D что спрашивал? Бюджет украины $45 млрд (60% из них - долги), польша только на закупку вооружения $11 млрд потратила. Выводы очевидны или разжевать?
Боже, нашого цвіту по всьому світу!!!Більшість українців щедрі господарі, хлібосольні.
Але ми багато часу потерпали від нав'язування правил, стереотипів.Згадаймо які важкі часи пройшли наші співвітчизники: голодомор, війну, табори, заслання.Тепер наша нація проходить випробовування війною з Росією.Тримаймося і будьмо здорові, щасливі, успішні на своїй Україні!!!!
Большинство украинцев жлобы, такое государство построили
Дуже цікаве відео,дякую)
Дякую, дуже гарне, пізнавальне відео, зроблене системно, цікаво, пофесійно
Дуже цікавий досвід)
Особливо цікаво тих, хто народився вже в США, або були настільки давно в Україні, що вже й забулось трохи)
Набільше здивувало, що американці, при своїй мобільності, доріг і тд, не сильно й ті Сполучені Штати бачили. Працював з одним з Флориди, так той крім сусідніх штатів і нікуди не іздив. Казав нема потреби, все що подобається є тут)
Ще було сильним здивуванням, наскільки тут важлива репутація. А зі старту до тебе позитивне ставлення.
Щоб погіршитись в очах американця, треба десь налажати і приховати, обманути тощо.
Ще стосовно американців. Неймовірно впливає з якого штату людина і звідки її предки. Особливо стосується темношкірих американців. Це як порівнювати українців і росіян. Для когось це одне і те ж, а по факту ні.
А одна американка, касир на заправці, цікавилась звідки я і тд ( почула незвичний для неї акцент). Коли ж я її запитав те ж саме, то відповідь була “From the middle of nowhere... West Virginia”.
Сам в США з 2017. Працював водієм, ремонти, , офіціант в кейтеринговій фірмі, пробував з ІТ, зараз працюю «на вишках» ( встановлюємо 5G )
Дякую за коментар!
Валентин, і як триває розгортання 5G в Америці? Ми ще продовжуємо будівництво 4G
@@juliyasnigur8423 все в процесі. США - величезна краіна)
Чудове відео і дуже влучне порівняння. Відсутність поняття про персональні межі в українців - то біда. Було б непогано, якби українці перейняли собі таку практику. Про пенсію ще не сказали, що американці з раннього віку знають що таке 401К, ROTH IRA, акції, дивіденди і тд. Вони більш фінансово освідченні в цьому плані, тоді як українці розраховують тільки на державу і поміч від дітей на пенсії.
Да-да, более образованы финансово : 40 млн безработных, 30 млн не хватает поесть сегодня.
@@user-xt5qt9wh1j ви коли кидаєтеся такими цифрами, то принаймні давайте посилання на джерело, в якому вказуються такі дані. І якщо ви вирішуєте обесцінити чиюсь думку, то хоть підготуйте обґрунтований аргумент
@@LeafyLiving це вона про рашку написала
Oh my Godness !
Це відео просто крутезне, пані Ніно 😎
Переглянувши це відео, я вже зрозумів усі звички та менталітет американців 😊✊👍
Тепер я спокійно можу їхати до Штатів.
Good job, ma'am !
Дякую за гарне відео!
В принципі десь на такі основні відмінності я очікував, а те, що з часом різниця видна не так гостро, то зрозуміло. Просто людина адаптується, з часом асимілюється з оточенням і все менше і менше відчуває такі відмінності.
В шоці від того, що вони бояться подорожувати. Навпаки було враження що після універу кожен кудись їде.
Яка терплячість - збирати ось так довгий час відповіді на конкретну тему. Вражає)
Скільки роботи у цьому відео. Дякую за Вашу працю та сили, що Ви вклали у роботу. Слухаючи усіх героїв, вже приблизно зрозуміло, які у нас відмінності. А взагалі, дуже приємно слухати таких різних людей, саме рідною мовою.
Дякую😊
Як це круто😍 дякую)
Титанічна робота. Подано в легкій і зрозумілій формі. Дивився не відриваючи погляду. Дякую, дуже сподобалося. З мене лайк і підписка.
