Не згодний з твердженням, що виробник зробив плату неремонтопридатною. По-перше, щільність монтажу обумовлена розмірами станції, і випаяти транзисторні зборки досить просто - термофен, паяльник, олововідсмоктувач та/або мідна оплітка для зняття припою. По-друге, вкривання лаком плат - обов'язкова процедура для пристроїв що будуть працювати на вулиці. По-третє, масивні полігони існують для того, щоб проводити великий струм і не перегріватися/згоряти, а не для того щоб їх було складніше паяти. В-четверте, дорогі якісні компоненти - це тепер виявляється погано?)) Вердикт - ми бачимо перед собою компактну станцію на якісних компонентах, де немає здешевлення за рахунок тонких пластів міді у платі, та яку вкрито лаком для захисту від конденсату - як на мене, все зроблено якісно для довгої роботи, а не щоб "бідним мастерам" роботи додати
Никогда не задумывался про повреждение слоя из драгметаллов на контактах. Хотя думал что знаю всё. Респект автору за профессионализм и лаконичную подачу материала!
Який тут професіоналізм чувак відкрив станцію заміряв що транзистори в короткому і все це не ремонтопридатне, так стверджують люди які не мають уявлення як даний пристрій працює ні досвіду ні інструментів.
Те, що лаком покрили, то звичайно ж добре. Плата буде більш стійка до вологи. Хто б міг подумати, що комусь прийде в голову з'єднувати вихід станції з промисловою мережею живлення. При тому, що ця штука коштує немалих грошей, тому власники повинні бережно ставитись до неї.
суть в том, что она рано или поздно все равно выйдет из строя и сейчас производители делают все, чтобы по итогу потребитель купил новое устройство за много денег, вместо ремонта старого
@@sergkot3462 суть у тому що без лаку вийде з ладу набагато швидше, тому дуже дивне звинувачення, коли видно що виробник намагається зробити максимально якісний монтаж.
Оно и без лака должно работать, если не эксплуатировать под дождем, на морозе и в перепадах температур, КАК ЛЮБУЮ электронику. Ремонт это усложняет, но не критически, как автор рассказывает.
Принесли сегодня такой аппарат, человек подал на выход 220В из городской сети. Все четыре IGBT - под замену, а также предохранитель и большой резистор рядом с блоком IGBT. Было подозрение на драйверы IGBT, но пока оно не подтвердилось. Никакой особый инструмент не нужен. IGBT притянуты к радиатору винтами. Берем тонкие плоскогубцы, захватываем головку винта и выкручиваем. Таких винта четыре. А дальше выпаиваем радиатор (это две точки на плате). Не подарок, конечно, но вполне реализуемо ...
@@sashag9762 390 Ом, 5 Ватт. Да, не все так просто. У меня выгорели все четыре IGBT в блоке, формирующем выходной синус, и один из драйверов NSI6602. Меняем, все гуд, кроме одного - заряд идет не непрерывно, а импульсами. Секунда заряда - с десяток секунд паузы, потом опять секунда заряда, и так доальше. Почему так - пока неясно. На одном из форумов порекомендовали сделать рекалибровку батареи несколькими полными циклами заряда/разряда. Этим я и занят. Верится с трудом, но других идей пока нет ...
Спасибо за полезный контент! Сделайте видео-инструкцию как такими устройствами правил но пользоваться! Для того чтоб меньше устройств выходило из строя!! Спасибо заранее!
За такую ЦЕНУ ЭТА станция ОБЯЗАНА чувствовать подачу электроэнергии еще тогда,когда электрик вздумает подойти к трансформатору включать напряжения для потребителей,и должна срабатывать защита.
То что должно чувствовать и стоит как чугунный мост это я сейчас про гибридные инверторы, горят и взрываются с лютыми пожарами похлеще экофло.У многих даже зубра в щитке нет, куда уж там до автомата авр.Я лично использую зубры и на вводе и перед самой станцией, можно считать меня мажором, безопасности много не бывает.
За такую цену екофлоу отличная станция. А то что пользователь сам лезет и делатет так как в инструкции не сказано - его проблемы. Нив коем случае не подавайте из сети напряжение на выходы, ни в коем случаи не подключайте выходы из станции в общую сеть электропитания! Так само можно додуматься подать 220вольт в USB выходы станции, и сказать чего производитель не сделал защиту.
5:35 Вывод шикарный Тоесть нужно делать плату (а соответственно и устройство ) в два раза больше, из за дальнейшего удобства ремонта ? Массивные полигоны меди очевидно сделаны для лучшего теплоотвода, тоесть нужно было опять же их не делать что бы быстрее прогревать детали паяльником при ремонте ? Покрытие лаком тоже сделали для надёжности и защиты от попадания влаги, нужно было не покрывать что бы быстрее вышла из строя во влажной среде, но зато ремонтировать удобно 👍
Ага, і до того всього вони спеціально зробили щоб пристрій виходив з ладу зразу після гарантійного терміну, он ввімкнули світло коли той був підключений. Це все масони!!!
@@serhiin9694 Ну заради справедливості, запобіжник на виході пристрою за 40-70к не завадив би. Хоча б тому, що може бути коротке замикання у користувачі.
@@MrArravell Ну взагалі запобіжник на виході нічого би не змінив, бо в ньому є вбудований захист від перегрузу, а захистити від зворотньої напруги не реально коли користуєшся вилка вилка простіше автомат перемикач на хату поставити - який би просто перемикав на еко флов коли немає мережі, і назад коли мережа появляється
Продолжаю ремонт. Клиент купил IGBT - транзисторы. Впаиваем. Перед включением - последний опыт. Проверим драйверы, управляющие затворами транзисторов. Так вот, один из драйверов неисправный (пробой по питанию на первичной стороне, причем пробой там хитрый, не в ноль, а вместо этого омметр показывает порядка 70 Ом, в то же время на исправном драйвере прибор показывает больше 2 КОм ). Драйвер - NSI6602, в продаже их нет, только на АЛИ. Да ... Хорошо хоть я не включил аппарат сразу после замены транзисторов ...
Спасибо Дмитрий! С большим удовольствием смотрю ваши видео , лично для меня очень информативно , не останавливайтесь на достигнутом и в дальнейшем радуйте нас своими обзорами . Вам всего самого наилучшего!
Як Вас легко умовити! Скажу як інженер-коструктор: єлементи на силових платах стоять не тісно, то Ви тісних не бачили. Майже всі особливості плат, що майстер назвав негативними, на справді позитивні. Для чого він це робить, здогадайтесь самі. До речі, коротке замикання між доріжками не означає, що вийшли з ладу всі транзистори або щось інше. Може вийти з ладу один елемент і закоротити спільні ланцюги. Лак йому не подобається на платах. А не було б лаку, сказав би, що без лаку погано для високої напруги.
@@pavlosiryk3771 Так, але ви не зрозуміли що він не ремонтує інвертори. Навіть якщо він десь помилився це не для реклами ремонту. Можете знайти багато коментів де він пише щоб йому не присилали інвертори. Так шо ви помилились його намір. А намір був просто показати що внутрі приладу. Скоріш за все він навіть це інвертори не буде ремонтувати чи відремонтує за пів цені
@@pavlosiryk3771 Якщо судити плату по конструктиву ,то розводка плати виконана невдало оскільки так як щоб випаяти транзистор навіть один, то треба випаювати радіатор з транзисторами .
