Для мене як для глядача нічого хорошого немає. Бо в той момент коли я дізнався що сраній арифуреті дали 2й сезон, в той час як Ноу гейм, ноу лайф ДОСІ без продовження... Словом я дропнув аніме. Ні не так. Я дропнув все аніме взагалі. (А вчора в маршрутці чув як два пез**ки раділи що в аріфурети вже третій сезон....аніме час застрелити.З жалю,.Як коняку що подихає в жахливій агонії,через те що її загнали до смерті й падоючи вона зламала всі ноги хребет та шию)
Сказати, що я розчарований - це нічого не сказати. Навіть й подумати не міг, що все так працює, от тобі й "мистецтво". Сподіваємося на гідну шану та оплату для японських аніматорів і більше якісного контенту. І дивіться аніме українською, бо це чудово
Завжди дивувало те, як круті речі, бренди, екранізації та інше - створюється за копійки а приносить пізніше прибуток тим, хто по суті мало чим ризикував. Це просто несправедливість, яка блокує творців у їх розвитку і годує бізнес, який просто про заробіток( сумно що воно працює так, оскільки автори заслуговують мати більше за свої творіння... але світ несправедливий в більшості випадків, варто звикати. Дякую за розкриття такої цікавої теми!
Задовбало мене найбільше те, коли вийшло так багато аніме, лише 1 сезон, або кілька серій, на які має вийти продовження але його нема довгий час. Дуже довгий час.
Я попередню неділю дивився аніме , golden boy , в останній серії показова показово показували , як працювали аніматори 90хх , аніме чудове тепер є що почитати коли буде час , а так аніме чудова реклама для ознайомлення з мангою , таким чином , у мене велика кількість манг завантажено які сподобались , та які буду читати =)
1. Одразу додавати в подібні пости посилання на джерела перегляду. (Я от, наприклад, аніме років 10-15 не дивився, зараз зацікавився Sword Art Online, можете порадити мені або сайт де є українська озвучка, або студію яка озвучувала українською.) 2. *** (чіпляння до слів, яке мені кортіло розпочати, але я стримався). 3. Писати подібні пости у формі запитання, щоб це спонукало давати відповідь і продовжувати обговорення привертаючи увагу інших. 4. Ставили лайки, писати коменти під відео типу "Де легально дивитись аніме українською." цього ж каналу та йому подібним. 5.Не вживати "статистика", а наводити конкретні цифри, конкретних досліджень, конкретних інституцій. 5. ... 6. Profit
Я люблю ісєкаї. Навіть другосортні. Мене влаштовує, що їх більшає. Хоча якісних і більш сучасних, без заїжджених ще 10 років тому тропів і кліше хотілося би більше
Підтримую. Всі ж он дивляться романтику де там взагалі вже нічого нового не вийде внести бо вже мільярди разів все те показали в різних варіаціях, описано в кіно, книгах, мангах, ранобе, аніме, мультиках, казках, і все одно купа людей зітхає на те все і високі оцінки ставить. А ісекай чомусь так одразу типу "фу вже це було"...
@@Techno_Beatвсе правильно, єдина різниця лише в тому що в ісекаях (на противагу романтиці) можливо придумати щось абсолютно нове/інше, але цього зовсім не відбувається))
Мені навпаки здається, що якісного аніме стало більше. Тут навіть був якись бум. Фрірен, травниця, ілюзія раю, та і багато інших - гарні концентровані аніме, де сюжет не розтягнутий філлерами, і одна серія не перетворюється на багатогодинні роздуми якогось персонажа. Здається якість і концентровані починають домінувати над багатосерійністю. Тож чекаємо других сезонів останніх хітів
@MangUA та дивилася. Ти також казав, що гімна збільшилося десь в три рази, годноти - в два. Хоча так, у мене є звичка писати коментарі до того, як додивлюсь відео до кінця 😅
@quv88 100% якісне. Одне з трьох, що відроджують класичне фентезі. Хоча перші серії можуть здатися нудними і затягнутими, але хоч до битви з Аурою треба подивитися
Щодо якісних цьогорічних аніме, то відмічу красиву Блакитну коробку, яку ти радив до перегляду. Наче ти казав, що поєднання романтики із шьоненом та шьоджьо має бути цікавим, і так воно і є. Кожна сцена відповідає правилу сторітелінгу, тобто просуває сюжет, або розкриває героїв чи світ, і зазвичай все разом, тому перегляд йде в задоволення, ще й із прекрасним опенінґом, та від мальовки оку приємно, і класні персонажі.
Дяка за відео. Дійсно цікава тема, не задумувався про те як працює ця вся система. А, виявляється, все досить сумно 😓 Схоже та сама хвороба що нещадно нищить ігрову індустрію так само б'є по аніме, правда в своєрідній манері
13:14 Часто таки оцінки получають просто хайпанувші тайтли, тому це зовсім не результат. Надіюся на гарний ремейк DxD. Бо нинішня аніме адаптація, хоча я б сказав фансервісне лайно створює абсолютно інше уявлення о тайтлі. Перетворити дуже гарний шьонен з вишнею на торті у вигляді еччі гаремник, в еччі гаремник це ще вміти потрібно. А про третій сезон навіть говорити не хочется, бо це косплей другого сезону неверленда.
