Děkujeme za pomoc záchranářům, lékařům, zdravotním sestřičkám a všem, kteří bojovali proti koronaviru v první linii. Bez vás by pokračování ligy nebylo možné. Hrajeme! I díky vám.
Просмотров: 377

Видео

Díky táto: 11. kolo bude patřit projektu Víkend otců
Просмотров 2025 лет назад
Nadcházející kolo Fortuna národní ligy bude ve znamení Víkendu otců. Vyrazte s rodinou na utkání svého oblíbeného klubu!
Gól měsíce: Duben ovládla Řezníčkova technická paráda
Просмотров 8006 лет назад
Pardubice zvítězily v utkání 19. kola nad Vítkovicemi přesvědčivě 4:1, když skóre otevřel vůbec první jarní brankou svého týmu Jan Řezníček. Ten napřáhl z hranice vápna přesně na zadní tyč a vykouzlil tak nejkrásnější dubnovou trefu ve Fortuna národní lize.
Opava zničila Frýdek a oslavila titul!
Просмотров 6 тыс.6 лет назад
📽️Sedm branek v síti Frýdku-Místku a oslavy titulu ve Fortuna národní lize! Takový byl euforický pátek na stadionu Slezského FC Opava.🏆🍾
Díky táto: 25. kolo bude patřit projektu Víkend otců
Просмотров 4056 лет назад
Nadcházející kolo Fortuna národní ligy bude ve znamení Víkendu otců. Vyrazte s rodinou na utkání oblíbeného klubu a užijte si kromě fotbalu i doprovodný program!
Gól měsíce: Kuzmanovič načal krásnou trefou popravu Znojma
Просмотров 1,7 тыс.6 лет назад
V březnu se nejvíce líbila technická trefa na zadní tyč v podání opavského kapitána Nemanji Kuzmanoviče. Ten načal v utkání 20. kola cestu lídra Fortuna národní ligy za dalšími třemi body, tentokrát proti Znojmu. Slezané nakonec zvítězili přesvědčivě 3:0.
Gól měsíce: Kateřiňákova bomba k tyči trefou listopadu
Просмотров 7966 лет назад
Souboj o čelo tabulky obstarali v 15. kole fotbalisté Třince a Českých Budějovic, vítěze však zápas nenašel. Hosté na slezské půdě vedli, tři minuty po jejich trefě se ale do míče opřel zpoza vápna Jiří Kateřiňák a ukázkovou trefou přesně k tyči srovnal na konečných 1:1! Fanoušci Fortuna národní ligy zvolili jeho trefu nejhezčím gólem listopadu.
Gól měsíce: Vítkovický Twardzik poslal míč levačkou přímo do šibenice
Просмотров 1,1 тыс.6 лет назад
Vítkovice porazily v 13. kole nečekaně hladce nedaleký Frýdek-Místek 5:0 a dočkaly se prvního uštědřeného "bůra" po návratu do Fortuna národní ligy. Skvělý výkon ostravského celku korunovala minutu před koncem čisté hrací doby výstavní trefou do šibenice nejzvučnější letní posila - záložník Filip Twardzik. Jeho umístěná bomba levačkou ovládla hlasování o nejhezčí gól měsíce října.
Šlágr měsíce: Opava otočila v posledních minutách zápas s Hradcem
Просмотров 10 тыс.6 лет назад
Nefalšovaná fotbalová euforie zavládla po utkání 15. kola Fortuna národní ligy v Opavě. Domácí Slezský FC v bitvě postupových adeptů sice s Hradcem Králové dvakrát prohrával, v posledních minutách ale dvěma góly k radosti své i opavských příznivců výsledek otočil!
Před šlágrem měsíce: Aktéři z Opavy a Hradce čelili otázkám "na tělo"
Просмотров 1,3 тыс.6 лет назад
📺Listopadový šlágr měsíce? No přece páteční souboj Opavy s Hradcem Králové! Fotbalisté a trenéři obou postupových adeptů podstoupili náš nevšední dotazník.😎😂
Gól měsíce: V září se nejvíce líbila výstavní trefa opavského Kayamby
Просмотров 7 тыс.6 лет назад
Opava porazila v utkání 9. kola 3:1 Vlašim, ačkoliv v poločase prohrávala. K obratu zavelel výstavní ranou pětadvacetiletý záložník Joel Ngandu Kayamba z Konga, jehož trefu fanoušci Fortuna národní ligy zvolili nejhezčím gólem měsíce.
Opava rozstřílela ve šlágru měsíce Žižkov 5:1
Просмотров 5 тыс.6 лет назад
Šlágr měsíce Fortuna národní ligy měl jasného vítěze. Vedoucí Slezský FC Opava si pod žižkovským vysílačem otevřel střelnici a deklasoval pražského soupeře pěti góly.
Gól měsíce: Šumbera poslal míč do brány od rohového praporku
Просмотров 1,5 тыс.6 лет назад
V srpnu se fanouškům Fortuna národní ligy nejvíce líbila trefa třineckého Šimona Šumbery, jehož brilantně zahraný rohový kop skončil k překvapení všech rovnou v síti.
Šlágr měsíce: Žižkov přivítá netradičně ve čtvrtek Opavu
Просмотров 2,1 тыс.6 лет назад
10. kolo Fortuna národní ligy zahájí čtvrteční předehrávka Žižkova s Opavou. V táborech obou celků panuje před vzájemným střetnutím dobrá nálada. Přesvědčte se koneckonců sami...
9. kolo Fortuna národní ligy ve znamení Víkendu otců
Просмотров 1796 лет назад
Nadcházející devátý díl letošního fotbalového seriálu s názvem Fortuna národní liga okoření Víkend otců! #DíkyTáto
Просмотров 6717 лет назад
Gól měsíce dubna: Třinecký Dedič po individuálním průniku zavěšuje přímo pod víko
Просмотров 2827 лет назад
Šlágr měsíce: Někdejší žižkovský kouč Jiří Kotrba vzpomíná na utkání s Baníkem Ostrava