@@АндрійК-х7ь все йде до мінімального об'єму, потрібно все робити як можна щільніше. Майже скрізь, щоб зняти силові ключі, діоди, потрібно знімати все одразу на радіаторі. Це не проблема. Навіть зручніше. Лак біда, тут згоден, важко від нього позбутись.
Ці станції прекрасно ремонтуются, і якісно зроблені. А про полігони вообще випав, як є добрий паяльник то все там паяється без проблем. І щільність монтажу тільки відговірка, було б бажання
Горять в першу чергу через рукожопих людей, які в школі не ходили на уроки фізики. Треба або використовувати по призначенню: підключати прилади напряму в AC чи хоча б через подовжувач. А якщо взяли до рук кабель вилка-вилка, то хоча б виключити головний автомат на електричному щитку. І загалом, це великий павербанк, а люди уявили, що це якийсь інопланетний генератор:))) Якщо подати напряму 220 на будь який павербанк, то там також все погорить:))
@@user-vw9oh9hz1s це все абстрактно і не маю відношення до реальності. Просто мої думки. Прикинув окрему покупку всього, вартість модулів, збірка, оплата інженерам проектувальникам. Звісно все по оптовим цінам. Просто приблизно.
Ну як сказати, китайські клони недоогих мк в плюс не записати, все що видно це ну нормальної якості пайка та розводка плати та герметизація, топом це не назвати. Середня начинка імхо. Та ще й недодумались банальні преди поставити від нехай і не зовсім штатного але захисту від дурнів с кз. Це теж не показник доброї якості. Начинка середня, але ергономіка і софт досить добре відпрацьовують функціонал. Можна назвати їх щось рівня Keenetic в порівнянні підходу.
@@user-vw9oh9hz1s материнська плата це не силове обладнання з високими напругами де може і вбити і пожежа може статись і коштують вони в 10-20 раз менше, тай внезапно у дорогих мп і ноутів є захист по юсб. Краще за зразок брати хоча б відеокарти або комп'ютерні БП, ось там внезапно в дорогих або просто якісних ВК є запобіжники, а про нормальні БП для пк і говорити не треба, там захист по всім лініям хоть би що ви не замкнули, він не згорить в більшості випадків. Keenetic це не електро станції це мережеве обладнання, просто у них підхід такий же, начинка досить середня, але софт і підтримка дуже круті і за рахунок цього сам продукт виходить непоганим, але і ціна теж не як за дешевий тплінк.
Я в захваті від цього каналу, тут одразу 4 в 1: 1)багаж знань+2) досвід+3)аналітичний розум+4)захоплюючий інтерес до своєї справи! За 8 хвилин фахівець передає такий кладізь корисних знань і навичок! Лайк і підписка на канал! Чекаю наступних відео. Дякую.
То ви їх готувати не вміете. Лак на платах то добре, це захист від вологи. при ремонті геморой, але після треба відновлювати. Транзистори випаювайте цілими радіаторами, так простіше і якісніше зможете зібрати. Массивні полигони треба преднагрівати 100 градусами 3-5 хвилин.
А толку? Якщо транзистори пробиті відносно затвору, то скоріш за все погоріло все каскадно і дійшло до мікроконтроллера, прошивку якого ти ніде не знайдеш
Прибыла тоже такая модель в ремонт, только с проблемой платы BMS. Если постоит часа 3 выключенной, то не подавала признаков жизни, при подключении зарядки был щелчок реле и всё. Иногда конечно получалось запустить, но редко. После обновления прошивки начал чаще реагировать на запуск, но с ошибкой аккумулятора. Все ячейки ровные. Единственное что помогало, это перезагрузка контроллера bms (левая кнопка). Но потом опять, пару часов простоя и всё. Пришлось продублировать эту кнопку на передней панели, чтобы хоть как-то можно было работать...
У нас Bluetti EB3A вилетів через "зануляючий кабель" для котла Ariston UNO. Причому, котел працював до цього у режимі UPS без постійних перепідключень декілька днів. В режимі DC на розряд працює. Але увімкнута зарядка від електромережі або нажаття кнопки АС стабільно вирубує і режим DC на 20 хв. Вилка зарядного кабелю і зануляючого розвернуті були лише у одному положенні, (0 на 0, 1 на 1) але в одній тройній розетці. До цього помітив один нюнс: на цьому зануляючому кабелі продзвонював індикаитором обидва контакти і він загорався на обох вилках. Тобто, і на тій вилці провод який був просто добре заізольований у подовжувачу і нікуди не виводився. Ще була ідея відломати праву вилку. Таке ніби наводка електромагнітна. Можливо і вона дала фазу на фазу при збігу обставин.
Ребята подскажите любителю сколько должно быть сечение экофло к авр,(провод который будет нагрузкой при отключении)если учесть,сто всё равно со стороны экофло подключение через вилку ,то самое большое ?? Спасибо!
Новый успех. На плате передней панели обнаружились два выгоревших резистора R25 и R27 по 100 Ом на линиях RX_BMS и TX_BMS. Меняем, включаем ... Гуд, теперь станция корректно отображает уровень заряда аккумулятора (раньше она показывала нулевой уровень). Что теперь ? Станция не заряжает аккумулятор и даже не пытается включить зарядник. Остальное, вроде как, работает. Продолжаем разбираться ...
Так само у інших людей згорів, вони заряджають через вхід для авто-сонячних панелей -- цей залишаєтся живим, але, звісно, без ніякого більше Quick Charge
Хотілось би відео з вариантами як вберегтись (можливо якийсь хітрий кабель зробити) :). Розумію що треба просто автомати вимикати, але потрібен захист від дурня
Перемикач двохполюсний 1-0-2 на щитку треба ставити, щоб розривались фаза і нуль. розетка ставиться одна до перемикача від мережі на окремому автоматі для автоматичної зарядки, тоді вона працює в будь-якому положенні, вилка ставиться як окремий вхід перемикача. Всі споживачі квартири йдуть після перемикача. Таким чином струм мережі і струм інвертора Ecoflow ніколи не зустрінуться. А користуватись можна будь-чим в квартирі в межах розумного.
@@oleksandr.zanichkovskyi , а ведь в принципе можно, например, EcoFlow с базовой функцией EPS, поставить между сетью и автоматом? Тогда когда в сети есть электричество, зарядная станция будет его пропускать транзитом, когда в сети электричество пропадет, будет питать всю квартиру от электричества, когда появится - подзарядиться. Тогда можно, например, уезжать без боязни, что за время отъезда в холодильнике зародится новая жизнь. При таком подключении есть риск, что при переключении на питание от батареи будет превышение максимальной мощности, но судя по документации, станция просто отключит выходное питание, в чем нет проблемы, поскольку лично у меня нет таких потребителей, которые бы могли перегрузить станцию в отсутствие кого-либо дома.
Назва відео якась не коректна. Я гадав, що є якісь тонкощі використання, а тут про те, що не треба на вихід подавати 220... Таке собі. Я б навіть не зайшов дивитись, бо це і так зрозуміло....
Принесли на ремонт, выбиты 2 igbt, и 2 igbt драйвера, диодный мост...еще питальник драйверов 15в, клиент пока отказался от ремонта, сказал что будет заряжать как-то и использовать выход 12в...
Тому я людям більше раджу поставити сонячний гібридний інвертор з АКБ літій. Ці ж штуки більше для кемпінгу, а для цього можна мати генератор вдвічі дешевший і вдвічі потужніший.
Починили. Вместо штатного токочувствительного усилителя установили похожий NCS199A3 с коэфф. усиления 200. Для справки. Зарядный ток у этой станции не постоянный по уровню, он меняется по какому-то хитрому закону и может составлять от ~35А в середине процесса зарядки до ~4.5A ближе к завершению процесса зарядки.