Про малий бюджет не зрозумів. Я завжди думав, що гідний тайтл виглядає так, наскільки його профінансували. Той самий "Атака титанів" - якщо знизити якість картинки і максимально спростити сюжет, вийде крінж із великими шматками гівна, які бігають полем. Якщо, як ви кажете, створити хороші умови для художників, то й ісекай міг би виглядати краще. дуже шкода художників надіюсь з допомогою ШІ придумають правильний інструмент який зніме нагрузку.
Є повно ісекаїв, які виглядають божественно, зараз ситуація складається так, що якість тайтлу здебільшого залежить від здатності продюсера зібрати круту команду. Не тільки, але багато в чому.
@@MangUA Прикро що висока якість це чисто ініціатива і жертва творців( Згадався мушоку з божественним першим сезоном і даунгрейдом у другому, при одинаковому то бюджеті(
@@momon5994 Тут я непогоджуюсь бругий сизон мені сподобався в дечому навіть більше за перший, нерозумію чому обурюватись за дії персонажа чи такому повороту сюжету, чи може я чогось нерозумію?
Японія така Японія: головне це традиції (у т.ч. які вже ніяк не співвідносяться з економічними\технологічними реаліями), а не оцей ваш розвиток та еволюція. З одного боку це погано, з іншого - можливо, тому Японія і залишається такою як ми її любимо, що вони рухіються у якомусь своєму напрямі і з якоюсь своєю швидкістю🤷♂
Цікаво буде подивитись динаміку за кілька років - зараз і йєна впала, і розгрібали пост-ковідні наслідки, нетфлікс все чатіше відміняє другі і гаступні сезони.... За останні кілька років дійсно був бум класних тайтлів; хотілось би, звичайно, щоб і надалі так було
Раніше трава була зеленіша і сонце світило яскравіше. Але будемо чесні. Поки аніме робилося лише для японського ринку поки це і була маленька інді індустрія. В нульових роках аніме почало з'являтися на постсовєцкому просторі, ми були малими і аніме по телику було краще за нічого. Тому дивилися джетікс, наруто де двадцять-тридцять серій місяцями крутили по колу і не вимахувалися. В десятих в більшості почав з'являтися інтернет тому почали дивитися більше, але вибір теж був не дуже тому хавали що давали. Плюс тогочасна культура бидла створила реалії де дивитися аніме було рівнозначно бути геєм. Доречі навіть зараз багато недалеких вумен вважають що аніме нормальні хлопці не дивляться. Індустрія росла, і вже в 20-х стала не інді для внутрішнього ринку Японії, а всесвітньо- масовим культурним явищем. Тому тепер є великий вибір тайтлів, є купа українських студій. А аніме стало занадто багато. Так от, раніше аніме не було краще, був лише дефіцит, тому їли що було. Доречі зошит смерті я повністю подивився пару років назад і це повна шляпа))) нагадує сварку дітей у дитсадку: у мене є тисяча грошей, а в мене десять тисяч, тоді в мене мільйон, а в мене тоді мільярд, а в мене мільярд мільярдів... Вихователько а яке найбільше число... А хантер х хантер? Дропнув на моменті вежі де вони за вечір вивчили прийом який інший малий з дитинства навчався. Яка ж крінжа дитяча. Але в дитинстві було норм. А зараз є великий вибір, дивись не хочу, але сучасний анімешник вже гурман, і хоче хавати лише топові тайтли. П.с. та навіть на наруто зараз без сліз не глянеш, а тоді раділи філлерам, а не черговим серіям по колу))
Аніме в Україні було з 90х, на каналі навіть є відео про це)) А в Штатах Драгонбол був просто величезним ще у 80х) Мовчу, що кіберпанк як жанр одною ногою сформувався в манзі та аніме. Тому, ні. Японський ринок не був тільки своїм ринком, але він завжди був самдостатнім ринком.
Я трохи не зрозумів. Аніме це типу національний продукт, як Коньяк, він належить Японії і має правила створення через комітети, все інше має називатися мультфільмами (що не приверне увагу аніме-аудиторії)? Що заважає умовному Нетфліксу самим зняти аніме і вбухати купу грошей в нього, яке "комітети" можуть мати відношення, наприклад, до аніме по Зілізній Людині чи Блейду, це ж Мервел?! А ще з назви відео думається що мова йтиме про сьогодення, а виявляється порівнюються 2000 з 2010ми іноді вставляється теперішнє і по цифрам я бачу що нічого особливо й не змінилось. І згадався жарт: "Коли мені кажуть "10 років назад...", я все ще думаю "Це про 90ті."" )))
При зустрічі ще одного тайтлу із назвою "школяр знову переродився у демона лорда" я думаю "хто взагалі у це інвестує", невже цей сюжет справді заслуговує власного аніме, але хтось це дивиться, хтось за це отримує прибуток, і у всього у результаті є свої причини. Зрозуміло, що аніме завжди було частково про "бізнес", але сумно, що все частіше мистецтво зсуваєтсья на задній план.
