Topnet Topusko
  • Видео 412
  • Просмотров 481 930
NK TOPUSKO - HNŠK MOSLAVINA 1:0
U 8. kolu 4. NL SREDIŠTE B sezona 24./25. NK Topusko je po prvi put u ligi ostvario pobjedu protiv Moslavine iz Kutine.
Strijelac je bio Danijel Lukić u 42. minuti.
Просмотров: 118

Видео

NK TOPUSKO - NK ZELINA 0:0
Просмотров 15614 дней назад
Skraćena snimka utakmice 7. kola 4. NL odigrane u Topuskom 02.10.2024. godine.
NK Topusko - NK Stupnik 0:3
Просмотров 194Месяц назад
Skraćena snimka utakmice 3. kola 4. NL Središte Zagreb - 04.09.2024.
NK Topusko - NK Jaska Vinogradar Jatrebarsko 4:1
Просмотров 319Месяц назад
U prvom kolu natjecateljske sezone 24/25 4. NL Središte Zagreb zaslužena pobjeda nogometaša Topuskog visokim rezultatom 4:1. Strijelci: 1:0 Matej Jelekovac, 10. min. 2:0 Borna Abramović, 17. min. 2:1 Marko Kelava (11 m), 49. min. 3:1 Danijel Lukić, 55. min. 4:1 Edin Alibegić, 89. min.
RAFTING "MARIJAN PUTRIĆ" - TOPUSKO, KOLOVOZ 2024.
Просмотров 3402 месяца назад
Memorijalni rafting spust "Marijan Putrić" rijekom Glinom, uz učešće braniteljskih udruga, lovaca, ribolovaca i vatrogasaca, održan je u nedjelju 11. kolovoza. Rafting je krenuo od Katinovca, a završio kod benta u Velikoj Vranovini. Sudjelovalo je oko 40 učesnika. Pauza je bila na kupalištu kod Dragana koji nas je sve lijepo ugostio.
HRVATSKO SELO (TOPUSKO)
Просмотров 3103 месяца назад
Na inicijativu Ivana Skrbina i supruge Višnje za obilježavanje Dana Hrvatskog Sela napravili smo ovu priču. Možete čuti neke stvari iz povijesti i statističke podatke iz nekih prijašnjih vremena koji su mnogima (kao i meni) nepoznati, a na početku prikazujemo pjesmu o kako mi volimo reći našem topličkom kraju za koju je riječi napisao Ivan Skrbin, a uglazbili su je i izveli Sisački Bećari. Pjes...
NK Topusko - ŠNM NK Naftaš Ivanić1:1
Просмотров 2775 месяцев назад
Skraćena snimka utakmice 26. kola 4. NL SREDIŠTE ZAGREB odigrane u Topuskom 18.05.2024.
NK TOPUSKO - NK CROATIA HRASTJE 4:1
Просмотров 2145 месяцев назад
U 24. kolu 4. NL SREDIŠTE ZAGREB zaslužena pobjeda nogometaša Topuskog. Opet puno bolje u drugom poluvremenu, prvo je završilo raezultatom 1:1. Dva kaznena udarca za NK Topusko, oba ispravno dosuđena. Igrač utakmice: Dorian Likarević. Strijelci: 0:1 KYRYK Kyryl, 29. min. 1:1 Josip Ban (KU), 45. min. 2:1 Josip Ban (KU), 54. min. 3:1 Edin Alibegić, 58. min. 4:1 Matej Ferderbar, 88. min.
VIRTUALNI VODIČ TOPUSKO
Просмотров 1135 месяцев назад
U organizaciji Turističke zajednice Općine Topusko predstavljen je "Virtualni vodič Općine Topusko". Prirodne, povijesne i ostale turističke znamenitosti Topuskog približene su posjetiteljima preko web aplikacije "ViVoTop - Virtualni vodič Općine Topusko". Nagrada onima koji obiđu sve lokacije iz Virtualnog vodiča je knjiga "Banova vrela pod kraljevskom gorom" koja je također predstavljena. Dak...
NK TOPUSKO - HNŠK MOSLAVINA 1:1
Просмотров 2726 месяцев назад
U 21. kolu 4.NL SREDIŠTE ZAGREB podjela bodova u Topuskom. Vrijedan bod za NK Topusko u borbi za opstanak u ligi. Strijelci: 0:1 Borna Armando Losso, 41. min. 1:1 Josip Ban, 77. min.
NK TOPUSKO - NK JASKA VINOGRADAR JASTREBARSKO 4:1
Просмотров 2646 месяцев назад
Skraćena snimka utakmice 19. kola 4. NL SREDIŠTE ZAGREB odigrane u Topuskom 30.03.2024. Strijelci: 0:1 Marko Kelava, 7. min (11m) 1:1 Borna Abramović, 47. min 2:1 Borna Abramović, 60. min 3:1 Josip Muža, 75. min 4:1 Josip Ban, 79. min
NK TOPUSKO - NK LEKENIK 1:O
Просмотров 2187 месяцев назад
Drugo poluvrijeme utakmice 17. kola IV NL Središte Zagreb odigrane u Topuskom 16.03.2024. Zbog tehničkih problema snimku prvog poluvremena ne nožemo prikazati. Strijelac jedinog gola bio je Dorian Gomaz u 32. minuti iz kaznenog udarca.
NK TOPUSKO - NK RUGVICA SAVA 2:5
Просмотров 28511 месяцев назад
Skraćena snimka utakmice 12. kola 4. NL SREDIŠTE ZAGRAEB odigrane u Topuskom 21.10.2023.
NK TOPUSKO - NK GRADIĆI 4:0
Просмотров 307Год назад
NK TOPUSKO - NK LIBERTAS 1:2
Просмотров 480Год назад
Utakmica 7. kola 4.NL SREDIŠTE ZAGREB odigrana u Topuskom 23.09.2023. Strijelci: 0:1 Marko Crnojević, 3. min. (11m) 1:1 Antonio Komšić, 75. min. 1:2 Marko Crnojević, 90. min.
NK TOPUSKO - GNK TIGAR SVETA NEDELJA 0:4