Продолжаю ремонт. Для справки, на самой батарее есть две секретные кнопки. Первую я пока не нажимал, а вторая "On/off" отвечает за включение и выключение напряжения на зажимах аккумулятора. Дальше, клеммы на входном автомате и разъеме 220В (вход из эл. сети) обжаты очень слабенько, а качество автомата - под вопросом. Клеммы обжал, автомат исключил, в результате импульсы зарядного тока прекратились и зарядка стала равномерной. Я не скажу абсолютно точно, что дело в указанных контактах, но очень похоже именно на это ...
Цей кабель по своїй природі є "обхід" правил в системі з'єднання мережі, обхід захисту, по суті. Тому і вбивця. Нажаль, людський фактор буде актуальний завжди
@Глядач так а хто тоді цю станцію купит взагалі за такі гроші, кому вона потрібна? Єдине, для чого є сенс її придбавати, так це для підключення вилка-вилка. В даний складний час це саме те. Просто необхідно бути обачним та дружити з головою, бо необачність буде коштувати 30 000 грн. Так мені озвучили при купівлі екофлоу. П. С. Електрика може вбити током, проте це не означає, що ми повинні від неї відмовлятися.
@@DrFailov Ну не у всех есть возможность нанять электрика и перепаковать щиток. А иногда и банально проводка не позволяет сделать это легко. Открою секрет что 95 процентов пользуются такой вилкой а страдают единицы. Но некоторым что не дай все сломают.
Про випаювання. Можна "розбавити" припій на платі сплавом Розе. Це суттєво зменшить температу плавлення що зменшить ризик пошкодити плату. Тільки після того як випаяли, обов'язково кілька разів лудимо звичайним припоєм і прибираємо мідною плетенкою - треба "змити" той Розе, бо він дуже крихкий і легкоплавний.
У ecoflow гарантия 5 лет, а также есть предохранитель, если потребление слишком большое, то он вырубится. А рядом с разъемом для зарядки есть кнопка которую надо нажать для подальшего использования
Дякую за відео! В мене ecofolw delta 2 та так сталось що при працюючій станції підключеній дротом виделка-виделка до квартири увімкнули на щитовій живлення до квартири та в мене на станції одразу видало помилку OVERLOAD, після чого я її одразу вимкнув. Станція як працювала, так і працює, з нею все ок, як і було до описаної ситуації. Мені просто пощастило чи все-таки наслідки якісь будуть у майбутньому? Можливо що в ecofolw delta 2 зробили захист на такий випадок та вони вже не виходять з ладу, як минула версія станції?
я б не сказав шо прям навмисно не ремонто-придатне )) , не ремонто-придатні залиті намертво в цеглину плати інверторів , інверторних генераторів , а тут без навмисного западла просто не було такої мети робити його супер ремонтопридатним , навіть маркування микросхем не запиляне .)). але НЕ просте в ремонті то правда !
Ніколи не використовував такий кабель і постійно пишу щоб ніхто цим не користувався, станцію Ecoflow можливо використовувати в постійно підключеному стані, так буде шуміти, але не буде цієї проблеми. Кому потрібні дані у мене є потужний комп'ютер у звичайному режимі 150W Ecoflow DELTA витримує перемикання з постійного струму на батареї, а ось у стані навантаження 500+W скоріше за все чутлива до струму відеокарта чи процесор, можуть видати помилку і комп'ютер вимкнеться чи станеться помилка. Час перемикання струму 30мс у цієї станції. Ну і додам я дуже сумніваюся що у більшості тут є настільки потужна техніка, тому станції вистачить під час перемикання, з ноутбуками так ви взагалі цього не помітите. Також раджу в ній зараджати все через її роз'єм, не через 220W по можливості. Наведу приклад є світлодіодна лампа (usb), під час підключення до комп'ютера вона споживає 15W у максимальному режимі, але тільки 9W якщо підключена до USB роз'єму станції. (пк при цьому знаходиться у режимі сну, тому заряд не використовує)
Навіщо для ноутбука екофлоу??? Це ізрат. В мене мак м1 працює добре від павербанка самого дешевого без режиму квік чардж. Це якщо світла нема пару днів. А так мак працює від своєй батареї 12 годин у режимі просмотра ютуба та 5 годин у режими гри у факторку чи іншу прожорливу гру. XCODE чи інше 8 годин працює
@@serhiis_ наприклад, для монітору чи ще подібної техніки, яка використовується з ноутбуком. Чисто для ноутбуку - оверкіл, але якщо вже є - чом би й ні.
@@gorin3512 В мене стоєть блюєті неа котел. Вже інвертор польский від котла згорів. Тому довелось блюєті туди терміново поставити. Котел дуже привередливий. Чистий синус йому давай та занулення. Якщо не зануліти не вмикається
@@serhiis_ уяви є люди з Одеси у яких світло бувало по 4 години за день (але тут можна подивитися за модель на 500W шоб бігати потім заряджати від генераторів, коли світла не буде 2+ дні) Особисто я після того що мені розповідали люди у яких гірша ситуація, не думаю що мати щось потужне як станція на 1200W це погано, я думаю що можливо де комусь треба взагалі одразу думати про DELTA MAX + додаткова батарея. + якщо у вас є макбук, то скоріше і додатковий монітор, а вони зазвичай вимагають десь близько 45W.
Бля, точно так спалив свого інвертора, просидів без світла 8 годин і як дали на такій радості побіг до автомата, що забув про інвертор, клац и запахло пластиком. Ремонтувати його не вигідно
@@Dron008 Різні бувають, є і на 1 кВт*год. У мене відносно невеликий, 0,5 кВт*год. На декілька діб освітлення і зарядки телефонів, або декілька годин попрацювати на ПК - вистачить.
Так, лаком вкриті усі інвертори та зарядні станції, візьміть навіть найкращий Victron - теж має лак, стосовно роз'ємів додаткових батарей це стандартний кабель роз'ємом XT150 (xt60/xt90) який можна використовувати для керування BMSом. В цілом станція абсолютно нормальная - ненормальні люди які використовують пряме з'єднання з єлетромережею, так як навіть занулення потрібно робити з використанням здвоєнного автомату(фаза+нуль типу А або B) про що ніхто у своїх роликах ніколи не каже... Отже висновок, станція топ (враховуючи портативність та швидкість заряду) а от люди які роблять огляди на неї не дуже ок.
Дякую, за реально професійний огляд. Можете пояснити? Вона має режим безперебійника. Коли вимикається світло, починає живити від своїх акумуляторів. Але я почув поради сервісного центра екофлоу, що через сплески вимикань світла краще станцію вимикати в моменти відключення мережі. Можете пояснити? Дякую.
Экофуфло всі ті станції.Часу на діагностику-ремонт витрачається овердофіга.Тому не беру в ремонт їх.А роботи зараз до біса - ДБЖ , інвертори , сонячні інвертори ... був би час тільки
Я вот подумал. Один драйвер из 6-ти сгорел, и у нас его не купить. Но в этой станции есть вход от солнечной панели, а значит, должен быть и инвертор, его обслуживающий. Предположим, что этот инвертор больше ни для чего не используется.Тогда если выпаять или закрыть его транзисторы, то можно будет выпаять соотв. пару драйверов и использовать их для ремонта. Солнечная панель мне не нужна, вообще. Эх, жаль, нету схемы ...