Дякую за таку приємну Українську Мову!!! Дуже Цікаво
Це дуже цікавий випуск. Дякую
Ніночко, привіт! Я теж з тобою!!! Ми усі з Тобою ❤.
Йой, це лайк! Ліда вже як співведуча))
привіт. чесно кажучи ніщо зі сказаного не стало несподіванкою. напевно тому що завжди дивлюсь твої відео) дякую за працю.
Такі різні думки!!! Але українці хочуть мати щось своє, хочуть якісного життя, хочуть вдосконалювати своє життя--- це правда!!! Я ці слова підтримую. Чужа квартира і є чужа! Для мене це надважливо. І ще тема особистого простору, це теж дуже дуже важливо!
Сподобалось, дякую!
Ще не переглянув, але вподобайку поставив.👍
Потужне відео! Дуже цікаві висновки. Нас в штатах вразила спокійність та дружність. Також відчуття безпеки. В штатах ми не відчували жодного разу ніякої агресії від іншої людини ні де.
Це дивно тому шо в США високий рівень злочинності та багато зброї у людей , банди всякі і тд.
@@loveforever8661 напевно вони є. Але ми їх не шукали, спеціально. За декілька років життя тут повне відчуття безпеки.
@@DmitryBozhko а живу також в штатах, 5 рік, згоден частково також відчуваю безпечніше чим в Україні , мабуть тому що закони тут працюють та поліція більш серйозна в штатах, хоча по новинах читаю про кримінал і стрільбу місцями но в день нормально ,а ви давно тут ?
Власне відео, гарна робота!!
Вау! Оце да як цікаво😍 Эксклюзив!!!
Дякую за титанічну працю, Ніно!
Надзвичайно цікаве й корисне відео - дививсь з величезним задоволенням.
Величезна праця. Дякую.
Було цікаво послухати! Дякую! 👍🏻💛💙
Привіт, Іра
@@user-vy6of2te2c Привіт!
Дуже цікаве відео!👍👍👍
Працюю в IT дистанційно з України на NY і San Francisco вже 4 ий рік. Перший час пам’ятаю цю ейфорію , коли до тебе відносяться з повагою, толерантно , ніколи не принизять та з часом побачила і зворотню сторону медалі. Сказати , що шось однозначно є +, а щось - не можу, кожен з пунктів для мене має дві сторони:
1. Повага до іншого працівника, ти апріорі професіонал і тобі ніколи не скажуть, що ти недостаньо розумний в своїй справі. Це + величезний, інша сторона медалі- рахуючи тебе профі за замовчуванням, дуже часто задачі не пояснюються, все змінюється на ходу , як результат - ти робиш більше роботи, а вони не вкладаються в свої дедлайни, через постійні зміни. Така собі товкучка на місці під виглядом бурної діяльності.
2. Вони дають багато свободи для твого креативу, рідко контролюють і якщо це трапляється, це все епізодично. Це + , як мінус , коли ти довго робиш пагано свою роботу, тебе просто звільняють без попереджень. Для нашого менталітету звиклого до кнута і пряника, думаю це найважче в роботі з американцями. Співпраця з ними підходить тим людям, які по своїй натурі самоорганізовані і націлені на результат, а не на капання зарплати.
