Ось таким був радянський фастфуд. Багато з Вас пам'ятають ці диво-страви, що були найсмачнішими бо тоді були молодими і Сонце світило яскравіше та трава була зеленіша, а ленін молодшим. Правда в мавзолеї
Наскiльки я пам’ятаю з свого радянського дитинства, спочатку з’явилася Pepsi-Cola … брат мого батька працював на продуктовому складi одного з курортiв, то вiн нам приносив цiлими ящиками, а також мандарини та рiзнi смаколики, яких ми майже не бачили! Хтось в СРСР бачив все, а iншi громадяни , майже, нiчого! Треба було мати зв’язки в торгiвлi…
Тетка в самом начале 80-х, некоторое время работала технологом объединения "Общепит". Дали ей как то очень блатную командировку в Сочи. Сочинские кафе проверить летом. Меня с братом с собой взяла. Запомнилось: Ругала в какой то столовке поваров. Те собирали из грязной посуды недоеденные котлеты и тефтели. Кидали в мясорубку и делали из них пирожки с мясом. Какая то бабка ими торговала на пляже и заносила поварам их долю. Это тем кто считает, что в СССР пирожки были вкусными.
Дякуємо вам за кожний випуск! Цікаво, про морозиво не знала!👍👍👍 Страшні столовки пам'ятаю, синю пюрешку, м'ясо "дружба" (сам пожував, залиш іншому), воно було завжди недовареним!😂😂😂😂
i always love listening to your podcasts. Intelligent, well researched and well delivered. Greeting from Jersey! PS I agree 100% with your review as I remember everything since 70s USSR. Grew up there.
""...бывало пиво я водою разбавлял а чтобы пенилось - я соды добавлял"" В деяких версіях цієї пісні -"мочою"" Віллі Токарєв. Емігрантські пісні 70х років.
Вперший раз Пепсі-Колу попробував в одному радгоспі Первомайського р-ону Криму в 1980 році.В сільському магазині вона стояла ящиками без блату.Випускався цей напій в пляшках 330 мл. в Євпаторії,родичі були дуже здивовані,що ми вперше бачимо цей напій! Пізніше,десь до року, Пепсі-Кола з'явилася і на іншій території України,теж без блату.Смак у неї був гарний,не схожий на теперішню Рерsi-Cola!
@МиколаЦукерман ШАЛОМ ПАН ЦУКЕРМАН ! МОЯ ДУПА ВПОРЯДКУ І ТЕБЕ НЕ СТОСУЕТСЯ .Я ТЕЖ ПРАЦЮЮ І МЕНЕ ВСЕ ГАРАЗД НАВІТЬ КРАЩЕ ЧИМ В ТЕБЕ . ШАНОВАНИЙ ЦУКЕРМАН.
Зараз цей "фастфуд" - це або випічка (сосиски в тісті, самса), або швидка домашня вечеря в людській обстановці (пельмені), або комфортне кафе (шашличні), або магазинна їжа (вибачте, московські котлети, хоча це зветься гамбургер з курячою або свинною котлетою - саме ці бургери з булками більше схожі на "московські" котлети, які у свою чергу з бургерами американськими зі спільного мали лише назву). Єдине, що хотів би зауважити - не вказано ціни на цей фастфуд в ті часи (наскільки він був доступний). Продовжуйте знімати подібний контент. А щоб осиковий кілок був гострішим, а цвях забитий сильніше, говоріть СОВЄЦЬКИЙ, а не радянський (за аналогією з рюмочними). Дякую за випуск.
Дуже цікаве відео 👍 Дякую ❤ Раджу також розповісти про шахрайку Берту Бородкіну (Залізну Беллу), до речі, уродженку Білої Церкви. Там є про що розповісти. Бажаю успіху ❤
Моя мама працювала кухарем в радянській їдальні. Розповідала, що в "домашню" ковбасу додавали стільки крохмалю, що її при запіканні роздувало і вона лопалася. Коли дівчата - кухарі знижували кількість крохмалю, щоб продукт на виході мав привабливіший вигляд, то директор столової їх сварив, що використовують забагато м'яса.