Там разные платы. Солнечную панель обслуживает верхняя плата на которой нет нужных драйверов. Кстати, в моём подопытном сгорели все 4шт дарйвера NSI6602A, уцелели лишь 2шт по низковольтной части.
транзистори і драйвери замінити явно дешевше ніж всю плату - так на офіційному сервісі ніхто там нічого не буде міняти но офіційний сервіс заточений під гарантійні ремонти для яких виробник дає готові плати а при нормальному ремонті взагалі не проблема замінити будьякі деталі крім програмуємих контролерів (по причині того що програму ви ніде не дістанете) і вийде це в рази дешевше ніж заміна плати.
Масовий вихід в Україні таких станцій пов'язаний із невірним їх експлуатуванням. Призначені ці станції для тимчасового використання у місцях де нема мережі живлення, тому їх виходи не мають захисту від зворотнього надходження фази.
Може бути таке, що після того як забув дістати кабель і ввімкнув лічильник, станція почала працювати трохи не так як раніше? Холодильник і зовнішній фільтр акваріума почали працювати набагато голосніше і вібрувати. Всі інші прибори працюють як і раніше? Може щось з синусоїдою трапилось. Також було оновлення ПЗ. Буду вдячний за відповідь.
Дякую за огляд! А підскажіть, як краще підключати навантаження 220В, просто включити кнопкою інвернот 220В для розеток, і підключити вилки в розетки Екофлоу, чи краще спочатку пілключити вилки в розетки Екофлоу і потім кнопкую включити інвертор 220В?
Пристрій всередині виглядає дуже технологічно. Відпали будь які питання що до обгрунтованості його ціни) Побуду кепом, але вочевидь, ціна такої технологічності - жахлива ремонтопридатність. Ну і власникам таких девайсів варто тепер знати, що дешевше забезпечити якісне підключення цієї вундервафлі до мережі, ніж потім її ремонтувати.
Люди такі штуку точно не на останні гроші беруть, та ще й по переплатам Х2-Х3, тому на ремонті за свою тупість не обідніють і їм воно по карману не сильно вдарить. Тут скоріше проблема втрати часу, ремонтувати будуть місяць півтора, нову замовити теж ждати довго, ну хіба що знову переплачувати та спонсорувати "молодців" бариг.
купив китайську версію Ecoflow (220V) і для зручності хочу замінити розетки на європейські. їх можна десь придбати як запчастини? чи може є розбірки Ecoflow?
Є універсальні перехідники десь 150-200грн коштують. Набираєте: Універсальний мережевий перехідник для розетки UNIVERSAL ADAPTOR Білий адаптер для американської англійської китайської вилки в звичайну стандартну розетку
@@YurijPluzhnyk мені не треба перехідник. європейські вилки мають вставлятись в китайський сокет екофлоу, у нього дня цього є отвори. питання скоріше в естетиці та в тому щоб вилка міцно трималась розеткою.
Не згодний з твердженням, що виробник зробив плату неремонтопридатною. По-перше, щільність монтажу обумовлена розмірами станції, і випаяти транзисторні зборки досить просто - термофен, паяльник, олововідсмоктувач та/або мідна оплітка для зняття припою. По-друге, вкривання лаком плат - обов'язкова процедура для пристроїв що будуть працювати на вулиці. По-третє, масивні полігони існують для того, щоб проводити великий струм і не перегріватися/згоряти, а не для того щоб їх було складніше паяти. В-четверте, дорогі якісні компоненти - це тепер виявляється погано?)) Вердикт - ми бачимо перед собою компактну станцію на якісних компонентах, де немає здешевлення за рахунок тонких пластів міді у платі, та яку вкрито лаком для захисту від конденсату - як на мене, все зроблено якісно для довгої роботи, а не щоб "бідним мастерам" роботи додати
подписываюсь под каждым Вашим словом )
Але це не відміняє того факту що прилад майже не ремонтопридатний.
а чому ж тоді вони горять? От недавно поспіль два випадки в новобудовах під Києвом
@@ЛюдмилаРадченко-ы1уне факт що це саме такий пристрій, швидше за все щось саморобне
@@ЛюдмилаРадченко-ы1уТо були далеко не екофлоу, а саморобні пристрої
Никогда не задумывался про повреждение слоя из драгметаллов на контактах. Хотя думал что знаю всё. Респект автору за профессионализм и лаконичную подачу материала!
Контакти на реле покриті сріблом. В шахті я їх протирав від пилу папером або ганчіркою.
Який тут професіоналізм чувак відкрив станцію заміряв що транзистори в короткому і все це не ремонтопридатне, так стверджують люди які не мають уявлення як даний пристрій працює ні досвіду ні інструментів.
Платы покрыты лаком потому,что изначально производитель предлагал эти зарядные станции для использования в поездках на природу и пр.
Ничего не понимаю в электронике. Но смотрел с таким интересом, какого уже давно не испытывал. Автор объясняет великолепно. Подписался😄
Те, що лаком покрили, то звичайно ж добре. Плата буде більш стійка до вологи. Хто б міг подумати, що комусь прийде в голову з'єднувати вихід станції з промисловою мережею живлення. При тому, що ця штука коштує немалих грошей, тому власники повинні бережно ставитись до неї.
суть в том, что она рано или поздно все равно выйдет из строя и сейчас производители делают все, чтобы по итогу потребитель купил новое устройство за много денег, вместо ремонта старого
Я б не назвав це супер екстраординарним випадком, в таких пристроях преди та захист від дурня повинен стояти на всіх входах та виходах.
@@sergkot3462 суть у тому що без лаку вийде з ладу набагато швидше, тому дуже дивне звинувачення, коли видно що виробник намагається зробити максимально якісний монтаж.
@@sergkot3462 все ж кушать хотят и вы тоже
Оно и без лака должно работать, если не эксплуатировать под дождем, на морозе и в перепадах температур, КАК ЛЮБУЮ электронику. Ремонт это усложняет, но не критически, как автор рассказывает.
Принесли сегодня такой аппарат, человек подал на выход 220В из городской сети. Все четыре IGBT - под замену, а также предохранитель и большой резистор рядом с блоком IGBT. Было подозрение на драйверы IGBT, но пока оно не подтвердилось.
Никакой особый инструмент не нужен. IGBT притянуты к радиатору винтами. Берем тонкие плоскогубцы, захватываем головку винта и выкручиваем. Таких винта четыре. А дальше выпаиваем радиатор (это две точки на плате). Не подарок, конечно, но вполне реализуемо ...
Привіт можеш сказати номінал резистора? бо в мене згорів і не можу прочитати надпис вигорів дякую
@@sashag9762 390 Ом, 5 Ватт.
Да, не все так просто. У меня выгорели все четыре IGBT в блоке, формирующем выходной синус, и один из драйверов NSI6602. Меняем, все гуд, кроме одного - заряд идет не непрерывно, а импульсами. Секунда заряда - с десяток секунд паузы, потом опять секунда заряда, и так доальше. Почему так - пока неясно. На одном из форумов порекомендовали сделать рекалибровку батареи несколькими полными циклами заряда/разряда. Этим я и занят. Верится с трудом, но других идей пока нет ...
резистор перегорел?
@@alekseyalexej9665 Да.
Но дело не в нем, а в токочувствительном усилителе, именно из-за его пробоя заряд шел рывками или не шел вовсе ...
