• Видео 11
  • Просмотров 2 830
Lehtse romuring 10.08
Lehtse romuring 10.08.
Igas voorus startisime aga auto on juba kolmandat romuringi siis tahtis palju laguneda. 37koht kokku 54 osalejast pole ka kehva tulemus.
Просмотров: 166

Видео

Tagumaa 15.06. Kaua sõidab mootor ilma jahutusvedelikuta?
Просмотров 16814 дней назад
Mootor sai otsa ja auto läheb sulatusse aga tulevad uued ja uhkemad asemele.
Kesk eesti romuring 2024 WRCT
Просмотров 8344 месяца назад
Võtikvere Rally City Tiimi auto numbriga 15. Palju juhtus auto jäi enam vähem terveks. 29koht 62 osavõtjast.
Volvo v70 turbo probleem
Просмотров 2816 месяцев назад
Volvo v70 turbot ei ole järgi. EGR-i eemaldus ja lahtivõtmine ja vaakumilekke otsimine.
Ford focuse rattalaagri ja rooliotsa vahetus
Просмотров 1367 месяцев назад
Tiimi põllurallika rattalaagri vahetus. Kuna rooliotsa keere oli vigane siis vahetasin ka rooliotsa välja. Kuna siis oli plaanis minna Reose kestvussõidule siis vaatasin ka pidurid üle, kahjuks jäi see sõit ilmastiku pärast ära.
Bmw E46 hydroka paigaldus pluss katsetus
Просмотров 4207 месяцев назад
Talve auto hydro käsipiduri paigaldus. Kui kodus oli rada valmis siis sai ka sõitmas käidud.
Kas mootorist sai õli otsa? Igamehesõit 7.01.2024
Просмотров 718 месяцев назад
Talvine igamehesõit, lubatud oli piik rehv ja kuna õues olid suured miinuskraadid siis oli osalejaid vähe aga lõbus oli ikka. Tuleb video lõpuni vaadata et teada saada mis selle õliga oli :D
Reose kestvussõit 28.10
Просмотров 7910 месяцев назад
Käisime 28.10 Reose kestvussõidul tiimiga. Kokku oli neli sõitjat. Saavutasime 15. koha 44st osalejast. Auto algul läks keema, siis sai klaasipesu otsa ning tuli käiguhoovastikul munakast lahti. Hiljem kadus laadimine ära ja kõige lõpus oli temp koguaeg põhjas aga lõpetasime ja pidasime kõik 4 tundi vastu.
26.08 Igamehesõit 2023
Просмотров 125Год назад
Käisime kahe autoga Sõitmas. Ühel autol andis kütusepump otsad poolfinaalis ja teisega saavutasime teise koha. Viimased klipid on kui sai peale võistlust rajal sõita.
Tagumaa sprint 19.08
Просмотров 81Год назад
Ford focus 1.6. Esimene voor katsetasin kruusarehvi. Teine ring läksin head aega püüdma. Kolmas ring kadusid pidurid ära, kuna piduritoru roostetas läbi.
Lehtse romuring 2023
Просмотров 469Год назад
Esimene romuringi kogemus. Auto numbriks oli 24. Osalesin ainult kahes stardis aga saavutasin 34 koha 54 osalejast.