В цілому срср їла голубці. Тільки хтось капусту варену, а хтось фарш😊 аж згадалось, як для нас із татом похід у пельменну був маленьким святом. Боже, то ж жах! Стоячі столики, щерблений посуд. Але я досі їм вушки із червоним перцем та із глибокої тарілки. Отакий якір 😮
І мені запам'яталась пельменна. Ми з матір"ю, вже не пам'ятаю чого, приїхали в місто і мати повела мене в пельменну. Ми стояли і їли, але я там побачив дядька, який ждав, коли люди поїдять, і якщо хтось не доїв, або залишив тісто з пельменів, то він швиденько підходив і доїдав. Дехто з відвідувачів мабуть його знали, бо дехто залишав один, або і пару пельменів спеціально. Живучи в селі, я не думав, що в місті можливе таке життя.
@НиколайКальченко-с9ч дякую за спогад. Бачте, я не одна, кого так "вразила" пельменна)) Я кожне літо проводила в українському селі, яке відмежували і воно водночасся стало рсфср-ським селом. Люди так і продовжили балакати, поратись по хазяйству, шарувати в городі та збирати суниці та ліщину в лісі. Але вся школа та наука стала москальсткою. Так от до чого я? А до того, що мій чоловік провів дитинство в українському українському селі. І спогади у нас геть різні. В моєму не було сітра і хліб був тільки гливкий і сірий. І купували ми його тільки собаці. А в його сільпі були і сітро, і байкал, і деколи морозиво. А в містах ми купували в овочевих магазинах величезні буряки з такими шматами землі, що можна було квіти ще посадити, і картоха завжди з "ґлазкамі". Ось така хрінь та планова економіка
@@Kateryna4.5.0 До самого розвалу СРСР, в овочевих магазинах продавці самі вам насипали моркву, буряки, картоплю, все завжди з землею і з гнилими овочами. На зауваження хамили.
Катлєта в тєстє..памятаю,як по них плвзали здорові жирні мухи...а потім чібурєк крімскій...без мяса з великою кількістю цибулі...там працювпли на практиці студенти кулінарних училищ...а під те все були томатний сок чи бірьозовий сок..дніпропетровщина..1983 рік.
Мені свого часу в той макдональдс у москві ще довелося потрапити з батьками через якийсь час після відкриття, черга в нього була довжиною в прилеглий сквер по периметру а стояти в тій черзі довелося десь чотири з половиною години 🙂
@@ИгорьЯ-р5с, зрозуміло. Можна було за радянською звичкою паралельно і одночасно зайняти ще черги, наприклад, до мавзолею, в ГУМі і ще десь. Певно, не здогадалися. Коли в тому не було наглої потреби, чергу можна було навіть продати.
Пиріжки смажені зі всякими начинками, беляші, за совєтів, - пом'ятаю, котлети в тісті, печені трикутні пиріжки з варенням - теж. А от за чебуреки фіксую їх появу на самому прикінці 80х, вони вже асоціювались як продукт перестройки. Відкривались коперативні чебуречні де до чебуреків можна було замовити ще якийсь булйон. Так що чебуреки назвати радянським фастфудом досить складно.
@@ЧорнийБай, уявіть, я ще з тих людей, які чистили зуби зубним порошком. Паралельно з цим мій товариш, закупивши кілька десятків упаковок цього ж, таки, порошку зі смаком м'яти, побілив ним стіни та стелю у власній квартирі. Порошкова крейда була відмінної якости, як за розміром фракції, так і за чистотою.
Все залежало від старшого кухаря, його підлеглих, я застала вже кінець сересера і застала і благеньки забігайлівки і непогані "столовки "- їдальні, піріжкові. Крали продукти навіть в садочках , особливо тітки з кухні тягнули, просто непереборно красти вершкове масло і яловичу печінку ( нам залишалося якесь, щось пласке і тверде як підбори с гірських чобіт )
Який ,,радянський масовий фаст - фуд"? 😂😅😂 Баланда у таборах ГУЛАГУ перемагала завжди! Тільки ганьба перед Заходом і усім світом змусила керівництво Совка щось почати міняти!