Немає сечі терпіть ці пекельні борошна! Нам треба 3 серія про те чому горять портативні стaнції електрохарчування!!! 🇺🇦
🤣
Ахах! 🤣🤣 👍
Спасибо за полезный контент! Сделайте видео-инструкцию как такими устройствами правил но пользоваться! Для того чтоб меньше устройств выходило из строя!! Спасибо заранее!
Я в этом нихрена не шарю, но тебя заслушался! :) Ты какой-то супер-человек :)
За такую ЦЕНУ ЭТА станция ОБЯЗАНА чувствовать подачу электроэнергии еще тогда,когда электрик вздумает подойти к трансформатору включать напряжения для потребителей,и должна срабатывать защита.
Це кемпінгова електростанція. А те що ви описали - то гібридне ДБЖ.
И ещё при запахе перегара должна отключаться ))
То что должно чувствовать и стоит как чугунный мост это я сейчас про гибридные инверторы, горят и взрываются с лютыми пожарами похлеще экофло.У многих даже зубра в щитке нет, куда уж там до автомата авр.Я лично использую зубры и на вводе и перед самой станцией, можно считать меня мажором, безопасности много не бывает.
За такую цену екофлоу отличная станция. А то что пользователь сам лезет и делатет так как в инструкции не сказано - его проблемы. Нив коем случае не подавайте из сети напряжение на выходы, ни в коем случаи не подключайте выходы из станции в общую сеть электропитания! Так само можно додуматься подать 220вольт в USB выходы станции, и сказать чего производитель не сделал защиту.
5:35 Вывод шикарный
Тоесть нужно делать плату (а соответственно и устройство ) в два раза больше, из за дальнейшего удобства ремонта ?
Массивные полигоны меди очевидно сделаны для лучшего теплоотвода, тоесть нужно было опять же их не делать что бы быстрее прогревать детали паяльником при ремонте ?
Покрытие лаком тоже сделали для надёжности и защиты от попадания влаги, нужно было не покрывать что бы быстрее вышла из строя во влажной среде, но зато ремонтировать удобно 👍
Ага, і до того всього вони спеціально зробили щоб пристрій виходив з ладу зразу після гарантійного терміну, он ввімкнули світло коли той був підключений.
Це все масони!!!
@@serhiin9694 Ну заради справедливості, запобіжник на виході пристрою за 40-70к не завадив би. Хоча б тому, що може бути коротке замикання у користувачі.
@@MrArravell Ну взагалі запобіжник на виході нічого би не змінив, бо в ньому є вбудований захист від перегрузу,
а захистити від зворотньої напруги не реально коли користуєшся вилка вилка
простіше автомат перемикач на хату поставити - який би просто перемикав на еко флов коли немає мережі, і назад коли мережа появляється
@@MrArravell Наприклад в дорогих упсах APC теж немає на виході запобіжників, бо є система яка моніторить нагрузку і вона виконує роль захисту
@@MrArravell там э запобіжник, і ремонтуються вони на ура. Автор Зажрався просто) 4-10к грн і працює як новий.
Коментар на підтримку каналу. Дуже вдячний за працю та цікавий україномовний контент.
Продолжаю ремонт. Клиент купил IGBT - транзисторы. Впаиваем. Перед включением - последний опыт. Проверим драйверы, управляющие затворами транзисторов. Так вот, один из драйверов неисправный (пробой по питанию на первичной стороне, причем пробой там хитрый, не в ноль, а вместо этого омметр показывает порядка 70 Ом, в то же время на исправном драйвере прибор показывает больше 2 КОм ).
Драйвер - NSI6602, в продаже их нет, только на АЛИ. Да ... Хорошо хоть я не включил аппарат сразу после замены транзисторов ...
То не кабель вбивця то власник гальмує, но досвід через власний карман краще засвоюється.
Спасибо Дмитрий! С большим удовольствием смотрю ваши видео , лично для меня очень информативно , не останавливайтесь на достигнутом и в дальнейшем радуйте нас своими обзорами . Вам всего самого наилучшего!
Ну і наворотили. Дякую за огляд.
Якось неочікувано складний пристрій.Але на вид зроблено все якісно
Дуже чудовий огляд дорогого пристрою. Слабо придатного до ремонту.
Як Вас легко умовити! Скажу як інженер-коструктор: єлементи на силових платах стоять не тісно, то Ви тісних не бачили. Майже всі особливості плат, що майстер назвав негативними, на справді позитивні. Для чого він це робить, здогадайтесь самі. До речі, коротке замикання між доріжками не означає, що вийшли з ладу всі транзистори або щось інше. Може вийти з ладу один елемент і закоротити спільні ланцюги.
Лак йому не подобається на платах. А не було б лаку, сказав би, що без лаку погано для високої напруги.
@@pavlosiryk3771 Так, але ви не зрозуміли що він не ремонтує інвертори. Навіть якщо він десь помилився це не для реклами ремонту. Можете знайти багато коментів де він пише щоб йому не присилали інвертори. Так шо ви помилились його намір. А намір був просто показати що внутрі приладу. Скоріш за все він навіть це інвертори не буде ремонтувати чи відремонтує за пів цені
@@pavlosiryk3771 Якщо судити плату по конструктиву ,то розводка плати виконана невдало оскільки так як щоб випаяти транзистор навіть один, то треба випаювати радіатор з транзисторами .
@@АндрійК-х7ь невже це проблема?
@@АндрійК-х7ь все йде до мінімального об'єму, потрібно все робити як можна щільніше. Майже скрізь, щоб зняти силові ключі, діоди, потрібно знімати все одразу на радіаторі. Це не проблема. Навіть зручніше. Лак біда, тут згоден, важко від нього позбутись.
Ці станції прекрасно ремонтуются, і якісно зроблені. А про полігони вообще випав, як є добрий паяльник то все там паяється без проблем. І щільність монтажу тільки відговірка, було б бажання
если на ноутах половину материнки перепаивают, то тут конечно все очень сложно :))
Дуже цікаве відео, тепер знаю що зламалось в моїй станції і що з нею будуть робити в сервісі
Горять в першу чергу через рукожопих людей, які в школі не ходили на уроки фізики. Треба або використовувати по призначенню: підключати прилади напряму в AC чи хоча б через подовжувач. А якщо взяли до рук кабель вилка-вилка, то хоча б виключити головний автомат на електричному щитку.
І загалом, це великий павербанк, а люди уявили, що це якийсь інопланетний генератор:))) Якщо подати напряму 220 на будь який павербанк, то там також все погорить:))
Доволі якісно зроблено, з кожним кроком в думках я оправдовував його вартість. Вийшло так що його реальна ціна десь 60% від того що маємо.
@@user-vw9oh9hz1s це все абстрактно і не маю відношення до реальності. Просто мої думки. Прикинув окрему покупку всього, вартість модулів, збірка, оплата інженерам проектувальникам. Звісно все по оптовим цінам. Просто приблизно.
Ну як сказати, китайські клони недоогих мк в плюс не записати, все що видно це ну нормальної якості пайка та розводка плати та герметизація, топом це не назвати. Середня начинка імхо. Та ще й недодумались банальні преди поставити від нехай і не зовсім штатного але захисту від дурнів с кз. Це теж не показник доброї якості.
Начинка середня, але ергономіка і софт досить добре відпрацьовують функціонал. Можна назвати їх щось рівня Keenetic в порівнянні підходу.
@@_Tualatin_ згоден. Багато на чому зекономили, де здавалось можна і не економити. Немає чого додати, добре не роздивлявся. Ви гарно розписали.
@@_Tualatin_ для мене головним фактором є захисти, БМС доволі серйозна, інше не хвилювало.
