- Видео 522
- Просмотров 992 208
Cane corso italiano
Украина
Добавлен 8 ноя 2012
Cane corso italiano
Видео
Відеододаток до грубки з теплообмінником 40 років.
Просмотров 594День назад
Відеододаток до грубки з теплообмінником 40 років.
Попіл і сіль. Жаростійкість
Просмотров 3,1 тыс.День назад
Для дослідів зробив так цеглини, одна з них нагрілася до червоного кольору, ось що з неї лишилось! Дал будемо жарити інш на метал при високих температурах. Слідкуйте- підписуйтесь! Суміш дійсно жаростійка: Попіл сіль, суміш термостійка. ruclips.net/video/6X2taZ_VuIM/видео.html
Звуження в котлі фінал: як працює та чому вона унікальна
Просмотров 2 тыс.14 дней назад
Звуження в котл фінал: як працює та чому вона унікальна
Технологія з 20-х років у сучасному котлі: як це працює?
Просмотров 1,5 тыс.14 дней назад
Технологія з 20-х років у сучасному котлі: як це працює?
Експеримент з гарячим повітрям: Вплив на ефективність роботи котла.
Просмотров 2,4 тыс.14 дней назад
Експеримент з гарячим повітрям: Вплив на ефективність роботи котла.
Результати ранкової закладки: готуємося до експерименту з вторинним повітрям!
Просмотров 99314 дней назад
Результати ранкової закладки: готуємося до експерименту з вторинним повітрям!
Чому важлива відстань до теплообмінника?
Просмотров 1,7 тыс.14 дней назад
Чому важлива відстань до теплообмінника?
Як я вдосконалював котел і чому перший зразок працював краще
Просмотров 1,3 тыс.14 дней назад
Як я вдосконалював котел чому перший зразок працював краще
Регулятор вторинного повітря. Все, Далі буде опис системи.
Просмотров 1,1 тыс.21 день назад
Регулятор вторинного повітря. Все, Дал буде опис системи.
Повернулась економія дров, налагодив і зрозумів як і куди заходить повітря!
Просмотров 3,7 тыс.21 день назад
Повернулась економія дров, налагодив зрозумів як куди заходить повітря!
Мурую піч з теплообмінником 2-га частина
Просмотров 1,9 тыс.21 день назад
Мурую піч з теплообмінником 2-га частина
Мурую піч з теплообмінником 1 частина.
Просмотров 1,5 тыс.28 дней назад
Мурую піч з теплообмінником 1 частина.
Грубка з теплообмінником, працює вже 40 років.
Просмотров 121 тыс.28 дней назад
Грубка з теплообмінником, працює вже 40 років.
Ой лишенько, зламалась моя халабуда!
Просмотров 1,9 тыс.Месяц назад
Ой лишенько, зламалась моя халабуда!
Розбираємось з конденсатом в котлі на прикладі будинку !
Просмотров 864Месяц назад
Розбираємось з конденсатом в котл на приклад будинку !
Если прижимать локти к корпусу,то эффект будет больше.А палить жирок помогут простые приседания,как силовые,так и анаэробные ( на величину пульса).
дядю, ти забув сказати що батареї гріють тільки коли горить плита, коли плита не горить - батареї холодні! в мого дядька така конструкція була вже у 1972 році!, тільки ще на димоходній трубі була ємність в якій дим грів воду...
Мені
Ок, відправляти)))
А це напевно каманда страус?😅 (Те що на відео)
Страусів не лякати, підлога з бетону))))
Доброго дня, скажіть будь ласка на скільки літрів ваш котел?
В системі 100літрів. Окремо не знаю.
І шо тепер робити усім, від цього мультика? Переїхати у села 😂😂😂😂
Не смішно,
Красава
В мого діда таке опалення було ще 50 років тому.
Короче, надо запатентовать, как я хожу покакать ! ☝️
А хоч приблизно - на скільки кіловат ваша пічка?
У моей тети в селе точно также сделано но эти здоровые трубы портят интерьер дома, кругом трубы как не дом, а котельная промышленная.