Вспомнить страшно! Эти пивные точки с пол-литровыми банками, возле бочек "прописаны" грязные, битые морды которые лезут без очереди со словами"повторить", стоять за бутылочкой пепси. Жизнь была одна стыдоба.
Може воно все і гидотне було, але ж людям не давали вибору ', грошей було обмаль, от і раділи морозиву, чебурекам і т.д. А ще не було багато інформації, все фільтрувалося, тому була ілюзія спокою, хоча насправді брехня.
Фу.. Від одного фото на заставці нудить. Совєтська людина - це машина з поїдання вуглеводів, тому що доступу до білків і якісних фруктів/овочів не було
Хрущов корупціонерів-крадіїв розтріляв. А нині під час війни - хоч одного посадили? Сумно... Зарплапти в чиновників по - 200-300 тис на місяць, а ви (люди) живіть на 8 тис
Я не прихильник совка ,але, що натурального є в наших продуктах?З чого роблять масло ,напої,різні ковбаси ,славнозвісні кодитерські вироби і головне морозиво.А оті чіпси?Все хімія!
Ви які висновки зробили з минулого? Ніяких? А те що влада є найманим народом персоналом, сервісом з оптимізації не задумувалися? Як убезпечити від шахрая владне крісло? Як контролювати? Пишіть варіанти. Думайте.
Так, але не забувай, що всі електростанції, вся залізниця, загалом інфраструктура в Україні ще радянська. За 30 років взагалі нічого не зробили: тільки корупцію розвели, не порівнянно з СРСР.
I absolutely hated as a child the smell, look and taste of school canteen in 80s USSR. Never ate there. Also the story of Kyiv school's poisoning next to my school did not help. Look up en.wikipedia.org/wiki/Tamara_Ivanyutina.
Може автор розкаже, про український фастфуд ? Або про те, що розстріляли при боневтіку якихось корупціонерів ? При совку було багато поганого, але те що зараз робиться, вже перевершило совок. То що автор, як у нас з фастфудом ? Кіоски приватні з сумнівної якості продукцією ? Може наша влада і боневтік відкрили мережу доступних фастфудів з якісною і недорогою їжею ? Що скажеш, автор ?
Так нинішні копупціонери родом з того ж совка Зараз вже діти совкових партократів мародерять, бо моралі як у батьків-крадіїв не було, так і дітям передали аморальність Просто у совку можливостей красти менше було , продуктових ресурсів менше А ось тепер їхня комуняцька душа розгорнулася
Ось таким був радянський фастфуд. Багато з Вас пам'ятають ці диво-страви, що були найсмачнішими бо тоді були молодими і Сонце світило яскравіше та трава була зеленіша, а ленін молодшим. Правда в мавзолеї
Наскiльки я пам’ятаю з свого радянського дитинства, спочатку з’явилася Pepsi-Cola … брат мого батька працював на продуктовому складi одного з курортiв, то вiн нам приносив цiлими ящиками, а також мандарини та рiзнi смаколики, яких ми майже не бачили! Хтось в СРСР бачив все, а iншi громадяни , майже, нiчого! Треба було мати зв’язки в торгiвлi…
Завод з виробництва Пепсі коли був вперше побудований в Євпаторії, потім в Новоросійську. Це було в 1981 році, я тоді вчилася в Сімферополі.
У Днепрі це було завжди пепсі звичайно не було завжди у магазині але бувало я наприклад тархун любив більше
Тетка в самом начале 80-х, некоторое время работала технологом объединения "Общепит". Дали ей как то очень блатную командировку в Сочи. Сочинские кафе проверить летом. Меня с братом с собой взяла. Запомнилось: Ругала в какой то столовке поваров. Те собирали из грязной посуды недоеденные котлеты и тефтели. Кидали в мясорубку и делали из них пирожки с мясом. Какая то бабка ими торговала на пляже и заносила поварам их долю. Это тем кто считает, что в СССР пирожки были вкусными.
Пиріжки з м'ясом ніколи не купувала
@@ВалентинаБогатова-й7ц Я тоже, после увиденного.
Пам'ятаю цей аргумент на користь радянських ресторанів/їдалень - "а гірчиця завжди була на столі безкоштовно!" 😄
Засохла.