@@user-vw9oh9hz1s материнська плата це не силове обладнання з високими напругами де може і вбити і пожежа може статись і коштують вони в 10-20 раз менше, тай внезапно у дорогих мп і ноутів є захист по юсб.
Краще за зразок брати хоча б відеокарти або комп'ютерні БП, ось там внезапно в дорогих або просто якісних ВК є запобіжники, а про нормальні БП для пк і говорити не треба, там захист по всім лініям хоть би що ви не замкнули, він не згорить в більшості випадків. Keenetic це не електро станції це мережеве обладнання, просто у них підхід такий же, начинка досить середня, але софт і підтримка дуже круті і за рахунок цього сам продукт виходить непоганим, але і ціна теж не як за дешевий тплінк.
Я в захваті від цього каналу, тут одразу 4 в 1: 1)багаж знань+2) досвід+3)аналітичний розум+4)захоплюючий інтерес до своєї справи! За 8 хвилин фахівець передає такий кладізь корисних знань і навичок! Лайк і підписка на канал! Чекаю наступних відео. Дякую.
Саме цікаве в кінці . Те що цікавило досить довгий час , 18650 *220 шт . Дякую за інформацію
7:12 224шт.
То ви їх готувати не вміете. Лак на платах то добре, це захист від вологи. при ремонті геморой, але після треба відновлювати. Транзистори випаювайте цілими радіаторами, так простіше і якісніше зможете зібрати. Массивні полигони треба преднагрівати 100 градусами 3-5 хвилин.
А толку? Якщо транзистори пробиті відносно затвору, то скоріш за все погоріло все каскадно і дійшло до мікроконтроллера, прошивку якого ти ніде не знайдеш
999 в обох привіт в Україні та за кордоном між двома державами
IGBT демонтуються разом з радіатором, використовуючи потужний паяльник, попередній підігрів та косичку для видалення припою. Геморно. Але реально
Розумний мужик. Шкода в ремонтах таких мало працює
Прибыла тоже такая модель в ремонт, только с проблемой платы BMS. Если постоит часа 3 выключенной, то не подавала признаков жизни, при подключении зарядки был щелчок реле и всё. Иногда конечно получалось запустить, но редко. После обновления прошивки начал чаще реагировать на запуск, но с ошибкой аккумулятора. Все ячейки ровные. Единственное что помогало, это перезагрузка контроллера bms (левая кнопка). Но потом опять, пару часов простоя и всё.
Пришлось продублировать эту кнопку на передней панели, чтобы хоть как-то можно было работать...
Документирование как патологоанатома на диктофон при вскрытиии. Обалденно
Дякую за змістовний україномовний контент про будову пристроїв.Рідкість на просторах інтернету.В основному купи-продай,ні слова про електронну схему
Авторе, ти хоч видихай трохи, коли коментуєш.
За огляд, лайк!
У нас Bluetti EB3A вилетів через "зануляючий кабель" для котла Ariston UNO.
Причому, котел працював до цього у режимі UPS без постійних перепідключень декілька днів. В режимі DC на розряд працює. Але увімкнута зарядка від електромережі або нажаття кнопки АС стабільно вирубує і режим DC на 20 хв.
Вилка зарядного кабелю і зануляючого розвернуті були лише у одному положенні, (0 на 0, 1 на 1) але в одній тройній розетці.
До цього помітив один нюнс: на цьому зануляючому кабелі продзвонював індикаитором обидва контакти і він загорався на обох вилках. Тобто, і на тій вилці провод який був просто добре заізольований у подовжувачу і нікуди не виводився. Ще була ідея відломати праву вилку. Таке ніби наводка електромагнітна. Можливо і вона дала фазу на фазу при збігу обставин.
Класно. Нічого в цьому не розумію, але цікаво. Дякую.
гостросюжетний серіал зламаних батарей... цікаво що буде далі
Ребята подскажите любителю сколько должно быть сечение экофло к авр,(провод который будет нагрузкой при отключении)если учесть,сто всё равно со стороны экофло подключение через вилку ,то самое большое ?? Спасибо!
Дякую! Хороший контент - підписався для підтримки!
Новый успех. На плате передней панели обнаружились два выгоревших резистора R25 и R27 по 100 Ом на линиях RX_BMS и TX_BMS. Меняем, включаем ... Гуд, теперь станция корректно отображает уровень заряда аккумулятора (раньше она показывала нулевой уровень).
Что теперь ? Станция не заряжает аккумулятор и даже не пытается включить зарядник. Остальное, вроде как, работает. Продолжаем разбираться ...
Так само у інших людей згорів, вони заряджають через вхід для авто-сонячних панелей -- цей залишаєтся живим, але, звісно, без ніякого більше Quick Charge
Найкраще відео перед сном!
Добавлю. Сопротивления по 2.2 ома последовательно со входами усилителя оборваны, их тоже нужно заменить ...
Вітаю 👍 Цікавий та корисний відео огляд. 🔋⚡🔌💡
Мне тоже нравится этот канал
Хотілось би відео з вариантами як вберегтись (можливо якийсь хітрий кабель зробити) :). Розумію що треба просто автомати вимикати, але потрібен захист від дурня
Перемикач двохполюсний 1-0-2 на щитку треба ставити, щоб розривались фаза і нуль. розетка ставиться одна до перемикача від мережі на окремому автоматі для автоматичної зарядки, тоді вона працює в будь-якому положенні, вилка ставиться як окремий вхід перемикача. Всі споживачі квартири йдуть після перемикача. Таким чином струм мережі і струм інвертора Ecoflow ніколи не зустрінуться. А користуватись можна будь-чим в квартирі в межах розумного.
Собі саме так і зробив
Дякую!
Перекидной переключатель и всё. Люди платят около 2 тыс $, а пытаются сэкономить 2-3 тыс грн.
@@oleksandr.zanichkovskyi , а ведь в принципе можно, например, EcoFlow с базовой функцией EPS, поставить между сетью и автоматом? Тогда когда в сети есть электричество, зарядная станция будет его пропускать транзитом, когда в сети электричество пропадет, будет питать всю квартиру от электричества, когда появится - подзарядиться. Тогда можно, например, уезжать без боязни, что за время отъезда в холодильнике зародится новая жизнь.
При таком подключении есть риск, что при переключении на питание от батареи будет превышение максимальной мощности, но судя по документации, станция просто отключит выходное питание, в чем нет проблемы, поскольку лично у меня нет таких потребителей, которые бы могли перегрузить станцию в отсутствие кого-либо дома.
Такое ощущение , что вам нужны устройства для лёгкого ремонта )
Назва відео якась не коректна. Я гадав, що є якісь тонкощі використання, а тут про те, що не треба на вихід подавати 220... Таке собі. Я б навіть не зайшов дивитись, бо це і так зрозуміло....
Принесли на ремонт, выбиты 2 igbt, и 2 igbt драйвера, диодный мост...еще питальник драйверов 15в, клиент пока отказался от ремонта, сказал что будет заряжать как-то и использовать выход 12в...
А на чем этот питальник 15в организован? Тоже такие симптомы.
Прямо преподаватель по электротехнике :) Браво! Очень интересно слушать.
Тому я людям більше раджу поставити сонячний гібридний інвертор з АКБ літій. Ці ж штуки більше для кемпінгу, а для цього можна мати генератор вдвічі дешевший і вдвічі потужніший.
Сейчас по цене плюс минус одинаково
Починили.
Вместо штатного токочувствительного усилителя установили похожий NCS199A3 с коэфф. усиления 200.