3. Дружелюбність. Працювати з американцями, то найкращий подарунок для психіки, тут ніколи не буває скандалів, зривів через поганий настрій, тобі постійно кажуть , шо ми one family, тебе хвалять привселюдно, ти відчуваєш себе частиною організму, при цьому і окремою вагомою одиницею. З мінусів-не треба все це сприймати на віру, зазвичай , це просто слова , що під собою не несуть ніяких емоцій, просто тому що так треба і це частина їх виховання. Якщо не сприймати це все , як звикли сприймати подібні слова наші люди, не буде боляче падати . Мені така властивість характеру американців, далась найважче, я дійсно певний час вірила в цю одну велику сім’ю 😂 тепер коли чую на зідзвонах подібні слова в голові лунає «да, да😅)
4. Планування. Вони дійсно вміють планувати свій час, день, тиждень та місяць і знають , який результат їм потрібен. Це вчить бути більш зібраною і швидкою, немає неможливих задач , є невміння спланувати час. З мінусів , їх два : плани дуже швидко змінюються , один стартап через місяць можуть з легкістю закрити і почати інший. Другий вагомий для мене мінус: планування настільки багато, що по факту воно частіше створює перешкоди ніж допомагає, вони постійно в пошуку ідеальних дашбордів, кількості зідзвонів , методів відстежування прогресу , а результат всеодно залишається тим самим , бо замість того щоб змінити підхід, вони продовжують шукати проблему в плануванні, інколи це прям доводить до сказу , а інколи ми з напарницею сміємось з цієї постійної метушні і пошуку святого грааля 🤣
5. Трудоголізм. Тут просто на ЗП не посидиш, треба вкладатись, вчитись постійно, розвиватись, бути ініціативним, впевненим в тому що пропонуєш , з ними не деградуєш, навіть коли є на це бажання , особисто для мене це плюс🥲. Але тут ховається і вагомий мінус: робота для них важливіше усього, здоров’я, сім’ї , життя. Мабуть це побічна дія життя по кредитній системі та американці взагалі не вміють відпочивати, турбуватись про себе чи виділяти час на сім’ю. Вони щиро дивуються з того як ми з напарницею проводимо активно вихідні, що після певної години ми не активні , що в нас є життя і лиш потім робота. За два роки я взяла один лікарняний і то через корону , бо вони її так бояться , що від одного слова , що в мене підозра , мені кожного дня писали чи все добре і як я. І хоч я перенесла її легко та просто вирішила використати цей час хоч якось на свою користь 🤣
Загалом американці дуже приємні люди, особливо в роботі, кращих роботодавців і команду важко знайти , а я працювала з багатьма країнами. Але з іншої сторони я зрозуміла наскільки ціную щирість наших людей і вірність одне одному . Доречі найважче мені даються люди , що живуть на півдні , Техас наприклад. Позитиву з їх сторони настільки багато і він настільки відчувається мені фальшивим, що періодично в мене виникає думка, що один з наших засновників компанії з Нешвілю живе на антидепресантах чи шось курить, бо навіть коли в них сталось торнадо і його будинок був зруйнований, він розповідав і посміхався і казав, ай все нормально, все ок. Такі моменти інколи трохи лякають 🤣
Американці не прив‘язуються до речей настільки сильно, як українці і ситуація коли будинок зруйновано, а він спокійний, тут не така вже й дивина, оскільки: 1. Будинок однозначно застрахований від таких випадків, тож все компенсується. 2. Речі слугують як інструменти, без емоційної прив’язки до них(за винятком якихось колекційних речей, або сімейних спогадів). Тож якщо всі живі і здорові, то людина і не париться
Дякую за дуже розлогий коментар! Було цікаво.
Запитання : чи ,,трудоголізм" американців не є ,,товченням води в ступі"?
У мене сусід в Україні , власник великої ІТ фірми, розказував ,що американці українців люблять заохочувати таким чином:,, є така то задача , ми згодні за вирішення заплатити стільки- то стільки але її неможливо вирішити"! У наших загоряться очі ( напевно від суми винагороди) беруться і вирішують !
Ви з таким не стикалися?
'' л
Спасибі вам Ніно, цікаво було послухати!))) ви взяли інтерв'ю у п. Йосипа, якого я знаю🙂
Звісно ми різнимося менталітетом, в цьому і прикол. Різні народи, різний менталітет. Вважаю, що нам українцям варто не рівнятись на інші народи в цьому чи іншому, а використовувати корисний досвід інших, для розвитку певних сфер життя. Вірю, бачу, що ми міняємось на краще..👍
Всім добра 🤗 Слава Україні, Героям слава 💙💛
Приємно що наші, що прожили 20 років в США, зберегли рідну мову ! Вражений приємно )
Ніно дякую за чудовий контент!
Круте відео, грандіозна робота 👍👍👍
Ви молодчинка❤
Напевно, для мене було найбільш неочікуваним те, що американці халтурять на роботах. Звісно це все майже перекриває їхній трудоголізм, але все-таки було несподівано.
Я вважаю, що така риса не трудоголізм. Це видимість роботи.
Українці не хитрі. Самі добросовісно працюють і вимагають такого відношення від інших.
До речі. На Etsy є різні покупці. Так от у виборі товарів американці не беруть якісне і дороге, а копирсаються аби якісно було зроблено, ще додатково щось доробити і задешево. Так що різні люди є будь інде.