сколько квадратов дом
100 квадратів дім.
Бомбезний нюх!)
По поводу правильного сжигания (пиролиза)углеводородного сырья.Вот формулы , полипропилен - (C3H6)n,полиэтилен - (C₂H₄)ₙ.Там только водород и углерод!нет азота,серы и прочей ядовитой лобуды! Полное сгорание,только и всего.Для всей пластиковой продукции предусмотрена маркировка,прямо на изделии.
Домішки в любому випадку якісь є. Але щоб правильно чисто спалити, потрібно сисака температура і достатня кількість повітря. А то речі азаємо аиключаючі. Дав забагато повітря - впала температура полум'я. Дав мало повітря- коптить і сажа осідає. А в процесі горіння режим постійно змінюється, і треба постійно регулювати. І то не газ, який можна чітко виставити дозу та змішати ще перед топкою. Тому настоювати потрібно з невеликим надлишком повітря. Я все задумуюмь, чому котли не оснащують лямбда зондом, як авто, щоб регулювати подачу повітря. Ніби ж не тяжко то зробити, а нп зустрічав такого від виробників.
@@SerhiiSoproniuk В факеле пиролизного котла плавится стекло.Все.
Насправді я відмовився від регулятора первинного повітря. Причина саме в тому, що нема автоматичного регулювання вторинного повітря. Я виставляю 3 мм. І все так воно горить аж поки не осяде жар, як тільки весь бункер згорів - це 6 годин. Потім закрив і так воно ще стоїть 18 годин і тримається стабільно температура води на одному рівні 40 градусів. Потім два дні не топлю і палю вже на треті сутки. Отака економія виходить!
@@Mishutka-i9m маю досвід користування двома різними піролізними котлами протягом 20 років, тому про їх переваги та недоліки знаю не з реклами. Повторюсь, потрібно регулювати подачу вторинного повітря, для максимально чистого та ефективного згорання. Вкинув пластик - добавляй повітря, пластик вигорів- зменшуємо. Коли великий котел і працює кочегар - можна. Якщо вдома, то сидіти біля котла поки він горить ніхто не буде.
@@SerhiiSoproniuk Как все запущено.Пластик не сжигается огнем,пластик разлагается температурой на газовую составляющую,которая сгорает.
ну щось так і в мене, мій має три ходи, так що вогонь мах велику довжину горіння, полумя жовте або прозоре, дим з комина на пять хвилин біле а потім зникає, от пів одини як я розпалив, пишу комент але побіжу подивлюсь, подивився, диму нема, ноль. ..а все благодаря вам, ви ініціювали думки. може хтось буде читати комент, в мене як, колосники закінчуються, поріжок, викидаєм, установлюєм на це місце пластину, в пластині насверлюм дирок ну тіпа як на поріжку, а сам поріжок перевертаєм і установлюєм на кірпічі на ребро, пройом має бути десь 15 см, а поріжок треба обрізати кромки щоб він заходив на кірпічі і заодно захищав рубашку, в кінці у поріжку вирізаєм на пять см пройом щоб вогонь проходив..... котел шахтний з верхньою загрузкою.
Де відео? Такий сюжет пропадає, такі ідеї! І ми тільки читаємо, ми всі просимо ну хоч коротко зніміть відео. Принцип дії і пояснення- чому нема диму?
Зняли б коротеньке відео вже,не зрозуміло,чи цегла на ребро,чи поріжок,для чого зрізати кромки. В мене раніше поріжок стояв на пластині,,у задньої стінки,як захист водяної сорочки,зараз лежить біля котла.,на пластині теж цегла,але не зрозуміло як стоїть поріжок.