Для справки. Зарядный ток у этой станции не постоянный по уровню, он меняется по какому-то хитрому закону и может составлять от ~35А в середине процесса зарядки до ~4.5A ближе к завершению процесса зарядки.
Станцією можна користуватись, заряжати через вихід постійного струму. Довго але працює
Продолжаю ремонт. Для справки, на самой батарее есть две секретные кнопки. Первую я пока не нажимал, а вторая "On/off" отвечает за включение и выключение напряжения на зажимах аккумулятора.
Дальше, клеммы на входном автомате и разъеме 220В (вход из эл. сети) обжаты очень слабенько, а качество автомата - под вопросом. Клеммы обжал, автомат исключил, в результате импульсы зарядного тока прекратились и зарядка стала равномерной. Я не скажу абсолютно точно, что дело в указанных контактах, но очень похоже именно на это ...
Супер! Чи є можливість розібрати Anker 757?
Это не кабель убийца, а человек который его забыл вытащить когда подавал питание.
Цей кабель по своїй природі є "обхід" правил в системі з'єднання мережі, обхід захисту, по суті. Тому і вбивця. Нажаль, людський фактор буде актуальний завжди
@Глядач так а хто тоді цю станцію купит взагалі за такі гроші, кому вона потрібна? Єдине, для чого є сенс її придбавати, так це для підключення вилка-вилка. В даний складний час це саме те. Просто необхідно бути обачним та дружити з головою, бо необачність буде коштувати 30 000 грн. Так мені озвучили при купівлі екофлоу. П. С. Електрика може вбити током, проте це не означає, що ми повинні від неї відмовлятися.
@@DrFailov Ну не у всех есть возможность нанять электрика и перепаковать щиток. А иногда и банально проводка не позволяет сделать это легко. Открою секрет что 95 процентов пользуются такой вилкой а страдают единицы. Но некоторым что не дай все сломают.
Це саме «кабель-вбивця». І не тому, що віднього страждають електроприлади, а тому, що на вилці під напругою, загинуло чимало людей
@@AndreyLvov То есть люди во время работы генератора или преобразователя вытаскивали вилку и тыкали в себя пока не помрут?
Тому що вони для кемпінгу?!)
Тому і горять, а в нас в Україні кемпінг, коли він закінчиться буде все ок!
Про випаювання. Можна "розбавити" припій на платі сплавом Розе. Це суттєво зменшить температу плавлення що зменшить ризик пошкодити плату. Тільки після того як випаяли, обов'язково кілька разів лудимо звичайним припоєм і прибираємо мідною плетенкою - треба "змити" той Розе, бо він дуже крихкий і легкоплавний.
С нее все равно почти все снимать, так что можно подогреть на станции просто.
@@AngelVlad100 Цілком згоден. Якщо є станція, то вигадувати нічого не треба.
Nmc акуми на екофлоу скільки часу живуть ,та що після цих 800 циклів заряду відбувається ?
У ecoflow гарантия 5 лет, а также есть предохранитель, если потребление слишком большое, то он вырубится. А рядом с разъемом для зарядки есть кнопка которую надо нажать для подальшего использования
Спасибо, Дмитрий, о у меня вопрос о взаимозаменяемости драйверов EG2113D и 2113S. Спасибо.
Дякую за відео! В мене ecofolw delta 2 та так сталось що при працюючій станції підключеній дротом виделка-виделка до квартири увімкнули на щитовій живлення до квартири та в мене на станції одразу видало помилку OVERLOAD, після чого я її одразу вимкнув. Станція як працювала, так і працює, з нею все ок, як і було до описаної ситуації. Мені просто пощастило чи все-таки наслідки якісь будуть у майбутньому? Можливо що в ecofolw delta 2 зробили захист на такий випадок та вони вже не виходять з ладу, як минула версія станції?
Дуже дорога iграшка. Купуэмо lifepo4 280ah банки та робимо свою. Iнвертор зовнi. Якщо сгорить, батарея пряцюэ далi.
А заряжать чем, а индикация заряда/разряда? Всё можно сделать, конечно, если уметь, но это уже выходит за возможности рядовых пользователей.
Цiкаве питання...а шо буде як шо 220в з ЭкоФлов подати на вхiд той же самой ЭкоФлов. Тобто типа заживити ii саму вiд себе. Вийде з ладу чи нi?
я б не сказав шо прям навмисно не ремонто-придатне )) , не ремонто-придатні залиті намертво в цеглину плати інверторів , інверторних генераторів , а тут без навмисного западла просто не було такої мети робити його супер ремонтопридатним , навіть маркування микросхем не запиляне .)). але НЕ просте в ремонті то правда !
Ніколи не використовував такий кабель і постійно пишу щоб ніхто цим не користувався, станцію Ecoflow можливо використовувати в постійно підключеному стані, так буде шуміти, але не буде цієї проблеми.
Кому потрібні дані у мене є потужний комп'ютер у звичайному режимі 150W Ecoflow DELTA витримує перемикання з постійного струму на батареї, а ось у стані навантаження 500+W скоріше за все чутлива до струму відеокарта чи процесор, можуть видати помилку і комп'ютер вимкнеться чи станеться помилка.
Час перемикання струму 30мс у цієї станції.
Ну і додам я дуже сумніваюся що у більшості тут є настільки потужна техніка, тому станції вистачить під час перемикання, з ноутбуками так ви взагалі цього не помітите.
Також раджу в ній зараджати все через її роз'єм, не через 220W по можливості.
Наведу приклад є світлодіодна лампа (usb), під час підключення до комп'ютера вона споживає 15W у максимальному режимі, але тільки 9W якщо підключена до USB роз'єму станції. (пк при цьому знаходиться у режимі сну, тому заряд не використовує)
Навіщо для ноутбука екофлоу??? Це ізрат. В мене мак м1 працює добре від павербанка самого дешевого без режиму квік чардж. Це якщо світла нема пару днів. А так мак працює від своєй батареї 12 годин у режимі просмотра ютуба та 5 годин у режими гри у факторку чи іншу прожорливу гру. XCODE чи інше 8 годин працює
@@serhiis_ наприклад, для монітору чи ще подібної техніки, яка використовується з ноутбуком. Чисто для ноутбуку - оверкіл, але якщо вже є - чом би й ні.
@@gorin3512 В мене стоєть блюєті неа котел. Вже інвертор польский від котла згорів. Тому довелось блюєті туди терміново поставити. Котел дуже привередливий. Чистий синус йому давай та занулення. Якщо не зануліти не вмикається
@@serhiis_ уяви є люди з Одеси у яких світло бувало по 4 години за день (але тут можна подивитися за модель на 500W шоб бігати потім заряджати від генераторів, коли світла не буде 2+ дні)
Особисто я після того що мені розповідали люди у яких гірша ситуація, не думаю що мати щось потужне як станція на 1200W це погано, я думаю що можливо де комусь треба взагалі одразу думати про DELTA MAX + додаткова батарея.
+ якщо у вас є макбук, то скоріше і додатковий монітор, а вони зазвичай вимагають десь близько 45W.
Бля, точно так спалив свого інвертора, просидів без світла 8 годин і як дали на такій радості побіг до автомата, що забув про інвертор, клац и запахло пластиком. Ремонтувати його не вигідно
купити інвертор для батареї на 48в і радуватись )
Так і зробив ) Є акумулятор електровелосипеда, купив до нього інвертор - і вже не тільки їздити можна, а і дома прилади живити.
