• Просмотров 8 125

Видео

ДИНАМО - КАЙРАТ огляд ГОЛІВ матчу / Динамо - Кайрат 4:0
Просмотров 1252 года назад
У вівторок, 15 лютого, київське Динамо провело другий спаринг на навчально-тренувальному збор в Туреччині. Команда Мірч Луческу зустрічалася з казахстанським Кайратом і, не зазнавши особливих проблем, здобула переконливу перемогу з рахунком 4:0. #Футбол #ДинамоКиїв #Кайрат #ДинамоКайрат
Гол МАЛІНОВСЬКОГО Ювентусу / Аталанта-Ювентус 1:1
Просмотров 3,6 тыс.2 года назад
Розкішний гол Руслана Малиновського Ювентусу у матч Серії А. #Футбол #Маліновський #АталантаМаліновський
Гол і червона картка для ЯРМОЛЕНКА за Вест Хем U-23
Просмотров 2212 года назад
Український вінгер Андрій Ярмоленко зіграв матч у склад "Вест Хема" U-23 проти "Суонсі" U-23 у рамках Кубка Прем'єр-Ліги. Наприкінц першого тайму Андрій після кутового вивів лондонців уперед, проте вже на 50-й хвилин отримав пряму червону картку за удар суперника ліктем. #Ярмоленко #ВестХем #ЯрмоленкоВестХем
ЗГАДАТИ ВСЕ: ПЕРШИЙ ГОЛ ЯРМОЛЕНКА ЗА БОРУССІЮ ДОРТМУНД
Просмотров 712 года назад
У вересн 2017 року Ярмоленко забив дебютний гол за дортмундську Боруссію. Втім, це не врятувало команду від поразки. Тоттенхем - Боруссія Дортмунд 3:1. #Ярмоленко #ЯрмоленкоТоттенхем #Боруссія #БоруссіяДортмунд #БоруссіяДортмундТоттенхем #ЯрмоленкоБоруссія #Футбол #Football
"ХОРОША РЕАКЦІЯ": ЛЕМПАРД ПОХВАЛИВ МИКОЛЕНКА НА ТРЕНУВАННІ | НОВЕ ПРІЗВИСЬКО МИКОЛЕНКА
Просмотров 512 года назад
Захисник "Евертона" Віталій Миколенко отримав похвалу від нового головного тренера англійського клубу Френка Лемпарда. Лемпард під час заняття називав українця новим прізвиськом Міко. "Гарна реакція", - адресував Френк комплемент Віталію під час гри "у квадрат". #Миколенко #Лемпард #Евертон
ПЕРШИЙ ГОЛ ДАВІДА НЕРЕСА ЗА ШАХТАР
Просмотров 892 года назад
Бразильський вінгер Давід Нерес забив свій перший гол за Шахтар. Сталося це у матч проти "Црвени Звезди". У результат матч закінчився перемогою "гірників" з рахунком 3:2 #Шахтар #ДавідНерес
ЖАХЛИВИЙ ПРОМАХ ГРАВЦЯ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ НА ЄВРО 2022 З ФУТЗАЛУ
Просмотров 1342 года назад
Поки наш хлопц готуються до надважливого матчу проти збірної Португалії, пропоную згадати фейл року від гравця нашої збірної. Маємо надію, що у гр з Португалією, таким помилок не буде! Чемпіонат Європи по футзалу 2022. Сербія - Україна 1:6. #Євро2022Футзал #СербіяУкраїна #УкраїнаПортугалія