Может халтурят еще какие-нибудь эмигранты, например, в Израиле на стройках всегда по большей части работают иностранцы, в последнее время китайцы
Більше всього халтури на будівництві(ремонт).
@@svitlukraine2777 Shvıdko i neyakısno , taka sama rısa ye i u turkiv !
Дякую Ніно. Ви справжня запальничка! Дуже пізнавально та неочікувано.
Я здивувався що вони трудоголіки, адже у можму середовищі завжи люблять поговорити які ми українці роботящі а у нас все так погано і які американці ліниві, нічого не люблять робити, живуть на своїх пособіях і т.д. а в них все так супер. Тому ціквий факт, тепер буду знати і буду заперечувати коли знову почую від когось що американці це ледарі😁)
Цікава, змістовна величезна робота. Дякію всім хто долучився до цього відео. Щястя, здоров'я, любові, успіхів в усьому))
Спочатку лайк, комент а потім перегляд
Ніно, Ви така молодчинка!!! Кожне ваше відео змушує мене ще більше пишатися українською культурою і народом! Бажаю вам ще більшого процвітання та успіхів💖🦋💖
Ніно-ти велика молодець!!!
Чудова робота! Цікаво було б дізнатися як у навчальних закладах поставлена робота з виховання відповідального громадянина США.
Так же, как и советская пропаганда: здесь всё самое хорошее, там - одно овно
Дякуємо за відео! Переслав це відео до брата й матері, які мешкають у Нью-Йорку вже 15 років.
Дуже крутий випуск!) Дякую!
Ахаххахахаа...
Наразі безробітний 😂
Це знімалося під час COVID тому і нас держава закрила.
«Займається логістикою»
Зараз вже все ок)
Гарна робота. Вподобайка)
Мені найбільш неочікувано було щодо трудоголіків та особистого простору. Щодо залежності думок від часу перебування я погоджуся із Вами - нічого іншого не помітив.
Саме відео сподобалось - цікаво бачити як нація виглядає збоку і які риси їй притаманні.
Натхнення у подальшій діяльності та уподобайка
Так неочікувано було побачити обличчя знайоме, але приємно і цікаво!
Очевидно, що дуже багато роботи було над цим відео, багато часу вкладено - велика подяка.
Вау 😃 так багато українців в Америці, відео дуже цікаве, було так приємно слухати відгуки про різницю менталітетів 💞
30.00 Романе , дякуємо за теплі слова про українців...
Нінулька, лайк !!!
Коли мене питають "Що ти робиш через годину?" - я не знаю що відповісти. Можливо саджаю картоплю у січні, можливо дивлюся Ніну в ютубі, можливо щось ненавиджу. Ну як я можу знати майбутнє?)
Так,це мене дратує,коли наприклад дзвонять з банку та питають,у вас тут бонуси накопичилися,ви будете щось купувати на таку то сумку протягом місяця,щоб мати за могу витратити ці бонуси? Ні,ну от як я знаю,буду я щось купувати,чи ні? 🤦
Ніно це неймовірна робота!! Дуже цікаво було дивитися і слухати думки...
Помітив трохи проблемку (на 26 хвилині здалося що подвійний звук йде)
Цікаво що думки про різницю не дуже сильно змінилися з часом.
Супер відео, Ніно ви молодець, дякую за таку величезну працю!!
Ви велика молодець! 👏👍🌟🔥
🔥🔥🔥
Дуже велика молодець! Ціла маса роботи!
Цікаве відєо "чужому навчайтесь свого не цурайтесь". Хотіла б свій менталітет (безпорадність) змінити на краще.
Езжай к цимбалюку в рф, он научит
Знати ( признавати) свої недоліки - це вже великий крок до успіху!
Удачі вам!
Безпорадність, Тетяно, це стан душі. Все що вам потрібно щоб змінити його, це змінити напрямок життя. Якщо вас буде надихати напрямок в якому ваше життя рухається, то зміниться ваша безпорадність.
Напишіть мені, можливо я саме та людина, яка допоможе вам змінити безпорадність на щось краще.
Це вже цілий документальний фільм!!!
Крутий канал і ролик!
Ніночко яка ж ти молодець❤️👍чудовий випуск
🇺🇦🤝🇺🇸
Які усі прекрасні наші українські - американці і українська у всіх SUPER