Для мене аніме - це окремий продукт, і якщо аніме не змогло себе виправдати, я грав цю мангу в усіх позах! А все тому, що ні в одному аніме, мені не сказали: «Хочеш дізнатися більше читай мангу»
@@ерцхартеверент ні, не "так вже сталось" так зробили росіяни насильною русифікацією і планомірним винищенням українців і всього українського. Якби ви завдали собі клопоту хоч трішки розібратись в історії України чи рідного міста, то не писали би такі дурниці.
@@ерцхартеверент о, прикольно, то ви вата. Слово в слово повторюєте кремлівську пропаганду, яка не має нічого спільного з реальністю і при цьому знецінюєте причини ситуації. Ідете в бан.
Зараз буде insight від дорослих людей - якщо проекту зменшити фінансування, то це майже завжди погіршення якості і невідкладний провал. Причому майже будь якому проекту - науковому, медичному, ITшному і т.д. Навпаки це не працює, особливо після того як вже зменшили грошей. Тобто залити проект грошима взагалі не означає покращення якості. Як мінімум через те що скіли на деревах не ростуть, і поливати їх тільки грошима не достатньо.
Цікаво що і інші індустрії (ігри, фільми, музика) йдучи різними шляхами отримують в ітозі один цей самий результат - більше контенту як поганого так і хорошего, а також погані зп та умови праці
Коротше гайс план простий. Хочете другий сезон свого улюбленного аніме? Відкладаєте з бюджета на шаурму і львівське різдвяне 2-3 мільйони доларів і оплачуєте другий сезон.
дякую за відео , але як же боляче дивитися на пришвидшені кадри з аніме все відео. Не вистачає моментів відпочинку, якби між вставками якійсь стоп кадри , або фон дати якийсь зациклене відео з пані Нікс і пані Тоф (ех було б добре)
Чи може це означати, що поки в кожній студії не лишиться по 2-3 аніматора нічого не зніметься? Я до того що якщо новачків не багато, то з часом аніматори буквально закінчаться (умовно через 10-20 років) Чи це тупе припущення?
@@MangUAВін вже був, навіть були істерики «чому в нас малюють аніме на аутсорсі, а не хочуть робити щось своє (і потім згадки про козаків і тд)». Але з часом усе пішло, бо було тяжко взаємодіяти в плані пересилання коштів, бо далеко не усі замовники хотіли лізти у особливості мінімізації податків, фінмоніторингу в тд, з умовними Вʼєтнамцями усе прозоріше і простіше.
*Ніц не зрозумів😅 так чому так багато зараз Аніме а ніж колись, поясніть в двох словах?🤔 пліз🙏🏼🥲 Може це тому що кожний третій Японець навчився малювати чи що?😅*
Зараз кожен сезон виходить щось що цікаво саме тобі. Раніше ж було так що нічого цікавого не виходило. З іншого боку зараз нема часу дивитися щось старе.
Те що при загальному збільшенні кількості аніме збільшується й хороше й погане я думав розуміють усі. Але ж ні, ці розповіді про "раніше були краще" не віпускають. В людей так пам'ять влаштована що вони все що було колись згадують дуже позитивно. Й трава була зеленішою, й морозиво по три копіки, й аніме крутіше. Й оце все. Так, ви перетворились на дорослих, вітаю! Єдине що можна вкинути в "ой страшно" це ісекаї. Й те до жанру ставляться якось з упередженням. Хоча жанр як жанр, в свій час недолугі сьоннени мене виморозили набагато більше, в ісекаях хоч розмаїття більше.
Ісекай, в гірших своїх проявах - це як фастфуд. Ти зʼїв, поки жував то було ок, але як тільки дожував, то в животі стало важко. Хоча є звісно повно і офігенних ісекаїв, на каналі навіть є підбірка таких тайтлів)
@@MangUA так, нажаль є така проблема. Але частіше навіть важкості нема, як після Мака. Наче й їв але й не наївсь. Й що дивився, що не дивився різниці нема. Часто навіть не пригадуєш про що там йшлося вже через тиждень після перегляду. Але нажаль ісекаї майже вибили собою звичне фентезі й якщо хочеться чогось подібного то або дивишся ісекаї або чекаєш. Тим паче що інколи факт влучанця взагалі не має ваги й існує чисто для помітки.
Що за дискримінація ісекаїв? Дійсно, більшість із них не несуть у собі ніякої естетичної цінності, але казати, що вони не потрібні -- помилка. Особисто у мене немає у топ-5 улюблених аніме жодного ісекаю, але тайтли які я найбільше разів передивлювався вдруге чи навіть втретє -- це ісекаї. І кожен новий ісекай, за винятком 1-2 ну дууже пересічних навіть у рамках жанру, я дивлюся із запалом та радістю. Ісекаї мають свою чітку нішу і застосування, це ідеальні тайтли під певний настрій апатії та невизначенності. У той час як історію, психологію, триллер, казку, бойовик ти дивишся під конкретний настрій, ісекай -- універсальна зброя, котру можна після робочого дня подивитися у будь-якому настрої. Загалом ідея щодо збільшення бюджетів на хороші тайтли мені подобається, але при цьому, я бажаю продовжувати бачити смачну низку нових ісекаїв чи їхніх продовжень кожного сезону. Якщо за рахунок збільшення якості умовної Фрірен, свою екранізацію втратили би умовні Tsukimichi, Joutai Ijou Skill, Isekai Shikkaku, The New Gate чи Chiyu Mahou - було би дуже сумно.