"Дайте хліба, треба сіль доїсти"
І оцет.Звідси і "На халяву і уксус сладкий"
Дякуємо вам за кожний випуск! Цікаво, про морозиво не знала!👍👍👍 Страшні столовки пам'ятаю, синю пюрешку, м'ясо "дружба" (сам пожував, залиш іншому), воно було завжди недовареним!😂😂😂😂
i always love listening to your podcasts. Intelligent, well researched and well delivered. Greeting from Jersey! PS I agree 100% with your review as I remember everything since 70s USSR. Grew up there.
Вподобайка в підтримку каналу 👍
""...бывало пиво я водою разбавлял
а чтобы пенилось - я соды добавлял""
В деяких версіях цієї пісні -"мочою""
Віллі Токарєв. Емігрантські пісні 70х років.
Цвях забив, кілок встромляю -
Пропаганду добиваю!
Дякую Вам за коментар , який руйнує радянську та російську пропаганду!
Колись давно я дуже любила одне російське відео про кухню СРСР (російське). Дякую, що розказали ще на цю тему
Дякую Вам за коментар , який руйнує радянську та російську пропаганду!
Дякую.
Дякую Вам за коментар , який руйнує радянську та російську пропаганду!
Дякую за вашу працю 👍 👍 👍... Вподобайка 👏 👏 👏... Успіхів ✌ ✌ ✌..!!!!!!
Успіхів ✌ ✌ ✌...!!!!!yt
Дякую Вам за працю та цікаве відео.
Щиро Вам Дякую за Вашу якісну роботу.
✌️❤️🇺🇦
Все що я помню про радянський фастфуд, це запах гальби з квасом. Вона мала такий запах, ані то їй воду черпали, коли підлогу мили, або помиї на кухні.
Дуже змістовно ❤ дякую вам за вашу працю ❤❤
Дякую за відео !!!!!
Дякую за відео про ці "вкусняшкі з сесесері" хех 🤗. Бажаю успіхів у роботі над відео 🇺🇦❤️🔥
Дякую за вашу працю 👍 👍 👍... Вподобайка 👏 👏 👏... Успіхів ✌ ✌ ✌..!!!!!!
Схвальний коментар на підтримку цього каналу та щира подяка за гарну роботу. Всіляких успіхів та творчої наснаги автору.
Дякую за вашу працю 👍 👍 👍... Вподобайка 👏 👏 👏... Успіхів ✌ ✌ ✌..!!!!!!
Вподобайка 👏 👏 👏... Успіхів ✌ ✌ ✌..!!!!
Зіпсували апетит перед вечерею 🙂 Коли буде відео про середньовічні в'язниці ?
Планую скоро
Вперший раз Пепсі-Колу попробував в одному радгоспі Первомайського р-ону Криму в 1980 році.В сільському магазині вона стояла ящиками без блату.Випускався цей напій в пляшках 330 мл. в Євпаторії,родичі були дуже здивовані,що ми вперше бачимо цей напій! Пізніше,десь до року, Пепсі-Кола з'явилася і на іншій території України,теж без блату.Смак у неї був гарний,не схожий на теперішню Рерsi-Cola!
В ссср жили добре ті,хто крав
як і тепер
ЗАРАЗ НІХТО НЕ КРАДЕ 😂😂😂 ВСІ ВІЛЬНІ ,НЕЗАЛЮЖНІ С ГОЛОЮ ДУПОЮ І ПРОТЯНУТОЮ РУКОЮ.
@@ВоваЩава розказуй за свою дупу.
А ми працюємо і не голодуємо
@МиколаЦукерман ШАЛОМ ПАН ЦУКЕРМАН ! МОЯ ДУПА ВПОРЯДКУ І ТЕБЕ НЕ СТОСУЕТСЯ .Я ТЕЖ ПРАЦЮЮ І МЕНЕ ВСЕ ГАРАЗД НАВІТЬ КРАЩЕ ЧИМ В ТЕБЕ . ШАНОВАНИЙ ЦУКЕРМАН.
