KULISY 23|24 odc. 33 | Świąteczne zwycięstwo z Cracovią

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 9 сен 2024
  • Zawodnicy Pogoni Szczecin w meczu 26. kolejki PKO BP Ekstraklasy pokonali Cracovię 3:1. Już w pierwszej minucie trafił Fredrik Ulvestad, a wynik pięknym strzałem ustalił Vahan Bichakhchyan w 88. minucie. Tym samym Portowcy zakończyli serię trzech meczów bez wygranej.

@user-sv7ni8qj3m 5 месяцев назад +10

...Mam wielką nadzieję że...Pan 😎 Grosicki 😎da 🙏 upragniony puchar Polski 🇵🇱dla Pogoni Szczecin 😎 tak jak to zrobił dla... Jagiellonii Białystok 🫣 gorąca w to Wierzę 🙏😎💪a puki co jutro po... Zwycięstwo z Jagiellonią i... jedziemy po puchar na...Narodowy 😎 Pozdrawiam Serdecznie

• @ptakgrzegorz
    @ptakgrzegorz 5 месяцев назад +11

„Król powrócił” powiedział Grosik do Wahana, wiem, że w środę to potwierdzi!