На цьому каналі є навіть окремий топ зі справді хороших ісекаїв. Я розумію про що ви - це ескапізм, іноді хочеться просто потупити в екран і я тільки за. Але зараз кожного сезону ледь не з десяток ісекаїв, якщо врізати число вдвічі, то стратегічно нічого не зміниться)
Підтримати нас на МоноБазі
base.monobank.ua/EKPM7QUb7JifDU#subscriptions
Монобанк - 4441114452829284
Ну цей літній аніме сезон це просто гавно із гівна💩💩💩🤮🤮🤮
Для мене як для глядача нічого хорошого немає. Бо в той момент коли я дізнався що сраній арифуреті дали 2й сезон, в той час як Ноу гейм, ноу лайф ДОСІ без продовження... Словом я дропнув аніме. Ні не так. Я дропнув все аніме взагалі. (А вчора в маршрутці чув як два пез**ки раділи що в аріфурети вже третій сезон....аніме час застрелити.З жалю,.Як коняку що подихає в жахливій агонії,через те що її загнали до смерті й падоючи вона зламала всі ноги хребет та шию)
Сказати, що я розчарований - це нічого не сказати. Навіть й подумати не міг, що все так працює, от тобі й "мистецтво". Сподіваємося на гідну шану та оплату для японських аніматорів і більше якісного контенту. І дивіться аніме українською, бо це чудово
Завжди дивувало те, як круті речі, бренди, екранізації та інше - створюється за копійки а приносить пізніше прибуток тим, хто по суті мало чим ризикував. Це просто несправедливість, яка блокує творців у їх розвитку і годує бізнес, який просто про заробіток( сумно що воно працює так, оскільки автори заслуговують мати більше за свої творіння... але світ несправедливий в більшості випадків, варто звикати. Дякую за розкриття такої цікавої теми!
Ну або так або ніяк, якщо аніме саме по собі не здатне принести дохід то доводится крутитись
Задовбало мене найбільше те, коли вийшло так багато аніме, лише 1 сезон, або кілька серій, на які має вийти продовження але його нема довгий час. Дуже довгий час.
останій серафім ((
Без гри нема життя,ну але Бліча 10 років чекали і нічого😂
Пройдисвіти (Drifters)...
Domestic Girlfriend 😩
Країна смертників
Якось навіть трошки соромно, що я вже 10 років дивлюся аніме, але лише зараз дізнався, як воно фінансується
Я попередню неділю дивився аніме , golden boy , в останній серії показова показово показували , як працювали аніматори 90хх , аніме чудове тепер є що почитати коли буде час , а так аніме чудова реклама для ознайомлення з мангою , таким чином , у мене велика кількість манг завантажено які сподобались , та які буду читати =)
Шіробако ще гляньте - аніме про те як роблять аніме)
Круте відео! А то завжди було цікаво: чому при такі популярності аніме - аніматорам майже нічого не платять
Дякую, тепер ви знаєте)
13:09 - і це там графік тільки до 2021 року, а якраз в останні три роки кількість таких аніме ще більш значно виросла.
Так, нажаль, свіжіших даних не було. Але думаю тенденція загалом зрозуміла.
Шкода тільки аніматорів. Якщо чесно, я думав, що після заходу стрімінгів на цей ринок з інвестиціями, їм хоч нормально платитимуть. Але нажаль...(
Нажаль(
Єдиний плюс із існування купи трешового аніме - це те, як вчасно я перестав бути анімешником.
Послухав би про виробництво аніме з деталями 😺
Записав, дякую)
І вам дякую) @@MangUA
Гарно розкрита тема, дякую за цікавий контент)
Аніматорам тре памятники ставити за важку саможертовну працю.
Хоча краще аби їх гідно цінили
Амінь.
Коли нетфлікс тільки починав заходити в аніме ринок багато хто плакався що аніме кінець, але як я і думав це тільки на користь)
Важко сказати як воно буде далі, але поки норм)
Дякую Вам за працю та цікаве відео.
Дякую за якісне відео, взнав багато нового
Народ давайте про важливе , як заставити людей дивиться аніме українською, а не руснявою , бо статистика абсолютно не радує!
ЗМУШЕНА УКРОНІЗАЦІЯ!!!!!!!!!!!
1. Одразу додавати в подібні пости посилання на джерела перегляду. (Я от, наприклад, аніме років 10-15 не дивився, зараз зацікавився Sword Art Online, можете порадити мені або сайт де є українська озвучка, або студію яка озвучувала українською.) 2. *** (чіпляння до слів, яке мені кортіло розпочати, але я стримався). 3. Писати подібні пости у формі запитання, щоб це спонукало давати відповідь і продовжувати обговорення привертаючи увагу інших. 4. Ставили лайки, писати коменти під відео типу "Де легально дивитись аніме українською." цього ж каналу та йому подібним. 5.Не вживати "статистика", а наводити конкретні цифри, конкретних досліджень, конкретних інституцій. 5. ... 6. Profit
Дякую за Український контент!Ви молодець!