@@AlexA-pc7hy Але він може не встигти зарядитись
@@vitaliylyakh В мене встигне ) Давно зробив швидку зарядку з двох недорогих модулів. Повна зарядка за 2,5-3 години.
@@AlexA-pc7hy явно будет не киловат-час ёмкости
@@Dron008 Різні бувають, є і на 1 кВт*год. У мене відносно невеликий, 0,5 кВт*год. На декілька діб освітлення і зарядки телефонів, або декілька годин попрацювати на ПК - вистачить.
Что лучше по внутрянке: BLUETTI или EcoFlow?
Выбираю между AC 200 max и Delta max
BLUETTI
Так, лаком вкриті усі інвертори та зарядні станції, візьміть навіть найкращий Victron - теж має лак, стосовно роз'ємів додаткових батарей це стандартний кабель роз'ємом XT150 (xt60/xt90) який можна використовувати для керування BMSом. В цілом станція абсолютно нормальная - ненормальні люди які використовують пряме з'єднання з єлетромережею, так як навіть занулення потрібно робити з використанням здвоєнного автомату(фаза+нуль типу А або B) про що ніхто у своїх роликах ніколи не каже... Отже висновок, станція топ (враховуючи портативність та швидкість заряду) а от люди які роблять огляди на неї не дуже ок.
на самому цікавому місці!
Какой по вашему сделан качественее, блюете или экофло??
хороший украинский язык. без суржика. приятно слушать.
Класний відос. Дякую
Дуже цікаво який розмір у вентиляторів, бо у мене почали бульше шуміти, думаю замінити на щось, схоже за параметрами, але тихіше. Не підкажете?
Дякую, за реально професійний огляд. Можете пояснити? Вона має режим безперебійника. Коли вимикається світло, починає живити від своїх акумуляторів. Але я почув поради сервісного центра екофлоу, що через сплески вимикань світла краще станцію вимикати в моменти відключення мережі. Можете пояснити? Дякую.
це перша версія екофлоу. цікаво було б також і другу версію подивитись)
Это вторая версия, Дельта 2. В первой нет вай-фай модуля.
Дякую.
Экофуфло всі ті станції.Часу на діагностику-ремонт витрачається овердофіга.Тому не беру в ремонт їх.А роботи зараз до біса - ДБЖ , інвертори , сонячні інвертори ... був би час тільки
Нічого незрозумів, але дуже цікаво )
В такий ж спосіб у нас масово палять генератори
Я тут прикинув, дешевше купити аккуми lifepo4 для збірки 24 вольиа, інвертор 220 чистий синус та зарядку для акумів. Чи я не правий?
Доброго дня! Можливо підкажете чому ЕКОФЛО ДЕЛЬТА 2 не заряджається від генератора. Дякую!
топчик
Я вот подумал. Один драйвер из 6-ти сгорел, и у нас его не купить. Но в этой станции есть вход от солнечной панели, а значит, должен быть и инвертор, его обслуживающий. Предположим, что этот инвертор больше ни для чего не используется.Тогда если выпаять или закрыть его транзисторы, то можно будет выпаять соотв. пару драйверов и использовать их для ремонта. Солнечная панель мне не нужна, вообще.
Эх, жаль, нету схемы ...
Там разные платы. Солнечную панель обслуживает верхняя плата на которой нет нужных драйверов. Кстати, в моём подопытном сгорели все 4шт дарйвера NSI6602A, уцелели лишь 2шт по низковольтной части.
@@iurynets Так и есть, я уже это исследовал ...
Він модульний, ремонт це заміна модуля, ремонтувати там нема чого
Господи, коштують такі гроші і ще й горять. Нахолєра вони взагалі треба?
Підпишусь у підтримку українського контенту. Дякую за відео.
Літак теж коштує купу грошей,але інколи падає.
@@АндрійВільний самолет падает редко, а эти хреновины - полный интернет отзывов о горелых и без вилки-вилки)
транзистори і драйвери замінити явно дешевше ніж всю плату - так на офіційному сервісі ніхто там нічого не буде міняти но офіційний сервіс заточений під гарантійні ремонти для яких виробник дає готові плати а при нормальному ремонті взагалі не проблема замінити будьякі деталі крім програмуємих контролерів (по причині того що програму ви ніде не дістанете) і вийде це в рази дешевше ніж заміна плати.
Можливо, її пристрій можна все ще заряджати постійним струмом від панелей чи автомобільного акумулятора? Погоріла лише плата інвертора?
Масовий вихід в Україні таких станцій пов'язаний із невірним їх експлуатуванням. Призначені ці станції для тимчасового використання у місцях де нема мережі живлення, тому їх виходи не мають захисту від зворотнього надходження фази.
Може бути таке, що після того як забув дістати кабель і ввімкнув лічильник, станція почала працювати трохи не так як раніше? Холодильник і зовнішній фільтр акваріума почали працювати набагато голосніше і вібрувати. Всі інші прибори працюють як і раніше? Може щось з синусоїдою трапилось. Також було оновлення ПЗ. Буду вдячний за відповідь.
Благодарю тебя за видео 😊
дякую за випуск!
А станлартный кабель питания от ноутбука у которого умер акамулятор можно подключить к таким станция он будет работать ?
Дякую за огляд! А підскажіть, як краще підключати навантаження 220В, просто включити кнопкою інвернот 220В для розеток, і підключити вилки в розетки Екофлоу, чи краще спочатку пілключити вилки в розетки Екофлоу і потім кнопкую включити інвертор 220В?
Ставте через автоматику, а то будете наступним героєм відео)
@@PUPIKIII можна без автоматики, перемикач 2полюси 3положення
Доброго дня. Яку б зарядну станцію ви б порадили?
Подяка за відос.
Так пояснить як не вбити станцію?
було цікаво,дякую
можно использовать ecoflow delta max 2 в качестве бесперебойника?
Ніфіга в тому не розумію, бо хірург, але розповідаєте цікаво))
Пристрій всередині виглядає дуже технологічно. Відпали будь які питання що до обгрунтованості його ціни) Побуду кепом, але вочевидь, ціна такої технологічності - жахлива ремонтопридатність. Ну і власникам таких девайсів варто тепер знати, що дешевше забезпечити якісне підключення цієї вундервафлі до мережі, ніж потім її ремонтувати.
Люди такі штуку точно не на останні гроші беруть, та ще й по переплатам Х2-Х3, тому на ремонті за свою тупість не обідніють і їм воно по карману не сильно вдарить. Тут скоріше проблема втрати часу, ремонтувати будуть місяць півтора, нову замовити теж ждати довго, ну хіба що знову переплачувати та спонсорувати "молодців" бариг.
@@_Tualatin_ порадьте як придбати дешевше
@@TechnicsYTB шо значить порадьте, я вам що безкоштовний консультант. Тратьте свій час та вибирайте.
купив китайську версію Ecoflow (220V) і для зручності хочу замінити розетки на європейські. їх можна десь придбати як запчастини? чи може є розбірки Ecoflow?
Є універсальні перехідники десь 150-200грн коштують. Набираєте: Універсальний мережевий перехідник для розетки UNIVERSAL ADAPTOR Білий адаптер для американської англійської китайської вилки в звичайну стандартну розетку
@@YurijPluzhnyk мені не треба перехідник. європейські вилки мають вставлятись в китайський сокет екофлоу, у нього дня цього є отвори. питання скоріше в естетиці та в тому щоб вилка міцно трималась розеткою.
Вы их ремонтируете? Как с Вами связаться?
Ви ремонтуєте таке?