Зараз цей "фастфуд" - це або випічка (сосиски в тісті, самса), або швидка домашня вечеря в людській обстановці (пельмені), або комфортне кафе (шашличні), або магазинна їжа (вибачте, московські котлети, хоча це зветься гамбургер з курячою або свинною котлетою - саме ці бургери з булками більше схожі на "московські" котлети, які у свою чергу з бургерами американськими зі спільного мали лише назву). Єдине, що хотів би зауважити - не вказано ціни на цей фастфуд в ті часи (наскільки він був доступний).
Продовжуйте знімати подібний контент. А щоб осиковий кілок був гострішим, а цвях забитий сильніше, говоріть СОВЄЦЬКИЙ, а не радянський (за аналогією з рюмочними). Дякую за випуск.
Дуже цікаве відео 👍 Дякую ❤ Раджу також розповісти про шахрайку Берту Бородкіну (Залізну Беллу), до речі, уродженку Білої Церкви. Там є про що розповісти.
Бажаю успіху ❤
Вподобайка 👏 👏 👏... Успіхів ✌ ✌ ✌..!!!!
Успіхів ✌ ✌ ✌...!!!!!yt
ПРИКРАСНО ПОМНЮ 😂😊
@@ІванСушко-ф1в,
Прикрі спогади у вас.
На прекрасне - буде час!
Дякую Вам за коментар , який руйнує радянську та російську пропаганду!
Моя мама працювала кухарем в радянській їдальні. Розповідала, що в "домашню" ковбасу додавали стільки крохмалю, що її при запіканні роздувало і вона лопалася. Коли дівчата - кухарі знижували кількість крохмалю, щоб продукт на виході мав привабливіший вигляд, то директор столової їх сварив, що використовують забагато м'яса.
В цілому срср їла голубці. Тільки хтось капусту варену, а хтось фарш😊 аж згадалось, як для нас із татом похід у пельменну був маленьким святом. Боже, то ж жах! Стоячі столики, щерблений посуд. Але я досі їм вушки із червоним перцем та із глибокої тарілки. Отакий якір 😮
І мені запам'яталась пельменна. Ми з матір"ю, вже не пам'ятаю чого, приїхали в місто і мати повела мене в пельменну. Ми стояли і їли, але я там побачив дядька, який ждав, коли люди поїдять, і якщо хтось не доїв, або залишив тісто з пельменів, то він швиденько підходив і доїдав. Дехто з відвідувачів мабуть його знали, бо дехто залишав один, або і пару пельменів спеціально. Живучи в селі, я не думав, що в місті можливе таке життя.
@НиколайКальченко-с9ч дякую за спогад. Бачте, я не одна, кого так "вразила" пельменна))
Я кожне літо проводила в українському селі, яке відмежували і воно водночасся стало рсфср-ським селом. Люди так і продовжили балакати, поратись по хазяйству, шарувати в городі та збирати суниці та ліщину в лісі. Але вся школа та наука стала москальсткою. Так от до чого я? А до того, що мій чоловік провів дитинство в українському українському селі. І спогади у нас геть різні. В моєму не було сітра і хліб був тільки гливкий і сірий. І купували ми його тільки собаці. А в його сільпі були і сітро, і байкал, і деколи морозиво.
А в містах ми купували в овочевих магазинах величезні буряки з такими шматами землі, що можна було квіти ще посадити, і картоха завжди з "ґлазкамі".
Ось така хрінь та планова економіка
@@Kateryna4.5.0 До самого розвалу СРСР, в овочевих магазинах продавці самі вам насипали моркву, буряки, картоплю, все завжди з землею і з гнилими овочами. На зауваження хамили.
Катлєта в тєстє..памятаю,як по них плвзали здорові жирні мухи...а потім чібурєк крімскій...без мяса з великою кількістю цибулі...там працювпли на практиці студенти кулінарних училищ...а під те все були томатний сок чи бірьозовий сок..дніпропетровщина..1983 рік.
Мені свого часу в той макдональдс у москві ще довелося потрапити з батьками через якийсь час після відкриття, черга в нього була довжиною в прилеглий сквер по периметру а стояти в тій черзі довелося десь чотири з половиною години 🙂
Дякую Вам за коментар , який руйнує радянську та російську пропаганду!
@@ИгорьЯ-р5с, невже, так їсти хотілося?