Я люблю ісєкаї. Навіть другосортні. Мене влаштовує, що їх більшає. Хоча якісних і більш сучасних, без заїжджених ще 10 років тому тропів і кліше хотілося би більше
І той де хлопчина перевтілився в автомат з харчами теж любите?😳
@@volkul251 автомат - найкращий серед ісекаїв!
@@volkul251 а в свина?)
Підтримую. Всі ж он дивляться романтику де там взагалі вже нічого нового не вийде внести бо вже мільярди разів все те показали в різних варіаціях, описано в кіно, книгах, мангах, ранобе, аніме, мультиках, казках, і все одно купа людей зітхає на те все і високі оцінки ставить. А ісекай чомусь так одразу типу "фу вже це було"...
@@Techno_Beatвсе правильно, єдина різниця лише в тому що в ісекаях (на противагу романтиці) можливо придумати щось абсолютно нове/інше, але цього зовсім не відбувається))
Мені навпаки здається, що якісного аніме стало більше. Тут навіть був якись бум. Фрірен, травниця, ілюзія раю, та і багато інших - гарні концентровані аніме, де сюжет не розтягнутий філлерами, і одна серія не перетворюється на багатогодинні роздуми якогось персонажа. Здається якість і концентровані починають домінувати над багатосерійністю. Тож чекаємо других сезонів останніх хітів
Галю, додивись відео до кінця))
@MangUA та дивилася. Ти також казав, що гімна збільшилося десь в три рази, годноти - в два.
Хоча так, у мене є звичка писати коментарі до того, як додивлюсь відео до кінця 😅
А фрірен якісне аніме?
@quv88 100% якісне. Одне з трьох, що відроджують класичне фентезі. Хоча перші серії можуть здатися нудними і затягнутими, але хоч до битви з Аурою треба подивитися
Як добре дивитись Манґюа після роботи
Приємного вечора)
Дякую 👍
Пишу коментар.
Навалюю активу.
Офігенний контент від офігенного каналу.
Дяка автору.
Вау, дуже цікаве відео. Дякую за нього! І привіт пані Меланії та Нікс
Передам)
Гарне відео, дякую
Як завжди все цікаво та корисно 👍
Хай квітне Український ютуб ❤❤❤
Підтримаю автора коментарем, аби алгоритми краще просували українські аніме канали.
Крутий відик
Дякую, пане Юро
P.s. Та поняла я, подивлюсь Фрірен, дайте ще трошки помаринувати 😢
Чекаю!
Послухав для себе трохи нової інфи, і зрозумів, що мрія про останній сезон сталевої тривоги так і залишиться мрією...
Щодо якісних цьогорічних аніме, то відмічу красиву Блакитну коробку, яку ти радив до перегляду. Наче ти казав, що поєднання романтики із шьоненом та шьоджьо має бути цікавим, і так воно і є. Кожна сцена відповідає правилу сторітелінгу, тобто просуває сюжет, або розкриває героїв чи світ, і зазвичай все разом, тому перегляд йде в задоволення, ще й із прекрасним опенінґом, та від мальовки оку приємно, і класні персонажі.
Тріліон гейм теж вогінь, хоч малюнок олдскульний, а пару перших серій довго запрягають)
0:33 справа в тім що і глядачі стали більш вимогливими до аніме
Додивіться відео до кінця, там ще один графік буде)
@@MangUAпобачив)
6:50 а ось і тема для наступного відео.
0:05
Ну, це і так зрозуміло:чим більше аніме тим більше буде й поганих, але це не означає ще, що гарних тайтлів нема
Раджу додивитись відео до кінця))
@@MangUA вже додивився
Дяка за відео. Дійсно цікава тема, не задумувався про те як працює ця вся система. А, виявляється, все досить сумно 😓
Схоже та сама хвороба що нещадно нищить ігрову індустрію так само б'є по аніме, правда в своєрідній манері
Такі да, аналогічна ситуація з фільмами. Орієнтуються на масмаркет. Що сь нескладне для якихось підлітків
Додивіться відео до кінця))
Не по темі відео, а про мій провал в часі. Я так запрацювався що мені здавалось що відео вийшло вчора і я пропустив його
Сьогодні)
Так і є. Я вже не можу його дивитися. Фансервісне лайно. Причому я не можу бути гейтером аніме, просто час зіпсував його
13:14 Часто таки оцінки получають просто хайпанувші тайтли, тому це зовсім не результат.
Надіюся на гарний ремейк DxD. Бо нинішня аніме адаптація, хоча я б сказав фансервісне лайно створює абсолютно інше уявлення о тайтлі. Перетворити дуже гарний шьонен з вишнею на торті у вигляді еччі гаремник, в еччі гаремник це ще вміти потрібно. А про третій сезон навіть говорити не хочется, бо це косплей другого сезону неверленда.
Розкажи будь-ласка про те як створюють аніме? Дуже цікаво.