@@vladbijko4321 опишу вам логічно: це все для шахтного котла отлома, назва така.... є колосники, далі є поріжок, що ми робимо, витягуємо поріжок, а перед тим мусимо витягти колосники, все повитягали, на місце де був поріжок ставимо пластину в якій просверлюєм в передній частині дирки на 8 штук так 6 шоб вони були не на всю ширину а так 10 см з того боку і 10 см з другого . дирки один см від краю пластини, тепер так, розрізаєм шамотку повздовж щоб вийшли дві половинки одну ставимо зліва одну зправа на ребро, від рубашки дайте утеплювач щоб вода тепло не забирала, у вас вийшов пройом сантиметрів на15, берем ще одну шамотку, розрізаєм також пополам повдовж, і обрізаєте їх на 15 см і всуваєте їх на ту пластину впоперек, в мене дві штуки йде, але так розрахуйте щоб дирки не закрити що ви насверлили. тепер ще оду таку ж пластину як ви вирізали на замість поріжка але коротшу на 6 см, ставимо на ці шамотки а чому коротшу ну щоб вогонь мав куди йти.... на задню стінку також дві поздовжні половинки але стоячі поставте, тоді вогонь впирається в шамот а не в рубашку..... знизу за зольником бажано також утеплити дно, я шамотки також розпиляв повздовж і ложив на мінвату і знизу котла також мінвату дав...суть в чому, вогонь має получати воздух і максимально довший час перебувати в шамоті тоді всі гази догоряють. ...... тут таке діло, кожен котел має свій характер, який димар, ш ирина висота, з чого, потужність котла...
Стесняется народ работать с добавкой пластика.Не ПЭТ,а мягкого.Хотя бы для эксперимента (пластик в таре,чтобы не разлился по топке,обычно в железной банке).
Ні, то треба все не так робити. Це тільки на дрова я таке зробив. Абрикоса груша горіх. Так приємно горить і запах хороший. Я щось стримаюсь палити пластик. В мене 5 етажка за 20 метрів від димоходу. Треба чисте горіння, бо приїдуть ревізори одразу)))
@@Dracon-2-1 Та не топить,а попробовать.Схавает туннель или нет.Полиэтилен когда просто горит,он же не воняет.Наша пиролизная буржуйка хавает на раз,без дыма и запаха.Но,чей котел,того и тапки.
В мене майже аналогічно зроблено , тільки спершу у лежанку а потім за стіною у грубу ,і продавлює без насоса .
Парове отоплення, колись таким користувались майже всі, в кого не було газу. Палили вугіллям і було дуже жарко в хаті.
Відвик від такого екстріму 2рази на добу розпалювати,підкидати,вичіщати Але романтика дитинства лишилася)
Рух це життя !😂
@petrpetrov8562 але то не точно
То чого до кадирова не йдеш ,а тут чекаєш?
То хто на що вчився! Не всі вміють, не всі можуть, тут теж потрібно комусь бути?
О, ТЦК вже в Америці працює
тцкТєрорісти обкакалісь 🫨🫨🫨🫨🫨🫨🫵🤔🫵🧐 будуть висіть 🪢🫵🪢🫵🪢🫵🪢🫵😊😊😊😊
Запуская производство😂
Незрозуміло чи дивитися чи спати...
Звір - храплячий ...
Майже хотіли оформити послугу на доставку😂
Головне шоб було кому грітись ... 😡🥷✌️ Комент на підтримку 😎
Ти молодець ти розумієш таких небагато людей як ти .скажи на свому досвіді. Напиши організуємо щось цікавіще
Дякую, це для зимових канікул. Щось більше розвивати нема часу
А хлопці за таких гавнюків гинуть на фронті
Супер! 👍
Раньше робили путне , а зараз тiльки фiгня
все вірно, це моя теорія, полумя повинно максимально в іти довше, в мене трехходовий котел і воно йде вперед, вверх, взад, вверх, вниз, вверх в комин. в мене диму нема практичьно. шчьо, не вірите? чьому?...шчось та юлька зранку зайшла в голову
Будь ласка більше КОТЛУ не наливайте, бо не буде шипіти😄
Дякуємо хвала вам
Хвала вам
Я прямо згадав «детство золотое» - абсолютно така сама система опалення була у нас в сибірському сели півстоліття тому. З тією тільки різницею, що грубка була притулена до старої руської печі з лежанкою. Ніякого газу там не було, та й зараз немає, а піч топили кузбаським вугіллям з вересня по травень. Якщо хата ще стоїть, там все досі так само, немає сумнівів.