@@ОлександрМартинюк-в6л Це ж було на той час диво. Більше хотілося побачити частинку західного світу.
@@otaman2014 Дякую вам за вашу роботу.
@@ИгорьЯ-р5с, зрозуміло. Можна було за радянською звичкою паралельно і одночасно зайняти ще черги, наприклад, до мавзолею, в ГУМі і ще десь. Певно, не здогадалися. Коли в тому не було наглої потреби, чергу можна було навіть продати.
Соєва ковбаса,котлети з хліба😂😂😂
Дякую за працю.
Пиріжки смажені зі всякими начинками, беляші, за совєтів, - пом'ятаю, котлети в тісті, печені трикутні пиріжки з варенням - теж. А от за чебуреки фіксую їх появу на самому прикінці 80х, вони вже асоціювались як продукт перестройки. Відкривались коперативні чебуречні де до чебуреків можна було замовити ще якийсь булйон. Так що чебуреки назвати радянським фастфудом досить складно.
Коммент на підтримку і дякую за вашу працю!
у мене такий бокал досі є ,хоч він тепер у ролі стакана для зубних чітки та пасти )))
Дякую Вам за коментар , який руйнує радянську та російську пропаганду!
@@ЧорнийБай, може, для щітки?
@@ОлександрМартинюк-в6л ай справді
@@ЧорнийБай, уявіть, я ще з тих людей, які чистили зуби зубним порошком. Паралельно з цим мій товариш, закупивши кілька десятків упаковок цього ж, таки, порошку зі смаком м'яти, побілив ним стіни та стелю у власній квартирі. Порошкова крейда була відмінної якости, як за розміром фракції, так і за чистотою.
@@ОлександрМартинюк-в6л 🤣, ми із минулого тисячоліття , ,ще й не до такого додумаємося )))
Все залежало від старшого кухаря, його підлеглих, я застала вже кінець сересера і застала і благеньки забігайлівки і непогані "столовки "- їдальні, піріжкові. Крали продукти навіть в садочках , особливо тітки з кухні тягнули, просто непереборно красти вершкове масло і яловичу печінку ( нам залишалося якесь, щось пласке і тверде як підбори с гірських чобіт )
Радянські кукурудзяні палички були смачні, солодкі
Є і зараз смачні та солодкі палички
"Хрустишка"
Мова має значення дякую за інформацію
Чай.. Чай пррдаввли, який постійно розводили водою😂
Пиріжками з мясом можна було легко траванутися. Що там клали незрозуміло.
Квас на розлив у моєму місті робили шикарний. Шкода що рецепту не маю. В інших містах квас був зовсім не смачний, а навіть трохи бридкий.
Привикли до свого, а може дійсно той був крашим
@@Samuel_Atcheson, бридкий, бо, склянки погано миті, а квас перекисший.
@@ОлександрМартинюк-в6л Та ні. Явно інший рецепт.
@@otaman2014 Дійсно був хороший.
@@Samuel_Atcheson, квас важко зіпсути при добрій сировині. Я раніше робив вдома, потім свіжим заливав у сифон. Чудовий газований напій виходив.
Все так. А пельмены подавали з оцтом
Який ,,радянський масовий фаст - фуд"? 😂😅😂 Баланда у таборах ГУЛАГУ перемагала завжди! Тільки ганьба перед Заходом і усім світом змусила керівництво Совка щось почати міняти!
Ти була в тих таборах гулагу? Навіщо ото триндіти?
Дуже вам вдячна! Як історик цікавлюсь всім, що стосується минулого. 🥰🇺🇦🇺🇦🇺🇦😍
Для автоматів газ води, щоб попити води з сиропом, я по 3коп, ще зимою починав збирати, бо влітку був дефіцит монет 3коп.
А ще були ханкалі. Тбілісі. 1983 р
Дякую Вам за коментар , який руйнує радянську та російську пропаганду!
@@romanfigar0229, в нас кажуть: «Хінкалі».
Все добре - і відео, і голос , але якщо б ще якісь музичний фон додати було б саме те що треба. Дякую 👍
Котлеты в тесте тоже были
Дякую Вам за коментар , який руйнує радянську та російську пропаганду!