Про малий бюджет не зрозумів. Я завжди думав, що гідний тайтл виглядає так, наскільки його профінансували. Той самий "Атака титанів" - якщо знизити якість картинки і максимально спростити сюжет, вийде крінж із великими шматками гівна, які бігають полем. Якщо, як ви кажете, створити хороші умови для художників, то й ісекай міг би виглядати краще. дуже шкода художників надіюсь з допомогою ШІ придумають правильний інструмент який зніме нагрузку.
Є повно ісекаїв, які виглядають божественно, зараз ситуація складається так, що якість тайтлу здебільшого залежить від здатності продюсера зібрати круту команду. Не тільки, але багато в чому.
@@MangUA Прикро що висока якість це чисто ініціатива і жертва творців( Згадався мушоку з божественним першим сезоном і даунгрейдом у другому, при одинаковому то бюджеті(
@@momon5994 Тут я непогоджуюсь бругий сизон мені сподобався в дечому навіть більше за перший, нерозумію чому обурюватись за дії персонажа чи такому повороту сюжету, чи може я чогось нерозумію?
Японія така Японія: головне це традиції (у т.ч. які вже ніяк не співвідносяться з економічними\технологічними реаліями), а не оцей ваш розвиток та еволюція. З одного боку це погано, з іншого - можливо, тому Японія і залишається такою як ми її любимо, що вони рухіються у якомусь своєму напрямі і з якоюсь своєю швидкістю🤷♂
Щось в цьому є, так)
Цікаво буде подивитись динаміку за кілька років - зараз і йєна впала, і розгрібали пост-ковідні наслідки, нетфлікс все чатіше відміняє другі і гаступні сезони.... За останні кілька років дійсно був бум класних тайтлів; хотілось би, звичайно, щоб і надалі так було
Дякую за дуже корисну інформацію 💙💛!
Дякую за перегляд та коментар!
Раніше трава була зеленіша і сонце світило яскравіше. Але будемо чесні. Поки аніме робилося лише для японського ринку поки це і була маленька інді індустрія.
В нульових роках аніме почало з'являтися на постсовєцкому просторі, ми були малими і аніме по телику було краще за нічого. Тому дивилися джетікс, наруто де двадцять-тридцять серій місяцями крутили по колу і не вимахувалися.
В десятих в більшості почав з'являтися інтернет тому почали дивитися більше, але вибір теж був не дуже тому хавали що давали. Плюс тогочасна культура бидла створила реалії де дивитися аніме було рівнозначно бути геєм. Доречі навіть зараз багато недалеких вумен вважають що аніме нормальні хлопці не дивляться.
Індустрія росла, і вже в 20-х стала не інді для внутрішнього ринку Японії, а всесвітньо- масовим культурним явищем. Тому тепер є великий вибір тайтлів, є купа українських студій. А аніме стало занадто багато.
Так от, раніше аніме не було краще, був лише дефіцит, тому їли що було. Доречі зошит смерті я повністю подивився пару років назад і це повна шляпа))) нагадує сварку дітей у дитсадку: у мене є тисяча грошей, а в мене десять тисяч, тоді в мене мільйон, а в мене тоді мільярд, а в мене мільярд мільярдів... Вихователько а яке найбільше число... А хантер х хантер? Дропнув на моменті вежі де вони за вечір вивчили прийом який інший малий з дитинства навчався. Яка ж крінжа дитяча. Але в дитинстві було норм.
А зараз є великий вибір, дивись не хочу, але сучасний анімешник вже гурман, і хоче хавати лише топові тайтли.
П.с. та навіть на наруто зараз без сліз не глянеш, а тоді раділи філлерам, а не черговим серіям по колу))
Аніме в Україні було з 90х, на каналі навіть є відео про це))
А в Штатах Драгонбол був просто величезним ще у 80х) Мовчу, що кіберпанк як жанр одною ногою сформувався в манзі та аніме. Тому, ні. Японський ринок не був тільки своїм ринком, але він завжди був самдостатнім ринком.
Я трохи не зрозумів. Аніме це типу національний продукт, як Коньяк, він належить Японії і має правила створення через комітети, все інше має називатися мультфільмами (що не приверне увагу аніме-аудиторії)? Що заважає умовному Нетфліксу самим зняти аніме і вбухати купу грошей в нього, яке "комітети" можуть мати відношення, наприклад, до аніме по Зілізній Людині чи Блейду, це ж Мервел?!
А ще з назви відео думається що мова йтиме про сьогодення, а виявляється порівнюються 2000 з 2010ми іноді вставляється теперішнє і по цифрам я бачу що нічого особливо й не змінилось. І згадався жарт: "Коли мені кажуть "10 років назад...", я все ще думаю "Це про 90ті."" )))
Відос, кайф
Дивно, але чомусь відписало від каналу
Підписався назад 🫡
Дякую за підписку!
Круте відео, роби ще!
Але треба відкривати збір на хороший мікрофон
При зустрічі ще одного тайтлу із назвою "школяр знову переродився у демона лорда" я думаю "хто взагалі у це інвестує", невже цей сюжет справді заслуговує власного аніме, але хтось це дивиться, хтось за це отримує прибуток, і у всього у результаті є свої причини. Зрозуміло, що аніме завжди було частково про "бізнес", але сумно, що все частіше мистецтво зсуваєтсья на задній план.