Дуже рекомендую подивитися Марка Солоніна стосовно котлів і процесів в них. Доходчиво. І не прийдеться конструювати "велосипед".
А що тоді ? Закривати ютуб. Я гуру вогню, скоро на місяці побудую прискорювач часток. Отоді поговоримо!!! Солоніна. Та в мене всі бібліотеки світу в телефоні. Я знаю все що там написано!
Гуру вогню! Покажи краще за який час нагрівається в тебе бочка і до якої температури
@ та то таке, трошки нагріває трохи ні. Але воно горить гарно я Вам скажу))))
Забір повітря прообуй зробити не з приміщення а з вулиці ,,,,хвала вам
На чому грунтуються такі розміри
Ці розміри списані з котла зубр міні 10 кіловат.
@Dracon-2-1 тобто не на чому
Так, вірно підмітив. Це просто для розваги. Взагалі черпати інформацію з розважальних платформ як ютуб. Може бути небезпечно. Дивіться з гумором нікому не цікаво слухати пояснення. Треба готовий результат.
@Dracon-2-1 тоді👍
Доброго дня,,,,добер дан,,,,питання, а у розпалюваній емкості є вода,,,щиро дякую хвала вам
Нема водяної сорочки, це дає чистіше горіння. Основне тепло дає факел який в тричі гарячіше простого горіння дров.
@Dracon-2-1 дякую хвала вам
@Dracon-2-1 а винаходами немає меж ,,,,Слава і хвала землі матінки Українській що має і народжує таких синів і дочок,,,за доброту і щирість нас бояться наші ворги,,,,бережи вас боже,,,,,,
@@Dracon-2-1 дякую
В уголок,где пламя разворачивается на 90 градусов,нужно поставить маленькое скгугление ,типа сгдадить угол,тогда пламя будет облизывать большую площадь.
Старайтесь як можна менше цегли в котлі, в мене цегла впритул стоїть тільки на дні котла, а біля стінок скрізь цегла не торкається металу. Причина? - корозія. Я боюсь що котел наповнений цеглою неминуче почне зʼїдати корозія. І ще- весною треба все витягнути почистити і змастити маслом. Це продовжить життя котлу, але не на довго. Сама конструкція шахтних котлів приречена і живе не довго. Я все більше переконуюсь все має бути з цегли і тільки не велика ділянка вже на виході може бути теплообмінник не дорогий і який можна швидко замінити. Мені дуже сподобалась ідея з чавунних батарей 4 шт. Можна поставити і нехай через них проходить факел .
@@Dracon-2-1 Да просто согнуть в дугу пластину из металла.Согнуть и поставить - дело пары минут.Можно сделать даже из жести.
Ок
Має бути утеплена не тільки камера газогенератора, а і камера допалювання вторинним повітрям !
Помоєму ти єбонувся на котлу. Пора лікуватись
Всі ми трішки 7б, а зимою загострення))))
Кончітоідіото😂🎉😢😮😅😊
после 40 градусов очень медленно растет температура Что делать
Холодний шов,
Біліберда.
Та потужнiсть
Та й що "каже" остання версія/схема котла?
Зараз топлю 1 раз в 4 днів. Повен бункер це 30 кг. Дров. Гріє 12 годин і ще 12 тримається температура води. Нагрівають 1100 літрів до 60 градусів а потім потихеньку падає температура аж до 8 градусів. Завтра знову запалю.
@@Dracon-2-1Між першим і останнім варіантом різниця є?(Тривалість горіння, тепловіддача...).
@ перший варіант : мінуси бункер малий- виправлено. Двері збоку- виправлено. Другий варіант: мінуси дно бункеру не утеплене, тому жар швидше охолоджується. Плюси другого: факел горить якісніше, воду гріє швидше. Є можливість різко стартанути без втрат тепла в димохід. І на малих обертах теж горить гарно. Працює чітко і без регулятора заслонки. Полумʼям горить зліва на право і не піднімається вверх, тобто воно по кругу бігає в нижній частині котла. Видовище неймовірне.