@@ЕленаВолошина-ф2о, то були, певно, беляші.
так вони і зараз нікуди не ділись, як сосиска/сарделька в тісті!
Коли буде про середньовічні тюрми?
Думаю в четвер
@otaman2014 дякую!
Чотирикутний у вигляді маленької металевої табуретки,в середину заливався керосин у ємкість
Вспомнить страшно! Эти пивные точки с пол-литровыми банками, возле бочек "прописаны" грязные, битые морды которые лезут без очереди со словами"повторить", стоять за бутылочкой пепси. Жизнь была одна стыдоба.
Може воно все і гидотне було, але ж людям не давали вибору ', грошей було обмаль, от і раділи морозиву, чебурекам і т.д. А ще не було багато інформації, все фільтрувалося, тому була ілюзія спокою, хоча насправді брехня.
Не ну пельмени в бумажных пачках были не плохие
Тільки розвалювалися як і ті пачки. Тому мама робила суп з тими пельменями.
.
Без зв'язків було складно..
А ще таке ''Пили из одного стакана газировку и никто не болел, не заразился!'' А ти що, звіти мінздраву СрСР читав?
Фу.. Від одного фото на заставці нудить. Совєтська людина - це машина з поїдання вуглеводів, тому що доступу до білків і якісних фруктів/овочів не було
ага. страшне
Господи! Не псуйте мені апетит цими совковими помиями
Хрущов корупціонерів-крадіїв розтріляв. А нині під час війни - хоч одного посадили? Сумно...
Зарплапти в чиновників по - 200-300 тис на місяць, а ви (люди) живіть на 8 тис
Я не прихильник совка ,але, що натурального є в наших продуктах?З чого роблять масло ,напої,різні ковбаси ,славнозвісні кодитерські вироби і головне морозиво.А оті чіпси?Все хімія!
А за часи совка ковбаса з папером не траплялася? 😂
а є вибір! Шо дозволяє гаманець.
Зараз є вибір.А тоді не було.
Лопушанський, ти єбанутий чи як ? Що хуйню пишеш ?((
Не хочу вас засмутити, але усе хімія. 😂
Ви які висновки зробили з минулого? Ніяких?
А те що влада є найманим народом персоналом, сервісом з оптимізації не задумувалися? Як убезпечити від шахрая владне крісло? Як контролювати? Пишіть варіанти. Думайте.
73% думати нічим.
Нормальная человеческая котлета за 14 копеек😂😂😂😂
А ще усюди продавалися кураб'є
ми ненавиділи то печиво
+100000500
Дякую Вам за коментар , який руйнує радянську та російську пропаганду!
Нормальна тема шаурма чого не робили вона була
👍🇺🇦👍
А, що саме в ті роки у харчовій промисловості називалося, "Примус"? Хто знає?
В радянському союзі - ТЮРЬМІ НАРОДІВ нічого і ніколи достойного не було.
Так, але не забувай, що всі електростанції, вся залізниця, загалом інфраструктура в Україні ще радянська. За 30 років взагалі нічого не зробили: тільки корупцію розвели, не порівнянно з СРСР.
I absolutely hated as a child the smell, look and taste of school canteen in 80s USSR. Never ate there. Also the story of Kyiv school's poisoning next to my school did not help. Look up en.wikipedia.org/wiki/Tamara_Ivanyutina.
Може автор розкаже, про український фастфуд ? Або про те, що розстріляли при боневтіку якихось корупціонерів ?
При совку було багато поганого, але те що зараз робиться, вже перевершило совок.
То що автор, як у нас з фастфудом ?
Кіоски приватні з сумнівної якості продукцією ?
Може наша влада і боневтік відкрили мережу доступних фастфудів з якісною і недорогою їжею ?
Що скажеш, автор ?
Так нинішні копупціонери родом з того ж совка
Зараз вже діти совкових партократів мародерять, бо моралі як у батьків-крадіїв не було, так і дітям передали аморальність
Просто у совку можливостей красти менше було , продуктових ресурсів менше
А ось тепер їхня комуняцька душа розгорнулася
І чим погано було.хтось може сказати.все було натуральним і якісним.а зараз демократія.нема уже і чим срати.