Додивився, вже не так сумно, шлак терпимий, якщо не одним ним єдиним.
Від себе скажу таку філософську фразу: не спробувавши солі, не знаєш на скільки солодкий цукор)))
ОВИ Гелсінга це топ)
Для мене аніме - це окремий продукт, і якщо аніме не змогло себе виправдати, я грав цю мангу в усіх позах!
А все тому, що ні в одному аніме, мені не сказали: «Хочеш дізнатися більше читай мангу»
саундтрек персони на фоні клас
Кількість породжує якість. Та жаль, що так багато чинять зайвого нетрібу, а Сагу про Вінланд треба чекати раз в 4 роки.
Все так)
@@ерцхартеверент Тріліон гейм, Орб про рух Землі, Дандадан, РеЗеро - це тільки те що одразу прийшло в голову))
коментарі російською заборонені на цьому каналі
@@ерцхартеверент ні, не "так вже сталось" так зробили росіяни насильною русифікацією і планомірним винищенням українців і всього українського. Якби ви завдали собі клопоту хоч трішки розібратись в історії України чи рідного міста, то не писали би такі дурниці.
@@ерцхартеверент о, прикольно, то ви вата. Слово в слово повторюєте кремлівську пропаганду, яка не має нічого спільного з реальністю і при цьому знецінюєте причини ситуації. Ідете в бан.
3:49 "Аніме , які не варто дивитися"...і обкладинка з дівчатками ахеґао...ага..."надійно"...дууууууже "надійно" для того шоб НЕ дивилися.😂
А потім ми отримуєм другий сезон Неверленду
Схоже в Японії ніхто так феодалізм і кріпацтво не відміняв.
Зараз буде insight від дорослих людей - якщо проекту зменшити фінансування, то це майже завжди погіршення якості і невідкладний провал.
Причому майже будь якому проекту - науковому, медичному, ITшному і т.д.
Навпаки це не працює, особливо після того як вже зменшили грошей.
Тобто залити проект грошима взагалі не означає покращення якості.
Як мінімум через те що скіли на деревах не ростуть, і поливати їх тільки грошима не достатньо.
Цілком із вами згоден, гівно цей Кберпанк-якйоготам. Не стоїть навіть і близько до таких чудових творів, як Сходження в тіні
нова вовчиця класна
Цікаво що і інші індустрії (ігри, фільми, музика) йдучи різними шляхами отримують в ітозі один цей самий результат - більше контенту як поганого так і хорошего, а також погані зп та умови праці
1:23 пишу в коментарях
Коротше гайс план простий. Хочете другий сезон свого улюбленного аніме? Відкладаєте з бюджета на шаурму і львівське різдвяне 2-3 мільйони доларів і оплачуєте другий сезон.
Сподіваюся Люсі на обложці для клікбейту...
Подивіться відео та дізнайтесь!
Мені тепер стало цікаво як це все відбувається в Тое аніматіон, бо стільки випускати і збільшувати якість важка робота🤔
Вони давні і дуже багаті. Драгонбол, Ван Піс і купа інших - це майже безкінечні генератори грошей.
о як згоден
+ коментар
🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
11:10 Можна про "українських фрілансерів" окреме відео і подетальніше?
Я й сам мрію стати художником-аніматором.
Не маю так щоб багато інформації на тему, але люди, то тут, то там трапляються)
Ремейки в іграх, ремейки в аніме, хмм 🤔
Хмм... Це багато говорить про наше суспільство.
Тикнув на твій ролик, лише через твій голос хпаахаха
Дякую)
дякую за відео , але як же боляче дивитися на пришвидшені кадри з аніме все відео. Не вистачає моментів відпочинку,
якби між вставками якійсь стоп кадри , або фон дати якийсь зациклене відео з пані Нікс і пані Тоф (ех було б добре)
Так, монтаж цього відео не оптимальний, перепрошую, будемо виправлятись.
@@MangUA ще раз дякую за вашу працю)
Ну що ж буду тоді надіятись і чекати нормального ремейку токійського гуля.
От би швидше побачити ремейк соул ітера
Я ґеймерка проста, бачу Данте - ставлю вподобайку
Данте ван лав!
а давай відео про ключеві кадри і розкрадовку
Який ше ліст, найбільш адекватні оцінки на аніме-планет.
Мені на днях прислали бедж за 13 років на платформі)) але все ж оцінок там сильно менше і вибірка менш репрезентативна.
Чи може це означати, що поки в кожній студії не лишиться по 2-3 аніматора нічого не зніметься? Я до того що якщо новачків не багато, то з часом аніматори буквально закінчаться (умовно через 10-20 років) Чи це тупе припущення?
Якщо кількість не міняється то це означає що пенсіонерів і новачків однакова кількість, одні замінюють інших
Не знаю чим це закінчиться і не берусь передбачати. Може в Україні поряд з ІТ аутсорсингм повстане анімаційний аутсорсинг. Було би не зле)
@@MangUAВін вже був, навіть були істерики «чому в нас малюють аніме на аутсорсі, а не хочуть робити щось своє (і потім згадки про козаків і тд)».
Але з часом усе пішло, бо було тяжко взаємодіяти в плані пересилання коштів, бо далеко не усі замовники хотіли лізти у особливості мінімізації податків, фінмоніторингу в тд, з умовними Вʼєтнамцями усе прозоріше і простіше.
Чоме не дати 5-10% від супутнього прибутку аніме студіям? Інший бізнес не багато втратить, а аніматори отримають гідну оплату праці.
Бо це капіталізм - навіщо платити більше чи заробляти менше, якщо схема робоча?
А... Аааааа, ох...
а Де збір не бачу щось?
Старт перенесли на завтра, а з відео забули вирізати( Завтра все буде в описі.
Блін, на авах відео саме ті аніме які можна назвати лайном!
*Ніц не зрозумів😅 так чому так багато зараз Аніме а ніж колись, поясніть в двох словах?🤔 пліз🙏🏼🥲 Може це тому що кожний третій Японець навчився малювати чи що?😅*
Бо стрімінги заливають індустрію грошима і замість того щоб робити краще, японці роблять більше.
@MangUA *Агаааа яяясно, зрозумів Спасибі🤝🏼😉*
Хтось в курсі шо з манґою Фрірен від нашої ідеї, продовження буде?
Ну 5 листопада вийшов 3 том
@ оце дуже дякую
9:30 а як це аніме називається? 👀
Зараз кожен сезон виходить щось що цікаво саме тобі. Раніше ж було так що нічого цікавого не виходило. З іншого боку зараз нема часу дивитися щось старе.
йоооо 45 хвилин тому
🎃🎃🎃
Що за аніме? 9:03
тобто аніме по берсерку - це піар манги берсерка?
(арка Золотого віку не рахується)
можна трохи меньше слайд шоу у відео бо дуже нудить при перегляді
Можна, вибачте.
Так а чому не може нетфлікс замовити Аніме за 5 міліонів та повністью сам його спонсурувати? Чи комітети можуть заборонити студіям це робити?
А навіщо Нетфліксу це робити тепер? Вони розібрались як це працює і їм це не менш вигідно ніж іншим у виробничому комітеті)
Хтось знає 10:15 що за аніме??
таке питання де можна почитати мангу онлайн українською?
Те що при загальному збільшенні кількості аніме збільшується й хороше й погане я думав розуміють усі. Але ж ні, ці розповіді про "раніше були краще" не віпускають.
В людей так пам'ять влаштована що вони все що було колись згадують дуже позитивно. Й трава була зеленішою, й морозиво по три копіки, й аніме крутіше. Й оце все. Так, ви перетворились на дорослих, вітаю!
Єдине що можна вкинути в "ой страшно" це ісекаї. Й те до жанру ставляться якось з упередженням. Хоча жанр як жанр, в свій час недолугі сьоннени мене виморозили набагато більше, в ісекаях хоч розмаїття більше.
Ісекай, в гірших своїх проявах - це як фастфуд. Ти зʼїв, поки жував то було ок, але як тільки дожував, то в животі стало важко. Хоча є звісно повно і офігенних ісекаїв, на каналі навіть є підбірка таких тайтлів)
@@MangUA так, нажаль є така проблема. Але частіше навіть важкості нема, як після Мака. Наче й їв але й не наївсь. Й що дивився, що не дивився різниці нема. Часто навіть не пригадуєш про що там йшлося вже через тиждень після перегляду.
Але нажаль ісекаї майже вибили собою звичне фентезі й якщо хочеться чогось подібного то або дивишся ісекаї або чекаєш. Тим паче що інколи факт влучанця взагалі не має ваги й існує чисто для помітки.
1:23 Хочемо
о вікд сіті
Щощ коментар з загубленого легіону коментарів
Що за дискримінація ісекаїв?
Дійсно, більшість із них не несуть у собі ніякої естетичної цінності, але казати, що вони не потрібні -- помилка. Особисто у мене немає у топ-5 улюблених аніме жодного ісекаю, але тайтли які я найбільше разів передивлювався вдруге чи навіть втретє -- це ісекаї. І кожен новий ісекай, за винятком 1-2 ну дууже пересічних навіть у рамках жанру, я дивлюся із запалом та радістю. Ісекаї мають свою чітку нішу і застосування, це ідеальні тайтли під певний настрій апатії та невизначенності. У той час як історію, психологію, триллер, казку, бойовик ти дивишся під конкретний настрій, ісекай -- універсальна зброя, котру можна після робочого дня подивитися у будь-якому настрої.
Загалом ідея щодо збільшення бюджетів на хороші тайтли мені подобається, але при цьому, я бажаю продовжувати бачити смачну низку нових ісекаїв чи їхніх продовжень кожного сезону. Якщо за рахунок збільшення якості умовної Фрірен, свою екранізацію втратили би умовні Tsukimichi, Joutai Ijou Skill, Isekai Shikkaku, The New Gate чи Chiyu Mahou - було би дуже сумно.
На цьому каналі є навіть окремий топ зі справді хороших ісекаїв. Я розумію про що ви - це ескапізм, іноді хочеться просто потупити в екран і я тільки за. Але зараз кожного сезону ледь не з десяток ісекаїв, якщо врізати число вдвічі, то стратегічно нічого не зміниться)